Melbourne, Melbourne (MEL / YMML)

Planespotter’s tidtabell

15:00 10.04.2020


ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2081 Mildura 15:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 447 Sydney (SYD) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 871 Hamilton Island (HTI) 15:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1014 Hobart (HBA) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 449 Sydney (SYD) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 684 Perth (PER) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 224 Adelaide (ADL) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 621 Brisbane (BNE) 15:40 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 712 Hobart (HBA) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 156 Auckland (AKL) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 797 Alice Springs (ASP) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 776 Perth (PER) 15:50 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 684 Adelaide (ADL) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 454 Sydney (SYD) 15:00 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 9 Perth (PER) 15:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2285 Launceston (LST) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 624 Brisbane (BNE) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 818 Canberra (CBR) 15:25 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2057 Devonport (DPO) 15:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 691 Adelaide (ADL) 15:40 planerad
Airbus A330-300 Qantas QF 37 Singapore (SIN) 15:55 planerad

16:00 10.04.2020

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 318°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27, 34

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 451 Sydney (SYD) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 272 Canberra (CBR) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 815 Canberra (CBR) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 881 Gold Coast (OOL) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 455 Sydney (SYD) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 703 Cairns (CNS) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 623 Brisbane (BNE) 16:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 690 Adelaide (ADL) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 462 Sydney (SYD) 16:00 planerad
Airbus A330-300 SriLankan UL 605 Colombo (CMB) 16:10 planerad
Boeing 787 Royal Brunei BI 6 Bandar Seri Begawan (BWN) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 626 Brisbane (BNE) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 826 Canberra (CBR) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 466 Sydney (SYD) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 339 Brisbane (BNE) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 155 Auckland (AKL) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 45 Denpasar-Bali Island (DPS) 16:50 planerad

17:00 10.04.2020

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 318°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27, 34

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 459 Sydney (SYD) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 625 Brisbane (BNE) 17:25 planerad
Airbus A350-1000 Qatar Airways QR 904 Doha (DOH) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 463 Sydney (SYD) 17:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2133 Canberra (CBR) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1016 Hobart (HBA) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 839 Darwin (DRW) 17:50 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 692 Adelaide (ADL) 17:55 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 172 Wellington (WLG) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 470 Sydney (SYD) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 693 Adelaide (ADL) 17:10 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 520 Sydney (SYD) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 628 Brisbane (BNE) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 834 Canberra (CBR) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 474 Sydney (SYD) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 779 Perth (PER) 17:40 planerad

18:00 10.04.2020

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 318°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27, 34

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 467 Sydney (SYD) 18:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2058 Devonport (DPO) 18:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2286 Launceston (LST) 18:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 819 Canberra (CBR) 18:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 778 Perth (PER) 18:25 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 775 Adelaide (ADL) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 471 Sydney (SYD) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 627 Brisbane (BNE) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 688 Adelaide (ADL) 18:55 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 519 Sydney (SYD) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 478 Sydney (SYD) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 697 Adelaide (ADL) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 632 Brisbane (BNE) 18:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 482 Sydney (SYD) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 781 Perth (PER) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 159 Auckland (AKL) 18:55 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2132 Canberra (CBR) 18:55 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2289 Launceston (LST) 18:55 planerad

19:00 10.04.2020

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 328°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 34

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 475 Sydney (SYD) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 342 Brisbane (BNE) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 833 Canberra (CBR) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 479 Sydney (SYD) 19:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 631 Brisbane (BNE) 19:40 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 25 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 486 Sydney (SYD) 19:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2061 Devonport (DPO) 19:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2086 Mildura (MQL) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 699 Adelaide (ADL) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 634 Brisbane (BNE) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 490 Sydney (SYD) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1017 Hobart (HBA) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 822 Canberra (CBR) 19:55 planerad

20:00 10.04.2020

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 328°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 34

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 694 Adelaide (ADL) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 487 Sydney (SYD) 20:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 635 Brisbane (BNE) 20:40 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 525 Sydney (SYD) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 35 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 494 Sydney (SYD) 20:00 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 783 Perth (PER) 20:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 701 Adelaide (ADL) 20:40 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 49 San Francisco (SFO) 20:55 planerad

21:00 10.04.2020

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 328°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 34

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 158 Auckland (AKL) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 633 Brisbane (BNE) 21:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 696 Adelaide (ADL) 21:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 780 Perth (PER) 21:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 495 Sydney (SYD) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 637 Brisbane (BNE) 21:40 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 35 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 498 Sydney (SYD) 21:00 planerad
Airbus A350-1000 Qatar Airways QR 905 Doha (DOH) 21:35 planerad

22:00 10.04.2020

+17°C   Vindar: 4 m/s @ 325°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27, 34

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 168 Auckland (AKL) 22:00 planerad

23:00 10.04.2020

+17°C   Vindar: 4 m/s @ 325°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27, 34

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 25 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 782 Perth (PER) 23:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 499 Sydney (SYD) 23:40 planerad

00:00 11.04.2020

+17°C   Vindar: 4 m/s @ 325°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27, 34

01:00 11.04.2020

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 313°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27, 34

02:00 11.04.2020

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 313°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27, 34

03:00 11.04.2020

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 313°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27, 34

04:00 11.04.2020

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

05:00 11.04.2020

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 15 min.
Airbus A330-200 Qantas QF 784 Perth (PER) 05:20 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 36 Singapore (SIN) 05:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 46 Denpasar-Bali Island (DPS) 05:50 planerad

