San Antonio, San Antonio (SAT / KSAT)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

06:00 19.04.2018

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 140°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4724 Minneapolis (MSP) 06:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 774 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2099 Los Angeles (LAX) 06:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 4053 Los Angeles (LAX) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 244 St Louis (STL) 06:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1630 Phoenix (PHX) 06:15 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1766 Newark (EWR) 06:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2272 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 232 Atlanta (ATL) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1856 Houston (HOU) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 Dallas (DAL) 06:45 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 4503 San Francisco (SFO) 06:51 planerad

07:00 19.04.2018

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 44°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 690 Dallas (DAL) 07:30 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1632 Detroit (DTW) 07:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2226 Atlanta (ATL) 07:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1625 Miami (MIA) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1679 Houston (IAH) 07:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1062 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1962 Chicago (ORD) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 951 Sacramento (SMF) 07:45 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2111 Philadelphia (PHL) 07:55 planerad

08:00 19.04.2018

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 44°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 11 - 13 min.
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 2412 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1655 El Paso 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1989 Dallas (DAL) 08:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1138 Houston (IAH) 08:41 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 13 - 23 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2068 New York 08:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1573 Chicago (ORD) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 690 Reno (RNO) 08:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2103 Phoenix (PHX) 08:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 688 Charlotte (CLT) 08:32 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 2412 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1655 Washington (DCA) 08:55 planerad

09:00 19.04.2018

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 44°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 9 - 24 min.
Airbus A321 Interjet 4O 2950 Mexico City (MEX) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1058 Houston 09:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1071 Philadelphia (PHL) 09:17 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5424 Charlotte (CLT) 09:31 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1641 Atlanta 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1138 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1989 Atlanta (ATL) 09:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 456 Denver (DEN) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1058 Chicago (MDW) 09:45 planerad
Airbus A319 Copa Airlines CM 1677 Houston (IAH) 09:55 planerad

10:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 12 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1213 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1741 Atlanta 10:10 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1608 Phoenix (PHX) 10:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 257 Nashville (BNA) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Dallas (DAL) 10:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2288 Washington (IAD) 10:57 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4704 Detroit (DTW) 10:58 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 20 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5145 Charlotte (CLT) 10:01 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1071 Las Vegas (LAS) 10:02 planerad
Airbus A321 Interjet 4O 2951 Mexico City (MEX) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1138 Newark (EWR) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1741 Boston (BOS) 10:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1641 Atlanta (ATL) 10:50 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1213 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:51 planerad

11:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-700 United Airlines UA 1082 Houston (IAH) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2015 Baltimore (BWI) 11:00 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4548 Chicago (ORD) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1677 San Diego (SAN) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1650 Chicago (MDW) 11:30 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2132 Atlanta 11:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1148 Houston (HOU) 11:45 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1347 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:49 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1608 Orlando (MCO) 11:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 257 Las Vegas (LAS) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Los Angeles (LAX) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 579 Baltimore (BWI) 11:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3606 Minneapolis (MSP) 11:33 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4497 Denver (DEN) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 310 Phoenix (PHX) 11:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2292 Washington (IAD) 11:55 planerad

12:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 9 - 33 min.
Airbus A320 Interjet 4O 956 Guadalajara 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6956 Baltimore (BWI) 12:05 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 632 Mexico City (MEX) 12:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3591 Minneapolis (MSP) 12:11 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 450 Las Vegas (LAS) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 759 El Paso 12:25 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2017 Houston (IAH) 12:58 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 9 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1650 Dallas (DAL) 12:00 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 567 Houston (IAH) 12:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2132 Atlanta (ATL) 12:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1148 Seattle (SEA) 12:15 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1347 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6989 Chicago (MDW) 12:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4192 Detroit (DTW) 12:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 759 Dallas (DAL) 12:55 planerad

13:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 7 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 9 min.
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4477 Denver (DEN) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1928 Dallas (DAL) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 406 Kansas City (MCI) 13:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 726 Phoenix (PHX) 13:15 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1790 Atlanta 13:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3650 Chicago (ORD) 13:27 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 964 Mexico 13:36 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5763 Salt Lake City (SLC) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 877 Denver (DEN) 13:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 315 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Sacramento (SMF) 13:50 planerad
Sukhoi Superjet 100 Interjet 4O 4960 Monterrey 13:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 min.
Airbus A319 Allegiant Air G4 451 Las Vegas (LAS) 13:10 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 957 Guadalajara 13:20 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 633 Mexico City (MEX) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 406 San Diego (SAN) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1928 Amarillo 13:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 726 Charlotte (CLT) 13:55 planerad
Airbus A319 Copa Airlines CM 1675 Houston (IAH) 13:55 planerad

14:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 7 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 30 min.
Embraer 175 Qantas QF 3179 Los Angeles (LAX) 14:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1511 Phoenix (PHX) 14:35 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1540 Ontario (ONT) 14:38 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 958 Guadalajara 14:46 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5894 Los Angeles (LAX) 14:59 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 6 - 20 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1790 Atlanta (ATL) 14:00 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4520 Chicago (ORD) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1903 Denver (DEN) 14:15 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3647 Salt Lake City (SLC) 14:16 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 315 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:36 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3650 Chicago (ORD) 14:37 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 4019 Los Angeles (LAX) 14:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Dallas (DAL) 14:45 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 965 Mexico 14:53 planerad
Sukhoi Superjet 100 Interjet 4O 4961 Monterrey 14:55 planerad

15:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 7 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1832 Charlotte (CLT) 15:00 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2091 Los Angeles (LAX) 15:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1421 Baltimore (BWI) 15:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2105 Houston (IAH) 15:23 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7721 Toronto (YYZ) 15:38 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2224 Atlanta 15:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 757 Houston (HOU) 15:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 357 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:44 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2261 Chicago (ORD) 15:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2024 Los Angeles (LAX) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1540 Atlanta (ATL) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1511 Houston (HOU) 15:20 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5519 Los Angeles (LAX) 15:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 887 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2100 Los Angeles (LAX) 15:50 planerad

16:00 19.04.2018

+24°C   Vindar: 6 m/s @ 58°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 16 min.
Embraer 170 Air Canada AC 4764 Denver (DEN) 16:04 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3514 Chicago (ORD) 16:13 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1072 Las Vegas (LAS) 16:22 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1752 Phoenix (PHX) 16:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1907 New Orleans (MSY) 16:40 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3600 Minneapolis (MSP) 16:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1693 Dallas (DAL) 16:45 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 4347 San Francisco (SFO) 16:50 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 9 min.
Airbus A320 Volaris Y4 959 Guadalajara 16:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 757 Dallas (DAL) 16:10 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7722 Toronto (YYZ) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5620 St Louis (STL) 16:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1930 Houston (IAH) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2024 New Orleans (MSY) 16:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 357 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2224 Atlanta (ATL) 16:35 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 4761 Denver (DEN) 16:40 planerad
Bombardier CRJ700 British Airways BA 1904 Chicago (ORD) 16:43 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 286 Washington (IAD) 16:50 planerad

17:00 19.04.2018

+24°C   Vindar: 6 m/s @ 58°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1562 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:01 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 646 Newark (EWR) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 287 Las Vegas (LAS) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1703 Las Vegas (LAS) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2085 San Francisco (SFO) 17:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1871 Atlanta 17:32 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 190 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5432 Kansas City (MCI) 17:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1481 Houston (IAH) 17:47 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 4831 Detroit (DTW) 17:52 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 20 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1072 Philadelphia (PHL) 17:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5591 Orlando (MCO) 17:15 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 3208 Detroit (DTW) 17:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1693 Baltimore (BWI) 17:20 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 3998 Chicago (ORD) 17:27 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 841 Charlotte (CLT) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 287 Orlando (MCO) 17:50 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1562 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5828 Los Angeles (LAX) 17:55 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1252 Houston (IAH) 17:57 planerad

