Burgas, Burgas (BOJ / LBBG)

Planespotter’s tidtabell

11:00 21.02.2020

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 10°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1370 m   Uppskattad bana: 04

12:00 21.02.2020

13:00 21.02.2020

14:00 21.02.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 2°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5572 Belfast (BFS) 14:25 planerad
Airbus A320 BH Air 8H 5532 Aberdeen (ABZ) 14:35 planerad

15:00 21.02.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 2°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5596 Edinburgh (EDI) 15:45 planerad

16:00 21.02.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 2°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5533 Newcastle (NCL) 16:05 planerad
Airbus A320 BH Air 8H 5535 Birmingham (BHX) 16:10 planerad

17:00 21.02.2020

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 70°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5511 Manchester (MAN) 17:45 planerad

18:00 21.02.2020

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 70°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

19:00 21.02.2020

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 70°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

20:00 21.02.2020

+6°C   Vindar: 2 m/s @ 133°   Moln/himmel overcast

21:00 21.02.2020

+6°C   Vindar: 2 m/s @ 133°   Moln/himmel overcast

22:00 21.02.2020

+6°C   Vindar: 2 m/s @ 133°   Moln/himmel overcast

23:00 21.02.2020

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 169°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 25 min.
Airbus A321 Wizz Air UK W9 4552 London (LTN) 23:30 planerad
Airbus A320 BH Air 8H 5530 Manchester 23:55 planerad

00:00 22.02.2020

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 169°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5536 Birmingham (BHX) 00:15 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Wizz Air UK W9 4551 London (LTN) 00:05 planerad

01:00 22.02.2020

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 169°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5534 Newcastle (NCL) 01:50 planerad

02:00 22.02.2020

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 231°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

03:00 22.02.2020

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 231°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

04:00 22.02.2020

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 231°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

05:00 22.02.2020

+3°C   Vindar: 2 m/s @ 271°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 22

06:00 22.02.2020

+3°C   Vindar: 2 m/s @ 271°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 22

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 7 - 10 min.
Airbus A320 BH Air 8H 5539 Bristol (BRS) 06:00 planerad
Airbus A320 BH Air 8H 5523 Durham (MME) 06:10 planerad
Airbus A320 BH Air 8H 5505 Manchester 06:15 planerad

07:00 22.02.2020

+3°C   Vindar: 2 m/s @ 271°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 22

08:00 22.02.2020

+4°C   Vindar: 2 m/s @ 292°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 22

09:00 22.02.2020

+4°C   Vindar: 2 m/s @ 292°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 22

10:00 22.02.2020

+4°C   Vindar: 2 m/s @ 292°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 22

Andra datum

August, 2019

05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28