San Diego, San Diego (SAN / KSAN)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

08:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1220 m

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 748 Oakland (OAK) 08:00 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1887 Austin (AUS) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2261 Phoenix (PHX) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1719 San Francisco (SFO) 08:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1368 San Jose (SJC) 08:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3477 Fresno 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2075 Sacramento (SMF) 08:25 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 284 San Francisco (SFO) 08:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4308 El Paso 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1016 Reno (RNO) 08:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2078 Seattle (SEA) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1878 Austin (AUS) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 392 Portland (PDX) 08:45 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2960 Los Angeles (LAX) 08:49 planerad
Boeing 757-200 American Airlines AA 438 Phoenix (PHX) 08:53 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 377 Baltimore (BWI) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 471 Seattle (SEA) 08:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1345 Atlanta 08:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1395 Newark (EWR) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4521 San Jose (SJC) 08:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1209 Denver (DEN) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 653 Sacramento (SMF) 08:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2094 Houston (IAH) 08:12 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3340 Sacramento (SMF) 08:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 546 Washington (IAD) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 415 Dallas (DAL) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 860 Houston (HOU) 08:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3367 Minneapolis (MSP) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2142 Oakland (OAK) 08:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2137 Chicago (ORD) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 799 Kansas City (MCI) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1720 San Francisco (SFO) 08:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3338 Omaha 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2261 Albuquerque (ABQ) 08:50 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1886 Austin (AUS) 08:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1611 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:56 planerad

09:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1220 m

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 13 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3363 Albuquerque (ABQ) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1432 Salt Lake City (SLC) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2248 Las Vegas (LAS) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1469 St Louis (STL) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1972 San Jose (SJC) 09:10 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5198 Los Angeles (LAX) 09:17 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 555 Denver (DEN) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1841 San Francisco (SFO) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2151 Kansas City (MCI) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1132 Sacramento (SMF) 09:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 555 San Francisco (SFO) 09:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 111 Las Vegas (LAS) 09:39 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3469 Spokane (GEG) 09:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1982 Denver (DEN) 09:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3386 Kansas City (MCI) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 975 Phoenix (PHX) 09:50 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 977 Atlanta 09:52 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5730 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad
Boeing 787-8 JAL JL 66 Tokyo (NRT) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 9 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 373 San Francisco (SFO) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 895 Honolulu (HNL) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1786 Orlando (MCO) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1368 Las Vegas (LAS) 09:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3336 Austin (AUS) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2075 Phoenix (PHX) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4509 Sacramento (SMF) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1017 San Jose (SJC) 09:20 planerad
Bombardier CRJ700 Air Tahiti Nui TN 1329 Los Angeles (LAX) 09:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 134 Chicago (ORD) 09:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 392 St Louis (STL) 09:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3465 Salt Lake City (SLC) 09:40 planerad
Boeing 757-200 American Airlines AA 438 Phoenix (PHX) 09:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2147 Seattle (SEA) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2248 San Antonio (SAT) 09:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1806 San Francisco (SFO) 09:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5443 Los Angeles 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1213 San Jose del Cabo 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1469 Denver (DEN) 09:55 planerad

10:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 257°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 4 - 9 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1064 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1438 Detroit (DTW) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1581 Oakland (OAK) 10:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5786 Los Angeles (LAX) 10:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1448 Denver (DEN) 10:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 639 Charlotte (CLT) 10:08 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1278 Portland (PDX) 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 186 San Jose (SJC) 10:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2192 Chicago (ORD) 10:16 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1952 San Francisco (SFO) 10:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 4284 Los Angeles (LAX) 10:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 668 San Francisco (SFO) 10:30 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1887 Toronto (YYZ) 10:34 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 266 Seattle (SEA) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2138 Houston (HOU) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2291 San Antonio (SAT) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2006 Las Vegas (LAS) 10:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 131 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:43 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 704 Bellingham 10:47 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2049 Nashville (BNA) 10:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 492 Minneapolis (MSP) 10:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2295 San Francisco (SFO) 10:59 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 15 Honolulu (HNL) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1972 Portland (PDX) 10:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 760 Orlando (MCO) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1432 Salt Lake City (SLC) 10:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1842 San Francisco (SFO) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2151 Oakland (OAK) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1633 Sacramento (SMF) 10:20 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2098 Los Angeles (LAX) 10:25 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 251 Houston (IAH) 10:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 260 Las Vegas (LAS) 10:29 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3346 Fresno 10:30 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1090 Indianapolis (IND) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 975 Boise (BOI) 10:30 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3230 Las Vegas (LAS) 10:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1448 San Jose (SJC) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1581 Las Vegas (LAS) 10:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1479 Denver (DEN) 10:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1064 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:53 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 639 Charlotte (CLT) 10:58 planerad

11:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 257°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2122 Phoenix (PHX) 11:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1919 Houston (IAH) 11:04 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3486 Monterey 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1140 San Jose (SJC) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 313 Sacramento (SMF) 11:10 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 229 Washington (IAD) 11:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 189 New York (JFK) 11:20 planerad
Southwest Airlines WN 1717 Baltimore (BWI) 11:35 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2925 New York (JFK) 11:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 745 New Orleans (MSY) 11:40 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 537 Newark (EWR) 11:42 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2671 Phoenix (PHX) 11:52 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 679 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:54 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3364 San Jose (SJC) 11:55 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3484 Boise (BOI) 11:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1424 San Jose (SJC) 11:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 376 Denver (DEN) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 3 - 7 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3310 St Louis (STL) 11:00 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 977 Atlanta 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 186 Phoenix (PHX) 11:00 planerad
Embraer 175 Air Tahiti Nui TN 1333 Los Angeles (LAX) 11:03 planerad
Boeing 737-800 SWISS LX 3263 Chicago (ORD) 11:07 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 555 Chicago (ORD) 11:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 669 San Francisco (SFO) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2291 Reno (RNO) 11:15 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1290 San Jose del Cabo 11:20 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1403 San Francisco (SFO) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1325 Seattle (SEA) 11:22 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1538 Minneapolis (MSP) 11:23 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 705 Bellingham 11:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2138 Boston (BOS) 11:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 131 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2122 San Jose (SJC) 11:40 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1886 Toronto (YYZ) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 415 Seattle (SEA) 11:45 planerad
Boeing 787-8 JAL JL 65 Tokyo (NRT) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2050 Chicago (MDW) 11:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1467 Detroit (DTW) 11:53 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1141 Oakland (OAK) 11:55 planerad
Boeing 737-900 Lufthansa LH 8692 Houston (IAH) 11:59 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1593 Houston (IAH) 11:59 planerad

12:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 257°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1406 Oakland (OAK) 12:00 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8690 Vancouver (YVR) 12:10 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1564 Calgary (YYC) 12:11 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1447 Salt Lake City (SLC) 12:13 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1637 Chicago (MDW) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2128 Orlando 12:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5154 Reno (RNO) 12:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1590 Chicago (ORD) 12:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1945 Tucson (TUS) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1992 Las Vegas (LAS) 12:35 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 5056 San Francisco (SFO) 12:36 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1900 San Francisco (SFO) 12:36 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5863 Denver (DEN) 12:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 763 Denver (DEN) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2015 Sacramento (SMF) 12:40 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5415 Los Angeles (LAX) 12:44 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1176 Seattle (SEA) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1721 San Francisco (SFO) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1155 San Jose (SJC) 12:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 619 Boston (BOS) 12:58 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 2518 San Francisco (SFO) 12:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 390 San Francisco (SFO) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 313 Dallas (DAL) 12:05 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2163 Newark (EWR) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 745 Sacramento (SMF) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1424 Phoenix (PHX) 12:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 190 New York (JFK) 12:32 planerad
Boeing 757-200 Air France AF 2259 New York (JFK) 12:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3342 Sacramento (SMF) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2671 Phoenix (PHX) 12:38 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2282 Washington (IAD) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1406 Denver (DEN) 12:40 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8691 Vancouver (YVR) 12:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3302 Fresno 12:45 planerad
Southwest Airlines WN 1661 San Jose (SJC) 12:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 376 Austin (AUS) 12:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 679 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:46 planerad

13:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 2 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 3 - 8 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 2156 Houston (IAH) 13:00 planerad
Embraer 175 China Eastern Airlines MU 8841 Los Angeles (LAX) 13:01 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 563 Chicago (ORD) 13:02 planerad
Embraer 175 China Southern Airlines CZ 1186 Los Angeles (LAX) 13:07 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 388 San Francisco (SFO) 13:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1264 Atlanta 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 441 Salt Lake City (SLC) 13:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1229 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:22 planerad
Airbus A340-300 D-AIGO Lufthansa LH 466 Frankfurt-am-Main (FRA) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4515 Sacramento (SMF) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4607 San Jose (SJC) 13:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1337 Minneapolis (MSP) 13:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2327 Portland (PDX) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3998 Austin (AUS) 13:35 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1091 Orlando (MCO) 13:42 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3351 Fresno 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1506 Oakland (OAK) 13:45 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1447 Salt Lake City (SLC) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1637 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1565 Calgary (YYC) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2128 Baltimore (BWI) 13:05 planerad
Bombardier CRJ AVIANCA AV 2151 Los Angeles (LAX) 13:14 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5697 San Jose (SJC) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 850 Las Vegas (LAS) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1945 New Orleans (MSY) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1722 San Francisco (SFO) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1021 Sacramento (SMF) 13:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2099 Houston (IAH) 13:33 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5866 Denver (DEN) 13:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1258 Denver (DEN) 13:35 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3558 Los Angeles (LAX) 13:37 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1137 Seattle (SEA) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2016 Oakland (OAK) 13:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 564 Chicago (ORD) 13:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 370 San Francisco (SFO) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 260 Nashville (BNA) 13:55 planerad

14:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 2 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2278 Las Vegas (LAS) 14:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2680 Chicago (ORD) 14:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2063 Dallas (DAL) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 324 Phoenix (PHX) 14:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1330 Seattle (SEA) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 162 Tucson (TUS) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 352 Dallas 14:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3335 Dallas (DAL) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5484 San Jose (SJC) 14:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 572 Portland (PDX) 14:35 planerad
Embraer 175 Air Tahiti Nui TN 1332 Los Angeles (LAX) 14:37 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 914 Seattle (SEA) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4328 Sacramento (SMF) 14:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2392 Seattle (SEA) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1244 Denver (DEN) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 855 Cleveland (CLE) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 8 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 620 Boston (BOS) 14:08 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 375 San Francisco (SFO) 14:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1264 Atlanta 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3998 Orlando (MCO) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4522 San Jose (SJC) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2327 Chicago (MDW) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4519 Sacramento (SMF) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5594 Chicago (ORD) 14:23 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1900 Chicago (ORD) 14:23 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1229 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1506 Nashville (BNA) 14:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1337 Minneapolis (MSP) 14:35 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 556 Denver (DEN) 14:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2278 Kansas City (MCI) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 324 Las Vegas (LAS) 14:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2680 Chicago (ORD) 14:52 planerad

15:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 2 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 670 San Francisco (SFO) 15:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2381 Chicago (ORD) 15:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 491 Phoenix (PHX) 15:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1214 San Jose del Cabo 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1221 San Jose (SJC) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1927 Boise (BOI) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 816 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1168 Chicago (ORD) 15:48 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1410 Salt Lake City (SLC) 15:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 915 St Louis (STL) 15:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2045 Oakland (OAK) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 848 Las Vegas (LAS) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 997 San Jose (SJC) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1330 Seattle (SEA) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 162 Denver (DEN) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 352 San Antonio (SAT) 15:05 planerad
Embraer 175 Qantas QF 3050 Los Angeles 15:07 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3417 San Jose (SJC) 15:10 planerad
Airbus A340-300 Lufthansa LH 467 Frankfurt-am-Main (FRA) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5484 Phoenix (PHX) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 173 Sacramento (SMF) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4325 San Francisco 15:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2389 Seattle 15:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 461 Seattle (SEA) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 855 Oakland (OAK) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 671 San Francisco (SFO) 15:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 571 Portland (PDX) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 492 St Louis (STL) 15:55 planerad

16:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 1 m/s @ 289°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 8 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3435 Austin (AUS) 16:00 planerad
Southwest Airlines WN 1644 Kansas City (MCI) 16:05 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3231 Las Vegas (LAS) 16:08 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3398 San Jose (SJC) 16:15 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8668 Vancouver (YVR) 16:23 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1958 San Francisco (SFO) 16:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3455 Sacramento (SMF) 16:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3468 Salt Lake City (SLC) 16:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 472 Seattle (SEA) 16:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1265 Atlanta 16:35 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3545 Los Angeles 16:37 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1291 San Jose del Cabo 16:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 710 Denver (DEN) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2182 Sacramento (SMF) 16:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5996 San Jose (SJC) 16:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1624 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1531 Newark (EWR) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1221 Tucson (TUS) 16:00 planerad
Airbus A320 Copa Airlines CM 1284 Denver (DEN) 16:07 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 491 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1927 Dallas (DAL) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 338 Kansas City (MCI) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 813 Sacramento (SMF) 16:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1514 Phoenix (PHX) 16:33 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2046 San Jose (SJC) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 848 Portland (PDX) 16:35 planerad
Embraer 175 China Southern Airlines CZ 1188 Los Angeles 16:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 915 Las Vegas (LAS) 16:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 736 San Francisco (SFO) 16:46 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1410 Salt Lake City (SLC) 16:47 planerad

17:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 1 m/s @ 289°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 16 min.
Boeing 747-400 British Airways BA 273 London (LHR) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 403 Minneapolis (MSP) 17:01 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3339 Omaha 17:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3369 Minneapolis (MSP) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1723 San Francisco (SFO) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 32 Dallas (DAL) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2134 Las Vegas (LAS) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 510 San Jose (SJC) 17:25 planerad
Bombardier CRJ700 Air Tahiti Nui TN 1330 Los Angeles 17:28 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 726 San Francisco (SFO) 17:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1503 Phoenix (PHX) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1778 Sacramento (SMF) 17:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2758 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:56 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1418 Salt Lake City (SLC) 17:57 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8669 Vancouver (YVR) 17:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3480 Kansas City (MCI) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 900 Phoenix (PHX) 17:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3334 Dallas (DAL) 17:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5764 Las Vegas (LAS) 17:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3433 Santa Rosa 17:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3492 Spokane (GEG) 17:15 planerad
Southwest Airlines WN 6598 Oakland (OAK) 17:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3344 Sacramento (SMF) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2182 Las Vegas (LAS) 17:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 225 Seattle (SEA) 17:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5149 Reno (RNO) 17:35 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1963 San Francisco 17:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2331 San Francisco 17:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1624 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1724 San Francisco 17:55 planerad

18:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 1 m/s @ 289°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 23 min.
Southwest Airlines WN 2167 Baltimore (BWI) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1522 Oakland (OAK) 18:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1368 Seattle (SEA) 18:07 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 420 Seattle (SEA) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1073 Sacramento (SMF) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 558 Las Vegas (LAS) 18:30 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 480 Phoenix (PHX) 18:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1685 Denver (DEN) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1245 San Jose (SJC) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1315 Phoenix (PHX) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 7 - 25 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3007 Los Angeles 18:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3365 Albuquerque (ABQ) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 404 Minneapolis (MSP) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 511 Sacramento (SMF) 18:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3483 Boise (BOI) 18:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1533 Dallas (DAL) 18:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 496 San Jose (SJC) 18:05 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1603 Portland (PDX) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2134 Salt Lake City (SLC) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1778 Denver (DEN) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2086 Phoenix (PHX) 18:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1418 Salt Lake City (SLC) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1826 Oakland (OAK) 18:45 planerad
Southwest Airlines WN 2167 Austin (AUS) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1368 Seattle (SEA) 18:59 planerad

