San Francisco, San Francisco (SFO / KSFO)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

00:00 21.01.2019

+12°C   Vindar: 8 m/s @ 260°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 3350 m   Uppskattad bana: 19L, 19R, 28L, 28R

ANKOMMANDE — 52
Väntningstid 8 - 17 min.
Airbus A319 United Airlines UA 398 Los Angeles (LAX) 00:01 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 195 Newark (EWR) 00:11 förväntad
Air India AI 183 New Delhi (DEL) 00:11 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 63 New York (JFK) 00:11 ankom
Southwest Airlines WN 4678 Los Angeles (LAX) 00:11 ankom
Southwest Airlines WN 4691 San Diego (SAN) 00:11 ankom
Boeing 787-9 Air Canada AC 739 Toronto (YYZ) 00:11 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1221 Austin (AUS) 00:11 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1357 Boston (BOS) 00:11 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 12 Honolulu (HNL) 00:11 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 1722 Kahului (OGG) 00:11 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5366 Ontario (ONT) 00:11 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5499 Portland (PDX) 00:11 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 724 Honolulu (HNL) 00:11 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1783 Charlotte (CLT) 00:11 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 547 Philadelphia (PHL) 00:11 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 664 Mexico City (MEX) 00:11 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 2006 Newark (EWR) 00:11 ankom
Airbus A319 United Airlines UA 2414 Vancouver (YVR) 00:11 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 583 Miami (MIA) 00:11 ankom
Southwest Airlines WN 3671 Austin (AUS) 00:11 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5483 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:11 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 643 Kailua/Kona (KOA) 00:11 ankom
Airbus A319 United Airlines UA 912 Atlanta (ATL) 00:11 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5616 Burbank (BUR) 00:11 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5873 Santa Ana (SNA) 00:11 ankom
Southwest Airlines WN 3556 Las Vegas (LAS) 00:11 ankom
Airbus A319 United Airlines UA 472 Detroit (DTW) 00:11 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1127 Baltimore (BWI) 00:11 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1893 Washington (IAD) 00:11 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 2132 Philadelphia (PHL) 00:11 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5312 Kansas City (MCI) 00:11 ankom
Southwest Airlines WN 4872 Dallas (DAL) 00:11 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 368 Seattle (SEA) 00:11 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2509 Los Angeles (LAX) 00:11 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2024 Santa Ana (SNA) 00:11 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 923 Las Vegas (LAS) 00:11 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 42 Kahului (OGG) 00:11 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1844 Houston (IAH) 00:11 ankom
Southwest Airlines WN 2558 Phoenix (PHX) 00:11 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 759 Kailua/Kona (KOA) 00:11 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 376 Houston (IAH) 00:11 ankom
Southwest Airlines WN 408 Paris 00:11 ankom
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1101 Nashville (BNA) 00:11 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 75 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:11 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 277 Fort Lauderdale (FLL) 00:11 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6085 Los Angeles (LAX) 00:11 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 435 Kailua/Kona (KOA) 00:11 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 446 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:13 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 1257 Newark (EWR) 00:17 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2688 Miami (MIA) 00:25 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 741 New York (LGA) 00:42 förväntad

