General Mitchell, Milwaukee (MKE / KMKE)

Planespotter’s tidtabell

00:00 25.06.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 220°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 19L, 19R, 25L, 25R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 23 min.
Airbus A319 American Airlines AA 667 Phoenix (PHX) 00:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5863 Orlando (MCO) 00:25 planerad

01:00 25.06.2019

+15°C   Vindar: 6 m/s @ 267°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 35 min.
Southwest Airlines WN 683 Phoenix (PHX) 01:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1654 Las Vegas 01:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 807 Las Vegas (LAS) 01:40 planerad

02:00 25.06.2019

+15°C   Vindar: 6 m/s @ 267°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

03:00 25.06.2019

+15°C   Vindar: 6 m/s @ 267°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

04:00 25.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 270°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

05:00 25.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 270°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 873 Nashville (BNA) 05:00 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 435 Denver (DEN) 05:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2224 Kansas City (MCI) 05:15 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2634 Chicago (ORD) 05:20 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3767 Chicago (ORD) 05:20 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5501 Charlotte (CLT) 05:25 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3117 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:25 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1757 Detroit (DTW) 05:25 planerad
Southwest Airlines WN 257 Phoenix (PHX) 05:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 146 Denver (DEN) 05:30 planerad
Airbus A319 Aeromexico AM 3837 Detroit (DTW) 05:35 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4859 Philadelphia (PHL) 05:45 planerad

06:00 25.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 270°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R, 31

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2959 Chicago 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1735 New York (LGA) 06:00 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2621 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 522 Orlando (MCO) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 403 Cleveland (CLE) 06:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2448 Las Vegas (LAS) 06:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 883 Minneapolis (MSP) 06:20 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3721 Newark (EWR) 06:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2758 Detroit (DTW) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2230 Portland 06:35 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 930 Fort Myers (RSW) 06:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3517 New York (LGA) 06:44 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4945 Philadelphia (PHL) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 654 Baltimore (BWI) 06:50 planerad

07:00 25.06.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 258°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 11 - 20 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2051 Philadelphia (PHL) 07:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1450 Cleveland (CLE) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Orlando (MCO) 07:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3282 Boston (BOS) 07:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2539 Atlanta 07:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 464 Phoenix (PHX) 07:07 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3819 Chicago 07:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 747 Seattle (SEA) 07:20 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5036 Charlotte (CLT) 07:20 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2708 Houston (IAH) 07:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1826 Seattle (SEA) 07:40 planerad

08:00 25.06.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 258°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 27 min.
United Airlines UA 741 Washington 08:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1819 Minneapolis (MSP) 08:27 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2623 Chicago 08:31 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5420 Charlotte (CLT) 08:32 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1108 Detroit (DTW) 08:45 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 22 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 3134 Chicago (ORD) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1450 St Louis (STL) 08:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2231 Washington (DCA) 08:10 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3833 Chicago 08:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2051 Las Vegas (LAS) 08:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Denver (DEN) 08:40 planerad

09:00 25.06.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 258°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 3 - 15 min.
United Airlines UA 90 New York 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1353 Baltimore (BWI) 09:15 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3281 Boston (BOS) 09:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 267 St Louis (STL) 09:20 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2762 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:21 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 764 Atlanta 09:23 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4883 Philadelphia (PHL) 09:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1923 Greenville 09:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3118 Chicago (ORD) 09:42 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2522 Tampa (TPA) 09:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4029 New York 09:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2446 Kansas City (MCI) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 22 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5420 Charlotte (CLT) 09:03 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1819 Minneapolis (MSP) 09:25 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1108 Detroit (DTW) 09:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1353 Dallas (DAL) 09:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4018 New York (LGA) 09:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 267 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4883 Philadelphia (PHL) 09:58 planerad

10:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 249°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 8 - 18 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2977 Atlanta 10:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2053 Minneapolis (MSP) 10:18 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3472 New York (LGA) 10:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2846 Atlanta 10:33 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 8 - 20 min.
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2762 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:01 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 764 Atlanta 10:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1924 Tampa (TPA) 10:10 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2626 Chicago (ORD) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2446 Houston (HOU) 10:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2523 Tampa (TPA) 10:37 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2053 Minneapolis (MSP) 10:57 planerad

11:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 249°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 20 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 3113 Mid-Continent 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2036 Nashville (BNA) 11:25 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3888 Chicago (ORD) 11:33 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2476 Las Vegas (LAS) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2120 Washington (DCA) 11:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1197 Atlanta 11:50 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1215 Atlanta 11:54 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 13 - 22 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3472 New York (LGA) 11:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Air France AF 2358 Atlanta 11:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2846 Atlanta 11:18 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3118 Chicago (ORD) 11:40 planerad

12:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 249°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 - 13 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3972 Detroit (DTW) 12:00 planerad
Southwest Airlines WN 2162 San Francisco (SFO) 12:10 planerad
Bombardier CRJ900 Korean Air KE 3227 Detroit (DTW) 12:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 775 New York (LGA) 12:25 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2037 Baltimore (BWI) 12:05 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3895 Chicago 12:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1197 Atlanta 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2049 San Francisco (SFO) 12:35 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1215 Atlanta 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2120 Boston (BOS) 12:40 planerad
Southwest Airlines WN 2163 Los Angeles (LAX) 12:55 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 3702 Detroit (DTW) 12:59 planerad

13:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 7 m/s @ 236°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 20 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3428 New York (LGA) 13:02 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1052 Charlotte (CLT) 13:05 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2627 Chicago 13:08 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5054 Charlotte (CLT) 13:12 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4902 Philadelphia (PHL) 13:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2304 Phoenix (PHX) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 271 Denver (DEN) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 775 Cleveland (CLE) 13:20 planerad
Embraer 175 WestJet WS 6701 New York (LGA) 13:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3428 Jacksonville (JAX) 13:37 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5054 Charlotte (CLT) 13:42 planerad

14:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 7 m/s @ 236°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 1 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 Baltimore (BWI) 14:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1338 Minneapolis (MSP) 14:06 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3119 Chicago (ORD) 14:08 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1463 Denver (DEN) 14:09 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2707 Houston (IAH) 14:34 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1181 Atlanta 14:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2345 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 7 - 23 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1052 Atlanta 14:00 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2628 Chicago (ORD) 14:00 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4902 Philadelphia (PHL) 14:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2304 Denver (DEN) 14:10 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3119 Chicago (ORD) 14:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 Kansas City (MCI) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 271 Orlando (MCO) 14:40 planerad

15:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 7 m/s @ 236°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 17 min.
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 2629 Chicago 15:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Dallas (DAL) 15:10 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5616 Charlotte (CLT) 15:27 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4968 Philadelphia (PHL) 15:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1159 Boston (BOS) 15:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Aeromexico AM 5342 Atlanta 15:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 19 - 26 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1338 Minneapolis (MSP) 15:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1975 Denver (DEN) 15:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1181 Atlanta 15:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 New York (LGA) 15:45 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5616 Charlotte (CLT) 15:58 planerad

16:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 8 m/s @ 233°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 13 min.
Airbus A319 American Airlines AA 678 Phoenix (PHX) 16:01 planerad
Boeing 717-200 Virgin Atlantic VS 1869 Detroit (DTW) 16:08 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2035 Atlanta 16:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1925 Tampa (TPA) 16:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4882 Philadelphia (PHL) 16:28 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3446 New York (LGA) 16:34 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1713 Minneapolis (MSP) 16:37 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3908 Detroit (DTW) 16:37 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1126 Orlando (MCO) 16:46 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2800 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:46 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 6 - 24 min.
Embraer RJ145 AVIANCA AV 2319 Chicago 16:00 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4968 Philadelphia (PHL) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1159 New Orleans (MSY) 16:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2345 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:26 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1813 Detroit 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1925 Las Vegas (LAS) 16:50 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2035 Atlanta 16:56 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4882 Philadelphia (PHL) 16:57 planerad

17:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 8 m/s @ 233°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 33 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3657 Newark (EWR) 17:01 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2050 Las Vegas (LAS) 17:07 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 366 Seattle (SEA) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Orlando 17:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 932 Detroit (DTW) 17:48 planerad
McDonnell Douglas MD-80 Qantas QF 3167 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2456 St Louis (STL) 17:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1456 Salt Lake City (SLC) 17:51 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1813 Detroit (DTW) 17:51 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1663 Atlanta 17:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 3 - 17 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3560 New York (LGA) 17:02 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3446 New York (LGA) 17:13 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3908 Detroit 17:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 472 Phoenix (PHX) 17:31 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1713 Minneapolis (MSP) 17:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1127 Orlando (MCO) 17:36 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2632 Chicago (ORD) 17:37 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3616 New York 17:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2050 Philadelphia (PHL) 17:57 planerad

18:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 8 m/s @ 233°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 27 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5227 Charlotte (CLT) 18:02 planerad
Airbus A319 Aeromexico AM 3629 Detroit (DTW) 18:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 797 Cleveland (CLE) 18:35 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8177 Toronto 18:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1544 Minneapolis (MSP) 18:58 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 367 Seattle (SEA) 18:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1456 Salt Lake City (SLC) 18:30 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5227 Charlotte (CLT) 18:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2500 Baltimore (BWI) 18:35 planerad
McDonnell Douglas MD-80 Qantas QF 4416 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2456 Phoenix (PHX) 18:40 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1663 Atlanta 18:43 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2330 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:45 planerad

19:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 5 m/s @ 244°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2540 Denver (DEN) 19:00 planerad
Embraer 175 Korean Air KE 3971 Boston (BOS) 19:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1162 Los Angeles (LAX) 19:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4016 New York (LGA) 19:18 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3517 Newark (EWR) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2288 Kansas City (MCI) 19:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3121 Chicago (ORD) 19:39 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 797 Washington (DCA) 19:15 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8176 Toronto 19:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1876 Minneapolis 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2540 Phoenix 19:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 671 Detroit (DTW) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1162 Nashville (BNA) 19:45 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3284 Boston (BOS) 19:49 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1544 Minneapolis (MSP) 19:54 planerad

20:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 5 m/s @ 244°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 16 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3697 Boston (BOS) 20:11 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4181 Boston (BOS) 20:11 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1931 Detroit 20:27 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1103 Atlanta 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2035 Las Vegas (LAS) 20:30 planerad
Airbus A319 Air France AF 2877 Detroit (DTW) 20:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 763 Washington (DCA) 20:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4026 New York (LGA) 20:55 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4799 Philadelphia (PHL) 20:58 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Embraer 175 United Airlines UA 3649 Newark (EWR) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2288 Denver (DEN) 20:05 planerad

21:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 5 m/s @ 244°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2560 Denver (DEN) 21:00 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5422 Charlotte (CLT) 21:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 858 Baltimore (BWI) 21:15 planerad
Embraer 175 WestJet WS 6702 New York (LGA) 21:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2554 New York (LGA) 21:35 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 3127 Chicago (ORD) 21:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2352 Baltimore (BWI) 21:45 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2635 Chicago 21:48 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3806 Chicago (ORD) 21:57 planerad

22:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 255°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 3 - 5 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3535 New York 22:49 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2448 Detroit (DTW) 22:51 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 1234 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:56 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 634 Seattle (SEA) 22:59 planerad

23:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 255°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 16 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4858 Philadelphia (PHL) 23:00 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3508 Newark (EWR) 23:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Houston (HOU) 23:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1944 Seattle (SEA) 23:11 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5578 Charlotte (CLT) 23:17 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1896 Orlando (MCO) 23:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2545 Denver (DEN) 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 984 San Francisco 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 564 Nashville (BNA) 23:25 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2621 Chicago 23:28 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 434 Denver (DEN) 23:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 926 Minneapolis (MSP) 23:56 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 769 Atlanta 23:59 planerad

Andra datum

March, 2019

26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19