Varna, Varna (VAR / LBWN)

Planespotter’s tidtabell

00:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4516 Berlin 00:40 planerad

01:00 30.03.2020

02:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4502 London (LTN) 02:55 planerad

03:00 30.03.2020

04:00 30.03.2020

05:00 30.03.2020

06:00 30.03.2020


AVÅGENDE — 2
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4503 London 06:30 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 4511 Memmingen (FMM) 06:45 planerad

07:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 190 Bulgaria Air FB 971 Sofia (SOF) 07:55 planerad

08:00 30.03.2020


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 190 Bulgaria Air FB 972 Sofia (SOF) 08:35 planerad

09:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 easyJet U2 4721 Berlin (SXF) 09:55 planerad

10:00 30.03.2020


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 easyJet U2 4722 Berlin 10:45 planerad

11:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4512 Memmingen (FMM) 11:55 planerad

12:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Austrian OS 763 Vienna (VIE) 12:45 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4547 Tel Aviv (TLV) 12:45 planerad

13:00 30.03.2020


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Austrian OS 764 Vienna (VIE) 13:30 planerad

14:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4504 London 14:00 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4531 Liverpool (LPL) 14:55 planerad

15:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Bulgaria Air FB 977 Sofia (SOF) 15:40 planerad

16:00 30.03.2020


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Bulgaria Air FB 978 Sofia (SOF) 16:20 planerad

17:00 30.03.2020

18:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4548 Tel Aviv (TLV) 18:20 planerad

19:00 30.03.2020


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4501 London (LTN) 19:25 planerad

20:00 30.03.2020

21:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 45 min.
Embraer 190 Bulgaria Air FB 973 Sofia (SOF) 21:00 planerad
Airbus A319 Turkish TK 1075 Istanbul (IST) 21:45 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 190 Bulgaria Air FB 974 Sofia (SOF) 21:40 planerad

22:00 30.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4532 Liverpool (LPL) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Turkish TK 1076 Istanbul (IST) 22:35 planerad

23:00 30.03.2020


Andra datum

September, 2019

07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2021

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11