San Antonio, San Antonio (SAT / KSAT)

Planespotter’s tidtabell

15:00 29.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 10°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 9 - 18 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1537 Washington 15:05 planerad
Embraer 175 American AA 6029 Los Angeles (LAX) 15:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1994 Houston (HOU) 15:20 planerad
Airbus A321 American AA 249 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:38 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 27 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1625 Orlando (MCO) 15:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2305 Atlanta 15:37 planerad
Airbus A319 American AA 548 Phoenix (PHX) 15:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1537 St Louis (STL) 15:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6060 Los Angeles (LAX) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1994 Dallas (DAL) 15:55 planerad

16:00 29.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 10°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 2267 Chicago (ORD) 16:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 28 Dallas (DAL) 16:05 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3621 Minneapolis (MSP) 16:17 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3526 Newark (EWR) 16:18 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2017 Atlanta 16:21 planerad
Airbus A319 American AA 570 Phoenix (PHX) 16:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2123 Las Vegas (LAS) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 920 New Orleans (MSY) 16:50 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 12 min.
Airbus A321 American AA 249 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 28 Baltimore (BWI) 16:40 planerad

17:00 29.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 10°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 41 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 2087 Dallas (DAL) 17:00 planerad
Embraer 175 American AA 3894 Chicago (ORD) 17:04 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2495 Atlanta (ATL) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1847 Tampa (TPA) 17:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 311 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 478 Denver (DEN) 17:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4100 Salt Lake City (SLC) 17:57 planerad
Boeing 737-900 Alaska AS 494 Seattle (SEA) 17:58 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 10 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3710 Detroit (DTW) 17:00 planerad
Embraer 170 United UA 3579 Washington (IAD) 17:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2017 Atlanta 17:05 planerad
Airbus A319 American AA 1712 Charlotte (CLT) 17:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2123 Seattle 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6555 Fort Lauderdale (FLL) 17:30 planerad
Boeing 737-900 United UA 1252 Houston (IAH) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2088 Houston (HOU) 17:35 planerad

18:00 29.01.2020

+14°C   Vindar: 4 m/s @ 34°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 28 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1530 Dallas (DAL) 18:00 planerad
Boeing 737-900 United UA 1481 Houston (IAH) 18:07 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 386 Denver (DEN) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2222 Kansas City (MCI) 18:10 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 956 Guadalajara (GDL) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3382 Los Angeles (LAX) 18:20 planerad
Airbus A319 American AA 1988 Charlotte (CLT) 18:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1567 Dallas (DAL) 18:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 6 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1716 Dallas (DAL) 18:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3894 Chicago (ORD) 18:21 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2495 Atlanta (ATL) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 478 Phoenix (PHX) 18:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 334 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1530 Nashville (BNA) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2222 San Diego (SAN) 18:55 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4100 Salt Lake City (SLC) 18:55 planerad

19:00 29.01.2020

+14°C   Vindar: 4 m/s @ 34°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 11 - 28 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1524 Fort Lauderdale (FLL) 19:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 2372 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:02 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2952 Mexico City (MEX) 19:30 planerad
Boeing 737-800 United UA 1793 Houston (IAH) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1627 Las Vegas (LAS) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1557 Dallas (DAL) 19:45 planerad
Airbus A319 American AA 887 Phoenix (PHX) 19:52 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 9 - 20 min.
Boeing 737-900 Alaska AS 647 Seattle (SEA) 19:00 planerad
Airbus A319 Frontier F9 387 Denver (DEN) 19:02 planerad
Boeing 737-900 United UA 2111 Houston (IAH) 19:02 planerad
Airbus A319 American AA 1823 Phoenix (PHX) 19:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3382 Dallas (DAL) 19:10 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 4961 Monterrey (MTY) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1567 Los Angeles (LAX) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1524 Denver (DEN) 19:35 planerad
Boeing 737-800 American AA 2372 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:55 planerad

20:00 29.01.2020

+14°C   Vindar: 4 m/s @ 34°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 23 min.
Boeing 737-800 American AA 1564 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1251 San Francisco 20:25 planerad
Boeing 737-900 United UA 530 Houston (IAH) 20:48 planerad
Boeing 737-900 United UA 511 Washington (IAD) 20:49 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 489 Atlanta 20:57 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1629 Las Vegas (LAS) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 402 Dallas (DAL) 20:20 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2953 Mexico City (MEX) 20:30 planerad

