Metropolitan Oakland, Oakland (OAK / KOAK)

Planespotter’s tidtabell

06:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 240°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 850 m   Uppskattad bana: 27L, 27R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 15 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1108 Los Angeles 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1063 Las Vegas (LAS) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2006 Ontario (ONT) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 188 Detroit 06:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2034 Salt Lake City (SLC) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2124 Ontario (ONT) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2485 Denver (DEN) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1492 Columbus 06:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1511 Chicago (MDW) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5698 San Diego (SAN) 06:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4637 Seattle (SEA) 06:20 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 857 Kona 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1439 Burbank 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1531 Salt Lake City 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4005 St Louis (STL) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5406 Baltimore (BWI) 06:40 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5285 Burbank 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5268 St Louis (STL) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2202 Las Vegas 06:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1446 Baltimore (BWI) 06:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2253 Seattle (SEA) 06:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2379 Austin (AUS) 06:55 planerad

07:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 240°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 850 m   Uppskattad bana: 27L, 27R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2303 Denver (DEN) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4725 Portland (PDX) 07:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 205 Los Angeles (LAX) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2187 Albuquerque (ABQ) 07:25 planerad
Southwest Airlines WN 3992 Denver (DEN) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4236 Spokane (GEG) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 824 Salt Lake City (SLC) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1658 Phoenix (PHX) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2541 Portland (PDX) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2583 Spokane (GEG) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 309 Boise (BOI) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3458 Albuquerque (ABQ) 07:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 352 Seattle (SEA) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5288 Reno (RNO) 07:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4342 Los Angeles 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 561 Dallas (DAL) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 7 - 10 min.
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 23 Kahului 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6119 Las Vegas (LAS) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1109 San Diego (SAN) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1484 Phoenix (PHX) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2390 Columbus (CMH) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4625 Los Angeles (LAX) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4741 Houston (HOU) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5305 Dallas (DAL) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1063 Houston (HOU) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2213 Portland (PDX) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2903 Phoenix (PHX) 07:40 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5347 Santa Ana (SNA) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2006 Kansas City (MCI) 07:45 planerad

08:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3669 Burbank 08:30 planerad
Southwest Airlines WN 924 Houston (HOU) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1727 Burbank 08:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5389 San Diego (SAN) 08:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 949 Los Angeles (LAX) 08:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2559 Santa Ana (SNA) 08:50 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 47 Honolulu (HNL) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2303 San Antonio (SAT) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5104 San Diego (SAN) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1658 Santa Ana (SNA) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2187 San Diego (SAN) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2583 Spokane 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 309 Ontario (ONT) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3458 Albuquerque 08:20 planerad
Southwest Airlines WN 3992 New Orleans (MSY) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 824 Salt Lake City 08:20 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 1002 Bellingham 08:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2541 Las Vegas (LAS) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4195 Austin (AUS) 08:25 planerad
Southwest Airlines WN 4811 San Antonio (SAT) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5412 Los Angeles (LAX) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5459 Santa Ana (SNA) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 561 Reno (RNO) 08:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 353 Seattle (SEA) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4323 Ontario (ONT) 08:35 planerad

09:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5276 Burbank 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5478 Santa Ana (SNA) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2220 Portland (PDX) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2246 San Diego (SAN) 09:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4374 Phoenix 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3126 Las Vegas (LAS) 09:15 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3201 Crescent City 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1887 Seattle (SEA) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4386 Los Angeles 09:20 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5342 Santa Ana (SNA) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2545 Los Angeles 09:25 planerad
Southwest Airlines WN 2039 Ontario (ONT) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3683 Burbank 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2214 Reno (RNO) 09:35 planerad
Southwest Airlines WN 5466 Houston (HOU) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6553 Dallas (DAL) 09:35 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3544 Salt Lake City (SLC) 09:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2112 San Diego (SAN) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 892 Las Vegas (LAS) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3325 Ontario (ONT) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5489 Los Angeles (LAX) 09:45 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 9 - 15 min.
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 67 Lihue 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 375 Phoenix (PHX) 09:15 planerad
Southwest Airlines WN 925 St Louis (STL) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 134 Puerto Vallarta (PVR) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3675 San Diego (SAN) 09:25 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 502 Los Angeles (LAX) 09:32 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 877 Lihue 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2220 Portland 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3362 Chicago 09:40 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5277 Burbank 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1887 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2315 Los Angeles 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 902 San José del Cabo (SJD) 09:55 planerad

10:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1905 Burbank 10:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 562 Las Vegas (LAS) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 683 Denver (DEN) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 356 Santa Ana (SNA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3446 Las Vegas (LAS) 10:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5366 San Diego 10:30 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 890 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1118 San Diego (SAN) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1964 Nashville (BNA) 10:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 148 Los Angeles 10:46 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5290 Las Vegas (LAS) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5220 Burbank 10:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3544 Salt Lake City (SLC) 10:15 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3201 Santa Barbara (SBA) 10:15 planerad
Southwest Airlines WN 2039 New Orleans (MSY) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2112 Boise (BOI) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2214 Salt Lake City (SLC) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6553 Seattle (SEA) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2759 Boise (BOI) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3128 Columbus (CMH) 10:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5456 Seattle (SEA) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1905 Portland (PDX) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5489 Spokane (GEG) 10:35 planerad
Southwest Airlines WN 3366 Portland (PDX) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2258 Spokane (GEG) 10:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2569 Newark (EWR) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5647 Salt Lake City (SLC) 10:45 planerad

11:00 23.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 268°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 641 Chicago (MDW) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1638 Portland (PDX) 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5381 Phoenix (PHX) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1729 New Orleans (MSY) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1002 San Diego (SAN) 11:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1624 Washington 11:25 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5297 Las Vegas (LAS) 11:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4487 Nashville (BNA) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5051 Denver (DEN) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 839 Los Angeles 11:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 379 Seattle (SEA) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4671 Santa Ana (SNA) 11:50 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2521 Burbank 11:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 561 Las Vegas (LAS) 11:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5108 San Diego (SAN) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1119 San Diego (SAN) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1964 Santa Ana (SNA) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3444 Las Vegas (LAS) 11:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 890 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:23 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 147 Los Angeles 11:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1638 Phoenix (PHX) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1598 Indianapolis (IND) 11:50 planerad
Southwest Airlines WN 4641 Phoenix (PHX) 11:50 planerad

12:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1974 Salt Lake City (SLC) 12:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2137 Phoenix (PHX) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4325 Ontario (ONT) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 526 Seattle (SEA) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1368 Portland (PDX) 12:20 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 324 Merced 12:21 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3392 Seattle (SEA) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5706 Las Vegas (LAS) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3132 Los Angeles (LAX) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2053 Burbank 12:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3327 Portland (PDX) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1174 Santa Ana (SNA) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2255 Salt Lake City (SLC) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4696 Houston (HOU) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1003 Los Angeles 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1729 Minneapolis (MSP) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1624 Seattle (SEA) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 839 Las Vegas (LAS) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4093 Burbank 12:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4488 Nashville 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4675 Ontario (ONT) 12:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1974 Salt Lake City (SLC) 12:44 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 811 Kahului 12:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6596 San Diego (SAN) 12:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 756 Seattle (SEA) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4325 Denver (DEN) 12:55 planerad

13:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 6 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5149 Burbank 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5246 Minneapolis 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 929 Minneapolis (MSP) 13:10 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5282 Burbank 13:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2539 Reno (RNO) 13:15 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 1003 Bellingham 13:18 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3202 Santa Barbara (SBA) 13:25 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5289 Las Vegas 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1480 Los Angeles 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2470 Portland (PDX) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 932 San Diego (SAN) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 516 San Antonio (SAT) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2356 Seattle (SEA) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1291 Kansas City (MCI) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 20 min.
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 325 Merced 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1368 Santa Ana (SNA) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2137 Los Angeles Ontario International 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 526 Denver (DEN) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1481 Santa Ana (SNA) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3134 Chicago (MDW) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3392 Chicago (MDW) 13:10 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 903 Guadalajara (GDL) 13:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3332 Portland (PDX) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2054 Ontario (ONT) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2255 Portland (PDX) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2264 Burbank 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5149 Portland (PDX) 13:40 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5283 Burbank 13:45 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5349 Santa Ana (SNA) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5246 Chicago (MDW) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 929 Seattle (SEA) 13:50 planerad

14:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 537 Phoenix (PHX) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 436 Phoenix (PHX) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1998 Los Angeles 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2764 Los Angeles (LAX) 14:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 768 Denver (DEN) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3352 Burbank 14:25 planerad
Southwest Airlines WN 1417 Indianapolis (IND) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2518 San Diego (SAN) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2778 Denver (DEN) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 572 Phoenix 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5110 San Diego (SAN) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4656 Las Vegas (LAS) 14:50 planerad
Southwest Airlines WN 4605 Seattle (SEA) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 6 - 10 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5292 Las Vegas (LAS) 14:00 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3202 Santa Barbara 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 860 Reno (RNO) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2470 San Diego (SAN) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 845 Los Angeles 14:10 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 1000 Phoenix 14:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 516 Las Vegas (LAS) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2356 Baltimore (BWI) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1291 Santa Ana (SNA) 14:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1618 Denver (DEN) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1682 Phoenix (PHX) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3354 Los Angeles 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5705 Burbank 14:55 planerad

15:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2007 Fort Myers 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1420 Phoenix 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1437 Austin (AUS) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1750 Portland (PDX) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2232 Santa Ana (SNA) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3477 Santa Ana (SNA) 15:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 475 Phoenix (PHX) 15:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1834 Ontario (ONT) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2512 San Diego (SAN) 15:45 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 768 Nashville (BNA) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5471 Las Vegas (LAS) 15:15 planerad
Southwest Airlines WN 1418 Chicago (MDW) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2757 Ontario (ONT) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5114 Burbank 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4656 San Diego (SAN) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2007 Fort Myers 15:40 planerad
Southwest Airlines WN 4605 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1420 Phoenix 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1438 Houston (HOU) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1750 Los Angeles (LAX) 15:55 planerad

16:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3902 Salt Lake City 16:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 149 St Louis (STL) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5449 Columbus (CMH) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5810 Burbank 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1123 Salt Lake City 16:10 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5278 Burbank 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3178 Spokane (GEG) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3712 Salt Lake City (SLC) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5467 Boise (BOI) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5531 Portland (PDX) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1473 Los Angeles (LAX) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1958 Seattle (SEA) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5898 Houston 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1253 Baltimore (BWI) 16:40 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5340 Santa Ana (SNA) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5470 Ontario (ONT) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2232 Portland (PDX) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3477 Santa Ana 16:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 475 Phoenix (PHX) 16:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1837 San Diego (SAN) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2062 Burbank 16:25 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5279 Burbank 16:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3902 Salt Lake City (SLC) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 149 Los Angeles (LAX) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1124 Santa Ana (SNA) 16:50 planerad

17:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4762 San Diego (SAN) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1050 Las Vegas (LAS) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 736 Phoenix (PHX) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 903 San José del Cabo (SJD) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1555 Los Angeles 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2047 Phoenix (PHX) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2171 Newark (EWR) 17:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 939 Las Vegas (LAS) 17:23 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5291 Las Vegas (LAS) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2163 Los Angeles (LAX) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 846 Los Angeles 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3576 San Diego (SAN) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 135 Puerto Vallarta (PVR) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 192 San Diego (SAN) 17:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 348 Los Angeles 17:51 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5225 San Antonio (SAT) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1473 Las Vegas (LAS) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3712 Salt Lake City 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5467 Santa Ana (SNA) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5531 San Diego (SAN) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3178 Los Angeles (LAX) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2805 Los Angeles 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1958 Seattle 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 441 Dallas (DAL) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6604 Houston (HOU) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5470 Las Vegas (LAS) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 738 San Diego (SAN) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1050 Los Angeles 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2048 Austin 17:55 planerad

18:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 9 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 941 Richmond (RIC) 18:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3542 Roanoke (ROA) 18:09 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 370 Seattle 18:10 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7079 Paris (CDG) 18:10 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5280 Burbank 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1033 Portland 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3413 Santa Ana (SNA) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1664 Santa Ana (SNA) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5116 Burbank 18:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 775 Phoenix (PHX) 18:32 planerad
Southwest Airlines WN 4982 New Orleans (MSY) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3453 Phoenix (PHX) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5094 Austin 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4004 Baltimore (BWI) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3246 Los Angeles (LAX) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5041 Dallas (DAL) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2074 Spokane (GEG) 18:55 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 1001 Phoenix 18:57 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 9 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 509 Phoenix (PHX) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1494 Portland (PDX) 18:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3873 Phoenix (PHX) 18:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 354 Las Vegas (LAS) 18:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5379 Denver 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 192 Salt Lake City (SLC) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2345 Denver (DEN) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 793 Los Angeles (LAX) 18:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 347 Los Angeles 18:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4643 San Diego (SAN) 18:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3542 Salt Lake City (SLC) 18:44 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5281 Burbank 18:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3358 Los Angeles (LAX) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 941 San Diego (SAN) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1034 Santa Ana (SNA) 18:55 planerad

19:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4751 San Diego (SAN) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 981 Portland (PDX) 19:00 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 24 Kahului 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2036 Orlando (MCO) 19:05 planerad
Southwest Airlines WN 2277 New Orleans (MSY) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5218 Las Vegas (LAS) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 210 Boise (BOI) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1507 Seattle (SEA) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 900 Los Angeles (LAX) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3951 Burbank 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1005 Las Vegas (LAS) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1640 Ontario (ONT) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 Houston (HOU) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4927 Las Vegas (LAS) 19:50 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1665 Burbank 19:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 371 Seattle (SEA) 19:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 775 Phoenix (PHX) 19:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5118 Santa Ana (SNA) 19:25 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5341 Santa Ana (SNA) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2596 Salt Lake City (SLC) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5227 Boise (BOI) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6552 Portland (PDX) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2074 Los Angeles (LAX) 19:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4004 Spokane (GEG) 19:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5094 Reno (RNO) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4984 Albuquerque (ABQ) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6545 Seattle (SEA) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 210 Las Vegas (LAS) 19:45 planerad
Southwest Airlines WN 3195 Phoenix (PHX) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5041 Denver (DEN) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2036 Albuquerque (ABQ) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2562 San Diego (SAN) 19:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 981 Fort Lauderdale (FLL) 19:55 planerad

20:00 23.03.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 10 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2563 Portland 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1125 Santa Ana (SNA) 20:00 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 48 Honolulu (HNL) 20:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 955 Los Angeles (LAX) 20:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5553 Chicago (MDW) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 Burbank 20:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2129 St Louis (STL) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3180 Los Angeles (LAX) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5497 Denver (DEN) 20:40 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Southwest Airlines WN 2277 Phoenix (PHX) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2932 Ontario (ONT) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1008 Reno (RNO) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1114 Santa Ana (SNA) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1507 Seattle 20:05 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7080 Paris (CDG) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3028 San Diego (SAN) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 Seattle (SEA) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 895 Denver (DEN) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1642 Ontario (ONT) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4927 Orlando 20:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2574 Portland (PDX) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1960 Burbank 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1127 San Diego (SAN) 20:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 510 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad

21:00 23.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1148 Denver (DEN) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2441 Los Angeles (LAX) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2931 Los Angeles 21:00 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 68 Lihue 21:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1264 San Diego (SAN) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Phoenix (PHX) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 984 Salt Lake City (SLC) 21:10 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5284 Burbank 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1351 Albuquerque (ABQ) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1890 Reno (RNO) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2209 Los Angeles 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1711 Santa Ana (SNA) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3456 Phoenix (PHX) 21:25 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1896 Salt Lake City (SLC) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5617 Los Angeles (LAX) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 286 Dallas (DAL) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4644 San Diego (SAN) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1572 San Diego (SAN) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1798 Los Angeles (LAX) 21:50 planerad

22:00 23.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 19 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2785 Houston (HOU) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4368 Phoenix (PHX) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2322 Burbank 22:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 427 Phoenix (PHX) 22:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4572 Chicago 22:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1468 Chicago (MDW) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1293 Las Vegas (LAS) 22:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2973 San Diego (SAN) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3540 Denver (DEN) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1966 Santa Ana 22:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 418 Phoenix (PHX) 22:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4038 Ontario (ONT) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 54 Los Angeles (LAX) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1264 Portland (PDX) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1890 Seattle (SEA) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4426 Los Angeles (LAX) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1351 Spokane (GEG) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Boise (BOI) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 984 Ontario (ONT) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2209 Las Vegas (LAS) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 849 Phoenix (PHX) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 389 Salt Lake City (SLC) 22:20 planerad

23:00 23.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 292°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 868 Lihue 23:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 711 Las Vegas (LAS) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 519 Burbank 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1048 Ontario (ONT) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2234 San Diego (SAN) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 488 Seattle (SEA) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4809 Los Angeles (LAX) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 512 San Diego (SAN) 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 211 Las Vegas (LAS) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2341 Portland (PDX) 23:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2614 Phoenix (PHX) 23:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 320 Seattle (SEA) 23:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1171 Phoenix (PHX) 23:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1790 San Diego (SAN) 23:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2125 Las Vegas (LAS) 23:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2363 Denver (DEN) 23:55 planerad

00:00 24.03.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 814 Kahului 00:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 865 Kona 00:30 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Volaris Y4 991 Morelia 00:10 planerad

01:00 24.03.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

02:00 24.03.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

03:00 24.03.2019

+7°C   Vindar: 1 m/s @ 300°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

04:00 24.03.2019

+7°C   Vindar: 1 m/s @ 300°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

05:00 24.03.2019

+7°C   Vindar: 1 m/s @ 300°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5306 Las Vegas (LAS) 05:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5667 Los Angeles (LAX) 05:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1431 Albuquerque (ABQ) 05:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1486 San Diego (SAN) 05:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2375 Dallas (DAL) 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6551 Portland (PDX) 05:40 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 941 Seattle (SEA) 05:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1252 Las Vegas (LAS) 05:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 516 Phoenix (PHX) 05:58 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23