Salt Lake City, Salt Lake City (SLC / KSLC)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

09:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1830 m   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 18 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1589 Seattle (SEA) 09:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2034 Oakland (OAK) 09:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3565 Palm Springs 09:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3586 Bend 09:00 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 4543 San Jose (SJC) 09:03 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1143 San Francisco (SFO) 09:04 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1347 San Diego (SAN) 09:19 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 573 Denver (DEN) 09:37 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4577 Denver (DEN) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1356 Washington (IAD) 09:49 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1081 Fort Lauderdale (FLL) 09:54 planerad

AVÅGENDE — 29
Väntningstid 3 - 25 min.
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1297 San Francisco (SFO) 09:00 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5980 Houston (IAH) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 371 San Jose (SJC) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1193 Philadelphia (PHL) 09:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1740 Washington (DCA) 09:30 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3548 Oklahoma City (OKC) 09:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4292 International 09:30 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 586 Orlando (MCO) 09:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 933 Cancun 09:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3973 St Louis (STL) 09:31 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3559 Rapid City 09:32 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1223 Los Angeles (LAX) 09:33 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 717 Seattle (SEA) 09:35 planerad
Boeing 737-900 Virgin Atlantic VS 1800 Detroit (DTW) 09:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1286 Kansas City (MCI) 09:40 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 641 Mexico City (MEX) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1115 Baltimore (BWI) 09:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1175 Chicago (ORD) 09:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7383 Casper (CPR) 09:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7393 Saint George 09:45 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3839 Houston (IAH) 09:50 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1269 Raleigh/Durham (RDU) 09:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5721 Albuquerque (ABQ) 09:50 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 2890 Atlanta 09:52 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 2768 Boston (BOS) 09:58 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2797 Toronto (YYZ) 09:58 planerad
Boeing 737-900 Virgin Atlantic VS 3217 Boston (BOS) 09:58 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2668 Austin (AUS) 09:59 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3895 Denver (DEN) 09:59 planerad

10:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1830 m   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35

ANKOMMANDE — 38
Väntningstid 1 - 9 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4027 Boise 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 Denver (DEN) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 232 Los Angeles 10:02 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2767 Boston (BOS) 10:02 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1615 Seattle (SEA) 10:03 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2533 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:05 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1955 Los Angeles (LAX) 10:05 planerad
Embraer 170 Jet Airways (India) 9W 5563 Phoenix (PHX) 10:06 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1618 Cincinnati (CVG) 10:07 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5741 Los Angeles 10:07 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3353 Boise (BOI) 10:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4161 Burbank 10:12 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1401 Indianapolis (IND) 10:13 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3660 Tulsa (TUL) 10:13 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 542 San Antonio (SAT) 10:13 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1129 Charlotte (CLT) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1882 Phoenix (PHX) 10:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3625 St Louis (STL) 10:16 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4887 Houston (IAH) 10:17 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1170 Tampa (TPA) 10:18 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2220 Chicago (ORD) 10:19 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1154 Santa Ana (SNA) 10:19 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3543 Oklahoma City (OKC) 10:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2989 Austin (AUS) 10:21 planerad
Embraer 175 AVIANCA AV 2358 San Francisco (SFO) 10:22 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 822 Pittsburgh (PIT) 10:22 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3916 El Paso 10:23 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3694 Tucson (TUS) 10:23 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4310 Colorado Springs (COS) 10:23 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1420 New York (JFK) 10:26 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1233 Kansas City (MCI) 10:28 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1562 Minneapolis (MSP) 10:29 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 463 Atlanta 10:30 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 587 Orlando (MCO) 10:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7379 Cedar City 10:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2904 Detroit (DTW) 10:39 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2166 Chicago (ORD) 10:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2056 Las Vegas (LAS) 10:45 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 8 - 17 min.
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 1227 Seattle (SEA) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 199 Seoul (ICN) 10:00 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4216 Denver (DEN) 10:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 574 Denver (DEN) 10:27 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2893 Newark (EWR) 10:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 Las Vegas (LAS) 10:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 231 Los Angeles 10:42 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1273 Los Angeles (LAX) 10:55 planerad

11:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 17 min.
Embraer 175 AVIANCA AV 2384 Los Angeles (LAX) 11:17 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 592 Phoenix (PHX) 11:21 planerad
Embraer 175 Air Tahiti Nui TN 1310 Los Angeles (LAX) 11:23 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2367 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 268 Oakland (OAK) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 441 Sacramento (SMF) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2157 Chicago (MDW) 11:50 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 602 Newark (EWR) 11:57 planerad

AVÅGENDE — 50
Väntningstid 3 - 8 min.
Embraer 175 Air Canada AC 4510 San Francisco (SFO) 11:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2903 Las Vegas (LAS) 11:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3568 Pasco 11:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3863 Billings (BIL) 11:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4175 Bozeman 11:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5689 Eugene 11:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5848 Calgary (YYC) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1228 Los Angeles (LAX) 11:03 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1294 Phoenix (PHX) 11:03 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2910 Atlanta 11:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3637 Missoula 11:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5765 Vancouver (YVR) 11:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7360 Lewiston 11:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7377 Butte 11:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 818 Minneapolis (MSP) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1882 Oakland (OAK) 11:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7432 Twin Falls 11:07 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3965 Idaho Falls 11:09 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1137 San Francisco (SFO) 11:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1458 Jackson 11:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3582 Bend 11:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3885 Los Angeles 11:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4010 Fresno 11:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7361 Pocatello 11:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1145 San Jose (SJC) 11:11 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 707 Puerto Vallarta 11:14 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1196 Portland (PDX) 11:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3545 Oakland (OAK) 11:15 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3569 Palm Springs 11:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3669 Hailey 11:15 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3848 Helena 11:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4021 Boise (BOI) 11:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5836 Medford 11:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2615 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:17 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1139 Sacramento (SMF) 11:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1151 Santa Ana (SNA) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1447 San Diego (SAN) 11:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3661 Kalispell 11:20 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4022 Aspen 11:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2083 Denver (DEN) 11:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 669 Spokane (GEG) 11:25 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 734 San Jose del Cabo 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2056 Denver (DEN) 11:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1260 Reno (RNO) 11:28 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1545 New York (JFK) 11:35 planerad
Boeing 737-900 China Southern Airlines CZ 1228 Seattle (SEA) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2767 Honolulu (HNL) 11:45 planerad
Airbus A330-300 Virgin Atlantic VS 3792 Honolulu (HNL) 11:45 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4170 Denver (DEN) 11:53 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6036 Los Angeles (LAX) 11:58 planerad

12:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1349 San Jose (SJC) 12:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1913 Houston (IAH) 12:20 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2718 Mexico City (MEX) 12:30 planerad
Embraer 190 Delta Air Lines DL 9001 Guadalajara 12:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1072 Chicago (ORD) 12:34 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3465 San Diego (SAN) 12:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4031 Boise (BOI) 12:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1006 Dallas (DAL) 12:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7393 Saint George 12:48 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2127 Denver (DEN) 12:49 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 968 Seattle (SEA) 12:50 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3578 Reno (RNO) 12:54 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 871 New York (JFK) 12:56 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3551 Ontario (ONT) 12:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A319 American Airlines AA 592 Phoenix (PHX) 12:01 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 611 Chicago (ORD) 12:08 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2367 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 268 Phoenix (PHX) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 441 San Diego (SAN) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1990 Denver (DEN) 12:35 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2391 Newark (EWR) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1349 Los Angeles (LAX) 12:50 planerad

13:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 1 - 9 min.
Bombardier CRJ Air France AF 2676 Rapid City 13:01 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1432 San Diego (SAN) 13:01 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 3467 Tucson (TUS) 13:02 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3568 San Jose (SJC) 13:03 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3672 Spokane (GEG) 13:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1207 Phoenix (PHX) 13:07 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3802 Burbank 13:08 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1500 Santa Ana (SNA) 13:08 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2088 Denver (DEN) 13:09 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1194 Portland (PDX) 13:10 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 2891 Atlanta 13:10 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 4557 Sacramento (SMF) 13:13 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7383 Casper (CPR) 13:14 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1006 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:15 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2331 Houston (IAH) 13:15 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3531 San Francisco (SFO) 13:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1180 Los Angeles (LAX) 13:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2742 Las Vegas (LAS) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 838 Los Angeles (LAX) 13:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1637 Minneapolis (MSP) 13:29 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7432 Twin Falls 13:33 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 249 Paris (CDG) 13:34 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4292 International 13:35 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7361 Pocatello 13:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2232 Denver (DEN) 13:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 955 Fort Myers (RSW) 13:42 planerad
Boeing 767-300 N189DN Delta Air Lines DL 57 Amsterdam (AMS) 13:46 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A320 United Airlines UA 1911 Houston (IAH) 13:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1072 Chicago (ORD) 13:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1006 Las Vegas (LAS) 13:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3393 Boise (BOI) 13:25 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1688 Jackson 13:31 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3643 Tulsa (TUL) 13:44 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2719 Mexico City (MEX) 13:45 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 4633 Las Vegas (LAS) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 559 Seattle (SEA) 13:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3553 Chicago (ORD) 13:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3968 Idaho Falls 13:45 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 56 Amsterdam (AMS) 13:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7391 Grand Junction 13:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7394 Saint George 13:45 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 931 New Orleans (MSY) 13:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 872 New York (JFK) 13:46 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3548 San Antonio (SAT) 13:50 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4937 Omaha 13:50 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7438 Elko 13:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 949 Kansas City (MCI) 13:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4024 Boise (BOI) 13:54 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3570 Milwaukee (MKE) 13:55 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2262 Denver (DEN) 13:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 771 San Francisco (SFO) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 839 Sacramento (SMF) 13:55 planerad

14:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 264°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 2 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 873 Phoenix (PHX) 14:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3895 Denver (DEN) 14:05 planerad
Embraer 175 Air France AF 2811 Albuquerque (ABQ) 14:08 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1458 Jackson 14:11 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2739 Seattle (SEA) 14:12 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3646 Hailey 14:16 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2963 Los Angeles (LAX) 14:17 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 3089 Idaho Falls 14:17 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1437 New York (JFK) 14:17 planerad
Embraer 175 Air France AF 2113 Boise (BOI) 14:19 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2884 Atlanta 14:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1189 Los Angeles (LAX) 14:26 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2604 Bozeman 14:28 planerad
Boeing 737-800 Air France AF 2174 Detroit (DTW) 14:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7377 Butte 14:30 planerad
Boeing 717-200 Air France AF 2420 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:37 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6352 Houston (IAH) 14:39 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3482 Portland (PDX) 14:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1632 Los Angeles 14:41 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4468 San Francisco (SFO) 14:49 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3863 Billings (BIL) 14:53 planerad
Embraer 170 Jet Airways (India) 9W 5484 Las Vegas (LAS) 14:57 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1006 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3922 Houston (IAH) 14:01 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3612 St Louis (STL) 14:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2778 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:08 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1804 Detroit (DTW) 14:09 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3157 Madison (MSN) 14:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 995 Nashville (BNA) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2288 Baltimore (BWI) 14:15 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 2911 Atlanta 14:20 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 4359 New York (JFK) 14:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 576 Denver (DEN) 14:32 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1541 New York (JFK) 14:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 890 Phoenix (PHX) 14:45 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2963 Los Angeles 14:49 planerad

15:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 264°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 3 - 10 min.
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3568 Pasco 15:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4010 Fresno 15:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7360 Lewiston 15:02 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2729 Helena 15:05 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3548 Oklahoma City (OKC) 15:11 planerad
Embraer 175 Air France AF 2538 Missoula 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2253 Denver (DEN) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 714 Las Vegas (LAS) 15:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3582 Bend 15:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5689 Eugene 15:31 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 370 Austin (AUS) 15:31 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 521 Chicago (ORD) 15:32 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1139 Sacramento (SMF) 15:38 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2083 Denver (DEN) 15:39 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3885 Los Angeles 15:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2230 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1145 San Jose (SJC) 15:48 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 669 Spokane (GEG) 15:51 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3569 Palm Springs 15:52 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1151 Santa Ana (SNA) 15:53 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1447 San Diego (SAN) 15:53 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2362 Oakland (OAK) 15:56 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1260 Reno (RNO) 15:59 planerad

AVÅGENDE — 31
Väntningstid 2 - 11 min.
Embraer 175 Air France AF 2832 San Jose (SJC) 15:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1410 San Diego (SAN) 15:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4167 Burbank 15:00 planerad
Embraer 175 Air France AF 2074 Austin (AUS) 15:01 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2204 Tucson (TUS) 15:02 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1719 Oakland (OAK) 15:02 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 2303 Kalispell 15:03 planerad
Embraer 175 Air France AF 2666 Sacramento (SMF) 15:05 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2876 Spokane (GEG) 15:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4305 Colorado Springs (COS) 15:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2900 Las Vegas (LAS) 15:13 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1304 Phoenix (PHX) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1197 Portland (PDX) 15:16 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1148 Santa Ana (SNA) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1843 Seattle (SEA) 15:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1631 Los Angeles 15:21 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5850 Albuquerque (ABQ) 15:23 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4140 Denver (DEN) 15:25 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 595 Kahului 15:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 505 Minneapolis (MSP) 15:28 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2096 Fresno 15:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3468 San Diego (SAN) 15:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1203 Los Angeles 15:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2859 Pasco 15:33 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3560 Palm Springs 15:34 planerad
Embraer 175 Air France AF 2673 Missoula 15:37 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2517 Helena 15:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2253 Dallas (DAL) 15:50 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 2926 Reno (RNO) 15:51 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2357 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:54 planerad
Embraer 175 Air France AF 2691 Denver (DEN) 15:59 planerad

16:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 264°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 31
Väntningstid 1 - 10 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1196 Portland (PDX) 16:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1172 Chicago (ORD) 16:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5835 Vancouver (YVR) 16:00 planerad
Embraer 175 Air France AF 3500 Kalispell 16:03 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2640 Seattle (SEA) 16:03 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4168 San Francisco (SFO) 16:04 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5836 Medford 16:04 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5849 Calgary (YYC) 16:14 planerad
Boeing 717-200 China Eastern Airlines MU 4367 San Francisco (SFO) 16:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1229 Kansas City (MCI) 16:17 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7438 Elko 16:18 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1215 Phoenix (PHX) 16:19 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1191 Los Angeles (LAX) 16:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1571 Las Vegas (LAS) 16:21 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1137 San Francisco (SFO) 16:22 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4008 Aspen 16:23 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1650 Minneapolis (MSP) 16:25 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2887 Atlanta 16:25 planerad
Boeing 737-800 China Eastern Airlines MU 4192 Los Angeles (LAX) 16:26 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3968 Idaho Falls 16:29 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 577 Denver (DEN) 16:29 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3973 St Louis (STL) 16:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7394 Saint George 16:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3079 Chicago (ORD) 16:31 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1688 Jackson 16:34 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7391 Grand Junction 16:34 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4016 Boise (BOI) 16:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1462 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:41 planerad
Embraer 175 Emirates EK 3038 Seattle (SEA) 16:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 648 Phoenix (PHX) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1518 Denver (DEN) 16:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 714 Denver (DEN) 16:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4184 Bozeman 16:04 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4293 International 16:05 planerad
Embraer 175 Air France AF 2275 Billings (BIL) 16:11 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3670 Hailey 16:15 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2197 Chicago (ORD) 16:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2230 Chicago (MDW) 16:30 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2338 San Francisco (SFO) 16:40 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6106 Houston (IAH) 16:45 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 248 Paris (CDG) 16:50 planerad

