Salt Lake City, Salt Lake City (SLC / KSLC)

Planespotter’s tidtabell

15:00 19.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 320°   Moln/himmel few börja från en höjd av 2590 m   Uppskattad bana: 32, 34L, 34R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 9 - 19 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3482 Portland (PDX) 15:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 521 Chicago (ORD) 15:19 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3634 Denver (DEN) 15:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1255 Reno (RNO) 15:44 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1286 Kansas City (MCI) 15:58 planerad
Boeing 737-900 Jet Airways (India) 9W 8225 Denver (DEN) 15:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 31 min.
Airbus A320 United Airlines UA 602 Denver (DEN) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1197 Portland (PDX) 15:10 planerad
Airbus A320 Jet Airways (India) 9W 8343 Phoenix (PHX) 15:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1631 Los Angeles 15:21 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2357 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:52 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3470 San Diego (SAN) 15:55 planerad

16:00 19.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 320°   Moln/himmel few börja från en höjd av 2590 m   Uppskattad bana: 32, 34L, 34R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 8 - 13 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1447 San Diego (SAN) 16:02 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2668 Austin (AUS) 16:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2975 Los Angeles (LAX) 16:22 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3790 San Antonio (SAT) 16:25 planerad
Airbus A321 Jet Airways (India) 9W 8437 Minneapolis (MSP) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1216 Seattle (SEA) 16:26 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3458 Seattle (SEA) 16:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1462 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:39 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 648 Phoenix (PHX) 16:50 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3620 Houston (IAH) 16:59 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 United Airlines UA 2197 Chicago (ORD) 16:10 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3630 Houston (IAH) 16:20 planerad

17:00 19.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 320°   Moln/himmel few börja från en höjd av 2590 m   Uppskattad bana: 32, 34L, 34R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1841 Austin (AUS) 17:19 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1177 Portland (PDX) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1745 Seattle (SEA) 17:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2560 Cleveland (CLE) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2670 Baltimore (BWI) 17:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3443 Seattle (SEA) 17:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1486 Orlando (MCO) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2672 Washington (IAD) 17:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 648 Phoenix (PHX) 17:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1462 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:44 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3647 Denver (DEN) 17:45 planerad

18:00 19.03.2019

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 284°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 4 - 20 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 532 Los Angeles 18:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 575 Denver (DEN) 18:19 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2566 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:20 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3092 Los Angeles 18:40 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 28 - 53 min.
United Airlines UA 1123 Houston 18:00 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1902 Austin (AUS) 18:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 531 Los Angeles 18:57 planerad

19:00 19.03.2019

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 284°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 9 - 12 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 642 Mexico City (MEX) 19:03 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3640 Hailey 19:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1123 Cincinnati (CVG) 19:18 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1386 Phoenix (PHX) 19:26 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1441 New York (JFK) 19:28 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1197 Portland (PDX) 19:39 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1269 Raleigh/Durham (RDU) 19:39 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1335 Orlando (MCO) 19:50 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 7 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 576 Denver (DEN) 19:09 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3092 Los Angeles (LAX) 19:16 planerad

20:00 19.03.2019

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 284°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 19 - 29 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3306 Portland (PDX) 20:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3401 Los Angeles (LAX) 20:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1697 Houston (IAH) 20:39 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 21 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 877 Austin (AUS) 20:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1386 Phoenix (PHX) 20:19 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2605 Denver (DEN) 20:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1644 Las Vegas 20:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3307 Portland (PDX) 20:55 planerad

21:00 19.03.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 234°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 7 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 867 Las Vegas (LAS) 21:23 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3450 San Francisco (SFO) 21:25 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3024 Los Angeles (LAX) 21:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 801 Orlando (MCO) 21:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2375 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:33 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1177 Portland (PDX) 21:34 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2909 Detroit (DTW) 21:38 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1787 Seattle (SEA) 21:45 planerad
Boeing 787 United Airlines UA 2418 Newark (EWR) 21:50 planerad

22:00 19.03.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 234°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 17 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 319 Fort Lauderdale (FLL) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1721 Denver (DEN) 22:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 593 Philadelphia (PHL) 22:17 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1724 Seattle (SEA) 22:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 802 Orlando (MCO) 22:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1183 Portland (PDX) 22:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6523 Denver (DEN) 22:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 320 Fort Lauderdale (FLL) 22:50 planerad

23:00 19.03.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 234°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 2 - 27 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 71 New York (JFK) 23:09 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 503 Charlotte (CLT) 23:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 647 Boston (BOS) 23:11 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1651 Orlando (MCO) 23:38 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 556 Houston (IAH) 23:49 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2746 Phoenix (PHX) 23:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1479 Denver (DEN) 23:57 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 571 Denver (DEN) 23:58 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 41 min.
Airbus A319 United Airlines UA 2412 Newark (EWR) 23:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1495 Orlando (MCO) 23:46 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 593 Philadelphia (PHL) 23:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 648 Boston (BOS) 23:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 72 New York (JFK) 23:59 planerad

