Sharjah, Sharjah (SHJ / OMSJ)

Planespotter’s tidtabell

13:00 21.02.2020

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 285°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 530 Kathmandu (KTM) 13:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 693 Kabul (KBL) 13:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 1179 Medina (MED) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 351 Calicut (CCJ) 13:35 planerad
Airbus A321 Air Arabia G9 922 Kuala Lumpur (KUL) 13:45 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 557 Peshawar (PEW) 13:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A321 Air Arabia G9 622 Cairo (CAI) 13:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 661 Khartoum (KRT) 13:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 331 Amman (AMM) 13:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 465 New Delhi (DEL) 13:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 442 Thiruvananthapuram (TRV) 13:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 294 Tbilisi (TBS) 13:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 537 Kathmandu (KTM) 13:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 427 Cochin (COK) 13:30 planerad

14:00 21.02.2020

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 285°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 146 Jeddah (JED) 14:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 306 Baku (GYD) 14:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 292 Tbilisi (TBS) 14:30 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 30 min.
Airbus A321 Air Arabia G9 147 Jeddah (JED) 14:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 174 Medina (MED) 14:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 116 Muscat (MCT) 14:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 523 Chittagong (CGP) 14:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 573 Vienna (VIE) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 354 Calicut (CCJ) 14:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 511 Dhaka (DAC) 14:45 planerad

15:00 21.02.2020

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 285°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 7 - 10 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 338 Amman (AMM) 15:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 244 Yerevan (EVN) 15:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 214 Shiraz (SYZ) 15:25 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 295 Tbilisi 15:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 368 Baghdad (BGW) 15:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 105 Manama (BAH) 15:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 127 Kuwait City (KWI) 15:10 planerad
Airbus A321 Air Arabia G9 155 Riyadh (RUH) 15:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 189 Buraydah 15:30 planerad

16:00 21.02.2020

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 285°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 25 - 35 min.
Airbus A320 Cham Wings 6Q 743 Damascus (DAM) 16:00 planerad
Airbus A321 Airblue PA 612 Peshawar 16:15 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 183 Varanasi (VNS) 16:50 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 299 Tbilisi (TBS) 16:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 401 Mumbai (BOM) 16:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 161 Ad Dammam (DMM) 16:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 393 Salalah (SLL) 16:25 planerad

17:00 21.02.2020

+25°C   Vindar: 5 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 27 - 45 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 202 Tehran (IKA) 17:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 117 Muscat (MCT) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 187 Chandigarh (IXC) 17:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 546 Karachi (KHI) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 25 - 30 min.
Airbus A320 Cham Wings 6Q 744 Damascus (DAM) 17:00 planerad
Airbus A321 Airblue PA 213 Islamabad (ISB) 17:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 103 Manama (BAH) 17:50 planerad

18:00 21.02.2020

+25°C   Vindar: 5 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 106 Manama (BAH) 18:10 planerad
Airbus A320 IndiGo 6E 1407 Lucknow (LKO) 18:25 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 737-800 Air India Express IX 614 Tiruchirappally (TRZ) 18:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 118 Muscat (MCT) 18:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 1617 Jeddah (JED) 18:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 123 Kuwait City (KWI) 18:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 730 Nairobi (NBO) 18:55 planerad

19:00 21.02.2020

+25°C   Vindar: 5 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 12 - 20 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 196 Abha (AHB) 19:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 600 Alexandria (ALY) 19:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 128 Kuwait City (KWI) 19:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 1696 Jeddah (JED) 19:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 386 Beirut (BEY) 19:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 162 Ad Dammam (DMM) 19:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 735 Nairobi (NBO) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 IndiGo 6E 1406 Hyderabad (HYD) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 172 Surat 19:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 283 Istanbul (SAW) 19:45 planerad

20:00 21.02.2020

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 341°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 Air Arabia G9 156 Riyadh (RUH) 20:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 332 Amman (AMM) 20:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 180 Buraydah 20:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 293 Tbilisi (TBS) 20:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 369 Baghdad (BGW) 20:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 261 Kiev (KBP) 20:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 956 Moscow (DME) 20:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 175 Medina (MED) 20:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 394 Salalah (SLL) 20:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 466 New Delhi (DEL) 20:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 104 Manama (BAH) 20:50 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 119 Muscat (MCT) 20:50 planerad
Airbus A321 Air Arabia G9 148 Jeddah (JED) 20:50 planerad