06:00 11.04.2020

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 25 - 40 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 402 Sydney (SYD) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 600 Brisbane (BNE) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 671 Adelaide (ADL) 06:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 133 Christchurch (CHC) 06:50 planerad

07:00 11.04.2020

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 262°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 20 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 1010 Hobart (HBA) 07:15 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 30 Hong Kong (HKG) 07:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 795 Canberra (CBR) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 401 Sydney (SYD) 07:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 670 Adelaide (ADL) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 410 Sydney (SYD) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 814 Canberra (CBR) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 151 Auckland (AKL) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 769 Perth (PER) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 604 Brisbane (BNE) 07:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 677 Adelaide (ADL) 07:40 planerad

08:00 11.04.2020

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 262°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 20 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2280 Launceston (LST) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 152 Auckland (AKL) 08:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2077 Mildura (MQL) 08:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 409 Sydney (SYD) 08:35 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 418 Sydney (SYD) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 608 Brisbane (BNE) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 838 Darwin (DRW) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 870 Hamilton Island 08:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1011 Hobart (HBA) 08:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 422 Sydney (SYD) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 259 Canberra (CBR) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 675 Adelaide (ADL) 08:40 planerad
Saab 340 Rex Regional Express ZL 3557 Burnie (BWT) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 880 Gold Coast (OOL) 08:50 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2281 Launceston (LST) 08:55 planerad

09:00 11.04.2020

+11°C   Vindar: 7 m/s @ 262°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A330-300 Qantas QF 38 Singapore (SIN) 09:00 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 80 Tokyo (HND) 09:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2050 Devonport (DPO) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 419 Sydney (SYD) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 609 Brisbane (BNE) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 853 Canberra (CBR) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 426 Sydney (SYD) 09:00 planerad
Airbus A380-800 Qantas QF 93 Los Angeles (LAX) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 702 Cairns (CNS) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 171 Wellington (WLG) 09:15 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 506 Sydney (SYD) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 610 Brisbane (BNE) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 796 Alice Springs (ASP) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 430 Sydney (SYD) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 773 Perth (PER) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 679 Adelaide (ADL) 09:40 planerad

10:00 11.04.2020

+12°C   Vindar: 10 m/s @ 242°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 25 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 811 Canberra (CBR) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 427 Sydney (SYD) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 611 Brisbane (BNE) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 154 Auckland (AKL) 10:45 planerad
Boeing 787-9 Air New Zealand NZ 123 Auckland (AKL) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 432 Sydney (SYD) 10:00 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 780 Adelaide (ADL) 10:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2051 Devonport (DPO) 10:05 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 29 Hong Kong (HKG) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 612 Brisbane (BNE) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 434 Sydney (SYD) 10:30 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 79 Tokyo (HND) 10:30 planerad

11:00 11.04.2020

+12°C   Vindar: 10 m/s @ 242°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 676 Adelaide (ADL) 11:00 planerad
Airbus A330-300 Garuda Indonesia GA 716 Jakarta (CGK) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 318 Brisbane (BNE) 11:20 planerad
Saab 340 Rex Regional Express ZL 3558 Burnie (BWT) 11:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1012 Hobart (HBA) 11:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 433 Sydney (SYD) 11:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 613 Brisbane (BNE) 11:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2282 Launceston (LST) 11:50 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 20 - 25 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 436 Sydney (SYD) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 614 Brisbane (BNE) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 848 Canberra (CBR) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 153 Auckland (AKL) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 775 Perth (PER) 11:55 planerad

12:00 11.04.2020

+12°C   Vindar: 10 m/s @ 242°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 5 - 30 min.
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 262 Canberra (CBR) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 774 Perth (PER) 12:30 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 437 Sydney (SYD) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 615 Brisbane (BNE) 12:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2052 Devonport (DPO) 12:45 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 440 Sydney (SYD) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 223 Adelaide (ADL) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1013 Hobart (HBA) 12:10 planerad
Boeing 787-9 Air New Zealand NZ 124 Auckland (AKL) 12:10 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 35 Singapore (SIN) 12:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2283 Launceston (LST) 12:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2130 Canberra (CBR) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 616 Brisbane (BNE) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 843 Sydney (SYD) 12:30 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 709 Hobart (HBA) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 687 Adelaide (ADL) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 329 Brisbane (BNE) 12:45 planerad

13:00 11.04.2020

+12°C   Vindar: 11 m/s @ 246°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 35 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 682 Adelaide (ADL) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 441 Sydney (SYD) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 617 Brisbane (BNE) 13:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 881 Gold Coast (OOL) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 15 - 25 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 444 Sydney (SYD) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 685 Perth (PER) 13:00 planerad
Airbus A330-300 Garuda Indonesia GA 717 Jakarta (CGK) 13:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2053 Devonport (DPO) 13:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 812 Canberra (CBR) 13:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 618 Brisbane (BNE) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 704 Cairns (CNS) 13:45 planerad

14:00 11.04.2020

+12°C   Vindar: 11 m/s @ 246°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 15 - 30 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 443 Sydney (SYD) 14:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 445 Sydney (SYD) 14:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 619 Brisbane (BNE) 14:40 planerad
Airbus A330-300 SriLankan UL 604 Colombo (CMB) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 686 Adelaide (ADL) 14:55 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 132 Christchurch (CHC) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 20 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 448 Sydney (SYD) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 620 Brisbane (BNE) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1015 Hobart (HBA) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 777 Perth (PER) 14:30 planerad

Andra datum

September, 2019

07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2021

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25