Southwest Florida, Fort Myers (RSW / KRSW)

Planespotter’s tidtabell

17:00 19.03.2019

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 50°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 370 m   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 22 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 529 Pittsburgh (PIT) 17:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 481 Washington (DCA) 17:16 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 967 Cleveland (CLE) 17:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2267 Cleveland (CLE) 17:28 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 765 Washington (DCA) 17:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 798 Chicago (ORD) 17:54 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2423 Cleveland (CLE) 17:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 4 - 23 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1670 Philadelphia (PHL) 17:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 966 Boston (BOS) 17:16 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2561 Chicago (ORD) 17:39 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 822 Philadelphia 17:44 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 678 Detroit (DTW) 17:48 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 482 Washington (DCA) 17:51 planerad

18:00 19.03.2019

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 50°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 370 m   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 8 - 11 min.
Airbus A330-300 United Airlines UA 9682 Dusseldorf 18:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1070 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:21 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 165 Boston (BOS) 18:32 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1811 Buffalo (BUF) 18:41 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 507 Minneapolis (MSP) 18:48 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4603 Miami (MIA) 18:51 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 239 Boston (BOS) 18:51 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2543 Atlanta 18:54 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 14 - 23 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 759 Cleveland (CLE) 18:14 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2350 Cleveland (CLE) 18:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 765 Washington (DCA) 18:43 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 926 Islip 18:57 planerad

19:00 19.03.2019

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 50°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 370 m   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 19 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 627 Detroit (DTW) 19:13 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 934 Minneapolis (MSP) 19:17 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2275 Newark (EWR) 19:36 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 827 Hartford (BDL) 19:45 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6921 Newark (EWR) 19:52 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 3 - 17 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1070 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:11 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2274 Chicago (ORD) 19:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1266 Boston (BOS) 19:32 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 938 Atlantic City 19:40 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 933 Milwaukee (MKE) 19:41 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 365 Baltimore (BWI) 19:42 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4607 Miami (MIA) 19:44 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2543 Atlanta 19:52 planerad
Airbus A330-300 United Airlines UA 9683 Dusseldorf 19:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 960 Cleveland (CLE) 19:58 planerad

20:00 19.03.2019

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 35°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 11 - 17 min.
Boeing 767-300 Air Canada AC 1662 Toronto (YYZ) 20:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2355 Philadelphia (PHL) 20:11 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 387 Minneapolis (MSP) 20:17 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 945 Atlantic City 20:28 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 223 Chicago (ORD) 20:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1865 Boston (BOS) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2422 Cleveland (CLE) 20:17 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1076 Newark (EWR) 20:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 814 Hartford (BDL) 20:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1512 New York 20:37 planerad

21:00 19.03.2019

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 35°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 15 - 27 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 914 Detroit (DTW) 21:03 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 91 Düsseldorf (DUS) 21:07 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1715 Newark (EWR) 21:34 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 7 - 13 min.
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 388 Minneapolis (MSP) 21:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2356 Philadelphia (PHL) 21:11 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 958 Boston (BOS) 21:23 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1665 Toronto (YYZ) 21:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 684 Detroit (DTW) 21:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2866 Boston (BOS) 21:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1743 Cincinnati (CVG) 21:53 planerad

22:00 19.03.2019

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 35°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 21 - 35 min.
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 389 Minneapolis (MSP) 22:07 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2102 Chicago (ORD) 22:14 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1522 New York (LGA) 22:49 planerad

23:00 19.03.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 45°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 24 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 689 Detroit (DTW) 23:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1165 Boston (BOS) 23:09 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2040 Indianapolis (IND) 23:33 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1857 Newark (EWR) 23:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 942 Phoenix (PHX) 23:48 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1664 Toronto (YYZ) 23:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2474 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:57 planerad

00:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 45°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 429 New York (JFK) 00:13 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1741 Charlotte (CLT) 00:23 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2735 Atlanta 00:43 planerad

01:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 45°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

02:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 30°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06

03:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 30°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06

04:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 30°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06

05:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 354°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2469 Atlanta 05:30 planerad
Airbus A320 Aer Lingus EI 5251 Boston (BOS) 05:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 612 Newark (EWR) 05:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1281 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:55 planerad

06:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 354°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 488 Denver (DEN) 06:30 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A319 Air Canada AC 1661 Toronto (YYZ) 06:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 919 Grand Rapids 06:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1591 Newark (EWR) 06:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1638 Charlotte (CLT) 06:20 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2726 Atlanta 06:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 489 Denver (DEN) 06:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1630 New York (JFK) 06:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2066 Boston (BOS) 06:45 planerad

07:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 354°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 606 Detroit (DTW) 07:00 planerad

08:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 354°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 12 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 283 Akron 08:43 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 605 Detroit (DTW) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 15 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2011 Nashville (BNA) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 380 Minneapolis (MSP) 08:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1646 Charlotte (CLT) 08:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2254 Chicago (ORD) 08:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1534 Newark (EWR) 08:15 planerad
Boeing 737-900 Korean Air KE 3707 Atlanta 08:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1255 Chicago (ORD) 08:31 planerad

09:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 354°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 17 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 943 Atlantic City 09:04 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2355 Philadelphia (PHL) 09:07 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1732 Charlotte (CLT) 09:23 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1660 Toronto (YYZ) 09:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1742 Cincinnati (CVG) 09:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 823 Philadelphia 09:37 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 942 Atlanta 09:54 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 681 Cleveland (CLE) 09:57 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 14 - 26 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 182 Latrobe 09:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 936 Atlantic City 09:51 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 258 Columbus (CMH) 09:54 planerad

10:00 20.03.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 354°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 14 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 811 Newark (EWR) 10:11 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 257 Columbus (CMH) 10:21 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 937 Boston (BOS) 10:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1183 Newark (EWR) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 383 Minneapolis (MSP) 10:42 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 930 Milwaukee (MKE) 10:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1313 Chicago (ORD) 10:53 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 121 Chicago (ORD) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 20 min.
Airbus A321 Aer Lingus EI 5255 Boston (BOS) 10:00 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2354 Philadelphia (PHL) 10:07 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1732 Charlotte (CLT) 10:13 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2071 Las Vegas (LAS) 10:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 822 Philadelphia 10:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 668 Minneapolis (MSP) 10:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 812 Newark (EWR) 10:51 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 942 Atlanta 10:52 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1663 Toronto (YYZ) 10:55 planerad

11:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 2°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A320 United Airlines UA 994 Houston (IAH) 11:14 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 636 New York (LGA) 11:19 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1614 Montréal (YUL) 11:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 665 Boston (BOS) 11:32 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 364 Baltimore (BWI) 11:33 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 742 Chicago (ORD) 11:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1251 White Plains 11:41 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1301 Minneapolis (MSP) 11:45 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 15 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 532 Pittsburgh (PIT) 11:06 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 256 Boston (BOS) 11:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2206 Newark (EWR) 11:30 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 384 Minneapolis (MSP) 11:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1313 Chicago (ORD) 11:38 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 900 Albany 11:46 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 220 Chicago (ORD) 11:50 planerad

12:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 2°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 24 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1581 Washington (DCA) 12:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 319 Minneapolis (MSP) 12:29 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2476 Atlanta 12:35 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1660 Newark (EWR) 12:39 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 918 Grand Rapids 12:46 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2211 Chicago (ORD) 12:46 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 329 New York (JFK) 12:57 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1184 Toronto (YYZ) 12:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 15 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 622 Detroit (DTW) 12:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2245 Houston (IAH) 12:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1479 New York (LGA) 12:04 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1615 Montréal (YUL) 12:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1252 White Plains 12:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1766 Boston (BOS) 12:17 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2404 Chicago (ORD) 12:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1582 Washington (DCA) 12:40 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1301 Minneapolis (MSP) 12:55 planerad

13:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 2°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1291 Denver (DEN) 13:30 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 318 Minneapolis (MSP) 13:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1710 Newark (EWR) 13:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2211 Chicago (ORD) 13:33 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2476 Atlanta 13:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 939 Omaha 13:36 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2966 Boston (BOS) 13:42 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1175 Toronto (YYZ) 13:55 planerad

14:00 20.03.2019

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 10°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 27 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 903 Hartford (BDL) 14:03 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1475 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:30 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1649 Newark (EWR) 14:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 865 Boston (BOS) 14:39 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1692 New York (LGA) 14:57 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 18 - 19 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 130 New York (JFK) 14:06 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2011 Denver (DEN) 14:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 904 Hartford (BDL) 14:43 planerad

15:00 20.03.2019

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 10°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 19 min.
Boeing 757-300 Korean Air KE 3247 Detroit (DTW) 15:06 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4358 Miami (MIA) 15:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 620 Houston (IAH) 15:18 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 183 Latrobe 15:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1729 New York (JFK) 15:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2167 Chicago (ORD) 15:28 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 683 Detroit (DTW) 15:47 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 15 - 24 min.
Embraer 190 Aer Lingus EI 5243 Boston (BOS) 15:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1475 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4358 Miami (MIA) 15:44 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 590 Houston (IAH) 15:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1529 New York (LGA) 15:55 planerad

16:00 20.03.2019

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 10°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 12 - 22 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1670 Philadelphia (PHL) 16:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1665 Boston (BOS) 16:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2561 Chicago (ORD) 16:54 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 16 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1983 Newark (EWR) 16:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 282 Akron 16:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2003 Chicago (ORD) 16:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1730 New York (JFK) 16:32 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 124 Chicago (ORD) 16:48 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02