Luis Munoz Marin, San Juan (SJU / TJSJ)

Planespotter’s tidtabell

13:00 25.01.2020

+28°C   Vindar: 5 m/s @ 10°   Moln/himmel few börja från en höjd av 940 m   Uppskattad bana: 08

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 11 min.
Airbus A330-300 American AA 1496 Philadelphia (PHL) 13:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1938 Santo Domingo (SDQ) 13:00 planerad
Boeing 737-800 United UA 2021 Washington (IAD) 13:01 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1033 Orlando (MCO) 13:04 planerad
ATR 42-300 LIAT LI 562 St. George (ANU) 13:05 planerad
Cessna Cape Air 9K 4781 Beef Island 13:09 planerad
Cessna Cape Air 9K 8101 H.S.Truman 13:10 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 209 H.S.Truman 13:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 7401 Nevis 13:25 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 609 Beef Island 13:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 8201 H.S.Truman 13:35 planerad
Cape Air 9K 8361 Virgin Gorda 13:35 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 153 Gustavia 13:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 366 Houston (IAH) 13:38 planerad
Airbus A320 Spirit NK 119 Baltimore (BWI) 13:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4082 Baltimore (BWI) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5240 Tampa (TPA) 13:50 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 173 Gustavia 13:56 planerad
Cessna Cape Air 9K 2961 Vieques 13:59 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 101 Atlanta (ATL) 13:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1847 Charlotte (CLT) 13:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 2791 Vieques 13:10 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 104 Gustavia 13:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 35 Mayaguez 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4081 Baltimore (BWI) 13:20 planerad
Cape Air 9K 1579 Culebra 13:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1079 Fort Lauderdale (FLL) 13:25 planerad
ATR 42-300 Air Antilles Express 3S 251 Fort De France 13:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1654 Fort Lauderdale (FLL) 13:31 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 176 Hartford (BDL) 13:34 planerad
Cessna Cape Air 9K 2531 Alex Hamilton 13:37 planerad
Boeing 767-400 United UA 1173 Newark (EWR) 13:40 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4114 Beef Island 13:50 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2217 New York (JFK) 13:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 323 Atlanta (ATL) 13:55 planerad
Boeing 737-800 United UA 2022 Washington (IAD) 13:56 planerad

14:00 25.01.2020

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 40°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 2 - 10 min.
Cessna Cape Air 9K 2561 Alex Hamilton 14:00 planerad
Seaborne Airlines BB 705 Vieques 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1645 Washington 14:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 1254 Miami (MIA) 14:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 403 New York (JFK) 14:01 planerad
Cessna Cape Air 9K 4461 Beef Island 14:03 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 861 Boston (BOS) 14:13 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4142 Saint Martin (SXM) 14:15 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 559 Atlanta (ATL) 14:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 2881 Vieques 14:19 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 705 New York (LGA) 14:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5429 Orlando (MCO) 14:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1653 Fort Lauderdale (FLL) 14:29 planerad
Seaborne Airlines BB 755 Culebra 14:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1289 Newark (EWR) 14:31 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 808 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 14:34 planerad
Boeing 737-900 United UA 1996 Chicago (ORD) 14:35 planerad
Boeing 767-300 D-ABUL Condor DE 2102 Frankfurt-am-Main (FRA) 14:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 399 Detroit (DTW) 14:40 planerad
Cape Air 9K 1576 Culebra 14:46 planerad
Cessna Cape Air 9K 36 Mayaguez 14:54 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4094 Orlando (MCO) 14:55 planerad
Cape Air 9K 8361 Virgin Gorda 14:56 planerad
Boeing 737-800 C-GWSZ WestJet WS 1152 Toronto (YYZ) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 3950 H.S.Truman 14:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1034 Orlando (MCO) 14:00 planerad
Airbus A330-300 American AA 1496 Philadelphia (PHL) 14:05 planerad
Cessna Cape Air 9K 2951 Vieques 14:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 8191 H.S.Truman 14:25 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 154 Gustavia 14:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 2731 Vieques 14:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 4531 Beef Island 14:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1662 Houston (IAH) 14:33 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 511 Beef Island 14:35 planerad
ATR 42-300 LIAT LI 563 St. George (ANU) 14:35 planerad
Cape Air 9K 1575 Culebra 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4084 Fort Lauderdale (FLL) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5241 Houston (HOU) 14:40 planerad
Seaborne Airlines BB 706 Vieques 14:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 114 Baltimore (BWI) 14:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 1299 Miami (MIA) 14:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 2631 Alex Hamilton 14:53 planerad
Cessna Cape Air 9K 8311 H.S.Truman 14:55 planerad

