Palm Beach, West Palm Beach (PBI / KPBI)

Planespotter’s tidtabell

09:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 330°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 22 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2881 Islip 09:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1786 Charlotte 09:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 721 Boston (BOS) 09:35 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1951 Atlanta 09:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 6 - 30 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 885 Atlanta 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 986 Baltimore (BWI) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4917 Islip 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2883 Baltimore (BWI) 09:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 62 New York (LGA) 09:43 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1898 Newark (EWR) 09:45 planerad

10:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 330°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 7 - 11 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2867 Islip 10:04 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 53 New York (JFK) 10:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1967 White Plains 10:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 461 New York (LGA) 10:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2287 Boston (BOS) 10:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 433 Washington (DCA) 10:46 planerad
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 920 Toronto (YYZ) 10:52 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1820 Philadelphia (PHL) 10:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2804 Detroit (DTW) 10:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2602 Chicago (ORD) 10:57 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1786 Charlotte (CLT) 10:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 722 Boston (BOS) 10:35 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1951 Atlanta 10:41 planerad

11:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 16 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1226 Detroit (DTW) 11:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2470 New York (LGA) 11:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4090 Baltimore (BWI) 11:10 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 222 Key West (EYW) 11:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2830 New York (JFK) 11:21 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1258 Atlanta 11:23 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 463 Newark (EWR) 11:39 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1210 Montréal (YUL) 11:52 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2086 Chicago (ORD) 11:55 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 203 Boston (BOS) 11:56 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 6 - 9 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2868 Islip 11:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 154 New York (JFK) 11:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1168 White Plains 11:11 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1142 Hartford (BDL) 11:12 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1734 Washington (DCA) 11:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2804 Hartford (BDL) 11:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 809 Boston (BOS) 11:36 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 178 Chicago (ORD) 11:42 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1820 Philadelphia (PHL) 11:44 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 83 Tampa 11:45 planerad

12:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 3 - 11 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 121 Boston (BOS) 12:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4466 Islip 12:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4546 New York (LGA) 12:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 643 Newark (EWR) 12:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 271 St Louis (STL) 12:20 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 921 Toronto (YYZ) 12:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2289 New York (LGA) 12:06 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1226 Huntsville (HSV) 12:08 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1258 Atlanta 12:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2417 Baltimore (BWI) 12:25 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1057 Newark (EWR) 12:30 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1211 Montréal (YUL) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4466 St Louis (STL) 12:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1993 Chicago (ORD) 12:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 204 Boston (BOS) 12:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4546 New York (LGA) 12:52 planerad

13:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 21 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 246 Charlotte (CLT) 13:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4132 Baltimore (BWI) 13:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1950 Charlotte (CLT) 13:08 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 153 New York (JFK) 13:29 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 772 Atlanta 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4661 Chicago (MDW) 13:40 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3131 Marsh Harbour 13:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 343 Newark (EWR) 13:56 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 24 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 271 Baltimore (BWI) 13:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 362 New York (LGA) 13:02 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2852 New York (JFK) 13:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4133 Baltimore (BWI) 13:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 246 Charlotte (CLT) 13:48 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 687 Charlotte (CLT) 13:58 planerad

14:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 328°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 23 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2421 Boston (BOS) 14:07 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4540 Washington (DCA) 14:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 948 Baltimore (BWI) 14:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2446 New York 14:17 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3680 Washington (DCA) 14:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1567 White Plains 14:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1043 Newark (EWR) 14:27 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 746 Atlanta 14:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4633 New York (LGA) 14:54 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 276 Pittsburgh (PIT) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 4 - 9 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4661 Chicago 14:25 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2254 New York 14:34 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 772 Atlanta 14:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2422 Boston (BOS) 14:42 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4545 Washington (DCA) 14:47 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3680 Washington (DCA) 14:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1974 Islip 14:55 planerad

15:00 23.03.2019

+18°C   Vindar: 2 m/s @ 357°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 9 - 20 min.
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 84 Tampa (TPA) 15:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1287 Providence 15:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4831 St Louis (STL) 15:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 521 Boston (BOS) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1733 Raleigh 15:45 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 151 Atlantic City 15:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2703 Baltimore (BWI) 15:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 18 Chicago (ORD) 15:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 9 - 11 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4633 New York (LGA) 15:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1044 Newark (EWR) 15:02 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1968 White Plains 15:12 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2321 New York (LGA) 15:18 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 223 Key West 15:25 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3131 Marsh Harbour 15:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 746 Atlanta 15:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 277 Pittsburgh (PIT) 15:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4831 St. Louis 15:55 planerad

16:00 23.03.2019

+18°C   Vindar: 2 m/s @ 357°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 17 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1198 Atlanta 16:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1161 New York (LGA) 16:22 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1647 Philadelphia (PHL) 16:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1635 Charlotte (CLT) 16:26 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2562 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2871 Hartford (BDL) 16:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 819 Philadelphia 16:49 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2067 White Plains 16:54 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 8 - 18 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 858 White Plains 16:12 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1734 Baltimore (BWI) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5477 New York (LGA) 16:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 822 Boston (BOS) 16:41 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 18 Chicago (ORD) 16:44 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 152 Atlantic City 16:50 planerad

