General Mitchell, Milwaukee (MKE / KMKE)

Planespotter’s tidtabell

10:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 790 m   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 9 - 25 min.
Embraer RJ145 American AA 4883 Philadelphia (PHL) 10:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2117 Baltimore (BWI) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2362 Baltimore (BWI) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 512 St Louis (STL) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4984 Tampa (TPA) 10:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3069 Chicago 10:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 18 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4883 Philadelphia (PHL) 10:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3737 Fort Myers (RSW) 10:55 planerad

11:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 790 m   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 14 - 17 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3786 Minneapolis (MSP) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3102 Phoenix (PHX) 11:10 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5420 Charlotte (CLT) 11:14 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4809 New York (LGA) 11:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 493 Nashville (BNA) 11:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1215 Atlanta (ATL) 11:59 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 512 Orlando (MCO) 11:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 700 Cancún (CUN) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4984 Las Vegas (LAS) 11:10 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3069 Chicago 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1010 Phoenix (PHX) 11:45 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5420 Charlotte (CLT) 11:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3103 Phoenix (PHX) 11:55 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3786 Minneapolis (MSP) 11:59 planerad

12:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2661 Orlando (MCO) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 510 Washington (DCA) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5558 Nashville (BNA) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2650 Dallas (DAL) 12:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3972 Detroit (DTW) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4799 Fort Myers (RSW) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2933 Fort Lauderdale (FLL) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 835 New York (LGA) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 493 Las Vegas (LAS) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 510 Denver (DEN) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5558 New York (LGA) 12:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1215 Atlanta (ATL) 12:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2661 Dallas (DAL) 12:55 planerad

13:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3504 Phoenix (PHX) 13:25 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4902 Philadelphia (PHL) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 15 - 20 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3972 Detroit (DTW) 13:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4813 New York (LGA) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4807 Orlando (MCO) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2933 Nashville (BNA) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3675 Fort Lauderdale (FLL) 13:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 835 Fort Lauderdale (FLL) 13:40 planerad

14:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 288°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1863 Denver 14:00 planerad
Airbus A319 United UA 1463 Denver (DEN) 14:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2656 Las Vegas (LAS) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1222 Kansas City (MCI) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5138 Denver (DEN) 14:30 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 434 Denver (DEN) 14:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3820 Cleveland (CLE) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1041 Las Vegas (LAS) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3208 Miami 14:50 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1798 Atlanta 14:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2621 Fort Lauderdale (FLL) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 25 - 35 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 3741 Phoenix (PHX) 14:05 planerad
Embraer RJ145 American AA 4902 Philadelphia (PHL) 14:20 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1975 Denver (DEN) 14:55 planerad

15:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 5 - 24 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1623 Dallas (DAL) 15:15 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5227 Charlotte (CLT) 15:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3494 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1126 Orlando (MCO) 15:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5048 Orlando (MCO) 15:50 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2656 Orlando (MCO) 15:10 planerad
Airbus A319 Frontier F9 435 Denver (DEN) 15:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1222 Atlanta (ATL) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 494 Orlando (MCO) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3820 New York (LGA) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3208 Phoenix (PHX) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2621 Las Vegas (LAS) 15:40 planerad
Bombardier CRJ United UA 3801 Chicago 15:48 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1798 Atlanta (ATL) 15:51 planerad

16:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 8 - 14 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4125 Detroit (DTW) 16:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 440 Phoenix (PHX) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4882 New York (LGA) 16:20 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5613 Boston (BOS) 16:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1003 Harlingen 16:35 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7329 Toronto 16:38 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3693 Minneapolis (MSP) 16:52 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2330 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 20 min.
Bombardier CRJ900 American AA 5616 Charlotte (CLT) 16:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1623 Kansas City (MCI) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3494 Fort Myers (RSW) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5054 Fort Lauderdale (FLL) 16:30 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1127 Orlando (MCO) 16:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 440 Fort Myers (RSW) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4882 Denver (DEN) 16:55 planerad

17:00 25.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 1 - 24 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1663 Atlanta (ATL) 17:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4643 St Louis (STL) 17:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3841 New York (LGA) 17:25 planerad
Airbus A320 Alaska AS 170 Seattle (SEA) 17:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1308 St Louis (STL) 17:50 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3109 Chicago 17:51 planerad
Airbus A319 American AA 678 Phoenix (PHX) 17:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1600 Tampa (TPA) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 11 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2804 Phoenix (PHX) 17:00 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7328 Toronto 17:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4125 Detroit (DTW) 17:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1003 Baltimore (BWI) 17:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3693 Minneapolis (MSP) 17:30 planerad
Airbus A319 American AA 472 Phoenix (PHX) 17:37 planerad

18:00 25.01.2020

0°C   Vindar: 4 m/s @ 297°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 30 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 5441 Orlando (MCO) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 237 Fort Lauderdale (FLL) 18:30 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 17 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1663 Atlanta (ATL) 18:04 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3109 Chicago 18:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1308 Las Vegas (LAS) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1600 St Louis (STL) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5441 Nashville (BNA) 18:45 planerad
Airbus A320 Alaska AS 175 Seattle (SEA) 18:55 planerad