15:00 25.01.2020

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 40°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 12 min.
Cessna Cape Air 9K 2761 Vieques 15:00 planerad
Airbus A320 C-FLSS Air Canada AC 958 Montréal (YUL) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Sun Country SY 783 Minneapolis (MSP) 15:02 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4238 The Valley 15:10 planerad
Airbus A321 American AA 1852 Charlotte (CLT) 15:12 planerad
Cape Air 9K 1576 Culebra 15:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1061 Boston (BOS) 15:18 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 2322 Newark (EWR) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4079 Chicago (MDW) 15:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 2861 Vieques 15:39 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 105 Gustavia (SBH) 15:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 1613 Miami (MIA) 15:45 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4114 Beef Island 15:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 353 Fort Lauderdale (FLL) 15:52 planerad
Airbus A321 C-FLKX Air Canada AC 956 Toronto (YYZ) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 2 - 15 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 808 Boston (BOS) 15:00 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Seaborne BB 756 Culebra 15:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1304 New York (JFK) 15:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 462 Boston (BOS) 15:03 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1646 Baltimore (BWI) 15:05 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4184 Melville Hall 15:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 2591 Alex Hamilton 15:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1290 Newark (EWR) 15:16 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 559 Atlanta (ATL) 15:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 892 Orlando (MCO) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5431 Orlando (MCO) 15:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 841 Chicago (ORD) 15:35 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 399 Detroit (DTW) 15:43 planerad
Cape Air 9K 8371 Virgin Gorda 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4096 Chicago (MDW) 15:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 332 Punta Cana (PUJ) 15:49 planerad
Cessna Cape Air 9K 4591 Beef Island 15:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 8251 H.S.Truman 15:50 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 959 Montréal (YUL) 15:50 planerad
Saab 340 Seaborne BB 3552 Alex Hamilton 15:50 planerad

16:00 25.01.2020

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 40°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 3 - 7 min.
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 1570 Culebra 16:00 planerad
Airbus A330-200 American AA 783 Charlotte (CLT) 16:01 planerad
Boeing 737-700 Copa CM 142 Tocumen (PTY) 16:03 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1387 Atlanta (ATL) 16:06 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 649 Minneapolis (MSP) 16:13 planerad
Boeing 737-900 United UA 1297 Houston (IAH) 16:15 planerad
Airbus A319 SA AVIANCA AV 258 Bogota (BOG) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 4088 Fort Lauderdale (FLL) 16:20 planerad
Cessna Cape Air 9K 2621 Alex Hamilton 16:22 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 801 Orlando (MCO) 16:29 planerad
Cessna Cape Air 9K 4441 Beef Island 16:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 8261 H.S.Truman 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 391 Baltimore (BWI) 16:35 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 512 Beef Island 16:40 planerad
Saab 340 Seaborne BB 3557 Alex Hamilton 16:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2571 New York (JFK) 16:46 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 214 H.S.Truman 16:00 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 614 Beef Island 16:00 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1157 Toronto (YYZ) 16:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 37 Mayaguez 16:03 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1008 Boston (BOS) 16:03 planerad
Airbus A321 American AA 1852 Charlotte (CLT) 16:03 planerad
Cessna Cape Air 9K 7411 Nevis 16:05 planerad
Boeing 737-800 Sun Country SY 784 Minneapolis (MSP) 16:05 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 106 Gustavia 16:15 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 604 The Valley 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4085 Orlando (MCO) 16:20 planerad
Cape Air 9K 1577 Culebra 16:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1036 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 16:27 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 2325 Boston (BOS) 16:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1334 Orlando (MCO) 16:37 planerad
Boeing 737-800 American AA 1613 Miami (MIA) 16:37 planerad
Boeing 767-300 D-ABUL Condor DE 2103 Frankfurt-am-Main (FRA) 16:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1037 Santo Domingo (SDQ) 16:47 planerad
Cessna Cape Air 9K 4571 Beef Island 16:55 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 957 Toronto (YYZ) 16:55 planerad

