Norman Y. Mineta San Jose, San Jose (SJC / KSJC)

Planespotter’s tidtabell

06:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 110°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 1980 m   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3494 Reno (RNO) 06:40 planerad

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1143 Salt Lake City (SLC) 06:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1019 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:13 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 761 Phoenix (PHX) 06:14 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1429 Los Angeles (LAX) 06:20 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 405 Portland (PDX) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 321 Seattle (SEA) 06:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3347 Burbank 06:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2983 Atlanta 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1952 Albuquerque (ABQ) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2412 Seattle (SEA) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2497 Providence 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3323 Ontario (ONT) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4633 Las Vegas (LAS) 06:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5728 Seattle 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 Santa Ana (SNA) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2546 Dallas (DAL) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2555 Portland (PDX) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4028 San Diego (SAN) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5512 Washington 06:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1412 Denver (DEN) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2500 Las Vegas 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1961 Tampa (TPA) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2274 Las Vegas (LAS) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 867 Lihue 06:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5718 Los Angeles 06:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2138 Seattle 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2941 Portland 06:55 planerad

07:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 110°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 1980 m   Uppskattad bana: 11, 12L, 12R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1145 Boise (BOI) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2279 Phoenix (PHX) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1584 Portland (PDX) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 489 Las Vegas (LAS) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1138 Los Angeles 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1774 Los Angeles (LAX) 07:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3397 San Diego (SAN) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 837 Honolulu (HNL) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3307 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1059 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5399 Austin (AUS) 07:05 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 45 Kahului 07:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3487 Reno (RNO) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 670 New York (JFK) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2320 San Diego (SAN) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3160 Phoenix (PHX) 07:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 240 Chicago (ORD) 07:32 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1777 Houston (IAH) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1688 Phoenix (PHX) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3151 San Diego (SAN) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1145 Austin (AUS) 07:45 planerad

08:00 23.03.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 308°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4896 San Diego (SAN) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1813 San Diego (SAN) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4778 Denver (DEN) 08:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 826 Los Angeles 08:13 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1900 Seattle (SEA) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2342 Santa Ana (SNA) 08:25 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 5604 Morelia 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5158 Santa Ana (SNA) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5537 Burbank 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 222 Austin (AUS) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1803 Burbank 08:45 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8113 Vancouver (YVR) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 172 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2279 Phoenix 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1584 Las Vegas (LAS) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 489 Phoenix (PHX) 08:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 327 Seattle (SEA) 08:20 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1104 San Diego (SAN) 08:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3400 Santa Ana (SNA) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 803 Kahului 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1774 Las Vegas (LAS) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1811 San José del Cabo (SJD) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1813 Portland (PDX) 08:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 200 San José del Cabo (SJD) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1139 Santa Ana (SNA) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4498 Denver (DEN) 08:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 825 Los Angeles 08:53 planerad

09:00 23.03.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 308°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 588 Dallas (DAL) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1096 Las Vegas (LAS) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5414 Seattle (SEA) 09:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3409 Santa Ana (SNA) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2502 Salt Lake City (SLC) 09:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2105 Phoenix (PHX) 09:13 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3387 Boise (BOI) 09:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5795 Los Angeles (LAX) 09:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2172 Tucson (TUS) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2392 San Diego (SAN) 09:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2580 Salt Lake City (SLC) 09:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2763 Burbank 09:30 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1396 Seattle (SEA) 09:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2740 Everett 09:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3388 Burbank 09:45 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 930 Guadalajara (GDL) 09:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5698 Seattle 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Santa Ana (SNA) 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3807 San Diego (SAN) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 43 Honolulu 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2342 Phoenix (PHX) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 786 Newark (EWR) 09:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1900 St Louis (STL) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5537 Salt Lake City (SLC) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5604 Los Angeles (LAX) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1803 Reno (RNO) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 222 Baltimore (BWI) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1097 Ontario (ONT) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 588 San Diego (SAN) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 707 Salt Lake City (SLC) 09:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3300 Austin (AUS) 09:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5681 Las Vegas 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5414 San Diego (SAN) 09:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2105 Phoenix (PHX) 09:54 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3371 Dallas (DAL) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2392 Spokane (GEG) 09:55 planerad

