John Wayne -Orange County, Santa Ana (SNA / KSNA)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

08:00 18.01.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s   Moln/himmel broken börja från en höjd av 700 m

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 8 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1696 Sacramento (SMF) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 664 San Jose (SJC) 08:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1104 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:13 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5347 San Francisco 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2013 Oakland (OAK) 08:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3668 Las Vegas (LAS) 08:37 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1504 Seattle (SEA) 08:40 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1150 Portland (PDX) 08:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1106 San Francisco (SFO) 08:52 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 12 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2322 Chicago (ORD) 08:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2626 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 931 Oakland (OAK) 08:15 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5506 Denver (DEN) 08:18 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2401 Denver (DEN) 08:18 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 676 Houston (IAH) 08:30 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5324 Las Vegas (LAS) 08:40 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1883 Minneapolis (MSP) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1697 San Jose (SJC) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 664 Phoenix (PHX) 08:45 planerad

09:00 18.01.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s   Moln/himmel broken börja från en höjd av 700 m

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 401 Las Vegas (LAS) 09:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 486 Phoenix (PHX) 09:11 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3400 San Jose (SJC) 09:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 267 Denver (DEN) 09:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 176 Sacramento (SMF) 09:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1500 Salt Lake City (SLC) 09:33 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 265 Denver (DEN) 09:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2265 Oakland (OAK) 09:50 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 30 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1104 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2014 Sacramento (SMF) 09:00 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3577 Las Vegas (LAS) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 846 San Jose (SJC) 09:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 486 Phoenix (PHX) 09:51 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1224 San Jose del Cabo 09:55 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3413 San Jose (SJC) 09:55 planerad

10:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 2 m/s @ 153°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 20L, 20R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1011 San Jose (SJC) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1340 Denver (DEN) 10:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2408 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 Houston (HOU) 10:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2142 Seattle (SEA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2270 Phoenix (PHX) 10:25 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1152 Portland (PDX) 10:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 820 Atlanta 10:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2613 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5763 Seattle (SEA) 10:54 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1506 Seattle (SEA) 10:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 950 Detroit (DTW) 10:57 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 7 - 10 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1521 Seattle (SEA) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 176 Phoenix (PHX) 10:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 268 Denver (DEN) 10:17 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1106 Houston (IAH) 10:17 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1500 Salt Lake City (SLC) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2265 Austin (AUS) 10:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1219 Chicago (ORD) 10:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1014 San Jose (SJC) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1340 Sacramento (SMF) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 Oakland (OAK) 10:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2408 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:55 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2798 San Francisco (SFO) 10:55 planerad

11:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 2 m/s @ 153°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 20L, 20R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 542 San Jose (SJC) 11:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 788 Newark (EWR) 11:01 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1292 San Francisco (SFO) 11:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1141 Phoenix (PHX) 11:19 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5325 Las Vegas (LAS) 11:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2709 Santa Rosa 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 Oakland (OAK) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 596 Sacramento (SMF) 11:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2148 Houston (IAH) 11:46 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 20 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5328 Las Vegas (LAS) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2270 Denver (DEN) 11:05 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1153 Portland (PDX) 11:25 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3497 Seattle (SEA) 11:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2642 Chicago (ORD) 11:36 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 820 Atlanta 11:45 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1547 Seattle (SEA) 11:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 950 Detroit (DTW) 11:55 planerad

12:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 2 m/s @ 153°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 20L, 20R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 17 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3358 San Jose (SJC) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1039 Las Vegas (LAS) 12:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1051 Chicago (ORD) 12:13 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1151 Salt Lake City (SLC) 12:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 631 San Francisco (SFO) 12:19 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1524 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 371 San Jose (SJC) 12:25 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1754 Vancouver (YVR) 12:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 403 Denver (DEN) 12:42 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 856 Chicago (ORD) 12:44 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 502 Seattle (SEA) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 20 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5343 Mammoth Lakes 12:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1141 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2312 Santa Rosa 12:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1492 Houston (IAH) 12:07 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2042 San Francisco (SFO) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 St Louis (STL) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 630 San Jose del Cabo 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 596 Phoenix (PHX) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1040 San Jose (SJC) 12:40 planerad

13:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 131°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 San Jose (SJC) 13:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3666 Las Vegas (LAS) 13:18 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 525 Atlanta 13:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1842 Minneapolis (MSP) 13:26 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3488 San Francisco (SFO) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 Phoenix (PHX) 13:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1599 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1654 Oakland (OAK) 13:50 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 9 - 17 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2402 Phoenix (PHX) 13:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1151 Salt Lake City (SLC) 13:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3423 San Jose (SJC) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 685 Oakland (OAK) 13:10 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1755 Vancouver (YVR) 13:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2096 Houston (IAH) 13:32 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2426 Denver (DEN) 13:33 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1524 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:44 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 503 Seattle (SEA) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 2505 San Francisco 13:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2148 San Francisco (SFO) 13:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3671 Las Vegas (LAS) 13:54 planerad

14:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 131°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1476 Dallas (DAL) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 864 Sacramento (SMF) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2260 Las Vegas (LAS) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 586 Denver (DEN) 14:45 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3105 Seattle (SEA) 14:46 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 809 San Francisco (SFO) 14:47 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 810 Seattle (SEA) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 San Antonio (SAT) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 San Jose (SJC) 14:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1842 Minneapolis (MSP) 14:06 planerad
Boeing 737-800 SAS SK 3956 Chicago (ORD) 14:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 788 Chicago (ORD) 14:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 525 Atlanta 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2292 Sacramento (SMF) 14:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1599 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:29 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3460 San Francisco (SFO) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1476 Phoenix (PHX) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 864 Denver (DEN) 14:50 planerad

15:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 131°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2659 Phoenix (PHX) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 580 Portland (PDX) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Air Canada AC 5838 Newark (EWR) 15:01 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1877 Newark (EWR) 15:01 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2791 San Francisco (SFO) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2116 San Jose (SJC) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1078 Phoenix (PHX) 15:10 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5327 Las Vegas (LAS) 15:25 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1907 Austin (AUS) 15:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1138 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:40 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2260 Jacksonville 15:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5745 Seattle (SEA) 15:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 586 Oakland (OAK) 15:20 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5330 Las Vegas (LAS) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 248 San Jose (SJC) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 525 Portland (PDX) 15:55 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 786 Newark (EWR) 15:59 planerad

16:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 0 m/s @ 56°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 02L, 02R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1223 San Jose del Cabo 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2208 San Jose (SJC) 16:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1943 Houston (IAH) 16:09 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1148 Salt Lake City (SLC) 16:12 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3410 San Jose (SJC) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 166 Oakland (OAK) 16:30 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1510 Seattle (SEA) 16:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1491 Chicago (ORD) 16:41 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5841 Denver (DEN) 16:54 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 405 Denver (DEN) 16:54 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 8 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 169 Sacramento (SMF) 16:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2659 Phoenix 16:11 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 1290 Denver (DEN) 16:11 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 809 Denver (DEN) 16:11 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1293 San Francisco (SFO) 16:15 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1906 Austin (AUS) 16:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1138 Phoenix (PHX) 16:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2208 Phoenix (PHX) 16:40 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1148 Salt Lake City (SLC) 16:51 planerad

17:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 0 m/s @ 56°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 02L, 02R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 224 Sacramento (SMF) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1883 Las Vegas (LAS) 17:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2564 San Francisco (SFO) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 Phoenix (PHX) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 894 San Jose (SJC) 17:30 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 2499 San Francisco (SFO) 17:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 424 Denver (DEN) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 21 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 2230 San Francisco (SFO) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 167 San Jose (SJC) 17:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2325 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:26 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1531 Seattle (SEA) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 225 Sacramento (SMF) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1884 Las Vegas (LAS) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 Oakland (OAK) 17:55 planerad

18:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 0 m/s @ 56°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 02L, 02R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 7 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 631 San Jose del Cabo 18:00 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5346 Mammoth Lakes 18:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1854 Salt Lake City (SLC) 18:05 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3091 Seattle (SEA) 18:12 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1530 Seattle (SEA) 18:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2490 Phoenix (PHX) 18:38 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5455 Chicago (ORD) 18:44 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1160 Chicago (ORD) 18:44 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3662 Las Vegas (LAS) 18:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3333 Oakland (OAK) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 12 - 25 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1155 Portland (PDX) 18:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2116 Seattle (SEA) 18:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 440 Denver (DEN) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 895 San Jose (SJC) 18:05 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 1491 San Francisco 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 192 Denver (DEN) 18:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1854 Salt Lake City (SLC) 18:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5813 Seattle (SEA) 18:45 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5348 Oakland (OAK) 18:55 planerad

19:00 18.01.2019

+10°C   Vindar: 1 m/s @ 344°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 24 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 174 Sacramento (SMF) 19:05 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5331 Las Vegas (LAS) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 759 San Jose (SJC) 19:15 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2500 San Francisco (SFO) 19:39 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1154 Portland (PDX) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2020 Las Vegas (LAS) 19:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2724 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1144 Oakland (OAK) 19:55 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1847 Minneapolis (MSP) 19:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1509 Seattle (SEA) 19:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2490 Phoenix (PHX) 19:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3662 Las Vegas (LAS) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 598 San Jose (SJC) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 543 Sacramento (SMF) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 175 Oakland (OAK) 19:40 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5332 Las Vegas (LAS) 19:45 planerad

20:00 18.01.2019

+10°C   Vindar: 1 m/s @ 344°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 20 min.
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1294 San Francisco 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 875 Phoenix (PHX) 20:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1568 Chicago (ORD) 20:19 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 684 Houston (IAH) 20:19 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3412 San Jose (SJC) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2098 San Jose (SJC) 20:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 562 Denver (DEN) 20:53 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 20 min.
Embraer 175 Copa Airlines CM 2507 San Francisco (SFO) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1728 Las Vegas (LAS) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1144 Phoenix (PHX) 20:35 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1367 Seattle (SEA) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 443 San Jose (SJC) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 462 Oakland (OAK) 20:45 planerad

21:00 18.01.2019

+10°C   Vindar: 1 m/s @ 344°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 924 Denver (DEN) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 482 Seattle (SEA) 21:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1742 Atlanta 21:20 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2157 Houston (IAH) 21:21 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1152 Salt Lake City (SLC) 21:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1979 Oakland (OAK) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 232 Sacramento (SMF) 21:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2637 Phoenix (PHX) 21:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2139 Phoenix (PHX) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4061 Las Vegas (LAS) 21:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5816 Seattle (SEA) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3419 San Jose (SJC) 21:05 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1658 Newark (EWR) 21:15 planerad

22:00 18.01.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 4°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1931 San Francisco 22:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 348 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:06 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1075 Newark (EWR) 22:10 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5119 Chicago (ORD) 22:13 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2003 Chicago (ORD) 22:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 599 San Jose (SJC) 22:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1904 Minneapolis (MSP) 22:16 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 518 Seattle (SEA) 22:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3370 San Francisco 22:35 planerad

23:00 18.01.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 4°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

00:00 19.01.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 4°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

01:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 20°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

02:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 20°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

03:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 20°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

04:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 24°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

05:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 24°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

06:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 24°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 3 - 8 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1432 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 201 Phoenix (PHX) 06:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1910 Minneapolis (MSP) 06:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 844 Atlanta (ATL) 06:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2150 San Francisco (SFO) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4894 Las Vegas (LAS) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4900 Raleigh/Durham (RDU) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Air Canada AC 5775 Newark (EWR) 06:47 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1923 Newark (EWR) 06:47 planerad
Boeing 737-800 SAS SK 3974 Chicago (ORD) 06:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 230 Chicago (ORD) 06:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2590 Chicago (ORD) 06:58 planerad

07:00 19.01.2019

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 34°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02L, 02R

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 12 - 15 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 519 Seattle (SEA) 07:00 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1295 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4881 Sacramento (SMF) 07:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1154 Salt Lake City (SLC) 07:20 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3092 Seattle (SEA) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4863 San Jose (SJC) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 521 Portland (PDX) 07:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 209 San Francisco (SFO) 07:45 planerad

Andra datum

January, 2019

18