General Mitchell, Milwaukee (MKE / KMKE)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

01:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 5 m/s @ 330°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 820 m   Uppskattad bana: 01L, 01R, 31

02:00 21.01.2019

-14°C   Vindar: 5 m/s @ 330°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 820 m   Uppskattad bana: 01L, 01R, 31

03:00 21.01.2019

-15°C   Vindar: 5 m/s @ 18°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 01L, 01R

04:00 21.01.2019

-15°C   Vindar: 5 m/s @ 18°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 01L, 01R

05:00 21.01.2019

-15°C   Vindar: 5 m/s @ 18°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 01L, 01R

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 15 - 29 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5501 Charlotte (CLT) 05:07 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3117 Chicago 05:11 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2159 Nashville (BNA) 05:40 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2041 Atlanta (ATL) 05:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1279 Denver (DEN) 05:55 planerad

06:00 21.01.2019

-13°C   Vindar: 3 m/s @ 52°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 07L, 07R

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2166 New York (LGA) 06:00 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2959 Chicago 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1585 Baltimore (BWI) 06:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1845 Minneapolis (MSP) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1732 Orlando (MCO) 06:25 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3134 Chicago 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2047 Fort Lauderdale (FLL) 06:35 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 930 Fort Myers (RSW) 06:40 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4945 Philadelphia (PHL) 06:45 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2621 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:45 planerad
Bombardier CRJ700 Korean Air KE 3228 Detroit (DTW) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 402 Atlanta (ATL) 06:50 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5217 Charlotte (CLT) 06:51 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 464 Phoenix (PHX) 06:55 planerad

07:00 21.01.2019

-13°C   Vindar: 3 m/s @ 52°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 07L, 07R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 873 Cleveland 07:40 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2622 Chicago 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2106 Atlanta (ATL) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 966 Las Vegas (LAS) 07:10 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3070 Seattle (SEA) 07:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2141 Tampa (TPA) 07:25 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2708 Houston (IAH) 07:35 planerad
Southwest Airlines WN 1963 Los Angeles (LAX) 07:55 planerad

08:00 21.01.2019

-13°C   Vindar: 3 m/s @ 52°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 07L, 07R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 37 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 Orlando (MCO) 08:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1962 Detroit (DTW) 08:47 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1106 Washington (DCA) 08:10 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2624 Chicago 08:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 873 Phoenix (PHX) 08:30 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5660 Denver (DEN) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 St Louis (STL) 08:50 planerad

09:00 21.01.2019

-11°C   Vindar: 5 m/s @ 149°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 10 - 15 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 7327 Toronto (YYZ) 09:00 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2762 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4134 Boston (BOS) 09:20 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2044 Atlanta 09:25 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3113 Mid-Continent 09:30 planerad
Bombardier CRJ Alaska Airlines AS 4364 Chicago 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 489 Atlanta 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1733 St. Louis 09:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2626 Chicago 09:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1962 Detroit (DTW) 09:45 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2762 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3732 New York (LGA) 09:50 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7326 Toronto (YYZ) 09:55 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3118 Chicago 09:56 planerad

10:00 21.01.2019

-11°C   Vindar: 5 m/s @ 149°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 9 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 523 Kansas City (MCI) 10:05 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1127 Orlando (MCO) 10:12 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2110 Minneapolis (MSP) 10:21 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4130 Newark (EWR) 10:32 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4883 Philadelphia (PHL) 10:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1971 Baltimore (BWI) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2044 Atlanta (ATL) 10:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 489 Kansas City (MCI) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1733 Houston (HOU) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 523 Cleveland (CLE) 10:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3712 New York (LGA) 10:50 planerad

11:00 21.01.2019

-11°C   Vindar: 5 m/s @ 149°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 19 - 25 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2625 Chicago 11:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1428 Fort Myers (RSW) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 206 Nashville (BNA) 11:50 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2050 Atlanta 11:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2110 Minneapolis (MSP) 11:00 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4097 Newark (EWR) 11:02 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1126 Orlando (MCO) 11:12 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4883 Philadelphia (PHL) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1971 Las Vegas (LAS) 11:25 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3282 Boston (BOS) 11:30 planerad

12:00 21.01.2019

-9°C   Vindar: 7 m/s @ 205°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 11 - 30 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3692 New York (LGA) 12:00 planerad
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2627 Chicago 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3493 New York (LGA) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 762 Washington (DCA) 12:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2050 Las Vegas (LAS) 12:46 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3227 Detroit (DTW) 12:58 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 14 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1429 Fort Myers (RSW) 12:05 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2634 Chicago 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2085 Orlando (MCO) 12:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2050 Atlanta 12:39 planerad

13:00 21.01.2019

-9°C   Vindar: 7 m/s @ 205°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 12 - 21 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5420 Charlotte (CLT) 13:32 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4902 Philadelphia (PHL) 13:53 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2523 Tampa (TPA) 13:56 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 9 - 21 min.
Embraer RJ145 United Airlines UA 4171 Newark (EWR) 13:00 planerad
Embraer 175 Air France AF 2362 Detroit (DTW) 13:09 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3714 New York (LGA) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 762 Boston (BOS) 13:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2051 Las Vegas (LAS) 13:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 424 Denver (DEN) 13:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5420 Charlotte (CLT) 13:58 planerad

14:00 21.01.2019

-9°C   Vindar: 7 m/s @ 205°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 22 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4055 Denver (DEN) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6902 Dallas (DAL) 14:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1988 Minneapolis (MSP) 14:29 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2013 Atlanta 14:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1795 Cleveland (CLE) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 35 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4902 Philadelphia (PHL) 14:21 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2522 Tampa (TPA) 14:56 planerad