21:00 29.01.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 59°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 8 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 497 Dallas (DAL) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1859 Baltimore (BWI) 21:10 planerad
Airbus A319 American AA 2441 Charlotte (CLT) 21:22 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4031 Minneapolis (MSP) 21:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2251 Chicago (MDW) 21:40 planerad
Boeing 737-800 American AA 1406 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:44 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2326 New York (JFK) 21:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1548 Phoenix (PHX) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 35 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1251 San Francisco 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1527 Dallas (DAL) 21:35 planerad

22:00 29.01.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 59°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 24 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1646 Baltimore (BWI) 22:00 planerad
Airbus A319 American AA 1468 Miami (MIA) 22:06 planerad
Boeing 737-800 American AA 1434 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 450 Nashville (BNA) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 826 Denver (DEN) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1597 Houston (HOU) 22:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 2837 New York (JFK) 22:47 planerad
Airbus A320 United UA 1247 Houston (IAH) 22:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3807 Los Angeles (LAX) 22:55 planerad
Airbus A319 American AA 450 Phoenix (PHX) 22:59 planerad

23:00 29.01.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 59°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1630 Atlanta (ATL) 23:08 planerad
Embraer 170 United UA 3661 Chicago (ORD) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1559 Dallas (DAL) 23:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3829 Detroit (DTW) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 632 St Louis (STL) 23:20 planerad
Embraer 175 American AA 6016 Los Angeles (LAX) 23:33 planerad
Boeing 737-800 American AA 1012 Chicago (ORD) 23:43 planerad
Boeing 737-900 Alaska AS 496 Seattle (SEA) 23:54 planerad
Airbus A321 American AA 2281 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:55 planerad

00:00 30.01.2020

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 55°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 22 - 23 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1603 Las Vegas (LAS) 00:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3918 Salt Lake City (SLC) 00:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1558 San Diego (SAN) 00:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5768 Los Angeles (LAX) 00:55 planerad

01:00 30.01.2020

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 55°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

02:00 30.01.2020

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 55°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

03:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 44°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

04:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 44°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

05:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 44°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 04

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 32 min.
Airbus A321 American AA 2266 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2203 Phoenix (PHX) 05:05 planerad
Airbus A319 American AA 1604 Miami (MIA) 05:37 planerad
Airbus A320 United UA 2108 Houston (IAH) 05:40 planerad
Boeing 737-900 United UA 2221 Denver (DEN) 05:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1571 Dallas (DAL) 05:50 planerad

06:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 45°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 774 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 264 Denver (DEN) 06:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 2342 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Airbus A319 United UA 715 Newark (EWR) 06:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3584 Minneapolis (MSP) 06:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1274 St Louis (STL) 06:10 planerad
Airbus A319 American AA 2053 Phoenix (PHX) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1589 Houston (HOU) 06:25 planerad
Boeing 737-900 Alaska AS 645 Seattle (SEA) 06:25 planerad
Airbus A319 American AA 2556 Charlotte (CLT) 06:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2097 Baltimore (BWI) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1919 Atlanta (ATL) 06:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4168 Los Angeles (LAX) 06:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1637 Las Vegas (LAS) 06:55 planerad

07:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 45°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 626 Dallas (DAL) 07:25 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1585 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:00 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3733 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 770 New Orleans (MSY) 07:05 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3729 Detroit (DTW) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 704 Chicago (MDW) 07:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6018 Los Angeles (LAX) 07:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1556 Nashville (BNA) 07:30 planerad
Boeing 737-800 United UA 2392 Houston (IAH) 07:30 planerad
Airbus A319 American AA 1633 Phoenix (PHX) 07:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 2214 New York (JFK) 07:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1578 Dallas (DAL) 07:55 planerad

08:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 45°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 6 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1550 El Paso (ELP) 08:20 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2950 Mexico City (MEX) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1519 Dallas (DAL) 08:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 2591 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:36 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1994 Houston (IAH) 08:40 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 11 - 35 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2402 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 2792 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2068 New York (JFK) 08:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3994 Salt Lake City (SLC) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 1230 Chicago (ORD) 08:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 626 San Diego (SAN) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1550 Houston (HOU) 08:55 planerad

