San Antonio, San Antonio (SAT / KSAT)

Planespotter’s tidtabell

19:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 11 m/s @ 130°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 910 m   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1793 Houston (IAH) 19:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 653 Phoenix (PHX) 19:20 planerad
Airbus A319 Air New Zealand NZ 6627 Houston (IAH) 19:23 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Jet Airways (India) 9W 5377 Atlanta 19:26 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 887 Phoenix (PHX) 19:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2436 New Orleans (MSY) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2406 Dallas (DAL) 19:45 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 45 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1270 San Diego (SAN) 19:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2033 Denver (DEN) 19:45 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 4759 Denver 19:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2372 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 653 Dallas (DAL) 19:55 planerad

20:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 11 m/s @ 130°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 910 m   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5890 Dallas (DAL) 20:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1564 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:04 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2220 Atlanta 20:07 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2380 Washington (IAD) 20:07 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 511 Washington (IAD) 20:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2310 Denver (DEN) 20:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2995 Atlanta 20:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1686 Orlando (MCO) 20:30 planerad
Boeing 717-200 Virgin Atlantic VS 1513 Minneapolis (MSP) 20:42 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 649 Minneapolis 20:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1727 El Paso 20:50 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2436 Denver (DEN) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2406 San Jose (SJC) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2310 Ontario (ONT) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5890 Los Angeles (LAX) 20:40 planerad

21:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 11 m/s @ 130°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 910 m   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 19 min.
McDonnell Douglas MD-90 Jet Airways (India) 9W 5378 Atlanta 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4433 Houston (HOU) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1309 El Paso 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3001 Dallas (DAL) 21:20 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1751 Philadelphia (PHL) 21:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 530 Houston (IAH) 21:23 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 706 New York (JFK) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 921 Atlanta 21:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1406 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1686 Washington 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1727 Las Vegas (LAS) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1314 Dallas (DAL) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1309 Houston (HOU) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3001 Houston (HOU) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4433 Houston 21:50 planerad

22:00 24.06.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 126°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 2 - 11 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2837 New York (JFK) 22:02 planerad
Southwest Airlines WN 2594 Nashville (BNA) 22:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1590 Chicago (MDW) 22:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2365 Atlanta 22:11 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1468 Miami (MIA) 22:19 planerad
Airbus A321 WestJet WS 8079 Atlanta 22:20 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3472 Chicago (ORD) 22:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1434 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2048 Detroit (DTW) 22:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1567 Baltimore (BWI) 22:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1495 Detroit (DTW) 22:36 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1247 Houston (IAH) 22:43 planerad
Airbus A321 Korean Air KE 3572 Atlanta 22:45 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 954 Detroit (DTW) 22:56 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 450 Phoenix (PHX) 22:57 planerad

23:00 24.06.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 126°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 2 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1957 Dallas (DAL) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2400 Dallas (DAL) 23:05 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2092 Los Angeles (LAX) 23:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2276 Denver (DEN) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 962 Denver (DEN) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1794 Phoenix (PHX) 23:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2281 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 492 Houston (HOU) 23:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5722 Los Angeles (LAX) 23:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 503 Las Vegas (LAS) 23:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6086 Los Angeles 23:44 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4766 Denver (DEN) 23:44 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5865 Phoenix (PHX) 23:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2838 Los Angeles (LAX) 23:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 757 St Louis (STL) 23:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2441 Charlotte (CLT) 23:57 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1213 Salt Lake City (SLC) 23:58 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 386 Denver (DEN) 23:58 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1630 Atlanta 23:59 planerad

00:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 126°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 6 - 30 min.
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3648 Salt Lake City (SLC) 00:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 968 Los Angeles (LAX) 00:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 388 Denver (DEN) 00:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1012 Chicago (ORD) 00:51 planerad

01:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 163°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 25 - 45 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 672 Los Angeles (LAX) 01:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 188 Ontario (ONT) 01:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1901 San Diego (SAN) 01:55 planerad

02:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 163°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12L, 12R

03:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 163°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 12L, 12R

04:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 144°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

05:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 144°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2266 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 203 Chicago (MDW) 05:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1500 St Louis (STL) 05:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 420 Las Vegas (LAS) 05:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 928 Dallas (DAL) 05:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2555 Phoenix (PHX) 05:40 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2108 Houston (IAH) 05:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1604 Miami (MIA) 05:49 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4059 Salt Lake City (SLC) 05:54 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 910 Orlando (MCO) 05:55 planerad

06:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 144°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2342 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1135 Salt Lake City (SLC) 06:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 774 Atlanta 06:00 planerad
Boeing 717-200 Virgin Atlantic VS 1520 Minneapolis (MSP) 06:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3684 Denver (DEN) 06:03 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1639 Minneapolis (MSP) 06:10 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2099 Los Angeles (LAX) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1515 Denver (DEN) 06:10 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 715 Newark (EWR) 06:12 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2053 Phoenix (PHX) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 969 Atlanta 06:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5723 Los Angeles (LAX) 06:18 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6075 Los Angeles (LAX) 06:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 387 Denver (DEN) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 793 Houston (HOU) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 694 Nashville (BNA) 06:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2556 Charlotte (CLT) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1798 Kansas City (MCI) 06:50 planerad

07:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 149°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2305 Dallas (DAL) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 260 Houston (HOU) 07:25 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 9 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2192 Tocumen (PTY) 07:00 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4503 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2226 Atlanta 07:00 planerad
Southwest Airlines WN 682 Baltimore (BWI) 07:00 planerad
Airbus A321 Korean Air KE 3574 Atlanta 07:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1240 Los Angeles (LAX) 07:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1632 Detroit (DTW) 07:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2214 New York (JFK) 07:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2392 Houston (IAH) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1473 San Diego (SAN) 07:30 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1723 Philadelphia (PHL) 07:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 233 Chicago (ORD) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 200 Dallas (DAL) 07:55 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2305 Atlanta 07:56 planerad

08:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 149°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 18 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 17 El Paso 08:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1807 Atlanta 08:18 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2591 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 239 Orlando (MCO) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 862 Dallas (DAL) 08:30 planerad
Airbus A319 Air New Zealand NZ 6617 Houston (IAH) 08:48 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 20 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1230 Chicago (ORD) 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2068 New York (JFK) 08:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2792 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Jet Airways (India) 9W 5700 Atlanta 08:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1633 Phoenix (PHX) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 431 Houston (HOU) 08:50 planerad

09:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 149°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 22 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1428 Houston (HOU) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1349 New Orleans (MSY) 09:15 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5292 Charlotte (CLT) 09:27 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1839 Washington (IAD) 09:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2514 Las Vegas (LAS) 09:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1358 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:53 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1641 Atlanta 09:53 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 11 - 15 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1807 San Diego (SAN) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 17 Dallas (DAL) 09:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2591 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2020 Los Angeles (LAX) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1083 New Orleans (MSY) 09:45 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5292 Charlotte (CLT) 09:57 planerad

10:00 25.06.2019

+29°C   Vindar: 4 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2508 Atlanta 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1543 Nashville (BNA) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Dallas (DAL) 10:25 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2190 Houston (IAH) 10:33 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 548 Baltimore (BWI) 10:50 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3705 Detroit (DTW) 10:52 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3616 Detroit (DTW) 10:55 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7721 Toronto (YYZ) 10:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 9 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 133 Baltimore (BWI) 10:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1839 Ontario (ONT) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2508 Fort Lauderdale (FLL) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2514 Denver (DEN) 10:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1358 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:38 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1641 Atlanta 10:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1543 Phoenix (PHX) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 924 Philadelphia 10:55 planerad

11:00 25.06.2019

+29°C   Vindar: 4 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 204 Chicago (MDW) 11:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2132 Atlanta 11:14 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1762 Denver (DEN) 11:15 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3796 Washington (IAD) 11:19 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1826 Newark (EWR) 11:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1883 San Diego (SAN) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2099 Houston (HOU) 11:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1282 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A319 Air Canada AC 4765 Denver 11:20 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1510 Denver (DEN) 11:28 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 5020 Chicago 11:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3608 Minneapolis (MSP) 11:30 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7722 Toronto (YYZ) 11:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 548 Chicago (MDW) 11:35 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1538 Minneapolis (MSP) 11:36 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3795 Washington (IAD) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 204 Las Vegas (LAS) 11:55 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2132 Atlanta 11:59 planerad

12:00 25.06.2019

+29°C   Vindar: 4 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 6 - 20 min.
United Airlines UA 1547 Denver 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2568 Los Angeles (LAX) 12:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3961 Minneapolis (MSP) 12:06 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 632 Mexico City (MEX) 12:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3592 Minneapolis (MSP) 12:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1790 Atlanta 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 411 Las Vegas (LAS) 12:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 659 Charlotte (CLT) 12:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1961 St Louis (STL) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2396 Dallas (DAL) 12:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6060 Los Angeles (LAX) 12:56 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 11 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 567 Houston (IAH) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1568 Houston (HOU) 12:15 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3714 Newark (EWR) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1883 Los Angeles (LAX) 12:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1282 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 528 El Paso 12:40 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1680 Detroit (DTW) 12:46 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3721 Detroit (DTW) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2116 Oakland (OAK) 12:50 planerad

13:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 5 m/s @ 132°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 13 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1383 Phoenix (PHX) 13:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2017 Houston (IAH) 13:13 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 548 Phoenix (PHX) 13:20 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 964 Mexico City (MEX) 13:31 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 3999 Chicago 13:41 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4062 Salt Lake City (SLC) 13:44 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 35 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:47 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1199 Orlando (MCO) 13:51 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1790 Atlanta 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1961 Tampa (TPA) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 411 Baltimore (BWI) 13:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2013 Charlotte (CLT) 13:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1534 Dallas (DAL) 13:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Jet Airways (India) 9W 7078 Atlanta 13:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6060 Los Angeles (LAX) 13:30 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 633 Mexico City (MEX) 13:30 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 4970 Chicago 13:45 planerad

14:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 5 m/s @ 132°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 28 - 35 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 211 Denver (DEN) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2557 Phoenix (PHX) 14:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2483 Charlotte (CLT) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A319 United Airlines UA 2024 Houston (IAH) 14:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1573 Chicago (ORD) 14:15 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3647 Salt Lake City (SLC) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 211 Dallas (DAL) 14:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 35 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:37 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4761 Denver (DEN) 14:50 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 965 Mexico City (MEX) 14:53 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1198 Orlando (MCO) 14:56 planerad

15:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 5 m/s @ 132°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 16 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1871 Atlanta 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2455 Dallas (DAL) 15:05 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2091 Los Angeles (LAX) 15:16 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 249 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:32 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3822 Houston (IAH) 15:33 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1651 Chicago (ORD) 15:43 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 4921 Chicago 15:46 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 560 Burlington 15:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2544 Houston (HOU) 15:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5720 Los Angeles (LAX) 15:53 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 - 29 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2557 Houston (HOU) 15:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 548 Phoenix (PHX) 15:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2455 Las Vegas (LAS) 15:40 planerad

16:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 7 m/s @ 153°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 8 - 12 min.
Embraer 175 American Airlines AA 3894 Chicago (ORD) 16:02 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4347 San Francisco (SFO) 16:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6029 Los Angeles (LAX) 16:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 655 Dallas (DAL) 16:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1505 Chicago 16:32 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 570 Phoenix (PHX) 16:33 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3582 Minneapolis (MSP) 16:41 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 311 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:53 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1838 Ontario (ONT) 16:57 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2961 Minneapolis (MSP) 16:58 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1210 Newark (EWR) 16:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-88 Aeromexico AM 3418 Atlanta 16:00 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2100 Los Angeles (LAX) 16:05 planerad
Airbus A321 Jet Airways (India) 9W 7074 Atlanta 16:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1871 Atlanta 16:11 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 249 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:22 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5720 Los Angeles (LAX) 16:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2544 St Louis (STL) 16:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3894 Chicago (ORD) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 595 Orlando (MCO) 16:50 planerad

17:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 7 m/s @ 153°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2495 Atlanta 17:18 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Jet Airways (India) 9W 7077 Atlanta 17:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 Kansas City (MCI) 17:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2224 Cincinnati (CVG) 17:33 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1481 Houston (IAH) 17:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 570 Tampa (TPA) 17:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 494 Seattle (SEA) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2319 Baltimore (BWI) 17:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 334 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2363 Chicago (MDW) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A319 United Airlines UA 2259 Washington (IAD) 17:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6029 Los Angeles (LAX) 17:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 324 Dallas (DAL) 17:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1712 Charlotte (CLT) 17:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3710 Detroit (DTW) 17:20 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1782 Detroit (DTW) 17:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1505 Chicago (ORD) 17:46 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 311 Cleveland (CLE) 17:50 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1838 Washington (IAD) 17:53 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1252 Houston (IAH) 17:56 planerad

18:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 7 m/s @ 153°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 4 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2108 Dallas (DAL) 18:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4054 Birmingham (BHM) 18:03 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1988 Charlotte (CLT) 18:07 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1806 San Diego (SAN) 18:14 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3678 Detroit (DTW) 18:16 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3399 Salt Lake City (SLC) 18:19 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2242 San Diego (SAN) 18:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 778 Oakland (OAK) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1270 Fort Lauderdale (FLL) 18:25 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2312 Detroit (DTW) 18:31 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2372 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1760 Denver (DEN) 18:50 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 4 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 Houston (HOU) 18:05 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Korean Air KE 3575 Atlanta 18:09 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2224 Atlanta 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1774 Greenville (GSP) 18:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2495 Atlanta 18:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2363 New Orleans (MSY) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2109 Dallas (DAL) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2319 Chicago (MDW) 18:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 334 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3610 Minneapolis (MSP) 18:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 647 Seattle (SEA) 18:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1823 Phoenix (PHX) 18:51 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4618 Salt Lake City (SLC) 18:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2111 Houston (IAH) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 778 Nashville (BNA) 18:55 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1806 San Diego 18:59 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19