Brisbane, Brisbane (BNE / YBBN)

Planespotter’s tidtabell

18:00 21.02.2019


ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 542 Sydney (SYD) 18:00 planerad
Airbus A320 Aircalin SB 150 Noumea 18:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2359 Rockhampton 18:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1225 Canberra (CBR) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 341 Melbourne (MEL) 18:10 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1248 Rockhampton 18:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 628 Melbourne (MEL) 18:20 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 486 Newcastle 18:25 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 616 Mackay 18:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 544 Sydney (SYD) 18:30 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2325 Bundaberg 18:35 planerad
Boeing 737-800 Singapore Airlines SQ 6353 Auckland (AKL) 18:35 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 382 Sydney (SYD) 18:35 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1793 Townsville 18:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2465 Moranbah 18:40 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1109 Newcastle 18:40 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 566 Melbourne (MEL) 18:45 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 783 Adelaide 18:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 786 Cairns 18:45 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 123 Dunedin 18:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 563 Sydney (SYD) 18:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 635 Melbourne (MEL) 18:10 planerad
Boeing 777-200 Singapore Airlines SQ 266 Singapore (SIN) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 381 Townsville 18:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 553 Sydney (SYD) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 641 Melbourne (MEL) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 159 Auckland 18:40 planerad
Fokker 100 Singapore Airlines SQ 6540 Rockhampton 18:45 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2427 Newcastle 18:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 352 Melbourne (MEL) 18:55 planerad

19:00 21.02.2019

+27°C   Vindar: 6 m/s @ 155°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 546 Sydney (SYD) 19:00 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 820 Sydney (SYD) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 347 Melbourne (MEL) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5655 Cairns 19:15 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 833 Proserpine 19:15 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 668 Tamworth 19:30 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 754 Launceston 19:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 548 Sydney (SYD) 19:30 planerad
Boeing 777-300ER Emirates EK 432 Singapore (SIN) 19:40 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2415 Emerald 19:45 planerad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 245 Singapore (SIN) 19:45 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1252 Rockhampton 19:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 7 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2346 Gladstone 19:00 planerad
United Airlines UA 6805 Sydney 19:00 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 489 Newcastle 19:05 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 986 Sydney (SYD) 19:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2384 Hervey Bay 19:20 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1108 Newcastle 19:20 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 567 Melbourne (MEL) 19:25 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2328 Bundaberg 19:25 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1226 Canberra (CBR) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1404 Adelaide 19:25 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5557 Sydney (SYD) 19:35 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 823 Sydney (SYD) 19:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 559 Sydney (SYD) 19:55 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 767 Perth 19:55 planerad

20:00 21.02.2019

+27°C   Vindar: 6 m/s @ 155°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 550 Sydney (SYD) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 454 Darwin 20:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1227 Canberra (CBR) 20:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2381 Hervey Bay 20:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 351 Melbourne (MEL) 20:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2553 Roma 20:20 planerad
Boeing 737-800 Tigerair Australia TT 536 Melbourne (MEL) 20:20 planerad
Boeing 787-8 Jetstar JQ 58 Denpasar-Bali Island (DPS) 20:25 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2345 Gladstone 20:25 planerad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 443 Honolulu (HNL) 20:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 6807 Auckland (AKL) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Virgin Australia VA 989 Sydney (SYD) 20:30 planerad
Airbus A330-300 Malaysia Airlines MH 135 Kuala Lumpur (KUL) 20:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 620 Mackay 20:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-300 Our Airline ON 22 Nauru 20:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 799 Cairns 20:05 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 992 Sydney (SYD) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 385 Townsville 20:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 621 Mackay 20:10 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5252 Darwin 20:15 planerad
Airbus A320 Aircalin SB 151 Noumea 20:35 planerad
Airbus A380-800 Emirates EK 435 Dubai (DXB) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Tigerair Australia TT 539 Melbourne (MEL) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 474 Perth 20:50 planerad