19:00 25.01.2020

0°C   Vindar: 4 m/s @ 297°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 9 - 30 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 552 Fort Myers (RSW) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 206 Phoenix (PHX) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2699 Orlando (MCO) 19:45 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3201 Chicago 19:46 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2648 Nashville (BNA) 19:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 671 Cancún (CUN) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 35 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 237 Denver (DEN) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1315 Tampa (TPA) 19:45 planerad

20:00 25.01.2020

0°C   Vindar: 4 m/s @ 297°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1670 Washington (DCA) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3060 Washington (DCA) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2122 Baltimore (BWI) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1284 Tampa (TPA) 20:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1176 Detroit (DTW) 20:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2882 Phoenix (PHX) 20:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2904 Denver (DEN) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5044 Fort Lauderdale (FLL) 20:35 planerad
Bombardier CRJ United UA 3777 Chicago 20:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3407 Fort Myers (RSW) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1317 Las Vegas (LAS) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 206 Washington (DCA) 20:10 planerad

21:00 25.01.2020

0°C   Vindar: 3 m/s @ 281°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 14 - 26 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1177 New York (LGA) 21:05 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3259 Chicago 21:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2657 Orlando (MCO) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 503 Houston (HOU) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Kansas City (MCI) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier F9 2883 Phoenix (PHX) 21:10 planerad

22:00 25.01.2020

0°C   Vindar: 3 m/s @ 281°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 3 - 40 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3863 Minneapolis 22:01 planerad
Bombardier CRJ United UA 3806 Louisville 22:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5638 Phoenix 22:05 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 769 Atlanta (ATL) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3216 Denver (DEN) 22:45 planerad

23:00 25.01.2020

0°C   Vindar: 3 m/s @ 281°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3650 Los Angeles (LAX) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 519 Nashville (BNA) 23:05 planerad
Airbus A319 American AA 1234 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:08 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 505 Orlando (MCO) 23:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 654 Charlotte (CLT) 23:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1969 Phoenix (PHX) 23:35 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2522 Tampa (TPA) 23:47 planerad

00:00 26.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 274°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 528 Las Vegas (LAS) 00:35 planerad

01:00 26.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 274°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 930 Fort Myers (RSW) 01:17 planerad

02:00 26.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 274°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

03:00 26.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 279°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

04:00 26.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 279°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

05:00 26.01.2020

+1°C   Vindar: 4 m/s @ 279°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 10 min.
Bombardier CRJ900 American AA 5501 Charlotte (CLT) 05:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4594 Denver (DEN) 05:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2758 Detroit (DTW) 05:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 498 Denver (DEN) 05:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 595 New York (LGA) 05:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2085 Atlanta (ATL) 05:55 planerad

06:00 26.01.2020

0°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 7 - 19 min.
Bombardier CRJ700 American AA 3261 Chicago 06:00 planerad
Airbus A319 American AA 464 Phoenix (PHX) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2218 Las Vegas (LAS) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Nashville (BNA) 06:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 931 Fort Myers (RSW) 06:19 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 883 Minneapolis (MSP) 06:20 planerad
Airbus A319 American AA 2621 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 646 Charlotte (CLT) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4619 Atlanta (ATL) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1245 Atlanta (ATL) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1775 Cleveland (CLE) 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5015 Orlando (MCO) 06:55 planerad

07:00 26.01.2020

0°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1148 Cleveland (CLE) 07:50 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 25 min.
Bombardier CRJ United UA 3819 Chicago 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1333 Fort Myers (RSW) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 523 Baltimore (BWI) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 789 Dallas (DAL) 07:05 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5626 Boston (BOS) 07:10 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2523 Tampa (TPA) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5463 Phoenix (PHX) 07:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3560 Portland (PDX) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4660 Las Vegas (LAS) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1624 Orlando (MCO) 07:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3534 Tampa (TPA) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4569 Washington (DCA) 07:55 planerad

08:00 26.01.2020

0°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 28 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5393 Orlando (MCO) 08:05 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5270 Charlotte (CLT) 08:33 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 24 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 279 Washington (DCA) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5262 Baltimore (BWI) 08:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3210 Chicago 08:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2783 Houston (HOU) 08:05 planerad
Bombardier CRJ United UA 3833 Chicago 08:11 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1148 Phoenix (PHX) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5393 Orlando 08:55 planerad

09:00 26.01.2020

0°C   Vindar: 5 m/s @ 279°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 18 - 22 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4947 Boston (BOS) 09:13 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7327 Toronto 09:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5480 Orlando (MCO) 09:50 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 22 - 38 min.
Bombardier CRJ900 American AA 5270 Charlotte (CLT) 09:04 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4116 Minneapolis (MSP) 09:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4833 New York (LGA) 09:48 planerad

Andra datum

July, 2019

08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30