Luis Munoz Marin, San Juan (SJU / TJSJ)

Planespotter’s tidtabell

00:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 126 Baltimore (BWI) 00:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2889 New York 00:59 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1390 New York 00:59 planerad

01:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 20 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 61 Boston (BOS) 01:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2275 Hartford (BDL) 01:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2433 Orlando (MCO) 01:46 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2917 New York (JFK) 01:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1389 New York 01:58 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 14 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2181 Dallas-Fort Worth (DFW) 01:30 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 116 Boston (BOS) 01:44 planerad

02:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 12 min.
Airbus A320 Spirit NK 1358 Philadelphia 02:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 453 Fort Lauderdale (FLL) 02:20 planerad
Airbus A321 Spirit NK 1235 Miami 02:28 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 106 Orlando (MCO) 02:40 planerad
Airbus A320 Spirit NK 811 Orlando (MCO) 02:52 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 11 - 27 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2434 Orlando (MCO) 02:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1990 Newark (EWR) 02:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 562 Boston (BOS) 02:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2276 Hartford (BDL) 02:56 planerad

03:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 661 Boston (BOS) 03:23 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A320 Spirit NK 1357 Philadelphia 03:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1904 New York (JFK) 03:10 planerad
Airbus A321 Spirit NK 1236 Miami 03:30 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 105 Orlando (MCO) 03:40 planerad
Airbus A320 Spirit NK 884 Orlando (MCO) 03:45 planerad

04:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2190 Dallas-Fort Worth (DFW) 04:22 planerad

05:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 5 min.
Airbus A321 Spirit NK 1035 New York 05:06 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 108 Philadelphia (PHL) 05:11 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-800 American AA 1355 Miami (MIA) 05:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 862 Boston (BOS) 05:01 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1434 Orlando (MCO) 05:01 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2104 New York (JFK) 05:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 954 Fort Lauderdale (FLL) 05:25 planerad
Airbus A320 Spirit NK 2321 New York 05:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1637 Santo Domingo (SDQ) 05:55 planerad

06:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 123 Newark (EWR) 06:06 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 8 - 19 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 127 Baltimore (BWI) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1436 Orlando (MCO) 06:00 planerad
Airbus A321 Spirit NK 1042 Orlando 06:05 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 122 Newark (EWR) 06:11 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 6056 Baltimore (BWI) 06:30 planerad
Boeing 767-300 American AA 287 Miami (MIA) 06:40 planerad

07:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1233 Orlando (MCO) 07:52 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 15 - 17 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 922 Atlanta (ATL) 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 579 New York (JFK) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5632 Tampa (TPA) 07:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 2511 Alex Hamilton 07:15 planerad
ATR 72 Silver Airways 3M 114 H.S.Truman 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 6052 Fort Lauderdale (FLL) 07:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 2951 Vieques 07:47 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1571 Culebra 07:59 planerad

08:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 3 - 20 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 703 Vieques 08:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 2961 Vieques 08:29 planerad
Cessna Cape Air 9K 8021 H.S.Truman 08:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 30 Mayaguez 08:32 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1638 Santo Domingo (SDQ) 08:52 planerad
ATR 42-300 Silver Airways 3M 113 Melville Hall 08:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1053 Fort Lauderdale (FLL) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 18 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1437 Orlando (MCO) 08:00 planerad
Airbus A321 Frontier F9 101 Atlanta (ATL) 08:02 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 8031 H.S.Truman 08:05 planerad
Boeing 737-800 American AA 1528 Philadelphia (PHL) 08:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1236 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 08:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 934 Orlando (MCO) 08:37 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 704 Vieques 08:45 planerad
Cessna Cape Air 9K 8051 H.S.Truman 08:55 planerad
Cessna Cape Air 9K 31 Mayaguez 08:57 planerad

09:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 11 - 25 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1572 Culebra 09:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1403 New York (JFK) 09:11 planerad
Cessna Cape Air 9K 2521 Alex Hamilton 09:26 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4187 St Kitts 09:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 1341 Miami (MIA) 09:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 275 Hartford (BDL) 09:55 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 8041 H.S.Truman 09:59 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 7 - 8 min.
Cessna Cape Air 9K 4431 Beef Island 09:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1454 Fort Lauderdale (FLL) 09:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 431 Punta Cana (PUJ) 09:48 planerad

10:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 14 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2751 Tampa 10:01 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 508 Beef Island 10:10 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 701 Vieques 10:15 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 753 Culebra 10:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1035 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 10:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1589 Newark (EWR) 10:27 planerad
Cessna Cape Air 9K 4421 Beef Island 10:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 8081 H.S.Truman 10:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 32 Mayaguez 10:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 431 Orlando (MCO) 10:35 planerad
ATR 72 Silver Airways 3M 115 Alex Hamilton 10:35 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 101 Gustavia 10:37 planerad
Airbus A321 Frontier F9 104 Orlando (MCO) 10:51 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1263 Orlando 10:59 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 19 min.
ATR 42-300 Silver Airways 3M 120 Santiago 10:00 planerad
Boeing 757 American AA 1591 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1334 Orlando (MCO) 10:02 planerad
Cessna Cape Air 9K 2531 Alex Hamilton 10:21 planerad
Saab 340 Seaborne BB 3585 Alex Hamilton 10:30 planerad
ATR 42-300 Silver Airways 3M 100 Beef Island 10:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1052 Tampa (TPA) 10:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1254 Fort Lauderdale (FLL) 10:46 planerad
Cessna Cape Air 9K 4531 Beef Island 10:50 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 8351 Virgin Gorda 10:50 planerad

11:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 23 min.
Saab 340 Air Century Y2 141 Higuero 11:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 153 Fort Lauderdale (FLL) 11:02 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 605 Beef Island 11:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 2581 Alex Hamilton 11:27 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 207 H.S.Truman 11:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 903 The Valley 11:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 4461 Beef Island 11:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 860 Fort Lauderdale (FLL) 11:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1347 Washington (DCA) 11:53 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2011 Atlanta 11:58 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 17 min.
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 509 Beef Island 11:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1341 Miami (MIA) 11:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 2611 Alex Hamilton 11:05 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 112 Gustavia (SBH) 11:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1937 Santo Domingo (SDQ) 11:15 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1573 Culebra 11:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 8211 H.S.Truman 11:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 35 Mayaguez 11:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5542 Orlando (MCO) 11:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1476 Hartford (BDL) 11:47 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 121 Tampa (TPA) 11:51 planerad
Cessna Cape Air 9K 2591 Alex Hamilton 11:52 planerad
Airbus A320 Spirit NK 114 Washington 11:52 planerad

12:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A330-200 American AA 1496 Philadelphia (PHL) 12:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1303 New York (JFK) 12:04 planerad
Cessna Cape Air 9K 2901 Vieques 12:14 planerad
Saab 340 Seaborne BB 3585 Alex Hamilton 12:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1033 Orlando (MCO) 12:22 planerad
Boeing 767-400 United UA 2143 Newark (EWR) 12:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 253 Fort Lauderdale (FLL) 12:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5829 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1032 Punta Cana (PUJ) 12:39 planerad
ATR 42-300 Silver Airways 3M 100 Beef Island 12:40 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 8361 Virgin Gorda 12:44 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1574 Culebra 12:49 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 510 Beef Island 12:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 1254 Miami (MIA) 12:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 23 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 702 Vieques 12:00 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 754 Culebra 12:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1804 New York (JFK) 12:07 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4238 The Valley 12:30 planerad
Saab 340 Air Century Y2 142 Higuero 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5297 Fort Lauderdale (FLL) 12:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 2791 Vieques 12:39 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2011 Atlanta 12:46 planerad
Cessna Cape Air 9K 8291 H.S.Truman 12:50 planerad

13:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 12 min.
Cessna Cape Air 9K 36 Mayaguez 13:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 8201 H.S.Truman 13:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 403 New York (JFK) 13:00 planerad
Airbus A321 Spirit NK 850 Miami 13:12 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 209 H.S.Truman 13:15 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 559 Atlanta (ATL) 13:22 planerad
Airbus A330-300 American AA 1852 Charlotte (CLT) 13:23 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 609 Beef Island 13:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 2561 Alex Hamilton 13:27 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 128 Chicago (ORD) 13:27 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 861 Boston (BOS) 13:33 planerad
ATR 42-300 Air Antilles Express 3S 103 Fort De France 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5793 Baltimore (BWI) 13:35 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 113 Gustavia (SBH) 13:37 planerad
Boeing 737-900 United UA 1996 Chicago (ORD) 13:37 planerad
ATR 42-300 Silver Airways 3M 124 Santiago 13:40 planerad
Airbus A320 NEO Spirit NK 538 Tampa (TPA) 13:42 planerad
Cessna Cape Air 9K 2861 Vieques 13:48 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1289 Newark (EWR) 13:56 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 904 New York (JFK) 13:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1303 New York (JFK) 13:01 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3942 Alex Hamilton 13:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1034 Orlando (MCO) 13:08 planerad
Airbus A330-200 American AA 1496 Philadelphia (PHL) 13:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1754 Fort Lauderdale (FLL) 13:12 planerad
Airbus A320 Spirit NK 2325 Boston 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1020 Orlando (MCO) 13:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2931 Punta Cana (PUJ) 13:35 planerad
ATR 42-300 Silver Airways 3M 101 Beef Island 13:40 planerad
Boeing 737-800 American AA 1299 Miami (MIA) 13:45 planerad
Boeing 767-400 United UA 1173 New York 13:46 planerad
Cessna Cape Air 9K 8151 H.S.Truman 13:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 462 Boston (BOS) 13:55 planerad

14:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 15 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 705 Vieques 14:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 2541 Alex Hamilton 14:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1938 Santo Domingo (SDQ) 14:17 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 96 Santo Domingo (SDQ) 14:21 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 755 Culebra 14:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 1613 Miami (MIA) 14:31 planerad
Cessna Cape Air 9K 8301 H.S.Truman 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 444 Denver 14:35 planerad
Airbus A320 Spirit NK 2324 Boston 14:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 665 Tampa (TPA) 14:50 planerad
Saab 340 Seaborne BB 3541 Alex Hamilton 14:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1387 Atlanta (ATL) 14:57 planerad
Airbus A320 Spirit NK 2322 New York 14:57 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 4 - 10 min.
Cessna Cape Air 9K 8311 H.S.Truman 14:05 planerad
Airbus A321 Spirit NK 851 Miami 14:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1304 New York (JFK) 14:21 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5758 Houston (HOU) 14:25 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 129 Chicago (ORD) 14:27 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 559 Atlanta (ATL) 14:30 planerad
Airbus A320 NEO Spirit NK 539 Tampa 14:34 planerad
Cessna Cape Air 9K 2731 Vieques 14:35 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 511 Beef Island 14:35 planerad
Boeing 737-900 United UA 2088 Chicago (ORD) 14:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 2571 Alex Hamilton 14:40 planerad
Airbus A330-300 American AA 1852 Charlotte (CLT) 14:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1290 Newark (EWR) 14:41 planerad
Cessna Cape Air 9K 4511 Beef Island 14:43 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1593 Virgin Gorda 14:45 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 706 Vieques 14:45 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1577 Culebra 14:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 37 Mayaguez 14:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 8251 H.S.Truman 14:57 planerad

15:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 11 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1653 Fort Lauderdale (FLL) 15:05 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4238 The Valley 15:10 planerad
Airbus A321 American AA 783 Charlotte (CLT) 15:13 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1133 Orlando (MCO) 15:19 planerad
Cessna Cape Air 9K 8281 H.S.Truman 15:30 planerad
Boeing 737-800 United UA 205 Newark (EWR) 15:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1009 Orlando (MCO) 15:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 8321 H.S.Truman 15:40 planerad
Cessna Cape Air 9K 2921 Vieques 15:44 planerad
ATR 42-300 Silver Airways 3M 101 Beef Island 15:50 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 6 - 12 min.
Cessna Cape Air 9K 2751 Vieques 15:00 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 756 Culebra 15:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2995 Santo Domingo (SDQ) 15:12 planerad
ATR 42-300 Silver Airways 3M 104 Melville Hall 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1105 San Francisco 15:20 planerad
Airbus A320 Spirit NK 893 Orlando 15:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 1613 Miami (MIA) 15:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1387 Atlanta (ATL) 15:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5155 Baltimore (BWI) 15:40 planerad
Airbus A320 Spirit NK 687 Philadelphia 15:47 planerad
Saab 340 Seaborne BB 3552 Alex Hamilton 15:50 planerad
ATR 72 Silver Airways 3M 130 H.S.Truman 15:55 planerad

16:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 11 min.
Cessna Cape Air 9K 2981 Vieques 16:09 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1578 Culebra 16:14 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5310 Houston (HOU) 16:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2932 Punta Cana (PUJ) 16:27 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 117 Boston (BOS) 16:29 planerad
Cessna Cape Air 9K 8341 H.S.Truman 16:32 planerad
Cessna Cape Air 9K 42 Mayaguez 16:34 planerad
Cessna Cape Air 9K 2501 Alex Hamilton 16:37 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 512 Beef Island 16:40 planerad
Cessna Cape Air 9K 4561 Beef Island 16:44 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1438 Fort Lauderdale (FLL) 16:45 planerad
Airbus A320 Frontier F9 125 Newark (EWR) 16:46 planerad
Airbus A321 Frontier F9 100 Atlanta (ATL) 16:47 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1594 Virgin Gorda 16:58 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 7 - 21 min.
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 214 H.S.Truman 16:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 514 Nevis 16:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 614 Beef Island 16:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1036 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 16:04 planerad
Cessna Cape Air 9K 2811 Vieques 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1010 Orlando (MCO) 16:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 124 Newark (EWR) 16:27 planerad
Boeing 737-800 United UA 2217 Newark (EWR) 16:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 8271 H.S.Truman 16:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 753 Charlotte (CLT) 16:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2890 New York 16:50 planerad

17:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 8 - 17 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 757 Culebra 17:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 803 New York (JFK) 17:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1151 Tampa (TPA) 17:22 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6017 Orlando (MCO) 17:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 2941 Vieques 17:34 planerad
Cessna Cape Air 9K 2601 Alex Hamilton 17:44 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1589 Virgin Gorda 17:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 8071 H.S.Truman 17:02 planerad
Cessna Cape Air 9K 8331 H.S.Truman 17:05 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 106 Gustavia 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1095 Tampa (TPA) 17:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 331 Punta Cana (PUJ) 17:22 planerad
Cessna Cape Air 9K 4571 Beef Island 17:29 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 710 Vieques 17:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1439 Fort Lauderdale (FLL) 17:35 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 119 Miami (MIA) 17:38 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 97 Santo Domingo (SDQ) 17:48 planerad

18:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1135 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 18:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2994 Santo Domingo (SDQ) 18:14 planerad
Cessna Cape Air 9K 8261 H.S.Truman 18:15 planerad
Airbus A330-200 Iberia IB 6301 Madrid (MAD) 18:20 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3963 H.S.Truman 18:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 8241 H.S.Truman 18:37 planerad
ATR 72 Silver Airways 3M 117 Alex Hamilton 18:40 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 3 - 27 min.
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 513 Beef Island 18:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 2931 Vieques 18:01 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1348 Washington (DCA) 18:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1134 Orlando (MCO) 18:10 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 107 Orlando (MCO) 18:13 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 823 Orlando (MCO) 18:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 554 Fort Lauderdale (FLL) 18:47 planerad
Cessna Cape Air 9K 39 Mayaguez 18:48 planerad
Cessna Cape Air 9K 2551 Alex Hamilton 18:49 planerad

19:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 25 min.
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 107 Gustavia 19:07 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 120 Tampa (TPA) 19:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1553 Fort Lauderdale (FLL) 19:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 261 Boston (BOS) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5799 Orlando (MCO) 19:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 733 Orlando (MCO) 19:51 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 6 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1234 Orlando (MCO) 19:10 planerad
Cessna Cape Air 9K 4591 Beef Island 19:16 planerad

20:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 33 min.
Boeing 767-300 American AA 1570 Miami (MIA) 20:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 332 Punta Cana (PUJ) 20:08 planerad
Airbus A321 Spirit NK 1049 Orlando 20:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1475 Hartford (BDL) 20:20 planerad
Airbus A320 Spirit NK 119 Baltimore (BWI) 20:53 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 111 Philadelphia (PHL) 20:12 planerad
Airbus A330-200 Iberia IB 6300 Madrid (MAD) 20:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 262 Boston (BOS) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 710 Orlando (MCO) 20:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 176 Hartford (BDL) 20:36 planerad

21:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 5 - 6 min.
Boeing 737-800 American AA 1529 Philadelphia (PHL) 21:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 784 Orlando (MCO) 21:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 3 New York (JFK) 21:36 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 28 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2037 Santo Domingo (SDQ) 21:03 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2752 Tampa (TPA) 21:05 planerad
Airbus A321 Spirit NK 1036 New York 21:20 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1264 Orlando 21:48 planerad

22:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-800 American AA 397 Miami (MIA) 22:15 planerad
Airbus A320 Spirit NK 802 Orlando 22:23 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 250 San Diego 22:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 549 Atlanta (ATL) 22:37 planerad
Boeing 757 American AA 2481 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:41 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1933 Orlando (MCO) 22:47 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 262 Tampa (TPA) 22:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 4 New York (JFK) 22:37 planerad

23:00 26.06.2020


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 21 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2503 New York (JFK) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Copa CM 450 Panama 23:02 planerad
Airbus A320 NEO Spirit NK 1018 Washington 23:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 365 Orlando (MCO) 23:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 433 New York 23:36 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1433 Orlando (MCO) 23:43 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5992 Fort Lauderdale (FLL) 23:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2138 Santo Domingo (SDQ) 23:59 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 118 Miami (MIA) 23:59 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 NEO Spirit NK 1019 Washington 23:59 planerad

Andra datum

August, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18