21:00 21.02.2019

+27°C   Vindar: 6 m/s @ 155°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Tigerair Australia TT 386 Sydney (SYD) 21:00 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 824 Sydney (SYD) 21:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 654 Perth 21:15 planerad
Boeing 737-800 Cathay Pacific CX 9087 Melbourne (MEL) 21:20 planerad
Boeing 777-300ER China Airlines CI 54 Auckland (AKL) 21:25 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 353 Melbourne (MEL) 21:25 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1783 Mount Isa 21:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 997 Sydney (SYD) 21:30 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Jetstar JQ 938 Cairns 21:50 planerad

22:00 21.02.2019

+25°C   Vindar: 6 m/s @ 161°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 35 min.
Airbus A320 Jetstar JQ 570 Melbourne (MEL) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 556 Sydney (SYD) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 790 Cairns 22:10 planerad
Boeing 777-300ER Emirates EK 430 Dubai (DXB) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 594 Perth 22:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 min.
Boeing 777-300ER Emirates EK 431 Dubai (DXB) 22:25 planerad
Boeing 787-9 Belavia B2 345 Abu Dhabi (AUH) 22:25 planerad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 444 Honolulu (HNL) 22:30 planerad
Airbus A330-300 EVA Air BR 316 Taipei (TPE) 22:35 planerad

23:00 21.02.2019

+25°C   Vindar: 6 m/s @ 161°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 30 min.
Airbus A350-900 Cathay Pacific CX 157 Hong Kong (HKG) 23:20 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 471 Perth 23:50 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 777-300ER China Airlines CI 54 Taipei (TPE) 23:05 planerad
Boeing 777-300ER Qantas QF 387 Taipei (TPE) 23:05 planerad
Airbus A330-300 Malaysia Airlines MH 134 Kuala Lumpur (KUL) 23:20 planerad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 246 Singapore (SIN) 23:25 planerad

00:00 22.02.2019

+25°C   Vindar: 6 m/s @ 161°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A350-900 Cathay Pacific CX 156 Hong Kong (HKG) 00:40 planerad

01:00 22.02.2019

+25°C   Vindar: 6 m/s @ 162°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 14

02:00 22.02.2019

+25°C   Vindar: 6 m/s @ 162°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 14

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 777-300ER Emirates EK 433 Singapore (SIN) 02:35 planerad

03:00 22.02.2019

+25°C   Vindar: 6 m/s @ 162°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 14

04:00 22.02.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 161°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14

05:00 22.02.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 161°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Emirates EK 5356 Darwin 05:00 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 56 Los Angeles (LAX) 05:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 7237 Denpasar 05:05 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 652 Perth 05:25 planerad
Airbus A330-200 Air Niugini PX 3042 Perth 05:35 planerad
Airbus A330-300 Qantas QF 62 Tokyo (NRT) 05:40 planerad
Airbus A330-300 Qantas QF 98 Hong Kong (HKG) 05:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 20 - 25 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 501 Sydney (SYD) 05:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 302 Melbourne (MEL) 05:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 601 Melbourne (MEL) 05:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 904 Sydney (SYD) 05:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 304 Melbourne (MEL) 05:55 planerad

06:00 22.02.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 161°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 8 Los Angeles (LAX) 06:05 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 480 Newcastle 06:10 planerad
Airbus A321 Jetstar JQ 810 Sydney (SYD) 06:35 planerad
Airbus A380-800 Emirates EK 434 Dubai (DXB) 06:40 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A320 Jetstar JQ 667 Yulara 06:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 908 Sydney (SYD) 06:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2354 Rockhampton 06:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 505 Sydney (SYD) 06:05 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1384 Adelaide 06:10 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 331 Orange 06:15 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 663 Tamworth 06:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2429 Newcastle 06:15 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 601 Mackay 06:20 planerad
Fokker 70 Virgin Australia VA 2901 Gladstone 06:25 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 759 Hobart 06:30 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1760 Cairns 06:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 507 Sydney (SYD) 06:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2402 Emerald 06:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 308 Melbourne (MEL) 06:55 planerad

