Norman Y. Mineta San Jose, San Jose (SJC / KSJC)

Planespotter’s tidtabell

16:00 24.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 330°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 3350 m   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 668 Salt Lake City (SLC) 16:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2298 Reno (RNO) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2513 Las Vegas (LAS) 16:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 330 Seattle (SEA) 16:07 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2742 Everett 16:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 259 San José del Cabo (SJD) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2130 San Diego (SAN) 16:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3409 Santa Ana (SNA) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 Los Angeles (LAX) 16:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3362 Portland (PDX) 16:40 planerad
Boeing 737 Emirates EK 3222 Seattle (SEA) 16:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1209 St Louis (STL) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2612 Phoenix (PHX) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1944 Santa Ana (SNA) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6547 Los Angeles 16:50 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1935 Los Angeles (LAX) 16:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 470 Phoenix (PHX) 16:05 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3399 Las Vegas (LAS) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 404 San Diego (SAN) 16:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 920 Denver (DEN) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 677 Burbank 16:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6031 Los Angeles (LAX) 16:14 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 435 Seattle (SEA) 16:15 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1381 Portland 16:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4103 Los Angeles (LAX) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 981 Portland (PDX) 16:30 planerad
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 668 Salt Lake City (SLC) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2893 Phoenix (PHX) 16:50 planerad

17:00 24.06.2019

+25°C   Vindar: 4 m/s @ 310°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1519 Portland (PDX) 17:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 235 Guadalajara (GDL) 17:05 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1463 Los Angeles (LAX) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1263 Nashville (BNA) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 938 Denver (DEN) 17:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3329 Dallas (DAL) 17:25 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 1941 Seattle (SEA) 17:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1953 San Diego (SAN) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2434 Baltimore (BWI) 17:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5829 Seattle (SEA) 17:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2117 Santa Ana (SNA) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1016 Phoenix (PHX) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 640 Burbank 17:45 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 595 Denver (DEN) 17:52 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1367 Portland (PDX) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2390 Las Vegas (LAS) 17:55 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8114 Vancouver (YVR) 17:56 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5684 Los Angeles (LAX) 17:57 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3368 Austin (AUS) 17:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 381 Portland (PDX) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1696 Houston 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2130 Salt Lake City (SLC) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 Las Vegas (LAS) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 169 Ontario (ONT) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2273 Dallas (DAL) 17:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3304 Tucson (TUS) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1945 San Diego (SAN) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5774 Los Angeles 17:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2741 Everett 17:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 259 Seattle (SEA) 17:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1519 Reno (RNO) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1263 Portland (PDX) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 421 Phoenix (PHX) 17:55 planerad

18:00 24.06.2019

+25°C   Vindar: 4 m/s @ 310°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 3 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2670 Portland (PDX) 18:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2059 Atlanta 18:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2735 Salt Lake City (SLC) 18:08 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3653 Salt Lake City (SLC) 18:09 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 856 Kona 18:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 338 Seattle (SEA) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2361 Los Angeles (LAX) 18:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 Los Angeles (LAX) 18:22 planerad
Embraer 175 Virgin Australia VA 6543 Los Angeles 18:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2735 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 536 Phoenix (PHX) 18:33 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3399 San Diego (SAN) 18:40 planerad
Embraer 175 Emirates EK 3193 Seattle (SEA) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2029 Las Vegas (LAS) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2567 Burbank 18:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1926 Los Angeles 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1233 Burbank 18:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 8 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5829 Seattle (SEA) 18:02 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3412 Santa Ana (SNA) 18:05 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1437 Los Angeles (LAX) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2117 Denver (DEN) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 672 San Antonio 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1016 Santa Ana (SNA) 18:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2434 San Diego (SAN) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 783 Phoenix (PHX) 18:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5729 Los Angeles 18:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1731 Houston 18:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8117 Vancouver (YVR) 18:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 309 Portland (PDX) 18:35 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2735 Salt Lake City (SLC) 18:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5684 Salt Lake City (SLC) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1367 Los Angeles (LAX) 18:40 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 594 Denver (DEN) 18:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 Los Angeles (LAX) 18:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 975 Burbank 18:55 planerad