19:00 18.01.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 347°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1968 Houston (HOU) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 156 Reno (RNO) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 637 Albuquerque (ABQ) 19:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1543 Chicago (ORD) 19:12 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3562 Los Angeles 19:17 planerad
Bombardier CRJ700 Air Tahiti Nui TN 1336 Los Angeles 19:22 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3357 St Louis (STL) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2271 San Francisco (SFO) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4520 Sacramento (SMF) 19:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 529 Fort Lauderdale (FLL) 19:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 19 Boston (BOS) 19:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1472 San Antonio (SAT) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2213 San Jose (SJC) 19:50 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3235 Las Vegas (LAS) 19:51 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 773 Newark (EWR) 19:55 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 38 Kahului 19:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2298 Orlando (MCO) 19:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2321 Seattle (SEA) 19:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 261 Las Vegas (LAS) 19:56 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1798 San Francisco (SFO) 19:58 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4294 El Paso 19:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 384 San Francisco 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1074 San Jose (SJC) 19:15 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 272 London (LHR) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 559 Phoenix (PHX) 19:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 480 Phoenix (PHX) 19:29 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 397 Seattle (SEA) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1685 Oakland (OAK) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4321 Sacramento (SMF) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2314 Albuquerque (ABQ) 19:45 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 4478 Los Angeles 19:47 planerad
Embraer 175 China Eastern Airlines MU 8842 Los Angeles 19:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1968 Portland (PDX) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 157 Las Vegas (LAS) 19:55 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3264 Los Angeles 19:57 planerad

20:00 18.01.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 347°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1916 Houston (IAH) 20:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 89 New York (JFK) 20:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1366 Minneapolis (MSP) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 148 Las Vegas (LAS) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 470 Sacramento (SMF) 20:05 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1444 San Francisco (SFO) 20:10 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2379 Newark (EWR) 20:12 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1488 Detroit (DTW) 20:13 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 339 Orlando (MCO) 20:15 planerad
Boeing 737-900 Ethiopian Airlines ET 1362 Washington (IAD) 20:16 planerad
Bombardier CRJ Copa Airlines CM 2049 Los Angeles 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1426 Sacramento (SMF) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 642 Dallas (DAL) 20:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1243 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:34 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3355 Fresno 20:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1740 Charlotte (CLT) 20:38 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1139 Denver (DEN) 20:46 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 459 Denver (DEN) 20:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 819 Phoenix (PHX) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 736 Oakland (OAK) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1246 San Jose (SJC) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 673 San Francisco (SFO) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1472 Denver (DEN) 20:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5774 Las Vegas (LAS) 20:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 530 Fort Lauderdale (FLL) 20:27 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3403 San Francisco 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1328 San Jose (SJC) 20:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 788 Detroit (DTW) 20:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2321 Sacramento (SMF) 20:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 90 New York (JFK) 20:49 planerad
Bombardier CRJ AVIANCA AV 2115 Los Angeles 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 148 Tucson (TUS) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2298 Oakland (OAK) 20:50 planerad

21:00 18.01.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 347°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 697 Chicago (MDW) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 2510 San Francisco 21:04 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 361 Las Vegas 21:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 421 Las Vegas (LAS) 21:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 436 Seattle (SEA) 21:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 769 Boston (BOS) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2255 Portland (PDX) 21:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2306 New York (JFK) 21:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 990 Atlanta 21:15 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 338 Portland (PDX) 21:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3467 Sacramento (SMF) 21:25 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 858 Lihue 21:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2066 Philadelphia (PHL) 21:29 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3360 Santa Rosa 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1080 San Jose (SJC) 21:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 559 Phoenix (PHX) 21:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3476 San Francisco 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 761 Sacramento (SMF) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1381 Seattle (SEA) 21:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 196 Austin (AUS) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1725 San Francisco 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2317 Oakland (OAK) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 10 - 14 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1330 San Jose (SJC) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1426 Phoenix (PHX) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 642 Las Vegas (LAS) 21:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3472 Fresno 21:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 20 Boston (BOS) 21:15 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1827 Newark (EWR) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 819 Reno (RNO) 21:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1209 Miami (MIA) 21:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 421 Sacramento (SMF) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2916 New York (JFK) 21:55 planerad

