Los Angeles, Los Angeles (LAX / KLAX)

Planespotter’s tidtabell

00:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1372 Houston (HOU) 00:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 443 New Orleans (MSY) 00:00 förväntad
Air Transport 8C 7002 Honolulu (HNL) 00:02 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5890 San Antonio (SAT) 00:02 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2125 Sacramento (SMF) 00:13 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1409 San Francisco (SFO) 00:15 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4387 St Louis (STL) 00:15 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3310 Portland (PDX) 00:17 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1448 Washington (IAD) 00:17 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 56 New York (JFK) 00:17 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1723 New York (JFK) 00:18 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1798 Seattle (SEA) 00:26 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 531 Chicago (MDW) 00:31 ankom
Delta Air Lines DL 3261 San Jose (SJC) 00:36 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2786 Chicago (ORD) 00:40 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 257 San Francisco (SFO) 00:41 ankom
JetBlue Airways B6 2201 Fort Lauderdale (FLL) 00:45 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2486 Oakland (OAK) 00:46 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3195 Las Vegas (LAS) 00:47 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 987 Boston (BOS) 00:52 ankom

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 2 - 7 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2379 Charlotte (CLT) 00:00 försenad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1305 Orlando (MCO) 00:00 försenad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1314 Miami (MIA) 00:02 avgick
Airbus A321 AVIANCA AV 623 Santa Clara (SAL) 00:05 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 988 Boston (BOS) 00:05 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 649 Mexico City (MEX) 00:06 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 296 Chicago (ORD) 00:08 avgick
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 37 Singapore (SIN) 00:09 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 785 Guadalajara (GDL) 00:13 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 983 Guadalajara (GDL) 00:15 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1614 Houston (IAH) 00:15 avgick
Airbus A380-800 China Southern Airlines CZ 328 Guangzhou (CAN) 00:17 avgick
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1362 New York (JFK) 00:17 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 910 Chicago (ORD) 00:17 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1450 Belize City (BZE) 00:23 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1871 Charlotte (CLT) 00:24 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 292 New York (JFK) 00:28 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1969 Minneapolis (MSP) 00:28 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2024 New York (JFK) 00:30 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1394 Guatemala City (GUA) 00:32 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 901 Mexico City (MEX) 00:36 avgick
Boeing 777-300ER China Airlines CI 7 Taipei (TPE) 00:43 avgick
Boeing 787-9 Hainan Airlines HU 470 Chengdu (CTU) 00:45 förväntad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 11 Taipei (TPE) 00:50 förväntad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 883 Hong Kong (HKG) 00:52 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 2352 Houston (IAH) 00:54 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 362 Chicago (ORD) 00:57 avgick

01:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 2 - 3 min.
LATAM Cargo Mexico M7 6850 Mexico City (MEX) 01:08 ankom
Delta Air Lines DL 2321 Minneapolis (MSP) 01:11 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 354 Idaho Falls (IDA) 01:13 ankom

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 3 - 8 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1965 Cancún (CUN) 01:00 avgick
China Cargo CK 222 Shanghai (PVG) 01:00 förväntad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 578 Shanghai (PVG) 01:02 avgick
Airbus A319 Volaris Costa Rica Q6 4091 Santa Clara (SAL) 01:08 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 584 Washington (IAD) 01:11 avgick
Boeing 777-300ER EVA Air BR 15 Taipei (TPE) 01:12 avgick
China Southern Airlines CZ 444 Shanghai (PVG) 01:15 avgick
China Cargo CK 224 Shanghai (PVG) 01:15 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2097 Chicago (ORD) 01:19 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 913 Guadalajara (GDL) 01:19 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 193 Hong Kong (HKG) 01:19 avgick
Boeing 787-9 Xiamen Airlines MF 858 Qingdao (TAO) 01:27 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2424 Dallas-Fort Worth (DFW) 01:30 avgick
Cathay Pacific CX 87 Mexico City (MEX) 01:35 förväntad
Boeing 777-300ER ANA NH 105 Tokyo (HND) 01:37 avgick
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 881 Hong Kong (HKG) 01:38 avgick
Boeing 777-300 Air China CA 984 Beijing (PEK) 01:40 avgick
Airbus A330 China Southern Airlines CZ 610 Shenyang (SHE) 01:47 avgick
Airbus A319 Volaris Y4 877 Durango (DGO) 01:51 avgick
Airbus A321 AVIANCA AV 521 Santa Clara (SAL) 01:57 avgick

02:00 13.07.2019


AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 27 min.
Korean Air KE 9209 Seattle (SEA) 02:00 förväntad
Boeing 767-300 Air Canada AC 786 Toronto (YYZ) 02:27 avgick
Kalitta Air K4 368 Honolulu (HNL) 02:30 förväntad
MPX 2211 Guadalajara (GDL) 02:45 förväntad
LATAM Cargo Mexico M7 6851 Guadalajara (GDL) 02:50 förväntad

03:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Southern Air 9S 96 Hong Kong (HKG) 03:47 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 30 min.
Air Transport 8C 7001 Honolulu (HNL) 03:00 förväntad
Polar Air Cargo PO 717 Tokyo (NRT) 03:30 förväntad

04:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 12 min.
Cathay Pacific CX 91 Dallas-Fort Worth (DFW) 04:34 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1212 Honolulu (HNL) 04:46 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 22 min.
Polar Air Cargo PO 217 Tokyo (NRT) 04:00 förväntad
ABX Air GB 2211 Guadalajara (GDL) 04:22 avgick

05:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 13 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1147 Kailua/Kona (KOA) 05:00 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1292 Lihue (LIH) 05:02 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1281 Kahului (OGG) 05:15 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 992 Buenos Aires (EZE) 05:16 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1229 Honolulu (HNL) 05:28 ankom
Suparna Airlines Y8 7401 Zhengzhou (CGO) 05:35 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1706 Hilo (ITO) 05:36 ankom
American Airlines AA 2277 Anchorage (ANC) 05:38 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 298 Honolulu (HNL) 05:42 ankom
AirBridgeCargo RU 597 Anchorage (ANC) 05:42 ankom
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 40 Sydney (SYD) 05:45 ankom
Polar Air Cargo PO 716 Anchorage (ANC) 05:45 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 150 Anchorage (ANC) 05:54 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2222 Kahului (OGG) 05:58 ankom

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 3 - 7 min.
Emirates EK 2698 Dubai (DXB) 05:05 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4549 Nashville (BNA) 05:10 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2270 Atlanta (ATL) 05:17 avgick
Ameriflight A8 1450 Reno (RNO) 05:21 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 24 New York (JFK) 05:24 avgick
Kalitta Air K4 362 Newburgh (SWF) 05:25 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1851 Dallas (DAL) 05:27 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2995 Atlanta (ATL) 05:30 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4554 Houston (HOU) 05:37 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 2353 Houston (IAH) 05:43 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 288 Boston (BOS) 05:48 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 1872 Chicago (ORD) 05:52 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1454 Miami (MIA) 05:54 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 562 Las Vegas (LAS) 05:54 avgick
Southern Air 9S 97 Leipzig (LEJ) 05:55 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1653 Seattle (SEA) 05:55 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 342 Wichita (ICT) 05:55 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1952 Charlotte (CLT) 05:57 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3296 San Antonio (SAT) 05:59 avgick

06:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 1 Sydney (SYD) 06:00 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 286 Lihue (LIH) 06:07 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2116 Kailua/Kona (KOA) 06:12 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 216 São Paulo (GRU) 06:13 ankom
American Airlines AA 84P Dallas-Fort Worth (DFW) 06:13 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 842 Sydney (SYD) 06:14 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 2530 Las Vegas (LAS) 06:22 ankom
Airbus A380-800 Qantas QF 11 Sydney (SYD) 06:22 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 99 Melbourne (MEL) 06:22 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 4 Honolulu (HNL) 06:28 ankom
Boeing 787-9 Qantas QF 15 Brisbane (BNE) 06:38 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 246 Kailua/Kona (KOA) 06:43 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6030 Albuquerque (ABQ) 06:46 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1382 Lihue (LIH) 06:47 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 2180 Las Vegas (LAS) 06:50 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1232 Sacramento (SMF) 06:51 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4160 Denver (DEN) 06:53 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6078 El Paso (ELP) 06:54 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 72 Sydney (SYD) 06:54 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5390 Santa Barbara (SBA) 06:54 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5474 Salt Lake City (SLC) 06:54 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3239 Fresno (FAT) 06:55 ankom
ABX Air GB 803 Cincinnati (CVG) 06:56 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2882 El Paso (ELP) 06:59 ankom

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 2 - 9 min.
Kalitta Air K4 364 Orlando (MCO) 06:00 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1436 New York (JFK) 06:02 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2027 Phoenix (PHX) 06:04 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 296 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:09 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4571 Oakland (OAK) 06:10 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 814 Philadelphia (PHL) 06:12 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 660 Washington (IAD) 06:19 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4560 Chicago (MDW) 06:19 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1925 San Francisco (SFO) 06:21 avgick
Airbus A321 Air Canada AC 577 Vancouver (YVR) 06:24 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1335 Minneapolis (MSP) 06:26 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2886 Kansas City (MCI) 06:27 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3012 Las Vegas (LAS) 06:36 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1802 Denver (DEN) 06:37 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5827 San Jose (SJC) 06:38 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 329 Fargo (FAR) 06:41 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1108 Washington (IAD) 06:46 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 386 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:48 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5746 Las Vegas (LAS) 06:51 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 18 Mexico City (MEX) 06:52 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 208 San José del Cabo (SJD) 06:52 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 124 New York (JFK) 06:53 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1576 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:54 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 598 Austin (AUS) 06:54 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 512 Newark (EWR) 06:56 avgick
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 422 Minneapolis (MSP) 06:57 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6058 Seattle (SEA) 06:58 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1461 San Jose (SJC) 06:59 avgick
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 1 Honolulu (HNL) 06:59 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 524 San José del Cabo (SJD) 06:59 avgick

07:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 44
Väntningstid 1 - 7 min.
Boeing 787-8 LATAM Airlines LA 602 Santiago (SCL) 07:02 ankom
Talon Air TFF 904 Bridgetown (BGI) 07:02 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5723 San Antonio (SAT) 07:03 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 867 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:03 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5331 San Diego (SAN) 07:03 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4074 Dallas (DAL) 07:03 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1552 San Diego (SAN) 07:06 ankom
China Airlines CI 5198 Taipei (TPE) 07:07 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 2413 Austin (AUS) 07:14 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5809 Phoenix (PHX) 07:14 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5352 Austin (AUS) 07:15 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6070 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 07:16 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5521 Monterey (MRY) 07:16 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2218 Kahului (OGG) 07:17 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 912 Guadalajara (GDL) 07:18 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6061 Denver (DEN) 07:19 ankom
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 7 Brisbane (BNE) 07:19 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2112 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:20 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6062 San Diego (SAN) 07:20 ankom
China Southern Airlines CZ 477 Anchorage (ANC) 07:21 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2920 Las Vegas (LAS) 07:21 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6057 Oklahoma City (OKC) 07:22 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 559 Las Vegas (LAS) 07:23 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1890 San Francisco (SFO) 07:24 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6019 San Francisco (SFO) 07:29 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3397 Santa Rosa (STS) 07:31 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5908 Reno (RNO) 07:31 ankom
VivaAerobus VB 510 Guadalajara (GDL) 07:31 ankom
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 421 Minneapolis (MSP) 07:32 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1553 Sacramento (SMF) 07:33 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5762 Fresno (FAT) 07:35 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2210 Las Vegas (LAS) 07:38 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 250 Kahului (OGG) 07:40 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 402 Seattle (SEA) 07:40 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 576 Portland (PDX) 07:43 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 144 Honolulu (HNL) 07:44 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 502 Oakland (OAK) 07:44 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3475 St Louis (STL) 07:45 ankom
United Airlines UA 2730 San Francisco (SFO) 07:47 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1460 San Jose (SJC) 07:50 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 613 San Francisco (SFO) 07:50 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5367 Colorado Springs (COS) 07:54 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3383 San Jose (SJC) 07:54 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3321 Dallas (DAL) 07:59 ankom