21:00 21.02.2020

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 341°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 5 - 40 min.
Airbus A321 Air Arabia G9 623 Cairo (CAI) 21:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 662 Khartoum (KRT) 21:45 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 441 Thiruvananthapuram (TRV) 21:50 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 428 Cochin (COK) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 35 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 253 Almaty (ALA) 21:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 507 Colombo (CMB) 21:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 463 New Delhi (DEL) 21:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 471 Chennai (MAA) 21:40 planerad
Airbus A321 Air Arabia G9 921 Kuala Lumpur (KUL) 21:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 496 Bangalore (BLR) 21:45 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 425 Cochin (COK) 21:45 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 454 Calicut (CCJ) 21:45 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 603 Alexandria (HBE) 21:50 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 665 Khartoum (KRT) 21:55 planerad

22:00 21.02.2020

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 341°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 25 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 296 Tbilisi 22:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 282 Istanbul (SAW) 22:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 124 Kuwait City (KWI) 22:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 538 Kathmandu (KTM) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 min.
Airbus A321 Air Arabia G9 620 Cairo (CAI) 22:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 413 Coimbatore (CJB) 22:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 543 Faisalabad 22:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 458 Hyderabad (HYD) 22:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 670 Sohag 22:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 449 Thiruvananthapuram (TRV) 22:45 planerad

23:00 21.02.2020

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 322°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 Air India AI 967 Chennai 23:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 402 Mumbai (BOM) 23:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 290 Tbilisi (TBS) 23:10 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 551 Sialkot (SKT) 23:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 547 Karachi (KHI) 23:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 492 Vasco da Gama (GOI) 23:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 406 Mumbai (BOM) 23:40 planerad

00:00 22.02.2020

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 322°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 45 min.
Airbus A321 Air India AI 997 Calicut (CCJ) 00:05 planerad
Airbus A320 IndiGo 6E 1401 Thiruvananthapuram (TRV) 00:50 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 22 - 35 min.
Airbus A320 Air India AI 968 Thiruvananthapuram (TRV) 00:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 489 Ahmedabad (AMD) 00:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 517 Dhaka (DAC) 00:50 planerad

01:00 22.02.2020

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 322°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A320 Pakistan International Airlines PK 209 Sialkot (SKT) 01:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 1618 Jeddah (JED) 01:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 512 Dhaka (DAC) 01:20 planerad
EgyptAir MS 966 Cairo (CAI) 01:20 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 251 Mumbai (BOM) 01:25 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 411 Cochin (COK) 01:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 524 Chittagong (CGP) 01:30 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A321 Air India AI 998 Calicut (CCJ) 01:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 435 Jaipur (JAI) 01:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 377 (NJF) 01:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 528 Chittagong (CGP) 01:30 planerad
Airbus A320 IndiGo 6E 1402 Thiruvananthapuram (TRV) 01:50 planerad

02:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 12 - 15 min.
Boeing 737-800 Pegasus PC 746 Istanbul (SAW) 02:05 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 171 (STV) 02:15 planerad
Airbus A321 Airblue PA 412 Lahore (LHE) 02:30 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Pakistan International Airlines PK 210 Sialkot (SKT) 02:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 515 Dhaka (DAC) 02:15 planerad
EgyptAir MS 967 Cairo (CAI) 02:20 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 252 Mumbai (BOM) 02:25 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 412 Cochin (COK) 02:25 planerad

03:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 20 min.
Boeing 737-800 Air India Express IX 613 Tiruchirappally (TRZ) 03:10 planerad
Airbus A320 IndiGo 6E 1405 Hyderabad (HYD) 03:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 574 Vienna 03:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 548 Karachi (KHI) 03:50 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 30 min.
Boeing 737-800 Air India Express IX 746 Kannur International Airport 03:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 554 Peshawar 03:45 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 539 Kathmandu (KTM) 03:45 planerad

04:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 12 - 14 min.
Airbus A321 Airblue PA 413 Lahore (LHE) 04:01 planerad
Airbus A320 IndiGo 6E 1412 Lucknow (LKO) 04:15 planerad
Airbus A321 Air Arabia G9 270 Multan 04:25 planerad

05:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 23°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 777 Air Peace P4 7557 Lagos (LOS) 05:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 464 New Delhi (DEL) 05:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 544 Faisalabad (LYP) 05:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 284 Istanbul (SAW) 05:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 731 Nairobi (NBO) 05:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Pegasus PC 747 Istanbul (SAW) 05:25 planerad

06:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 23°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 455 Calicut (CCJ) 06:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 497 Bangalore (BLR) 06:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 552 Sialkot (SKT) 06:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 604 Alexandria (HBE) 06:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 671 Sohag (HMB) 06:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 426 Cochin (COK) 06:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 378 (NJF) 06:20 planerad
Airbus A321 Air Arabia G9 621 Cairo (CAI) 06:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 459 Hyderabad (HYD) 06:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 472 Chennai (MAA) 06:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 407 Mumbai (BOM) 06:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 254 Almaty (ALA) 06:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 414 Coimbatore (CJB) 06:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 493 Vasco da Gama (GOI) 06:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 666 Khartoum (KRT) 06:40 planerad
Airbus A321 Airblue PA 212 Islamabad (ISB) 06:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 480 Ahmedabad (AMD) 06:45 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 508 Colombo (CMB) 06:45 planerad
Airbus A321 Turkish TK 754 Istanbul (IST) 06:45 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 692 Kabul (KBL) 06:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 549 Karachi (KHI) 06:40 planerad

07:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 23°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 440 Thiruvananthapuram (TRV) 07:40 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 181 Buraydah 07:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 571 Vienna (VIE) 07:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 1178 Medina (MED) 07:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 145 Jeddah (JED) 07:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 395 Salalah (SLL) 07:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 151 Riyadh (RUH) 07:35 planerad
Airbus A321 Turkish TK 755 Istanbul (IST) 07:45 planerad

08:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 76°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 436 Jaipur (JAI) 08:20 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 10 min.
Airbus A321 Airblue PA 613 Peshawar 08:00 planerad
Boeing 777 Air Peace P4 7558 Lagos (LOS) 08:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 305 Baku (GYD) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 184 Varanasi (VNS) 08:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 337 Amman (AMM) 08:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 101 Manama (BAH) 08:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 163 Ad Dammam (DMM) 08:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 125 Kuwait City (KWI) 08:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 245 Yerevan (EVN) 08:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 112 Muscat (MCT) 08:25 planerad

09:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 76°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Air India Express IX 535 Thiruvananthapuram (TRV) 09:20 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 734 Nairobi (NBO) 09:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 260 Kiev (KBP) 09:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 955 Moscow (DME) 09:15 planerad

10:00 22.02.2020

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 76°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A320 IndiGo 6E 47 Amritsar (ATQ) 10:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 555 Peshawar 10:20 planerad
Airbus A320 Uzbekistan Airways HY 331 Tashkent (TAS) 10:35 planerad
Airbus A321 Air Arabia G9 271 Multan (MUX) 10:50 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 20 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 171 Yanbu 10:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 609 Alexandria (ALY) 10:50 planerad

11:00 22.02.2020

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 129°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 113 Muscat (MCT) 11:05 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 102 Manama (BAH) 11:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 518 Dhaka (DAC) 11:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 164 Ad Dammam (DMM) 11:35 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 540 Karachi (KHI) 11:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 396 Salalah (SLL) 11:45 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 IndiGo 6E 48 Amritsar (ATQ) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 744 Kannur International Airport 11:15 planerad

12:00 22.02.2020

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 129°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 30 min.
Boeing 737-800 Air India Express IX 743 Kannur International Airport 12:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 152 Riyadh (RUH) 12:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 182 Buraydah 12:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 126 Kuwait City (KWI) 12:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 527 Chittagong (CGP) 12:20 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 516 Dhaka (DAC) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 20 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 205 Mashhad (MHD) 12:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 201 Tehran (IKA) 12:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 213 Shiraz (SYZ) 12:15 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 1693 Jeddah (JED) 12:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 187 (TIF) 12:30 planerad
Airbus A320 Uzbekistan Airways HY 332 Tashkent (TAS) 12:30 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 195 Abha (AHB) 12:50 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 545 Karachi (KHI) 12:55 planerad

Andra datum

August, 2019

05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19