Southwest Florida, Fort Myers (RSW / KRSW)

Planespotter’s tidtabell

15:00 29.01.2020

+23°C   Vindar: 4 m/s @ 230°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1370 m   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1033 Pittsburgh (PIT) 15:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2177 Detroit (DTW) 15:35 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1793 Atlanta (ATL) 15:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1359 Indianapolis (IND) 15:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1599 Houston (IAH) 15:47 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 6 - 9 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1983 Newark (EWR) 15:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6103 New York (LGA) 15:14 planerad
Boeing 737-800 American AA 1892 Chicago (ORD) 15:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 918 Grand Rapids (GRR) 15:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1475 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:25 planerad

16:00 29.01.2020

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 213°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-800 American AA 2561 Chicago (ORD) 16:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 552 Baltimore (BWI) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1380 Cincinnati (CVG) 16:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 965 Boston (BOS) 16:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 246 Chicago (MDW) 16:25 planerad
Airbus A321 American AA 569 Charlotte (CLT) 16:35 planerad
Airbus A321 Spirit NK 947 Atlantic City 16:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1316 Kansas City (MCI) 16:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 481 Washington (DCA) 16:42 planerad
Embraer 190 American AA 1670 Philadelphia (PHL) 16:46 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2355 Philadelphia (PHL) 16:48 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1013 Newark (EWR) 16:56 planerad
Airbus A320 Frontier F9 959 Syracuse (SYR) 16:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 19 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1734 Minneapolis (MSP) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1320 Baltimore (BWI) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1925 Indianapolis (IND) 16:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2177 Detroit (DTW) 16:34 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1793 Atlanta (ATL) 16:35 planerad
Boeing 737-900 United UA 267 Houston (IAH) 16:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 2561 Chicago (ORD) 16:46 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 552 Milwaukee (MKE) 16:55 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1380 Cincinnati (CVG) 16:56 planerad

17:00 29.01.2020

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 213°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 12 - 27 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1416 Cleveland (CLE) 17:02 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 911 Buffalo (BUF) 17:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1357 Dallas (DAL) 17:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2704 Atlanta (ATL) 17:37 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 3070 Minneapolis (MSP) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1302 Columbus (CMH) 17:40 planerad
Boeing 737-800 United UA 536 Chicago (ORD) 17:56 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 21 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1312 Columbus (CMH) 17:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 966 Boston (BOS) 17:05 planerad
Embraer 190 American AA 1670 Philadelphia (PHL) 17:26 planerad
Airbus A321 American AA 569 Charlotte (CLT) 17:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 397 Chicago (MDW) 17:30 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2422 Cleveland (CLE) 17:38 planerad
Airbus A321 Spirit NK 678 Detroit (DTW) 17:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 482 Washington (DCA) 17:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1357 Baltimore (BWI) 17:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1728 Indianapolis (IND) 17:59 planerad

18:00 29.01.2020

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 213°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 23 min.
Airbus A321 Frontier F9 2425 Cleveland (CLE) 18:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 651 White Plains (HPN) 18:04 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1168 Detroit (DTW) 18:08 planerad
Airbus A320 United UA 2275 Newark (EWR) 18:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 573 Hartford (BDL) 18:20 planerad
Boeing 737-800 American AA 2853 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:43 planerad
Boeing 737-800 American AA 1206 Chicago (ORD) 18:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 403 Atlanta 18:52 planerad
Airbus A320 Frontier F9 951 Portland (PWM) 18:54 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 18 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 2137 Chicago (ORD) 18:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 824 Philadelphia 18:12 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1303 St Louis (STL) 18:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2704 Atlanta (ATL) 18:37 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1599 Cleveland (CLE) 18:47 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1581 Detroit (DTW) 18:50 planerad

19:00 29.01.2020

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 213°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 9 - 30 min.
Airbus A320 Spirit NK 239 Boston (BOS) 19:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1729 New York (JFK) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1310 Baltimore (BWI) 19:15 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1664 Toronto (YYZ) 19:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6003 New York (LGA) 19:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1511 Newark (EWR) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 652 White Plains (HPN) 19:00 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2356 Philadelphia (PHL) 19:04 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1438 Chicago (ORD) 19:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2454 Newark (EWR) 19:05 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1933 Minneapolis (MSP) 19:18 planerad
Boeing 737-800 American AA 1070 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:29 planerad
Boeing 737-800 American AA 1350 Charlotte (CLT) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1305 Indianapolis (IND) 19:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 403 Atlanta 19:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1730 New York (JFK) 19:51 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1742 Cincinnati (CVG) 19:52 planerad

20:00 29.01.2020

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 213°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 27 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1356 St Louis (STL) 20:00 planerad
Boeing 737-900 United UA 2180 Washington (IAD) 20:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1374 Indianapolis (IND) 20:10 planerad
Boeing 737-800 Sun Country SY 383 Minneapolis (MSP) 20:16 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2615 Charlotte (CLT) 20:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 903 Hartford (BDL) 20:47 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1899 Detroit (DTW) 20:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 440 Milwaukee (MKE) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 - 24 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1311 Chicago (MDW) 20:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1512 Newark (EWR) 20:44 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1665 Toronto (YYZ) 20:50 planerad