AVÅGENDE — 43
Väntningstid 2 - 4 min.
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1461 Detroit (DTW) 07:00 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1278 Cancún (CUN) 07:01 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2861 Everett (PAE) 07:02 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4557 San Francisco (SFO) 07:04 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2452 Chicago (ORD) 07:05 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3320 Dallas (DAL) 07:06 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 780 Boston (BOS) 07:06 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 247 Newark (EWR) 07:08 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5707 Denver (DEN) 07:08 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6005 Sacramento (SMF) 07:12 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1404 Salt Lake City (SLC) 07:12 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1405 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:15 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2675 Baltimore (BWI) 07:15 avgick
Cathay Pacific CX 91 Anchorage (ANC) 07:16 avgick
Airbus A320 Air Canada AC 782 Montréal (YUL) 07:18 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 768 Charlotte (CLT) 07:21 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1287 Seattle (SEA) 07:21 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 1394 Houston (IAH) 07:23 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5851 Boise (BOI) 07:25 avgick
Airbus A320 American Airlines AA 767 Phoenix (PHX) 07:26 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5497 San Jose (SJC) 07:27 avgick
Talon Air TFF 904 Santa Barbara (SBA) 07:30 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1598 Chicago (ORD) 07:32 avgick
Southwest Airlines WN 8502 Burbank (BUR) 07:34 avgick
Atlas Air 5Y 717 Tokyo (NRT) 07:35 förväntad
Airbus A319 Air Canada AC 794 Toronto (YYZ) 07:37 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5230 Albuquerque (ABQ) 07:39 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4035 Phoenix (PHX) 07:40 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 356 Little Rock (LIT) 07:41 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 937 Cancún (CUN) 07:42 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5225 St Louis (STL) 07:42 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5791 Albuquerque (ABQ) 07:43 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 407 Seattle (SEA) 07:47 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1423 Boston (BOS) 07:48 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 367 Denver (DEN) 07:48 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4074 El Paso (ELP) 07:50 avgick
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 1258 New York (JFK) 07:54 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1441 Kahului (OGG) 07:57 avgick
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 63 Lihue (LIH) 07:58 avgick
Airbus A330-200 American Airlines AA 1799 Philadelphia (PHL) 07:59 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3179 Tucson (TUS) 07:59 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 224 New York (JFK) 07:59 avgick
Pacific Coast Jet PXT 560 Oakland (OAK) 07:59 förväntad

08:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 61
Väntningstid 1 - 4 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2861 San Francisco (SFO) 08:04 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 637 Columbus (CMH) 08:08 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 737 Chicago (ORD) 08:08 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5028 Nashville (BNA) 08:08 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 1240 San Antonio (SAT) 08:09 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 850 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:10 ankom
Pacific Coast Jet PXT 560 Oakland (OAK) 08:11 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3212 Oakland (OAK) 08:11 ankom
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2929 Austin (AUS) 08:12 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3415 Kansas City (MCI) 08:12 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2954 Tucson (TUS) 08:13 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2676 Denver (DEN) 08:14 ankom
American Airlines AA 2971 Redmond (RDM) 08:15 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 319 Washington (IAD) 08:15 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5653 Medford (MFR) 08:16 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5612 San Antonio (SAT) 08:17 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 862 Houston (IAH) 08:18 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 736 Portland (PDX) 08:18 ankom
Cessna Mokulele Airlines MW 801 Imperial (IPL) 08:20 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 453 St Louis (STL) 08:24 ankom
Airbus A319 Air Canada AC 570 Calgary (YYC) 08:24 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5318 San Francisco (SFO) 08:24 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 323 Minneapolis (MSP) 08:25 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1765 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:26 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4564 Boise (BOI) 08:27 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6025 Omaha (OMA) 08:29 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 584 Indianapolis (IND) 08:30 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5682 Albuquerque (ABQ) 08:31 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5736 Eugene (EUG) 08:31 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 697 Orlando (MCO) 08:33 ankom
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1719 Cincinnati (CVG) 08:35 ankom
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 2 Papeete (PPT) 08:36 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1410 Atlanta (ATL) 08:37 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5746 Redding (RDD) 08:39 ankom
China Southern Airlines CZ 471 Anchorage (ANC) 08:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2523 Seattle (SEA) 08:41 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4369 Baltimore (BWI) 08:41 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3228 Salt Lake City (SLC) 08:42 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2020 Memphis (MEM) 08:42 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 217 Houston (IAH) 08:42 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2801 Fort Lauderdale (FLL) 08:44 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 485 Minneapolis (MSP) 08:44 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 1169 Houston (IAH) 08:48 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5561 Jackson (JAC) 08:48 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1704 Tucson (TUS) 08:48 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 171 New York (JFK) 08:49 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6601 Las Vegas (LAS) 08:50 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6013 Reno (RNO) 08:52 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6056 Portland (PDX) 08:53 ankom
LATAM Airlines LA 2476 Lima (LIM) 08:54 ankom
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 322 Merced (MCE) 08:55 planerad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 277 Miami (MIA) 08:55 ankom
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 23 Melbourne (MEL) 08:55 ankom
Southwest Airlines WN 9002 Houston (HOU) 08:55 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1602 Hartford (BDL) 08:57 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1459 Austin (AUS) 08:58 ankom
Airbus A320 American Airlines AA 445 Phoenix (PHX) 08:58 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 2194 Chicago (ORD) 08:58 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5553 Hailey (SUN) 08:58 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 758 Newark (EWR) 08:58 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 723 Baltimore (BWI) 08:59 ankom

AVÅGENDE — 65
Väntningstid 1 - 4 min.
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1526 Boston (BOS) 08:00 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6060 San Antonio (SAT) 08:01 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 2265 Chicago (ORD) 08:02 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1004 Minneapolis (MSP) 08:04 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5743 Phoenix (PHX) 08:04 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5369 Arcata/Eureka (ACV) 08:04 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5683 Colorado Springs (COS) 08:04 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5895 Aspen (ASE) 08:04 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 2359 Houston (IAH) 08:05 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5776 San Diego (SAN) 08:06 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1522 Miami (MIA) 08:07 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 885 San José del Cabo (SJD) 08:07 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 824 Boston (BOS) 08:09 avgick
Airbus A320 American Airlines AA 2361 Orlando (MCO) 08:10 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5411 Phoenix (PHX) 08:10 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6022 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 08:11 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Washington (DCA) 08:11 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6036 Salt Lake City (SLC) 08:12 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 954 Atlanta (ATL) 08:12 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 611 Honolulu (HNL) 08:13 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 664 San Francisco (SFO) 08:14 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6055 El Paso (ELP) 08:15 avgick
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 2714 Atlanta (ATL) 08:16 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1220 Honolulu (HNL) 08:16 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5886 Madison (MSN) 08:16 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2090 Seattle (SEA) 08:19 avgick
NetJets EJA 765 Sundsvall/ Härnösand (SDL) 08:20 avgick
Airbus A380-800 Qantas QF 11 New York (JFK) 08:20 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6021 Reno (RNO) 08:21 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 2039 Chicago (ORD) 08:21 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2459 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:23 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1935 San Francisco (SFO) 08:23 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 728 Liberia (LIR) 08:23 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3373 Santa Rosa (STS) 08:24 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2220 Las Vegas (LAS) 08:24 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 31 Honolulu (HNL) 08:25 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6077 Mazatlán (MZT) 08:25 avgick
Cathay Pacific CX 3281 Portland (PDX) 08:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 630 Denver (DEN) 08:26 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3479 Milwaukee (MKE) 08:27 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3383 Salt Lake City (SLC) 08:30 avgick
Boeing 737-700 WestJet WS 1701 Vancouver (YVR) 08:31 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 59 Kailua/Kona (KOA) 08:33 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2305 Washington (IAD) 08:34 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 163 Washington (DCA) 08:36 avgick
American Airlines AA 3034 Redmond (RDM) 08:36 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1366 Las Vegas (LAS) 08:38 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 949 Oakland (OAK) 08:41 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6088 Portland (PDX) 08:45 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 344 San José del Cabo (SJD) 08:45 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1226 Puerto Vallarta (PVR) 08:46 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1295 Lihue (LIH) 08:48 avgick
AirBridgeCargo RU 597 Chicago (ORD) 08:50 försenad
Boeing 737-800 WestJet WS 1513 Calgary (YYC) 08:51 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 2373 Kailua/Kona (KOA) 08:52 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 273 Lihue (LIH) 08:54 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 224 Ixtapa (ZIH) 08:55 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3315 Portland (PDX) 08:55 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2960 San Diego (SAN) 08:57 avgick
Airbus A319 Delta Air Lines DL 689 Bozeman (BZN) 08:57 avgick
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 33 Kahului (OGG) 08:57 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2044 Charlotte (CLT) 08:58 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5494 Santa Barbara (SBA) 08:58 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1623 Minneapolis (MSP) 08:59 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5310 Monterey (MRY) 08:59 avgick

09:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 54
Väntningstid 1 - 6 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6037 San Jose (SJC) 09:00 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5646 San Luis Obispo (SBP) 09:00 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6094 Sacramento (SMF) 09:01 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4063 Houston (HOU) 09:03 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5277 Phoenix (PHX) 09:05 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4440 Tucson (TUS) 09:06 ankom
China Airlines CI 5156 Taipei (TPE) 09:08 ankom
Boeing 787-8 Aeromexico AM 646 Mexico City (MEX) 09:09 ankom
Boeing 787-9 Air China CA 887 Beijing (PEK) 09:09 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5690 Spokane (GEG) 09:09 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 497 Philadelphia (PHL) 09:10 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 404 Seattle (SEA) 09:11 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 982 Guadalajara (GDL) 09:12 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3927 Chicago (MDW) 09:14 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2746 Columbus (CMH) 09:15 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1093 Denver (DEN) 09:15 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 211 Boston (BOS) 09:16 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 742 Nashville (BNA) 09:17 ankom
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 112 Manila (MNL) 09:17 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6067 San Francisco (SFO) 09:18 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1349 Raleigh/Durham (RDU) 09:24 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 2387 Orlando (MCO) 09:24 ankom
Boeing 757 United Airlines UA 240 Newark (EWR) 09:24 ankom
Airbus A319 Allegiant Air G4 2600 Las Vegas (LAS) 09:26 ankom
Airbus A319 Air Canada AC 550 Vancouver (YVR) 09:28 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1977 Cleveland (CLE) 09:28 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5321 Palm Springs (PSP) 09:28 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1339 Fort Lauderdale (FLL) 09:29 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5306 Oakland (OAK) 09:29 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 564 Portland (PDX) 09:30 ankom
China Airlines CI 5108 Taipei (TPE) 09:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1581 Cincinnati (CVG) 09:33 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1439 Salt Lake City (SLC) 09:34 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1722 Kansas City (MCI) 09:34 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 123 New York (JFK) 09:37 ankom
Airbus A319 United Airlines UA 269 San Francisco (SFO) 09:37 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 1110 Kahului (OGG) 09:38 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 315 Portland (PDX) 09:39 ankom
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 6 Tokyo (HND) 09:40 ankom
Boeing 777-300ER ANA NH 176 Tokyo (NRT) 09:40 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 267 Philadelphia (PHL) 09:40 ankom
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1529 New York (JFK) 09:41 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1363 Boston (BOS) 09:42 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 783 Houston (IAH) 09:43 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 2970 Mexico City (MEX) 09:48 ankom
Airbus A380-800 Korean Air KE 17 Seoul (ICN) 09:48 ankom
Airbus A380-800 Asiana Airlines OZ 202 Seoul (ICN) 09:48 ankom
United Airlines UA 518C Austin (AUS) 09:52 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1435 San Jose (SJC) 09:53 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3196 Phoenix (PHX) 09:54 ankom
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 583 Shanghai (PVG) 09:56 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2862 Everett (PAE) 09:57 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2987 Jackson (JAC) 09:58 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 205 Newark (EWR) 09:59 ankom

