San Francisco, San Francisco (SFO / KSFO)

Planespotter’s tidtabell

06:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 270°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 1010 m   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 9 - 20 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1746 Lihue (LIH) 06:02 förväntad
Boeing 777-300ER N2846U United Airlines UA 916 Auckland (AKL) 06:10 förväntad
Boeing 777-300ER B-16728 EVA Air BR 8 Taipei (TPE) 06:20 förväntad
Southwest Airlines WN 8917 Las Vegas (LAS) 06:20 förväntad
Boeing 777-300ER N2142U United Airlines UA 872 Taipei (TPE) 06:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5562 Sacramento (SMF) 06:41 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5316 Monterey (MRY) 06:43 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5287 Fresno (FAT) 06:55 förväntad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 3 - 11 min.
Airbus A320 N855VA Alaska Airlines AS 1890 Los Angeles (LAX) 06:00 förväntad
Airbus A320 N621VA Alaska Airlines AS 1950 San Diego (SAN) 06:00 förväntad
Boeing 737-900 N479AS Alaska Airlines AS 313 Seattle (SEA) 06:00 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5052 Chicago (MDW) 06:00 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 777 Atlanta (ATL) 06:00 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2494 Salt Lake City (SLC) 06:00 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1627 Minneapolis (MSP) 06:00 förväntad
Boeing 777 N226UA United Airlines UA 734 Chicago (ORD) 06:00 förväntad
Airbus A321 N146AA American Airlines AA 1198 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:01 förväntad
United Airlines UA 368 Phoenix (PHX) 06:12 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 452 Denver (DEN) 06:14 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3370 Santa Ana (SNA) 06:15 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5264 Dallas (DAL) 06:15 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5870 San Diego (SAN) 06:15 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1415 New York (JFK) 06:15 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 234 New York (JFK) 06:18 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 567 Vancouver (YVR) 06:20 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 16 New York (JFK) 06:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5038 Los Angeles (LAX) 06:35 förväntad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1687 Seattle (SEA) 06:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2374 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:37 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5619 St Louis (STL) 06:45 förväntad
Airbus A320 AVIANCA AV 565 Santa Clara (SAL) 06:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5513 Burbank (BUR) 06:55 förväntad

07:00 23.03.2019

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 270°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 1010 m   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 2 - 15 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 5549 Redding (RDD) 07:00 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5601 Santa Barbara (SBA) 07:02 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5358 Boise (BOI) 07:03 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5276 Arcata/Eureka (ACV) 07:18 förväntad
United Airlines UA 2215 Phoenix (PHX) 07:18 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5631 Bakersfield (BFL) 07:20 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5454 Medford (MFR) 07:25 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1579 Reno (RNO) 07:25 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 870 Sydney (SYD) 07:26 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 728 Las Vegas (LAS) 07:28 förväntad
Air India AI 173 Bangalore (BLR) 07:31 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1580 Kahului (OGG) 07:37 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 996 Eugene (EUG) 07:38 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5464 Redmond (RDM) 07:43 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1897 Las Vegas (LAS) 07:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5545 Salt Lake City (SLC) 07:46 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1575 Honolulu (HNL) 07:48 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1406 Portland (PDX) 07:52 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1639 Kahului (OGG) 07:52 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5694 Kansas City (MCI) 07:52 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5667 San Luis Obispo (SBP) 07:53 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5945 Tucson (TUS) 07:54 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6034 Los Angeles (LAX) 07:58 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2235 San Diego (SAN) 07:58 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5348 Albuquerque (ABQ) 07:58 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5372 Pasco (PSC) 07:59 förväntad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 5 - 13 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6067 Los Angeles (LAX) 07:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1300 Orlando (MCO) 07:00 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3310 Palm Springs (PSP) 07:00 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 367 Portland (PDX) 07:00 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 661 Kahului (OGG) 07:00 förväntad
Boeing 787 United Airlines UA 577 Newark (EWR) 07:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5802 Tucson (TUS) 07:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5532 Las Vegas (LAS) 07:13 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1810 Detroit (DTW) 07:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5298 Las Vegas (LAS) 07:15 förväntad
Boeing 737 MAX 9 United Airlines UA 540 Houston (IAH) 07:17 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5564 Ontario (ONT) 07:20 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5539 Salt Lake City (SLC) 07:23 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1902 Las Vegas (LAS) 07:30 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2801 Atlanta (ATL) 07:30 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5900 Reno (RNO) 07:30 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1106 Santa Ana (SNA) 07:30 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1350 Boston (BOS) 07:35 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1295 Los Angeles (LAX) 07:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5920 Burbank (BUR) 07:40 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5061 Phoenix (PHX) 07:40 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 258 Austin (AUS) 07:45 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 291 Washington (IAD) 07:45 förväntad
American Airlines AA 2614 Chicago (ORD) 07:50 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5445 Sacramento (SMF) 07:55 förväntad

08:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 4 - 12 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 925 Los Angeles (LAX) 08:00 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2096 Seattle (SEA) 08:11 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1019 Seattle (SEA) 08:20 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 2150 Santa Ana (SNA) 08:22 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1136 Long Beach (LGB) 08:24 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1294 Los Angeles (LAX) 08:25 förväntad
United Airlines UA 5319 Spokane (GEG) 08:25 förväntad
United Airlines UA 5496 Medford (MFR) 08:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4532 Los Angeles (LAX) 08:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4937 San Diego (SAN) 08:25 förväntad
Airbus A350-900 9V-SMR Singapore Airlines SQ 32 Singapore (SIN) 08:31 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 618 Vancouver (YVR) 08:31 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 239 Burbank (BUR) 08:32 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2123 Austin (AUS) 08:33 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 862 Hong Kong (HKG) 08:33 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5406 Jackson (JAC) 08:45 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5982 Santa Barbara (SBA) 08:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5642 Boise (BOI) 08:48 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5309 San Antonio (SAT) 08:53 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 731 Philadelphia (PHL) 08:59 förväntad

AVÅGENDE — 42
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 780 Montréal (YUL) 08:00 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1274 San José del Cabo (SJD) 08:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1734 Kahului (OGG) 08:00 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 613 Los Angeles (LAX) 08:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5696 San Luis Obispo (SBP) 08:02 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 390 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:05 förväntad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1001 Washington (DCA) 08:05 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 361 Portland (PDX) 08:10 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1359 New York (JFK) 08:15 förväntad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8839 Vancouver (YVR) 08:20 förväntad
Alaska Airlines AS 763 Honolulu (HNL) 08:20 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 434 Boston (BOS) 08:20 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1259 Seattle (SEA) 08:30 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2119 Santa Ana (SNA) 08:30 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 1676 Newark (EWR) 08:30 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 234 Orlando (MCO) 08:30 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2419 Ontario (ONT) 08:30 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5575 Medford (MFR) 08:30 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5682 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5766 Redding (RDD) 08:30 förväntad
United Airlines UA 580 New Orleans (MSY) 08:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5879 Redmond (RDM) 08:30 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5905 Mammoth Lakes (MMH) 08:30 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 639 Chicago (ORD) 08:30 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 768 Boston (BOS) 08:30 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 784 Vancouver (YVR) 08:30 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1875 Portland (PDX) 08:33 förväntad
United Airlines UA 2215 Palm Springs (PSP) 08:33 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1679 Cancún (CUN) 08:34 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1212 Puerto Vallarta (PVR) 08:35 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5914 Madison (MSN) 08:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1960 Charlotte (CLT) 08:37 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6034 Los Angeles (LAX) 08:40 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 306 Newark (EWR) 08:40 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2556 Minneapolis (MSP) 08:40 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1672 Washington (DCA) 08:41 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5249 Ontario (ONT) 08:42 förväntad
Airbus A330-200 American Airlines AA 700 Philadelphia (PHL) 08:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1721 Kailua/Kona (KOA) 08:52 förväntad
United Airlines UA 2306 San Diego (SAN) 08:55 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 431 Denver (DEN) 08:55 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1761 San José del Cabo (SJD) 08:57 förväntad

09:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 43
Väntningstid 2 - 5 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1903 Las Vegas (LAS) 09:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1013 New Orleans (MSY) 09:03 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 495 Chicago (ORD) 09:04 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 753 Chicago (ORD) 09:06 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 858 Shanghai (PVG) 09:07 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 152 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:09 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5997 Palm Springs (PSP) 09:10 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2093 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:11 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1881 Washington (IAD) 09:15 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3461 Salt Lake City (SLC) 09:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5574 Las Vegas (LAS) 09:20 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 759 Orlando (MCO) 09:21 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5966 San Luis Obispo (SBP) 09:23 förväntad
Boeing 787-9 N24972 United Airlines UA 2 Singapore (SIN) 09:27 förväntad
Boeing 737 MAX 9 United Airlines UA 2258 San Diego (SAN) 09:27 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 820 Mexico City (MEX) 09:27 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 209 Santa Ana (SNA) 09:28 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1219 Austin (AUS) 09:30 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 392 Portland (PDX) 09:30 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5215 Omaha (OMA) 09:31 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 574 Vancouver (YVR) 09:32 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 745 Cincinnati (CVG) 09:32 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6041 Los Angeles (LAX) 09:33 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 838 Tokyo (NRT) 09:33 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1615 Cleveland (CLE) 09:35 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1675 Baltimore (BWI) 09:37 förväntad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3633 Salt Lake City (SLC) 09:39 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 277 Denver (DEN) 09:40 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 876 Tokyo (HND) 09:40 förväntad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 589 Shanghai (PVG) 09:41 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1698 Raleigh/Durham (RDU) 09:41 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1900 Atlanta (ATL) 09:43 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2719 Los Angeles (LAX) 09:48 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5550 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 09:49 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5347 Minneapolis (MSP) 09:51 förväntad
Boeing 777-300ER Korean Air KE 23 Seoul (ICN) 09:52 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 274 Houston (IAH) 09:54 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5427 Oklahoma City (OKC) 09:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5681 St Louis (STL) 09:55 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5856 Tucson (TUS) 09:55 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1880 Phoenix (PHX) 09:57 förväntad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8579 Calgary (YYC) 09:57 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 665 Denver (DEN) 09:57 förväntad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 2 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3404 Dallas (DAL) 09:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5228 Los Angeles (LAX) 09:00 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5549 Arcata/Eureka (ACV) 09:00 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1868 Phoenix (PHX) 09:01 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 1175 Honolulu (HNL) 09:01 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5449 Boise (BOI) 09:02 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1235 Long Beach (LGB) 09:04 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 946 Los Angeles (LAX) 09:05 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 11 Honolulu (HNL) 09:05 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 445 Philadelphia (PHL) 09:05 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2128 Miami (MIA) 09:07 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5368 Eugene (EUG) 09:10 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5786 Salt Lake City (SLC) 09:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4939 San Diego (SAN) 09:10 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1111 Lihue (LIH) 09:15 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 1725 Kahului (OGG) 09:15 förväntad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1005 New York (JFK) 09:20 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1406 Las Vegas (LAS) 09:20 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2229 Pittsburgh (PIT) 09:22 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1272 Puerto Vallarta (PVR) 09:25 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5404 Omaha (OMA) 09:29 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5599 Hailey (SUN) 09:30 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1054 Washington (IAD) 09:31 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5380 Seattle (SEA) 09:35 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2691 Chicago (ORD) 09:38 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 578 Fort Lauderdale (FLL) 09:39 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1276 San José del Cabo (SJD) 09:40 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1958 Houston (IAH) 09:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5459 Sacramento (SMF) 09:40 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5990 Aspen (ASE) 09:55 förväntad

10:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 37
Väntningstid 2 - 5 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1935 Los Angeles (LAX) 10:00 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1428 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:02 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 357 Cincinnati (CVG) 10:02 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5713 Seattle (SEA) 10:04 förväntad
Airbus A330-200 China Eastern Airlines MU 767 Kunming (KMG) 10:05 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1751 Seattle (SEA) 10:10 förväntad
Alaska Airlines AS 3373 Santa Ana (SNA) 10:10 förväntad
Boeing 787 United Airlines UA 1848 Newark (EWR) 10:10 förväntad
Boeing 777-300ER ANA NH 8 Tokyo (NRT) 10:13 förväntad
Airbus A320 N964JT JetBlue Airways B6 133 Boston (BOS) 10:17 förväntad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 870 Hong Kong (HKG) 10:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5039 Los Angeles (LAX) 10:20 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1740 Pittsburgh (PIT) 10:21 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5707 San Diego (SAN) 10:22 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2632 Burbank (BUR) 10:25 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 834 Las Vegas (LAS) 10:27 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 363 Newark (EWR) 10:30 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 34 Osaka (KIX) 10:31 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 372 Portland (PDX) 10:36 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 761 Chicago (ORD) 10:37 förväntad
Boeing 787-9 C-FVLU Air Canada AC 737 Toronto (YYZ) 10:39 förväntad
Boeing 757 N681DA Delta Air Lines DL 1856 Boston (BOS) 10:39 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5491 Sacramento (SMF) 10:39 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 76 New York (JFK) 10:40 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1626 Atlanta (ATL) 10:41 förväntad
Airbus A320 Interjet 4O 820 Guadalajara (GDL) 10:45 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2828 Everett (PAE) 10:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1159 Cancún (CUN) 10:46 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5899 Reno (RNO) 10:46 förväntad
Boeing 767-300 American Airlines AA 383 Miami (MIA) 10:47 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5208 Los Angeles (LAX) 10:49 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 785 Charlotte (CLT) 10:50 förväntad
United Airlines UA 5268 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:50 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1591 Detroit (DTW) 10:54 förväntad
Aeromexico AM 662 Guadalajara (GDL) 10:55 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3311 Palm Springs (PSP) 10:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5067 San Diego (SAN) 10:55 förväntad