21:00 29.01.2020

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 213°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 41 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2272 Atlanta 21:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1377 Atlanta 21:05 planerad
Embraer 175 American AA 4354 Philadelphia (PHL) 21:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1865 Boston (BOS) 21:46 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1335 Chicago (MDW) 21:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 813 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:58 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 17 min.
Airbus A320 Spirit NK 365 Baltimore (BWI) 21:10 planerad
Boeing 737-800 Sun Country SY 384 Minneapolis (MSP) 21:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 904 Hartford (BDL) 21:27 planerad

22:00 29.01.2020

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 139°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 11 min.
Airbus A320 United UA 1857 Newark (EWR) 22:02 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 919 Grand Rapids (GRR) 22:13 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1182 Chicago (ORD) 22:17 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1873 Charlotte (CLT) 22:23 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2980 Minneapolis (MSP) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1240 Baltimore (BWI) 22:35 planerad

23:00 29.01.2020

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 139°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 20 min.
Boeing 787 United Airlines UA 2065 Newark (EWR) 23:27 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2260 Houston (IAH) 23:31 planerad
Airbus A320 American AA 404 Philadelphia (PHL) 23:51 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2291 Atlanta 23:59 planerad
Airbus A320 Spirit NK 689 Detroit (DTW) 23:59 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier F9 930 Milwaukee (MKE) 23:03 planerad

00:00 30.01.2020

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 139°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 9 min.
Boeing 737-800 American AA 2474 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1165 Boston (BOS) 00:20 planerad

01:00 30.01.2020

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 165°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 24

02:00 30.01.2020

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 165°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 24

03:00 30.01.2020

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 165°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 24

04:00 30.01.2020

+19°C   Vindar: 6 m/s @ 303°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 24

05:00 30.01.2020

+19°C   Vindar: 6 m/s @ 303°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 486 Denver (DEN) 05:25 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2748 Atlanta (ATL) 05:40 planerad

06:00 30.01.2020

+19°C   Vindar: 6 m/s @ 303°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 24

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 866 Boston (BOS) 06:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 801 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1571 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1369 Atlanta (ATL) 06:10 planerad

07:00 30.01.2020

+18°C   Vindar: 6 m/s @ 322°   Moln/himmel few

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 15 - 25 min.
Airbus A320 Frontier F9 926 Islip (ISP) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1255 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1871 Atlanta (ATL) 07:00 planerad
Airbus A320 United UA 527 Houston (IAH) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit NK 606 Detroit (DTW) 07:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5921 New York (LGA) 07:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 663 Minneapolis (MSP) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1328 St Louis (STL) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1725 Baltimore (BWI) 07:45 planerad

08:00 30.01.2020

+18°C   Vindar: 6 m/s @ 322°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 10 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 981 Washington (DCA) 08:45 planerad
Airbus A321 Spirit NK 605 Detroit (DTW) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 30 min.
Boeing 737-800 United UA 1866 Chicago (ORD) 08:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 311 Atlanta (ATL) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2166 Indianapolis (IND) 08:15 planerad
Airbus A321 American AA 1646 Charlotte (CLT) 08:18 planerad
Boeing 737-800 American AA 1281 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:25 planerad
Airbus A320 American AA 1606 Philadelphia (PHL) 08:55 planerad

09:00 30.01.2020

+18°C   Vindar: 6 m/s @ 322°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Frontier F9 1743 Cincinnati (CVG) 09:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 811 Newark (EWR) 09:08 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 915 Detroit 09:14 planerad
Airbus A320 Spirit NK 943 Atlantic City (ACY) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1349 Baltimore (BWI) 09:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1251 White Plains (HPN) 09:40 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1727 Indianapolis (IND) 09:45 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 14 - 25 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1811 Washington (IAD) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1324 Baltimore (BWI) 09:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 982 Washington (DCA) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1204 Columbus (CMH) 09:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 812 Newark (EWR) 09:53 planerad
Airbus A321 Spirit NK 936 Atlantic City (ACY) 09:55 planerad
Airbus A320 Frontier F9 914 Detroit (DTW) 09:55 planerad

10:00 30.01.2020

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 336°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 2842 Detroit (DTW) 10:07 planerad
Airbus A320 Spirit NK 364 Baltimore (BWI) 10:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 931 Milwaukee (MKE) 10:17 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 465 Boston (BOS) 10:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1318 Indianapolis (IND) 10:25 planerad
Airbus A320 Spirit NK 257 Columbus (CMH) 10:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 823 Philadelphia 10:32 planerad
Boeing 737-800 American AA 1469 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:42 planerad
Boeing 737-800 Sun Country SY 381 Minneapolis (MSP) 10:46 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2202 New York (JFK) 10:51 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1586 Washington (IAD) 10:51 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 18 min.
Airbus A320 Frontier F9 2354 Philadelphia (PHL) 10:04 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1012 Newark (EWR) 10:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1252 White Plains (HPN) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1350 Baltimore (BWI) 10:25 planerad
Airbus A320 Spirit NK 258 Columbus (CMH) 10:37 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1566 Boston (BOS) 10:55 planerad
Airbus A320 Frontier F9 946 Providence (PVD) 10:57 planerad
Airbus A320 Spirit NK 532 Pittsburgh (PIT) 10:58 planerad

