Taiping, Harbin (HRB / ZYHB)

Planespotter’s tidtabell

02:00 21.05.2019

03:00 21.05.2019

04:00 21.05.2019

05:00 21.05.2019

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 284°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 23

06:00 21.05.2019

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 284°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 23

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 8794 Jinan (TNA) 06:15 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6629 Hohhot 06:25 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8921 Haikou (HAK) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6597 Taiyuan (TYN) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6641 Fuzhou (FOC) 06:30 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8517 Guiyang (KWE) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9753 Zhengzhou (CGO) 06:35 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8007 Hailar 06:40 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8852 Hangzhou (HGH) 06:40 planerad
Boeing 737-800 Okay Airways BK 2870 Changsha (CSX) 06:50 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6115 Beijing (PEK) 06:50 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6607 Guilin City (KWL) 06:50 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8056 Zhengzhou (CGO) 06:55 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4632 Qingdao 06:55 planerad

07:00 21.05.2019

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 284°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 23

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 787-8 Tiger Airways TR 154 Singapore (SIN) 07:25 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5640 Hangzhou (HGH) 07:10 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5649 Ningbo (NGB) 07:10 planerad
Airbus A320 Air China CA 8252 Wuhan (WUH) 07:15 planerad
Avro RJ Chengdu Airlines EU 2789 Dedu Airport 07:15 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5620 Shanghai (PVG) 07:15 planerad
Joy Air JR 1551 Jixi Shi 07:20 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8265 Lijiang City 07:25 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1149 Huizhou 07:25 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1702 Hangzhou (HGH) 07:25 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8207 Jinan (TNA) 07:30 planerad
Joy Air JR 1575 Baishan 07:30 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8341 Xiamen (XMN) 07:30 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8567 Tianjin (TSN) 07:35 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6201 Beijing (PEK) 07:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6257 Shanghai (PVG) 07:40 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6639 Sanya (SYX) 07:40 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8329 Guilin City (KWL) 07:45 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1678 Tianjin (TSN) 07:55 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3009 Taipei (TPE) 07:55 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6647 Haikou 07:55 planerad
Joy Air JR 1567 Mohe County 07:55 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8021 Hangzhou (HGH) 07:55 planerad

08:00 21.05.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 302°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 United Airlines UA 7545 Beijing 08:45 planerad
Airbus A320 Air China CA 1621 Beijing (PEK) 08:50 planerad
Boeing 737-800 EASTAR JET ZE 861 Cheongju (CJJ) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6269 Xianyang (XIY) 08:00 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 631 Osaka (KIX) 08:00 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9676 Guangzhou (CAN) 08:00 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8686 Changsha (CSX) 08:05 planerad
Airbus A319 China Southern Airlines CZ 6285 Jinan (TNA) 08:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8725 Wuhan (WUH) 08:10 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3624 Guangzhou (CAN) 08:10 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6219 Beijing (PEK) 08:15 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6273 Shenzhen (SZX) 08:15 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8595 Xianyang (XIY) 08:20 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9743 Guiyang (KWE) 08:25 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1640 Beijing (PEK) 08:30 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 683 Seoul (ICN) 08:30 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 5518 Shanghai (SHA) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9751 Haikou (HAK) 08:40 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9757 Wenzhou (WNZ) 08:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6277 Dayong 08:45 planerad
Airbus A320 LongJiang Airlines LT 4301 Zhuhai 08:45 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6245 Kunming (KMG) 08:55 planerad

