San Diego, San Diego (SAN / KSAN)

Planespotter’s tidtabell

10:00 20.03.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 150°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 1160 m   Uppskattad bana: 09

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1278 Portland (PDX) 10:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2192 Chicago (ORD) 10:06 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 639 Charlotte (CLT) 10:19 planerad
Airbus A320 N529VA Alaska Airlines AS 1952 San Francisco (SFO) 10:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6089 Los Angeles (LAX) 10:31 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2306 San Francisco (SFO) 10:31 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1887 Toronto (YYZ) 10:34 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3476 Monterey 10:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 412 Seattle (SEA) 10:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 313 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:39 planerad
Airbus A321 United Airlines UA 8472 Toronto 10:43 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 897 Philadelphia (PHL) 10:50 planerad
Boeing 787-8 JAL JL 66 Tokyo (NRT) 10:55 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 229 Washington (IAD) 10:58 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 13 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3485 Salt Lake City (SLC) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1213 San José del Cabo (SJD) 10:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 760 Orlando (MCO) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1432 Salt Lake City (SLC) 10:08 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2726 St Louis (STL) 10:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 276 Puerto Vallarta (PVR) 10:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3336 Austin (AUS) 10:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 251 Houston (IAH) 10:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 260 Las Vegas (LAS) 10:19 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1806 San Francisco (SFO) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 895 Honolulu (HNL) 10:25 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1193 Raleigh/Durham (RDU) 10:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3313 Yampa Valley 10:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1064 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:53 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1143 Minneapolis (MSP) 10:55 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1248 San José del Cabo (SJD) 10:55 planerad

11:00 20.03.2019

+17°C   Vindar: 2 m/s @ 246°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 24 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 2261 Houston (IAH) 11:02 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1108 Denver (DEN) 11:11 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3364 San Jose (SJC) 11:35 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1593 Newark (EWR) 11:39 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2671 Phoenix (PHX) 11:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 679 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:53 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3484 Boise (BOI) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 8 - 14 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6089 Los Angeles (LAX) 11:01 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 555 Chicago (ORD) 11:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 639 Charlotte (CLT) 11:09 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 478 Denver (DEN) 11:20 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1957 San Francisco (SFO) 11:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 415 Seattle (SEA) 11:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 313 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:39 planerad
Airbus A321 United Airlines UA 8473 Toronto 11:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3399 San Jose (SJC) 11:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 897 Philadelphia (PHL) 11:59 planerad

12:00 20.03.2019

+17°C   Vindar: 2 m/s @ 246°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 14 min.
Boeing 737-800 WestJet WS 1564 Calgary (YYC) 12:13 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1590 Chicago (ORD) 12:27 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1900 San Francisco (SFO) 12:36 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1264 Atlanta 12:48 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1176 Seattle (SEA) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 2278 Houston (IAH) 12:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3422 Fresno 12:15 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2163 Newark (EWR) 12:15 planerad
Boeing 757 Jet Airways (India) 9W 8278 New York (JFK) 12:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3342 Sacramento (SMF) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2671 Phoenix (PHX) 12:39 planerad
Boeing 787-8 JAL JL 65 Tokyo (NRT) 12:45 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2282 Washington (IAD) 12:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 679 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:50 planerad

13:00 20.03.2019

+17°C   Vindar: 2 m/s @ 246°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 13 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 563 Chicago (ORD) 13:00 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1192 Raleigh/Durham (RDU) 13:02 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1954 San Francisco (SFO) 13:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1229 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:18 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2156 Houston (IAH) 13:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2676 Everett 13:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2320 El Paso 13:40 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 35 min.
Boeing 737-800 WestJet WS 1565 Calgary (YYC) 13:00 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 229 San Francisco (SFO) 13:35 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1137 Seattle (SEA) 13:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2099 Houston (IAH) 13:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 564 Chicago (ORD) 13:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1264 Atlanta 13:46 planerad