AVÅGENDE — 64
Väntningstid 1 - 6 min.
Boeing 777 United Airlines UA 1158 Honolulu (HNL) 09:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3415 San Jose (SJC) 09:00 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4659 Oakland (OAK) 09:00 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5032 Indianapolis (IND) 09:02 avgick
NetJets EJA 317 San Diego (SAN) 09:04 avgick
Airbus A319 Air Canada AC 575 Vancouver (YVR) 09:05 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 290 Guadalajara (GDL) 09:06 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 813 Kahului (OGG) 09:06 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1174 Las Vegas (LAS) 09:06 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5703 Sacramento (SMF) 09:06 försenad
Airbus A320 Volaris Y4 925 Aguascalientes (AGU) 09:09 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5635 Sacramento (SMF) 09:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5321 San Francisco (SFO) 09:15 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1798 Kalispell (FCA) 09:16 avgick
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 721 Honolulu (HNL) 09:16 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1927 San Francisco (SFO) 09:18 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 2304 Newark (EWR) 09:18 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 473 Portland (PDX) 09:20 avgick
Airbus A321 Spirit Airlines NK 830 Houston (IAH) 09:21 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 129 Anchorage (ANC) 09:22 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5408 Austin (AUS) 09:22 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1340 Austin (AUS) 09:24 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3058 Medford (MFR) 09:26 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 202 Manzanillo (ZLO) 09:27 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1704 Houston (HOU) 09:28 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 2164 New York (JFK) 09:31 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3709 Jackson (JAC) 09:31 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6014 Vancouver (YVR) 09:33 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 237 San José del Cabo (SJD) 09:34 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 256 Chicago (ORD) 09:34 avgick
Cessna Mokulele Airlines MW 802 Imperial (IPL) 09:36 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 700 Fort Lauderdale (FLL) 09:37 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5329 Salt Lake City (SLC) 09:39 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6008 Omaha (OMA) 09:40 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 546 Newark (EWR) 09:40 avgick
Airbus A321 Spirit Airlines NK 730 Chicago (ORD) 09:40 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2546 Mexico City (MEX) 09:41 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2540 Seattle (SEA) 09:41 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4455 Chicago (MDW) 09:42 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 283 Honolulu (HNL) 09:43 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 552 Columbus (CMH) 09:43 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5443 Rapid City (RAP) 09:43 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6079 Albuquerque (ABQ) 09:45 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4063 Reno (RNO) 09:45 avgick
NetJets EJA 380 Jackson (JAC) 09:46 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 489 Denver (DEN) 09:46 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3348 Phoenix (PHX) 09:46 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6033 San Francisco (SFO) 09:47 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1473 Miami (MIA) 09:50 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5277 Sacramento (SMF) 09:50 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 271 Kahului (OGG) 09:51 avgick
China Airlines CI 5197 San Francisco (SFO) 09:51 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1061 Orlando (MCO) 09:51 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2658 Salt Lake City (SLC) 09:51 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 670 St Louis (STL) 09:52 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1706 Detroit (DTW) 09:52 avgick
Airbus A321 Spirit Airlines NK 866 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:52 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 491 Raleigh/Durham (RDU) 09:55 avgick
Iberia IB 4413 Miami (MIA) 09:55 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 1676 Raleigh/Durham (RDU) 09:56 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5684 Missoula (MSO) 09:57 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1339 Washington (IAD) 09:58 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3573 San Jose (SJC) 09:58 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5414 Reno (RNO) 09:58 avgick

10:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 40
Väntningstid 1 - 6 min.
Boeing 787-9 Air Canada AC 791 Toronto (YYZ) 10:00 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5827 San Jose (SJC) 10:02 ankom
Airbus A320 American Airlines AA 1275 Washington (DCA) 10:03 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1343 Detroit (DTW) 10:03 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5721 Las Vegas (LAS) 10:04 ankom
Embraer 190 Aeromexico AM 2704 Monterrey (MTY) 10:05 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 846 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:06 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4887 Portland (PDX) 10:06 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1674 Charlotte (CLT) 10:07 ankom
Airbus A350-900 Hong Kong Airlines HX 68 Hong Kong (HKG) 10:08 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1384 Chicago (ORD) 10:09 ankom
Airbus A330-200 China Eastern Airlines MU 2855 Nanjing (NKG) 10:14 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 938 Cancún (CUN) 10:15 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6072 Vancouver (YVR) 10:16 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4561 San Francisco (SFO) 10:20 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3458 Las Vegas (LAS) 10:21 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1653 Cancún (CUN) 10:25 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 817 Salt Lake City (SLC) 10:26 ankom
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1399 New York (JFK) 10:27 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2313 San Francisco (SFO) 10:27 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4288 Denver (DEN) 10:28 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1946 San Francisco (SFO) 10:30 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 204 Chicago (ORD) 10:32 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2750 Dallas (DAL) 10:32 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1189 Denver (DEN) 10:33 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3238 Atlanta (ATL) 10:33 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1679 Minneapolis (MSP) 10:34 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5776 San Diego (SAN) 10:35 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 782 Guadalajara (GDL) 10:38 ankom
Boeing 777-300ER ANA NH 6 Tokyo (NRT) 10:40 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1163 Chicago (ORD) 10:43 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1956 Houston (IAH) 10:46 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 487 Boston (BOS) 10:49 ankom
Airbus A319 Allegiant Air G4 744 Bellingham (BLI) 10:50 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2215 Salt Lake City (SLC) 10:52 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2294 Philadelphia (PHL) 10:58 ankom
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1811 Boston (BOS) 10:58 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1429 Reno (RNO) 10:58 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1078 Phoenix (PHX) 10:59 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 659 Seattle (SEA) 10:59 ankom

AVÅGENDE — 60
Väntningstid 1 - 4 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 417 Seattle (SEA) 10:01 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1276 Cancún (CUN) 10:02 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 181 Beijing (PEK) 10:05 avgick
Allegiant Air G4 9200 Phoenix (AZA) 10:05 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 3 Honolulu (HNL) 10:05 avgick
Airbus A320 American Airlines AA 445 Phoenix (PHX) 10:06 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 817 Honolulu (HNL) 10:06 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3927 Dallas (DAL) 10:06 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1954 Atlanta (ATL) 10:08 avgick
NetJets EJA 591 Van Nuys (VNY) 10:08 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5509 San Luis Obispo (SBP) 10:10 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2434 Nashville (BNA) 10:12 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 2361 Houston (IAH) 10:13 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1409 Atlanta (ATL) 10:14 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 501 San Francisco (SFO) 10:14 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 613 Chicago (ORD) 10:14 avgick
Airbus A320 Frontier Airlines F9 404 Denver (DEN) 10:15 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5306 Austin (AUS) 10:15 avgick
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1140 Atlanta (ATL) 10:16 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 238 New York (JFK) 10:17 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 573 Mexico City (MEX) 10:17 avgick
VivaAerobus VB 511 Guadalajara (GDL) 10:18 avgick
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 323 Merced (MCE) 10:20 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1500 San Francisco (SFO) 10:21 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2942 Denver (DEN) 10:22 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 452 New York (JFK) 10:24 avgick
Airbus A319 Air Canada AC 553 Calgary (YYC) 10:26 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1128 Philadelphia (PHL) 10:26 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2663 Nashville (BNA) 10:27 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1571 Tampa (TPA) 10:29 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 991 Cancún (CUN) 10:30 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2863 Everett (PAE) 10:30 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 261 Orlando (MCO) 10:33 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3139 Fresno (FAT) 10:34 avgick
Boeing 787 United Airlines UA 2418 Newark (EWR) 10:34 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 642 Newark (EWR) 10:34 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 218 Puerto Vallarta (PVR) 10:35 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5675 San Diego (SAN) 10:35 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 2346 Lihue (LIH) 10:36 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 2275 Houston (IAH) 10:38 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 797 San José del Cabo (SJD) 10:39 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6089 San Diego (SAN) 10:40 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2511 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:41 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 27 Tokyo (HND) 10:42 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1509 Seattle (SEA) 10:43 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 403 Atlanta (ATL) 10:43 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6018 Kalispell (FCA) 10:45 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6023 Oklahoma City (OKC) 10:45 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 741 Puerto Vallarta (PVR) 10:45 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 417 Kahului (OGG) 10:46 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5720 San Antonio (SAT) 10:47 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5490 Bozeman (BZN) 10:48 avgick
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 61 Kailua/Kona (KOA) 10:50 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1435 Las Vegas (LAS) 10:50 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6020 Reno (RNO) 10:52 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4530 Sacramento (SMF) 10:52 avgick
Airbus A319 Allegiant Air G4 2601 Bozeman (BZN) 10:56 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 4 New York (JFK) 10:58 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5726 Phoenix (PHX) 10:58 avgick
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 7 Tokyo (HND) 10:59 avgick

11:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 52
Väntningstid 1 - 6 min.
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1006 Washington (DCA) 11:02 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1089 Washington (IAD) 11:02 ankom
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1433 San Jose (SJC) 11:04 ankom
Boeing 737-700 Alaska Airlines AS 310 Seattle (SEA) 11:04 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 252 Washington (IAD) 11:05 ankom
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 8 Papeete (PPT) 11:05 ankom
United Airlines UA 2774 Melbourne (MEL) 11:06 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5947 Vancouver (YVR) 11:06 ankom
Boeing 777-300ER American Airlines AA 26 Tokyo (HND) 11:07 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1966 Cancún (CUN) 11:12 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1451 Belize City (BZE) 11:13 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3402 Salt Lake City (SLC) 11:14 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 255 New York (JFK) 11:16 ankom
Boeing 777-300ER JAL JL 62 Tokyo (NRT) 11:16 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2737 Atlanta (ATL) 11:17 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5763 Fresno (FAT) 11:17 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 739 Baltimore (BWI) 11:18 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2734 Detroit (DTW) 11:18 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6005 Sacramento (SMF) 11:19 ankom
Airbus A319 Allegiant Air G4 2604 Las Vegas (LAS) 11:20 ankom
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 884 Hong Kong (HKG) 11:21 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 659 Pittsburgh (PIT) 11:21 ankom
Boeing 737-800 WestJet WS 1696 Vancouver (YVR) 11:21 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2960 San Diego (SAN) 11:27 ankom
Airbus A321 AVIANCA AV 522 Santa Clara (SAL) 11:27 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3108 Eugene (EUG) 11:29 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5735 Santa Barbara (SBA) 11:30 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 703 Newark (EWR) 11:30 ankom
Airbus A320 American Airlines AA 880 Orlando (MCO) 11:31 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1392 Guatemala City (GUA) 11:31 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 760 Phoenix (PHX) 11:32 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 2154 Washington (IAD) 11:32 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 416 Seattle (SEA) 11:34 ankom
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1323 Atlanta (ATL) 11:35 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5743 Phoenix (PHX) 11:35 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5247 Boise (BOI) 11:37 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3179 Tucson (TUS) 11:38 ankom
Boeing 747-400 Mixed PH-BFI KLM KL 601 Amsterdam (AMS) 11:39 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5435 Phoenix (PHX) 11:43 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5513 Sacramento (SMF) 11:43 ankom
Boeing 787-9 JAL JL 60 Osaka (KIX) 11:46 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2486 Chicago (ORD) 11:47 ankom
Boeing 777-300 Saudia SV 41 Jeddah (JED) 11:48 ankom
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1609 Portland (PDX) 11:50 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5734 Austin (AUS) 11:50 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6041 San Francisco (SFO) 11:51 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1348 Salt Lake City (SLC) 11:51 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 704 Detroit (DTW) 11:52 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4027 Albuquerque (ABQ) 11:53 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1151 Orlando (MCO) 11:54 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 664 San Francisco (SFO) 11:55 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 33 Tokyo (NRT) 11:55 ankom

AVÅGENDE — 45
Väntningstid 1 - 5 min.
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 816 New York (JFK) 11:01 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3095 Durango (DRO) 11:02 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1121 Honolulu (HNL) 11:03 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1791 Portland (PDX) 11:06 avgick
NetJets EJA 200 Las Vegas (LAS) 11:07 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 424 New York (JFK) 11:08 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 2971 Mexico City (MEX) 11:12 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 547 San José del Cabo (SJD) 11:13 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4562 San Francisco (SFO) 11:14 avgick
Boeing 787-8 Aeromexico AM 645 Mexico City (MEX) 11:16 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1141 Kahului (OGG) 11:16 avgick
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1358 Minneapolis (MSP) 11:18 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5317 Phoenix (PHX) 11:18 avgick
Airbus A320 American Airlines AA 2757 Orlando (MCO) 11:19 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 788 Puerto Vallarta (PVR) 11:19 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1674 Charlotte (CLT) 11:20 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5749 Las Vegas (LAS) 11:20 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1224 Honolulu (HNL) 11:20 avgick
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 6 Brisbane (BNE) 11:20 avgick
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 473 Tocumen (PTY) 11:23 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1384 Chicago (ORD) 11:24 avgick
Boeing 787-9 Air China CA 888 Beijing (PEK) 11:24 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1981 Houston (IAH) 11:25 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6029 San Antonio (SAT) 11:26 avgick
Airbus A319 Allegiant Air G4 719 Bellingham (BLI) 11:27 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 522 Kailua/Kona (KOA) 11:29 avgick
Embraer 190 Aeromexico AM 2705 Monterrey (MTY) 11:30 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2750 Oakland (OAK) 11:32 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1429 Denver (DEN) 11:34 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 265 Lihue (LIH) 11:35 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 477 Indianapolis (IND) 11:35 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1498 Salt Lake City (SLC) 11:37 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 658 Philadelphia (PHL) 11:39 avgick
Boeing 787-9 Air Canada AC 792 Toronto (YYZ) 11:40 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2049 Denver (DEN) 11:44 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5508 Redmond (RDM) 11:45 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5821 Kalispell (FCA) 11:46 avgick
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1557 Portland (PDX) 11:49 avgick
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1242 Detroit (DTW) 11:50 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 274 New York (JFK) 11:55 avgick
Boeing 737-700 Alaska Airlines AS 465 Seattle (SEA) 11:55 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 110 Puerto Vallarta (PVR) 11:55 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1977 Houston (IAH) 11:57 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2215 Atlanta (ATL) 11:57 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 183 Shanghai (PVG) 11:58 avgick

12:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 55
Väntningstid 1 - 5 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 5522 Monterey (MRY) 12:01 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 918 Guadalajara (GDL) 12:01 ankom
Boeing 787-9 Air New Zealand NZ 18 Avarua (RAR) 12:02 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6021 Reno (RNO) 12:05 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 336 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:07 ankom
Boeing 777-300 Air China CA 987 Beijing (PEK) 12:09 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 423 New York (JFK) 12:11 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1174 Las Vegas (LAS) 12:11 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1950 Boston (BOS) 12:13 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 617 Tampa (TPA) 12:13 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1407 New York (JFK) 12:15 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1267 Atlanta (ATL) 12:15 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5482 Aspen (ASE) 12:15 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 19 Mexico City (MEX) 12:16 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 662 Oaxaca (OAX) 12:16 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 170 Tokyo (NRT) 12:17 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1925 Charlotte (CLT) 12:19 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 353 Wichita (ICT) 12:20 ankom
Boeing 737-800 WestJet WS 1100 Toronto (YYZ) 12:21 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1366 Las Vegas (LAS) 12:23 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3311 Santa Rosa (STS) 12:23 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1972 San Francisco (SFO) 12:24 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 6990 Cancún (CUN) 12:25 ankom
Boeing 777-300ER Singapore Airlines SQ 12 Tokyo (NRT) 12:25 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 420 Denver (DEN) 12:25 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1228 Miami (MIA) 12:27 ankom
China Cargo CK 221 Shanghai (PVG) 12:27 ankom
Boeing 737-800 WestJet WS 1510 Calgary (YYC) 12:32 ankom
Delta Air Lines DL 9968 Atlanta (ATL) 12:33 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5337 Arcata/Eureka (ACV) 12:33 ankom
Airbus A321 Air Canada AC 785 Toronto (YYZ) 12:34 ankom
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 360 Tocumen (PTY) 12:34 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6036 Salt Lake City (SLC) 12:36 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 2145 Boston (BOS) 12:37 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1396 San Jose (SJO) 12:39 ankom
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 6 Auckland (AKL) 12:39 ankom
Cessna Mokulele Airlines MW 803 Imperial (IPL) 12:40 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2811 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:41 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4532 Kansas City (MCI) 12:41 ankom
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1085 New York (JFK) 12:42 ankom
Qatar Airways QR 8916 Tokyo (NRT) 12:42 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 799 San José del Cabo (SJD) 12:43 ankom
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 7 London (LHR) 12:45 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 572 Vancouver (YVR) 12:46 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 980 Guadalajara (GDL) 12:47 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 358 Portland (PDX) 12:48 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 256 San Francisco (SFO) 12:48 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5323 San Francisco (SFO) 12:48 ankom
NetJets EJA 623 Hailey (SUN) 12:49 ankom
Airbus A380-800 Air France AF 66 Paris (CDG) 12:50 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6055 El Paso (ELP) 12:53 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 653 San Francisco (SFO) 12:56 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6089 San Diego (SAN) 12:58 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3573 San Jose (SJC) 12:59 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5755 Albuquerque (ABQ) 12:59 ankom

AVÅGENDE — 54
Väntningstid 1 - 7 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3152 Eugene (EUG) 12:00 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6097 Puerto Vallarta (PVR) 12:01 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 958 Austin (AUS) 12:01 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 129 Seattle (SEA) 12:01 avgick
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 118 Paris (CDG) 12:02 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 877 Indianapolis (IND) 12:02 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 269 Chicago (ORD) 12:02 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2354 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:03 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5415 San Diego (SAN) 12:03 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2950 Boston (BOS) 12:04 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2963 Salt Lake City (SLC) 12:05 avgick
Boeing 737-800 WestJet WS 1697 Vancouver (YVR) 12:05 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1268 Miami (MIA) 12:07 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 222 Mazatlán (MZT) 12:07 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3238 San Jose (SJC) 12:08 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 298 San Jose (SJO) 12:10 avgick
Boeing 777-300ER ANA NH 175 Tokyo (NRT) 12:12 avgick
SkyWest Airlines OO 9795 San Diego (SAN) 12:12 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 510 Newark (EWR) 12:12 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5534 San Francisco (SFO) 12:12 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1232 Chicago (ORD) 12:13 avgick
NetJets EJA 623 Burbank (BUR) 12:16 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 282 Liberia (LIR) 12:18 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 336 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:18 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 447 San Francisco (SFO) 12:19 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2249 Las Vegas (LAS) 12:21 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5856 San Diego (SAN) 12:23 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 32 Tokyo (NRT) 12:23 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2955 Aspen (ASE) 12:24 avgick
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1005 Washington (DCA) 12:27 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1899 San Francisco (SFO) 12:28 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1110 Atlanta (ATL) 12:33 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1555 Las Vegas (LAS) 12:34 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5734 Kansas City (MCI) 12:34 avgick
Airbus A380-800 Korean Air KE 18 Seoul (ICN) 12:36 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5748 San Luis Obispo (SBP) 12:36 avgick
Airbus A319 Allegiant Air G4 217 Medford (MFR) 12:37 avgick
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 586 Shanghai (PVG) 12:38 avgick
Airbus A380-800 Asiana Airlines OZ 201 Seoul (ICN) 12:40 förväntad
Boeing 787-9 American Airlines AA 169 Tokyo (NRT) 12:41 avgick
China Airlines CI 5155 Osaka (KIX) 12:42 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6049 Seattle (SEA) 12:44 avgick
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1486 Las Vegas (LAS) 12:44 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1327 San Francisco (SFO) 12:44 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5403 Medford (MFR) 12:44 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 280 Loreto (LTO) 12:45 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 783 Guadalajara (GDL) 12:46 avgick
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 113 Manila (MNL) 12:47 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1864 Chicago (MDW) 12:47 avgick
Airbus A350-900 Hong Kong Airlines HX 69 Hong Kong (HKG) 12:49 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 688 Boston (BOS) 12:56 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 314 Denver (DEN) 12:56 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6047 Tulsa (TUL) 12:59 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 760 Phoenix (PHX) 12:59 avgick

13:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 46
Väntningstid 2 - 5 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 267 San José del Cabo (SJD) 13:02 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 367 Denver (DEN) 13:02 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3214 Chicago (MDW) 13:05 ankom
Boeing 747-400 British Airways BA 283 London (LHR) 13:10 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3597 Sacramento (SMF) 13:10 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1865 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:11 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4642 Oakland (OAK) 13:11 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 516 Philadelphia (PHL) 13:16 ankom
Airbus A330-300 Fiji Airways FJ 810 Nadi (NAN) 13:19 ankom
Boeing 747-8 D-ABYF Lufthansa LH 456 Frankfurt-am-Main (FRA) 13:19 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1543 Minneapolis (MSP) 13:20 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3963 Phoenix (PHX) 13:20 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 812 Charlotte (CLT) 13:21 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2077 Atlanta (ATL) 13:21 ankom
Atlas Air 5Y 2848 Seoul (ICN) 13:24 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 331 New York (JFK) 13:24 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 442 Seattle (SEA) 13:24 ankom
MPX 2211 Mexico City (MEX) 13:25 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5792 Sacramento (SMF) 13:28 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6033 San Francisco (SFO) 13:29 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 523 New York (JFK) 13:31 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5444 Dallas (DAL) 13:34 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3113 Sacramento (SMF) 13:35 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5492 Colorado Springs (COS) 13:38 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 310 Chicago (ORD) 13:39 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5793 San Diego (SAN) 13:39 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4625 St Louis (STL) 13:39 ankom
Alitalia AZ 62N Rome (FCO) 13:40 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 404 Atlanta (ATL) 13:40 ankom
Boeing 777-200 Austrian OS 81 Vienna (VIE) 13:40 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 701 Fort Lauderdale (FLL) 13:45 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1331 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:47 ankom
Southwest Airlines WN 8517 San Diego (SAN) 13:47 ankom
Airbus A330-300 LN-RKR SAS SK 939 Stockholm (ARN) 13:49 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3139 Fresno (FAT) 13:50 ankom
Airbus A330-300 Air Canada AC 797 Montréal (YUL) 13:52 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1576 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:52 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 1702 Newark (EWR) 13:52 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5608 Redmond (RDM) 13:52 ankom
Boeing 777-200LR Qatar Airways QR 739 Doha (DOH) 13:55 ankom
Boeing 777-200 Alitalia AZ 620 Rome (FCO) 13:57 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5507 San Francisco (SFO) 13:57 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 227 Orlando (MCO) 13:58 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2600 San Francisco (SFO) 13:59 ankom
Airbus A320 Frontier Airlines F9 405 Denver (DEN) 13:59 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 341 Fargo (FAR) 13:59 ankom

AVÅGENDE — 48
Väntningstid 1 - 7 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 620 Kansas City (MCI) 13:00 avgick
United Airlines UA 653T Washington (IAD) 13:00 förväntad
Airbus A320 American Airlines AA 2532 Washington (DCA) 13:03 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5935 Pasco (PSC) 13:04 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 582 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:07 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5869 Missoula (MSO) 13:07 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1347 Minneapolis (MSP) 13:08 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 32 New York (JFK) 13:10 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5825 Bozeman (BZN) 13:15 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 1297 Miami (MIA) 13:16 avgick
Boeing 777-300ER ANA NH 5 Tokyo (NRT) 13:16 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 653 Washington (IAD) 13:16 avgick
Airbus A330-200 China Eastern Airlines MU 2856 Nanjing (NKG) 13:17 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1929 San Francisco (SFO) 13:18 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2202 Nashville (BNA) 13:25 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3316 San Jose (SJC) 13:25 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1454 Portland (PDX) 13:25 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 245 Chicago (ORD) 13:26 avgick
Boeing 737-800 WestJet WS 1511 Calgary (YYC) 13:27 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1206 Atlanta (ATL) 13:29 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 327 Cedar Rapids (CID) 13:29 förväntad
Boeing 737-800 WestJet WS 1101 Toronto (YYZ) 13:29 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 647 Mexico City (MEX) 13:30 avgick
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 89 Shanghai (PVG) 13:33 avgick
Boeing 777-300ER JAL JL 61 Tokyo (NRT) 13:33 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 198 Shanghai (PVG) 13:33 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6035 San Diego (SAN) 13:34 avgick
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1707 Seattle (SEA) 13:35 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 921 Cincinnati (CVG) 13:35 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1925 Charlotte (CLT) 13:36 avgick
Airbus A320 Air Canada AC 573 Vancouver (YVR) 13:37 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1412 New York (JFK) 13:38 avgick
Airbus A321 AVIANCA AV 523 Santa Clara (SAL) 13:41 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4532 Houston (HOU) 13:43 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 6991 Cancún (CUN) 13:45 förväntad
Boeing 747-400 Mixed PH-BFI KLM KL 602 Amsterdam (AMS) 13:45 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6054 Seattle (SEA) 13:47 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5735 Sacramento (SMF) 13:47 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5324 San Francisco (SFO) 13:47 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 663 Oaxaca (OAX) 13:48 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6074 Santa Rosa (STS) 13:50 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3597 Las Vegas (LAS) 13:51 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 624 New York (JFK) 13:53 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4630 Nashville (BNA) 13:54 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 2307 Las Vegas (LAS) 13:55 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3721 St Louis (STL) 13:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3963 San Jose (SJC) 13:55 förväntad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 885 Hong Kong (HKG) 13:59 avgick

14:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 54
Väntningstid 2 - 5 min.
Boeing 777-300ER American Airlines AA 109 London (LHR) 14:00 ankom
Airbus A319 Air Canada AC 552 Vancouver (YVR) 14:00 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1926 San Francisco (SFO) 14:01 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3323 Dallas (DAL) 14:01 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3268 Tucson (TUS) 14:01 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 180 Beijing (PEK) 14:02 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6088 Portland (PDX) 14:02 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2911 Detroit (DTW) 14:02 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1332 Las Vegas (LAS) 14:05 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5269 San Jose (SJC) 14:05 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 991 New York (JFK) 14:06 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6058 Seattle (SEA) 14:08 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5857 Las Vegas (LAS) 14:09 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5451 San Diego (SAN) 14:10 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3703 Denver (DEN) 14:10 ankom
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 128 Seattle (SEA) 14:11 ankom
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 882 Hong Kong (HKG) 14:14 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 916 Guadalajara (GDL) 14:14 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6079 Albuquerque (ABQ) 14:15 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6060 San Antonio (SAT) 14:18 ankom
ABX Air GB 2212 Mexico City (MEX) 14:18 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6077 Mazatlán (MZT) 14:23 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1947 Minneapolis (MSP) 14:23 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 531 Chicago (ORD) 14:24 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2744 Chicago (ORD) 14:26 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 182 Shanghai (PVG) 14:29 ankom
Airbus A380-800 Emirates EK 215 Dubai (DXB) 14:29 ankom
Boeing 787-9 British Airways BA 281 London (LHR) 14:30 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5726 Phoenix (PHX) 14:30 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 299 San Jose (SJO) 14:32 ankom
Boeing 787-8 LOT - Polish Airlines LO 21 Warsaw (WAW) 14:34 ankom
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 423 New York (JFK) 14:35 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 473 Portland (PDX) 14:37 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 558 San José del Cabo (SJD) 14:37 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4564 San Francisco (SFO) 14:38 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 561 Las Vegas (LAS) 14:39 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 282 Miami (MIA) 14:40 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6020 Reno (RNO) 14:40 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3574 Jackson (JAC) 14:40 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 1394 Houston (IAH) 14:42 ankom
Airbus A380-800 Korean Air KE 11 Seoul (ICN) 14:43 ankom
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 7 Paris (CDG) 14:43 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 283 Liberia (LIR) 14:46 ankom
Boeing 777-200 PH-BQE KLM KL 603 Amsterdam (AMS) 14:46 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 632 Washington (IAD) 14:46 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 3 New York (JFK) 14:49 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1784 Seattle (SEA) 14:50 ankom
Boeing 777-300ER Aeroflot SU 106 Moscow (SVO) 14:53 ankom
Sunair 2001 SJE 22 San José del Cabo (SJD) 14:56 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 876 San José del Cabo (SJD) 14:56 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5703 Sacramento (SMF) 14:58 ankom
Etihad Airways EY 89Q Abu Dhabi (AUH) 14:58 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 362 Little Rock (LIT) 14:58 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 414 Seattle (SEA) 14:58 ankom

AVÅGENDE — 44
Väntningstid 1 - 6 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2959 Detroit (DTW) 14:01 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2204 Salt Lake City (SLC) 14:02 avgick
Cessna Mokulele Airlines MW 804 Imperial (IPL) 14:02 avgick
FTH 808 Las Vegas (LAS) 14:03 avgick
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 8 Paris (CDG) 14:03 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5563 Fresno (FAT) 14:03 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 921 Morelia (MLM) 14:04 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5728 San Jose (SJC) 14:05 förväntad
LATAM Airlines LA 2477 Lima (LIM) 14:07 avgick
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 2262 New York (JFK) 14:09 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 143 Honolulu (HNL) 14:11 avgick
Boeing 777-300 Air China CA 988 Beijing (PEK) 14:14 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 479 Newark (EWR) 14:14 avgick
Airbus A321 Air Canada AC 796 Toronto (YYZ) 14:15 avgick
Boeing 787-9 JAL JL 69 Osaka (KIX) 14:16 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4137 Tucson (TUS) 14:17 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6031 San Jose (SJC) 14:18 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1864 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:19 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 2543 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:20 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5623 Monterey (MRY) 14:22 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 205 Kahului (OGG) 14:25 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 492 Portland (PDX) 14:31 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5908 Sacramento (SMF) 14:31 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5444 Oakland (OAK) 14:32 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 382 Boston (BOS) 14:34 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 262 San José del Cabo (SJD) 14:36 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5977 Sacramento (SMF) 14:36 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5598 Mammoth Lakes (MMH) 14:37 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6040 San Francisco (SFO) 14:39 avgick
Bombardier Business Jet Solutions LXJ 458 Burbank (BUR) 14:39 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3270 Tucson (TUS) 14:39 avgick
Sunair 2001 SJE 22 (CMA) 14:45 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3347 Santa Rosa (STS) 14:47 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6017 El Paso (ELP) 14:48 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5842 Phoenix (PHX) 14:49 avgick
Airbus A319 Air Canada AC 555 Vancouver (YVR) 14:51 avgick
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1718 Cincinnati (CVG) 14:54 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5269 Dallas (DAL) 14:54 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2201 New York (JFK) 14:56 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1219 Kahului (OGG) 14:56 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 951 Las Vegas (LAS) 14:57 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4622 Phoenix (PHX) 14:57 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 566 Philadelphia (PHL) 14:58 avgick
Airbus A380-800 Air France AF 65 Paris (CDG) 14:58 avgick

15:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 37
Väntningstid 1 - 7 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1161 Boston (BOS) 15:06 ankom
Boeing 777-300ER Etihad Airways EY 171 Abu Dhabi (AUH) 15:06 ankom
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 2 Auckland (AKL) 15:06 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5465 Sacramento (SMF) 15:06 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5856 San Diego (SAN) 15:07 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 2023 Newark (EWR) 15:09 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 2249 Las Vegas (LAS) 15:16 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 481 Philadelphia (PHL) 15:17 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6022 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 15:18 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5713 San Francisco (SFO) 15:19 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5737 San Luis Obispo (SBP) 15:19 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1798 Kalispell (FCA) 15:20 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 237 New York (JFK) 15:25 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4370 Chicago (MDW) 15:25 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 237 San José del Cabo (SJD) 15:30 ankom
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 326 Merced (MCE) 15:31 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3095 Durango (DRO) 15:32 ankom
Airbus A350-900 Asiana Airlines OZ 204 Seoul (ICN) 15:32 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1735 Atlanta (ATL) 15:34 ankom
Airbus A330-200 Iberia IB 6171 Madrid (MAD) 15:36 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2850 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:37 ankom
JetBlue Airways B6 131 Orlando (MCO) 15:38 ankom
Airbus A380-800 Lufthansa LH 452 Munich (MUC) 15:38 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3181 Reno (RNO) 15:38 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 618 Seattle (SEA) 15:41 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 642 Mexico City (MEX) 15:42 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1928 San Francisco (SFO) 15:43 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 994 Mexico City (MEX) 15:43 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4274 Oakland (OAK) 15:45 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 491 Buffalo (BUF) 15:48 ankom
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1475 Las Vegas (LAS) 15:49 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1555 Las Vegas (LAS) 15:52 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1150 Honolulu (HNL) 15:52 ankom
Air China CA 1057 Shanghai (PVG) 15:54 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 899 Phoenix (PHX) 15:57 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1480 Honolulu (HNL) 15:58 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2273 Salt Lake City (SLC) 15:58 ankom

AVÅGENDE — 51
Väntningstid 2 - 3 min.
Airbus A320 Interjet 4O 985 Guadalajara (GDL) 15:00 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 378 Newark (EWR) 15:03 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1029 Chicago (ORD) 15:04 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1331 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:06 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3703 Las Vegas (LAS) 15:08 avgick
Boeing 747-8 D-ABYJ Lufthansa LH 457 Frankfurt-am-Main (FRA) 15:09 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5475 Seattle (SEA) 15:09 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 468 New York (JFK) 15:10 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2757 San Francisco (SFO) 15:13 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5814 San Diego (SAN) 15:13 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 339 Sioux Falls (FSD) 15:15 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6063 Tucson (TUS) 15:16 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 707 Detroit (DTW) 15:16 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5715 Fresno (FAT) 15:17 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1649 Orlando (MCO) 15:18 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1124 New York (JFK) 15:19 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 873 Boston (BOS) 15:21 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 990 Seattle (SEA) 15:21 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 539 Austin (AUS) 15:23 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 215 São Paulo (GRU) 15:24 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6032 Portland (PDX) 15:25 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2592 New Orleans (MSY) 15:25 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 460 San Francisco (SFO) 15:25 avgick
Boeing 747-400 British Airways BA 282 London (LHR) 15:26 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1125 Atlanta (ATL) 15:26 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3092 Redmond (RDM) 15:27 avgick
Airbus A330-300 Air Canada AC 798 Montréal (YUL) 15:28 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1559 Honolulu (HNL) 15:28 avgick
Airbus A330-300 LN-RKR SAS SK 940 Stockholm (ARN) 15:29 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2800 Fort Lauderdale (FLL) 15:31 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 420 San Francisco (SFO) 15:31 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 1431 Honolulu (HNL) 15:34 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1531 Kansas City (MCI) 15:35 avgick
Boeing 787-8 LATAM Airlines LA 603 Santiago (SCL) 15:37 avgick
Boeing 777-300ER Singapore Airlines SQ 11 Tokyo (NRT) 15:37 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1463 San Jose (SJC) 15:39 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 720 Las Vegas (LAS) 15:39 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1005 Minneapolis (MSP) 15:40 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 454 Kahului (OGG) 15:40 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4565 San Francisco (SFO) 15:40 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5738 Albuquerque (ABQ) 15:41 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2279 Orlando (MCO) 15:44 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6053 Denver (DEN) 15:46 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 815 Houston (IAH) 15:46 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 447 Seattle (SEA) 15:47 avgick
Boeing 777-200 Alitalia AZ 621 Rome (FCO) 15:50 avgick
Polar Air Cargo PO 238 Cincinnati (CVG) 15:52 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1227 Lihue (LIH) 15:55 avgick
Boeing 777-200 Austrian OS 82 Vienna (VIE) 15:57 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5944 San Diego (SAN) 15:57 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5467 San Jose (SJC) 15:59 avgick

16:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 48
Väntningstid 1 - 6 min.
Boutique Air 4B 901 Phoenix (PHX) 16:03 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1836 Chicago (ORD) 16:03 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2864 Everett (PAE) 16:04 ankom
Boeing 777-300ER Air France AF 72 Paris (CDG) 16:05 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 566 Chicago (ORD) 16:05 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1786 Seattle (SEA) 16:11 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 798 San José del Cabo (SJD) 16:11 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5684 Missoula (MSO) 16:12 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1914 Las Vegas (LAS) 16:12 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2611 Chicago (ORD) 16:13 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 1759 Houston (IAH) 16:13 ankom
Boeing 777-300ER SWISS LX 40 Zurich (ZRH) 16:14 ankom
Boeing 777-300ER American Airlines AA 192 Hong Kong (HKG) 16:15 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 10 Honolulu (HNL) 16:15 ankom
Boeing 787-9 Qantas QF 55 Brisbane (BNE) 16:15 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 1248 San Francisco (SFO) 16:16 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1253 Puerto Vallarta (PVR) 16:19 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1220 Atlanta (ATL) 16:19 ankom
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7107 Barcelona (BCN) 16:20 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5392 Reno (RNO) 16:20 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2460 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:22 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6014 Vancouver (YVR) 16:22 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5429 Bozeman (BZN) 16:24 ankom
Airbus A319 Allegiant Air G4 2602 Bozeman (BZN) 16:25 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1327 San Francisco (SFO) 16:26 ankom
Airbus A319 Delta Air Lines DL 593 Bozeman (BZN) 16:26 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 327 Houston (IAH) 16:28 ankom
Boeing 787-9 G-CKWN Norwegian Air Shuttle DY 7087 Stockholm (ARN) 16:29 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2963 Salt Lake City (SLC) 16:30 ankom
Boeing 777-300ER EVA Air BR 12 Taipei (TPE) 16:30 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 935 London (LHR) 16:30 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 199 Shanghai (PVG) 16:32 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1923 Vancouver (YVR) 16:33 ankom
Airbus A319 Air Canada AC 777 Montréal (YUL) 16:34 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 696 Minneapolis (MSP) 16:34 ankom
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 453 New York (JFK) 16:35 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3802 Las Vegas (LAS) 16:35 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5781 Fresno (FAT) 16:37 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1340 Austin (AUS) 16:38 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2459 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:41 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4356 San Jose (SJC) 16:41 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 566 San José del Cabo (SJD) 16:45 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6008 Omaha (OMA) 16:49 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6035 San Diego (SAN) 16:49 ankom
Boeing 747-8 D-ABYR Lufthansa LH 450 Frankfurt-am-Main (FRA) 16:49 ankom
Boeing 777-300ER Turkish Airlines TK 9 Istanbul (IST) 16:49 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 847 Denver (DEN) 16:55 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3317 San Jose (SJC) 16:56 ankom