09:00 21.05.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 302°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 9811 Yantai 09:05 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 9881 Qingdao 09:05 planerad
Boeing 737-800 Air Changan 9H 8365 Xianyang (XIY) 09:15 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6657 Beijing (PEK) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4841 Yantai 09:15 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7129 Beijing (PEK) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4631 Qingdao 09:35 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1689 Beijing (PEK) 09:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6438 Shanghai (PVG) 09:45 planerad
Airbus A320 Air China CA 1971 Shanghai (PVG) 09:50 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 3743 Hangzhou (HGH) 09:00 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9755 Xiamen (XMN) 09:00 planerad
Airbus A319 China Southern Airlines CZ 6271 Changsha (CSX) 09:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8125 Chongqing (CKG) 09:15 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8503 Guiyang (KWE) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6637 Fuzhou (FOC) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8040 Changsha (CSX) 09:20 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5616 Shanghai (PVG) 09:20 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6261 Guangzhou (CAN) 09:25 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8729 Ningbo (NGB) 09:30 planerad
Chengdu Airlines EU 2809 Manzhouli 09:30 planerad
Airbus A321 LongJiang Airlines LT 4309 Chongqing (CKG) 09:30 planerad
Boeing 787-8 Tiger Airways TR 155 Singapore (SIN) 09:30 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6209 Shanghai (PVG) 09:40 planerad
Boeing 737-800 EASTAR JET ZE 862 Cheongju (CJJ) 09:45 planerad
Airbus A320 Air China CA 4276 Kunming (KMG) 09:50 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9626 Shenzhen (SZX) 09:50 planerad

10:00 21.05.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 302°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A320 Loong Air GJ 8851 Hangzhou (HGH) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Suparna Airlines Y8 7545 Jinan (TNA) 10:15 planerad
Airbus A319 Air China CA 4071 Guiyang (KWE) 10:30 planerad
Airbus A321 Air China CA 4177 Chengdu (CTU) 10:30 planerad
Avro RJ Chengdu Airlines EU 2790 Dedu Airport 10:30 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8859 Shanghai (PVG) 10:35 planerad
Airbus A320 Air China CA 1643 Beijing (PEK) 10:45 planerad
Bombardier CRJ900 China Express Air G5 2803 Dalian 10:45 planerad
Joy Air JR 1552 Jixi Shi 10:50 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6204 Beijing (PEK) 10:55 planerad
Boeing 737-800 Shanghai Airlines FM 9171 Shanghai (PVG) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8305 Shanghai (PVG) 10:00 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6259 Xiamen (XMN) 10:00 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 6054 Lanzhou 10:05 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6657 Beijing 10:15 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 6023 Jinjiang 10:15 planerad
Boeing 737-800 Air Changan 9H 8366 Xianyang (XIY) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4842 Yantai 10:20 planerad
Avro RJ Chengdu Airlines EU 6670 Chengdu (CTU) 10:25 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4655 Jinan (TNA) 10:25 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1689 Beijing 10:30 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 9793 Qingdao 10:35 planerad
Airbus A320 Air China CA 1972 Shanghai (PVG) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7130 Beijing (PEK) 10:45 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8849 Zhuhai 10:50 planerad
Boeing 737-800 Grand China Air CN 7170 Sanya (SYX) 10:55 planerad

11:00 21.05.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 296°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8008 Hailar 11:05 planerad
Airbus A321 Juneyao Airlines HO 1265 Shanghai (PVG) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7489 Hangzhou (HGH) 11:25 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8757 Hangzhou (HGH) 11:30 planerad
Airbus A320 Tianjin Airlines GS 7583 Tianjin (TSN) 11:35 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2701 Wuxi 11:45 planerad
Airbus A320 Qantas QF 4039 Shanghai (PVG) 11:45 planerad
Avro RJ Chengdu Airlines EU 6669 Chengdu (CTU) 11:50 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8689 Jinan (TNA) 11:55 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 4363 Chongqing (CKG) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 8827 Zhengzhou (CGO) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6555 Tianjin (TSN) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Suparna Airlines Y8 7546 Jinan (TNA) 11:10 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 8541 Guiyang (KWE) 11:20 planerad
Joy Air JR 1543 Jixi Shi 11:20 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8672 Shenzhen (SZX) 11:25 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6615 Zhanjiang 11:25 planerad
Bombardier CRJ900 China Express Air G5 2804 Dalian 11:30 planerad
Joy Air JR 1561 Jixi Shi 11:35 planerad
Airbus A320 Air China CA 1644 Beijing (PEK) 11:40 planerad
Airbus A319 Air China CA 4072 Guiyang (KWE) 11:40 planerad
Airbus A321 Air China CA 4178 Chengdu (CTU) 11:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6255 Zhengzhou (CGO) 11:50 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6345 Chongqing (CKG) 11:50 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 6725 Shanghai (PVG) 11:50 planerad

