Palm Beach, West Palm Beach (PBI / KPBI)

Planespotter’s tidtabell

16:00 29.01.2020

+27°C   Vindar: 5 m/s @ 203°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 2 - 40 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1141 Hartford (BDL) 16:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 1022 Chicago (ORD) 16:01 planerad
Airbus A321 American AA 1635 Charlotte (CLT) 16:41 planerad
Airbus A319 American AA 1825 Washington (DCA) 16:43 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 6 - 13 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4573 New York (LGA) 16:03 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 964 New York (LGA) 16:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 858 White Plains (HPN) 16:12 planerad
Airbus A320 American AA 1647 Philadelphia (PHL) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2044 Baltimore (BWI) 16:30 planerad
Airbus A319 United UA 2346 Chicago (ORD) 16:30 planerad
Airbus A321 Spirit NK 152 Atlantic City (ACY) 16:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 343 Houston (IAH) 16:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1301 Chicago (ORD) 16:46 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2707 Atlanta (ATL) 16:55 planerad

17:00 29.01.2020

+27°C   Vindar: 5 m/s @ 203°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 26 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 865 Islip 17:05 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2153 New York (JFK) 17:08 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1628 Atlanta 17:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 21 Boston (BOS) 17:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1441 Baltimore (BWI) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 4 - 10 min.
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 85 Tampa 17:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1944 Newark (EWR) 17:19 planerad
Airbus A319 American AA 1825 Washington (DCA) 17:23 planerad
Airbus A321 American AA 1635 Charlotte (CLT) 17:33 planerad

18:00 29.01.2020

+27°C   Vindar: 5 m/s @ 203°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 11 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2347 Philadelphia (PHL) 18:00 planerad
Boeing 737-900 United UA 2435 Newark (EWR) 18:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 761 New York (LGA) 18:09 planerad
Boeing 737-800 American AA 2640 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:19 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 433 Washington (DCA) 18:23 planerad
Airbus A321 American AA 2038 Charlotte 18:34 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2067 White Plains (HPN) 18:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2992 Atlanta 18:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2852 New York (LGA) 18:59 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 3 - 22 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 154 Baltimore (BWI) 18:05 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1054 New York (JFK) 18:08 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 122 Boston (BOS) 18:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1628 Atlanta 18:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1441 Columbus (CMH) 18:35 planerad

19:00 29.01.2020

+27°C   Vindar: 5 m/s @ 203°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 13 - 19 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2345 Chicago (ORD) 19:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 941 Hartford (BDL) 19:04 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1644 Boston (BOS) 19:14 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 620 Newark (EWR) 19:31 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1612 Toronto (YYZ) 19:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2878 Atlanta 19:59 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 25 min.
Airbus A321 American AA 2038 Charlotte 19:00 planerad
Boeing 737-800 United UA 1646 Newark (EWR) 19:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 2640 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:07 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1262 New York (LGA) 19:08 planerad
Airbus A320 Frontier F9 818 Philadelphia 19:12 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2168 White Plains (HPN) 19:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 942 Hartford (BDL) 19:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2992 Atlanta 19:50 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1644 Boston (BOS) 19:59 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2852 New York (LGA) 19:59 planerad

20:00 29.01.2020

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 245°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 27 - 35 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2411 Cleveland (CLE) 20:05 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 86 Tampa 20:40 planerad
Boeing 737-800 American AA 1785 Philadelphia (PHL) 20:59 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Airbus A321 Air Canada AC 1611 Toronto (YYZ) 20:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2410 Cleveland (CLE) 20:50 planerad

21:00 29.01.2020

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 245°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 7 - 14 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1161 New York (LGA) 21:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2673 Atlanta (ATL) 21:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 857 White Plains (HPN) 21:14 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 518 Atlanta 21:15 planerad

22:00 29.01.2020

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 245°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 32 min.
Boeing 737-900 United UA 1552 Newark (EWR) 22:06 planerad
Boeing 737-800 American AA 2271 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 543 Newark (EWR) 22:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 321 Boston (BOS) 22:57 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 840 New York (LGA) 22:58 planerad

23:00 29.01.2020

+23°C   Vindar: 5 m/s @ 240°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 3 - 29 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1745 Baltimore (BWI) 23:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2167 White Plains (HPN) 23:08 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 553 New York (JFK) 23:37 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1654 Atlanta 23:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1705 Newark (EWR) 23:41 planerad

00:00 30.01.2020

+23°C   Vindar: 5 m/s @ 240°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American AA 1764 Charlotte (CLT) 00:16 planerad

01:00 30.01.2020

+23°C   Vindar: 5 m/s @ 240°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28L, 28R

02:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 266°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

03:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 266°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

04:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 266°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

05:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 221°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2031 Atlanta (ATL) 05:30 planerad

06:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 221°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 9 - 11 min.
Airbus A320 United UA 2174 Newark (EWR) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1169 Baltimore (BWI) 06:10 planerad
Airbus A321 American AA 550 Charlotte (CLT) 06:21 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1184 Atlanta (ATL) 06:30 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 81 Tampa (TPA) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 858 Islip 06:40 planerad

07:00 30.01.2020

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 221°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1022 Boston (BOS) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 1220 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 448 Philadelphia (PHL) 07:00 planerad
Boeing 737-900 United UA 2296 Newark (EWR) 07:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1068 White Plains (HPN) 07:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1288 Providence (PVD) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 3037 Atlanta 07:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 54 New York (JFK) 07:37 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2395 New York (LGA) 07:45 planerad

08:00 30.01.2020

+20°C   Vindar: 6 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R, 32

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 14 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2963 Newark (EWR) 08:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 53 New York (JFK) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 21 - 27 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1158 Chicago (ORD) 08:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2080 Newark (EWR) 08:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 644 Newark (EWR) 08:57 planerad