22:00 18.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 18°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 4 - 12 min.
Airbus A321 American Airlines AA 694 Charlotte (CLT) 22:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 483 Las Vegas (LAS) 22:01 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 892 Honolulu (HNL) 22:05 planerad
Boeing 737-800 SWISS LX 3262 Chicago (ORD) 22:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 651 Chicago (ORD) 22:05 planerad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 16 Honolulu (HNL) 22:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1372 Minneapolis (MSP) 22:15 planerad
Embraer 175 Qantas QF 4353 Los Angeles 22:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 560 Phoenix (PHX) 22:30 planerad
Boeing 737-800 LATAM Airlines Brasil JJ 2148 Miami (MIA) 22:34 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 619 Houston (IAH) 22:38 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 854 Kahului 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1436 Denver (DEN) 22:45 planerad
Boeing 717-200 China Eastern Airlines MU 4179 Los Angeles 22:48 planerad
Boeing 737-800 Air France AF 2820 New York (JFK) 22:52 planerad
Boeing 717-200 China Southern Airlines CZ 1185 Los Angeles 22:52 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1256 Atlanta 22:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 China Eastern Airlines MU 8812 New York (JFK) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2255 Las Vegas (LAS) 22:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 378 Baltimore (BWI) 22:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1352 Atlanta (ATL) 22:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 596 Charlotte (CLT) 22:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2078 Philadelphia (PHL) 22:45 planerad

23:00 18.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 18°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 2 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 780 Oakland (OAK) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4079 Las Vegas (LAS) 23:05 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8670 Vancouver (YVR) 23:08 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 142 Seattle (SEA) 23:10 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1434 San Francisco (SFO) 23:10 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 699 Newark (EWR) 23:11 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1475 Salt Lake City (SLC) 23:14 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2423 San Francisco (SFO) 23:16 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5805 Las Vegas (LAS) 23:28 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2046 Los Angeles 23:29 planerad

00:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 18°   Moln/himmel clear

01:00 19.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09

02:00 19.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09

03:00 19.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09

04:00 19.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 55°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09

05:00 19.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 55°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09

06:00 19.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 55°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1917 Los Angeles 06:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 499 Seattle (SEA) 06:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1339 Atlanta (ATL) 06:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1347 Salt Lake City (SLC) 06:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2235 San Francisco (SFO) 06:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1651 Charlotte (CLT) 06:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 625 Phoenix (PHX) 06:20 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2052 Los Angeles 06:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1344 Minneapolis (MSP) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3544 Sacramento (SMF) 06:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5580 San Jose (SJC) 06:20 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8629 Vancouver (YVR) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3101 Chicago (MDW) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5447 Denver (DEN) 06:40 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 751 Newark (EWR) 06:42 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 185 Kona 06:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 466 New Orleans (MSY) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5383 Phoenix (PHX) 06:55 planerad

07:00 19.01.2019

+3°C   Vindar: 1 m/s @ 54°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 min.
Bombardier CRJ AVIANCA AV 2142 Los Angeles 07:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4282 Phoenix (PHX) 07:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3343 Sacramento (SMF) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3455 Las Vegas (LAS) 07:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3396 San Jose (SJC) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3679 San Francisco (SFO) 07:50 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 829 Kahului 07:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5694 Las Vegas (LAS) 07:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 858 Houston (IAH) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2629 Baltimore (BWI) 07:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1077 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:04 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3397 San Jose (SJC) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2670 Kansas City (MCI) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4512 Sacramento (SMF) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1506 Detroit (DTW) 07:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1235 Chicago (ORD) 07:23 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 599 Portland (PDX) 07:25 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 662 San Francisco (SFO) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Virgin Atlantic VS 1928 Seattle (SEA) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4543 Oakland (OAK) 07:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3389 Monterey 07:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2458 New York (JFK) 07:43 planerad
Boeing 737-800 Air France AF 2263 New York (JFK) 07:45 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 37 Kahului 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4501 San Francisco (SFO) 07:45 planerad
Bombardier CRJ AVIANCA AV 2153 Los Angeles 07:49 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 798 Boston (BOS) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 772 Puerto Vallarta 07:55 planerad

Andra datum

January, 2019

18