12:00 21.05.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 296°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8671 Shenzhen (SZX) 12:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8877 Chengdu (CTU) 12:15 planerad
Airbus A320 Air China CA 1787 Hangzhou (HGH) 12:25 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3615 Guangzhou (CAN) 12:25 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8093 Xiamen (XMN) 12:30 planerad
Boeing 737-600 Lucky Air 8L 9655 Kunming (KMG) 12:35 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6279 Beijing (PEK) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8097 Nanjing (NKG) 12:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6268 Beijing (PEK) 12:45 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 3631 Wuhan (WUH) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Donghai Airlines DZ 6273 Shenzhen (SZX) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7785 Sanya (SYX) 12:50 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1167 Shanghai (PVG) 12:55 planerad
Boeing 737 Spring Airlines Japan IJ 213 Tokyo (NRT) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A321 Juneyao Airlines HO 1266 Shanghai (PVG) 12:00 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8878 Chengdu (CTU) 12:10 planerad
Airbus A320 Tianjin Airlines GS 7584 Tianjin (TSN) 12:25 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7490 Hangzhou (HGH) 12:25 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8758 Hangzhou (HGH) 12:30 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8690 Jinan (TNA) 12:40 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2702 Wuxi 12:40 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5613 Shanghai 12:40 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8860 Shanghai (PVG) 12:55 planerad
Airbus A320 Tibet Airlines TV 9926 Chengdu (CTU) 12:55 planerad

13:00 21.05.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 296°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A319 Shenzhen Airlines ZH 9621 Shenzhen (SZX) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7053 Shenzhen (SZX) 13:05 planerad
Boeing 737-800 9 Air Co AQ 1021 Wenzhou (WNZ) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8071 Fuzhou 13:10 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2211 Xianyang (XIY) 13:15 planerad
Airbus A321 Asiana Airlines OZ 339 Seoul (ICN) 13:20 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6658 Heihe 13:25 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8965 Shanghai (PVG) 13:35 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6220 Beijing (PEK) 13:40 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4761 Jinan (TNA) 13:40 planerad
Boeing 737-900 Okay Airways BK 3153 Tianjin (TSN) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1690 Fuyuan 13:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8325 Fuzhou (FOC) 13:20 planerad
Airbus A320 Air China CA 1788 Hangzhou (HGH) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8094 Xiamen (XMN) 13:30 planerad
Boeing 737-600 Lucky Air 8L 9656 Kunming (KMG) 13:35 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6279 Beijing 13:35 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6268 Beijing 13:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3616 Guangzhou (CAN) 13:45 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 3632 Wuhan (WUH) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8098 Nanjing (NKG) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7054 Shenzhen 13:55 planerad