00:00 20.03.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 344 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:20 planerad
Boeing 737-700 Alaska Airlines AS 722 Seattle (SEA) 00:30 planerad
Airbus A321 Jet Airways (India) 9W 8233 Detroit (DTW) 00:35 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1666 Charlotte (CLT) 00:00 planerad

01:00 20.03.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

02:00 20.03.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

03:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 103°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

04:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 103°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

05:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 103°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 572 Denver (DEN) 05:15 planerad
Boeing 737-700 Alaska Airlines AS 761 Seattle (SEA) 05:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1904 Denver (DEN) 05:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1214 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:56 planerad

06:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 4 m/s @ 120°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 17 - 33 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3430 Portland (PDX) 06:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1270 Chicago (ORD) 06:33 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1905 Houston (IAH) 06:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1065 Phoenix (PHX) 06:59 planerad

07:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 4 m/s @ 120°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3644 Hailey 07:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2195 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:40 planerad

08:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 4 m/s @ 120°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 2 - 12 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1138 Sacramento (SMF) 08:41 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 573 Denver (DEN) 08:43 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2494 San Francisco (SFO) 08:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1866 Minneapolis (MSP) 08:56 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 17 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3461 San Francisco (SFO) 08:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3228 Los Angeles (LAX) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1432 San Diego (SAN) 08:20 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 464 Atlanta 08:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 7 Tokyo 08:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2504 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:47 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4011 Boise (BOI) 08:48 planerad

09:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 4 m/s @ 122°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 29 - 41 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5746 Eugene 09:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1347 San Diego (SAN) 09:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 232 Los Angeles 09:58 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 6 min.
Airbus A319 United Airlines UA 488 Houston (IAH) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Virgin Atlantic VS 4254 Boston (BOS) 09:31 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 574 Denver (DEN) 09:33 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1740 Washington (DCA) 09:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 330 Orlando (MCO) 09:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 641 Mexico City (MEX) 09:35 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2902 Atlanta 09:40 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3731 San Antonio (SAT) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1115 Baltimore (BWI) 09:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2668 Austin (AUS) 09:45 planerad

10:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 4 m/s @ 122°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 8 min.
United Airlines UA 1428 Los Angeles 10:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1170 Tampa (TPA) 10:01 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2732 Los Angeles (LAX) 10:01 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 592 Phoenix (PHX) 10:03 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1615 Seattle (SEA) 10:08 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4051 Tucson (TUS) 10:09 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2208 Portland (PDX) 10:13 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2989 Austin (AUS) 10:21 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 491 Detroit (DTW) 10:29 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 9 - 35 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2797 Toronto (YYZ) 10:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 199 Seoul (ICN) 10:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 231 Los Angeles 10:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 592 Phoenix (PHX) 10:48 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2910 Atlanta 10:59 planerad

11:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 4 m/s @ 122°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 8 - 13 min.
United Airlines UA 1095 Houston 11:00 planerad
United Airlines UA 1451 San Francisco 11:00 planerad
United Airlines UA 1549 Denver 11:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1454 Denver (DEN) 11:02 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 602 Newark (EWR) 11:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6036 Los Angeles (LAX) 11:21 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2110 Chicago (ORD) 11:34 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2363 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:42 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 12 - 24 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1839 Billings (BIL) 11:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1191 Los Angeles (LAX) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1255 Reno (RNO) 11:25 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 669 Spokane (GEG) 11:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6036 Los Angeles (LAX) 11:54 planerad

12:00 20.03.2019

+6°C   Vindar: 3 m/s @ 111°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 17 - 26 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 871 New York (JFK) 12:03 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1047 Chicago (ORD) 12:29 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 710 Seattle (SEA) 12:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4011 Boise (BOI) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1006 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1555 Seattle (SEA) 12:52 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 12 - 13 min.
Airbus A320 United Airlines UA 2391 Newark (EWR) 12:28 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2383 Chicago (ORD) 12:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 872 New York (JFK) 12:53 planerad

13:00 20.03.2019

+6°C   Vindar: 3 m/s @ 111°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 12 - 20 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3485 San Diego (SAN) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1432 San Diego (SAN) 13:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2742 Las Vegas (LAS) 13:25 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2363 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:07 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1047 Chicago (ORD) 13:19 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 856 Houston (IAH) 13:25 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 583 Seattle (SEA) 13:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3402 Los Angeles (LAX) 13:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4218 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1006 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1592 Nashville (BNA) 13:55 planerad

14:00 20.03.2019

+6°C   Vindar: 3 m/s @ 111°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14, 16L, 16R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 16 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 2251 San Antonio (SAT) 14:04 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1123 San Francisco (SFO) 14:08 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2014 Houston (IAH) 14:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1851 Seattle (SEA) 14:14 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2963 Los Angeles (LAX) 14:15 planerad
Boeing 737 Jet Airways (India) 9W 8406 Detroit (DTW) 14:27 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1839 Billings (BIL) 14:30 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 57 Amsterdam (AMS) 14:38 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2357 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:54 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 35 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2908 Detroit (DTW) 14:10 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 56 Amsterdam (AMS) 14:45 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 2250 San Antonio (SAT) 14:50 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1135 Houston (IAH) 14:55 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02