Varna, Varna (VAR / LBWN)

Planespotter’s tidtabell

00:00 14.03.2020

01:00 14.03.2020

02:00 14.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 HA-LYR Wizz Air W6 4502 London (LTN) 02:55 planerad

03:00 14.03.2020

04:00 14.03.2020

05:00 14.03.2020

06:00 14.03.2020


AVÅGENDE — 2
Väntningstid 20 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4509 Dortmund (DTM) 06:10 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 4519 Hamburg (HAM) 06:30 avgick

07:00 14.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5505 Burgas 07:15 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5505 Burgas 07:30 planerad

08:00 14.03.2020

09:00 14.03.2020

10:00 14.03.2020

11:00 14.03.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Bulgaria Air FB 971 Sofia (SOF) 11:10 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Bulgaria Air FB 972 Sofia (SOF) 11:55 planerad

12:00 14.03.2020


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4510 Dortmund (DTM) 12:35 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 4520 Hamburg (HAM) 12:35 planerad
Embraer 195 Austrian OS 763 Vienna (VIE) 12:50 planerad

13:00 14.03.2020


AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4515 Berlin (SXF) 13:20 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 4507 Bergamo (BGY) 13:20 planerad
Embraer 195 Austrian OS 764 Vienna (VIE) 13:35 planerad

14:00 14.03.2020

15:00 14.03.2020


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 17 - 30 min.
Airbus A319 Turkish TK 1059 Istanbul (IST) 15:05 planerad
Airbus A319 Bulgaria Air FB 977 Sofia (SOF) 15:35 planerad
Airbus A320 BH Air 8H 5506 Manchester (MAN) 15:40 planerad

16:00 14.03.2020


AVÅGENDE — 2
Väntningstid 15 min.
Airbus A319 Turkish TK 1060 Istanbul (IST) 16:00 planerad
Airbus A319 Bulgaria Air FB 978 Sofia (SOF) 16:15 planerad

17:00 14.03.2020


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5503 London (LGW) 17:30 planerad

18:00 14.03.2020


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4508 Bergamo (BGY) 18:45 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 4516 Berlin (SXF) 18:55 planerad

19:00 14.03.2020

20:00 14.03.2020

21:00 14.03.2020

22:00 14.03.2020

23:00 14.03.2020


Andra datum

September, 2019

07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2021

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11