17:00 25.01.2020

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 6 - 10 min.
Seaborne Airlines BB 757 Culebra 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1249 Orlando (MCO) 17:10 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 106 Orlando (MCO) 17:13 planerad
Cessna Cape Air 9K 2541 Alex Hamilton 17:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 8301 H.S.Truman 17:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3522 Houston (HOU) 17:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 42 Mayaguez 17:37 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 733 Orlando (MCO) 17:47 planerad
Cape Air 9K 1578 Culebra 17:48 planerad
Cessna Cape Air 9K 4521 Beef Island 17:50 planerad
Cape Air 9K 8381 Virgin Gorda 17:58 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 123 Newark (EWR) 17:58 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 367 Fort Lauderdale (FLL) 17:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1387 Atlanta (ATL) 17:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4090 Baltimore (BWI) 17:10 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4180 St Kitts 17:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 4791 Beef Island 17:15 planerad
Boeing 737-900 United UA 668 Houston (IAH) 17:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 649 Minneapolis (MSP) 17:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5099 Tampa (TPA) 17:25 planerad
Seaborne Airlines BB 710 Vieques 17:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 710 Fort Lauderdale (FLL) 17:30 planerad
Airbus A319 SA AVIANCA AV 259 Bogota (BOG) 17:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 2771 Vieques 17:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2571 New York (JFK) 17:50 planerad

18:00 25.01.2020

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 6 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1135 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 18:21 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1151 Tampa (TPA) 18:27 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 803 New York (JFK) 18:33 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3963 H.S.Truman 18:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 331 Punta Cana (PUJ) 18:35 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 107 Gustavia 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4681 Orlando (MCO) 18:45 planerad
Cessna Cape Air 9K 2741 Vieques 18:49 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 117 Gustavia 18:51 planerad
Cessna Cape Air 9K 4641 Beef Island 18:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 513 Beef Island 18:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1250 Orlando (MCO) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 143 Tocumen (PTY) 18:06 planerad
Airbus A321 Frontier F9 107 Orlando (MCO) 18:13 planerad
Cessna Cape Air 9K 39 Mayaguez 18:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 4089 Fort Lauderdale (FLL) 18:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1134 Orlando (MCO) 18:32 planerad
Cessna Cape Air 9K 8331 H.S.Truman 18:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 4931 Beef Island 18:55 planerad
Airbus A321 Frontier F9 121 Tampa (TPA) 18:58 planerad

19:00 25.01.2020

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 3 - 27 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1453 Fort Lauderdale (FLL) 19:22 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2738 Santo Domingo (SDQ) 19:49 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 3121 New York 19:52 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 3 New York (JFK) 19:53 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1348 Washington (DCA) 19:06 planerad
Cessna Cape Air 9K 2971 Vieques 19:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 690 Newark (EWR) 19:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2037 Santo Domingo (SDQ) 19:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1804 New York (JFK) 19:33 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 4675 Orlando (MCO) 19:35 planerad

20:00 25.01.2020

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 76°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 493 Orlando (MCO) 20:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1453 Fort Lauderdale (FLL) 20:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 261 Boston (BOS) 20:36 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 120 Tampa (TPA) 20:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2433 Orlando (MCO) 20:42 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5248 Tampa (TPA) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 182 Tampa (TPA) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 47 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1954 Miami 20:08 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 3121 New York (JFK) 20:55 planerad

21:00 25.01.2020

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 76°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4087 Fort Lauderdale (FLL) 21:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1029 Baltimore (BWI) 21:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2645 Baltimore (BWI) 21:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 358 Fort Lauderdale (FLL) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2958 Chicago 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 500 Orlando (MCO) 21:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1933 Orlando (MCO) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 11 - 13 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2752 Tampa (TPA) 21:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 4 New York (JFK) 21:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1954 Fort Lauderdale (FLL) 21:13 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 494 Orlando (MCO) 21:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 562 Boston (BOS) 21:26 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 111 Philadelphia (PHL) 21:38 planerad

22:00 25.01.2020

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 76°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 29 - 31 min.
Boeing 767-300 American AA 1570 Miami (MIA) 22:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2138 Santo Domingo (SDQ) 22:28 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1960 Fort Lauderdale (FLL) 22:59 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1234 Orlando (MCO) 22:51 planerad