14:00 20.03.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 246°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 20 min.
United Airlines UA 1439 Los Angeles 14:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 572 Portland (PDX) 14:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3335 Dallas (DAL) 14:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6035 Los Angeles (LAX) 14:38 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 914 Seattle (SEA) 14:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1472 Denver (DEN) 14:47 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 231 Washington (IAD) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 4 - 11 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 556 Denver (DEN) 14:02 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1959 San Francisco (SFO) 14:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1900 Chicago (ORD) 14:16 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2677 Everett 14:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2321 El Paso 14:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1229 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:29 planerad

15:00 20.03.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 246°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 491 Phoenix (PHX) 15:21 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 12 - 18 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6035 Los Angeles (LAX) 15:08 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 461 Seattle (SEA) 15:20 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2210 Houston (IAH) 15:38 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 571 Portland (PDX) 15:50 planerad

16:00 20.03.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 246°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1249 San José del Cabo (SJD) 16:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3352 Yampa Valley 16:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1870 Houston (IAH) 16:20 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1958 San Francisco (SFO) 16:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 472 Seattle (SEA) 16:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3375 Sacramento (SMF) 16:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 217 Puerto Vallarta (PVR) 16:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3470 Salt Lake City (SLC) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 8 - 11 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 2299 Denver (DEN) 16:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 491 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:11 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1747 Chicago (ORD) 16:22 planerad

17:00 20.03.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s @ 249°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 14 - 20 min.
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 403 Minneapolis (MSP) 17:01 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3369 Minneapolis (MSP) 17:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3456 Austin (AUS) 17:15 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3007 Los Angeles (LAX) 17:29 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3339 Omaha 17:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2758 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3433 Santa Rosa 17:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 736 San Francisco (SFO) 17:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 225 Seattle (SEA) 17:30 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1963 San Francisco (SFO) 17:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3334 Dallas (DAL) 17:45 planerad

18:00 20.03.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s @ 249°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 25 min.
Boeing 747-400 British Airways BA 273 London (LHR) 18:00 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1174 Seattle (SEA) 18:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 480 Phoenix (PHX) 18:41 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 704 Bellingham 18:48 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2727 St Louis (STL) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3007 Los Angeles 18:00 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 404 Minneapolis (MSP) 18:00 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1284 Denver (DEN) 18:05 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1603 Portland (PDX) 18:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3344 Sacramento (SMF) 18:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3365 Albuquerque (ABQ) 18:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3483 Boise (BOI) 18:20 planerad

19:00 20.03.2019

+13°C   Vindar: 2 m/s @ 249°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 17 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3264 Los Angeles 19:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 19 Boston (BOS) 19:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1543 Chicago (ORD) 19:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 89 New York (JFK) 19:23 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 773 Newark (EWR) 19:40 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 38 Kahului 19:40 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1142 Minneapolis (MSP) 19:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 261 Las Vegas (LAS) 19:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2192 Detroit (DTW) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 384 San Francisco (SFO) 19:20 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1139 Seattle (SEA) 19:25 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 705 Bellingham 19:28 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 480 Phoenix (PHX) 19:31 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2634 Spokane (GEG) 19:35 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3264 Los Angeles 19:55 planerad

20:00 20.03.2019

+10°C   Vindar: 1 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1962 San Francisco (SFO) 20:00 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1827 Newark (EWR) 20:01 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5779 Las Vegas 20:14 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 529 Fort Lauderdale (FLL) 20:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2303 Washington (IAD) 20:22 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 2104 Denver (DEN) 20:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 884 Charlotte (CLT) 20:31 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1243 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3466 Fresno 20:35 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 858 Lihue 20:45 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 3 - 6 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 20 Boston (BOS) 20:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 90 New York (JFK) 20:34 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1105 San Jose (SJC) 20:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 788 Detroit 20:40 planerad

21:00 20.03.2019

+10°C   Vindar: 1 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 338 Portland (PDX) 21:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2819 New York (JFK) 21:06 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 361 San Francisco (SFO) 21:16 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 896 Philadelphia (PHL) 21:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3354 Santa Rosa 21:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 436 Seattle (SEA) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 892 Honolulu (HNL) 21:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 559 Phoenix (PHX) 21:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 651 Chicago (ORD) 21:54 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 27 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 530 Fort Lauderdale (FLL) 21:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 970 Newark (EWR) 21:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3472 Fresno 21:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1209 Miami (MIA) 21:42 planerad

