Bahrain, Manama (BAH / OBBI)

Planespotter’s tidtabell

15:00 28.02.2020

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 20 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 972 Amman (AMM) 15:00 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 105 Sharjah (SHJ) 15:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 172 Jeddah (JED) 15:40 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 25 - 40 min.
Boeing 737-800 flydubai FZ 22 Dubai (DXB) 15:00 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 167 Riyadh (RUH) 15:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 564 Muscat (MCT) 15:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 185 Buraydah 15:50 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 508 Dubai (DXB) 15:50 planerad

16:00 28.02.2020

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 222 Kuwait City (KWI) 16:30 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 155 Manila (MNL) 16:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 789 Multan 16:35 planerad
Airbus A321 Saudia SV 520 Riyadh (RUH) 16:45 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 190 Riyadh (RUH) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 106 Sharjah (SHJ) 16:00 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 177 Medina (MED) 16:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 544 Abu Dhabi (AUH) 16:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 215 Kuwait City (KWI) 16:25 planerad

17:00 28.02.2020

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 EgyptAir MS 920 Cairo (CAI) 17:15 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 765 Lahore (LHE) 17:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 910 Beirut (BEY) 17:20 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 787 Peshawar (PEW) 17:25 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 942 Larnarca (LCA) 17:30 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 79 Cairo (CAI) 17:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 109 Ad Dammam (DMM) 17:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 105 Ad Dammam (DMM) 17:40 planerad
Airbus A321 Saudia SV 521 Riyadh (RUH) 17:40 planerad
Boeing 777-300ER Emirates EK 840 Dubai (DXB) 17:45 planerad

18:00 28.02.2020

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 5 - 35 min.
Airbus A320 Air Arabia G9 103 Sharjah (SHJ) 18:00 planerad
Airbus A320 Jazeera Airways J9 103 Kuwait City (KWI) 18:05 planerad
Airbus A320 Kuwait Airways KU 615 Kuwait City (KWI) 18:10 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 184 Jeddah (JED) 18:15 planerad
Airbus A320 NEO SalamAir OV 265 Muscat (MCT) 18:50 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 787-9 Gulf Air GF 173 Jeddah (JED) 18:00 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 510 Dubai (DXB) 18:10 planerad
Boeing 737-800 EgyptAir MS 921 Cairo (CAI) 18:15 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 217 Kuwait City (KWI) 18:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 973 Amman (AMM) 18:25 planerad
Airbus A320 Jazeera Airways J9 104 Kuwait City (KWI) 18:40 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 104 Sharjah (SHJ) 18:40 planerad

19:00 28.02.2020

+21°C   Vindar: 7 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 A9C-AO Gulf Air GF 16 Frankfurt-am-Main (FRA) 19:00 planerad
Boeing 787-9 A9C-FF Gulf Air GF 2 London (LHR) 19:10 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 168 Riyadh (RUH) 19:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 18 Paris (CDG) 19:15 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 44 Istanbul (IST) 19:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 216 Kuwait City (KWI) 19:25 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 42 Athens (ATH) 19:25 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 110 Ad Dammam (DMM) 19:30 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 545 Abu Dhabi (AUH) 19:30 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 565 Muscat (MCT) 19:30 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 106 Ad Dammam (DMM) 19:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 15 Moscow (DME) 19:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 186 Buraydah 19:40 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 17 - 25 min.
Airbus A320 Kuwait Airways KU 616 Kuwait City (KWI) 19:10 planerad
Airbus A320 NEO SalamAir OV 266 Muscat (MCT) 19:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 201 Baghdad (BGW) 19:45 planerad

20:00 28.02.2020

+21°C   Vindar: 7 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 25 min.
Boeing 737-800 flydubai FZ 25 Dubai (DXB) 20:25 planerad
Boeing 777 British Airways BA 125 London (LHR) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Oman Air WY 653 Muscat (MCT) 20:50 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 73 Alexandria 20:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 169 Riyadh (RUH) 20:05 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 566 Muscat (MCT) 20:10 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 250 Dhaka (DAC) 20:10 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 68 Chennai (MAA) 20:15 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 512 Dubai (DXB) 20:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 111 Ad Dammam (DMM) 20:25 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 219 Kuwait City (KWI) 20:25 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 154 Manila (MNL) 20:25 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 546 Abu Dhabi (AUH) 20:30 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 270 Cochin (COK) 20:30 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 132 New Delhi (DEL) 20:35 planerad

