Tampa, Tampa (TPA / KTPA)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

11:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 2 m/s @ 40°   Moln/himmel few börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 01L, 01R, 10

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 4 - 11 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 133 Key West 11:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6236 Raleigh/Durham (RDU) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1317 Manchester (MHT) 11:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1875 Philadelphia (PHL) 11:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2141 Milwaukee (MKE) 11:10 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 82 Pensacola 11:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 855 Cincinnati (CVG) 11:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1740 Washington (IAD) 11:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1526 New York (JFK) 11:16 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2515 Greenville (GSP) 11:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2046 Charlotte (CLT) 11:23 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2128 Detroit (DTW) 11:26 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 729 Chicago (ORD) 11:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 812 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 874 Fort Lauderdale (FLL) 11:35 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1163 Atlanta 11:46 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1263 Chicago (ORD) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 269 New Orleans (MSY) 11:50 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2559 New York (LGA) 11:52 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 4 - 14 min.
Airbus A320 Aer Lingus EI 5295 Boston (BOS) 11:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 927 Las Vegas (LAS) 11:10 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 136 Key West 11:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 796 Boston (BOS) 11:16 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 762 Chicago (ORD) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 796 Chicago (MDW) 11:30 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 368 Minneapolis (MSP) 11:35 planerad
Airbus A321 Aer Lingus EI 5089 New York (JFK) 11:40 planerad
Southwest Airlines WN 1753 Columbus (CMH) 11:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1351 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:42 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2836 Boston (BOS) 11:43 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1723 Houston (IAH) 11:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1317 Manchester 11:50 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1875 Philadelphia (PHL) 11:54 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2523 Milwaukee (MKE) 11:58 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 2146 Raleigh/Durham (RDU) 11:59 planerad

12:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 2 m/s @ 40°   Moln/himmel few börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 01L, 01R, 10

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 8 min.
American Airlines AA 2584 Miami (MIA) 12:00 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1582 Newark (EWR) 12:03 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 671 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 436 Charlotte (CLT) 12:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1981 Atlanta 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 426 Denver (DEN) 12:20 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1654 Toronto (YYZ) 12:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Nashville (BNA) 12:25 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2435 Cleveland (CLE) 12:29 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 393 Panama 12:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2127 New York (LGA) 12:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1200 Atlanta 12:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2191 Boston (BOS) 12:50 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1246 Toronto (YYZ) 12:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2270 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:52 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 6 - 9 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 62 Nassau 12:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 855 Cincinnati (CVG) 12:00 planerad
Boeing 757 Virgin Atlantic VS 1882 Detroit (DTW) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2141 Manchester (MHT) 12:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1636 New York (JFK) 12:01 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 293 Denver (DEN) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 874 Baltimore (BWI) 12:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2046 Charlotte (CLT) 12:13 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 135 Key West 12:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 728 Chicago (ORD) 12:22 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 406 Hartford (BDL) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 269 Washington (DCA) 12:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2191 Chicago (ORD) 12:36 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1163 Atlanta 12:44 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2601 New York (LGA) 12:45 planerad
American Airlines AA 2584 Miami (MIA) 12:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 426 New York (LGA) 12:55 planerad

13:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 187°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1464 Chicago (ORD) 13:07 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 83 Miami 13:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2001 Charlotte (CLT) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 901 Baltimore (BWI) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 657 Birmingham (BHM) 13:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2130 Detroit (DTW) 13:18 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 639 Detroit (DTW) 13:19 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2096 Minneapolis (MSP) 13:26 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 341 Atlantic City 13:28 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 809 Philadelphia (PHL) 13:30 planerad
Boeing 737-300 Cayman Airways KX 200 Grand Cayman Island 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 826 Houston (HOU) 13:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1052 San Juan Bautista 13:46 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1204 Atlanta 13:47 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2501 Buffalo (BUF) 13:59 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1981 New Orleans (MSY) 13:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 436 Charlotte (CLT) 13:04 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 672 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Buffalo (BUF) 13:05 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 601 Newark (EWR) 13:14 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 325 Washington (IAD) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2127 Columbus (CMH) 13:15 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2434 Cleveland (CLE) 13:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 992 Boston (BOS) 13:30 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1245 Toronto (YYZ) 13:35 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 84 West Palm Beach (PBI) 13:40 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1655 Toronto (YYZ) 13:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1200 Atlanta 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 207 Baltimore (BWI) 13:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1464 Chicago (ORD) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2319 Nashville (BNA) 13:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2270 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:57 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 394 Panama 13:57 planerad

14:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 187°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 9 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2099 Las Vegas (LAS) 14:07 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 557 Baltimore (BWI) 14:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6515 New Orleans (MSY) 14:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1243 Philadelphia (PHL) 14:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 180 Raleigh/Durham (RDU) 14:20 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1890 Newark (EWR) 14:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6905 Dallas (DAL) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 201 Chicago (MDW) 14:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1676 Charlotte (CLT) 14:39 planerad
American Airlines AA 2807 Miami (MIA) 14:43 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1198 Atlanta 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2293 Las Vegas (LAS) 14:50 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 770 Seattle (SEA) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 3 - 19 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2001 Charlotte (CLT) 14:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2096 Minneapolis (MSP) 14:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 642 Detroit (DTW) 14:04 planerad
Boeing 737-900 Virgin Atlantic VS 1874 Detroit (DTW) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 826 Raleigh/Durham (RDU) 14:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 809 Philadelphia (PHL) 14:22 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 348 Atlantic City 14:23 planerad
Boeing 737-300 Cayman Airways KX 201 Grand Cayman Island 14:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1151 San Juan Bautista 14:26 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1204 Atlanta 14:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2534 Providence 14:49 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 178 Cleveland (CLE) 14:52 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2098 Las Vegas (LAS) 14:57 planerad

15:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 187°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 4 - 9 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 291 Pittsburgh (PIT) 15:00 planerad
Boeing 737-900 ANA NH 6526 Houston (IAH) 15:01 planerad
United Airlines UA 1768 Houston (IAH) 15:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2353 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 549 Washington (DCA) 15:17 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 245 Denver (DEN) 15:18 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2563 New York (LGA) 15:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 543 Washington (IAD) 15:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1101 Chicago (ORD) 15:32 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 135 Key West 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2267 Baltimore (BWI) 15:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1275 Columbus (CMH) 15:42 planerad
Airbus A340-300 D-AIGT Lufthansa LH 482 Frankfurt-am-Main (FRA) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1772 Islip 15:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2109 Detroit (DTW) 15:52 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1178 Atlanta 15:57 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 3 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 180 San Antonio (SAT) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6515 New Orleans 15:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1246 Philadelphia (PHL) 15:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6906 Dallas (DAL) 15:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1235 Newark (EWR) 15:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 201 Fort Lauderdale (FLL) 15:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1676 Charlotte (CLT) 15:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2293 Milwaukee (MKE) 15:30 planerad
American Airlines AA 2807 Miami (MIA) 15:33 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1198 Atlanta 15:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 350 Washington (DCA) 15:52 planerad
Boeing 737-900 Singapore Airlines SQ 1629 Houston (IAH) 15:56 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1115 Houston (IAH) 15:56 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2353 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:57 planerad

16:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 1 m/s @ 289°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 8 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 835 Baltimore (BWI) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 747 Greenville 16:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 487 Phoenix (PHX) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1110 Chicago (MDW) 16:15 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6245 Raleigh/Durham (RDU) 16:19 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1748 Charlotte (CLT) 16:27 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1767 Washington (DCA) 16:28 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2430 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1008 Rochester (ROC) 16:30 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 62 Nassau 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 168 Louisville (SDF) 16:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2516 Miami (MIA) 16:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 Fort Lauderdale (FLL) 16:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1181 Atlanta 16:57 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 280 Pittsburgh (PIT) 16:09 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 51 Tallahassee (TLH) 16:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 659 New York (LGA) 16:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 815 Denver (DEN) 16:13 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1101 Chicago (ORD) 16:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2267 New Orleans (MSY) 16:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1272 Columbus (CMH) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2922 Chicago (ORD) 16:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 651 Chicago (ORD) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1773 Baltimore (BWI) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 747 Columbus (CMH) 16:45 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1878 Detroit (DTW) 16:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1178 Atlanta 16:55 planerad

17:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 1 m/s @ 289°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 262 San Juan Bautista 17:00 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1783 Newark (EWR) 17:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 533 Hartford (BDL) 17:17 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2057 Minneapolis (MSP) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 400 Austin (AUS) 17:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1991 Boston (BOS) 17:32 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2042 San Antonio (SAT) 17:40 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1717 Houston (IAH) 17:44 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2032 Philadelphia (PHL) 17:58 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1173 Atlanta 17:59 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 4 - 12 min.
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6215 Raleigh/Durham (RDU) 17:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 523 Seattle (SEA) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1110 Phoenix (PHX) 17:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1767 Philadelphia (PHL) 17:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1009 Washington (DCA) 17:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 636 Detroit (DTW) 17:11 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2430 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 531 Phoenix (PHX) 17:17 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1748 Charlotte (CLT) 17:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 168 Las Vegas (LAS) 17:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2516 Miami (MIA) 17:34 planerad
Airbus A340-300 D-AIGT Lufthansa LH 483 Frankfurt-am-Main (FRA) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 New York (LGA) 17:35 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 80 Pensacola 17:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 262 Birmingham (BHM) 17:50 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1181 Atlanta 17:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1534 Hartford (BDL) 17:57 planerad

18:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 1 m/s @ 289°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1263 Columbus (CMH) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1103 Memphis (MEM) 18:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 397 Chicago (ORD) 18:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2225 Washington (DCA) 18:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 314 Houston (IAH) 18:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1240 Los Angeles (LAX) 18:16 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 325 New York (JFK) 18:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 659 Nashville (BNA) 18:20 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 92 Fort Lauderdale (FLL) 18:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 607 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:30 planerad
Southwest Airlines WN 1088 Baltimore (BWI) 18:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 288 Charlotte (CLT) 18:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1310 New York (LGA) 18:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1447 White Plains 18:42 planerad
Boeing 737-900 China Southern Airlines CZ 1111 Detroit (DTW) 18:45 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2522 Milwaukee (MKE) 18:49 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 138 Key West 18:50 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2526 Minneapolis (MSP) 18:51 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1528 New York (JFK) 18:59 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 946 Atlanta 18:59 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 8 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 400 Fort Lauderdale (FLL) 18:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 392 Boston (BOS) 18:17 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2057 Minneapolis (MSP) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2042 Denver (DEN) 18:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 541 Washington (DCA) 18:43 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1234 Houston (IAH) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1105 Dallas (DAL) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 113 Raleigh/Durham (RDU) 18:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1264 Chicago (MDW) 18:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1173 Atlanta 18:59 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 352 Washington (IAD) 18:59 planerad

19:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 1 m/s @ 261°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 6 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 51 Tallahassee (TLH) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1266 Phoenix (PHX) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2118 Fort Lauderdale (FLL) 19:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 797 Boston (BOS) 19:02 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 289 Phoenix (PHX) 19:11 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2604 New York (LGA) 19:14 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2803 Boston (BOS) 19:14 planerad
Southwest Airlines WN 2264 Los Angeles (LAX) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 St Louis (STL) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3953 Havana 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1469 Denver (DEN) 19:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2375 Philadelphia (PHL) 19:37 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1658 Toronto (YYZ) 19:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2142 New Orleans (MSY) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 2 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 660 Indianapolis 19:00 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 92 Fort Lauderdale (FLL) 19:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 315 Houston (IAH) 19:14 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1814 Newark (EWR) 19:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 426 New York (JFK) 19:17 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 548 White Plains 19:18 planerad
Southwest Airlines WN 1088 Houston (HOU) 19:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 607 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:22 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 288 Charlotte (CLT) 19:23 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1969 Detroit (DTW) 19:43 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1266 Phoenix 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2118 Denver 19:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1649 New York (JFK) 19:46 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1447 Chicago (ORD) 19:49 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 813 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1312 Indianapolis (IND) 19:50 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2518 Islip 19:51 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 946 Atlanta 19:59 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2485 New York (LGA) 19:59 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2857 Boston (BOS) 19:59 planerad

20:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 1 m/s @ 261°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 15 min.
Airbus A319 LATAM Airlines Brasil JJ 2244 Miami (MIA) 20:00 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1628 Houston (IAH) 20:02 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1680 Houston (IAH) 20:02 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1973 Newark (EWR) 20:03 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 290 Denver (DEN) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 891 St Louis (STL) 20:05 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1796 Charlotte (CLT) 20:06 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 427 Minneapolis (MSP) 20:09 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 360 Washington (IAD) 20:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2752 San Juan Bautista 20:17 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1190 Atlanta 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1200 Indianapolis (IND) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 208 Birmingham (BHM) 20:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 745 Chicago (ORD) 20:22 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1709 Baltimore (BWI) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2072 Chicago (MDW) 20:25 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 85 Miami 20:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 631 Detroit (DTW) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 396 Buffalo (BUF) 20:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 647 San Francisco (SFO) 20:56 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 4 - 17 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 289 Phoenix (PHX) 20:01 planerad
Southwest Airlines WN 2264 Memphis (MEM) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Baltimore (BWI) 20:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2374 Philadelphia (PHL) 20:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1469 Hartford (BDL) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2142 Nashville (BNA) 20:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2074 Newark (EWR) 20:43 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2624 Miami (MIA) 20:46 planerad
Embraer 190 Hawaiian Airlines HA 2073 New York (JFK) 20:52 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 291 Denver (DEN) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 891 Buffalo (BUF) 20:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 575 Fort Lauderdale (FLL) 20:58 planerad

21:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 1 m/s @ 261°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 21 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1217 Atlanta 21:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1640 Newark (EWR) 21:06 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2829 Miami (MIA) 21:08 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 504 New Orleans (MSY) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 107 Philadelphia (PHL) 21:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 246 Chicago (ORD) 21:29 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 80 Pensacola 21:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1178 Pittsburgh (PIT) 21:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1745 Washington (DCA) 21:56 planerad
Airbus A320 Aer Lingus EI 6402 Chicago (ORD) 21:58 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 604 Phoenix (PHX) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 25 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 744 Chicago (ORD) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2072 Philadelphia (PHL) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 208 Fort Lauderdale (FLL) 21:00 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 86 West Palm Beach (PBI) 21:05 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1659 Toronto (YYZ) 21:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1201 Pittsburgh (PIT) 21:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 428 Minneapolis (MSP) 21:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1709 St Louis (STL) 21:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 825 Chicago (MDW) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 177 Baltimore (BWI) 21:55 planerad

22:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 1 m/s @ 277°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 3 - 13 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1195 Atlanta 22:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6516 San Juan Bautista 22:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2535 Providence 22:02 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 2570 Raleigh/Durham (RDU) 22:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 541 Fort Lauderdale (FLL) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1694 Hartford (BDL) 22:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2379 Minneapolis (MSP) 22:11 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2022 Charlotte (CLT) 22:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 391 Boston (BOS) 22:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1085 Houston (HOU) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 497 Raleigh/Durham (RDU) 22:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2409 Chicago (ORD) 22:31 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1983 Newark (EWR) 22:32 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 222 Denver (DEN) 22:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2401 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:38 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 369 Minneapolis (MSP) 22:38 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1512 New York (JFK) 22:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Nashville (BNA) 22:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1921 Miami (MIA) 22:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 237 Chicago (MDW) 22:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1819 Denver (DEN) 22:58 planerad

23:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 1 m/s @ 277°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 576 Las Vegas (LAS) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1557 Dallas (DAL) 23:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5034 Baltimore (BWI) 23:05 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1718 Houston (IAH) 23:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 225 New York (JFK) 23:23 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 574 Fort Lauderdale (FLL) 23:27 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1724 Philadelphia (PHL) 23:32 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 1112 Detroit (DTW) 23:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1184 Atlanta 23:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1380 Chicago (ORD) 23:57 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2256 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:58 planerad

00:00 19.01.2019

+14°C   Vindar: 1 m/s @ 277°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1773 Charlotte (CLT) 00:33 planerad

01:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 1 m/s @ 122°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1391 Boston (BOS) 01:06 planerad

02:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 1 m/s @ 122°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 10

03:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 1 m/s @ 122°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 10

04:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 145°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1128 Las Vegas (LAS) 04:39 planerad

05:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 145°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 11 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 292 Denver (DEN) 05:30 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1147 Salt Lake City (SLC) 05:41 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 44 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1837 Charlotte (CLT) 05:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1383 Chicago (ORD) 05:45 planerad

06:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 145°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10, 19L, 19R

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1189 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1392 Boston (BOS) 06:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1188 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5271 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
Airbus A320 Aer Lingus EI 6398 Chicago (ORD) 06:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1977 Miami (MIA) 06:12 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2530 Norfolk (ORF) 06:25 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 571 Fort Lauderdale (FLL) 06:27 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1877 Newark (EWR) 06:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5083 St Louis (STL) 06:40 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1672 Phoenix (PHX) 06:45 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1806 Philadelphia (PHL) 06:50 planerad

07:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 157°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1118 Miami (MIA) 07:51 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 3 - 19 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 82 Pensacola 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1557 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1514 New York (JFK) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1127 Las Vegas (LAS) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 650 Detroit (DTW) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3952 Havana 07:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2020 Charlotte (CLT) 07:03 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1722 Houston (IAH) 07:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1241 Atlanta (ATL) 07:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1895 Houston (IAH) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1243 Los Angeles (LAX) 07:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 588 Chicago (ORD) 07:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2500 Buffalo (BUF) 07:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2915 New Orleans (MSY) 07:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4959 San Diego 07:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2549 Miami (MIA) 07:22 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 326 New York (JFK) 07:23 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1170 Salt Lake City (SLC) 07:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1369 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:44 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5433 Chicago (MDW) 07:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5298 Baltimore (BWI) 07:55 planerad

08:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 157°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 13 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4333 Pittsburgh (PIT) 08:00 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 58 Fort Lauderdale (FLL) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1818 Indianapolis (IND) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2751 Baltimore (BWI) 08:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 573 Newark (EWR) 08:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2525 New York (JFK) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 17 min.
Boeing 737-900 Air Canada AC 5167 Denver (DEN) 08:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 513 Denver (DEN) 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2588 New York (LGA) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4962 Columbus (CMH) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5506 Memphis (MEM) 08:05 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1237 Atlanta (ATL) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4987 Hartford (BDL) 08:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1992 Boston (BOS) 08:17 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 467 Washington (DCA) 08:23 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1704 Charlotte (CLT) 08:26 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 134 Key West 08:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1750 Philadelphia (PHL) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4995 Buffalo (BUF) 08:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1118 Miami (MIA) 08:36 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1876 Detroit (DTW) 08:38 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 58 Fort Lauderdale (FLL) 08:55 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2051 San Francisco (SFO) 08:55 planerad

09:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 157°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6592 Philadelphia (PHL) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3977 Dallas (DAL) 09:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 775 Cincinnati (CVG) 09:18 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1710 Charlotte (CLT) 09:23 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2457 Birmingham (BHM) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2617 Buffalo (BUF) 09:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 177 Cleveland (CLE) 09:28 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1264 Ottawa (YOW) 09:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2426 Hartford (BDL) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3874 Chicago (MDW) 09:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1161 Atlanta 09:48 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1446 Chicago (ORD) 09:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1624 Nashville (BNA) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2872 New Orleans (MSY) 09:50 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1818 Atlanta (ATL) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5397 San Juan Bautista 09:10 planerad
Boeing 737-800 AVIANCA AV 2030 Washington (IAD) 09:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 735 Washington (IAD) 09:15 planerad
Airbus A320 Copa Airlines CM 1724 Houston (IAH) 09:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1870 Houston (IAH) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2751 Las Vegas (LAS) 09:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2751 San Juan Bautista 09:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 574 Newark (EWR) 09:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2488 Nashville (BNA) 09:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 259 Newark (EWR) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3977 Indianapolis (IND) 09:55 planerad

10:00 19.01.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 174°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5267 Memphis (MEM) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 891 Boston (BOS) 10:01 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 570 Fort Lauderdale (FLL) 10:12 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2377 Philadelphia (PHL) 10:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1928 Albany 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 Baltimore (BWI) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2962 Washington 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4570 San Antonio (SAT) 10:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 455 Hartford (BDL) 10:31 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 367 Minneapolis (MSP) 10:43 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1351 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 643 Detroit (DTW) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2825 San Juan Bautista 10:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2557 Boston (BOS) 10:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3910 Milwaukee (MKE) 10:55 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2519 Islip 10:58 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2617 Denver (DEN) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4973 Houston (HOU) 10:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 775 Cincinnati (CVG) 10:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2426 Fort Lauderdale (FLL) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2457 Birmingham 10:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 834 Baltimore (BWI) 10:14 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1710 Charlotte (CLT) 10:21 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1265 Ottawa (YOW) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2872 New Orleans 10:30 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 368 Minneapolis (MSP) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1624 Baltimore (BWI) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3874 Dallas (DAL) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5267 Pittsburgh (PIT) 10:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 892 Boston (BOS) 10:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5906 Havana 10:45 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2523 Milwaukee (MKE) 10:48 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1161 Atlanta (ATL) 10:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 570 New Orleans (MSY) 10:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 New Orleans (MSY) 10:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1111 Minneapolis (MSP) 10:58 planerad

Andra datum

January, 2019

18