AVÅGENDE — 41
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 777-300ER EVA Air BR 17 Taipei (TPE) 00:05 förväntad
Boeing 777-300ER Singapore Airlines SQ 1 Hong Kong (HKG) 00:05 ombordstigning
Airbus A320 JetBlue Airways B6 834 Boston (BOS) 00:11 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5771 Boise (BOI) 00:11 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1964 San Diego (SAN) 00:11 avgick
Airbus A380-800 Lufthansa LH 459 Munich (MUC) 00:11 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2548 Miami (MIA) 00:11 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1375 Seattle (SEA) 00:11 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2423 San Diego (SAN) 00:11 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 954 Tel Aviv (TLV) 00:11 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1040 Los Angeles (LAX) 00:11 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 348 Boston (BOS) 00:11 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2985 Cincinnati (CVG) 00:11 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 803 Philadelphia (PHL) 00:11 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 569 Charlotte (CLT) 00:11 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1445 New York (JFK) 00:11 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2986 Atlanta (ATL) 00:11 avgick
Airbus A319 United Airlines UA 1098 Cincinnati (CVG) 00:11 avgick
Airbus A319 United Airlines UA 2419 Ontario (ONT) 00:11 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5523 Arcata/Eureka (ACV) 00:11 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5838 Fresno (FAT) 00:11 avgick
Boeing 787-9 Air Canada AC 754 Toronto (YYZ) 00:11 avgick
Boeing 777-300ER China Southern Airlines CZ 658 Guangzhou (CAN) 00:11 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 1 Singapore (SIN) 00:11 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 351 Seattle (SEA) 00:11 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5878 Santa Barbara (SBA) 00:11 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2371 Portland (PDX) 00:11 avgick
Boeing 777-300ER United Airlines UA 917 Auckland (AKL) 00:11 avgick
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 873 Hong Kong (HKG) 00:11 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 2081 Sacramento (SMF) 00:11 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5714 San Luis Obispo (SBP) 00:11 avgick
Boeing 777-300ER EVA Air BR 27 Taipei (TPE) 00:20 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1826 Charlotte (CLT) 00:30 förväntad
Airbus A320 AVIANCA AV 561 Santa Clara (SAL) 00:30 förväntad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 383 Tocumen (PTY) 00:31 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1004 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:39 förväntad
Airbus A350-1000 Cathay Pacific CX 893 Hong Kong (HKG) 00:40 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 2234 Chicago (ORD) 00:40 förväntad
United Airlines UA 1197 Houston (IAH) 00:50 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 662 Denver (DEN) 00:55 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 995 Chicago (ORD) 00:55 förväntad

01:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 6 m/s @ 294°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2280 Miami (MIA) 01:10 förväntad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 777-200LR Air India AI 184 New Delhi (DEL) 01:00 förväntad

02:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 6 m/s @ 294°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
JetBlue Airways B6 8115 New York (JFK) 02:44 förväntad

03:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 6 m/s @ 294°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 12 min.
United Airlines UA 1746 Lihue (LIH) 03:05 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1715 New York (JFK) 03:17 förväntad

04:00 21.01.2019

+10°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 24 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1724 Kailua/Kona (KOA) 04:24 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 396 Honolulu (HNL) 04:48 förväntad

05:00 21.01.2019

+10°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 24 - 38 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1557 Kahului (OGG) 05:08 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 955 Tel Aviv (TLV) 05:19 förväntad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 8 Taipei (TPE) 05:57 förväntad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1260 Dallas (DAL) 05:35 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6019 Los Angeles (LAX) 05:40 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2239 Chicago (MDW) 05:50 förväntad
Airbus A320 AVIANCA AV 565 Santa Clara (SAL) 05:55 förväntad

06:00 21.01.2019

+10°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 29 min.
Airbus A321 Air India AI 173 Bangalore (BLR) 06:03 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 916 Auckland (AKL) 06:32 förväntad

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 5 - 8 min.
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1081 Seattle (SEA) 06:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1321 Portland (PDX) 06:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1890 Los Angeles (LAX) 06:00 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1950 San Diego (SAN) 06:00 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1627 Minneapolis (MSP) 06:00 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5767 Salt Lake City (SLC) 06:00 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 777 Atlanta (ATL) 06:00 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 1738 Newark (EWR) 06:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 368 Phoenix (PHX) 06:00 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1198 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:01 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1766 Philadelphia (PHL) 06:02 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2270 Phoenix (PHX) 06:10 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 205 Portland (PDX) 06:14 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 567 Vancouver (YVR) 06:20 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5900 Reno (RNO) 06:25 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1342 Denver (DEN) 06:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 433 Los Angeles (LAX) 06:25 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 16 New York (JFK) 06:30 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1687 Seattle (SEA) 06:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2325 Burbank (BUR) 06:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1719 San Diego (SAN) 06:35 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5656 San Luis Obispo (SBP) 06:40 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2374 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:43 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3404 Dallas (DAL) 06:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 616 Chicago (ORD) 06:45 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 999 Austin (AUS) 06:50 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 284 San Diego (SAN) 06:55 förväntad

07:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 31
Väntningstid 2 - 8 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 5738 Santa Rosa (STS) 07:00 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5392 Fresno (FAT) 07:03 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 2086 Sacramento (SMF) 07:08 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 872 Taipei (TPE) 07:08 förväntad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 32 Singapore (SIN) 07:10 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5358 Boise (BOI) 07:10 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5549 Redding (RDD) 07:12 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5276 Arcata/Eureka (ACV) 07:17 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 805 Reno (RNO) 07:21 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2278 Phoenix (PHX) 07:29 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5223 Salt Lake City (SLC) 07:31 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 996 Eugene (EUG) 07:32 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 2068 Medford (MFR) 07:34 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1587 Palm Springs (PSP) 07:35 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5631 Bakersfield (BFL) 07:38 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 728 Las Vegas (LAS) 07:38 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 471 Los Angeles (LAX) 07:39 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 295 Ontario (ONT) 07:43 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 862 Hong Kong (HKG) 07:43 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 2 Singapore (SIN) 07:46 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5464 Redmond (RDM) 07:48 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1264 Portland (PDX) 07:50 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1897 Las Vegas (LAS) 07:50 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 8 Chengdu (CTU) 07:51 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5601 Santa Barbara (SBA) 07:52 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5667 San Luis Obispo (SBP) 07:54 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1925 Los Angeles (LAX) 07:55 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5945 Tucson (TUS) 07:56 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 858 Shanghai (PVG) 07:57 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5196 Palm Springs (PSP) 07:58 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6034 Los Angeles (LAX) 07:59 förväntad

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6067 Los Angeles (LAX) 07:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1174 Newark (EWR) 07:00 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 393 Seattle (SEA) 07:00 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 343 Miami (MIA) 07:08 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1810 Detroit (DTW) 07:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2006 Las Vegas (LAS) 07:10 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1352 Boston (BOS) 07:15 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1593 Palm Springs (PSP) 07:15 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 540 Houston (IAH) 07:15 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1753 Atlanta (ATL) 07:16 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1106 Santa Ana (SNA) 07:20 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5539 Salt Lake City (SLC) 07:20 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 993 Seattle (SEA) 07:20 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2614 Chicago (ORD) 07:25 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2777 Los Angeles (LAX) 07:25 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5933 Palm Springs (PSP) 07:25 förväntad
Air Canada AC 758 Toronto (YYZ) 07:30 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 90 Orlando (MCO) 07:35 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5564 Ontario (ONT) 07:39 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1902 Las Vegas (LAS) 07:40 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 342 Minneapolis (MSP) 07:40 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 291 Washington (IAD) 07:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5920 Burbank (BUR) 07:40 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 258 Austin (AUS) 07:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5470 Calgary (YYC) 07:45 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5299 Fresno (FAT) 07:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1841 San Diego (SAN) 07:55 förväntad

08:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 2 - 8 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 2235 San Diego (SAN) 08:02 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1406 Portland (PDX) 08:03 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 805 Phoenix (PHX) 08:10 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1136 Long Beach (LGB) 08:14 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 324 Seattle (SEA) 08:15 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 876 Tokyo (HND) 08:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 667 San Diego (SAN) 08:15 förväntad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 589 Shanghai (PVG) 08:17 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5994 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:18 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2150 Santa Ana (SNA) 08:23 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3473 Santa Ana (SNA) 08:30 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 618 Vancouver (YVR) 08:31 förväntad
Boeing 777-300ER Korean Air KE 23 Seoul (ICN) 08:33 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 239 Burbank (BUR) 08:33 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5309 San Antonio (SAT) 08:33 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1951 San Diego (SAN) 08:35 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 114 Papeete (PPT) 08:36 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2705 Los Angeles (LAX) 08:38 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2026 Seattle (SEA) 08:40 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 838 Tokyo (NRT) 08:45 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2212 Phoenix (PHX) 08:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5642 Boise (BOI) 08:53 förväntad