21:00 28.02.2020

+21°C   Vindar: 7 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 22 - 35 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 178 Medina 21:10 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 218 Kuwait City (KWI) 21:20 planerad
Airbus A321 SriLankan UL 201 Colombo (CMB) 21:20 planerad
Airbus A330-300 Lufthansa LH 636 Frankfurt am Main 21:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 260 Calicut (CCJ) 21:05 planerad
Boeing 737-800 flydubai FZ 26 Dubai (DXB) 21:10 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 282 Bangalore (BLR) 21:25 planerad
Boeing 737-800 Oman Air WY 654 Muscat (MCT) 21:40 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 60 Thiruvananthapuram (TRV) 21:50 planerad
Boeing 777 British Airways BA 125 London 21:55 planerad

22:00 28.02.2020

+20°C   Vindar: 6 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 769 Sialkot (SKT) 22:15 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A321 SriLankan Airlines UL 202 Colombo (CMB) 22:20 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 274 Hyderabad (HYD) 22:20 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 130 New Delhi (DEL) 22:30 planerad
Boeing 777-300ER Emirates EK 834 Dubai (DXB) 22:50 planerad

23:00 28.02.2020

+20°C   Vindar: 6 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A321 Gulf Air GF 65 Mumbai (BOM) 23:15 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 170 Riyadh (RUH) 23:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 112 Ad Dammam (DMM) 23:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 220 Kuwait City (KWI) 23:45 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 547 Abu Dhabi (AUH) 23:45 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 174 Jeddah (JED) 23:50 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 135 New Delhi (DEL) 23:55 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 567 Muscat (MCT) 23:59 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 40 min.
Boeing 787-9 Gulf Air GF 770 Islamabad (ISB) 23:00 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 56 Mumbai (BOM) 23:00 planerad
Airbus A330-300 Lufthansa LH 637 Frankfurt am Main 23:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 705 Addis Ababa (ADD) 23:40 planerad

00:00 29.02.2020

+20°C   Vindar: 6 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 20 min.
Airbus A330-200 KLM KL 445 Amsterdam 00:05 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 53 Chennai (MAA) 00:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 200 Baghdad (BGW) 00:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 974 Amman (AMM) 00:29 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 151 Bangkok (BKK) 00:30 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 281 Bangalore (BLR) 00:30 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 80 Cairo (CAI) 00:35 planerad
Boeing 737-800 Turkish TK 778 Istanbul (IST) 00:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 790 Faisalabad 00:40 planerad

01:00 29.02.2020

+20°C   Vindar: 4 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 10 min.
Boeing 777 British Airways BA 124 Ad Dammam (DMM) 01:10 planerad
Airbus A320 Pegasus PC 824 Istanbul (SAW) 01:20 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 752 Karachi (KHI) 01:05 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 17 Frankfurt-am-Main (FRA) 01:10 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 143 Casablanca (CMN) 01:10 planerad
Airbus A330-200 KLM KL 446 Amsterdam 01:15 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 45 Istanbul (IST) 01:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 19 Paris (CDG) 01:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 101 Ad Dammam (DMM) 01:25 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 211 Kuwait City (KWI) 01:25 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 540 Abu Dhabi (AUH) 01:30 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 181 Jeddah (JED) 01:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 560 Muscat (MCT) 01:35 planerad
Boeing 737-800 Turkish TK 779 Istanbul (IST) 01:55 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 500 Dubai (DXB) 01:55 planerad

02:00 29.02.2020

+20°C   Vindar: 4 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 777-300ER Emirates EK 835 Dubai (DXB) 02:30 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 787-9 Gulf Air GF 7 London (LHR) 02:10 planerad
Airbus A320 Pegasus PC 825 Istanbul (SAW) 02:10 planerad
Boeing 777 British Airways BA 124 London (LHR) 02:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 1151 Riyadh (RUH) 02:25 planerad

03:00 29.02.2020

+20°C   Vindar: 4 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 777-300ER Emirates EK 836 Dubai (DXB) 03:50 planerad

04:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 316°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

05:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 316°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Turkish Airlines TK 776 Istanbul (IST) 05:20 planerad

06:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 316°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Gulf Air GF 271 Cochin (COK) 06:55 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 69 Chennai (MAA) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Turkish Airlines TK 777 Istanbul (IST) 06:15 planerad

07:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 4 m/s @ 337°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 133 New Delhi (DEL) 07:00 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 6 London (LHR) 07:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 261 Calicut (CCJ) 07:25 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 283 Bangalore (BLR) 07:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 102 Ad Dammam (DMM) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Gulf Air GF 502 Dubai (DXB) 07:15 planerad

08:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 4 m/s @ 337°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 Gulf Air GF 131 New Delhi (DEL) 08:00 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 182 Jeddah (JED) 08:05 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 541 Abu Dhabi (AUH) 08:05 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 57 Mumbai (BOM) 08:10 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 162 Riyadh (RUH) 08:15 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 212 Kuwait City (KWI) 08:20 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 275 Hyderabad (HYD) 08:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 501 Dubai (DXB) 08:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 561 Muscat (MCT) 08:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 706 Addis Ababa (ADD) 08:20 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 751 Karachi (KHI) 08:20 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 61 Thiruvananthapuram (TRV) 08:25 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 101 Sharjah (SHJ) 08:30 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 251 Dhaka (DAC) 08:35 planerad
Airbus A330-300 Cathay Pacific CX 745 Dubai (DXB) 08:40 planerad
Boeing 777-300ER Emirates EK 837 Dubai (DXB) 08:40 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 789 Kannur International Airport 08:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 791 Faisalabad 08:45 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 771 Islamabad (ISB) 08:55 planerad

09:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 4 m/s @ 337°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 30L, 30R

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 788 Multan 09:00 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 562 Muscat (MCT) 09:00 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 14 Moscow (DME) 09:00 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 971 Amman (AMM) 09:05 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 205 (NJF) 09:10 planerad
Airbus A320 Air Arabia G9 102 Sharjah (SHJ) 09:10 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 187 Buraydah 09:20 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 941 Larnarca (LCA) 09:25 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 41 Athens (ATH) 09:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 163 Riyadh (RUH) 09:35 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 213 Kuwait City (KWI) 09:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 542 Abu Dhabi (AUH) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 789 Kuwait City (KWI) 09:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 504 Dubai (DXB) 09:50 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 43 Istanbul (IST) 09:50 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 179 Medina (MED) 09:55 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 75 Sharm-El-Sheikh 09:55 planerad
Boeing 777-300ER Emirates EK 838 Dubai (DXB) 09:55 planerad

10:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 301°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 46 Istanbul (IST) 10:40 planerad
Airbus A320 Saudia SV 526 Jeddah (JED) 10:45 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 503 Dubai (DXB) 10:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 min.
Airbus A321 Gulf Air GF 171 Jeddah (JED) 10:05 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 71 Cairo (CAI) 10:10 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 81 Baku (GYD) 10:10 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 103 Ad Dammam (DMM) 10:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 201 Baghdad (BGW) 10:20 planerad
Boeing 787-9 Gulf Air GF 3 London (LHR) 10:25 planerad

11:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 301°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 25 min.
Boeing 737-800 flydubai FZ 81 Dubai (DXB) 11:05 planerad
Airbus A320 Kuwait Airways KU 613 Kuwait City (KWI) 11:30 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 20 - 30 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 209 Kuwait City (KWI) 11:00 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 911 Beirut (BEY) 11:30 planerad
Airbus A320 Saudia SV 527 Jeddah (JED) 11:40 planerad

12:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 301°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 12 - 25 min.
Boeing 737-800 Air India Express IX 473 Calicut (CCJ) 12:00 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 104 Ad Dammam (DMM) 12:25 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 214 Kuwait City (KWI) 12:40 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 188 Buraydah 12:50 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 543 Abu Dhabi (AUH) 12:50 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 563 Muscat (MCT) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 25 min.
Boeing 737-800 flydubai FZ 82 Dubai (DXB) 12:05 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 183 Jeddah (JED) 12:30 planerad
Airbus A320 Kuwait Airways KU 614 Kuwait City (KWI) 12:30 planerad

13:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 4 m/s @ 290°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 5 min.
Airbus A321 Gulf Air GF 204 (NJF) 13:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 164 Riyadh (RUH) 13:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 505 Dubai (DXB) 13:20 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 17 - 20 min.
Airbus A320 Gulf Air GF 189 Riyadh (RUH) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Air India Express IX 474 Calicut (CCJ) 13:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 221 Kuwait City (KWI) 13:35 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 52 Chennai (MAA) 13:35 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 506 Dubai (DXB) 13:55 planerad

14:00 29.02.2020

+19°C   Vindar: 4 m/s @ 290°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 20 - 35 min.
Boeing 737-800 flydubai FZ 21 Dubai (DXB) 14:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 210 Kuwait City (KWI) 14:20 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 200 Baghdad (BGW) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 min.
Airbus A330-300 Cathay Pacific CX 746 Hong Kong 14:15 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 134 New Delhi (DEL) 14:15 planerad
Airbus A321 Gulf Air GF 64 Mumbai (BOM) 14:20 planerad
Airbus A320 NEO Gulf Air GF 754 Karachi (KHI) 14:25 planerad
Airbus A320 Gulf Air GF 276 Hyderabad (HYD) 14:30 planerad

Andra datum

August, 2019

12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17