18:00 19.04.2018

+24°C   Vindar: 6 m/s @ 58°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 32 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 494 Seattle (SEA) 18:01 planerad
McDonnell Douglas MD-80 Allegiant Air G4 746 Orlando (SFB) 18:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 275 Indianapolis (IND) 18:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1827 Charlotte (CLT) 18:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1343 Orlando (MCO) 18:25 planerad
Boeing 737-800 British Airways BA 1818 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:57 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2085 Atlanta (ATL) 18:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1871 Atlanta (ATL) 18:17 planerad
McDonnell Douglas MD-80 British Airways BA 1792 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5432 Houston (HOU) 18:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3432 Minneapolis (MSP) 18:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5575 Chicago (MDW) 18:35 planerad
McDonnell Douglas MD-80 Allegiant Air G4 747 Orlando (SFB) 18:49 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1897 Phoenix (PHX) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2108 Columbus (CMH) 18:55 planerad

19:00 19.04.2018

+23°C   Vindar: 5 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1931 Dallas (DAL) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 674 Tampa (TPA) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5782 Los Angeles (LAX) 19:35 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1670 Houston (IAH) 19:43 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2952 Mexico City (MEX) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1019 Dallas (DAL) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 645 Seattle (SEA) 19:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2111 Houston (IAH) 19:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1931 Las Vegas (LAS) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 674 Dallas (DAL) 19:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2385 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:55 planerad

20:00 19.04.2018

+23°C   Vindar: 5 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 2 - 31 min.
Airbus A319 American Airlines AA 497 Phoenix (PHX) 20:07 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2229 Atlanta 20:08 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 3824 Washington (IAD) 20:11 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 316 Washington (IAD) 20:11 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 2429 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:13 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1895 Orlando (MCO) 20:15 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2886 Minneapolis (MSP) 20:46 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 14 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1468 Minneapolis (MSP) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1019 Los Angeles (LAX) 20:40 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2953 Mexico City (MEX) 20:45 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1895 Phoenix (PHX) 20:59 planerad

21:00 19.04.2018

+23°C   Vindar: 5 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 9 - 13 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 2029 Denver (DEN) 21:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 396 Jacksonville (JAX) 21:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 530 Houston (IAH) 21:13 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1517 Atlanta 21:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 335 Las Vegas (LAS) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5512 Washington (IAD) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 974 Phoenix (PHX) 21:50 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2110 Philadelphia (PHL) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 396 San Diego (SAN) 21:45 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1517 Ontario (ONT) 21:59 planerad

22:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 61°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5647 Detroit (DTW) 22:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1268 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:11 planerad
Airbus A319 Air France AF 2630 New York (JFK) 22:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1372 Miami (MIA) 22:27 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5450 Chicago (ORD) 22:33 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1751 Chicago (MDW) 22:40 planerad
Boeing 717-200 Air France AF 2444 Detroit (DTW) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 1669 Houston (IAH) 22:58 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1247 Houston (IAH) 22:58 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 877 Phoenix (PHX) 22:59 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5427 El Paso 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 974 Dallas (DAL) 22:20 planerad

23:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 61°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1453 Chicago (ORD) 23:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2032 Phoenix (PHX) 23:20 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2092 Los Angeles (LAX) 23:23 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1630 Atlanta 23:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 291 Dallas (DAL) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 185 Houston (HOU) 23:30 planerad
Airbus A321 British Airways BA 1769 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 547 Baltimore (BWI) 23:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1124 Raleigh/Durham (RDU) 23:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 4509 Los Angeles (LAX) 23:58 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1232 Salt Lake City (SLC) 23:59 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5755 Los Angeles (LAX) 23:59 planerad

00:00 20.04.2018

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 61°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 03

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 22 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 372 Denver (DEN) 00:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 687 Charlotte (CLT) 00:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1732 Las Vegas (LAS) 00:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 104 San Diego (SAN) 00:55 planerad

01:00 20.04.2018

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 53°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 03

02:00 20.04.2018

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 53°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 03

03:00 20.04.2018

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 53°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 03

04:00 20.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 59°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 03

05:00 20.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 59°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 03

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 20 min.
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 2485 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1233 Denver (DEN) 05:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1385 Las Vegas (LAS) 05:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1506 Oakland (OAK) 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 467 Columbus (CMH) 05:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 66 Dallas (DAL) 05:40 planerad
Airbus A319 Copa Airlines CM 1674 Houston (IAH) 05:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2621 Salt Lake City (SLC) 05:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1998 Baltimore (BWI) 05:50 planerad

Andra datum

February, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23