AVÅGENDE — 31
Väntningstid 2 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3312 Palm Springs (PSP) 10:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5574 Denver (DEN) 10:00 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 152 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:01 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6041 Los Angeles (LAX) 10:10 förväntad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3633 Salt Lake City (SLC) 10:19 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 563 Vancouver (YVR) 10:20 förväntad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 31 Singapore (SIN) 10:30 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2719 Los Angeles (LAX) 10:32 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 495 Chicago (ORD) 10:33 förväntad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8744 Edmonton (YEG) 10:35 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2262 Cleveland (CLE) 10:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5243 Spokane (GEG) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5256 Kansas City (MCI) 10:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5412 Eugene (EUG) 10:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5461 Reno (RNO) 10:40 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 575 Atlanta (ATL) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5776 Phoenix (PHX) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5932 Minneapolis (MSP) 10:40 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5986 Eagle (EGE) 10:40 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 685 Vancouver (YVR) 10:40 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 893 Seoul (ICN) 10:40 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5713 Seattle (SEA) 10:43 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1202 Chicago (ORD) 10:45 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1424 Palm Springs (PSP) 10:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1689 San José del Cabo (SJD) 10:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5448 Albuquerque (ABQ) 10:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1122 Honolulu (HNL) 10:46 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1514 Atlanta (ATL) 10:47 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2078 Charlotte (CLT) 10:48 förväntad
United Airlines UA 223 Denver (DEN) 10:50 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 358 Las Vegas (LAS) 10:55 förväntad

11:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 33
Väntningstid 2 - 7 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 5664 Ontario (ONT) 11:00 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 892 Seoul (ICN) 11:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1879 Phoenix (PHX) 11:05 förväntad
Alaska Airlines AS 3497 Dallas (DAL) 11:05 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1260 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:06 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 623 New York (JFK) 11:07 förväntad
United Airlines UA 2051 Tampa (TPA) 11:08 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 268 Denver (DEN) 11:10 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 295 Ontario (ONT) 11:10 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2533 Los Angeles (LAX) 11:12 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5655 Burbank (BUR) 11:14 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 497 Newark (EWR) 11:18 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5615 Las Vegas (LAS) 11:18 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1141 Philadelphia (PHL) 11:20 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1574 Minneapolis (MSP) 11:20 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 207 Boston (BOS) 11:22 förväntad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8840 Vancouver (YVR) 11:25 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1071 Washington (IAD) 11:25 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 922 Fort Lauderdale (FLL) 11:26 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5553 Mammoth Lakes (MMH) 11:28 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1763 Washington (IAD) 11:29 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5203 Palm Springs (PSP) 11:34 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5452 Redding (RDD) 11:35 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 708 Los Angeles (LAX) 11:37 förväntad
Boeing 777-300ER China Southern Airlines CZ 659 Guangzhou (CAN) 11:38 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5446 Santa Barbara (SBA) 11:40 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 500 Indianapolis (IND) 11:43 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2639 Los Angeles (LAX) 11:45 förväntad
United Airlines UA 2119 Nashville (BNA) 11:47 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1998 Houston (IAH) 11:54 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1357 Boston (BOS) 11:55 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 577 Fort Lauderdale (FLL) 11:55 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1515 Miami (MIA) 11:57 förväntad

AVÅGENDE — 42
Väntningstid 2 - 10 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1972 Los Angeles (LAX) 11:00 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1123 Salt Lake City (SLC) 11:00 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1900 San Diego (SAN) 11:00 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 277 Seattle (SEA) 11:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 309 Washington (IAD) 11:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 493 Lihue (LIH) 11:00 förväntad
United Airlines UA 535 Newark (EWR) 11:00 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 701 Austin (AUS) 11:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5334 San Antonio (SAT) 11:04 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1210 Puerto Vallarta (PVR) 11:05 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2363 Detroit (DTW) 11:05 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 631 Santa Ana (SNA) 11:05 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2632 Chicago (MDW) 11:05 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5044 Los Angeles (LAX) 11:05 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 565 Detroit (DTW) 11:10 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 1865 Boston (BOS) 11:11 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1896 Las Vegas (LAS) 11:15 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 41 Kahului (OGG) 11:15 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5541 Redmond (RDM) 11:15 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 35 Osaka (KIX) 11:25 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 815 Houston (IAH) 11:25 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 317 Indianapolis (IND) 11:27 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1571 Puerto Vallarta (PVR) 11:28 förväntad
Boeing 737 MAX 9 United Airlines UA 1273 Kahului (OGG) 11:29 förväntad
Air India AI 174 New Delhi (DEL) 11:30 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 303 Seattle (SEA) 11:30 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2052 Raleigh/Durham (RDU) 11:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5807 Tucson (TUS) 11:30 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 694 Kailua/Kona (KOA) 11:30 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5710 Bozeman (BZN) 11:31 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3372 Santa Ana (SNA) 11:35 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5685 North Bend (OTH) 11:35 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 875 Tokyo (HND) 11:35 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5068 San Diego (SAN) 11:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 16 New York (JFK) 11:44 förväntad
Airbus A320 Interjet 4O 821 Guadalajara (GDL) 11:45 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5469 Calgary (YYC) 11:45 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1626 Atlanta (ATL) 11:49 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5455 Medford (MFR) 11:50 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 334 Boston (BOS) 11:55 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 29 Singapore (SIN) 11:55 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 888 Beijing (PEK) 11:55 förväntad

12:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 2 - 9 min.
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1305 Seattle (SEA) 12:00 förväntad
Boeing 747 Air China CA 985 Beijing (PEK) 12:00 förväntad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 2961 New York (JFK) 12:05 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5543 Boise (BOI) 12:09 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2080 Santa Ana (SNA) 12:11 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5332 Reno (RNO) 12:11 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 404 Houston (IAH) 12:14 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5505 Sacramento (SMF) 12:14 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 213 Seattle (SEA) 12:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4784 Las Vegas (LAS) 12:15 förväntad
United Airlines UA 5279 Medford (MFR) 12:16 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5349 Arcata/Eureka (ACV) 12:18 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5080 Phoenix (PHX) 12:20 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 2348 Portland (PDX) 12:21 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5967 Salt Lake City (SLC) 12:22 förväntad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2143 Cleveland (CLE) 12:25 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5416 Ontario (ONT) 12:25 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5595 Tucson (TUS) 12:29 förväntad
Boeing 787-8 N45905 United Airlines UA 984 Paris (CDG) 12:31 förväntad
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 8 Auckland (AKL) 12:33 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5537 Redmond (RDM) 12:34 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2796 Salt Lake City (SLC) 12:39 förväntad
Boeing 787-8 American Airlines AA 2248 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:48 förväntad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1891 Detroit (DTW) 12:50 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4338 Los Angeles (LAX) 12:55 förväntad

AVÅGENDE — 36
Väntningstid 2 - 16 min.
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8578 Calgary (YYC) 12:00 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1926 Los Angeles (LAX) 12:00 förväntad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 590 Shanghai (PVG) 12:00 förväntad
Boeing 777-300ER ANA NH 7 Tokyo (NRT) 12:00 förväntad
Boeing 787 United Airlines UA 503 Newark (EWR) 12:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1822 Phoenix (PHX) 12:01 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1260 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:03 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2827 Everett (PAE) 12:05 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2596 Boston (BOS) 12:05 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2045 Phoenix (PHX) 12:09 förväntad
Boeing 767-300 American Airlines AA 383 Miami (MIA) 12:10 förväntad
Boeing 787-9 Air Canada AC 756 Toronto (YYZ) 12:10 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1880 Phoenix (PHX) 12:10 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5223 Burbank (BUR) 12:10 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5585 Oklahoma City (OKC) 12:10 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 837 Tokyo (NRT) 12:10 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2533 Los Angeles (LAX) 12:15 förväntad
United Airlines UA 2055 Portland (PDX) 12:15 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5325 Santa Barbara (SBA) 12:15 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5458 Jackson (JAC) 12:16 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1100 Nashville (BNA) 12:20 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1371 Seattle (SEA) 12:20 förväntad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 7 Taipei (TPE) 12:20 förväntad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 879 Hong Kong (HKG) 12:20 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 794 Chicago (ORD) 12:22 förväntad
Aeromexico AM 663 Guadalajara (GDL) 12:25 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2639 Los Angeles (LAX) 12:26 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2567 Portland (PDX) 12:30 förväntad
Boeing 777-300ER Korean Air KE 24 Seoul (ICN) 12:30 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 759 Seattle (SEA) 12:33 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 664 Denver (DEN) 12:49 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5916 San Diego (SAN) 12:53 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 1013 Denver (DEN) 12:55 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1615 Houston (IAH) 12:55 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5422 Ontario (ONT) 12:55 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 809 Santa Ana (SNA) 12:55 förväntad

13:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 33
Väntningstid 3 - 8 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1345 Fort Lauderdale (FLL) 13:00 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 625 New York (JFK) 13:02 förväntad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 668 Mexico City (MEX) 13:05 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5705 Seattle (SEA) 13:05 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5657 San Luis Obispo (SBP) 13:05 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1991 Newark (EWR) 13:09 förväntad
Boeing 777-300ER JAL JL 2 Tokyo (HND) 13:10 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5838 Eugene (EUG) 13:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5337 Denver (DEN) 13:10 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 415 New York (JFK) 13:13 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 391 Portland (PDX) 13:15 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 899 Los Angeles (LAX) 13:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4945 San Diego (SAN) 13:15 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2634 Chicago (ORD) 13:16 förväntad
Airbus A380-800 A6-EUI Emirates EK 225 Dubai (DXB) 13:22 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1620 Palm Springs (PSP) 13:22 förväntad
Boeing 787-9 PH-BHI KLM KL 605 Amsterdam (AMS) 13:25 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5962 Hailey (SUN) 13:26 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 889 Beijing (PEK) 13:30 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1911 Las Vegas (LAS) 13:35 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 447 Los Angeles (LAX) 13:36 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1278 Atlanta (ATL) 13:44 förväntad
Airbus A330-200 Fiji Airways FJ 870 Nadi (NAN) 13:45 förväntad
Boeing 737-700 N15710 United Airlines UA 2395 Newark (EWR) 13:45 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2294 Boston (BOS) 13:52 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6007 Los Angeles (LAX) 13:55 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3423 Palm Springs (PSP) 13:55 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1061 Austin (AUS) 13:58 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 264 Madison (MSN) 13:58 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5442 Reno (RNO) 13:58 förväntad
Boeing 777 N221UA United Airlines UA 949 London (LHR) 13:58 förväntad
Airbus A340-600 D-AIHD Lufthansa LH 454 Frankfurt-am-Main (FRA) 13:59 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5825 Salt Lake City (SLC) 13:59 förväntad