22:00 20.03.2019

+10°C   Vindar: 1 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 19 min.
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 16 Honolulu (HNL) 22:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 483 Las Vegas (LAS) 22:01 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3378 San Jose (SJC) 22:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3431 Sacramento (SMF) 22:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6043 Los Angeles 22:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 596 Charlotte (CLT) 22:31 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2678 Everett 22:35 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 619 Houston (IAH) 22:37 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2674 Miami (MIA) 22:49 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 142 Seattle (SEA) 22:50 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 6 - 9 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 378 Baltimore (BWI) 22:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1740 Charlotte (CLT) 22:33 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1052 Chicago (ORD) 22:39 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2066 Philadelphia (PHL) 22:48 planerad

23:00 20.03.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 254°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 9 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 769 Boston (BOS) 23:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2423 San Francisco (SFO) 23:09 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1964 San Francisco (SFO) 23:10 planerad
United Airlines UA 991 Houston (IAH) 23:14 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2568 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:22 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 854 Kahului 23:29 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 443 Newark (EWR) 23:35 planerad

00:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 254°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

01:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 254°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

02:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 273°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

03:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 273°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

04:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 273°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

05:00 21.03.2019

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

06:00 21.03.2019

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3363 Albuquerque (ABQ) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 499 Seattle (SEA) 06:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1347 Salt Lake City (SLC) 06:15 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2235 San Francisco (SFO) 06:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 913 Chicago (ORD) 06:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6062 Los Angeles (LAX) 06:19 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5809 Los Angeles 06:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3397 San Jose (SJC) 06:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 625 Phoenix (PHX) 06:26 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 772 Newark (EWR) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1813 San Jose (SJC) 06:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2535 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:36 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 829 Kahului 06:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1209 Denver (DEN) 06:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5694 Las Vegas (LAS) 06:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 466 New Orleans (MSY) 06:50 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 751 Newark (EWR) 06:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1055 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:59 planerad

07:00 21.03.2019

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 268°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1950 San Francisco (SFO) 07:35 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 25 min.
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1951 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3389 Monterey 07:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 599 Portland (PDX) 07:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 858 Houston (IAH) 07:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1667 Detroit (DTW) 07:25 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 37 Kahului 07:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1651 Charlotte (CLT) 07:26 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 185 Kona 07:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2718 New York (JFK) 07:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3340 Sacramento (SMF) 07:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2675 Everett 07:45 planerad
United Airlines UA 2258 San Francisco (SFO) 07:45 planerad

08:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 233°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 42 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1611 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:03 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3343 Sacramento (SMF) 08:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 380 Seattle (SEA) 08:45 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2960 Los Angeles (LAX) 08:52 planerad
Boeing 757-200 American Airlines AA 438 Phoenix (PHX) 08:54 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3386 Kansas City (MCI) 08:55 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 377 Baltimore (BWI) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 30 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 471 Seattle (SEA) 08:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 546 Washington (IAD) 08:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2094 Houston (IAH) 08:20 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1953 San Francisco (SFO) 08:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1611 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:57 planerad

09:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 233°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 27

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 20 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3477 Fresno 09:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 111 Las Vegas (LAS) 09:29 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 555 Denver (DEN) 09:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2635 Spokane (GEG) 09:35 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1104 San Jose (SJC) 09:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1064 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:58 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 9 - 15 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2960 Los Angeles 09:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 481 Seattle (SEA) 09:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 134 Chicago (ORD) 09:28 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3338 Omaha 09:35 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 798 Boston (BOS) 09:35 planerad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 15 Honolulu (HNL) 09:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 760 Orlando (MCO) 09:45 planerad
Boeing 757-200 American Airlines AA 438 Phoenix (PHX) 09:56 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02