14:00 21.05.2019

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 294°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8597 Taiyuan (TYN) 14:00 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8019 Hangzhou (HGH) 14:00 planerad
Airbus A321 Beijing Capital Airlines JD 5121 Changsha (CSX) 14:05 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8027 Tianjin (TSN) 14:05 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6721 Sanya (SYX) 14:10 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 6169 Hangzhou (HGH) 14:15 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 6317 Wuhan (WUH) 14:15 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8825 Hangzhou (HGH) 14:20 planerad
Boeing 737-800 China Eastern Airlines MU 5821 Kunming (KMG) 14:35 planerad
Airbus A330-300 Air China CA 1623 Beijing (PEK) 14:40 planerad
Joy Air JR 1562 Jixi Shi 14:45 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6258 Shanghai (PVG) 14:50 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9673 Guangzhou (CAN) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8090 Hangzhou (HGH) 14:00 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8840 Nanjing (NKG) 14:05 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1168 Shanghai (PVG) 14:05 planerad
Boeing 737-800 9 Air Co AQ 1040 Nanjing (NKG) 14:15 planerad
Airbus A319 Shenzhen Airlines ZH 9622 Shenzhen (SZX) 14:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 7151 Beijing 14:20 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6658 Beijing (PEK) 14:20 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2212 Xianyang (XIY) 14:25 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8966 Shanghai (PVG) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Donghai Airlines DZ 6274 Shenzhen (SZX) 14:30 planerad
Airbus A321 Asiana Airlines OZ 340 Seoul (ICN) 14:30 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6217 Beijing (PEK) 14:35 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4762 Jinan (TNA) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1690 Beijing (PEK) 14:55 planerad
Boeing 737 China Eastern Airlines MU 5824 Kunming 14:55 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 3826 Beijing 14:55 planerad

15:00 21.05.2019

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 294°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737 Spring Airlines Japan IJ 1051 Tokyo (NRT) 15:00 planerad
Boeing 737 China Eastern Airlines MU 2468 Jiagedaqi 15:00 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 3665 Zhuhai 15:05 planerad
Boeing 737-800 Ruili Airlines DR 6549 Wuhan (WUH) 15:05 planerad
Airbus A321 Beijing Capital Airlines JD 5531 Sanya (SYX) 15:05 planerad
Boeing 737 Ruili Airlines DR 5013 Chengdu (CTU) 15:10 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 632 Osaka (KIX) 15:15 planerad
Joy Air JR 1568 Mohe County 15:15 planerad
Boeing 737-700 Kunming Airlines KY 8245 Kunming (KMG) 15:15 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6665 Hangzhou (HGH) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Kunming Airlines KY 8205 Kunming (KMG) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7501 Xiamen (XMN) 15:30 planerad
Airbus A321 Sichuan Airlines 3U 8825 Wenzhou (WNZ) 15:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3010 Taipei (TPE) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8072 Fuzhou (FOC) 15:00 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8598 Taiyuan (TYN) 15:05 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6722 Sanya (SYX) 15:10 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8682 Shenzhen (SZX) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8028 Tianjin (TSN) 15:15 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 6170 Hangzhou (HGH) 15:20 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 6318 Wuhan (WUH) 15:30 planerad
Boeing 737-800 China Eastern Airlines MU 5822 Kunming (KMG) 15:35 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6251 Shanghai (PVG) 15:40 planerad
Boeing 737 China Eastern Airlines MU 2468 Beijing (PEK) 15:50 planerad
Airbus A330-300 Air China CA 1624 Beijing (PEK) 15:55 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9674 Guangzhou (CAN) 15:55 planerad

16:00 21.05.2019

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 294°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6359 Zhengzhou (CGO) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Shanghai Airlines FM 9173 Shanghai (PVG) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7045 Guangzhou (CAN) 16:05 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5614 Heihe 16:10 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6147 Sanya (SYX) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9383 Nanjing (NKG) 16:20 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3633 Shenzhen (SZX) 16:25 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 2173 Xianyang (XIY) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9623 Shenzhen (SZX) 16:30 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6267 Yichun Shi 16:40 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 8757 Xiamen (XMN) 16:40 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737 Spring Airlines Japan IJ 214 Tokyo (NRT) 16:00 planerad
Boeing 737 Ruili Airlines DR 5014 Chengdu (CTU) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Kunming Airlines KY 8246 Jinan (TNA) 16:15 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 3666 Zhuhai 16:20 planerad
Boeing 737 Spring Airlines Japan IJ 1052 Tokyo (NRT) 16:20 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6666 Hangzhou (HGH) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7726 Tianjin (TSN) 16:30 planerad
Airbus A321 Sichuan Airlines 3U 8826 Wenzhou (WNZ) 16:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6203 Beijing (PEK) 16:55 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6360 Zhengzhou (CGO) 16:55 planerad
Boeing 737-800 Shanghai Airlines FM 9174 Shanghai 16:55 planerad
Boeing 737-700 Kunming Airlines KY 8206 Kunming 16:55 planerad

