Lambert St Louis, St Louis (STL / KSTL)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

02:00 21.01.2019

-12°C   Vindar: 3 m/s @ 50°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1830 m   Uppskattad bana: 06

03:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 3 m/s @ 81°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06, 11, 12L, 12R

04:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 3 m/s @ 81°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06, 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2094 Las Vegas (LAS) 04:48 planerad

05:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 3 m/s @ 81°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06, 11, 12L, 12R

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 4 - 15 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5059 Charlotte (CLT) 05:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 824 Houston (HOU) 05:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 736 Fort Lauderdale (FLL) 05:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 944 Miami (MIA) 05:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4655 Philadelphia (PHL) 05:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Denver (DEN) 05:45 planerad

06:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 4 m/s @ 108°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 884 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7368 Toronto (YYZ) 06:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2261 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2207 Fort Dodge 06:00 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4162 Newark (EWR) 06:01 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5414 Washington (DCA) 06:03 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2025 Minneapolis (MSP) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 586 Tampa (TPA) 06:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 236 Los Angeles 06:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2190 Las Vegas (LAS) 06:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3382 New York (LGA) 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1816 Portland (PDX) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 877 Phoenix (PHX) 06:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 705 Houston (IAH) 06:35 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2628 Burlington 06:40 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 86 Cancun 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2310 Kansas City (MCI) 06:45 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2902 Chicago (ORD) 06:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 136 Chicago (MDW) 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 791 Dallas (DAL) 06:55 planerad

07:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 4 m/s @ 108°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 6 - 17 min.
Cessna Cape Air 9K 1100 Marion 07:05 planerad
Cessna Cape Air 9K 1520 Decatur 07:13 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2300 Jackson 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1146 Dallas (DAL) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 453 San Antonio (SAT) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1006 Omaha 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1623 Austin (AUS) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1598 Wichita (ICT) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 Des Moines (DSM) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1160 Houston (HOU) 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1320 New Orleans (MSY) 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 213 Kansas City (MCI) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 4 - 9 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1003 Chicago 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1469 San Diego (SAN) 07:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1210 Orlando (MCO) 07:02 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 6185 Detroit (DTW) 07:11 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2574 Phoenix (PHX) 07:15 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 893 Atlanta (ATL) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1632 Fort Myers (RSW) 07:20 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4569 Denver (DEN) 07:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4371 New York (LGA) 07:28 planerad
Bombardier CRJ Jet Airways (India) 9W 5627 Cincinnati (CVG) 07:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 350 Charlotte (CLT) 07:34 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 1498 Chicago (ORD) 07:35 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5197 Washington (DCA) 07:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3004 Denver (DEN) 07:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3625 Salt Lake City (SLC) 07:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1410 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:47 planerad

08:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 4 m/s @ 108°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 13 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2700 Jonesboro 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1068 Little Rock (LIT) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1866 Oklahoma City (OKC) 08:00 planerad
Southwest Airlines WN 867 Tulsa (TUL) 08:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 1162 Kirksville 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2061 Minneapolis (MSP) 08:05 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4355 Newark (EWR) 08:10 planerad
Cessna Cape Air 9K 1180 Fort Leonard Wood 08:22 planerad
Bombardier CRJ700 Alaska Airlines AS 4737 Chicago (ORD) 08:35 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5526 Charlotte (CLT) 08:45 planerad
Cessna Cape Air 9K 1104 Marion 08:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 1252 Owensboro 08:52 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 261 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 750 Chicago (MDW) 08:55 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 427 Atlanta 08:56 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4416 New York (LGA) 08:57 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 4865 Washington (IAD) 08:25 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4994 Newark (EWR) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1006 Dallas (DAL) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 453 New York (LGA) 08:35 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1712 Houston (IAH) 08:45 planerad
Bombardier CRJ700 Korean Air KE 3250 Detroit (DTW) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1320 Detroit (DTW) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1598 Atlanta (ATL) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1866 Nashville (BNA) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 213 Philadelphia (PHL) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 Baltimore (BWI) 08:45 planerad
Cessna Cape Air 9K 1533 Chicago 08:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1068 Cleveland (CLE) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1160 Orlando (MCO) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2061 Raleigh/Durham (RDU) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 740 Columbus (CMH) 08:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 1101 Marion 08:55 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4706 Denver (DEN) 08:55 planerad
Southwest Airlines WN 867 Boston (BOS) 08:55 planerad
Cessna Cape Air 9K 1181 Fort Leonard Wood 08:56 planerad