15:00 21.01.2019

-5°C   Vindar: 8 m/s @ 181°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 27 - 45 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2631 Chicago (ORD) 15:01 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2707 Houston (IAH) 15:01 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 4835 Chicago (ORD) 15:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1270 Las Vegas (LAS) 15:10 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3119 Chicago (ORD) 15:55 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5616 Charlotte (CLT) 15:55 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4481 Denver (DEN) 15:55 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4928 Newark (EWR) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 4 - 23 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4055 Phoenix 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6904 Dallas (DAL) 15:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1988 Minneapolis (MSP) 15:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1795 New York (LGA) 15:30 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2630 Chicago 15:31 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2013 Atlanta 15:35 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2706 Houston (IAH) 15:40 planerad

16:00 21.01.2019

-5°C   Vindar: 8 m/s @ 181°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 12 min.
Airbus A319 American Airlines AA 678 Phoenix (PHX) 16:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 941 Orlando (MCO) 16:05 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 2882 Phoenix (PHX) 16:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 385 Minneapolis (MSP) 16:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4882 Philadelphia (PHL) 16:32 planerad
Bombardier CRJ Copa Airlines CM 1837 Chicago (ORD) 16:33 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 763 Detroit (DTW) 16:36 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3682 New York (LGA) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1545 Richmond 16:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 767 Atlanta 16:46 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1271 Phoenix (PHX) 16:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3119 Chicago 16:20 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5616 Charlotte (CLT) 16:26 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4561 Denver (DEN) 16:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 941 Kansas City (MCI) 16:40 planerad

17:00 21.01.2019

-5°C   Vindar: 8 m/s @ 181°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19L, 19R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 15 - 26 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 767 St Louis (STL) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2293 Tampa (TPA) 17:25 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3281 Boston (BOS) 17:29 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5227 Charlotte (CLT) 17:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2073 Phoenix (PHX) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 4 - 20 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 2883 Phoenix (PHX) 17:00 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4891 Newark (EWR) 17:00 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4882 Philadelphia (PHL) 17:02 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1996 Detroit (DTW) 17:05 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3706 New York (LGA) 17:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 472 Phoenix (PHX) 17:16 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2019 Atlanta 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1546 Orlando (MCO) 17:20 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2018 Minneapolis (MSP) 17:30 planerad
Bombardier CRJ AVIANCA AV 2319 Chicago 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2293 Baltimore (BWI) 17:55 planerad

18:00 21.01.2019

-5°C   Vindar: 9 m/s @ 152°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 302 Boston (BOS) 18:00 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3570 Salt Lake City (SLC) 18:02 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 170 Seattle (SEA) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1827 Denver (DEN) 18:10 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4059 Newark (EWR) 18:18 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1869 Detroit (DTW) 18:21 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 436 Denver (DEN) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1184 Fort Myers (RSW) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2287 Kansas City (MCI) 18:40 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2633 Chicago 18:44 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7329 Toronto (YYZ) 18:49 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3685 New York (LGA) 18:55 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2002 Atlanta 18:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 767 Las Vegas (LAS) 18:00 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5227 Charlotte (CLT) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 302 Nashville (BNA) 18:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5744 Salt Lake City (SLC) 18:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1827 St Louis (STL) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2073 Denver (DEN) 18:50 planerad
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2620 Chicago 18:56 planerad

19:00 21.01.2019

-5°C   Vindar: 9 m/s @ 152°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 2 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2131 Fort Lauderdale (FLL) 19:20 planerad
Boeing 737-900 Virgin Atlantic VS 1599 Minneapolis (MSP) 19:22 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 11 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3824 Detroit (DTW) 19:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2287 Washington (DCA) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 175 Seattle (SEA) 19:15 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7328 Toronto (YYZ) 19:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4149 Boston (BOS) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1186 Fort Myers (RSW) 19:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 437 Denver (DEN) 19:30 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2002 Atlanta 19:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2131 Cleveland (CLE) 19:50 planerad

20:00 21.01.2019

-5°C   Vindar: 9 m/s @ 152°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 16 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 507 Washington (DCA) 20:10 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2960 Chicago 20:29 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 2696 Detroit (DTW) 20:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2006 Atlanta 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1943 New York (LGA) 20:45 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2709 Houston (IAH) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1949 Minneapolis (MSP) 20:20 planerad

21:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 12 m/s @ 159°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 18 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1864 Las Vegas (LAS) 21:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5436 Denver (DEN) 21:04 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3127 Chicago 21:09 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3736 New York (LGA) 21:27 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5222 Charlotte (CLT) 21:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 473 Baltimore (BWI) 21:45 planerad

22:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 12 m/s @ 159°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 18 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 883 Houston (HOU) 22:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1961 Minneapolis (MSP) 22:03 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2635 Chicago 22:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2031 Los Angeles (LAX) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2099 Denver (DEN) 22:25 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4858 Philadelphia (PHL) 22:27 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 1234 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:45 planerad
Southwest Airlines WN 1661 Phoenix (PHX) 22:50 planerad

23:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 12 m/s @ 159°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 8 - 18 min.
Airbus A321 Frontier Airlines F9 931 Fort Myers (RSW) 23:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 260 Nashville (BNA) 23:10 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3069 Seattle (SEA) 23:12 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2621 Chicago 23:14 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3973 Las Vegas (LAS) 23:25 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5578 Charlotte (CLT) 23:37 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2031 Atlanta 23:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 667 Phoenix (PHX) 23:59 planerad

00:00 22.01.2019

-3°C   Vindar: 13 m/s @ 164°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13, 19L, 19R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1126 Orlando (MCO) 00:20 planerad

Andra datum

January, 2019

21