17:00 21.05.2019

+14°C   Vindar: 8 m/s @ 311°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 3669 Wuhan (WUH) 17:00 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6210 Shanghai (PVG) 17:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8306 Shanghai (PVG) 17:10 planerad
Airbus A320 Chongqing Airlines OQ 2025 Wenzhou (WNZ) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Shanghai Airlines FM 9469 Wenzhou (WNZ) 17:25 planerad
Bombardier CRJ900 China Express Air G5 2801 Hohhot 17:35 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8051 Xiamen (XMN) 17:35 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8067 Nanjing (NKG) 17:35 planerad
Boeing 737 Shanghai Airlines FM 9547 Shanghai (PVG) 17:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6280 Mohe County 17:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6241 Jiansanjiang Airport 17:00 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7502 Xiamen (XMN) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9384 Nanjing (NKG) 17:10 planerad
Boeing 737-900 Okay Airways BK 3154 Tianjin (TSN) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Hainan Airlines HU 7046 Guangzhou (CAN) 17:15 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5614 Shanghai (PVG) 17:15 planerad
Airbus A320 Qantas QF 4062 Shanghai (PVG) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9624 Shenzhen (SZX) 17:20 planerad
Avro RJ Chengdu Airlines EU 2795 Heihe 17:30 planerad
Joy Air JR 1563 Jixi Shi 17:30 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3634 Shenzhen (SZX) 17:45 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6267 Beijing (PEK) 17:45 planerad
Airbus A321 Beijing Capital Airlines JD 5532 Sanya (SYX) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 8758 Xiamen (XMN) 17:45 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 2174 Xianyang (XIY) 17:50 planerad

18:00 21.05.2019

+14°C   Vindar: 8 m/s @ 311°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2951 Nanjing (NKG) 18:00 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8681 Shenzhen (SZX) 18:05 planerad
Boeing 737-800 9 Air Co AQ 1039 Nanjing (NKG) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4961 Taiyuan (TYN) 18:20 planerad
Airbus A319 Chengdu Airlines EU 2275 Chengdu (CTU) 18:30 planerad
Joy Air JR 1576 Baishan 18:35 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6274 Shenzhen (SZX) 18:40 planerad
Airbus A320 West Air (China) PN 6275 Chongqing (CKG) 18:45 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1651 Nanjing (NKG) 18:50 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3125 Tianjin (TSN) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 3670 Wuhan (WUH) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Ruili Airlines DR 6550 Wuhan (WUH) 18:00 planerad
Airbus A321 Beijing Capital Airlines JD 5122 Changsha (CSX) 18:05 planerad
Airbus A320 Chongqing Airlines OQ 2026 Wenzhou (WNZ) 18:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8671 Linyi 18:10 planerad
Boeing 737-800 Shanghai Airlines FM 9470 Wenzhou 18:15 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8020 Hangzhou (HGH) 18:20 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8859 Manzhouli 18:30 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 6238 Wuhan (WUH) 18:30 planerad
Boeing 737 Shanghai Airlines FM 9548 Shanghai (PVG) 18:40 planerad
Bombardier CRJ900 China Express Air G5 2802 Hohhot 18:40 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8052 Xiamen (XMN) 18:45 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8826 Hangzhou (HGH) 18:55 planerad

