Rickenbacker, Columbus (LCK / KLCK)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

07:00 19.04.2018

-4°C   Vindar: 3 m/s @ 30°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 05L, 05R

08:00 19.04.2018

-1°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel overcast

09:00 19.04.2018

-1°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel overcast

10:00 19.04.2018

-1°C   Vindar: 5 m/s @ 306°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Allegiant Air G4 826 Tampa 10:21 planerad

11:00 19.04.2018

+2°C   Vindar: 6 m/s @ 338°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 05L, 05R

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Allegiant Air G4 959 Myrtle Beach 11:01 planerad

12:00 19.04.2018

+2°C   Vindar: 6 m/s @ 338°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 05L, 05R

13:00 19.04.2018

+2°C   Vindar: 6 m/s @ 338°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 05L, 05R

14:00 19.04.2018

+6°C   Vindar: 6 m/s @ 327°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Allegiant Air G4 958 Myrtle Beach 14:33 planerad

15:00 19.04.2018

+6°C   Vindar: 6 m/s @ 327°   Moln/himmel broken

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Allegiant Air G4 827 Tampa 15:13 planerad

16:00 19.04.2018

+6°C   Vindar: 6 m/s @ 327°   Moln/himmel broken

17:00 19.04.2018

+8°C   Vindar: 6 m/s @ 328°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 1718 Fort Lauderdale (FLL) 17:59 planerad

18:00 19.04.2018

+8°C   Vindar: 6 m/s @ 328°   Moln/himmel clear

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 1719 Fort Lauderdale (FLL) 18:44 planerad

19:00 19.04.2018

+8°C   Vindar: 6 m/s @ 328°   Moln/himmel clear

20:00 19.04.2018

+6°C   Vindar: 5 m/s @ 329°   Moln/himmel clear

21:00 19.04.2018

+6°C   Vindar: 5 m/s @ 329°   Moln/himmel clear

22:00 19.04.2018

+6°C   Vindar: 5 m/s @ 329°   Moln/himmel clear

23:00 19.04.2018

+3°C   Vindar: 4 m/s @ 323°   Moln/himmel few

00:00 20.04.2018

+3°C   Vindar: 4 m/s @ 323°   Moln/himmel few

01:00 20.04.2018

+3°C   Vindar: 4 m/s @ 323°   Moln/himmel few

02:00 20.04.2018

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 330°   Moln/himmel clear

03:00 20.04.2018

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 330°   Moln/himmel clear

04:00 20.04.2018

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 330°   Moln/himmel clear

05:00 20.04.2018

-2°C   Vindar: 3 m/s @ 341°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 05L, 05R

06:00 20.04.2018

-2°C   Vindar: 3 m/s @ 341°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 05L, 05R

Andra datum

March, 2018

12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22