23:00 25.01.2020

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 56°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 12 - 22 min.
Boeing 737-700 Copa CM 450 Tocumen (PTY) 23:02 planerad
Airbus A321 American AA 2191 Charlotte (CLT) 23:15 planerad
Boeing 737-800 American AA 397 Miami (MIA) 23:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 549 Atlanta (ATL) 23:16 planerad
Boeing 737-800 American AA 2481 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:22 planerad
Airbus A321 American AA 1529 Philadelphia (PHL) 23:34 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 433 New York (JFK) 23:56 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 799 Fort Lauderdale (FLL) 23:59 planerad

00:00 26.01.2020

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 56°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1433 Orlando (MCO) 00:48 planerad

01:00 26.01.2020

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 56°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 18 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1543 Newark (EWR) 01:01 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1436 Fort Lauderdale (FLL) 01:19 planerad

02:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 4 - 14 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 2324 Boston (BOS) 02:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 103 New York (JFK) 02:31 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2414 Miami (MIA) 02:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 61 Boston (BOS) 02:48 planerad
Airbus A319 Spirit NK 811 Orlando (MCO) 02:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2275 Hartford (BDL) 02:53 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1803 Newark (EWR) 02:01 planerad

03:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 42 min.
Airbus A320 Frontier F9 104 Orlando (MCO) 03:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1389 Newark (EWR) 03:42 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 7 - 9 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 104 New York (JFK) 03:45 planerad
Airbus A320 Frontier F9 105 Orlando (MCO) 03:50 planerad
Airbus A319 Spirit NK 884 Orlando (MCO) 03:59 planerad

04:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 10 - 17 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1503 New York (JFK) 04:21 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 361 Boston (BOS) 04:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 689 Newark (EWR) 04:42 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 3 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 862 Boston (BOS) 04:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2276 Hartford (BDL) 04:03 planerad

05:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 85°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 United UA 1896 Chicago (ORD) 05:10 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 4 - 30 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1990 Newark (EWR) 05:01 planerad
Boeing 737-800 American AA 1355 Miami (MIA) 05:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1662 Boston (BOS) 05:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 954 Miami 05:40 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1504 New York (JFK) 05:41 planerad

06:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 85°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 23 min.
Boeing 737-800 United UA 1914 Houston (IAH) 06:05 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 108 Philadelphia (PHL) 06:28 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 2321 Newark (EWR) 06:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1434 Orlando (MCO) 06:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 954 Fort Lauderdale (FLL) 06:01 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 451 Tocumen (PTY) 06:04 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 671 Chicago (ORD) 06:05 planerad
Airbus A321 American AA 1528 Philadelphia (PHL) 06:19 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1637 Santo Domingo (SDQ) 06:30 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 100 Gustavia (SBH) 06:45 planerad

07:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 85°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 7 - 15 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 3904 H.S.Truman 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 579 New York (JFK) 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 922 Atlanta (ATL) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1415 Fort Lauderdale (FLL) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5227 Baltimore (BWI) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3685 Baltimore (BWI) 07:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1860 Houston (IAH) 07:14 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3912 Alex Hamilton 07:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 8011 H.S.Truman 07:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1836 Charlotte (CLT) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1533 Orlando (MCO) 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3898 Nashville (BNA) 07:45 planerad

08:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 94°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 19 min.
Cessna Cape Air 9K 8241 H.S.Truman 08:15 planerad
Seaborne Airlines BB 703 Vieques 08:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 2721 Vieques 08:34 planerad
Cessna Cape Air 9K 4401 Beef Island 08:44 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2751 Tampa (TPA) 08:47 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 122 Newark (EWR) 08:00 planerad
Cape Air 9K 1571 Culebra 08:15 planerad
Cessna Cape Air 9K 2911 Vieques 08:20 planerad
Boeing 737-800 American AA 287 Miami (MIA) 08:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1037 Tampa (TPA) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3261 Fort Lauderdale (FLL) 08:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 8291 H.S.Truman 08:40 planerad
Seaborne Airlines BB 704 Vieques 08:45 planerad
Cessna Cape Air 9K 2611 Alex Hamilton 08:59 planerad

09:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 94°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 16 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 4183 Melville Hall 09:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 8021 H.S.Truman 09:01 planerad
Cessna Cape Air 9K 2601 Alex Hamilton 09:17 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 101 Gustavia 09:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 2841 Vieques 09:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1638 Santo Domingo (SDQ) 09:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 30 Mayaguez 09:32 planerad
Airbus A320 NEO Spirit Airlines NK 798 Fort Lauderdale (FLL) 09:35 planerad
Cape Air 9K 1572 Culebra 09:38 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 3905 Alex Hamilton 09:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1403 New York (JFK) 09:53 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 10 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1246 Fort Lauderdale (FLL) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3842 Fort Lauderdale (FLL) 09:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1454 Fort Lauderdale (FLL) 09:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 8051 H.S.Truman 09:26 planerad
Cessna Cape Air 9K 4691 Beef Island 09:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1236 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 09:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 934 Orlando (MCO) 09:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 2951 Vieques 09:55 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 102 Gustavia 09:55 planerad

10:00 26.01.2020

+24°C   Vindar: 2 m/s @ 94°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 3929 H.S.Truman 10:00 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 508 Beef Island 10:10 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4187 St Kitts 10:15 planerad
Seaborne Airlines BB 701 Vieques 10:15 planerad
Seaborne Airlines BB 753 Culebra 10:15 planerad
Cape Air 9K 8401 Virgin Gorda 10:23 planerad
Boeing 737-800 American AA 1341 Miami (MIA) 10:25 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 151 Gustavia 10:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 2801 Vieques 10:39 planerad
Cessna Cape Air 9K 8081 H.S.Truman 10:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1653 Fort Lauderdale (FLL) 10:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 275 Hartford (BDL) 10:53 planerad
Cessna Cape Air 9K 2501 Alex Hamilton 10:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Saab 340 Seaborne BB 4220 Santiago 10:00 planerad
Boeing 767-300 American AA 1091 Miami (MIA) 10:00 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4191 St. George (ANU) 10:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1937 Santo Domingo (SDQ) 10:25 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4220 Santiago 10:30 planerad
Airbus A320 NEO Spirit Airlines NK 1959 Fort Lauderdale (FLL) 10:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 31 Mayaguez 10:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1404 New York (JFK) 10:55 planerad

11:00 26.01.2020

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 62°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Cessna Cape Air 9K 2761 Vieques 11:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3577 Orlando (MCO) 11:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1035 Charlotte Amalie, Harry S. Truman Airport (STT) 11:20 planerad
Airbus A321 Frontier F9 110 Philadelphia (PHL) 11:26 planerad
Cessna Cape Air 9K 4421 Beef Island 11:29 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 207 H.S.Truman 11:30 planerad
Cessna 425 Conquest I Air Sunshine RSI 903 The Valley 11:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 294 Orlando (MCO) 11:30 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 906 Toronto (YYZ) 11:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 369 Newark (EWR) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 8 - 16 min.
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 509 Beef Island 11:00 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 152 Gustavia 11:05 planerad
Boeing 737-800 American AA 2218 Miami (MIA) 11:20 planerad
Pilatus Britten-Norman BN-2A/B Islander Cape Air 9K 8351 Virgin Gorda 11:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1052 Tampa (TPA) 11:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1654 Fort Lauderdale (FLL) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3582 Orlando (MCO) 11:55 planerad

12:00 26.01.2020

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 62°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 08, 10

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 20 min.
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 601 The Valley 12:02 planerad
Cessna Cape Air 9K 32 Mayaguez 12:19 planerad
Boeing 767-400 United UA 1523 Newark (EWR) 12:19 planerad
Cessna Cape Air 9K 8281 H.S.Truman 12:25 planerad
Pilatus PC-12 Tradewind Aviation TJ 103 Gustavia 12:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3977 Orlando (MCO) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 144 Fort Lauderdale (FLL) 12:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1347 Washington (DCA) 12:47 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2217 New York (JFK) 12:50 planerad
Embraer EMB120 Brasilia interCaribbean Airways JY 510 Beef Island 12:50 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4238 The Valley 12:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 323 Atlanta 12:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 17 min.
Cessna Cape Air 9K 8031 H.S.Truman 12:00 planerad
Seaborne Airlines BB 702 Vieques 12:00 planerad
Seaborne Airlines BB 754 Culebra 12:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 2571 Alex Hamilton 12:03 planerad
Cessna Cape Air 9K 4751 Beef Island 12:03 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 295 Orlando (MCO) 12:20 planerad
Airbus A321 Frontier F9 109 Philadelphia (PHL) 12:26 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 4238 The Valley 12:30 planerad
Saab 340 Air Century Y2 192 Santiago 12:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 2751 Vieques 12:35 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 907 Toronto (YYZ) 12:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1994 Newark (EWR) 12:55 planerad

Andra datum

July, 2019

08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30