19:00 21.05.2019

+14°C   Vindar: 8 m/s @ 311°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5611 Dalian (DLC) 19:00 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3905 Guangzhou (CAN) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1611 Beijing (PEK) 19:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8568 Tianjin (TSN) 19:15 planerad
Joy Air JR 1544 Jixi Shi 19:15 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9758 Wenzhou (WNZ) 19:20 planerad
Airbus A321 LongJiang Airlines LT 4310 Chongqing (CKG) 19:30 planerad
Embraer 195 Tianjin Airlines GS 7919 Tianjin (TSN) 19:40 planerad
Boeing 737-800 Joy Air JR 1455 Xianyang (XIY) 19:45 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6218 Beijing (PEK) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 9 Air Co AQ 1022 Wenzhou (WNZ) 19:00 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6280 Beijing (PEK) 19:05 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2952 Nanjing (NKG) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6788 Taiyuan (TYN) 19:15 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4962 Taiyuan (TYN) 19:20 planerad
Airbus A319 Chengdu Airlines EU 2276 Chengdu (CTU) 19:25 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1652 Nanjing (NKG) 19:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3126 Tianjin (TSN) 19:45 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8870 Shanghai (PVG) 19:50 planerad
Airbus A320 West Air (China) PN 6276 Chongqing (CKG) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1612 Beijing (PEK) 19:55 planerad
Airbus A320 Beijing Capital Airlines JD 5378 Hanzhou 19:55 planerad

20:00 21.05.2019

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 302°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Air China CA 4275 Kunming (KMG) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Grand China Air CN 7139 Beijing (PEK) 20:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8843 Jinan (TNA) 20:10 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 9794 Hailar 20:10 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8581 Hangzhou (HGH) 20:15 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1150 Huizhou 20:15 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2245 Xianyang (XIY) 20:20 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8208 Jinan (TNA) 20:25 planerad
Avro RJ Chengdu Airlines EU 2796 Heihe 20:35 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8518 Guiyang (KWE) 20:40 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8607 Chongqing (CKG) 20:40 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8673 Shijiazhuang 20:40 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6278 Dayong 20:50 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6346 Chongqing (CKG) 20:55 planerad
Joy Air JR 1564 Jixi Shi 20:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6437 Shanghai (PVG) 20:05 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5612 Dalian (DLC) 20:10 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8844 Jinan (TNA) 20:15 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3906 Guangzhou (CAN) 20:15 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6482 Shenzhen (SZX) 20:25 planerad
Boeing 737-800 Jiangxi Airlines RY 8954 Nanchang 20:25 planerad
Embraer 195 Tianjin Airlines GS 7920 Tianjin (TSN) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Joy Air JR 1456 Xianyang (XIY) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Grand China Air CN 7140 Beijing (PEK) 20:55 planerad

21:00 21.05.2019

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 302°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Grand China Air CN 7149 Beijing (PEK) 21:10 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 684 Seoul (ICN) 21:10 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1677 Tianjin (TSN) 21:20 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5615 Shanghai (PVG) 21:20 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 5197 Beijing (PEK) 21:25 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8504 Guiyang (KWE) 21:30 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5650 Ningbo (NGB) 21:30 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 6024 Jinjiang 21:30 planerad
Chengdu Airlines EU 2810 Manzhouli 21:35 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9744 Guiyang (KWE) 21:40 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8266 Lijiang City 21:55 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8922 Haikou (HAK) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Air China CA 1622 Beijing (PEK) 21:00 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8582 Hangzhou (HGH) 21:05 planerad
Airbus A321 Juneyao Airlines HO 1180 Shanghai (PVG) 21:05 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 2246 Xianyang (XIY) 21:10 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8372 Chengdu (CTU) 21:20 planerad
Airbus A320 Spring Airlines 9C 8674 Shijiazhuang 21:35 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8608 Chongqing 21:40 planerad