11:00 30.01.2020

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 336°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 12 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1809 Boston (BOS) 11:08 planerad
Airbus A321 American AA 1732 Charlotte (CLT) 11:08 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1333 Milwaukee (MKE) 11:10 planerad
Boeing 737-700 United UA 2274 Newark (EWR) 11:11 planerad
Airbus A321 Frontier F9 2357 Philadelphia (PHL) 11:17 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1660 Toronto (YYZ) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1306 Baltimore (BWI) 11:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1208 Minneapolis (MSP) 11:27 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2423 Cleveland (CLE) 11:28 planerad
Airbus A320 NEO Spirit NK 121 Chicago (ORD) 11:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 703 Hartford (BDL) 11:39 planerad
Airbus A319 American AA 746 Washington (DCA) 11:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6110 New York (LGA) 11:52 planerad
Airbus A320 Spirit NK 319 Minneapolis (MSP) 11:59 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 4 - 13 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4357 Philadelphia (PHL) 11:00 planerad
Airbus A320 Frontier F9 935 Minneapolis (MSP) 11:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1318 Dallas (DAL) 11:15 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 2842 Detroit (DTW) 11:17 planerad
Airbus A320 Spirit NK 256 Boston (BOS) 11:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 487 Denver (DEN) 11:22 planerad
Boeing 737-800 American AA 2854 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:28 planerad
Boeing 737-800 Sun Country SY 382 Minneapolis (MSP) 11:40 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2192 Boston (BOS) 11:53 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1333 Hartford (BDL) 11:55 planerad
Airbus A319 United UA 2404 Chicago (ORD) 11:55 planerad
Airbus A321 American AA 1732 Charlotte (CLT) 11:58 planerad

12:00 30.01.2020

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 336°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 2551 St Louis (STL) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 939 Chicago (MDW) 12:25 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 375 Minneapolis (MSP) 12:26 planerad
Boeing 737-800 American AA 1313 Chicago (ORD) 12:40 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1732 Atlanta (ATL) 12:45 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 14 min.
Airbus A320 NEO Spirit NK 220 Chicago (ORD) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1306 Chicago (MDW) 12:05 planerad
Boeing 737-700 United UA 2469 Newark (EWR) 12:15 planerad
Airbus A321 Frontier F9 2424 Cleveland (CLE) 12:17 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 939 Omaha (OMA) 12:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 704 Hartford (BDL) 12:20 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1663 Toronto (YYZ) 12:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1208 Minneapolis (MSP) 12:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6110 New York (LGA) 12:25 planerad
Airbus A319 American AA 746 Washington (DCA) 12:29 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1825 New York (JFK) 12:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 466 Boston (BOS) 12:35 planerad
Airbus A320 Spirit NK 318 Minneapolis (MSP) 12:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2551 Baltimore (BWI) 12:55 planerad

13:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 336°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 3 - 22 min.
Boeing 737-800 United UA 2003 Denver (DEN) 13:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2080 Detroit (DTW) 13:01 planerad
Boeing 737-800 American AA 565 Charlotte (CLT) 13:03 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 865 Boston (BOS) 13:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2245 Baltimore (BWI) 13:10 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1184 Toronto (YYZ) 13:10 planerad
Airbus A319 United UA 742 Chicago (ORD) 13:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 329 New York (JFK) 13:22 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1506 Minneapolis (MSP) 13:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 153 Phoenix 13:45 planerad
Embraer 190 American AA 2603 Philadelphia (PHL) 13:48 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1580 St Louis (STL) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 158 St Louis (STL) 13:20 planerad
Boeing 737-800 American AA 279 Charlotte (CLT) 13:36 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1732 Atlanta (ATL) 13:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 277 Pittsburgh (PIT) 13:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 2211 Chicago (ORD) 13:49 planerad

14:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 336°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A320 Frontier F9 927 Islip 14:12 planerad
Boeing 737-800 United UA 2461 Newark (EWR) 14:14 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1475 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1435 Philadelphia (PHL) 14:28 planerad
Boeing 737-800 American AA 1892 Chicago (ORD) 14:31 planerad
Airbus A320 Frontier F9 1745 Cincinnati (CVG) 14:39 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6103 New York (LGA) 14:43 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1734 Minneapolis (MSP) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 3 - 7 min.
Boeing 737-800 WestJet WS 1175 Toronto (YYZ) 14:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2080 Detroit (DTW) 14:01 planerad
Boeing 737-700 United UA 2274 New York 14:05 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1066 Boston (BOS) 14:08 planerad
Boeing 737-800 United UA 2343 Denver (DEN) 14:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1506 Minneapolis (MSP) 14:21 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1630 New York (JFK) 14:25 planerad
Embraer 190 American AA 2603 Philadelphia (PHL) 14:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 153 Kansas City (MCI) 14:30 planerad

Andra datum

July, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19