Metropolitan Oakland, Oakland (OAK / KOAK)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

23:00 20.01.2019

+11°C   Vindar: 9 m/s @ 280°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1520 m   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 20 min.
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 328 Merced 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2545 Las Vegas (LAS) 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3388 Denver (DEN) 23:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 711 Las Vegas (LAS) 23:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3161 Los Angeles (LAX) 23:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 320 Seattle (SEA) 23:50 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 865 Kona 23:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 1 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 168 New York (JFK) 23:50 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 329 Merced 23:51 planerad

00:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 9 m/s @ 280°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1520 m   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 838 Honolulu (HNL) 00:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Volaris Y4 993 Leon 00:10 planerad

01:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 6 m/s @ 294°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

02:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 6 m/s @ 294°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

03:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 6 m/s @ 294°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

04:00 21.01.2019

+10°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

05:00 21.01.2019

+10°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1058 Denver (DEN) 05:50 planerad
Southwest Airlines WN 41 Kansas City (MCI) 05:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1670 Dallas (DAL) 05:55 planerad

06:00 21.01.2019

+10°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 188 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2034 Salt Lake City (SLC) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 941 Seattle (SEA) 06:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 516 Phoenix (PHX) 06:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2232 Las Vegas (LAS) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1026 Seattle (SEA) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1754 Burbank 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 748 San Diego (SAN) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2101 Phoenix (PHX) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 267 New Orleans (MSY) 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 870 Newark (EWR) 06:55 planerad

07:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1211 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6014 Salt Lake City 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 917 Las Vegas (LAS) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 947 Phoenix (PHX) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 501 Seattle (SEA) 07:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2556 Seattle (SEA) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 121 Boise (BOI) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1576 Portland (PDX) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 369 Spokane (GEG) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1651 Ontario (ONT) 07:45 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2013 Santa Ana (SNA) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1152 Chicago (MDW) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1440 Denver 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2074 Baltimore (BWI) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 469 Denver (DEN) 07:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 827 Honolulu (HNL) 07:10 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 23 Kahului 07:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1656 Houston (HOU) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1334 Chicago (MDW) 07:35 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 845 Kona 07:40 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5292 Las Vegas (LAS) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2253 Las Vegas (LAS) 07:55 planerad

08:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5276 Burbank 08:15 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3201 Crescent City 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 268 Santa Ana (SNA) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2178 Burbank 08:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2537 Portland (PDX) 08:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 949 Los Angeles 08:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 827 Albuquerque (ABQ) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 947 Portland (PDX) 08:05 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 47 Honolulu (HNL) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 121 Ontario (ONT) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1576 Reno (RNO) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2265 Santa Ana (SNA) 08:25 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5277 Burbank 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1581 San Diego (SAN) 08:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2559 Seattle 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 399 St Louis (STL) 08:40 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3201 Santa Barbara (SBA) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1212 Indianapolis (IND) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1652 Los Angeles 08:50 planerad

09:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 5 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 30 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5974 Los Angeles 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1617 Burbank 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1950 Seattle (SEA) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 309 San Diego (SAN) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1592 Houston (HOU) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 Reno (RNO) 09:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5797 Salt Lake City 09:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1190 Ontario (ONT) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 931 Santa Ana (SNA) 09:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 268 Salt Lake City (SLC) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2178 Las Vegas (LAS) 09:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2636 Portland (PDX) 09:20 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 67 Lihue 09:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 502 Los Angeles (LAX) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1950 Los Angeles (LAX) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 309 Denver (DEN) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2284 Phoenix (PHX) 09:50 planerad

10:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1406 Las Vegas (LAS) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1503 Burbank 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2142 San Diego (SAN) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1473 Dallas (DAL) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2153 Phoenix 10:05 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 706 Bellingham 10:09 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 562 Las Vegas (LAS) 10:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3338 Phoenix (PHX) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2211 Denver (DEN) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1767 Portland 10:35 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 890 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 148 Los Angeles 10:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Burbank 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2070 Ontario (ONT) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 6 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 124 Puerto Vallarta 10:05 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3053 Salt Lake City (SLC) 10:08 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 725 Seattle (SEA) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 Santa Ana (SNA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 472 Denver (DEN) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1593 Minneapolis (MSP) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 931 Albuquerque (ABQ) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1406 San Diego (SAN) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1503 Portland (PDX) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2142 New Orleans (MSY) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2153 Boise (BOI) 10:45 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 707 Bellingham 10:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3338 Kansas City (MCI) 10:55 planerad

11:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2275 Los Angeles (LAX) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4144 Los Angeles 11:25 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5280 Burbank 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1505 Burbank 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1654 Seattle (SEA) 11:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 379 Seattle (SEA) 11:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2140 Las Vegas (LAS) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2151 San Diego (SAN) 11:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 883 Chicago (MDW) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 16 min.
Airbus A320 American Airlines AA 890 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 561 Las Vegas (LAS) 11:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2092 Spokane (GEG) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2211 Austin (AUS) 11:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 147 Los Angeles 11:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2067 Los Angeles (LAX) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2070 Seattle (SEA) 11:35 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5283 Burbank 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2275 Las Vegas (LAS) 11:50 planerad

12:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 5 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 23 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1882 Salt Lake City (SLC) 12:00 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 992 Leon 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1519 Los Angeles (LAX) 12:10 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5295 Las Vegas (LAS) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1998 Portland (PDX) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 Santa Ana (SNA) 12:20 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 324 Merced 12:21 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3545 Salt Lake City (SLC) 12:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 471 Burbank 12:45 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1506 San Diego (SAN) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1654 Santa Ana (SNA) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2024 Los Angeles (LAX) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 49 Dallas (DAL) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2140 Denver (DEN) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1882 San Antonio 12:40 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 1030 Las Vegas (LAS) 12:44 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 883 Houston (HOU) 12:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 756 Seattle (SEA) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 503 Phoenix (PHX) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1998 Las Vegas (LAS) 12:55 planerad

13:00 21.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 320°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 10 min.
Southwest Airlines WN 270 Denver (DEN) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 633 Phoenix (PHX) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 364 Burbank 13:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1141 San Diego (SAN) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2045 Indianapolis (IND) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1915 Chicago (MDW) 13:35 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 30 min.
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 325 Merced 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 572 Ontario (ONT) 13:00 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5298 Las Vegas (LAS) 13:10 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 903 Guadalajara 13:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3545 Salt Lake City (SLC) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2242 Phoenix (PHX) 13:25 planerad
Southwest Airlines WN 270 Seattle (SEA) 13:55 planerad

14:00 21.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 320°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Southwest Airlines WN 377 Seattle (SEA) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 844 Los Angeles (LAX) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2099 Las Vegas (LAS) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1817 Portland (PDX) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1987 Las Vegas 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 685 Santa Ana (SNA) 14:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1894 Kansas City (MCI) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 364 Nashville (BNA) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 633 Phoenix 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1958 Los Angeles (LAX) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1142 Ontario (ONT) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1916 Chicago (MDW) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2045 San Diego (SAN) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 844 Salt Lake City (SLC) 14:40 planerad
Southwest Airlines WN 377 San Antonio (SAT) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1817 Portland 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2099 Denver (DEN) 14:55 planerad

15:00 21.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 320°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1577 Ontario (ONT) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 346 Denver (DEN) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2123 San Antonio (SAT) 15:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1566 Las Vegas (LAS) 15:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2016 San Diego (SAN) 15:10 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5282 Burbank 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6667 Phoenix 15:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 475 Phoenix (PHX) 15:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1671 Los Angeles (LAX) 15:40 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7075 Barcelona (BCN) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1521 Los Angeles 15:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 166 Santa Ana (SNA) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 685 Seattle (SEA) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 346 Los Angeles (LAX) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1577 Portland (PDX) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1894 Phoenix (PHX) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2123 Las Vegas (LAS) 15:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1567 Las Vegas (LAS) 15:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2019 Burbank 15:50 planerad

16:00 21.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1719 Salt Lake City (SLC) 16:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Las Vegas (LAS) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 597 Phoenix (PHX) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 586 Santa Ana (SNA) 16:50 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5299 Las Vegas (LAS) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 15 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5287 Burbank 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1668 Ontario (ONT) 16:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 475 Phoenix (PHX) 16:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1672 Los Angeles (LAX) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1522 San Diego (SAN) 16:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1719 Salt Lake City (SLC) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Phoenix (PHX) 16:50 planerad