AVÅGENDE — 31
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1390 New Orleans (MSY) 13:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 492 Las Vegas (LAS) 13:00 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5201 Monterey (MRY) 13:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5275 Palm Springs (PSP) 13:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5438 Montrose (MTJ) 13:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 821 Mexico City (MEX) 13:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4784 Burbank (BUR) 13:00 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 516 New York (JFK) 13:05 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5708 Boise (BOI) 13:05 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1229 Salt Lake City (SLC) 13:07 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5584 Hayden (HDN) 13:09 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 869 Hong Kong (HKG) 13:10 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5911 Reno (RNO) 13:11 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5573 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:15 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 712 Las Vegas (LAS) 13:20 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1024 New York (JFK) 13:30 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2117 Santa Ana (SNA) 13:30 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 373 Seattle (SEA) 13:30 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1142 Nashville (BNA) 13:30 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 647 Tampa (TPA) 13:34 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1218 Austin (AUS) 13:35 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 292 Orlando (MCO) 13:35 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 871 Taipei (TPE) 13:35 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5569 Los Angeles (LAX) 13:35 förväntad
Airbus A330-200 China Eastern Airlines MU 768 Qingdao (TAO) 13:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5337 Phoenix (PHX) 13:50 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5701 San Luis Obispo (SBP) 13:53 förväntad
Boeing 777-300ER China Southern Airlines CZ 660 Wuhan (WUH) 13:55 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5705 Seattle (SEA) 13:55 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 242 Boston (BOS) 13:55 förväntad
Boeing 787-8 American Airlines AA 2248 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:56 förväntad

14:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 2 - 13 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2042 Santa Ana (SNA) 14:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 501 Los Angeles (LAX) 14:13 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 1193 Vancouver (YVR) 14:16 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 1591 Fort Myers (RSW) 14:20 förväntad
Boeing 777-300ER Korean Air KE 25 Seoul (ICN) 14:24 förväntad
Boeing 777-300ER F-GSQJ Air France AF 84 Paris (CDG) 14:25 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2700 Los Angeles (LAX) 14:26 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 614 Philadelphia (PHL) 14:28 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 470 Orlando (MCO) 14:29 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 477 Boston (BOS) 14:29 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1470 Chicago (ORD) 14:31 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 615 New York (JFK) 14:35 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5800 Salt Lake City (SLC) 14:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 179 New York (JFK) 14:37 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1076 Seattle (SEA) 14:40 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 340 Minneapolis (MSP) 14:47 förväntad
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 757 Toronto (YYZ) 14:48 förväntad
Boeing 747-400 British Airways BA 285 London (LHR) 14:48 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 499 Chicago (ORD) 14:48 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5320 Eugene (EUG) 14:49 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 139 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:50 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5407 Seattle (SEA) 14:50 förväntad
United Airlines UA 2187 Houston (IAH) 14:52 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 372 Honolulu (HNL) 14:54 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 569 Portland (PDX) 14:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3867 Los Angeles (LAX) 14:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5359 Boise (BOI) 14:58 förväntad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1029 Kailua/Kona (KOA) 14:00 förväntad
Boeing 787 United Airlines UA 2319 Newark (EWR) 14:00 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 698 Chicago (ORD) 14:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5150 San Diego (SAN) 14:00 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 857 Shanghai (PVG) 14:05 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5452 Fresno (FAT) 14:10 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 300 Honolulu (HNL) 14:15 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 765 Atlanta (ATL) 14:18 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 928 Los Angeles (LAX) 14:20 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 720 Denver (DEN) 14:25 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1908 Las Vegas (LAS) 14:30 förväntad
Boeing 767-300 Icelandair FI 862 Reykjavík (KEF) 14:30 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2634 Chicago (ORD) 14:32 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5251 Santa Barbara (SBA) 14:33 förväntad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 669 Mexico City (MEX) 14:35 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 305 Seattle (SEA) 14:35 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3318 Palm Springs (PSP) 14:35 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 333 Portland (PDX) 14:35 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6007 Los Angeles (LAX) 14:40 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5749 Boise (BOI) 14:40 förväntad
Boeing 777-300ER N2142U United Airlines UA 58 Frankfurt-am-Main (FRA) 14:45 förväntad
Boeing 747 Air China CA 986 Beijing (PEK) 14:50 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2244 Fort Lauderdale (FLL) 14:55 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 539 Kahului (OGG) 14:58 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 264 Houston (IAH) 14:59 förväntad

15:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 31
Väntningstid 3 - 5 min.
Alaska Airlines AS 1929 Los Angeles (LAX) 15:00 förväntad
Airbus A350-900 Asiana Airlines OZ 212 Seoul (ICN) 15:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1757 Las Vegas (LAS) 15:00 förväntad
Copa Airlines CM 208 Tocumen (PTY) 15:05 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5834 Aspen (ASE) 15:07 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1282 Portland (PDX) 15:10 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2946 New York (JFK) 15:12 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 229 Washington (IAD) 15:12 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 378 Denver (DEN) 15:13 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2136 Long Beach (LGB) 15:18 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2008 Washington (IAD) 15:22 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 2080 Newark (EWR) 15:24 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1275 San José del Cabo (SJD) 15:25 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 647 New York (JFK) 15:25 förväntad
United Airlines UA 5984 Monterey (MRY) 15:25 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5683 Phoenix (PHX) 15:26 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3377 Santa Ana (SNA) 15:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5465 Redmond (RDM) 15:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5504 Medford (MFR) 15:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5764 Santa Barbara (SBA) 15:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5075 San Diego (SAN) 15:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5535 North Bend (OTH) 15:33 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 420 Los Angeles (LAX) 15:35 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5362 Burbank (BUR) 15:35 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1959 San Diego (SAN) 15:40 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 810 Washington (DCA) 15:41 förväntad
Airbus A340-300 LN-RKG SAS SK 935 Copenhagen (CPH) 15:45 förväntad
Boeing 777 N206UA United Airlines UA 900 London (LHR) 15:45 förväntad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 18 Taipei (TPE) 15:50 förväntad
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 19 London (LHR) 15:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5423 Las Vegas (LAS) 15:55 förväntad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 757-200 United Airlines UA 2044 Newark (EWR) 15:00 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 433 Los Angeles (LAX) 15:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5767 Los Angeles (LAX) 15:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 943 Las Vegas (LAS) 15:05 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2700 Los Angeles (LAX) 15:10 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 104 New York (JFK) 15:25 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5473 Sacramento (SMF) 15:25 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5536 Tucson (TUS) 15:25 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 612 Portland (PDX) 15:25 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2564 Santa Ana (SNA) 15:30 förväntad
Boeing 787-9 KLM KL 606 Amsterdam (AMS) 15:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 166 New York (JFK) 15:37 förväntad
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 742 Toronto (YYZ) 15:40 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 990 Paris (CDG) 15:40 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1102 Washington (IAD) 15:45 förväntad
Boeing 787-8 United Airlines UA 891 Shanghai (PVG) 15:45 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5048 Los Angeles (LAX) 15:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2242 Denver (DEN) 15:47 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 616 New York (JFK) 15:48 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 139 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:49 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1582 Minneapolis (MSP) 15:50 förväntad
Airbus A340-600 D-AIHD Lufthansa LH 455 Frankfurt-am-Main (FRA) 15:55 förväntad

16:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 747-400 Qantas QF 73 Sydney (SYD) 16:00 förväntad

17:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

18:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

19:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

20:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

21:00 23.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 20 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1106 Raleigh/Durham (RDU) 21:35 förväntad
Alaska Airlines AS 1964 San Diego (SAN) 21:55 förväntad

22:00 23.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 6 min.
Alaska Airlines AS 762 Honolulu (HNL) 22:38 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 583 Miami (MIA) 22:43 förväntad
United Airlines UA 1882 Portland (PDX) 22:49 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 435 Kailua/Kona (KOA) 22:52 förväntad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 664 Mexico City (MEX) 22:53 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 413 Cleveland (CLE) 22:55 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 650 Honolulu (HNL) 22:55 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 833 Boston (BOS) 22:56 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 568 Vancouver (YVR) 22:59 förväntad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 2 - 5 min.
Airbus A380-800 Lufthansa LH 459 Munich (MUC) 22:40 gate stängd
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1375 Seattle (SEA) 22:45 förväntad
United Airlines UA 2013 Seattle (SEA) 22:47 förväntad
United Airlines UA 864 Atlanta (ATL) 22:50 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5714 San Luis Obispo (SBP) 22:53 förväntad
United Airlines UA 1450 Pittsburgh (PIT) 22:55 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2371 Portland (PDX) 22:55 förväntad
Boeing 777-300ER United Airlines UA 917 Auckland (AKL) 22:55 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2688 Miami (MIA) 22:56 förväntad

