Toledo Express, Toledo (TOL / KTOL)

Planespotter’s tidtabell

00:00 29.05.2020

01:00 29.05.2020

02:00 29.05.2020

03:00 29.05.2020

04:00 29.05.2020

05:00 29.05.2020

06:00 29.05.2020

07:00 29.05.2020

08:00 29.05.2020

09:00 29.05.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 N324NV Allegiant Air G4 2281 Orlando (SFB) 09:55 ankom

10:00 29.05.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer ERJ 145 N941LT Envoy Air MQ 3813 Chicago (ORD) 10:19 ankom

11:00 29.05.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Cirrus SR-22 N2 N2 50JH Columbus (OSU) 11:39 förväntad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Cessna 560 Citation V N823CB Unknown/Private owner N8 23CB Pellston (PLN) 11:24 avgick
Airbus A319 N324NV Allegiant Air G4 2187 Orlando (SFB) 11:29 avgick

12:00 29.05.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Cessna 525B Citation CJ3 N533CM Aviation Advisor LKF 53 Kenosha (ENW) 12:20 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer ERJ 145 N941LT Envoy Air MQ 3813 Chicago (ORD) 12:26 avgick

13:00 29.05.2020


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 6 min.
BE10 N108EB Unknown/Private owner N1 8EB Alpena (APN) 13:14 ankom
Cessna 560 Citation V N823CB Unknown/Private owner N8 23CB Pellston (PLN) 13:20 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 30 min.
Cessna 525B Citation CJ3 N533CM Aviation Advisor LKF 53 Sarasota/Bradenton (SRQ) 13:07 avgick
BE10 N108EB Unknown/Private owner N1 8EB Muskegon (MKG) 13:37 avgick

14:00 29.05.2020

15:00 29.05.2020


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer ERJ 145 N649PP Piedmont PT 4978 Charlotte (CLT) 15:23 avgick

16:00 29.05.2020

17:00 29.05.2020

18:00 29.05.2020


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 20 min.
AC95 N695YP Unknown/Private owner N6 95YP Grand Junction (GJT) 18:06 ankom
Cessna 172 N315ME Unknown/Private owner N3 15ME Toledo (TDZ) 18:26 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
AC95 N695YP Unknown/Private owner N6 95YP Lewisburg (LWB) 18:45 förväntad

19:00 29.05.2020


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
SW3 N405SA Unknown/Private owner N4 5SA Goodyear (GYR) 19:05 ankom

20:00 29.05.2020

21:00 29.05.2020

22:00 29.05.2020

23:00 29.05.2020


Andra datum

December, 2019

21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2021

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2021

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2021

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26