07:00 22.02.2019

+24°C   Vindar: 8 m/s @ 164°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 15 min.
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 552 Coffs Harbour 07:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 905 Sydney (SYD) 07:00 planerad
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 882 Armidale 07:10 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 827 Wellington (WLG) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 124 Christchurch (CHC) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 303 Melbourne (MEL) 07:10 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 16 Los Angeles (LAX) 07:15 planerad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 235 Singapore (SIN) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 504 Sydney (SYD) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1207 Canberra (CBR) 07:35 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 150 Auckland (AKL) 07:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2371 Hervey Bay 07:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 600 Mackay 07:45 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2319 Bundaberg 07:50 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 7228 Townsville 07:55 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 134 Christchurch (CHC) 07:55 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2331 Gladstone 07:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 135 Christchurch (CHC) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 509 Sydney (SYD) 07:05 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 928 Cairns 07:10 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 357 Sydney (SYD) 07:10 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 561 Melbourne (MEL) 07:20 planerad
Boeing 787-8 Jetstar JQ 57 Denpasar-Bali Island (DPS) 07:20 planerad
Airbus A321 Jetstar JQ 813 Sydney (SYD) 07:20 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 115 Queenstown 07:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 511 Sydney (SYD) 07:35 planerad
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 771 Narrabri 07:50 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air New Zealand NZ 7258 Blackall 07:50 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2534 Longreach 07:50 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 314 Melbourne (MEL) 07:55 planerad

08:00 22.02.2019

+24°C   Vindar: 8 m/s @ 164°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 7288 Cairns 08:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 506 Sydney (SYD) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1101 Newcastle 08:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1385 Adelaide 08:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 309 Melbourne (MEL) 08:10 planerad
Boeing 787-8 Air Canada AC 35 Vancouver (YVR) 08:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2420 Newcastle 08:15 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 514 Melbourne 08:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 604 Melbourne (MEL) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 508 Sydney (SYD) 08:30 planerad
Airbus A330-300 Cathay Pacific CX 155 Hong Kong (HKG) 08:35 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 356 Sydney (SYD) 08:40 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 min.
Airbus A330-200 Qantas QF 513 Sydney (SYD) 08:05 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 991 Dubbo 08:10 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 806 Christchurch (CHC) 08:10 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 860 Queenstown 08:10 planerad
Airbus A330-300 Qantas QF 119 Auckland (AKL) 08:15 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2320 Bundaberg 08:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2374 Hervey Bay 08:25 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2352 Rockhampton 08:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 125 Christchurch (CHC) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 702 Hobart 08:30 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 732 Auckland (AKL) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 515 Sydney (SYD) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 589 Perth 08:35 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1210 Canberra (CBR) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 824 Darwin 08:40 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 464 Perth 08:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 7227 Mackay 08:45 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1235 Rockhampton 08:45 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1102 Newcastle 08:50 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 367 Townsville 08:50 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 886 Mackay 08:55 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1790 Townsville 08:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 318 Melbourne (MEL) 08:55 planerad

09:00 22.02.2019

+24°C   Vindar: 8 m/s @ 164°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 510 Sydney (SYD) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 120 Dunedin 09:00 planerad
Boeing 737-300 Our Airline ON 1 Nauru 09:05 planerad
Fokker 70 Virgin Australia VA 2900 Gladstone 09:05 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 2731 Melbourne (MEL) 09:10 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 664 Tamworth 09:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 608 Melbourne (MEL) 09:20 planerad
Boeing 767-300 Air Niugini PX 3 Port Moresby (POM) 09:25 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1544 Canberra (CBR) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 925 Sydney (SYD) 09:30 planerad
Boeing 777 Etihad Airways EY 4413 Auckland 09:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2428 Newcastle 09:40 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 1076 Mount Isa 09:00 planerad
Airbus A320 Qantas QF 379 Honiara 09:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 517 Sydney (SYD) 09:05 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1591 Adelaide 09:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 57 Port Moresby (POM) 09:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 613 Melbourne (MEL) 09:10 planerad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 256 Singapore (SIN) 09:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1115 Proserpine 09:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 175 Nadi 09:15 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2579 Charleville 09:20 planerad
Airbus A330-300 Qantas QF 61 Tokyo (NRT) 09:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2334 Gladstone 09:25 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 97 Hong Kong 09:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 153 Auckland (AKL) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 39 Port Moresby (POM) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5302 Perth 09:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2404 Emerald 09:40 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 779 Cairns 09:40 planerad
Fokker 100 Etihad Airways EY 6316 Cloncurry 09:45 planerad
Fokker 70 Virgin Australia VA 2981 Port Macquarie 09:45 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 491 Mount Isa 09:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 449 Darwin 09:50 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2421 Newcastle 09:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 322 Melbourne (MEL) 09:55 planerad