09:00 30.01.2020

+20°C   Vindar: 6 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R, 32

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 American AA 1786 Charlotte (CLT) 09:23 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 721 Boston (BOS) 09:38 planerad
Airbus A320 American AA 1837 Washington (DCA) 09:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1065 Baltimore (BWI) 09:45 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2822 Pittsburgh (PIT) 09:53 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 82 Tampa (TPA) 09:55 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2867 Islip (ISP) 09:59 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 17 - 25 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1962 Atlanta (ATL) 09:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1142 Hartford (BDL) 09:14 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2962 Newark (EWR) 09:39 planerad

10:00 30.01.2020

+20°C   Vindar: 6 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R, 32

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 22 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1134 Atlanta (ATL) 10:10 planerad
Airbus A320 United UA 1197 New York 10:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 643 Newark (EWR) 10:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 461 New York (LGA) 10:37 planerad
Boeing 737-800 American AA 1474 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:48 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1610 Toronto (YYZ) 10:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2358 New York (LGA) 10:58 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 17 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 154 New York (JFK) 10:00 planerad
Airbus A321 American AA 1786 Charlotte (CLT) 10:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2142 Baltimore (BWI) 10:30 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2823 Pittsburgh (PIT) 10:33 planerad
Airbus A320 American AA 1837 Washington (DCA) 10:37 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 722 Boston (BOS) 10:40 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2866 Islip (ISP) 10:48 planerad

11:00 30.01.2020

+22°C   Vindar: 6 m/s @ 304°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R, 32

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 6 - 11 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1565 Chicago (ORD) 11:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1950 Charlotte (CLT) 11:03 planerad
Embraer 190 American AA 1820 Philadelphia (PHL) 11:09 planerad
ATR 42/72 Bahamasair UP 281 Marsh Harbour 11:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 845 Atlanta (ATL) 11:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 121 Boston (BOS) 11:28 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1967 White Plains (HPN) 11:31 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1828 Montréal (YUL) 11:37 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1156 Detroit (DTW) 11:40 planerad
Airbus A320 United UA 1702 Newark (EWR) 11:46 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1183 Chicago (ORD) 11:53 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 8 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1134 Atlanta (ATL) 11:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 362 New York (LGA) 11:17 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 83 Tampa 11:25 planerad
Boeing 737-800 American AA 1474 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:33 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2130 Newark (EWR) 11:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1734 Washington (DCA) 11:40 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1613 Toronto (YYZ) 11:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1232 Chicago (ORD) 11:46 planerad
Embraer 190 American AA 1820 Philadelphia (PHL) 11:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1950 Charlotte (CLT) 11:53 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2358 New York (LGA) 11:58 planerad

12:00 30.01.2020

+22°C   Vindar: 6 m/s @ 304°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R, 32

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1201 Atlanta 12:00 planerad
Airbus A319 Spirit NK 203 Boston (BOS) 12:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 855 Baltimore (BWI) 12:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 439 New York (JFK) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1283 Islip 12:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 11 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1168 White Plains (HPN) 12:13 planerad
ATR 42/72 Bahamasair UP 282 Marsh Harbour 12:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 322 Boston (BOS) 12:20 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1156 Detroit (DTW) 12:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 845 Atlanta (ATL) 12:26 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2090 Chicago (ORD) 12:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4771 Washington (DCA) 12:40 planerad
Airbus A321 Air Canada AC 1829 Montréal (YUL) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 856 Baltimore (BWI) 12:50 planerad
Airbus A319 Spirit NK 204 Boston (BOS) 12:54 planerad

13:00 30.01.2020

+22°C   Vindar: 6 m/s @ 304°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28L, 28R, 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 27 - 41 min.
Airbus A320 American AA 1841 Charlotte (CLT) 13:03 planerad
Airbus A320 United UA 2448 Newark (EWR) 13:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1287 Providence (PVD) 13:58 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2447 Atlanta (ATL) 13:58 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 13 - 30 min.
Airbus A320 United Airlines UA 2444 Newark (EWR) 13:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 439 New York (JFK) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 860 Washington 13:35 planerad
Airbus A320 American AA 1841 Charlotte (CLT) 13:48 planerad

14:00 30.01.2020

+23°C   Vindar: 4 m/s @ 316°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 17 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1567 White Plains (HPN) 14:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1221 Boston (BOS) 14:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2188 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:43 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 84 Tampa 14:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 443 Washington (DCA) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 13 - 20 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 62 New York (LGA) 14:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 628 Newark (EWR) 14:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1968 White Plains (HPN) 14:43 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2447 Atlanta (ATL) 14:56 planerad

15:00 30.01.2020

+23°C   Vindar: 4 m/s @ 316°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 6 - 12 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2553 New York (JFK) 15:03 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 819 Philadelphia 15:13 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 964 New York (LGA) 15:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2743 New York 15:27 planerad
Embraer 175 American AA 4573 New York (LGA) 15:33 planerad
Airbus A321 Spirit NK 151 Atlantic City (ACY) 15:39 planerad
Airbus A320 American AA 1647 Philadelphia (PHL) 15:40 planerad
Airbus A319 United UA 943 Chicago (ORD) 15:40 planerad
Airbus A319 United UA 1748 Houston (IAH) 15:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 849 Baltimore (BWI) 15:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2707 Atlanta (ATL) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 11 - 17 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1044 Newark (EWR) 15:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 222 Boston (BOS) 15:17 planerad
Boeing 737-800 American AA 2188 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:28 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 734 Washington (DCA) 15:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2554 New York (JFK) 15:43 planerad

Andra datum

July, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19