19:00 24.06.2019

+25°C   Vindar: 4 m/s @ 310°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1885 Phoenix (PHX) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2477 San Diego (SAN) 19:05 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2361 Seattle 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1220 Salt Lake City (SLC) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 Los Angeles (LAX) 19:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5843 Las Vegas (LAS) 19:19 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5685 Los Angeles (LAX) 19:20 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3767 Las Vegas (LAS) 19:26 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3485 Reno (RNO) 19:29 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3448 Reno (RNO) 19:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 402 Portland (PDX) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2013 Ontario (ONT) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4066 Las Vegas 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6112 Las Vegas (LAS) 19:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1156 Chicago (ORD) 19:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 471 Boston (BOS) 19:39 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 46 Kahului 19:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2140 Burbank 19:45 planerad
Airbus A320 Qatar Airways QR 4140 Boston (BOS) 19:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1246 Minneapolis (MSP) 19:51 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1647 Minneapolis (MSP) 19:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2586 Santa Ana (SNA) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 310 Seattle (SEA) 19:55 planerad
Boeing 737-800 Air France AF 5937 Minneapolis 19:56 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 18 min.
Embraer 175 Virgin Australia VA 6543 Los Angeles 19:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 536 Phoenix (PHX) 19:18 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3382 Boise (BOI) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3699 San Diego (SAN) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2567 Austin (AUS) 19:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1925 Los Angeles 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1885 Santa Ana (SNA) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2118 Los Angeles (LAX) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1220 San Diego (SAN) 19:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 319 Seattle (SEA) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2014 Burbank 19:55 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5835 Seattle 19:56 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5799 Los Angeles (LAX) 19:59 planerad

20:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 296°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2019 Las Vegas (LAS) 20:02 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6059 Los Angeles 20:05 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 322 Seattle (SEA) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 296 Las Vegas 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1638 San Diego (SAN) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2192 Denver (DEN) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 383 Los Angeles (LAX) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 982 Portland (PDX) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 424 Spokane (GEG) 20:25 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 316 Portland (PDX) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 665 New York (JFK) 20:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2122 Denver (DEN) 20:38 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1465 Los Angeles 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2461 Phoenix (PHX) 20:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 364 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:44 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2071 Houston (IAH) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 Boise (BOI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 966 Phoenix (PHX) 20:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3486 Reno (RNO) 20:10 planerad
Boeing 787-9 British Airways BA 278 London (LHR) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2306 Los Angeles 20:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3493 Reno (RNO) 20:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 472 Boston (BOS) 20:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1431 San Diego (SAN) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 310 Santa Ana (SNA) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 296 Seattle (SEA) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6549 Seattle (SEA) 20:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6059 Los Angeles (LAX) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1191 Spokane (GEG) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2192 San Diego (SAN) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 377 Las Vegas (LAS) 20:50 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2066 Raleigh 20:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 384 Burbank 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 982 Portland 20:55 planerad

21:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 296°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Qatar Airways QR 4135 New York 21:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5810 Seattle (SEA) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2439 Las Vegas (LAS) 21:10 planerad
Airbus A319 Emirates EK 3076 Los Angeles (LAX) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1080 San Diego (SAN) 21:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 225 Honolulu 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1017 Santa Ana (SNA) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2550 Washington (DCA) 21:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2732 Santa Ana (SNA) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2255 Burbank 21:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 714 Atlanta 21:40 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 44 Honolulu (HNL) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 989 Los Angeles (LAX) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1511 Seattle (SEA) 21:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2194 Minneapolis (MSP) 21:54 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3378 Burbank 21:55 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 783 Newark (EWR) 21:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2541 Austin (AUS) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 795 Ontario (ONT) 21:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 355 Atlanta 21:56 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2108 Phoenix (PHX) 21:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 424 Phoenix (PHX) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2461 Boise (BOI) 21:20 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1118 San Diego (SAN) 21:25 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 595 Seattle (SEA) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1006 Portland (PDX) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 376 San Diego (SAN) 21:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1548 New York (JFK) 21:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2250 New York (JFK) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 541 Ontario (ONT) 21:50 planerad

22:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 296°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 328 Seattle (SEA) 22:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 344 Seattle (SEA) 22:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 669 New York (JFK) 22:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1761 Dallas (DAL) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4031 Dallas (DAL) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 440 San Diego (SAN) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 715 Philadelphia 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2339 Portland (PDX) 22:25 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8116 Vancouver 22:26 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1883 Chicago (ORD) 22:28 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 812 Kahului 22:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5813 Los Angeles (LAX) 22:34 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 844 Lihue 22:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 227 Kahului 22:35 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1105 San Diego (SAN) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1925 Phoenix (PHX) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 314 Chicago (MDW) 22:45 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1374 Portland (PDX) 22:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 453 San Diego (SAN) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 574 Las Vegas (LAS) 22:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5849 Chicago (MDW) 22:50 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 348 Seattle (SEA) 22:55 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 830 Honolulu (HNL) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2406 San Antonio (SAT) 22:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 320 Denver (DEN) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 40 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2182 Las Vegas (LAS) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 368 San Diego (SAN) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 796 Los Angeles (LAX) 22:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1156 Chicago (ORD) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2255 Seattle (SEA) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5851 Seattle (SEA) 22:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 670 New York (JFK) 22:54 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 355 Atlanta 22:55 planerad

23:00 24.06.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 292°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 12 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6095 Los Angeles (LAX) 23:02 planerad
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 1449 Salt Lake City (SLC) 23:14 planerad
Delta Air Lines DL 2862 Salt Lake City (SLC) 23:14 planerad

00:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 292°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

01:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 292°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

02:00 25.06.2019

+19°C   Vindar: 0 m/s @ 287°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

03:00 25.06.2019

+19°C   Vindar: 0 m/s @ 287°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

04:00 25.06.2019

+19°C   Vindar: 0 m/s @ 287°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

05:00 25.06.2019

+18°C   Vindar: 1 m/s @ 303°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

06:00 25.06.2019

+18°C   Vindar: 1 m/s @ 303°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 5 - 8 min.
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 2263 Salt Lake City (SLC) 06:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5832 Los Angeles (LAX) 06:08 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1019 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:10 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 761 Phoenix (PHX) 06:15 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8113 Vancouver (YVR) 06:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2123 Atlanta 06:23 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1104 San Diego (SAN) 06:25 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1460 Los Angeles (LAX) 06:25 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1849 Minneapolis (MSP) 06:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2059 Atlanta 06:25 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 302 Portland (PDX) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 368 Seattle (SEA) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1015 San Diego (SAN) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 860 Los Angeles (LAX) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5717 Denver (DEN) 06:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5853 Seattle (SEA) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2108 Denver (DEN) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 27 Dallas (DAL) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 295 Las Vegas (LAS) 06:35 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1412 Denver (DEN) 06:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2193 Burbank 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 646 Santa Ana (SNA) 06:40 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 1938 Seattle (SEA) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 385 Reno (RNO) 06:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2129 Chicago (ORD) 06:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1031 Salt Lake City (SLC) 06:50 planerad

07:00 25.06.2019

+18°C   Vindar: 1 m/s @ 303°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 25 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3494 Reno (RNO) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 933 Portland (PDX) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 48 Las Vegas (LAS) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1182 Los Angeles (LAX) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1971 Denver (DEN) 07:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1911 Las Vegas (LAS) 07:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5827 Los Angeles (LAX) 07:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1242 Salt Lake City (SLC) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 477 Seattle (SEA) 07:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 993 Phoenix (PHX) 07:50 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3393 Burbank 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 154 Phoenix (PHX) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 349 Portland (PDX) 07:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 837 Honolulu (HNL) 07:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6037 Los Angeles (LAX) 07:15 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 45 Kahului 07:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 522 New York (JFK) 07:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2517 Chicago (ORD) 07:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3487 Reno (RNO) 07:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1777 Houston (IAH) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2528 Chicago (MDW) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1139 Austin (AUS) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 48 Las Vegas 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 933 Las Vegas (LAS) 07:45 planerad
Boeing 737-900 Qantas QF 3692 Honolulu 07:50 planerad

08:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 1 m/s @ 263°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2386 Los Angeles 08:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1299 Austin (AUS) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2202 Burbank 08:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 412 Portland (PDX) 08:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1231 Santa Ana (SNA) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5738 Burbank 08:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 826 Los Angeles 08:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1417 Salt Lake City (SLC) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 379 San Diego (SAN) 08:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6011 Los Angeles (LAX) 08:21 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1051 San Diego (SAN) 08:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2042 Portland (PDX) 08:30 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 604 Morelia 08:30 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1461 Los Angeles (LAX) 08:40 planerad
Southwest Airlines WN 1061 Dallas 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5949 Las Vegas 08:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 172 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 867 Lihue 08:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 149 Kona 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1732 Ontario (ONT) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4066 Chicago (MDW) 08:05 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3246 Las Vegas (LAS) 08:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3400 Santa Ana (SNA) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1971 Denver 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 475 Los Angeles (LAX) 08:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 365 Seattle (SEA) 08:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5827 Los Angeles (LAX) 08:26 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3940 Los Angeles (LAX) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 786 Newark (EWR) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2202 Las Vegas (LAS) 08:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1242 San Diego (SAN) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2376 Santa Ana (SNA) 08:45 planerad
Southwest Airlines WN 1062 Baltimore (BWI) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 379 Seattle (SEA) 08:50 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 5541 Denver 08:55 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 803 Kahului 08:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 825 Los Angeles 08:55 planerad

09:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 1 m/s @ 263°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1645 Burbank 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1718 Las Vegas (LAS) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2386 Los Angeles 09:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3303 Tucson (TUS) 09:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3387 Boise (BOI) 09:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2105 Phoenix (PHX) 09:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2010 Santa Ana (SNA) 09:15 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 930 Guadalajara (GDL) 09:15 planerad
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 1642 Salt Lake City (SLC) 09:18 planerad
Delta Air Lines DL 3002 Salt Lake City (SLC) 09:18 planerad
Embraer 175 Virgin Australia VA 6632 Los Angeles 09:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Los Angeles (LAX) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 597 San Diego (SAN) 09:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3301 Austin (AUS) 09:25 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1346 Seattle (SEA) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1202 Phoenix (PHX) 09:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2740 Everett 09:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3388 Burbank 09:45 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 4075 Denver 09:56 planerad
Delta Air Lines DL 1378 Seattle (SEA) 09:56 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1419 Boston (BOS) 09:56 planerad
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 717 Seattle (SEA) 09:59 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6011 Los Angeles (LAX) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2488 Portland (PDX) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1417 Salt Lake City 09:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 407 Seattle (SEA) 09:10 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 43 Honolulu (HNL) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 200 San José del Cabo (SJD) 09:25 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1433 Los Angeles (LAX) 09:30 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1898 San Diego (SAN) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1300 St Louis (STL) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5949 Denver (DEN) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 321 Kahului 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 45 Chicago 09:40 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 5224 Los Angeles (LAX) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1718 Denver (DEN) 09:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2105 Phoenix (PHX) 09:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3354 Dallas (DAL) 09:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3365 Dallas (DAL) 09:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5698 Los Angeles (LAX) 09:51 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3300 Austin (AUS) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad

10:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 1 m/s @ 263°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1268 Los Angeles (LAX) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1776 Burbank 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1768 Ontario (ONT) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2369 San Diego (SAN) 10:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3366 Burbank 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1008 Los Angeles (LAX) 10:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1429 Atlanta 10:23 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1393 Atlanta 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1107 Portland (PDX) 10:25 planerad
Boeing 787-8 ANA NH 172 Tokyo 10:30 planerad
Southwest Airlines WN 490 San Diego (SAN) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1161 Santa Ana (SNA) 10:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 327 Detroit 10:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1419 Los Angeles (LAX) 10:00 planerad
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 717 Seattle (SEA) 10:00 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 605 Morelia 10:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 597 Nashville (BNA) 10:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3447 Burbank 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2011 San Diego (SAN) 10:10 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1347 Seattle (SEA) 10:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2739 Everett 10:30 planerad
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 1642 Salt Lake City (SLC) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1777 Santa Ana (SNA) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 779 Phoenix (PHX) 10:45 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 931 Guadalajara (GDL) 10:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3358 Santa Ana (SNA) 10:55 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1269 Los Angeles (LAX) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1009 Burbank 10:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1646 Austin (AUS) 10:55 planerad

11:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 2 m/s @ 289°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 3 - 13 min.
Boeing 787-9 United Airlines UA 7923 Tokyo (NRT) 11:00 planerad
Southwest Airlines WN 2355 Chicago (MDW) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2547 Reno (RNO) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 687 Boise (BOI) 11:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1113 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:03 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2178 Detroit (DTW) 11:03 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5855 Las Vegas (LAS) 11:04 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5823 Las Vegas (LAS) 11:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1974 Burbank 11:10 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8112 Vancouver (YVR) 11:16 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3573 Detroit (DTW) 11:20 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2181 Denver (DEN) 11:23 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 311 Denver (DEN) 11:23 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 408 Portland 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2569 Los Angeles (LAX) 11:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6016 Los Angeles (LAX) 11:27 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3413 Santa Ana (SNA) 11:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2722 Phoenix (PHX) 11:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 643 New York (JFK) 11:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1957 Houston (IAH) 11:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3820 Detroit (DTW) 11:53 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2393 San Diego (SAN) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3449 Burbank 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1107 San Diego (SAN) 11:00 planerad
Boeing 737-900 Air France AF 3077 Minneapolis (MSP) 11:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2554 Portland (PDX) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1162 Milwaukee (MKE) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2516 Los Angeles (LAX) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 395 Honolulu (HNL) 11:15 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 4076 Denver (DEN) 11:19 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1246 Minneapolis (MSP) 11:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1449 Minneapolis (MSP) 11:25 planerad
Southwest Airlines WN 490 Orlando (MCO) 11:25 planerad
Airbus A319 Emirates EK 3112 Los Angeles (LAX) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 687 Santa Ana (SNA) 11:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5826 Los Angeles (LAX) 11:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5855 Las Vegas (LAS) 11:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 327 Detroit (DTW) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5883 Raleigh/Durham (RDU) 11:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1113 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:48 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3680 Minneapolis (MSP) 11:50 planerad
Southwest Airlines WN 2355 Tampa (TPA) 11:50 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8115 Vancouver (YVR) 11:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2547 Reno 11:55 planerad

12:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 2 m/s @ 289°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1454 Santa Ana (SNA) 12:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 332 Seattle (SEA) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 777 Tucson (TUS) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 746 Las Vegas (LAS) 12:20 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 516 Seattle (SEA) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 934 Las Vegas 12:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1143 Salt Lake City (SLC) 12:27 planerad
Boeing 787-9 Hainan Airlines HU 7989 Beijing 12:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1312 Chicago (ORD) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1783 Houston (HOU) 12:40 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3739 Los Angeles (LAX) 12:43 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1100 Chicago (ORD) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1662 Seattle (SEA) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 505 San Diego (SAN) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1965 San Diego (SAN) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2569 Portland (PDX) 12:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2178 Detroit (DTW) 12:04 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6016 Los Angeles (LAX) 12:05 planerad
Boeing 787-8 ANA NH 171 Tokyo (NRT) 12:15 planerad
Embraer 175 WestJet WS 7809 Las Vegas 12:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3344 Seattle 12:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3820 Seattle 12:23 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2026 Denver (DEN) 12:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2722 Phoenix (PHX) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1454 Seattle (SEA) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5374 Denver (DEN) 12:40 planerad
Boeing 787-9 United Airlines UA 7924 Tokyo (NRT) 12:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1393 Atlanta 12:48 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 226 Guadalajara (GDL) 12:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3410 Santa Ana (SNA) 12:55 planerad

13:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 2 m/s @ 289°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737 American Airlines AA 6908 Portland (PDX) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2468 Buffalo 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5399 Los Angeles 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1485 Portland (PDX) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 361 Los Angeles (LAX) 13:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 352 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:17 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1791 Minneapolis (MSP) 13:19 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5742 Seattle 13:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1010 Burbank 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1045 Santa Ana (SNA) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2012 San Diego (SAN) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2362 Phoenix (PHX) 13:40 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1851 Houston (IAH) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1217 San Diego (SAN) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 746 Santa Ana (SNA) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 777 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 934 Denver (DEN) 13:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1312 Chicago (ORD) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1143 Salt Lake City (SLC) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1783 Las Vegas (LAS) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1662 Los Angeles (LAX) 13:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1268 Chicago (ORD) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1485 Tucson (TUS) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6232 Los Angeles 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 361 Boise (BOI) 13:55 planerad

14:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 5 m/s @ 295°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 17 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 662 Seattle (SEA) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 Austin (AUS) 14:00 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1680 Seattle (SEA) 14:03 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5833 Los Angeles (LAX) 14:07 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3348 Burbank 14:10 planerad
Southwest Airlines WN 726 Denver (DEN) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 143 San Diego (SAN) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2313 Boise (BOI) 14:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3423 Santa Ana 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1950 Las Vegas (LAS) 14:25 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3130 Los Angeles (LAX) 14:28 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 823 Burbank 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 864 Portland (PDX) 14:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2276 Orlando (MCO) 14:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3316 Los Angeles (LAX) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 18 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 329 Seattle (SEA) 14:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1791 Minneapolis (MSP) 14:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 352 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:02 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5742 Seattle (SEA) 14:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1011 Ontario (ONT) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2441 San Diego (SAN) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2012 Phoenix (PHX) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2362 Santa Ana (SNA) 14:25 planerad
Boeing 787-9 Hainan Airlines HU 7990 Beijing 14:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5833 Los Angeles (LAX) 14:37 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 409 Portland (PDX) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 Los Angeles (LAX) 14:55 planerad

15:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 5 m/s @ 295°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A319 American Airlines AA 470 Phoenix (PHX) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1219 Burbank 15:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3574 Las Vegas (LAS) 15:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2367 Los Angeles (LAX) 15:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 371 Denver (DEN) 15:15 planerad
Bombardier CS100 Delta Air Lines DL 2252 New Orleans (MSY) 15:19 planerad
Delta Air Lines DL 395 Seattle 15:19 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 414 Portland (PDX) 15:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5728 Los Angeles (LAX) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1949 San Diego (SAN) 15:20 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1895 San Diego 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 402 Ontario (ONT) 15:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5775 Las Vegas (LAS) 15:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 717 Santa Ana (SNA) 15:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6031 Los Angeles (LAX) 15:34 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 314 Portland (PDX) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 979 Seattle (SEA) 15:50 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Aeromexico AM 3944 Los Angeles (LAX) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2313 Boise 15:00 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1623 Seattle (SEA) 15:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1950 Portland (PDX) 15:05 planerad
Southwest Airlines WN 726 Chicago (MDW) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 147 San Diego (SAN) 15:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3398 San Diego (SAN) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 823 Seattle (SEA) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 864 Las Vegas (LAS) 15:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3317 Los Angeles (LAX) 15:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5854 Las Vegas (LAS) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1265 Santa Ana (SNA) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2276 Denver (DEN) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 962 Denver (DEN) 15:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5683 Las Vegas (LAS) 15:50 planerad
Delta Air Lines DL 395 Seattle 15:59 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19