10:00 22.02.2019

+27°C   Vindar: 9 m/s @ 164°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737 Etihad Airways EY 6355 Mackay 10:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 514 Sydney (SYD) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 319 Melbourne (MEL) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 398 Nadi 10:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 610 Melbourne (MEL) 10:20 planerad
Airbus A330-200 Air France AF 5242 Shanghai (PVG) 10:25 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 931 Sydney (SYD) 10:30 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 812 Sydney (SYD) 10:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2375 Hervey Bay 10:40 planerad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 255 Singapore (SIN) 10:45 planerad
Boeing 777-300ER China Airlines CI 53 Taipei (TPE) 10:50 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2323 Bundaberg 10:50 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 521 Sydney (SYD) 10:05 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 221 Wollongong 10:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 615 Melbourne (MEL) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 782 Cairns 10:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 43 Denpasar-Bali Island (DPS) 10:10 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1768 Mackay 10:15 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 363 Sydney (SYD) 10:15 planerad
Airbus A330-300 Cathay Pacific CX 150 Hong Kong (HKG) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5305 Sydney (SYD) 10:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2454 Moranbah 10:35 planerad
Boeing 767-300 Air Niugini PX 4 Port Moresby (POM) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 651 Perth 10:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2376 Hervey Bay 10:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 324 Melbourne (MEL) 10:55 planerad

11:00 22.02.2019

+27°C   Vindar: 9 m/s @ 164°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 10 min.
United Airlines UA 6734 Sydney 11:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 321 Melbourne (MEL) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 612 Melbourne (MEL) 11:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2353 Rockhampton 11:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 520 Sydney (SYD) 11:30 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1749 Cairns 11:40 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 222 Wollongong 11:45 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1238 Rockhampton 11:50 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A320 Jetstar JQ 483 Newcastle 11:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 525 Sydney (SYD) 11:05 planerad
Boeing 737-800 Cathay Pacific CX 9080 Melbourne (MEL) 11:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Emirates EK 5644 Rockhampton 11:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 397 Nadi 11:10 planerad
Boeing 777 Etihad Airways EY 4406 Auckland 11:15 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 15 Los Angeles (LAX) 11:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2326 Bundaberg 11:30 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 813 Canberra (CBR) 11:30 planerad
Boeing 787-8 Air Canada AC 36 Vancouver (YVR) 11:50 planerad
Boeing 717-200 Emirates EK 5320 Townsville 11:50 planerad
Airbus A330-300 Qantas QF 51 Singapore (SIN) 11:50 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2824 Hamilton Island 11:55 planerad
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 7 Los Angeles (LAX) 11:55 planerad