09:00 30.01.2020

+8°C   Vindar: 5 m/s @ 65°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 8 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1655 Phoenix (PHX) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 879 Houston (HOU) 09:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1927 Charlotte (CLT) 09:48 planerad
Boeing 737-800 American AA 1358 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:53 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 8 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 2104 Dallas (DAL) 09:15 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2951 Mexico City (MEX) 09:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 2591 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:31 planerad

10:00 30.01.2020

+8°C   Vindar: 5 m/s @ 65°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 18 - 24 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1641 Atlanta 10:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6 Dallas (DAL) 10:15 planerad
Airbus A319 United UA 2190 Houston (IAH) 10:39 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A319 United Airlines UA 1160 Houston (IAH) 10:03 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1717 Phoenix (PHX) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 879 Las Vegas (LAS) 10:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1927 Charlotte (CLT) 10:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 1358 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:40 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1641 Atlanta (ATL) 10:47 planerad

11:00 30.01.2020

+8°C   Vindar: 5 m/s @ 65°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 24 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1563 Nashville (BNA) 11:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3705 Detroit (DTW) 11:12 planerad
Airbus A320 NEO Volaris Y4 958 Guadalajara (GDL) 11:16 planerad
Airbus A320 United UA 1792 Denver (DEN) 11:18 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2132 Atlanta (ATL) 11:42 planerad
Boeing 737-800 American AA 1282 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1152 Baltimore (BWI) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1712 Chicago (MDW) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 18 - 22 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1623 Dallas (DAL) 11:05 planerad
Airbus A319 United UA 1510 Denver (DEN) 11:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1563 Kansas City (MCI) 11:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3608 Minneapolis (MSP) 11:47 planerad

12:00 30.01.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 64°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1547 Dallas (DAL) 12:05 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 4960 Monterrey (MTY) 12:15 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 632 Mexico City (MEX) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1659 Las Vegas (LAS) 12:20 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3678 Newark (EWR) 12:40 planerad
Embraer 175 American AA 4342 Miami (MIA) 12:52 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 25 Phoenix (PHX) 12:58 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 6 - 11 min.
Airbus A320 United UA 567 Houston (IAH) 12:15 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2132 Atlanta (ATL) 12:26 planerad
Boeing 737-800 American AA 1282 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1152 Chicago (MDW) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1547 Los Angeles (LAX) 12:40 planerad
Airbus A320 NEO Volaris Y4 959 Guadalajara (GDL) 12:40 planerad

13:00 30.01.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 64°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 14 min.
Airbus A319 United UA 2017 Houston (IAH) 13:18 planerad
Airbus A319 United UA 623 Chicago (ORD) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1292 San Diego (SAN) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1615 Los Angeles (LAX) 13:20 planerad
Airbus A321 American AA 35 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:34 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 964 Mexico City (MEX) 13:36 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5764 St Louis (STL) 13:45 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 8 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1659 Tampa (TPA) 13:05 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 957 Guadalajara (GDL) 13:15 planerad
Embraer 170 United UA 3714 Newark (EWR) 13:16 planerad
Embraer 175 American AA 4342 Miami (MIA) 13:22 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 633 Mexico City (MEX) 13:30 planerad
Airbus A319 American AA 2013 Charlotte (CLT) 13:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1292 Dallas (DAL) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1615 Denver (DEN) 13:55 planerad

14:00 30.01.2020

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 64°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 14 min.
Airbus A320 United Airlines UA 427 Denver (DEN) 14:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1529 Denver (DEN) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1624 Orlando (MCO) 14:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2305 Atlanta 14:39 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3697 Los Angeles (LAX) 14:52 planerad
Airbus A319 American AA 736 Charlotte (CLT) 14:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 8 - 19 min.
Airbus A319 United UA 2376 Chicago (ORD) 14:05 planerad
Airbus A319 United UA 2024 Houston (IAH) 14:19 planerad
Airbus A321 American AA 35 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5764 Houston (HOU) 14:35 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 965 Mexico City (MEX) 14:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1529 Kansas City 14:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1730 Denver (DEN) 14:57 planerad

Andra datum

July, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19