AVÅGENDE — 48
Väntningstid 3 - 7 min.
Airbus A321 American Airlines AA 164 New York (JFK) 08:00 förväntad
Air Canada AC 780 Montréal (YUL) 08:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1001 Washington (DCA) 08:00 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 434 Boston (BOS) 08:00 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 613 Los Angeles (LAX) 08:00 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 555 San Diego (SAN) 08:05 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 948 Denver (DEN) 08:05 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 390 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:06 förväntad
Airbus A330-200 American Airlines AA 700 Philadelphia (PHL) 08:08 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1259 Seattle (SEA) 08:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1417 Los Angeles (LAX) 08:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1504 Burbank (BUR) 08:15 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 774 Atlanta (ATL) 08:16 förväntad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8839 Vancouver (YVR) 08:20 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1803 Portland (PDX) 08:20 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1960 Charlotte (CLT) 08:27 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2170 Seattle (SEA) 08:30 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1359 New York (JFK) 08:30 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1676 Newark (EWR) 08:30 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 451 Las Vegas (LAS) 08:30 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5398 Vancouver (YVR) 08:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5579 Santa Barbara (SBA) 08:30 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5682 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:30 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 580 New Orleans (MSY) 08:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5879 Redmond (RDM) 08:30 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 768 Boston (BOS) 08:30 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2128 Miami (MIA) 08:33 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 234 Orlando (MCO) 08:33 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1679 Cancún (CUN) 08:34 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1212 Puerto Vallarta (PVR) 08:35 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2229 Pittsburgh (PIT) 08:35 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5561 Medford (MFR) 08:35 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5802 Tucson (TUS) 08:35 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6034 Los Angeles (LAX) 08:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5459 Sacramento (SMF) 08:40 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 639 Chicago (ORD) 08:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5249 Ontario (ONT) 08:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5599 Hailey (SUN) 08:45 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5766 Redding (RDD) 08:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5914 Madison (MSN) 08:45 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2201 Phoenix (PHX) 08:45 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1952 San Diego (SAN) 08:50 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 11 Honolulu (HNL) 08:50 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1235 Long Beach (LGB) 08:54 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1111 Lihue (LIH) 08:54 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5990 Aspen (ASE) 08:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 668 San Diego (SAN) 08:55 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1761 San José del Cabo (SJD) 08:57 förväntad

09:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 45
Väntningstid 1 - 8 min.
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 870 Hong Kong (HKG) 09:04 förväntad
Airbus A350-900 Hong Kong Airlines HX 60 Hong Kong (HKG) 09:05 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 152 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:07 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1749 Seattle (SEA) 09:15 förväntad
Boeing 777-300ER ANA NH 8 Tokyo (NRT) 09:15 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5982 Santa Barbara (SBA) 09:15 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 820 Mexico City (MEX) 09:15 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 662 San Diego (SAN) 09:17 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1881 Washington (IAD) 09:19 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2177 Seattle (SEA) 09:20 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1219 Austin (AUS) 09:25 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5899 Reno (RNO) 09:27 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 500 Indianapolis (IND) 09:28 förväntad
United Airlines UA 759 Orlando (MCO) 09:28 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 149 Dallas (DAL) 09:30 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6041 Los Angeles (LAX) 09:32 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 574 Vancouver (YVR) 09:32 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 209 Santa Ana (SNA) 09:33 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1712 Chicago (ORD) 09:34 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1760 Cincinnati (CVG) 09:37 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 294 Seattle (SEA) 09:38 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 1483 Newark (EWR) 09:43 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1615 Cleveland (CLE) 09:43 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 392 Portland (PDX) 09:44 förväntad
Airbus A320 Interjet 4O 820 Guadalajara (GDL) 09:45 förväntad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 697 Portland (PDX) 09:45 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2093 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:46 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 277 Denver (DEN) 09:46 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2055 Baltimore (BWI) 09:47 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 834 Las Vegas (LAS) 09:47 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1698 Raleigh/Durham (RDU) 09:50 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1900 Atlanta (ATL) 09:50 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5694 Kansas City (MCI) 09:50 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5997 Palm Springs (PSP) 09:50 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3633 Salt Lake City (SLC) 09:52 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2123 Austin (AUS) 09:53 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5550 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 09:54 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5966 San Luis Obispo (SBP) 09:54 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1935 Los Angeles (LAX) 09:55 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 274 Houston (IAH) 09:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5427 Oklahoma City (OKC) 09:55 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5723 Fresno (FAT) 09:55 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 665 Denver (DEN) 09:56 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 870 Sydney (SYD) 09:56 förväntad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8579 Calgary (YYC) 09:57 förväntad