17:00 21.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 314 Los Angeles (LAX) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 855 San Diego (SAN) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1381 Newark (EWR) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1509 Seattle (SEA) 17:05 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3202 Santa Barbara (SBA) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 236 Baltimore (BWI) 17:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 939 Las Vegas (LAS) 17:23 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2192 Ontario (ONT) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2179 Las Vegas (LAS) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5693 Burbank 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 Los Angeles 17:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 348 Los Angeles 17:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 862 New Orleans (MSY) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 10 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5302 Las Vegas (LAS) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 357 Los Angeles (LAX) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3333 Santa Ana (SNA) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1129 Los Angeles 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 165 Burbank 17:40 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7076 Barcelona (BCN) 17:45 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3202 Las Vegas 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1509 Las Vegas (LAS) 17:45 planerad

18:00 21.01.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2558 Seattle (SEA) 18:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 Spokane (GEG) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Austin (AUS) 18:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2273 Atlanta 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 790 Orlando (MCO) 18:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 775 Phoenix (PHX) 18:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 125 Puerto Vallarta 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1967 Boise (BOI) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2176 Portland (PDX) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 736 Seattle (SEA) 18:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2563 Portland (PDX) 18:50 planerad
Southwest Airlines WN 6598 San Diego (SAN) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 949 Los Angeles (LAX) 18:50 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 236 Ontario (ONT) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 467 Phoenix (PHX) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5693 Portland (PDX) 18:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 354 Las Vegas (LAS) 18:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 498 Burbank 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1960 Los Angeles (LAX) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1144 Santa Ana (SNA) 18:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 347 Los Angeles 18:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3479 San Diego 18:40 planerad

19:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 4 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 15 min.
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5284 Burbank 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1101 Houston (HOU) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 Santa Ana (SNA) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1979 Las Vegas (LAS) 19:35 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 24 Kahului 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1769 Ontario (ONT) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Seattle (SEA) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 790 Cleveland 19:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 775 Phoenix (PHX) 19:16 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2561 Seattle (SEA) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 Las Vegas (LAS) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1967 Reno (RNO) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2273 Ontario (ONT) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2147 Portland (PDX) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 736 San Diego (SAN) 19:30 planerad
Southwest Airlines WN 1354 Los Angeles 19:35 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5285 Burbank 19:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2574 Portland (PDX) 19:45 planerad

20:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 4 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2111 Denver (DEN) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2234 Dallas (DAL) 20:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 955 Los Angeles (LAX) 20:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 144 Los Angeles (LAX) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1826 San Diego (SAN) 20:15 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5348 Santa Ana (SNA) 20:20 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 1031 Las Vegas (LAS) 20:25 planerad
Embraer Pheom 300 JetBlue Airways B6 5301 Las Vegas (LAS) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 310 Las Vegas (LAS) 20:40 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 68 Lihue 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1003 Phoenix (PHX) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2224 Burbank 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1101 Albuquerque (ABQ) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1979 Santa Ana (SNA) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2317 San Diego (SAN) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2111 Los Angeles 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1524 Ontario (ONT) 20:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 510 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad

21:00 21.01.2019

+11°C   Vindar: 4 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 27L, 27R, 29, 33

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 7 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1118 Los Angeles (LAX) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1130 Los Angeles 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 765 Salt Lake City (SLC) 21:00 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 904 Mexico City (MEX) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1439 Burbank 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1648 Ontario (ONT) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 175 Santa Ana (SNA) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 847 Albuquerque (ABQ) 21:10 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 48 Honolulu (HNL) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2051 Chicago (MDW) 21:40 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 780 San Diego (SAN) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 175 Salt Lake City (SLC) 21:55 planerad

22:00 21.01.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 346°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2107 Nashville (BNA) 22:00 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 902 Guadalajara 22:00 planerad
Southwest Airlines WN 1460 Phoenix (PHX) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2022 Portland (PDX) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 462 Santa Ana (SNA) 22:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2298 San Diego (SAN) 22:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 418 Phoenix (PHX) 22:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 167 New York (JFK) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1591 Las Vegas (LAS) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 249 Seattle (SEA) 22:30 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 25 - 45 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1004 Los Angeles (LAX) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1066 Seattle (SEA) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 284 Phoenix (PHX) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2241 Portland (PDX) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 764 Las Vegas (LAS) 22:05 planerad
Airbus A320 Volaris Y4 905 Mexico City (MEX) 22:50 planerad

Andra datum

January, 2019

20