09:00 21.01.2019

-12°C   Vindar: 5 m/s @ 126°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 16 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1005 Boston (BOS) 09:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 279 Jacksonville (JAX) 09:03 planerad
Bombardier CRJ AVIANCA AV 2334 Chicago (ORD) 09:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 Nashville (BNA) 09:20 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2202 Fort Dodge 09:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 6 Denver (DEN) 09:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1486 New York (LGA) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1236 Newark (EWR) 09:40 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6191 Detroit (DTW) 09:42 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 14 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5068 Philadelphia (PHL) 09:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1171 Washington (DCA) 09:10 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5682 Charlotte (CLT) 09:17 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 89 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:31 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 427 Atlanta (ATL) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 750 Las Vegas (LAS) 09:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2209 Chicago (ORD) 09:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1531 Newark (EWR) 09:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 279 Denver (DEN) 09:49 planerad
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2900 Chicago (ORD) 09:50 planerad

10:00 21.01.2019

-12°C   Vindar: 5 m/s @ 126°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 3 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 397 Columbus (CMH) 10:00 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7385 Toronto (YYZ) 10:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 707 Washington (DCA) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2175 Philadelphia (PHL) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1145 Orlando (MCO) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1600 Cleveland (CLE) 10:10 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1706 Houston (IAH) 10:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 247 Houston 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 Milwaukee (MKE) 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 777 Denver (DEN) 10:15 planerad
Southwest Airlines WN 1387 Baltimore (BWI) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3190 Tampa (TPA) 10:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4408 Miami (MIA) 10:34 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5619 Charlotte (CLT) 10:36 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 385 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:49 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 857 Atlanta 10:56 planerad
Cessna Cape Air 9K 1102 Marion 10:59 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 8 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2203 Fort Dodge 10:00 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2301 Jackson 10:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 1251 Owensboro 10:04 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4416 New York (LGA) 10:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 Phoenix (PHX) 10:10 planerad
Cessna Cape Air 9K 1161 Kirksville 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1486 Atlanta (ATL) 10:15 planerad
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 1708 Detroit (DTW) 10:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 6 Punta Cana (PUJ) 10:27 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7384 Toronto (YYZ) 10:35 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4569 Denver (DEN) 10:40 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4972 Newark (EWR) 10:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1145 Austin (AUS) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 397 San Antonio (SAT) 10:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1894 Oakland (OAK) 10:55 planerad

11:00 21.01.2019

-12°C   Vindar: 5 m/s @ 126°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 15 min.
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2891 Chicago (ORD) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1471 Fort Myers (RSW) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 Kansas City (MCI) 11:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3475 Chicago (ORD) 11:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2095 Dallas (DAL) 11:35 planerad
Cessna Cape Air 9K 1186 Fort Leonard Wood 11:37 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1707 Houston (IAH) 11:42 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3750 Minneapolis (MSP) 11:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 646 Boston (BOS) 11:55 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5302 Cincinnati (CVG) 11:59 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 4 - 22 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2703 Jonesboro 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1600 Dallas (DAL) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2175 Philadelphia 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 247 Little Rock (LIT) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 707 Tulsa (TUL) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 Orlando 11:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 1103 Marion 11:03 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5494 Washington (DCA) 11:03 planerad
Southwest Airlines WN 1387 Oklahoma City (OKC) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1995 Cancun 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 777 Des Moines (DSM) 11:05 planerad
Embraer 175 Iberia IB 4234 Miami (MIA) 11:06 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5619 Charlotte (CLT) 11:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3190 Wichita (ICT) 11:10 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1710 Houston (IAH) 11:15 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 385 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:37 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 857 Atlanta (ATL) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1471 Houston (HOU) 11:50 planerad
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2892 Chicago (ORD) 11:55 planerad

