Luis Munoz Marin, San Juan (SJU / TJSJ)

Planespotter’s tidtabell

00:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2667 Orlando (MCO) 00:05 planerad

01:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 26 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 104 Orlando (MCO) 01:23 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 108 Philadelphia (PHL) 01:49 planerad

02:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 12 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1503 New York (JFK) 02:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 61 Boston (BOS) 02:45 planerad

03:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 903 New York (JFK) 03:49 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 14 - 19 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 109 Philadelphia (PHL) 03:15 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 105 Orlando (MCO) 03:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1954 Fort Lauderdale (FLL) 03:44 planerad

04:00 15.09.2019


AVÅGENDE — 3
Väntningstid 12 - 20 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 862 Boston (BOS) 04:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1434 Orlando (MCO) 04:10 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1504 New York (JFK) 04:30 planerad

05:00 15.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5614 Orlando (MCO) 05:30 planerad

06:00 15.09.2019


AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 451 Tocumen (PTY) 06:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5606 Denver (DEN) 06:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 904 New York (JFK) 06:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 287 Miami (MIA) 06:40 planerad

07:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 16 - 25 min.
Cessna United Airlines UA 6489 Vieques 07:23 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1033 Orlando (MCO) 07:48 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1053 Fort Lauderdale (FLL) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 6 - 18 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 3504 H.S.Truman 07:00 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4518 Beef Island 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1958 Orlando (MCO) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5318 Pittsburgh (PIT) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5619 Houston (HOU) 07:00 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1565 Virgin Gorda 07:09 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 579 New York (JFK) 07:09 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1571 Culebra 07:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1591 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:14 planerad
Cessna United Airlines UA 6483 Alex Hamilton 07:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 922 Atlanta 07:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1236 H.S.Truman 07:27 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3512 Alex Hamilton 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5493 Fort Lauderdale (FLL) 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 117 Fort Lauderdale (FLL) 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4913 Fort Lauderdale (FLL) 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5608 Fort Lauderdale (FLL) 07:55 planerad

08:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 8 - 15 min.
Cessna United Airlines UA 6503 Beef Island 08:15 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1572 Culebra 08:30 planerad
Cessna United Airlines UA 6475 Mayaguez 08:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1403 New York (JFK) 08:46 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 9 - 30 min.
Cessna United Airlines UA 6542 H.S.Truman 08:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4920 Tampa (TPA) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1375 Tampa (TPA) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5075 Orlando (MCO) 08:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 934 Orlando (MCO) 08:49 planerad
Cessna Cape Air 9K 2951 Vieques 08:50 planerad

09:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 4518 Beef Island 09:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1233 Orlando (MCO) 09:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1389 New York 09:05 planerad
Cessna United Airlines UA 6521 H.S.Truman 09:06 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1035 H.S.Truman 09:10 planerad
Saab 340 Seaborne Airlines BB 4587 St Kitts 09:15 planerad
Cessna United Airlines UA 6484 Alex Hamilton 09:25 planerad
Saab 340 Seaborne Airlines BB 4592 St. George (ANU) 09:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1341 Miami (MIA) 09:31 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1592 Virgin Gorda 09:36 planerad
Cessna United Airlines UA 6525 H.S.Truman 09:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4331 Fort Lauderdale (FLL) 09:40 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3505 Alex Hamilton 09:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 275 Hartford (BDL) 09:52 planerad
Cessna Cape Air 9K 4421 Beef Island 09:59 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 26 min.
Cessna United Airlines UA 6539 Vieques 09:00 planerad
Cessna United Airlines UA 6540 Beef Island 09:00 planerad
Cessna United Airlines UA 6476 Mayaguez 09:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1404 New York (JFK) 09:31 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 1091 Miami (MIA) 09:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1990 New York 09:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2932 Punta Cana (PUJ) 09:54 planerad

10:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 13 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 3529 H.S.Truman 10:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 2901 Vieques 10:00 planerad
Cessna United Airlines UA 6500 Vieques 10:09 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 508 Beef Island 10:10 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 701 Vieques 10:15 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 753 Culebra 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4689 Orlando (MCO) 10:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1653 Fort Lauderdale (FLL) 10:27 planerad
Saab 340 Seaborne Airlines BB 4601 Nevis 10:40 planerad
Cessna United Airlines UA 6477 Mayaguez 10:43 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 110 Philadelphia (PHL) 10:48 planerad
Cessna United Airlines UA 6513 Alex Hamilton 10:58 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 7 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 4620 Santiago 10:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1037 Santo Domingo 10:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1454 Fort Lauderdale (FLL) 10:09 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1585 Virgin Gorda 10:10 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1573 Culebra 10:10 planerad
Cessna United Airlines UA 6515 Alex Hamilton 10:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2415 Miami (MIA) 10:23 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4583 Melville Hall 10:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 687 Philadelphia (PHL) 10:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4693 Fort Lauderdale (FLL) 10:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1052 Tampa (TPA) 10:37 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4510 Beef Island 10:45 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4542 St Maarten 10:55 planerad

11:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 20 min.
Cessna United Airlines UA 6504 Beef Island 11:02 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 101 Gustavia 11:05 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 605 Beef Island 11:25 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 207 H.S.Truman 11:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 501 Nevis 11:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 521 St Kitts 11:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 903 The Valley 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1281 Orlando (MCO) 11:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2933 Orlando (MCO) 11:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1233 Orlando (MCO) 11:40 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 405 Alex Hamilton 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3199 Orlando (MCO) 11:50 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 509 Beef Island 11:00 planerad
Cessna United Airlines UA 6519 Beef Island 11:04 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 8351 Virgin Gorda 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3719 Orlando (MCO) 11:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1654 Fort Lauderdale (FLL) 11:12 planerad
Cessna Cape Air 9K 2611 Alex Hamilton 11:15 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4591 St. George (ANU) 11:15 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 208 H.S.Truman 11:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 608 Beef Island 11:30 planerad
Cessna United Airlines UA 6478 Mayaguez 11:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 111 Denver (DEN) 11:45 planerad

12:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 767-300 United Airlines UA 1523 Newark (EWR) 12:00 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 1496 Philadelphia (PHL) 12:01 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1574 Culebra 12:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2217 New York (JFK) 12:09 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1586 Virgin Gorda 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4073 Baltimore (BWI) 12:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2931 Punta Cana (PUJ) 12:37 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4510 Beef Island 12:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1347 Washington (DCA) 12:49 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 510 Beef Island 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 425 Baltimore (BWI) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6326 Baltimore (BWI) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4034 Baltimore (BWI) 12:55 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4638 The Valley 12:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 6 - 10 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 702 Vieques 12:00 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 754 Culebra 12:00 planerad
Cessna United Airlines UA 6487 H.S.Truman 12:03 planerad
Cessna United Airlines UA 6514 Alex Hamilton 12:07 planerad
Saab 340 Seaborne Airlines BB 4620 Santiago 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3967 Orlando (MCO) 12:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2934 Orlando (MCO) 12:22 planerad
Saab 340 Air Century Y2 192 Santiago 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 186 Orlando (MCO) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3197 Chicago (MDW) 12:40 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1579 Culebra 12:50 planerad

13:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 4 - 10 min.
Cessna Cape Air 9K 36 Mayaguez 13:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 559 Atlanta 13:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 705 Fort Lauderdale (FLL) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3958 Nashville (BNA) 13:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2738 Santo Domingo 13:01 planerad
Cessna United Airlines UA 6510 Beef Island 13:06 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1254 Miami (MIA) 13:10 planerad
Cessna Cape Air 9K 2561 Alex Hamilton 13:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 403 New York (JFK) 13:14 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 8361 Virgin Gorda 13:15 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 209 H.S.Truman 13:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2074 Fort Lauderdale (FLL) 13:25 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 609 Beef Island 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4548 Fort Lauderdale (FLL) 13:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 505 Nevis 13:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 905 The Valley 13:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1996 Chicago (ORD) 13:35 planerad
Cessna United Airlines UA 6531 H.S.Truman 13:40 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4542 St Maarten 13:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2847 Fort Lauderdale (FLL) 13:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 561 Boston 13:42 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4621 Santiago 13:45 planerad
Cessna United Airlines UA 6520 Alex Hamilton 13:53 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 18 min.
Saab 340 Seaborne Airlines BB 4638 The Valley 13:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 302 New York (JFK) 13:00 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 1496 Philadelphia (PHL) 13:02 planerad
Boeing 767-300 United Airlines UA 1173 Newark (EWR) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4075 Fort Lauderdale (FLL) 13:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1937 Santo Domingo 13:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 176 Hartford (BDL) 13:34 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 104 Gustavia 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 426 Fort Lauderdale (FLL) 13:40 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4514 Beef Island 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1928 Orlando (MCO) 13:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 8151 H.S.Truman 13:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1034 Orlando (MCO) 13:56 planerad

14:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 14 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 705 Vieques 14:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 527 St Kitts 14:00 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1576 Culebra 14:10 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 100 Orlando 14:22 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3512 Alex Hamilton 14:25 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 755 Culebra 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3944 Chicago (MDW) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3076 Chicago (MDW) 14:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1613 Miami (MIA) 14:44 planerad
Saab 340 Seaborne Airlines BB 4620 Santiago 14:45 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4583 Melville Hall 14:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1387 Atlanta 14:59 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1299 Miami (MIA) 14:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1804 New York (JFK) 14:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 506 Atlanta 14:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5371 Baltimore (BWI) 14:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 562 Boston (BOS) 14:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3515 San Diego 14:30 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 511 Beef Island 14:35 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 841 Chicago (ORD) 14:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 2571 Alex Hamilton 14:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 892 Orlando (MCO) 14:40 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 706 Vieques 14:45 planerad
Cessna United Airlines UA 6505 Vieques 14:48 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1593 Virgin Gorda 14:49 planerad
Cessna United Airlines UA 6509 Beef Island 14:50 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1577 Culebra 14:50 planerad
Cessna United Airlines UA 6536 H.S.Truman 14:55 planerad

15:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 18 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4683 Houston (HOU) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1358 Orlando (MCO) 15:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5108 Orlando (MCO) 15:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2571 New York (JFK) 15:28 planerad
Cessna Cape Air 9K 8281 H.S.Truman 15:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 801 Orlando (MCO) 15:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4802 Orlando (MCO) 15:45 planerad
Saab 340 Air Century Y2 191 Santiago 15:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1297 Houston (IAH) 15:45 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4514 Beef Island 15:50 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 756 Culebra 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5488 San Antonio 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Chicago (MDW) 15:20 planerad
Saab 340 Seaborne Airlines BB 3550 H.S.Truman 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3903 Houston (HOU) 15:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1036 H.S.Truman 15:26 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 101 Atlanta (ATL) 15:28 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1613 Miami (MIA) 15:35 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3552 Alex Hamilton 15:50 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3550 H.S.Truman 15:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4687 Baltimore (BWI) 15:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1595 Manchester (MHT) 15:55 planerad

16:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 2 - 9 min.
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 105 Gustavia 16:05 planerad
Cessna Cape Air 9K 2921 Vieques 16:14 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1578 Culebra 16:14 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 142 Tocumen (PTY) 16:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 733 Orlando (MCO) 16:18 planerad
Airbus A318 AVIANCA AV 258 Bogota (BOG) 16:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1938 Santo Domingo 16:28 planerad
Cessna Cape Air 9K 2501 Alex Hamilton 16:37 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 512 Beef Island 16:40 planerad
Cessna United Airlines UA 6545 H.S.Truman 16:47 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 106 Orlando (MCO) 16:48 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1594 Virgin Gorda 16:54 planerad
Cessna United Airlines UA 6516 Beef Island 16:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2414 Miami (MIA) 16:56 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1359 Orlando (MCO) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5105 Houston 16:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 214 H.S.Truman 16:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 514 Nevis 16:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 614 Beef Island 16:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine YI 914 The Valley 16:00 planerad
Cessna United Airlines UA 6488 Vieques 16:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 332 New York (JFK) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4563 Orlando (MCO) 16:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 710 Fort Lauderdale (FLL) 16:40 planerad
Cessna United Airlines UA 6480 Mayaguez 16:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 668 Houston (IAH) 16:45 planerad

17:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 9 - 15 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 757 Culebra 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3534 Orlando (MCO) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2879 Fort Lauderdale (FLL) 17:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1151 Tampa (TPA) 17:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1135 H.S.Truman 17:22 planerad
Cessna Cape Air 9K 2941 Vieques 17:34 planerad
Embraer RJ145 Sky High Aviation DO 905 Santo Domingo (SDQ) 17:45 planerad
Cessna United Airlines UA 6486 Alex Hamilton 17:53 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Saab 340 Seaborne Airlines BB 4580 St Kitts 17:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1134 Orlando (MCO) 17:05 planerad
Saab 340 Air Century Y2 142 Higuero 17:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 332 Punta Cana (PUJ) 17:23 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne Airlines BB 710 Vieques 17:30 planerad
Airbus A318 AVIANCA AV 259 Bogota (BOG) 17:35 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1603 Vieques 17:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1355 Miami (MIA) 17:46 planerad
Cessna United Airlines UA 6544 H.S.Truman 17:48 planerad
Cessna United Airlines UA 6485 Alex Hamilton 17:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3835 Chicago (MDW) 17:50 planerad

18:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 18 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4621 Chicago (MDW) 18:05 planerad
Cessna United Airlines UA 6482 Mayaguez 18:23 planerad
Airbus A330-200 EC-MIL Iberia IB 6301 Madrid (MAD) 18:25 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3563 H.S.Truman 18:35 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3557 Alex Hamilton 18:40 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 22 min.
Cessna United Airlines UA 6529 Vieques 18:00 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 513 Beef Island 18:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 4591 Beef Island 18:01 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 107 Orlando (MCO) 18:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2880 Manchester (MHT) 18:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1348 Washington (DCA) 18:12 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 143 Tocumen (PTY) 18:12 planerad
Cessna United Airlines UA 6512 Beef Island 18:13 planerad
Embraer RJ145 Sky High Aviation DO 906 Santo Domingo (SDQ) 18:35 planerad
Cessna United Airlines UA 6481 Mayaguez 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5550 Orlando (MCO) 18:55 planerad

19:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 32 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1604 Vieques 19:03 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4085 Orlando (MCO) 19:35 planerad

20:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 21 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 803 New York (JFK) 20:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 331 Punta Cana (PUJ) 20:02 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 1570 Miami (MIA) 20:23 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1961 Tampa (TPA) 20:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1933 Orlando (MCO) 20:36 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1453 Fort Lauderdale (FLL) 20:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4696 Tampa (TPA) 20:40 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 23 - 32 min.
Airbus A330-200 EC-MIL Iberia IB 6300 Madrid (MAD) 20:10 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4089 Orlando (MCO) 20:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2037 Santo Domingo (SDQ) 20:57 planerad

21:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1615 Fort Lauderdale (FLL) 21:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1861 Orlando (MCO) 21:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4103 Orlando (MCO) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 626 Orlando (MCO) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5199 Orlando (MCO) 21:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 549 Atlanta 21:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 Orlando (MCO) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 27 - 32 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1304 New York (JFK) 21:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1234 Orlando (MCO) 21:23 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1862 Orlando (MCO) 21:55 planerad

22:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 12 - 22 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 397 Miami (MIA) 22:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2481 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5510 Miami 22:40 planerad

23:00 15.09.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 15 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 433 New York (JFK) 23:03 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 450 Tocumen (PTY) 23:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3938 Fort Lauderdale (FLL) 23:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5031 Houston (HOU) 23:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1433 Orlando (MCO) 23:41 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2138 Santo Domingo (SDQ) 23:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5119 Orlando (MCO) 23:50 planerad

Andra datum

August, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18