17:00 23.03.2019

+18°C   Vindar: 2 m/s @ 357°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5639 Tampa 17:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 926 Atlanta 17:26 planerad
Southwest Airlines WN 3856 New York (LGA) 17:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1225 Detroit (DTW) 17:42 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 872 Baltimore (BWI) 17:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1921 Boston (BOS) 17:47 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1198 Atlanta 17:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1944 Newark (EWR) 17:07 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1635 Charlotte (CLT) 17:11 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1647 Philadelphia (PHL) 17:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2871 Hartford 17:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2562 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:19 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 818 Philadelphia 17:39 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2168 White Plains 17:45 planerad

18:00 23.03.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 18 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2153 New York 18:08 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1141 Hartford (BDL) 18:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1538 Newark (EWR) 18:12 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2640 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:13 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1022 Chicago (ORD) 18:17 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 224 Key West (EYW) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1064 Baltimore (BWI) 18:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 941 Atlanta 18:56 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5639 Chicago (MDW) 18:00 planerad
Southwest Airlines WN 3857 Baltimore (BWI) 18:20 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 926 Atlanta 18:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1226 Detroit (DTW) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 873 Baltimore (BWI) 18:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2722 Boston (BOS) 18:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1262 New York (LGA) 18:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2640 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:58 planerad

19:00 23.03.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 34 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2459 New York (LGA) 19:02 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 761 New York (LGA) 19:07 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 613 New York (JFK) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2564 Baltimore (BWI) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1100 Pittsburgh (PIT) 19:20 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2050 Newark (EWR) 19:54 planerad
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 1208 Toronto (YYZ) 19:57 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 25 min.
Airbus A320 United Airlines UA 1935 Newark (EWR) 19:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1022 Chicago (ORD) 19:03 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1054 New York (JFK) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4122 Islip 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2564 Pittsburgh (PIT) 19:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 941 Atlanta 19:46 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2400 New York (LGA) 19:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 22 Boston (BOS) 19:58 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2376 New York (JFK) 19:59 planerad

20:00 23.03.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 40 min.
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2050 New York (JFK) 20:13 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 416 Atlanta 20:53 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 17 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1100 Baltimore (BWI) 20:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1522 Newark (EWR) 20:45 planerad
Air Canada AC 1209 Toronto 20:50 planerad

21:00 23.03.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 98°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 29 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5268 San Francisco 21:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1764 Newark (EWR) 21:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 321 Boston (BOS) 21:54 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 381 Denver (DEN) 21:54 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2049 New York (JFK) 21:00 planerad

22:00 23.03.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 98°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1750 Charlotte 22:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 543 Newark (EWR) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 504 Baltimore (BWI) 22:15 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 923 Atlanta 22:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 763 Charlotte (CLT) 22:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 247 Newark (EWR) 22:26 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 553 New York (JFK) 22:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 857 White Plains 22:38 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 616 New York (LGA) 22:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3736 Baltimore (BWI) 22:55 planerad

23:00 23.03.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 98°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 29 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1781 Newark (EWR) 23:11 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2137 Houston (IAH) 23:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2096 Baltimore (BWI) 23:15 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 4803 Newark (EWR) 23:44 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1552 Newark (EWR) 23:44 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2167 White Plains 23:47 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1708 Philadelphia (PHL) 23:54 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2079 Charlotte (CLT) 23:57 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2271 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:59 planerad

00:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 5 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R, 14

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 21 - 41 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 221 Boston (BOS) 00:02 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1764 Charlotte 00:04 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1900 Atlanta 00:45 planerad

01:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 5 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R, 14

02:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 5 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R, 14

03:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R, 14

04:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R, 14

05:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R, 14

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 57 min.
Airbus A321 American Airlines AA 550 Charlotte (CLT) 05:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 244 Newark (EWR) 05:57 planerad

06:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 95°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 31 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1022 Boston (BOS) 06:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1163 Denver (DEN) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1288 Atlanta 06:10 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 54 New York (JFK) 06:41 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 953 Atlanta 06:45 planerad

07:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 95°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1559 Baltimore (BWI) 07:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 458 Houston (IAH) 07:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1068 White Plains 07:12 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1220 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:16 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1840 Philadelphia (PHL) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4933 Baltimore (BWI) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1565 Baltimore (BWI) 07:55 planerad

08:00 24.03.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 95°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 3 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1143 Newark (EWR) 08:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2370 Islip 08:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 913 Atlanta 08:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1727 Philadelphia (PHL) 08:03 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 221 Key West (EYW) 08:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 644 Newark (EWR) 08:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1288 Providence 08:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 837 Charlotte (CLT) 08:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1298 Newark (EWR) 08:45 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22