Varna, Varna (VAR / LBWN)

Planespotter’s tidtabell

00:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 20 min.
Airbus A319 Bulgaria Air FB 979 Sofia (SOF) 00:35 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 4518 Cologne (CGN) 00:55 planerad

01:00 30.09.2019

02:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Turkish Airlines TK 1069 Istanbul (IST) 02:55 planerad

03:00 30.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Turkish Airlines TK 1070 Istanbul (IST) 03:50 planerad

04:00 30.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Bulgaria Air FB 980 Sofia (SOF) 04:50 planerad

05:00 30.09.2019

06:00 30.09.2019


AVÅGENDE — 2
Väntningstid 45 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4511 Friedrichshafen (FDH) 06:10 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 4503 London (LTN) 06:55 avgick

07:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 190 Bulgaria Air FB 971 Sofia (SOF) 07:55 planerad

08:00 30.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 190 Bulgaria Air FB 972 Sofia (SOF) 08:35 planerad

09:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 easyJet U2 4721 Berlin 09:55 planerad

10:00 30.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 easyJet U2 4722 Berlin 10:45 planerad

11:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4512 Friedrichshafen (FDH) 11:30 planerad

12:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Austrian OS 763 Vienna (VIE) 12:45 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4547 Tel Aviv (TLV) 12:15 planerad

13:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 S7 Airlines S7 921 Moscow 13:45 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 OE-LDD Austrian OS 764 Vienna (VIE) 13:30 avgick

14:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4504 London (LTN) 14:30 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 S7 Airlines S7 922 Moscow 14:45 planerad

15:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Bulgaria Air FB 977 Sofia (SOF) 15:40 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4531 Liverpool (LPL) 15:15 planerad

16:00 30.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Bulgaria Air FB 978 Sofia (SOF) 16:20 planerad

17:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4548 Tel Aviv (TLV) 17:55 planerad

18:00 30.09.2019

19:00 30.09.2019

20:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737 Bulgaria Air FB 973 Sofia (SOF) 20:50 planerad

21:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 35 min.
Boeing 737-800 TUI fly Belgium TB 2872 Burgas (BOJ) 21:10 planerad
Boeing 737-900 Turkish Airlines TK 1075 Istanbul (IST) 21:45 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737 Bulgaria Air FB 974 Sofia (SOF) 21:30 planerad

22:00 30.09.2019


AVÅGENDE — 2
Väntningstid 40 min.
Boeing 737-800 TUI fly Belgium TB 2872 Burgas 22:00 planerad
Boeing 737-900 Turkish Airlines TK 1076 Istanbul (IST) 22:40 planerad

23:00 30.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 4532 Liverpool (LPL) 23:25 planerad

Andra datum

September, 2019

07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2021

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11