17:00 18.01.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 170°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R, 17

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 18 min.
Embraer 175 Air Canada AC 4329 Denver (DEN) 17:00 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3620 Houston (IAH) 17:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 844 Oakland (OAK) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2256 Las Vegas (LAS) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 710 Phoenix (PHX) 17:45 planerad

AVÅGENDE — 41
Väntningstid 2 - 10 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1146 San Jose (SJC) 17:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2897 Las Vegas (LAS) 17:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3957 Idaho Falls 17:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5794 Phoenix (PHX) 17:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7389 Grand Junction 17:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7395 Saint George 17:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1418 San Diego (SAN) 17:02 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1177 Portland (PDX) 17:03 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 1207 Los Angeles 17:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1130 Charlotte (CLT) 17:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1787 Seattle (SEA) 17:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1854 Santa Ana (SNA) 17:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7380 Cedar City 17:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7405 Twin Falls 17:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7429 Pocatello 17:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3079 Chicago (ORD) 17:07 planerad
Boeing 737-800 Air France AF 2157 Detroit (DTW) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1507 Washington (IAD) 17:10 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3574 Reno (RNO) 17:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3630 Sacramento (SMF) 17:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4095 Denver (DEN) 17:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 702 Pittsburgh (PIT) 17:12 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2160 Ontario (ONT) 17:14 planerad
Embraer 175 China Southern Airlines CZ 1291 San Francisco 17:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1632 Cincinnati (CVG) 17:15 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4186 Bozeman 17:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2542 Boston (BOS) 17:19 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 954 Fort Myers (RSW) 17:19 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1419 Indianapolis (IND) 17:21 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2905 Atlanta 17:22 planerad
Embraer 175 Air France AF 2960 Boise (BOI) 17:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2135 Fort Lauderdale (FLL) 17:25 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 853 Minneapolis (MSP) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1518 Las Vegas (LAS) 17:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 648 Phoenix (PHX) 17:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2208 Chicago (ORD) 17:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1486 Orlando (MCO) 17:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1498 New York (JFK) 17:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3395 Seattle (SEA) 17:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1462 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:43 planerad
Embraer 170 Copa Airlines CM 1288 Denver (DEN) 17:45 planerad

18:00 18.01.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 170°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R, 17

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 14 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 532 Los Angeles 18:16 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 739 San Jose del Cabo 18:29 planerad
Bombardier CRJ700 Air Tahiti Nui TN 1312 Los Angeles 18:43 planerad
Boeing 757 Virgin Atlantic VS 1954 Atlanta 18:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 642 Mexico City (MEX) 18:58 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 37 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 844 Phoenix (PHX) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2256 Denver (DEN) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 710 San Jose (SJC) 18:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 531 Los Angeles 18:57 planerad

19:00 18.01.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 170°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R, 17