AVÅGENDE — 37
Väntningstid 2 - 5 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1711 Denver (DEN) 16:01 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 919 Guadalajara (GDL) 16:01 avgick
Boeing 777-300 Saudia SV 42 Jeddah (JED) 16:03 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 147 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:05 avgick
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 8 London (LHR) 16:08 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6052 Seattle (SEA) 16:12 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3814 Baltimore (BWI) 16:17 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 373 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 16:18 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 748 Portland (PDX) 16:20 avgick
Korean Air KE 208 Seoul (ICN) 16:22 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5341 Hailey (SUN) 16:25 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 371 Portland (PDX) 16:26 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3181 Houston (HOU) 16:27 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 184 New York (JFK) 16:29 avgick
Airbus A380-800 Emirates EK 216 Dubai (DXB) 16:32 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 387 Seattle (SEA) 16:33 avgick
Boeing 777-200LR Qatar Airways QR 740 Doha (DOH) 16:33 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4274 Denver (DEN) 16:35 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2601 Atlanta (ATL) 16:36 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 481 Philadelphia (PHL) 16:38 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6064 Reno (RNO) 16:38 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5758 Sacramento (SMF) 16:38 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 1960 Newark (EWR) 16:38 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 2327 Las Vegas (LAS) 16:39 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2865 Everett (PAE) 16:40 avgick
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 7 Papeete (PPT) 16:40 förväntad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 327 Merced (MCE) 16:41 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1768 San Francisco (SFO) 16:42 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 810 Lihue (LIH) 16:42 avgick
Boeing 777-300ER Aeroflot SU 107 Moscow (SVO) 16:44 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5453 Aspen (ASE) 16:47 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 492 Buffalo (BUF) 16:48 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 899 Phoenix (PHX) 16:49 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1648 Salt Lake City (SLC) 16:54 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 409 San Francisco (SFO) 16:54 avgick
Boeing 787-9 PH-BHG KLM KL 604 Amsterdam (AMS) 16:55 förväntad
Boeing 787-9 LOT - Polish Airlines LO 22 Warsaw (WAW) 16:56 avgick

17:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 54
Väntningstid 1 - 4 min.
Cathay Pacific CX 3280 Anchorage (ANC) 17:00 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 924 Aguascalientes (AGU) 17:01 förväntad
Boeing 777-300ER ANA NH 106 Tokyo (HND) 17:05 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5841 Rapid City (RAP) 17:05 ankom
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 577 Shanghai (PVG) 17:07 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1885 Detroit (DTW) 17:10 förväntad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 425 Minneapolis (MSP) 17:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5935 Houston (HOU) 17:10 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 319 Charlotte (CLT) 17:12 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 559 Denver (DEN) 17:13 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6018 Kalispell (FCA) 17:14 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7095 London (LGW) 17:17 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5728 San Jose (SJC) 17:19 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4167 Phoenix (PHX) 17:20 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2283 Miami (MIA) 17:22 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2955 Aspen (ASE) 17:22 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 265 Manzanillo (ZLO) 17:25 förväntad
Korean Air KE 213 Seoul (ICN) 17:25 planerad
Airbus A320 VivaAerobus VB 514 Guadalajara (GDL) 17:25 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 869 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:26 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 2307 Las Vegas (LAS) 17:29 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6023 Oklahoma City (OKC) 17:29 förväntad
Boeing 777-300 Air China CA 983 Beijing (PEK) 17:29 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 291 Ixtapa (ZIH) 17:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5327 San Francisco (SFO) 17:30 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1375 Chicago (ORD) 17:31 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5554 Medford (MFR) 17:31 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5962 Madison (MSN) 17:31 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 478 Atlanta (ATL) 17:32 förväntad
Gulf Air GF 4175 New York (JFK) 17:32 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6074 Santa Rosa (STS) 17:34 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5720 San Antonio (SAT) 17:34 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 488 Indianapolis (IND) 17:35 förväntad
Cargolux CV 7746 Luxembourg (LUX) 17:35 förväntad
Airbus A330 AVIANCA AV 86 Bogota (BOG) 17:37 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6031 San Jose (SJC) 17:38 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1932 San Francisco (SFO) 17:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1660 Las Vegas (LAS) 17:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3202 Oakland (OAK) 17:40 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 369 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:41 förväntad
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 88 Shanghai (PVG) 17:42 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 338 Boston (BOS) 17:43 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1275 Cancún (CUN) 17:44 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5814 San Diego (SAN) 17:45 förväntad
Airbus A319 Air Canada AC 578 Calgary (YYC) 17:49 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5724 Monterey (MRY) 17:49 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 2102 Columbus (CMH) 17:50 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1454 Miami (MIA) 17:53 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5949 Mammoth Lakes (MMH) 17:53 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1471 Salt Lake City (SLC) 17:55 förväntad
Airbus A330-200 Aer Lingus EI 145 Dublin (DUB) 17:55 förväntad
SkyWest Airlines OO 9796 San Diego (SAN) 17:56 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 770 Puerto Vallarta (PVR) 17:57 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 894 Washington (IAD) 17:57 förväntad

AVÅGENDE — 45
Väntningstid 2 - 5 min.
Boeing 787-9 British Airways BA 280 London (LHR) 17:01 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 1170 Honolulu (HNL) 17:03 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 San Jose (SJC) 17:05 förväntad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2603 Las Vegas (LAS) 17:05 försenad
Airbus A320 Volaris Y4 995 Mexico City (MEX) 17:07 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1901 Atlanta (ATL) 17:09 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5512 Phoenix (PHX) 17:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2685 Las Vegas (LAS) 17:10 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 504 Las Vegas (LAS) 17:15 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1298 Kailua/Kona (KOA) 17:15 förväntad
NetJets EJA 338 Santa Ana (SNA) 17:15 förväntad
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 2 London (LHR) 17:15 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1718 Kailua/Kona (KOA) 17:18 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6027 Albuquerque (ABQ) 17:19 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 108 London (LHR) 17:20 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1480 Las Vegas (LAS) 17:20 förväntad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2574 Austin (AUS) 17:24 förväntad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 643 Mexico City (MEX) 17:25 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1320 Kahului (OGG) 17:25 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5827 Arcata/Eureka (ACV) 17:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3802 San Jose (SJC) 17:25 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1933 San Francisco (SFO) 17:30 förväntad
China Southern Airlines CZ 478 Guangzhou (CAN) 17:30 förväntad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1678 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:30 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3024 Salt Lake City (SLC) 17:32 förväntad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2605 Las Vegas (LAS) 17:32 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 297 Honolulu (HNL) 17:34 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 285 Lihue (LIH) 17:35 förväntad
Boeing 777-300ER Etihad Airways EY 170 Abu Dhabi (AUH) 17:35 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1795 Seattle (SEA) 17:40 förväntad
Airbus A380-800 Lufthansa LH 453 Munich (MUC) 17:40 försenad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4357 Oakland (OAK) 17:40 förväntad
American Airlines AA 2277 Anchorage (ANC) 17:41 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3324 Dallas (DAL) 17:45 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 923 London (LHR) 17:45 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 354 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:50 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1799 Portland (PDX) 17:50 förväntad
Airbus A330-200 Iberia IB 6170 Madrid (MAD) 17:50 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 736 Chicago (ORD) 17:50 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1182 Kahului (OGG) 17:50 förväntad
Airbus A319 Air Canada AC 557 Vancouver (YVR) 17:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5935 Reno (RNO) 17:55 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 247 Kailua/Kona (KOA) 17:57 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1014 Austin (AUS) 17:59 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1541 Seattle (SEA) 17:59 förväntad

18:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 53
Väntningstid 1 - 4 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 245 Loreto (LTO) 18:00 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 592 Chicago (ORD) 18:01 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1218 Puerto Vallarta (PVR) 18:05 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4329 Sacramento (SMF) 18:05 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7097 Paris (CDG) 18:08 förväntad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 975 New York (JFK) 18:09 förväntad
Kalitta Air K4 363 Orlando (MCO) 18:09 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6029 San Antonio (SAT) 18:10 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1236 Houston (IAH) 18:10 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 650 Phoenix (PHX) 18:13 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 951 Las Vegas (LAS) 18:13 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 250 Puerto Vallarta (PVR) 18:14 förväntad
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 119 Paris (CDG) 18:16 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5874 Bozeman (BZN) 18:17 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 309 Cancún (CUN) 18:19 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1491 Las Vegas (LAS) 18:20 förväntad
Airbus A330-300 N826NW Delta Air Lines DL 79 Amsterdam (AMS) 18:20 förväntad
Lufthansa LH 8230 Frankfurt-am-Main (FRA) 18:20 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3412 Indianapolis (IND) 18:20 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 751 Newark (EWR) 18:21 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1078 Seattle (SEA) 18:22 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5806 Sacramento (SMF) 18:24 förväntad
Airbus A330-200 XL Airways France SE 1690 Paris (CDG) 18:25 förväntad
Kalitta Air K4 361 Newburgh (SWF) 18:26 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 232 Mazatlán (MZT) 18:27 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5332 Fresno (FAT) 18:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1340 Las Vegas (LAS) 18:30 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2318 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:33 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5800 Phoenix (PHX) 18:33 förväntad
Avianca Costa Rica LR 620 Santa Clara (SAL) 18:34 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1097 Washington (IAD) 18:35 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2883 Baltimore (BWI) 18:35 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2546 Mexico City (MEX) 18:36 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6096 Puerto Vallarta (PVR) 18:36 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5532 Kalispell (FCA) 18:36 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 400 Seattle (SEA) 18:40 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 574 Mexico City (MEX) 18:40 förväntad
Boeing 787-8 LATAM Airlines LA 600 Lima (LIM) 18:40 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 229 San Francisco (SFO) 18:42 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1221 Honolulu (HNL) 18:44 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6045 San Francisco (SFO) 18:45 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5501 San Diego (SAN) 18:45 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 707 Charlotte (CLT) 18:46 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 670 St Louis (STL) 18:49 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2866 Everett (PAE) 18:50 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3090 Eugene (EUG) 18:51 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 958 Austin (AUS) 18:53 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1861 Las Vegas (LAS) 18:53 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1454 Portland (PDX) 18:54 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3556 Tucson (TUS) 18:54 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6049 Seattle (SEA) 18:55 förväntad
Airbus A330-200 American Airlines AA 726 Philadelphia (PHL) 18:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5809 Salt Lake City (SLC) 18:55 förväntad

AVÅGENDE — 39
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 787-9 G-CKWN Norwegian Air Shuttle DY 7088 Stockholm (ARN) 18:00 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5592 Jackson (JAC) 18:00 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3258 Phoenix (PHX) 18:05 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6039 Sacramento (SMF) 18:05 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5799 San Jose (SJC) 18:05 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1004 Hilo (ITO) 18:09 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 9 Honolulu (HNL) 18:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5328 San Francisco (SFO) 18:10 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2972 Jackson (JAC) 18:13 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5852 Phoenix (PHX) 18:14 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1744 Denver (DEN) 18:14 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6046 Omaha (OMA) 18:15 förväntad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 426 Minneapolis (MSP) 18:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1342 Las Vegas (LAS) 18:15 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 326 Houston (IAH) 18:19 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3202 Dallas (DAL) 18:20 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6073 San Diego (SAN) 18:25 förväntad
Boeing 777-300ER Air France AF 69 Paris (CDG) 18:25 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5722 San Antonio (SAT) 18:25 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7108 Barcelona (BCN) 18:25 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 424 Minneapolis (MSP) 18:26 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1943 San Francisco (SFO) 18:30 förväntad
Boeing 777-300ER Turkish Airlines TK 10 Istanbul (IST) 18:30 förväntad
Airbus A320 Volaris Y4 915 Guadalajara (GDL) 18:31 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5317 Colorado Springs (COS) 18:34 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6069 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 18:35 förväntad
Cargolux CV 7746 Seattle (SEA) 18:35 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5384 Monterey (MRY) 18:35 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 750 Houston (IAH) 18:37 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 445 Seattle (SEA) 18:40 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 543 Portland (PDX) 18:40 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1729 Las Vegas (LAS) 18:40 förväntad
Airbus A319 Air Canada AC 579 Calgary (YYC) 18:45 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1149 Honolulu (HNL) 18:45 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2071 Salt Lake City (SLC) 18:45 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6059 San Jose (SJC) 18:55 förväntad
Airbus A320 VivaAerobus VB 515 Guadalajara (GDL) 18:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5946 Oakland (OAK) 18:55 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2431 Chicago (ORD) 18:59 avgick

19:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 49
Väntningstid 1 - 5 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6063 Tucson (TUS) 19:00 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3337 Santa Rosa (STS) 19:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 111 Puerto Vallarta (PVR) 19:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3687 Albuquerque (ABQ) 19:00 förväntad
Airbus A319 Volaris Y4 876 Durango (DGO) 19:01 förväntad
Korean Air KE 8209 Seoul (ICN) 19:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1323 New York (JFK) 19:09 förväntad
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 102 Manila (MNL) 19:09 förväntad
Boeing 737-800 WestJet WS 1698 Vancouver (YVR) 19:09 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 343 Newark (EWR) 19:10 förväntad
Airbus A380-800 China Southern Airlines CZ 327 Guangzhou (CAN) 19:10 förväntad
Asiana Airlines OZ 286 Seoul (ICN) 19:10 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1418 Denver (DEN) 19:11 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5986 Pasco (PSC) 19:13 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3086 Medford (MFR) 19:14 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 554 Vancouver (YVR) 19:14 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2757 San Francisco (SFO) 19:17 förväntad
Korean Air KE 213D Seoul (ICN) 19:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1416 Phoenix (PHX) 19:20 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 687 Boston (BOS) 19:21 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 256 Chicago (ORD) 19:23 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6017 El Paso (ELP) 19:24 förväntad
Airbus A321 AVIANCA AV 620 Santa Clara (SAL) 19:25 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 731 Chicago (ORD) 19:26 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5440 Missoula (MSO) 19:27 förväntad
Airbus A320 American Airlines AA 219 Orlando (MCO) 19:28 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5833 San Jose (SJC) 19:29 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3251 Houston (HOU) 19:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4568 San Francisco (SFO) 19:30 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1437 San Jose (SJC) 19:35 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 428 Seattle (SEA) 19:35 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1282 Seattle (SEA) 19:37 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1600 Newark (EWR) 19:39 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1936 San Francisco (SFO) 19:40 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 2172 Houston (IAH) 19:42 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2143 Atlanta (ATL) 19:43 förväntad
Boeing 737-700 WestJet WS 1512 Calgary (YYC) 19:44 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 684 Portland (PDX) 19:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 719 Washington (IAD) 19:47 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1768 San Francisco (SFO) 19:49 förväntad
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 1218 Atlanta (ATL) 19:49 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4788 Chicago (MDW) 19:50 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1330 Minneapolis (MSP) 19:52 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5225 Boise (BOI) 19:52 förväntad
Airbus A380-800 British Airways BA 269 London (LHR) 19:53 förväntad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 330 Merced (MCE) 19:54 förväntad
Airbus A350-900 Sichuan Airlines 3U 8699 Jinan (TNA) 19:55 förväntad
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 1 London (LHR) 19:55 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2663 Nashville (BNA) 19:56 förväntad

AVÅGENDE — 52
Väntningstid 3 - 5 min.
NetJets EJA 358 Van Nuys (VNY) 19:00 förväntad
Qatar Airways QR 8916 Mexico City (MEX) 19:00 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5591 Fresno (FAT) 19:00 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 2838 San Antonio (SAT) 19:02 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2776 Chicago (ORD) 19:05 förväntad
Boeing 747-8 D-ABYF Lufthansa LH 451 Frankfurt-am-Main (FRA) 19:05 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5903 Vancouver (YVR) 19:05 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6068 Oklahoma City (OKC) 19:06 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 15 Kahului (OGG) 19:10 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4804 Boise (BOI) 19:10 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3412 Denver (DEN) 19:10 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1465 San Jose (SJC) 19:15 förväntad
Airbus A330-300 N828NW Delta Air Lines DL 78 Amsterdam (AMS) 19:18 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5614 Eugene (EUG) 19:18 förväntad
Boeing 777-300ER SWISS LX 41 Zurich (ZRH) 19:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1340 El Paso (ELP) 19:20 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2884 Chicago (MDW) 19:20 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1473 Seattle (SEA) 19:25 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5909 Boise (BOI) 19:25 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1947 San Francisco (SFO) 19:30 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7096 London (LGW) 19:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5161 Prescott (PRC) 19:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5725 San Diego (SAN) 19:30 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3046 Tucson (TUS) 19:31 förväntad
Air China CA 1058 Beijing (PEK) 19:35 förväntad
Cargolux CV 7757 Seattle (SEA) 19:35 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4792 Tucson (TUS) 19:35 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5891 Reno (RNO) 19:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2318 Phoenix (PHX) 19:36 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6092 Denver (DEN) 19:37 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5704 Salt Lake City (SLC) 19:37 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 399 Denver (DEN) 19:40 förväntad
Airbus A330-200 Aer Lingus EI 144 Dublin (DUB) 19:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3687 Kansas City (MCI) 19:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4634 San Antonio (SAT) 19:40 förväntad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 136 London (LHR) 19:45 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2484 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:45 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 803 St Louis (STL) 19:45 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 283 San Francisco (SFO) 19:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2048 Las Vegas (LAS) 19:47 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6038 Seattle (SEA) 19:50 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5583 Sacramento (SMF) 19:50 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2205 Honolulu (HNL) 19:55 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2867 Everett (PAE) 19:55 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3401 Salt Lake City (SLC) 19:55 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 351 Seattle (SEA) 19:55 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 658 Sacramento (SMF) 19:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1416 Albuquerque (ABQ) 19:55 förväntad
Boeing 737-800 WestJet WS 1699 Vancouver (YVR) 19:55 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6006 Vancouver (YVR) 19:56 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1083 Denver (DEN) 19:56 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1301 Austin (AUS) 19:59 förväntad

20:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 59
Väntningstid 1 - 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3965 Salt Lake City (SLC) 20:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5943 San Jose (SJC) 20:00 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 163 Washington (DCA) 20:01 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Washington (DCA) 20:03 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6054 Seattle (SEA) 20:05 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3111 Atlanta (ATL) 20:05 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3942 Nashville (BNA) 20:05 förväntad
Airbus A319 Allegiant Air G4 224 Medford (MFR) 20:06 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 306 New York (JFK) 20:08 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 501 Las Vegas (LAS) 20:09 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6047 Tulsa (TUL) 20:09 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1522 Miami (MIA) 20:10 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5757 Phoenix (PHX) 20:10 förväntad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 185 Cleveland (CLE) 20:10 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2263 San Francisco (SFO) 20:11 förväntad
Boeing 787-9 Hainan Airlines HU 467 Chongqing (CKG) 20:12 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5758 Sacramento (SMF) 20:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4662 Dallas (DAL) 20:15 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 781 Boston (BOS) 20:17 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1523 New York (JFK) 20:17 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2542 Boston (BOS) 20:18 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 275 Newark (EWR) 20:18 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 584 Las Vegas (LAS) 20:19 förväntad
Boeing 787-9 Qantas QF 12 New York (JFK) 20:20 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3120 Oakland (OAK) 20:20 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1409 Atlanta (ATL) 20:25 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 219 Guadalajara (GDL) 20:25 ankom
Boeing 777-300ER EVA Air BR 16 Taipei (TPE) 20:27 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3092 Redmond (RDM) 20:30 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 San Jose (SJC) 20:30 förväntad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 612 Honolulu (HNL) 20:31 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1277 Cancún (CUN) 20:32 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6064 Reno (RNO) 20:34 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 853 Las Vegas (LAS) 20:34 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1778 Seattle (SEA) 20:35 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 251 San José del Cabo (SJD) 20:37 förväntad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 135 London (LHR) 20:39 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1938 San Francisco (SFO) 20:40 förväntad
Boeing 777-300ER China Airlines CI 8 Taipei (TPE) 20:40 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 785 Kansas City (MCI) 20:40 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1441 Kahului (OGG) 20:41 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5644 San Luis Obispo (SBP) 20:42 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 504 Las Vegas (LAS) 20:44 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5038 St Louis (STL) 20:45 förväntad
Airbus A319 Volaris Costa Rica Q6 4090 Santa Clara (SAL) 20:46 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6073 San Diego (SAN) 20:47 förväntad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 447 New York (JFK) 20:47 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5389 Phoenix (PHX) 20:47 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1997 Philadelphia (PHL) 20:48 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 691 Liberia (LIR) 20:49 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 882 Kahului (OGG) 20:50 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1954 Las Vegas (LAS) 20:52 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 286 Honolulu (HNL) 20:54 ankom
Boeing 737-800 WestJet WS 1102 Toronto (YYZ) 20:55 förväntad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1651 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:56 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1205 Kailua/Kona (KOA) 20:57 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 58 Kailua/Kona (KOA) 20:58 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6032 Portland (PDX) 20:58 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2715 Chicago (ORD) 20:59 ankom

AVÅGENDE — 35
Väntningstid 2 - 8 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6012 San Francisco (SFO) 20:00 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2986 Portland (PDX) 20:00 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7098 Paris (CDG) 20:00 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3094 Fresno (FAT) 20:02 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 547 Portland (PDX) 20:05 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5922 Houston (HOU) 20:05 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2785 Las Vegas (LAS) 20:10 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5813 San Jose (SJC) 20:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3258 Sacramento (SMF) 20:10 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5740 Redding (RDD) 20:15 förväntad
JetBlue Airways B6 132 Orlando (MCO) 20:17 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 560 Las Vegas (LAS) 20:25 förväntad
Boeing 787-8 AVIANCA AV 89 Bogota (BOG) 20:25 förväntad
Airbus A330-200 XL Airways France SE 1691 Paris (CDG) 20:25 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1224 New York (JFK) 20:26 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5407 Medford (MFR) 20:27 förväntad
Boutique Air 4B 901 Phoenix (PHX) 20:30 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 868 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:33 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2388 Seattle (SEA) 20:35 förväntad
Delta Air Lines DL 3263 San Jose (SJC) 20:40 förväntad
United Airlines UA 2803 Honolulu (HNL) 20:41 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3965 Portland (PDX) 20:45 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6610 Las Vegas (LAS) 20:45 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 740 Baltimore (BWI) 20:50 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5943 Salt Lake City (SLC) 20:50 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5694 Phoenix (PHX) 20:51 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1797 Seattle (SEA) 20:52 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1381 San Francisco (SFO) 20:54 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6024 Albuquerque (ABQ) 20:55 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 420 New York (JFK) 20:55 avgick
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 24 Melbourne (MEL) 20:55 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3942 Denver (DEN) 20:55 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6042 El Paso (ELP) 20:57 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4662 San Jose (SJC) 20:57 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2237 Miami (MIA) 20:58 avgick

21:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 61
Väntningstid 1 - 7 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 828 Atlanta (ATL) 21:02 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5209 Aspen (ASE) 21:04 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5795 San Diego (SAN) 21:05 ankom
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 472 Tocumen (PTY) 21:07 ankom
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2531 Boston (BOS) 21:07 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 501 Austin (AUS) 21:08 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 795 Toronto (YYZ) 21:09 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 369 Chicago (ORD) 21:09 ankom
China Southern Airlines CZ 443 Shanghai (PVG) 21:10 ankom
Qantas QF 93D Melbourne (MEL) 21:10 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 302 New York (JFK) 21:12 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3100 El Paso (ELP) 21:13 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 5912 Guadalajara (GDL) 21:14 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4753 Chicago (MDW) 21:15 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1901 Raleigh/Durham (RDU) 21:16 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 254 Kahului (OGG) 21:17 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2775 Charlotte (CLT) 21:24 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 334 Cedar Rapids (CID) 21:24 ankom
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7093 London (LGW) 21:25 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2396 Orlando (MCO) 21:25 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 717 Boston (BOS) 21:25 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5799 San Jose (SJC) 21:26 ankom
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7115 Rome (FCO) 21:26 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5926 Arcata/Eureka (ACV) 21:30 ankom
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 38 Singapore (SIN) 21:32 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 234 Orlando (MCO) 21:32 ankom
Airbus A320 AVIANCA AV 640 Guatemala City (GUA) 21:34 förväntad
Avianca Costa Rica LR 640 Guatemala City (GUA) 21:34 ankom
Boeing 777-200 Air France AF 76 Paris (CDG) 21:35 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1339 Washington (IAD) 21:36 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1211 Salt Lake City (SLC) 21:37 ankom
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 64 Lihue (LIH) 21:38 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 101 Fort Lauderdale (FLL) 21:39 ankom
Boeing 757 United Airlines UA 1871 Newark (EWR) 21:39 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 411 Chicago (ORD) 21:39 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 466 Lihue (LIH) 21:39 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 162 Honolulu (HNL) 21:40 ankom
Airbus A321 Air Canada AC 556 Vancouver (YVR) 21:41 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 784 Guadalajara (GDL) 21:41 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5890 Austin (AUS) 21:41 ankom
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 880 Hong Kong (HKG) 21:44 ankom
Airbus A380-800 Qantas QF 93 Melbourne (MEL) 21:45 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5703 Seattle (SEA) 21:47 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1431 Minneapolis (MSP) 21:48 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 133 Baltimore (BWI) 21:48 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4534 Houston (HOU) 21:48 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 1613 Denver (DEN) 21:49 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 426 Houston (IAH) 21:50 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 331 Newark (EWR) 21:50 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 990 Cancún (CUN) 21:51 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 562 Portland (PDX) 21:52 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1245 Chicago (ORD) 21:53 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1907 Seattle (SEA) 21:53 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 142 Anchorage (ANC) 21:54 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 208 Washington (IAD) 21:54 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6053 Denver (DEN) 21:55 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 509 Austin (AUS) 21:56 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2971 Denver (DEN) 21:56 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 34 Kahului (OGG) 21:58 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5751 Monterey (MRY) 21:59 ankom
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 23 London (LHR) 21:59 ankom

