Louisville Standiford Field, Louisville (SDF / KSDF)

Planespotter’s tidtabell

01:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 5 m/s @ 220°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1830 m   Uppskattad bana: 17L, 17R

02:00 25.06.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 272°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

03:00 25.06.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 272°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

04:00 25.06.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 272°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

05:00 25.06.2019

+16°C   Vindar: 2 m/s @ 256°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 16 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5656 Charlotte (CLT) 05:18 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4492 Philadelphia (PHL) 05:34 planerad

06:00 25.06.2019

+16°C   Vindar: 2 m/s @ 256°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 American Airlines AA 555 Los Angeles (LAX) 06:15 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 10 - 25 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2099 Atlanta 06:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4472 Washington (DCA) 06:05 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6114 New York (LGA) 06:15 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3238 Detroit (DTW) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1096 Chicago (MDW) 06:25 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5897 Detroit (DTW) 06:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3702 Minneapolis (MSP) 06:50 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5745 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:54 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5523 Charlotte (CLT) 06:54 planerad

07:00 25.06.2019

+16°C   Vindar: 2 m/s @ 256°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 12 - 20 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3438 Houston (IAH) 07:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4653 Miami (MIA) 07:00 planerad
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 3517 Minneapolis (MSP) 07:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2171 Atlanta 07:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2050 Los Angeles 07:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 555 Los Angeles 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Baltimore (BWI) 07:45 planerad
Embraer RJ145 Aer Lingus EI 6317 Chicago (ORD) 07:50 planerad

08:00 25.06.2019

+18°C   Vindar: 3 m/s @ 248°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 11 min.
Airbus A319 Allegiant Air G4 2292 Orlando (SFB) 08:32 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5019 Charlotte (CLT) 08:43 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 20 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2382 Atlanta 08:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3089 Chicago 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2574 Denver (DEN) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2850 Denver (DEN) 08:15 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5788 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:35 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3502 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:36 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3482 Chicago (ORD) 08:37 planerad

09:00 25.06.2019

+18°C   Vindar: 3 m/s @ 248°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 32 min.
United Airlines UA 498 Washington 09:00 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3512 Chicago 09:32 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4076 Chicago (ORD) 09:47 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3746 Detroit (DTW) 09:51 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 6 - 37 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3652 Houston (IAH) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1338 Chicago (MDW) 09:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5019 Charlotte (CLT) 09:13 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2185 Orlando (SFB) 09:17 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3571 Chicago (ORD) 09:54 planerad

10:00 25.06.2019

+18°C   Vindar: 3 m/s @ 248°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 28 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 105 Baltimore (BWI) 10:05 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5726 Dallas 10:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1522 Atlanta 10:07 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 2667 Washington (IAD) 10:09 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5260 Charlotte (CLT) 10:37 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4410 Philadelphia (PHL) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 12 min.
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 1682 Detroit (DTW) 10:08 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3746 Detroit (DTW) 10:16 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4076 Chicago (ORD) 10:28 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5726 Dallas 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 106 Baltimore (BWI) 10:40 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1522 Atlanta 10:46 planerad

11:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 4 m/s @ 264°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 27 min.
United Airlines UA 1094 Houston 11:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4523 New York (LGA) 11:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Orlando (MCO) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2444 Chicago (MDW) 11:40 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5870 New York (LGA) 11:41 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5871 New York (LGA) 11:46 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 7 - 21 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3008 Chicago (ORD) 11:00 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5260 Charlotte (CLT) 11:07 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4410 Philadelphia (PHL) 11:28 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 3513 Chicago (ORD) 11:33 planerad

12:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 4 m/s @ 264°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 14 - 15 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1302 Atlanta 12:12 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5764 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2388 Tampa (TPA) 12:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 898 Charlotte (CLT) 12:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3589 Minneapolis (MSP) 12:59 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 4 - 26 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Houston (HOU) 12:05 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3172 Newark (EWR) 12:08 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5870 New York (LGA) 12:11 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2444 Orlando (MCO) 12:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4523 New York (LGA) 12:19 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5764 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:45 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1302 Atlanta 12:52 planerad

13:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 4 m/s @ 264°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 23 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5168 Charlotte 13:09 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2496 Atlanta 13:32 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6196 Detroit (DTW) 13:32 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3627 Detroit 13:36 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3760 Chicago (ORD) 13:59 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2388 Chicago (MDW) 13:15 planerad
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 3515 Minneapolis (MSP) 13:21 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 898 Charlotte 13:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3589 Minneapolis (MSP) 13:29 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5168 Charlotte (CLT) 13:39 planerad

14:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 253°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 35 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1926 Houston (HOU) 14:00 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3659 New York (LGA) 14:35 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5868 New York (LGA) 14:36 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3102 Chicago (ORD) 14:47 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5441 Charlotte (CLT) 14:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 466 Baltimore (BWI) 14:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 18 min.
Embraer RJ145 Air Canada AC 3370 Chicago (ORD) 14:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6196 Detroit (DTW) 14:07 planerad
Boeing 717-200 Virgin Atlantic VS 1877 Atlanta 14:12 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 1686 Detroit (DTW) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2409 Dallas (DAL) 14:40 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3772 Washington (IAD) 14:50 planerad

15:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 253°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 7 - 13 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3505 Houston (IAH) 15:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 830 Las Vegas (LAS) 15:30 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5927 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:43 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 1747 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:49 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer RJ140 American Airlines AA 3659 New York (LGA) 15:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5917 New York (LGA) 15:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3426 Chicago (ORD) 15:20 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5441 Charlotte (CLT) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2471 Baltimore (BWI) 15:25 planerad

16:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 253°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 4 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 572 Chicago (MDW) 16:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4944 Philadelphia (PHL) 16:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2407 Phoenix (PHX) 16:35 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2184 Atlanta 16:39 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4538 Washington (DCA) 16:47 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3669 Chicago 16:49 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 25 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3667 Houston (IAH) 16:00 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5927 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 833 Las Vegas (LAS) 16:15 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 1747 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:40 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4944 Philadelphia (PHL) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2535 Phoenix (PHX) 16:50 planerad

17:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 251°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 3 - 10 min.
Embraer 170 Virgin Atlantic VS 1667 Detroit (DTW) 17:08 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5914 Detroit (DTW) 17:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4386 Philadelphia (PHL) 17:14 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5872 Detroit 17:16 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4086 Chicago (ORD) 17:17 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4089 Chicago (ORD) 17:17 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3685 Minneapolis (MSP) 17:25 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5277 Charlotte (CLT) 17:29 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6097 New York (LGA) 17:31 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6093 New York (LGA) 17:41 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4344 Miami (MIA) 17:44 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4538 Washington (DCA) 17:17 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2407 Tampa (TPA) 17:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2184 Atlanta 17:25 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3262 Albuquerque (ABQ) 17:35 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4193 Chicago (ORD) 17:43 planerad
Embraer 170 Virgin Atlantic VS 1852 Detroit (DTW) 17:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4386 Philadelphia (PHL) 17:46 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3982 Minneapolis (MSP) 17:50 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5868 New York (LGA) 17:50 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5874 New York (LGA) 17:50 planerad

18:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 251°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 22 min.
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1413 Chicago 18:09 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1705 Atlanta 18:13 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2166 Denver (DEN) 18:35 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 2666 Washington (IAD) 18:47 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3181 Chicago (ORD) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 14 - 25 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5277 Charlotte (CLT) 18:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5914 Detroit (DTW) 18:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4344 Miami (MIA) 18:14 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3646 Minneapolis (MSP) 18:32 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1705 Atlanta 18:57 planerad

19:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 251°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 29

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 16 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 642 Denver (DEN) 19:00 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 1661 Detroit (DTW) 19:01 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2977 Chicago (ORD) 19:03 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6188 Detroit (DTW) 19:09 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5535 Charlotte (CLT) 19:25 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5883 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2344 Chicago (MDW) 19:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4406 Charlotte (CLT) 19:40 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1668 Punta Gorda 19:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2166 Chicago (MDW) 19:20 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3181 Chicago (ORD) 19:32 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2977 Chicago 19:33 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 1684 Detroit (DTW) 19:35 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6188 Detroit (DTW) 19:50 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 643 Denver (DEN) 19:50 planerad

20:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 223°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R, 29

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1205 Atlanta 20:14 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 9 - 14 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5535 Charlotte (CLT) 20:00 planerad
United Airlines UA 120 New York 20:00 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5883 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:14 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4406 Charlotte (CLT) 20:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2344 Baltimore (BWI) 20:25 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1586 Punta Gorda 20:35 planerad

21:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 223°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R, 29

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 236 Baltimore (BWI) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5295 Baltimore (BWI) 21:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3663 Detroit 21:30 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5992 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:34 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3545 Newark (EWR) 21:39 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3650 Houston (IAH) 21:43 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4378 Washington (DCA) 21:52 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3096 Chicago 21:54 planerad

22:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 3 m/s @ 223°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R, 29

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 24 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5187 Charlotte (CLT) 22:03 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5899 Detroit (DTW) 22:11 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2556 Atlanta 22:21 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6089 New York (LGA) 22:35 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2991 Chicago (ORD) 22:59 planerad

23:00 25.06.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 199°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 24 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4411 Philadelphia (PHL) 23:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2598 Dallas (DAL) 23:15 planerad
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 3514 Minneapolis (MSP) 23:21 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3371 Chicago 23:29 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3692 Minneapolis (MSP) 23:30 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5939 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 291 Baltimore (BWI) 23:55 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2491 Atlanta 23:56 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3504 Newark (EWR) 23:57 planerad

00:00 26.06.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 199°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 8 - 12 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5573 Charlotte (CLT) 00:08 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4453 Miami (MIA) 00:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1818 Chicago (MDW) 00:25 planerad

Andra datum

March, 2019

26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19