AVÅGENDE — 34
Väntningstid 3 - 6 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1946 Los Angeles (LAX) 09:00 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1725 Kahului (OGG) 09:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5449 Boise (BOI) 09:00 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 806 Las Vegas (LAS) 09:00 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 1175 Honolulu (HNL) 09:01 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1868 Phoenix (PHX) 09:05 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2289 Washington (IAD) 09:07 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5905 Mammoth Lakes (MMH) 09:10 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5549 Arcata/Eureka (ACV) 09:13 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1385 Seattle (SEA) 09:15 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 763 Honolulu (HNL) 09:15 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5256 Kansas City (MCI) 09:15 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 445 Philadelphia (PHL) 09:19 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 102 New York (JFK) 09:20 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 618 Seattle (SEA) 09:20 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1126 Baltimore (BWI) 09:25 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1891 Las Vegas (LAS) 09:25 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2705 Los Angeles (LAX) 09:25 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2295 San Diego (SAN) 09:27 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2691 Chicago (ORD) 09:30 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1138 Philadelphia (PHL) 09:30 förväntad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 31 Singapore (SIN) 09:30 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1513 Eugene (EUG) 09:33 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1084 Washington (IAD) 09:35 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 578 Fort Lauderdale (FLL) 09:35 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1764 Raleigh/Durham (RDU) 09:35 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 431 Denver (DEN) 09:35 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5808 Portland (PDX) 09:35 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 137 Los Angeles (LAX) 09:35 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1721 Kailua/Kona (KOA) 09:41 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2119 Santa Ana (SNA) 09:45 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1276 San José del Cabo (SJD) 09:50 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1958 Houston (IAH) 09:50 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 41 Kahului (OGG) 09:55 förväntad

10:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 3 - 6 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2719 Los Angeles (LAX) 10:01 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1983 Phoenix (PHX) 10:04 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1074 Seattle (SEA) 10:10 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 745 Cincinnati (CVG) 10:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 116 Burbank (BUR) 10:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 434 Los Angeles (LAX) 10:15 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3449 Salt Lake City (SLC) 10:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1720 San Diego (SAN) 10:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 393 Denver (DEN) 10:30 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1626 Atlanta (ATL) 10:31 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 133 Boston (BOS) 10:33 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1266 Portland (PDX) 10:35 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1953 San Diego (SAN) 10:35 förväntad
Boeing 787-8 Air Canada AC 737 Toronto (YYZ) 10:39 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1591 Detroit (DTW) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5819 Los Angeles (LAX) 10:40 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 15 New York (JFK) 10:42 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 761 Chicago (ORD) 10:48 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 785 Charlotte (CLT) 10:49 förväntad
Boeing 787-8 American Airlines AA 1260 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:50 förväntad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 662 Guadalajara (GDL) 10:50 förväntad
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 8 Auckland (AKL) 10:50 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 383 Miami (MIA) 10:51 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1927 Los Angeles (LAX) 10:55 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 34 Osaka (KIX) 10:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5423 Minneapolis (MSP) 10:55 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5876 Fresno (FAT) 10:55 förväntad

AVÅGENDE — 48
Väntningstid 2 - 5 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 186 Newark (EWR) 10:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 269 Los Angeles (LAX) 10:00 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 152 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:04 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2051 Seattle (SEA) 10:05 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6041 Los Angeles (LAX) 10:10 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1325 Portland (PDX) 10:15 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 563 Vancouver (YVR) 10:20 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3633 Salt Lake City (SLC) 10:22 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1202 Chicago (ORD) 10:25 förväntad
Boeing 777-200LR Air India AI 174 New Delhi (DEL) 10:30 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1106 Raleigh/Durham (RDU) 10:30 förväntad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8744 Edmonton (YEG) 10:35 förväntad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 613 Palm Springs (PSP) 10:35 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 875 Tokyo (HND) 10:35 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 223 Denver (DEN) 10:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5243 Spokane (GEG) 10:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5266 Ontario (ONT) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5334 San Antonio (SAT) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5585 Oklahoma City (OKC) 10:40 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 575 Atlanta (ATL) 10:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5902 Eugene (EUG) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5903 Jackson (JAC) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5932 Minneapolis (MSP) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5986 Eagle (EGE) 10:40 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 685 Vancouver (YVR) 10:40 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 893 Seoul (ICN) 10:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5461 Reno (RNO) 10:43 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1875 Portland (PDX) 10:44 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 309 Washington (IAD) 10:44 förväntad
Airbus A320 Interjet 4O 821 Guadalajara (GDL) 10:45 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5785 Seattle (SEA) 10:45 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1830 Nashville (BNA) 10:45 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 117 Phoenix (PHX) 10:45 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1514 Atlanta (ATL) 10:46 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 358 Las Vegas (LAS) 10:48 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 694 Kailua/Kona (KOA) 10:49 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2262 Cleveland (CLE) 10:50 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 277 Seattle (SEA) 10:50 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5710 Bozeman (BZN) 10:50 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 631 Santa Ana (SNA) 10:50 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1424 Palm Springs (PSP) 10:52 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5448 Albuquerque (ABQ) 10:54 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 624 Chicago (ORD) 10:54 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1379 Seattle (SEA) 10:55 förväntad
Airbus A350-900 Hong Kong Airlines HX 61 Hong Kong (HKG) 10:55 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 29 Singapore (SIN) 10:55 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 888 Beijing (PEK) 10:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 435 Los Angeles (LAX) 10:55 förväntad

11:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 38 min.
Airbus A319 United Airlines UA 731 Philadelphia (PHL) 11:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5364 Phoenix (PHX) 11:38 förväntad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1942 Charlotte (CLT) 11:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1972 Los Angeles (LAX) 11:00 förväntad
Boeing 777-300ER ANA NH 7 Tokyo (NRT) 11:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2063 Baltimore (BWI) 11:00 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 535 Newark (EWR) 11:00 förväntad

12:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

13:00 21.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 320°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 United Airlines UA 5215 Omaha (OMA) 13:23 förväntad

14:00 21.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 320°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

15:00 21.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 320°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

16:00 21.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

17:00 21.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

18:00 21.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

19:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 4 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

20:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 4 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

21:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 4 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 10 min.
Embraer 175 United Airlines UA 5340 St Louis (STL) 21:27 förväntad
Air Canada AC 781 Montréal (YUL) 21:37 förväntad

22:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 346°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01L, 01R, 28L, 28R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 2 - 13 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1193 Newark (EWR) 22:28 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1107 Raleigh/Durham (RDU) 22:41 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1141 Philadelphia (PHL) 22:44 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1324 Portland (PDX) 22:46 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1873 Charlotte (CLT) 22:48 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2421 Miami (MIA) 22:48 förväntad
United Airlines UA 1288 Kahului (OGG) 22:50 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1152 Lihue (LIH) 22:51 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1391 New Orleans (MSY) 22:52 förväntad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 382 Tocumen (PTY) 22:54 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 2400 Boston (BOS) 22:54 förväntad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2688 Miami (MIA) 22:50 förväntad

23:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 346°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01L, 01R, 28L, 28R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 11 min.
Airbus A320 AVIANCA AV 560 Santa Clara (SAL) 23:04 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 568 Vancouver (YVR) 23:10 förväntad
Southwest Airlines WN 4597 Las Vegas (LAS) 23:15 planerad
Southwest Airlines WN 4871 Denver (DEN) 23:15 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1395 New York (JFK) 23:23 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1969 San Diego (SAN) 23:24 förväntad
Southwest Airlines WN 3078 Chicago (MDW) 23:35 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 667 Denver (DEN) 23:44 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 775 Atlanta (ATL) 23:45 förväntad
Alaska Airlines AS 514 Kahului (OGG) 23:47 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1300 Seattle (SEA) 23:48 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1949 Los Angeles (LAX) 23:55 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 1742 Chicago (ORD) 23:55 förväntad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 777 United Airlines UA 1796 Newark (EWR) 23:00 förväntad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 665 Mexico City (MEX) 23:01 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 863 Sydney (SYD) 23:05 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 166 Newark (EWR) 23:10 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1152 Atlanta (ATL) 23:10 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2360 Boston (BOS) 23:10 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 308 Washington (IAD) 23:15 förväntad
French Bee BF 710 Papeete (PPT) 23:25 förväntad
Boeing 777-300ER Korean Air KE 26 Seoul (ICN) 23:30 förväntad
Airbus A350-900 Asiana Airlines OZ 211 Seoul (ICN) 23:30 ombordstigning
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 105 Manila (MNL) 23:35 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1034 New York (JFK) 23:40 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 412 Mexico City (MEX) 23:50 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 278 Fort Lauderdale (FLL) 23:52 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1516 New York (JFK) 23:59 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1204 Houston (IAH) 23:59 förväntad

Andra datum

October, 2018

23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24