AVÅGENDE — 31
Väntningstid 2 - 7 min.
Boeing 757-300 United Airlines UA 661 Chicago (ORD) 21:00 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2962 Las Vegas (LAS) 21:03 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5748 Spokane (GEG) 21:05 avgick
Lufthansa LH 8233 Frankfurt-am-Main (FRA) 21:05 förväntad
Boeing 757 United Airlines UA 2201 San Francisco (SFO) 21:11 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1945 San Francisco (SFO) 21:14 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 556 Newark (EWR) 21:16 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2996 Eugene (EUG) 21:17 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1162 New York (JFK) 21:17 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 325 Las Vegas (LAS) 21:21 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6085 San Francisco (SFO) 21:27 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 310 Fort Lauderdale (FLL) 21:28 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6043 San Diego (SAN) 21:29 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1334 Fort Lauderdale (FLL) 21:29 avgick
Airbus A319 United Airlines UA 481 San Francisco (SFO) 21:29 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5413 Palm Springs (PSP) 21:29 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5324 Monterey (MRY) 21:34 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5038 Oakland (OAK) 21:34 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6044 Portland (PDX) 21:35 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5744 Santa Barbara (SBA) 21:35 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 184 Cleveland (CLE) 21:37 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6095 San Jose (SJC) 21:38 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 303 Washington (IAD) 21:39 avgick
Boeing 787-8 LATAM Airlines LA 601 Lima (LIM) 21:39 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 10 New York (JFK) 21:40 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1600 Washington (IAD) 21:43 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3102 Tucson (TUS) 21:50 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4001 Phoenix (PHX) 21:50 försenad
Airbus A380-800 British Airways BA 268 London (LHR) 21:52 avgick
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 362 Tocumen (PTY) 21:54 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 506 Philadelphia (PHL) 21:56 avgick

22:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 46
Väntningstid 1 - 7 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2289 Miami (MIA) 22:03 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3220 San Antonio (SAT) 22:04 ankom
Embraer 190 Aeromexico AM 778 Silao (BJX) 22:07 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1200 San Francisco (SFO) 22:07 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1721 Charlotte (CLT) 22:08 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 351 Sioux Falls (FSD) 22:08 ankom
Cathay Pacific CX 96 Anchorage (ANC) 22:09 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 920 Morelia (MLM) 22:09 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1623 New York (JFK) 22:10 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3231 Kansas City (MCI) 22:10 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4586 Sacramento (SMF) 22:11 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 446 Seattle (SEA) 22:14 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 270 Lihue (LIH) 22:15 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6052 Seattle (SEA) 22:15 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 648 Mexico City (MEX) 22:15 ankom
China Cargo CK 223 Shanghai (PVG) 22:15 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1129 Philadelphia (PHL) 22:19 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6027 Albuquerque (ABQ) 22:20 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 775 Montréal (YUL) 22:21 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1940 San Francisco (SFO) 22:24 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 820 Phoenix (PHX) 22:26 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6039 Sacramento (SMF) 22:31 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 2777 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:32 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 300 New York (JFK) 22:32 ankom
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 429 Minneapolis (MSP) 22:32 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3245 Baltimore (BWI) 22:33 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 600 Newark (EWR) 22:34 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 2697 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:36 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 2972 Mexico City (MEX) 22:37 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2082 Detroit (DTW) 22:37 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 506 Oakland (OAK) 22:39 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5160 Prescott (PRC) 22:39 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3362 Milwaukee (MKE) 22:39 ankom
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 730 Honolulu (HNL) 22:40 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2202 Nashville (BNA) 22:41 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6059 San Jose (SJC) 22:42 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1944 San Francisco (SFO) 22:42 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1724 Phoenix (PHX) 22:44 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 926 Mexico City (MEX) 22:44 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 245 Chicago (ORD) 22:51 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 1294 San Francisco (SFO) 22:52 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 229 New York (JFK) 22:53 ankom
Boeing 737-700 WestJet WS 1702 Vancouver (YVR) 22:53 ankom
Airbus A320 American Airlines AA 2757 Orlando (MCO) 22:54 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1842 Houston (IAH) 22:55 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2892 Oakland (OAK) 22:58 ankom

AVÅGENDE — 38
Väntningstid 1 - 6 min.
Qantas QF 7552 Honolulu (HNL) 22:01 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 100 Fort Lauderdale (FLL) 22:03 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3431 Las Vegas (LAS) 22:05 avgick
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 1 Auckland (AKL) 22:06 avgick
Southwest Airlines WN 9014 Sacramento (SMF) 22:07 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 559 Vancouver (YVR) 22:08 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1232 Honolulu (HNL) 22:11 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5840 San Diego (SAN) 22:12 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1071 Atlanta (ATL) 22:16 avgick
ABX Air GB 2213 San Jose (SJO) 22:16 avgick
MPX 2213 San Jose (SJO) 22:20 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1763 Las Vegas (LAS) 22:26 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1370 Boston (BOS) 22:26 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5510 San Luis Obispo (SBP) 22:29 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2379 Charlotte (CLT) 22:31 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1562 San Diego (SAN) 22:32 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6009 Reno (RNO) 22:33 avgick
Boeing 787-9 Qantas QF 56 Brisbane (BNE) 22:34 avgick
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 103 Manila (MNL) 22:35 avgick
Suparna Airlines Y8 7402 Tianjin (TSN) 22:35 förväntad
Boeing 737-800 WestJet WS 1103 Toronto (YYZ) 22:36 avgick
Airbus A380-800 Qantas QF 94 Melbourne (MEL) 22:40 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4418 Sacramento (SMF) 22:40 avgick
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 41 Sydney (SYD) 22:41 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 955 Oakland (OAK) 22:42 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 2402 Boston (BOS) 22:42 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 398 San Francisco (SFO) 22:42 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 401 Seattle (SEA) 22:44 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1305 Orlando (MCO) 22:44 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1106 Detroit (DTW) 22:45 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 584 Washington (IAD) 22:45 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 395 Atlanta (ATL) 22:47 avgick
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 5 Auckland (AKL) 22:47 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 839 Sydney (SYD) 22:50 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1292 Nashville (BNA) 22:52 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1424 New York (JFK) 22:52 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6066 Sacramento (SMF) 22:53 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 266 Philadelphia (PHL) 22:54 avgick

23:00 13.07.2019


ANKOMMANDE — 38
Väntningstid 2 - 10 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5737 Sacramento (SMF) 23:00 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2868 Everett (PAE) 23:04 ankom
Airbus A321 AVIANCA AV 520 Santa Clara (SAL) 23:04 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 866 Honolulu (HNL) 23:06 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3172 Las Vegas (LAS) 23:06 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1128 Atlanta (ATL) 23:07 ankom
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 302 Tocumen (PTY) 23:10 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 212 Kahului (OGG) 23:11 ankom
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 427 New York (JFK) 23:13 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 2 Honolulu (HNL) 23:13 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 369 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 23:14 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1077 Kailua/Kona (KOA) 23:16 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 914 Guadalajara (GDL) 23:20 ankom
Boeing 777-200LR Air Canada AC 793 Toronto (YYZ) 23:21 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 284 Honolulu (HNL) 23:22 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 630 Mexico City (MEX) 23:22 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 772 Philadelphia (PHL) 23:23 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 796 San Jose (SJC) 23:23 ankom
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 395 Tocumen (PTY) 23:24 ankom
Airbus A321 Air Canada AC 558 Vancouver (YVR) 23:26 ankom
Boeing 767-300 Air Canada AC 787 Toronto (YYZ) 23:26 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1121 Honolulu (HNL) 23:28 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 2347 Lihue (LIH) 23:28 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 185 New York (JFK) 23:30 ankom
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 62 Kailua/Kona (KOA) 23:30 ankom
Boeing 787-9 Air China CA 769 Shenzhen (SZX) 23:32 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1821 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:34 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 448 Seattle (SEA) 23:34 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 482 Kahului (OGG) 23:34 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 706 Kahului (OGG) 23:34 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4418 Denver (DEN) 23:40 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 299 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:44 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 719 Las Vegas (LAS) 23:44 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1636 Honolulu (HNL) 23:44 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2768 Denver (DEN) 23:55 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 815 Denver (DEN) 23:57 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1061 Miami (MIA) 23:59 förväntad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 339 Fort Lauderdale (FLL) 23:59 förväntad

AVÅGENDE — 44
Väntningstid 2 - 7 min.
Airbus A321 American Airlines AA 28 New York (JFK) 23:00 avgick
China Southern Airlines CZ 446 Shanghai (PVG) 23:00 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5934 Fresno (FAT) 23:00 avgick
Airbus A350-900 Asiana Airlines OZ 203 Seoul (ICN) 23:03 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 5915 Guadalajara (GDL) 23:06 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 415 Newark (EWR) 23:09 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 555 Louisville (SDF) 23:10 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 73 Sydney (SYD) 23:11 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1314 Miami (MIA) 23:13 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 623 Columbus (CMH) 23:14 avgick
Airbus A320 Air Canada AC 774 Montréal (YUL) 23:16 avgick
Airbus A330-200 Fiji Airways FJ 811 Nadi (NAN) 23:17 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 2973 Mexico City (MEX) 23:20 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1908 New York (JFK) 23:20 avgick
Korean Air KE 214 San Francisco (SFO) 23:20 förväntad
Boeing 787-9 Qantas QF 16 Brisbane (BNE) 23:23 avgick
Asiana Airlines OZ 286 San Francisco (SFO) 23:24 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1114 Washington (IAD) 23:25 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 2291 Chicago (ORD) 23:26 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 460 New York (JFK) 23:27 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 411 Washington (IAD) 23:27 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1381 Boston (BOS) 23:28 avgick
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7116 Rome (FCO) 23:30 avgick
Boeing 787-9 Air New Zealand NZ 19 Avarua (RAR) 23:30 förväntad
Airbus A380-800 Korean Air KE 12 Seoul (ICN) 23:37 avgick
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 430 Minneapolis (MSP) 23:37 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1195 Atlanta (ATL) 23:40 förväntad
Boeing 787-9 Qantas QF 12 Sydney (SYD) 23:40 försenad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 303 Tocumen (PTY) 23:42 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 326 Minneapolis (MSP) 23:45 förväntad
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 2 Sydney (SYD) 23:45 förväntad
Virgin Atlantic VS 24M London (LHR) 23:45 förväntad
Airbus A320 Volaris Y4 917 Guadalajara (GDL) 23:48 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 851 Philadelphia (PHL) 23:50 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 786 San Jose (SJO) 23:50 förväntad
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 111 Papeete (PPT) 23:50 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 296 Chicago (ORD) 23:55 förväntad
Boeing 777-200 Air France AF 76 Papeete (PPT) 23:55 förväntad
Embraer 190 Aeromexico AM 779 Silao (BJX) 23:55 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 193 Anchorage (ANC) 23:55 förväntad
Airbus A320 AVIANCA AV 641 Guatemala City (GUA) 23:55 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1654 Cancún (CUN) 23:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5471 Austin (AUS) 23:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5611 San Antonio (SAT) 23:55 förväntad

Andra datum

May, 2019

20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30