12:00 22.02.2019

+27°C   Vindar: 9 m/s @ 164°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Emirates EK 5857 Sydney (SYD) 12:00 planerad
Boeing 777 Thai Airways International TG 473 Bangkok (BKK) 12:05 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1105 Newcastle 12:05 planerad
Fokker 70 Virgin Australia VA 2904 Gladstone 12:05 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 931 Cairns 12:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2335 Gladstone 12:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 323 Melbourne (MEL) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5709 Cairns 12:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 614 Melbourne (MEL) 12:20 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 887 Mackay 12:25 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 758 Hobart 12:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 524 Sydney (SYD) 12:30 planerad
Fokker 70 Virgin Australia VA 2980 Port Macquarie 12:30 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 668 Yulara 12:45 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Qantas QF 529 Sydney (SYD) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 619 Melbourne (MEL) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1394 Adelaide 12:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 573 Perth 12:15 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1263 Emerald 12:25 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5667 Adelaide 12:30 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5307 Sydney (SYD) 12:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2460 Moranbah 12:45 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1243 Rockhampton 12:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1497 Hamilton Island 12:45 planerad
Boeing 737-300 Air Vanuatu NF 21 Port Vila 12:55 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2560 Roma 12:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 328 Melbourne (MEL) 12:55 planerad

13:00 22.02.2019

+29°C   Vindar: 9 m/s @ 165°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 19

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Emirates EK 5852 Sydney (SYD) 13:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2377 Hervey Bay 13:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1217 Canberra (CBR) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1114 Proserpine 13:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2531 Longreach 13:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 327 Melbourne (MEL) 13:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2422 Newcastle 13:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 616 Melbourne (MEL) 13:20 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1791 Townsville 13:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 528 Sydney (SYD) 13:30 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2580 Charleville 13:35 planerad
Boeing 737-800 Tigerair Australia TT 524 Melbourne (MEL) 13:35 planerad
Boeing 717-200 Qantas QF 1769 Mackay 13:55 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 368 Sydney (SYD) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 777-300ER China Airlines CI 53 Auckland (AKL) 13:00 planerad
Boeing 777-300ER Hawaiian Airlines HA 2813 Auckland (AKL) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 533 Sydney (SYD) 13:05 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 782 Adelaide 13:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 621 Melbourne (MEL) 13:10 planerad
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 441 Thangool 13:15 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 930 Cairns 13:15 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 785 Cairns 13:25 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2518 Mackay 13:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2425 Newcastle 13:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 527 Sydney (SYD) 13:35 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 753 Launceston 13:40 planerad
Boeing 737-800 Singapore Airlines SQ 6506 Proserpine 13:40 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 332 Melbourne (MEL) 13:55 planerad

14:00 22.02.2019

+29°C   Vindar: 9 m/s @ 165°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 19

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 20 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2327 Bundaberg 14:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 618 Melbourne (MEL) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 610 Mackay 14:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2455 Moranbah 14:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 530 Sydney (SYD) 14:30 planerad
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 774 Narrabri 14:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 705 Hobart 14:45 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5425 Melbourne (MEL) 14:50 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 782 Cairns 14:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 10 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2466 Moranbah 14:00 planerad
Boeing 777 Thai Airways International TG 474 Bangkok (BKK) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1218 Canberra (CBR) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 537 Sydney (SYD) 14:05 planerad
Boeing 717-200 Cathay Pacific CX 9012 Townsville 14:10 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5784 Cairns 14:10 planerad
Boeing 737-800 Tigerair Australia TT 527 Melbourne (MEL) 14:10 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 373 Sydney (SYD) 14:25 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 539 Sydney (SYD) 14:35 planerad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 236 Singapore (SIN) 14:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 334 Melbourne (MEL) 14:55 planerad

15:00 22.02.2019

+29°C   Vindar: 9 m/s @ 165°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 19

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Jetstar JQ 484 Newcastle 15:00 planerad
Airbus A330 Air China CA 795 Beijing (PEK) 15:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 331 Melbourne (MEL) 15:10 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 334 Orange 15:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 620 Melbourne (MEL) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 707 Cairns 15:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 532 Sydney (SYD) 15:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 116 Queenstown 15:30 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 814 Canberra (CBR) 15:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2549 Roma 15:40 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 564 Melbourne (MEL) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1397 Adelaide 15:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 374 Townsville 15:45 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1244 Rockhampton 15:50 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1264 Emerald 15:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2340 Gladstone 15:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 541 Sydney (SYD) 15:05 planerad
Fokker 70 Virgin Australia VA 2911 Gladstone 15:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 625 Melbourne (MEL) 15:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2358 Rockhampton 15:15 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1245 Rockhampton 15:20 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 485 Newcastle 15:30 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 830 Proserpine 15:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 543 Sydney (SYD) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 336 Melbourne (MEL) 15:55 planerad