ANKOMMANDE — 55
Väntningstid 1 - 8 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4305 Colorado Springs (COS) 19:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3640 Hailey 19:06 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3628 Sacramento (SMF) 19:14 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 934 Cancun 19:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1304 Phoenix (PHX) 19:20 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 710 Puerto Vallarta 19:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5850 Albuquerque (ABQ) 19:23 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3842 Helena 19:25 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1272 Los Angeles 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1614 Portland 19:25 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1246 Kansas City (MCI) 19:26 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1115 Baltimore (BWI) 19:28 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3665 Kalispell 19:28 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3618 Fresno 19:29 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4167 Burbank 19:29 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7405 Twin Falls 19:30 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1269 Raleigh/Durham (RDU) 19:34 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1441 New York (JFK) 19:34 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2833 Toronto (YYZ) 19:34 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3580 Reno (RNO) 19:34 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3676 Spokane (GEG) 19:34 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4006 Boise (BOI) 19:34 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5739 Missoula 19:34 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5750 San Jose (SJC) 19:34 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3643 Tulsa (TUL) 19:37 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4184 Bozeman 19:37 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7380 Cedar City 19:37 planerad
Boeing 757-200 China Eastern Airlines MU 4358 New York 19:37 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 198 Seattle (SEA) 19:38 planerad
Boeing 717-200 Virgin Atlantic VS 1911 Seattle (SEA) 19:38 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1719 Oakland (OAK) 19:39 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3700 Tucson (TUS) 19:39 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1757 Detroit (DTW) 19:39 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7429 Pocatello 19:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1386 Phoenix (PHX) 19:41 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3562 Pasco 19:43 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3957 Idaho Falls 19:43 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1148 Santa Ana (SNA) 19:44 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1811 Washington (DCA) 19:44 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3539 Omaha 19:44 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3560 Palm Springs 19:44 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3897 Denver (DEN) 19:44 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7395 Saint George 19:44 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1197 Portland (PDX) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1114 Nashville (BNA) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1193 Philadelphia (PHL) 19:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1410 San Diego (SAN) 19:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2879 Las Vegas (LAS) 19:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5711 Billings (BIL) 19:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7389 Grand Junction 19:45 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 1573 Minneapolis (MSP) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1185 Los Angeles 19:49 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2332 San Francisco (SFO) 19:54 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1335 Orlando (MCO) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2282 Las Vegas (LAS) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 9 min.
Embraer 175 Copa Airlines CM 2339 San Francisco 19:05 planerad
Bombardier CRJ700 Air Tahiti Nui TN 1315 Los Angeles 19:14 planerad

20:00 18.01.2019

-5°C   Vindar: 3 m/s @ 141°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 13 min.
Embraer 175 Copa Airlines CM 1146 Denver (DEN) 20:09 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3099 Chicago (ORD) 20:19 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3596 San Antonio (SAT) 20:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1017 Denver (DEN) 20:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2023 Las Vegas (LAS) 20:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3306 Portland (PDX) 20:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 621 Houston (IAH) 20:37 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2778 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:42 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 357 Denver (DEN) 20:55 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3574 Reno (RNO) 20:59 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4186 Bozeman 20:59 planerad

AVÅGENDE — 37
Väntningstid 2 - 18 min.
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3624 Fresno 20:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4309 Grand Junction 20:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 572 San Antonio (SAT) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 765 Oakland (OAK) 20:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3307 Portland (PDX) 20:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1217 Los Angeles 20:15 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3561 Palm Springs 20:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 877 Austin (AUS) 20:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2693 Jackson 20:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3978 Des Moines (DSM) 20:20 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4307 Colorado Springs (COS) 20:20 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7373 Casper (CPR) 20:21 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3123 Phoenix (PHX) 20:23 planerad
Embraer 175 Air France AF 2908 Houston (IAH) 20:25 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3092 Boise (BOI) 20:25 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3546 Oklahoma City (OKC) 20:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3621 St Louis (STL) 20:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3655 Tulsa (TUL) 20:25 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3963 Idaho Falls 20:25 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4023 Aspen 20:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1386 Phoenix (PHX) 20:26 planerad
Boeing 737-800 Air France AF 2642 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:28 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3575 Pasco 20:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1152 Santa Ana (SNA) 20:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1511 Minneapolis (MSP) 20:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3540 Omaha 20:30 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3704 Tucson (TUS) 20:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7388 Elko 20:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1258 Kansas City (MCI) 20:31 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1984 Albuquerque (ABQ) 20:34 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1760 Seattle (SEA) 20:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2605 Denver (DEN) 20:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4155 Burbank 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1615 Los Angeles 20:35 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3411 Los Angeles 20:36 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 395 Reno (RNO) 20:41 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3845 Helena 20:59 planerad