23:00 23.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 12 min.
United Airlines UA 2065 Indianapolis (IND) 23:00 förväntad
Southwest Airlines WN 8507 Las Vegas (LAS) 23:00 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2024 Santa Ana (SNA) 23:04 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1829 Detroit (DTW) 23:04 förväntad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1671 Seattle (SEA) 23:14 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5483 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:20 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 489 Charlotte (CLT) 23:21 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5873 Santa Ana (SNA) 23:31 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2414 Vancouver (YVR) 23:33 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1844 Houston (IAH) 23:34 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 42 Kahului (OGG) 23:36 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2360 Las Vegas (LAS) 23:42 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1127 Baltimore (BWI) 23:54 förväntad
Sun Country Airlines SY 397 Minneapolis (MSP) 23:55 förväntad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 777-300ER SWISS LX 39 Zurich (ZRH) 23:00 ombordstigning
Boeing 737-900 United Airlines UA 1145 Cancún (CUN) 23:00 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 214 Chicago (ORD) 23:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 384 Philadelphia (PHL) 23:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 743 New Orleans (MSY) 23:00 förväntad
United Airlines UA 2366 Las Vegas (LAS) 23:05 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 863 Sydney (SYD) 23:05 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 412 Mexico City (MEX) 23:08 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 276 New York (JFK) 23:15 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 2566 Atlanta (ATL) 23:15 förväntad
United Airlines UA 2069 Indianapolis (IND) 23:15 förväntad
French Bee BF 710 Papeete (PPT) 23:20 förväntad
Airbus A319 United Airlines UA 2311 Cincinnati (CVG) 23:20 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 278 Fort Lauderdale (FLL) 23:30 förväntad
Boeing 777-300ER Korean Air KE 26 Seoul (ICN) 23:30 förväntad
Airbus A350-900 Asiana Airlines OZ 211 Seoul (ICN) 23:30 ombordstigning
China Southern Airlines CZ 658 Guangzhou (CAN) 23:40 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1204 Houston (IAH) 23:41 förväntad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 873 Hong Kong (HKG) 23:45 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 134 Boston (BOS) 23:50 förväntad
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 105 Manila (MNL) 23:50 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5878 Santa Barbara (SBA) 23:50 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 351 Seattle (SEA) 23:59 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5700 Redmond (RDM) 23:59 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 995 Chicago (ORD) 23:59 förväntad

00:00 24.03.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 7116 Tocumen (PTY) 00:08 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 385 Houston (IAH) 00:08 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1903 Denver (DEN) 00:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2428 Las Vegas (LAS) 00:10 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 560 San Salvador 00:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1415 New York (JFK) 00:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1428 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:18 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6020 Los Angeles (LAX) 00:28 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3445 Los Angeles 00:40 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 752 Honolulu (HNL) 00:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2280 Miami (MIA) 00:53 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Aeromexico AM 665 Mexico City (MEX) 00:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1004 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:09 planerad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 17 Taipei (TPE) 00:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2762 Minneapolis (MSP) 00:25 planerad
Boeing 787-8 United Airlines UA 9 Chengdu (CTU) 00:25 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 680 Chicago (ORD) 00:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1826 Charlotte (CLT) 00:31 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 831 Cancún (CUN) 00:35 planerad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 27 Taipei (TPE) 00:40 planerad
United Airlines UA 1197 Houston (IAH) 00:49 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 662 Denver (DEN) 00:55 planerad

01:00 24.03.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 11 - 16 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2215 New York (JFK) 01:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1715 New York (JFK) 01:23 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 333 Boston (BOS) 01:39 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 13 - 25 min.
Boeing 777-300ER China Airlines CI 3 Taipei (TPE) 01:05 planerad
Airbus A350-1000 Cathay Pacific CX 893 Hong Kong (HKG) 01:05 planerad
Boeing 777-300ER Singapore Airlines SQ 1 Singapore (SIN) 01:05 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 561 San Salvador 01:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 7132 Tocumen (PTY) 01:31 planerad

02:00 24.03.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

03:00 24.03.2019

+7°C   Vindar: 1 m/s @ 300°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
United Airlines UA 1426 Los Angeles 03:30 planerad

04:00 24.03.2019

+7°C   Vindar: 1 m/s @ 300°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 6 - 11 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1092 Kona 04:41 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 396 Honolulu (HNL) 04:52 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1557 Kahului 04:53 planerad

05:00 24.03.2019

+7°C   Vindar: 1 m/s @ 300°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 20 - 36 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1746 Lihue 05:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1724 Kona 05:41 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1580 Kahului 05:45 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1916 Los Angeles (LAX) 05:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2182 Las Vegas (LAS) 05:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 452 San Diego (SAN) 05:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1260 Tampa (TPA) 05:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6019 Los Angeles (LAX) 05:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5230 San Diego (SAN) 05:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2565 Phoenix (PHX) 05:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2190 Denver (DEN) 05:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2239 Chicago 05:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3531 Hartford 05:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1198 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:52 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1766 Philadelphia (PHL) 05:56 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2042 Phoenix (PHX) 05:57 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02