22:00 21.05.2019

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 302°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8371 Chengdu (CTU) 22:00 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6242 Jiansanjiang Airport 22:00 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 6053 Lanzhou 22:00 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8726 Wuhan (WUH) 22:05 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5448 Nanchang 22:05 planerad
Boeing 737-800 Shandong Airlines SC 4656 Jinan (TNA) 22:05 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8126 Chongqing (CKG) 22:10 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 1639 Beijing (PEK) 22:10 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 8740 Guangzhou 22:10 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9756 Xiamen (XMN) 22:10 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6608 Guilin City (KWL) 22:15 planerad
Airbus A321 Vietnam Airlines VN 870 Nha Trang (CXR) 22:15 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6270 Xianyang (XIY) 22:20 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9754 Zhengzhou (CGO) 22:20 planerad
Airbus A320 LongJiang Airlines LT 4302 Zhuhai 22:25 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8860 Manzhouli 22:30 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6598 Taiyuan (TYN) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6638 Fuzhou (FOC) 22:30 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8685 Changsha (CSX) 22:35 planerad
Airbus A320 Shenzhen Airlines ZH 9625 Shenzhen (SZX) 22:35 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9766 Zhuhai 22:35 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 5517 Shanghai (SHA) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Grand China Air CN 7169 Sanya (SYX) 22:50 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6260 Xiamen (XMN) 22:50 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 8957 Shenzhen (SZX) 22:50 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6642 Fuzhou (FOC) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 15 - 20 min.
Boeing 737-800 Grand China Air CN 7150 Beijing (PEK) 22:00 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 5198 Beijing (PEK) 22:15 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 9794 Hailar 22:15 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 9882 Qingdao 22:30 planerad
Airbus A320 Qingdao Airlines QW 9812 Yantai 22:50 planerad

23:00 21.05.2019

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 311°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Okay Airways BK 2869 Changsha (CSX) 23:00 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6252 Shanghai (PVG) 23:00 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 6262 Guangzhou (CAN) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8022 Hangzhou (HGH) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9752 Haikou (HAK) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9748 Sanya (SYX) 23:05 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6640 Sanya (SYX) 23:10 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8330 Guilin City (KWL) 23:15 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8730 Ningbo (NGB) 23:15 planerad
Airbus A321 Juneyao Airlines HO 1179 Shanghai (PVG) 23:15 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8342 Xiamen (XMN) 23:15 planerad
Airbus A320 Air China CA 8251 Wuhan (WUH) 23:20 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6246 Kunming (KMG) 23:20 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8055 Zhengzhou (CGO) 23:20 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 3623 Guangzhou (CAN) 23:30 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 3744 Hangzhou (HGH) 23:35 planerad
Airbus A319 China Southern Airlines CZ 6272 Changsha (CSX) 23:35 planerad
Boeing 737-800 Xiamen Airlines MF 8039 Changsha (CSX) 23:40 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6556 Tianjin (TSN) 23:45 planerad
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8672 Linyi 23:50 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6630 Hohhot 23:50 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 5639 Hangzhou (HGH) 23:50 planerad
Boeing 737-800 Shenzhen Airlines ZH 9675 Guangzhou (CAN) 23:50 planerad
Airbus A319 China Southern Airlines CZ 6286 Jinan (TNA) 23:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Vietnam Airlines VN 871 Nha Trang (CXR) 23:10 planerad

00:00 22.05.2019

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 311°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 12 - 20 min.
Airbus A320 Sichuan Airlines 3U 8326 Fuzhou (FOC) 00:05 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6116 Beijing (PEK) 00:05 planerad
Airbus A320 Juneyao Airlines HO 1701 Hangzhou (HGH) 00:05 planerad
Airbus A321 Sichuan Airlines 3U 8596 Beihai 00:15 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6202 Beijing (PEK) 00:15 planerad
Airbus A320 Qantas QF 4041 Shanghai (PVG) 00:15 planerad
Airbus A320 Ural Airlines U6 781 Vladivostok 00:30 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 6256 Zhengzhou (CGO) 00:50 planerad
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6616 Zhanjiang 00:50 planerad
Airbus A320 China Southern Airlines CZ 8542 Guiyang (KWE) 00:55 planerad
Airbus A320 Loong Air GJ 8850 Zhuhai 00:55 planerad

01:00 22.05.2019

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 311°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Fuzhou Airlines FU 6648 Haikou (HAK) 01:35 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Ural Airlines U6 782 Vladivostok (VVO) 01:30 planerad

Andra datum

October, 2018

29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02