16:00 22.02.2019

+27°C   Vindar: 9 m/s @ 165°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 19

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 442 Thangool 16:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 538 Sydney (SYD) 16:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2825 Hamilton Island 16:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 333 Melbourne (MEL) 16:10 planerad
Boeing 717-200 Emirates EK 5907 Townsville 16:15 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1274 Mount Isa 16:15 planerad
Boeing 737-800 Emirates EK 5624 Melbourne (MEL) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 1077 Mount Isa 16:20 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 58 Port Moresby (POM) 16:20 planerad
Airbus A320 Qantas QF 380 Honiara 16:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 536 Sydney (SYD) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 596 Perth 16:30 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 861 Queenstown 16:35 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 739 Auckland (AKL) 16:40 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1498 Hamilton Island 16:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2461 Moranbah 16:45 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 376 Sydney (SYD) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 38 Port Moresby (POM) 16:45 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 935 Cairns 16:50 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 630 Melbourne (MEL) 16:50 planerad
Boeing 777-200 Singapore Airlines SQ 265 Singapore (SIN) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Fokker 70 Etihad Airways EY 6320 Emerald 16:00 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2324 Bundaberg 16:05 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 545 Sydney (SYD) 16:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2342 Gladstone 16:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 627 Melbourne (MEL) 16:10 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 488 Cairns 16:20 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 661 Tamworth 16:30 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 547 Sydney (SYD) 16:35 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 569 Melbourne (MEL) 16:40 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 791 Cairns 16:50 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 342 Melbourne (MEL) 16:55 planerad

17:00 22.02.2019

+27°C   Vindar: 9 m/s @ 165°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 19

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2426 Newcastle 17:00 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 562 Sydney (SYD) 17:00 planerad
Boeing 737 Etihad Airways EY 6371 Wellington (WLG) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 337 Melbourne (MEL) 17:10 planerad
Saab 340 Rex Regional Express ZL 5661 Mount Isa 17:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 825 Darwin 17:20 planerad
Boeing 737-800 Tigerair Australia TT 532 Melbourne (MEL) 17:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2519 Mackay 17:25 planerad
Saab 340 VivaColombia FC 994 Dubbo 17:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 1118 Proserpine 17:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 965 Sydney (SYD) 17:30 planerad
Boeing 787-9 Belavia B2 344 Abu Dhabi (AUH) 17:35 planerad
Airbus A330-200 Qantas QF 126 Auckland (AKL) 17:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2341 Gladstone 17:45 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2467 Moranbah 17:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 176 Nadi 17:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2418 Emerald 17:00 planerad
Fokker 100 Virgin Australia VA 1249 Rockhampton 17:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 970 Sydney (SYD) 17:05 planerad
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 881 Armidale 17:10 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 631 Melbourne (MEL) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 45 Denpasar-Bali Island (DPS) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 597 Perth 17:20 planerad
Airbus A320 Tigerair Australia TT 381 Sydney (SYD) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 379 Townsville 17:20 planerad
Fairchild-Swearingen SA226 VivaColombia FC 551 Coffs Harbour 17:25 planerad
Airbus A320 Jetstar JQ 821 Sydney (SYD) 17:30 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 828 Wellington (WLG) 17:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2552 Roma 17:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 551 Sydney (SYD) 17:35 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 804 Christchurch (CHC) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 633 Melbourne (MEL) 17:40 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 734 Auckland (AKL) 17:50 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Qantas QF 2368 Rockhampton 17:50 planerad
Boeing 737-800 Tigerair Australia TT 533 Melbourne (MEL) 17:50 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Qantas QF 2380 Hervey Bay 17:55 planerad
Boeing 737-800 Virgin Australia VA 105 Wellington (WLG) 17:55 planerad

Andra datum

October, 2018

29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02