21:00 18.01.2019

-5°C   Vindar: 3 m/s @ 141°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 34
Väntningstid 1 - 10 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1136 San Francisco (SFO) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2134 San Diego (SAN) 21:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4095 Denver (DEN) 21:01 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2477 Boston (BOS) 21:03 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3612 St Louis (STL) 21:03 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2881 Las Vegas (LAS) 21:09 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1296 San Francisco (SFO) 21:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3922 Houston (IAH) 21:14 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1425 New York (JFK) 21:18 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3630 Sacramento (SMF) 21:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5744 Milwaukee (MKE) 21:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 801 Orlando (MCO) 21:21 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2893 Newark (EWR) 21:21 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 1575 Minneapolis (MSP) 21:21 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3627 Madison (MSN) 21:29 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1146 San Jose (SJC) 21:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1340 Orlando (MCO) 21:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2874 Atlanta 21:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3024 Los Angeles 21:31 planerad
Bombardier CRJ900 China Eastern Airlines MU 4393 Chicago (ORD) 21:31 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1187 Los Angeles 21:32 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1721 New Orleans (MSY) 21:33 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5752 Los Angeles 21:33 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3553 Chicago (ORD) 21:34 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1177 Portland (PDX) 21:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1854 Santa Ana (SNA) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2079 San Francisco 21:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3508 Austin (AUS) 21:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3552 Ontario (ONT) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 938 Seattle (SEA) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Virgin Atlantic VS 1759 Detroit (DTW) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1418 San Diego (SAN) 21:45 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4271 Denver (DEN) 21:54 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 319 Fort Lauderdale (FLL) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 22 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1017 Las Vegas (LAS) 21:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2086 Las Vegas (LAS) 21:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2134 Phoenix (PHX) 21:45 planerad

22:00 18.01.2019

-5°C   Vindar: 3 m/s @ 141°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 15 min.
Embraer 175 Copa Airlines CM 2333 San Francisco 22:04 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 593 Philadelphia (PHL) 22:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1210 Philadelphia (PHL) 22:20 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4175 Chicago (ORD) 22:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 895 San Jose (SJC) 22:40 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1225 Los Angeles 22:42 planerad

AVÅGENDE — 29
Väntningstid 2 - 18 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3664 Hailey 22:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1218 Los Angeles 22:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1475 San Diego (SAN) 22:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 697 Kalispell 22:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7397 Saint George 22:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7430 Lewiston 22:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 991 Boise (BOI) 22:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3991 El Paso 22:06 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1140 Sacramento (SMF) 22:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1236 Las Vegas (LAS) 22:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7378 Butte 22:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7407 Twin Falls 22:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7431 Pocatello 22:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 802 Orlando (MCO) 22:11 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1144 San Jose (SJC) 22:14 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3099 Eugene 22:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1450 Missoula 22:15 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3114 Medford 22:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1142 San Francisco (SFO) 22:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 670 Spokane (GEG) 22:20 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 965 Billings (BIL) 22:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3584 Bend 22:21 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1133 Bozeman 22:22 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1896 Oakland (OAK) 22:23 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1724 Seattle (SEA) 22:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1183 Portland (PDX) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2461 Ontario (ONT) 22:31 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 320 Fort Lauderdale (FLL) 22:49 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1495 Orlando (MCO) 22:55 planerad

23:00 18.01.2019

-6°C   Vindar: 3 m/s @ 137°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 19 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1394 Phoenix (PHX) 23:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 695 Charlotte (CLT) 23:03 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 647 Boston (BOS) 23:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 71 New York (JFK) 23:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1256 Denver (DEN) 23:20 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 2035 Los Angeles 23:39 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5790 Seattle (SEA) 23:43 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 571 Denver (DEN) 23:45 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1532 Atlanta 23:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2746 Phoenix (PHX) 23:53 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1147 Tampa (TPA) 23:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1505 New York (JFK) 23:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 593 Philadelphia (PHL) 23:51 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2907 Atlanta (ATL) 23:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 648 Boston (BOS) 23:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 72 New York (JFK) 23:59 planerad

00:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 3 m/s @ 137°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 Las Vegas (LAS) 00:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1428 New York (JFK) 00:12 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 344 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 962 Seattle (SEA) 00:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 175 Oakland (OAK) 00:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 439 San Francisco 00:45 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1666 Charlotte (CLT) 00:29 planerad

01:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 3 m/s @ 137°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

02:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 4 m/s @ 140°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

03:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 4 m/s @ 140°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

04:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 4 m/s @ 140°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

05:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 4 m/s @ 142°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 572 Denver (DEN) 05:15 planerad

06:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 4 m/s @ 142°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 9 - 15 min.
Embraer 175 Air Canada AC 4393 San Francisco (SFO) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Virgin Atlantic VS 1802 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4768 Dallas (DAL) 06:15 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 691 Houston (IAH) 06:20 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 761 Seattle (SEA) 06:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3003 Chicago (ORD) 06:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4772 Chicago (MDW) 06:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3430 Portland (PDX) 06:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1065 Phoenix (PHX) 06:55 planerad

07:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 4 m/s @ 142°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 2 - 17 min.
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 2768 Honolulu (HNL) 07:02 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 596 Kahului 07:13 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7396 Twin Falls 07:30 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 768 Boise (BOI) 07:31 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1132 Bozeman 07:33 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 689 Kalispell 07:36 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3802 Helena 07:41 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1595 Albuquerque (ABQ) 07:43 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7376 Butte 07:44 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2339 Denver (DEN) 07:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3644 Hailey 07:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7392 Saint George 07:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7359 International 07:46 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7413 Lewiston 07:46 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4311 Casper (CPR) 07:47 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7364 Grand Junction 07:47 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7385 Elko 07:48 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1427 Missoula 07:50 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1796 Billings (BIL) 07:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3547 Omaha 07:50 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7428 Pocatello 07:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2860 Atlanta (ATL) 07:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1165 Denver (DEN) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4769 Phoenix (PHX) 07:05 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3108 Seattle (SEA) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4778 Denver (DEN) 07:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2195 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:34 planerad

08:00 19.01.2019

-4°C   Vindar: 3 m/s @ 142°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 1 - 21 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1468 Jackson 08:14 planerad
Bombardier CRJ700 Aeromexico AM 3040 Aspen 08:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1277 Reno (RNO) 08:36 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1138 Sacramento (SMF) 08:37 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2722 Las Vegas (LAS) 08:39 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 736 Spokane (GEG) 08:39 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 573 Denver (DEN) 08:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2429 Ontario (ONT) 08:46 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3899 Idaho Falls 08:51 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1159 Portland (PDX) 08:52 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 4135 Medford 08:53 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1143 San Jose (SJC) 08:53 planerad
Embraer 175 Air France AF 2214 Eugene 08:56 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4014 Fresno 08:57 planerad
Bombardier CRJ700 Aeromexico AM 3366 Palm Springs 08:58 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2034 Oakland (OAK) 08:58 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1589 Seattle (SEA) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 3 - 10 min.
Embraer 175 AVIANCA AV 2379 Los Angeles (LAX) 08:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 7379 Cedar City 08:10 planerad
Bombardier CRJ700 Air Tahiti Nui TN 1313 Los Angeles (LAX) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4792 Los Angeles (LAX) 08:15 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4576 Chicago (ORD) 08:20 planerad
Embraer 175 China Southern Airlines CZ 1291 San Francisco (SFO) 08:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2886 Las Vegas (LAS) 08:20 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1543 New York (JFK) 08:23 planerad
Airbus A319 China Eastern Airlines MU 8836 Los Angeles (LAX) 08:23 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1194 Portland (PDX) 08:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1238 Phoenix (PHX) 08:25 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 1594 Minneapolis (MSP) 08:26 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1221 Los Angeles (LAX) 08:28 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3831 Los Angeles 08:30 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 466 Atlanta (ATL) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4781 Baltimore (BWI) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1432 San Diego (SAN) 08:35 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3578 Reno (RNO) 08:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2504 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:47 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 3960 Denver (DEN) 08:50 planerad
Boeing 737-900 China Southern Airlines CZ 1227 Seattle (SEA) 08:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 199 Seoul (ICN) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2788 Chicago (MDW) 08:55 planerad

Andra datum

January, 2019

18