12:00 21.01.2019

-6°C   Vindar: 8 m/s @ 144°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 11 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2203 Fort Lauderdale (FLL) 12:05 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2444 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:08 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2633 Burlington 12:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3346 New York (LGA) 12:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2165 Las Vegas 12:25 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4940 Newark (EWR) 12:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Providence 12:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4621 Philadelphia (PHL) 12:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1073 Orlando (MCO) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 915 Hartford (BDL) 12:50 planerad
Cessna Cape Air 9K 1256 Owensboro 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2176 Washington (DCA) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Chicago (MDW) 12:55 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 425 Atlanta 12:57 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 4 - 9 min.
Cessna Cape Air 9K 1185 Fort Leonard Wood 12:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 Denver (DEN) 12:10 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4355 Newark (EWR) 12:12 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3475 Chicago (ORD) 12:15 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2062 Minneapolis (MSP) 12:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2095 Washington (DCA) 12:25 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2690 Cincinnati (CVG) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 646 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2203 Chicago (MDW) 12:40 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2444 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:49 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3366 New York (LGA) 12:52 planerad

13:00 21.01.2019

-6°C   Vindar: 8 m/s @ 144°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2321 Phoenix (PHX) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1019 Philadelphia (PHL) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1480 Pittsburgh (PIT) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1890 Raleigh/Durham (RDU) 13:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 1108 Marion 13:05 planerad
Cessna Cape Air 9K 1168 Kirksville 13:20 planerad
Bombardier CRJ700 Korean Air KE 3249 Detroit (DTW) 13:27 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 590 Phoenix (PHX) 13:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2272 Denver (DEN) 13:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4589 New York (LGA) 13:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Houston (HOU) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2165 New York (LGA) 13:00 planerad
Embraer RJ145 SAS SK 3972 Washington (IAD) 13:05 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4937 Washington (IAD) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Baltimore (BWI) 13:20 planerad
Embraer RJ145 AVIANCA AV 2331 Chicago (ORD) 13:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 1105 Marion 13:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Dallas (DAL) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1019 Los Angeles (LAX) 13:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1073 Sacramento (SMF) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1480 New Orleans (MSY) 13:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 915 San Diego (SAN) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2176 Portland (PDX) 13:40 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 425 Atlanta 13:41 planerad
Cessna Cape Air 9K 1169 Kirksville 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2321 Seattle (SEA) 13:50 planerad

14:00 21.01.2019

-6°C   Vindar: 8 m/s @ 144°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 48 San Antonio 14:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3348 New York (LGA) 14:11 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6146 Houston (IAH) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6255 Fort Myers (RSW) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 291 Chicago (MDW) 14:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1932 Charlotte (CLT) 14:26 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2708 Jonesboro 14:30 planerad
Cessna Cape Air 9K 1188 Fort Leonard Wood 14:32 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2895 Chicago (ORD) 14:34 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1324 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2100 Minneapolis (MSP) 14:39 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2982 Atlanta 14:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 11 min.
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 1688 Detroit (DTW) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2272 Kansas City (MCI) 14:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4589 New York (LGA) 14:16 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 590 Phoenix (PHX) 14:20 planerad
Cessna Cape Air 9K 1257 Owensboro 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Tampa (TPA) 14:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3368 New York (LGA) 14:46 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 48 Houston (HOU) 14:55 planerad

15:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 9 m/s @ 147°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 15 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2629 Burlington 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1097 Dallas (DAL) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 184 Seattle (SEA) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 392 San Diego (SAN) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 767 San Jose (SJC) 15:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1177 Baltimore (BWI) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1849 Portland (PDX) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2154 Kansas City (MCI) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 617 New Orleans (MSY) 15:15 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 87 Cancun 15:18 planerad
Cessna Cape Air 9K 1110 Marion 15:33 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4576 New York (LGA) 15:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1582 New York (LGA) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1835 Denver (DEN) 15:50 planerad
Boeing 737-800 Air Tahiti Nui TN 1250 Los Angeles (LAX) 15:54 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 13 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2626 Burlington 15:00 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2705 Jonesboro 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4856 Fort Myers (RSW) 15:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6087 Houston (IAH) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 466 Chicago (MDW) 15:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1932 Charlotte (CLT) 15:06 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2896 Chicago (ORD) 15:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2100 Minneapolis (MSP) 15:21 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1324 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:25 planerad
Cessna Cape Air 9K 1187 Fort Leonard Wood 15:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2441 Chicago (ORD) 15:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2234 Dallas (DAL) 15:45 planerad
Boeing 757 Air France AF 2637 Atlanta 15:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 833 Denver (DEN) 15:55 planerad

16:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 9 m/s @ 147°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 9 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 280 Denver (DEN) 16:05 planerad
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2905 Chicago (ORD) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2105 Orlando (MCO) 16:10 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3779 Denver (DEN) 16:11 planerad
Cessna Cape Air 9K 1532 Chicago 16:14 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2218 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:18 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3383 New York (LGA) 16:18 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1763 Detroit (DTW) 16:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 399 Oakland (OAK) 16:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4431 Washington (DCA) 16:27 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 7 Punta Cana (PUJ) 16:31 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3310 San Diego (SAN) 16:40 planerad
Boeing 717-200 Air France AF 2076 Minneapolis (MSP) 16:47 planerad
Cessna Cape Air 9K 1174 Kirksville 16:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 150 San Francisco 16:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 30 min.
Cessna Cape Air 9K 1109 Marion 16:00 planerad
Southwest Airlines WN 323 Orlando (MCO) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 392 Hartford (BDL) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 617 Minneapolis (MSP) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 767 Milwaukee (MKE) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1178 Pittsburgh (PIT) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1849 Philadelphia (PHL) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2154 Washington (DCA) 16:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4576 New York (LGA) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Air Tahiti Nui TN 1255 Los Angeles (LAX) 16:40 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4717 Denver (DEN) 16:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1835 Boston (BOS) 16:40 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 87 Las Vegas (LAS) 16:45 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2898 Chicago (ORD) 16:50 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3929 Chicago (ORD) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 891 Tampa (TPA) 16:50 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3375 New York (LGA) 16:53 planerad
Cessna Cape Air 9K 1521 Decatur 16:54 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 280 Jacksonville (JAX) 16:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4431 Washington (DCA) 16:57 planerad

17:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 9 m/s @ 147°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2893 Chicago (ORD) 17:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 920 Atlanta 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1880 Washington (DCA) 17:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7387 Toronto (YYZ) 17:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1689 Orlando (MCO) 17:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2221 San Antonio (SAT) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 261 Little Rock (LIT) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 585 Omaha 17:40 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 4012 Chicago (ORD) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1020 Des Moines (DSM) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1125 Houston (HOU) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3988 Tulsa (TUL) 17:45 planerad
Cessna Cape Air 9K 1268 Owensboro 17:46 planerad
Cessna Cape Air 9K 1190 Fort Leonard Wood 17:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1333 Wichita (ICT) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 193 Oklahoma City (OKC) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3338 Kansas City (MCI) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 695 Austin (AUS) 17:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5957 San Francisco 17:55 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3612 Salt Lake City (SLC) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 6 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1583 Chicago (MDW) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 399 Fort Myers (RSW) 17:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2218 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:09 planerad
Cessna Cape Air 9K 1111 Marion 17:12 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3357 San Diego (SAN) 17:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2113 Minneapolis (MSP) 17:27 planerad
Cessna Cape Air 9K 1175 Kirksville 17:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 7 Denver (DEN) 17:46 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 920 Atlanta 17:54 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 151 Las Vegas (LAS) 17:55 planerad

18:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 9 m/s @ 146°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 11 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2206 Fort Dodge 18:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 1114 Marion 18:02 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5350 Charlotte (CLT) 18:02 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4202 Newark (EWR) 18:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 769 Denver (DEN) 18:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 748 Seattle (SEA) 18:15 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4683 Denver (DEN) 18:21 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3385 New York (LGA) 18:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1744 Chicago (MDW) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1996 Cancun 18:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 925 Atlanta 18:26 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2304 Jackson 18:30 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2710 Jonesboro 18:30 planerad
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 1663 Detroit (DTW) 18:32 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3903 Washington (IAD) 18:35 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5326 Washington (DCA) 18:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1395 Newark (EWR) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1706 Phoenix (PHX) 18:50 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 4 - 12 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2305 Jackson 18:00 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7386 Toronto (YYZ) 18:00 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 4873 Washington (IAD) 18:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 1265 Owensboro 18:11 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 4012 Chicago (ORD) 18:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 255 Denver (DEN) 18:20 planerad
Cessna Cape Air 9K 1195 Fort Leonard Wood 18:21 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2221 Phoenix (PHX) 18:25 planerad
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2205 Fort Dodge 18:30 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4226 Houston (IAH) 18:32 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3612 Salt Lake City (SLC) 18:35 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5340 San Francisco (SFO) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1125 Cleveland (CLE) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1333 Orlando (MCO) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 147 New Orleans (MSY) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 261 Nashville (BNA) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3988 Detroit (DTW) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 585 Baltimore (BWI) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 193 Columbus (CMH) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 220 Chicago (MDW) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1641 Newark (EWR) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 695 Boston 18:45 planerad
Cessna Cape Air 9K 1115 Marion 18:57 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3378 New York (LGA) 18:59 planerad

19:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 9 m/s @ 146°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 21 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 Santa Ana (SNA) 19:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5211 Philadelphia (PHL) 19:10 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4015 Newark (EWR) 19:14 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 1416 Chicago (ORD) 19:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1172 Charlotte (CLT) 19:18 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2049 Minneapolis (MSP) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1172 Fort Myers (RSW) 19:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1062 Chicago (ORD) 19:46 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1550 Orlando (MCO) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 956 New York (LGA) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1532 Atlanta 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1635 Boston (BOS) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 197 Nashville (BNA) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 20 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2709 Jonesboro 19:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2061 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1744 Washington (DCA) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 769 Philadelphia (PHL) 19:05 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6229 Detroit (DTW) 19:07 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 925 Atlanta 19:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 779 Seattle (SEA) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1706 Houston 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 Fort Lauderdale (FLL) 19:45 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4340 Newark (EWR) 19:55 planerad

20:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 9 m/s @ 146°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Cessna 208 Caravan Air Choice One 3E 2204 Fort Dodge 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1321 Philadelphia (PHL) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1827 Milwaukee (MKE) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2285 Baltimore (BWI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 704 Cleveland (CLE) 20:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4557 New York (LGA) 20:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1584 Chicago (MDW) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2120 Detroit (DTW) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 344 Minneapolis (MSP) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 747 Columbus (CMH) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 402 Washington (DCA) 20:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 155 Phoenix (PHX) 20:23 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2761 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:30 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1705 Houston (IAH) 20:35 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4242 Houston (IAH) 20:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3380 New York (LGA) 20:36 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6301 Cincinnati (CVG) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 489 Dallas (DAL) 20:50 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2899 Chicago (ORD) 20:56 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 45 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3463 Minneapolis (MSP) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1172 New York (LGA) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1532 Wichita (ICT) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 197 Oklahoma City (OKC) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2285 Des Moines (DSM) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 475 Omaha 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 704 Houston (HOU) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 747 San Antonio (SAT) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1321 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1584 Little Rock (LIT) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1827 Austin (AUS) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2120 Kansas City (MCI) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 344 Dallas (DAL) 20:55 planerad

21:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 10 m/s @ 147°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 7 - 13 min.
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4510 Denver (DEN) 21:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 972 Atlanta 21:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 492 San Diego (SAN) 21:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5413 Washington (DCA) 21:28 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1211 Orlando (MCO) 21:36 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7383 Toronto (YYZ) 21:42 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1581 Miami (MIA) 21:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5700 Dallas (DAL) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 898 Fort Lauderdale (FLL) 21:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1073 Chicago (ORD) 21:59 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 379 Houston (IAH) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1443 Tulsa (TUL) 21:00 planerad

22:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 10 m/s @ 147°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1010 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:06 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 645 Minneapolis (MSP) 22:15 planerad
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2901 Chicago (ORD) 22:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1058 Los Angeles (LAX) 22:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1709 Tampa (TPA) 22:40 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 2350 Detroit (DTW) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 778 Las Vegas (LAS) 22:50 planerad

23:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 10 m/s @ 147°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5621 Denver (DEN) 23:00 planerad
Embraer RJ145 SAS SK 6704 Newark (EWR) 23:15 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4885 Newark (EWR) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1518 Las Vegas (LAS) 23:20 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 4860 Washington (IAD) 23:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 503 Dallas (DAL) 23:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1272 Phoenix (PHX) 23:40 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 966 Atlanta 23:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5969 Houston (HOU) 23:50 planerad

00:00 22.01.2019

-4°C   Vindar: 8 m/s @ 151°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3621 Salt Lake City (SLC) 00:23 planerad

01:00 22.01.2019

-4°C   Vindar: 8 m/s @ 151°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

Andra datum

January, 2019

21