San Antonio, San Antonio (SAT / KSAT)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

10:00 18.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 270°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 9 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2168 Las Vegas (LAS) 10:10 planerad
Sukhoi Superjet 100 Interjet 4O 4960 Monterrey 10:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1358 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 398 Washington 10:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 716 Atlanta 10:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2260 Nashville (BNA) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 403 Los Angeles (LAX) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A320 Interjet 4O 2951 Mexico City (MEX) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6902 Dallas (DAL) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1667 Phoenix (PHX) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2168 Chicago (MDW) 10:40 planerad

11:00 18.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 270°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21, 30L, 30R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 15 min.
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4548 Chicago (ORD) 11:03 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7721 Toronto (YYZ) 11:06 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 386 Denver (DEN) 11:14 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1082 Houston (IAH) 11:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1573 Dallas (DAL) 11:25 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3439 Detroit (DTW) 11:26 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3796 Washington (IAD) 11:27 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 284 Charlotte (CLT) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1319 Houston (HOU) 11:45 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 11 - 20 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1358 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 398 Kansas City (MCI) 11:10 planerad
Sukhoi Superjet 100 Interjet 4O 4961 Monterrey 11:15 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 716 Atlanta 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2260 Las Vegas (LAS) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 403 New Orleans (MSY) 11:35 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7722 Toronto (YYZ) 11:45 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4480 Denver (DEN) 11:58 planerad

12:00 18.01.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 202°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 13 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1282 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:01 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 632 Mexico City (MEX) 12:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4034 Chicago (ORD) 12:10 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3465 Newark (EWR) 12:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1291 Atlanta 12:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2123 Baltimore (BWI) 12:30 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 2 - 28 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 722 Houston (HOU) 12:00 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1520 Minneapolis (MSP) 12:01 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3916 Washington (IAD) 12:03 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 387 Denver (DEN) 12:04 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 284 Charlotte (CLT) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1196 Dallas (DAL) 12:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 567 Houston (IAH) 12:18 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3704 Newark (EWR) 12:46 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4034 Chicago (ORD) 12:48 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1282 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:49 planerad

13:00 18.01.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 202°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2244 Chicago (MDW) 13:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1990 Denver (DEN) 13:07 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2017 Houston (IAH) 13:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 397 St Louis (STL) 13:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1201 Orlando (MCO) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2042 Dallas (DAL) 13:35 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 964 Mexico City (MEX) 13:37 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5894 Los Angeles (LAX) 13:39 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 35 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:51 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 548 Phoenix (PHX) 13:57 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2123 Oakland (OAK) 13:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1291 Atlanta 13:15 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 633 Mexico City (MEX) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 397 Dallas (DAL) 13:50 planerad

14:00 18.01.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 202°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2248 San Diego (SAN) 14:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2221 Denver (DEN) 14:35 planerad
Southwest Airlines WN 2262 Phoenix (PHX) 14:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1262 Los Angeles (LAX) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 12 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 2024 Houston 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2244 Las Vegas (LAS) 14:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2075 Chicago (ORD) 14:09 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5519 Los Angeles 14:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1200 Orlando (MCO) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2042 Tampa (TPA) 14:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 548 Charlotte (CLT) 14:37 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 35 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:44 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 965 Mexico City (MEX) 14:52 planerad

15:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 5 m/s @ 216°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 17 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1311 Atlanta 15:01 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1712 Charlotte (CLT) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2152 Dallas (DAL) 15:15 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2091 Los Angeles 15:32 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1673 Houston (IAH) 15:33 planerad
Southwest Airlines WN 1939 Houston 15:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 249 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2248 Houston (HOU) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2221 St Louis (STL) 15:25 planerad
Southwest Airlines WN 2262 Fort Lauderdale (FLL) 15:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1262 Los Angeles 15:43 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1311 Atlanta 15:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2013 Phoenix (PHX) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1093 Dallas (DAL) 15:50 planerad

16:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 5 m/s @ 216°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 3 - 24 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 4281 Los Angeles (LAX) 16:03 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4488 Denver (DEN) 16:04 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1317 Atlanta 16:06 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 840 Chicago (ORD) 16:12 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3728 Minneapolis (MSP) 16:18 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4347 San Francisco (SFO) 16:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 799 Kansas City (MCI) 16:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 570 Phoenix (PHX) 16:46 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 311 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 180 Tampa (TPA) 16:50 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 7 - 20 min.
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2100 Los Angeles 16:05 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3726 Houston (IAH) 16:10 planerad
Southwest Airlines WN 1939 Baltimore (BWI) 16:30 planerad
Embraer 175 Qantas QF 3327 Los Angeles 16:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 249 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:47 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1317 Atlanta 16:50 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4761 Denver (DEN) 16:57 planerad

17:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 5 m/s @ 216°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Dallas (DAL) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 571 Orlando (MCO) 17:20 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1671 Houston (IAH) 17:22 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3473 Newark (EWR) 17:27 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 334 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 852 Las Vegas (LAS) 17:35 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3548 Salt Lake City (SLC) 17:44 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1297 Atlanta 17:46 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2447 Chicago (ORD) 17:48 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 494 Seattle (SEA) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1472 Fort Lauderdale (FLL) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1480 New Orleans (MSY) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 9 - 16 min.
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 3998 Chicago (ORD) 17:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2259 Washington (IAD) 17:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3576 Detroit (DTW) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 181 Raleigh/Durham (RDU) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 799 Houston (HOU) 17:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1999 Charlotte (CLT) 17:26 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 311 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2033 Dallas (DAL) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 571 Chicago (MDW) 17:55 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3753 Houston (IAH) 17:58 planerad

18:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 4 m/s @ 210°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 3 - 27 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1988 Charlotte (CLT) 18:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 600 El Paso 18:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2372 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:52 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 154 Las Vegas (LAS) 18:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1791 Dallas (DAL) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 852 Nashville (BNA) 18:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3596 Salt Lake City (SLC) 18:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 334 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:29 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1297 Atlanta 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1472 San Diego (SAN) 18:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2447 Chicago (ORD) 18:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1480 Phoenix (PHX) 18:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 645 Seattle (SEA) 18:55 planerad

19:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 4 m/s @ 210°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 29 min.
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 1670 Houston (IAH) 19:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 503 Phoenix (PHX) 19:35 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2952 Mexico City (MEX) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 352 San Diego (SAN) 19:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1564 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 11 - 29 min.
Embraer 175 United Airlines UA 3719 Houston (IAH) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 600 El Paso 19:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1823 Phoenix (PHX) 19:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1791 Denver (DEN) 19:30 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 155 Las Vegas (LAS) 19:33 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2372 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:53 planerad

20:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 4 m/s @ 210°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 154 Los Angeles (LAX) 20:10 planerad
Southwest Airlines WN 377 Oakland (OAK) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 Santa Ana (SNA) 20:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2380 Washington (IAD) 20:22 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1596 Houston (HOU) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 993 Dallas (DAL) 20:50 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4762 Denver (DEN) 20:56 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 503 Dallas (DAL) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 749 Las Vegas (LAS) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 154 Las Vegas 20:40 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2953 Mexico City (MEX) 20:45 planerad

21:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 215°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 3 - 20 min.
Airbus A321 American Airlines AA 725 Charlotte (CLT) 21:01 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1668 Houston (IAH) 21:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1356 Washington (DCA) 21:05 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1513 Minneapolis (MSP) 21:07 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1307 Atlanta 21:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 887 Phoenix (PHX) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 826 Chicago (MDW) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 428 Nashville (BNA) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1356 Dallas (DAL) 21:35 planerad

22:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 215°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1174 Dallas (DAL) 22:10 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5755 Los Angeles 22:20 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 1406 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:22 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2919 New York (JFK) 22:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 452 Phoenix (PHX) 22:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 806 Baltimore (BWI) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 1669 Houston (IAH) 22:46 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1247 Houston (IAH) 22:46 planerad

23:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 215°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 17 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1468 Miami (MIA) 23:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2692 Charlotte (CLT) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 416 Houston (HOU) 23:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 350 Chicago (ORD) 23:12 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2663 Chicago (ORD) 23:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 747 St Louis (STL) 23:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1476 Detroit (DTW) 23:18 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2281 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:31 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1422 Atlanta 23:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2096 Denver (DEN) 23:35 planerad
Embraer 175 China Eastern Airlines MU 4329 Los Angeles 23:52 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1751 Philadelphia (PHL) 23:57 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 211 Los Angeles 23:57 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2092 Los Angeles 23:58 planerad

00:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 248°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 21

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 29 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 572 Salt Lake City (SLC) 00:11 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1692 Las Vegas (LAS) 00:40 planerad

01:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 248°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 21

02:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 248°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 21

03:00 19.01.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 323°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

04:00 19.01.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 323°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

05:00 19.01.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 323°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 22 - 38 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1052 Charlotte (CLT) 05:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2266 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:07 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 1674 Houston (IAH) 05:45 planerad

06:00 19.01.2019

+10°C   Vindar: 9 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1430 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2099 Los Angeles (LAX) 06:00 planerad
Southwest Airlines WN 5426 Denver (DEN) 06:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1604 Miami (MIA) 06:01 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1538 Minneapolis (MSP) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4565 Houston (HOU) 06:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 738 Charlotte (CLT) 06:29 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2342 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4601 Philadelphia (PHL) 06:40 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2372 San Francisco (SFO) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4583 Fort Lauderdale (FLL) 06:55 planerad

07:00 19.01.2019

+10°C   Vindar: 9 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 9 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4570 Tampa (TPA) 07:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1723 Philadelphia (PHL) 07:09 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1295 Los Angeles (LAX) 07:15 planerad
Airbus A319 Copa Airlines CM 1679 Houston (IAH) 07:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1647 Detroit (DTW) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4592 Las Vegas (LAS) 07:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 233 Chicago (ORD) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4556 Atlanta (ATL) 07:25 planerad
Airbus A320 Air France AF 2481 New York (JFK) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4561 Orlando (MCO) 07:35 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2792 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:36 planerad

08:00 19.01.2019

+10°C   Vindar: 9 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 34 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2591 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1138 Houston (IAH) 08:39 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3112 Nashville (BNA) 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 542 Salt Lake City (SLC) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5431 Dallas (DAL) 08:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1633 Phoenix (PHX) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5440 St Louis (STL) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4555 Houston (HOU) 08:25 planerad

09:00 19.01.2019

+8°C   Vindar: 9 m/s @ 343°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30L, 30R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 20 - 35 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1109 Dallas (DAL) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4569 Houston (HOU) 09:45 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2950 Mexico City (MEX) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3900 El Paso 09:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 12 - 23 min.
McDonnell Douglas MD-90 Air France AF 2422 Atlanta (ATL) 09:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 456 Denver (DEN) 09:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2591 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4585 Phoenix (PHX) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2240 Dallas (DAL) 09:40 planerad
Airbus A320 Copa Airlines CM 1677 Houston (IAH) 09:55 planerad

Andra datum

January, 2019

18