10:00 23.03.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 308°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1430 Los Angeles (LAX) 10:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3301 Austin (AUS) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3781 Phoenix (PHX) 10:10 planerad
Boeing 787-8 United Airlines UA 7923 Tokyo (NRT) 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1070 Phoenix (PHX) 10:15 planerad
Southwest Airlines WN 1121 Denver (DEN) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3310 Santa Ana (SNA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4827 Los Angeles (LAX) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1144 Burbank 10:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3303 Tucson (TUS) 10:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3348 San Diego (SAN) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2058 Santa Ana (SNA) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1865 Las Vegas (LAS) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5100 Denver (DEN) 10:50 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8112 Vancouver (YVR) 10:58 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2172 Las Vegas (LAS) 10:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2580 Salt Lake City (SLC) 10:09 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3364 San Diego (SAN) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1441 Santa Ana (SNA) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 399 Seattle (SEA) 10:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2739 Everett 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Portland (PDX) 10:40 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 5605 Morelia 10:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3381 Portland (PDX) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3316 Los Angeles (LAX) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4019 Tampa 10:50 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1433 Los Angeles (LAX) 10:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3781 Denver (DEN) 10:55 planerad

11:00 23.03.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 308°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 9 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1957 San Diego (SAN) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5533 St Louis (STL) 11:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1113 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:06 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1700 Detroit (DTW) 11:09 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2181 Denver (DEN) 11:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2251 Portland (PDX) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2229 Chicago (MDW) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2309 Atlanta 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2943 Portland (PDX) 11:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6016 Los Angeles (LAX) 11:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 794 Atlanta 11:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 470 Santa Ana (SNA) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3403 Las Vegas (LAS) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2879 Chicago (MDW) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3632 Santa Ana (SNA) 11:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2722 Phoenix (PHX) 11:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 San Diego (SAN) 11:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1957 Houston (IAH) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Southwest Airlines WN 1121 Chicago (MDW) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2177 Minneapolis (MSP) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4827 Las Vegas (LAS) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1070 Orlando (MCO) 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3350 Burbank 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2059 San Diego (SAN) 11:20 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 931 Guadalajara (GDL) 11:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3358 Santa Ana (SNA) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5375 Phoenix (PHX) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1865 Santa Ana (SNA) 11:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8115 Vancouver (YVR) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1957 Seattle (SEA) 11:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3598 Burbank 11:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5507 Houston (HOU) 11:50 planerad
Boeing 787-8 United Airlines UA 7924 Tokyo (NRT) 11:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6016 Los Angeles (LAX) 11:55 planerad

12:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 301°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1424 New York (JFK) 12:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3413 Santa Ana (SNA) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 516 Seattle (SEA) 12:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1145 Salt Lake City (SLC) 12:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2439 Las Vegas (LAS) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1575 Burbank 12:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3552 Spokane (GEG) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 750 Santa Ana (SNA) 12:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 352 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:32 planerad
Southwest Airlines WN 1352 Ontario (ONT) 12:35 planerad
Southwest Airlines WN 2457 Houston (HOU) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3155 Reno (RNO) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 4 - 12 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5698 Seattle (SEA) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2309 Baltimore (BWI) 12:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1700 Detroit 12:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2418 Burbank 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2251 San Diego (SAN) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3403 Seattle (SEA) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 470 Phoenix (PHX) 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2229 Las Vegas (LAS) 12:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1113 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:22 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 794 Atlanta 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1833 Ontario (ONT) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4674 San Diego (SAN) 12:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 843 Denver (DEN) 12:32 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2880 St Louis (STL) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2722 Phoenix (PHX) 12:38 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3427 Seattle (SEA) 12:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1851 Houston (IAH) 12:50 planerad

13:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 301°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2963 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5637 San Diego (SAN) 13:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3316 Los Angeles 13:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3399 San Diego (SAN) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2658 Salt Lake City (SLC) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 667 San Diego (SAN) 13:15 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1100 Chicago (ORD) 13:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6088 Las Vegas 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2360 New York (LGA) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2526 San Diego 13:40 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 932 Leon 13:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5823 Las Vegas (LAS) 13:41 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5695 Seattle (SEA) 13:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1463 Santa Ana (SNA) 13:50 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 662 Seattle (SEA) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2439 Denver (DEN) 13:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1802 Minneapolis (MSP) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6151 San Diego (SAN) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 750 Santa Ana 13:15 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 226 Guadalajara (GDL) 13:20 planerad
Southwest Airlines WN 1352 Houston (HOU) 13:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1145 Salt Lake City (SLC) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3554 Denver (DEN) 13:30 planerad
Southwest Airlines WN 422 Phoenix (PHX) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3845 San Diego (SAN) 13:45 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1329 Seattle (SEA) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2963 Las Vegas (LAS) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3157 Phoenix (PHX) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 143 Santa Ana (SNA) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2658 Ontario (ONT) 13:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 352 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:55 planerad

14:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 301°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3319 Los Angeles (LAX) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1812 San José del Cabo (SJD) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2281 Miami 14:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3348 Burbank 14:15 planerad
Southwest Airlines WN 1637 Denver (DEN) 14:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5733 Los Angeles (LAX) 14:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3159 Las Vegas (LAS) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3182 Santa Ana (SNA) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4834 Denver (DEN) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1845 Santa Ana (SNA) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1672 Spokane (GEG) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2383 Phoenix (PHX) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1894 Burbank 14:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3498 San Diego (SAN) 14:00 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 346 Chicago (ORD) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4012 Santa Ana (SNA) 14:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5695 Seattle (SEA) 14:14 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5823 Las Vegas (LAS) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 668 Los Angeles (LAX) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2027 Las Vegas (LAS) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1464 San Diego (SAN) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3320 San Diego (SAN) 14:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 409 Portland (PDX) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2281 Santa Ana (SNA) 14:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3410 Santa Ana (SNA) 14:55 planerad

15:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s @ 307°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3403 Santa Ana (SNA) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 121 Las Vegas (LAS) 15:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6031 Los Angeles (LAX) 15:07 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 371 Denver (DEN) 15:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4642 Burbank 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5298 San Diego (SAN) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1004 Los Angeles 15:20 planerad
Southwest Airlines WN 5439 Seattle (SEA) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 899 Seattle (SEA) 15:20 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1036 Portland (PDX) 15:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 470 Phoenix (PHX) 15:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 314 Portland (PDX) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 379 Ontario (ONT) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4767 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 259 San José del Cabo (SJD) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1082 San Diego (SAN) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 7 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5733 Los Angeles (LAX) 15:10 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 933 Leon 15:10 planerad
Southwest Airlines WN 1637 Chicago (MDW) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2085 Santa Ana (SNA) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3159 Boise (BOI) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1846 San Diego (SAN) 15:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4834 Phoenix (PHX) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 909 Boise (BOI) 15:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6031 Los Angeles (LAX) 15:37 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3398 San Diego (SAN) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2415 Dallas (DAL) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 831 Santa Ana (SNA) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1894 Dallas (DAL) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4621 San Diego (SAN) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4642 Burbank 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1004 Las Vegas (LAS) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5141 Reno (RNO) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 899 Los Angeles (LAX) 15:55 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 920 Denver 15:55 planerad

16:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s @ 307°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 435 St Louis (STL) 16:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2722 Salt Lake City (SLC) 16:14 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2742 Everett 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1950 Santa Ana (SNA) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 235 Guadalajara (GDL) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1712 Baltimore (BWI) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3445 Ontario (ONT) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 824 Portland (PDX) 16:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3374 San Diego (SAN) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1396 Chicago 16:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 565 San Diego (SAN) 16:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5683 Los Angeles 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3399 Las Vegas (LAS) 16:50 planerad
Boeing 787-9 British Airways BA 279 London (LHR) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3328 Dallas (DAL) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 380 San Diego (SAN) 16:10 planerad
Southwest Airlines WN 5439 Los Angeles (LAX) 16:10 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 470 Phoenix (PHX) 16:15 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1042 Seattle (SEA) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4767 Phoenix 16:25 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 435 Seattle (SEA) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1082 Phoenix (PHX) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 435 Raleigh 16:45 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2722 Salt Lake City (SLC) 16:55 planerad

17:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s @ 307°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1434 Los Angeles (LAX) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4509 San Diego (SAN) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6231 Phoenix (PHX) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 637 San Diego (SAN) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1669 Phoenix (PHX) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 Orlando (MCO) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4014 Santa Ana 17:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5712 Seattle 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1530 Santa Ana (SNA) 17:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3432 Seattle (SEA) 17:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3478 San Diego (SAN) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 598 Los Angeles (LAX) 17:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5775 Las Vegas 17:43 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1822 Denver (DEN) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2307 Las Vegas (LAS) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2002 Burbank 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2377 Austin (AUS) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4926 San Diego (SAN) 17:50 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1951 San Diego (SAN) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1580 Portland (PDX) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1712 Austin (AUS) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3448 San Diego (SAN) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 783 Burbank 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5463 San Diego (SAN) 17:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5683 Los Angeles (LAX) 17:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3399 Santa Ana (SNA) 17:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2741 Everett 17:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 309 Portland (PDX) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1022 Los Angeles 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1669 Santa Ana (SNA) 17:55 planerad

18:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 3 - 9 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1146 Salt Lake City (SLC) 18:08 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 Los Angeles (LAX) 18:13 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 330 Seattle (SEA) 18:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3305 Austin (AUS) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2486 San Diego (SAN) 18:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3411 Santa Ana (SNA) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 711 Portland (PDX) 18:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1926 Los Angeles 18:21 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3329 Dallas (DAL) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4654 Los Angeles (LAX) 18:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1684 Montego Bay (MBJ) 18:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2245 Phoenix (PHX) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 267 Seattle (SEA) 18:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2735 Dallas 18:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4553 Burbank 18:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5781 Los Angeles (LAX) 18:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1673 Santa Ana (SNA) 18:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 536 Phoenix (PHX) 18:50 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8114 Vancouver (YVR) 18:53 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3362 Portland (PDX) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5445 Las Vegas (LAS) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 6 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 259 Seattle (SEA) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4015 Burbank 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4512 Ontario (ONT) 18:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5712 Seattle (SEA) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 Seattle (SEA) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1530 Phoenix (PHX) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 599 Burbank 18:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3382 Boise (BOI) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2151 Kansas City 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2002 Portland (PDX) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2377 San Diego (SAN) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4439 Phoenix (PHX) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6556 Denver 18:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8117 Vancouver (YVR) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5530 El Paso 18:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 Los Angeles (LAX) 18:43 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1146 Salt Lake City (SLC) 18:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1965 Santa Ana (SNA) 18:55 planerad

19:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1157 Los Angeles (LAX) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2980 Boise (BOI) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4772 Burbank 19:10 planerad
Embraer RJ145 Aerodynamics, Inc. 4A 107 San Diego 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1930 Burbank 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4466 Phoenix (PHX) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2068 San Diego (SAN) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 516 Reno (RNO) 19:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3448 Reno (RNO) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1707 Las Vegas (LAS) 19:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3380 Portland (PDX) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3253 San Diego (SAN) 19:40 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 46 Kahului 19:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 322 Seattle (SEA) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4793 Ontario (ONT) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5140 Burbank 19:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5658 Salt Lake City (SLC) 19:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1925 Los Angeles 19:01 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3304 Tucson (TUS) 19:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3412 Santa Ana (SNA) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4654 Seattle (SEA) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2827 Las Vegas (LAS) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 267 Phoenix (PHX) 19:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5781 Los Angeles (LAX) 19:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1673 Portland (PDX) 19:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 536 Phoenix (PHX) 19:30 planerad
Embraer RJ145 Aerodynamics, Inc. 4A 108 San Diego 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2980 San Diego (SAN) 19:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3351 Burbank 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1158 Santa Ana (SNA) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1931 San Diego (SAN) 19:50 planerad
Boeing 787-9 British Airways BA 278 London (LHR) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2069 Los Angeles (LAX) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4707 Spokane (GEG) 19:55 planerad

20:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1645 Phoenix (PHX) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 950 Los Angeles (LAX) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 290 Portland (PDX) 20:10 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 160 Lihue 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2608 Santa Ana (SNA) 20:15 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 812 Kahului 20:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 364 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2258 Santa Ana (SNA) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 857 San Diego (SAN) 20:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 471 Boston (BOS) 20:38 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2122 Denver (DEN) 20:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5142 Los Angeles (LAX) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 665 New York (JFK) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2661 Austin (AUS) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3451 San Diego (SAN) 20:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2071 Houston (IAH) 20:48 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1156 Chicago (ORD) 20:53 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 44 Honolulu (HNL) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1615 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4466 Santa Ana (SNA) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 319 Seattle (SEA) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 516 Dallas 20:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3476 San Diego 20:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3493 Reno (RNO) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3019 Phoenix (PHX) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1707 Denver (DEN) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4793 Portland (PDX) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 785 Santa Ana (SNA) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 950 Las Vegas (LAS) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1645 Portland (PDX) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 290 Portland 20:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3378 San Diego 20:55 planerad

21:00 23.03.2019

+7°C   Vindar: 2 m/s @ 310°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 4 - 12 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6059 Los Angeles (LAX) 21:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1067 San Diego (SAN) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 277 Burbank 21:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5692 Los Angeles (LAX) 21:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1581 Portland (PDX) 21:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1144 Salt Lake City (SLC) 21:27 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1438 Los Angeles (LAX) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1098 Salt Lake City (SLC) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1980 Las Vegas (LAS) 21:30 planerad
Southwest Airlines WN 2040 Dallas (DAL) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5317 Seattle (SEA) 21:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 316 Portland (PDX) 21:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 669 New York (JFK) 21:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2222 Los Angeles (LAX) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3418 San Diego (SAN) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 518 San Diego (SAN) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 328 Seattle (SEA) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 18 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 562 Santa Ana (SNA) 21:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 670 New York (JFK) 21:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1615 Seattle (SEA) 21:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6059 Los Angeles (LAX) 21:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 277 Reno (RNO) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1067 Phoenix (PHX) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 858 San Diego (SAN) 21:45 planerad

22:00 23.03.2019

+7°C   Vindar: 2 m/s @ 310°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 4 - 11 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 344 Seattle (SEA) 22:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1407 Phoenix (PHX) 22:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2946 Portland (PDX) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 581 Los Angeles (LAX) 22:05 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1105 San Diego (SAN) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 22 Dallas (DAL) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1035 Santa Ana (SNA) 22:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 311 Atlanta 22:26 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8120 Vancouver (YVR) 22:28 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1883 Chicago (ORD) 22:29 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1495 Portland (PDX) 22:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3378 Burbank 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1730 San Diego (SAN) 22:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2199 Denver (DEN) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3434 New York 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 349 Ontario (ONT) 22:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6095 Los Angeles (LAX) 22:49 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3350 Burbank 22:50 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 830 Honolulu (HNL) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1405 Phoenix (PHX) 22:50 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 362 Seattle (SEA) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1588 Las Vegas (LAS) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3812 Los Angeles (LAX) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4510 Phoenix (PHX) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 11 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1581 Las Vegas (LAS) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1151 Los Angeles (LAX) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 518 Portland (PDX) 22:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 472 Boston (BOS) 22:38 planerad
Southwest Airlines WN 405 Ontario (ONT) 22:45 planerad

23:00 23.03.2019

+7°C   Vindar: 2 m/s @ 310°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

00:00 24.03.2019

+3°C   Vindar: 1 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

01:00 24.03.2019

+3°C   Vindar: 1 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

02:00 24.03.2019

+3°C   Vindar: 1 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

03:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 329°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

04:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 329°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

05:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 1 m/s @ 329°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29, 30L, 30R

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02