Los Angeles, Los Angeles (LAX / KLAX)

Planespotter’s tidtabell

00:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 14 min.
Atlas Air 5Y 8330 Fairfield (SUU) 00:02 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1497 Las Vegas (LAS) 00:07 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3310 Portland (PDX) 00:16 ankom
Sun Country Airlines SY 647 Nashville (BNA) 00:18 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 531 Chicago (MDW) 00:19 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2486 Oakland (OAK) 00:20 ankom
Polar Air Cargo PO 716 Shanghai (PVG) 00:28 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1723 New York (JFK) 00:35 ankom
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 454 New York (JFK) 00:35 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 56 New York (JFK) 00:49 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 257 San Francisco (SFO) 00:51 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 175 Phoenix (PHX) 00:52 ankom
JetBlue Airways B6 2201 Fort Lauderdale (FLL) 00:53 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 987 Boston (BOS) 00:57 ankom

AVÅGENDE — 33
Väntningstid 1 - 6 min.
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 2 Sydney (SYD) 00:02 avgick
Boeing 777-200LR Air Canada AC 788 Toronto (YYZ) 00:03 avgick
Airbus A380-800 Korean Air KE 12 Seoul (ICN) 00:03 avgick
Avianca Costa Rica LR 641 Guatemala City (GUA) 00:05 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2254 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:06 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 411 Washington (IAD) 00:07 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 266 Philadelphia (PHL) 00:08 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1871 Charlotte (CLT) 00:09 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 584 Washington (IAD) 00:15 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 983 Guadalajara (GDL) 00:15 förväntad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 37 Singapore (SIN) 00:15 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 1165 Newark (EWR) 00:15 avgick
Embraer 190 Aeromexico AM 779 Silao (BJX) 00:18 avgick
Boeing 777-300ER EVA Air BR 11 Taipei (TPE) 00:19 avgick
Boeing 787-9 Hainan Airlines HU 494 Xianyang (XIY) 00:20 förväntad
Boeing 777-300ER China Airlines CI 7 Taipei (TPE) 00:22 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1614 Houston (IAH) 00:25 avgick
AVIANCA AV 623 Santa Clara (SAL) 00:26 avgick
Airbus A321 Air Canada AC 786 Toronto (YYZ) 00:27 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2024 New York (JFK) 00:29 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1969 Minneapolis (MSP) 00:30 avgick
LATAM Cargo Mexico M7 6813 Guadalajara (GDL) 00:30 avgick
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 303 Tocumen (PTY) 00:34 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 917 Guadalajara (GDL) 00:36 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 910 Chicago (ORD) 00:38 avgick
Atlas Air 5Y 2848 San Francisco (SFO) 00:39 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 292 New York (JFK) 00:39 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 326 Minneapolis (MSP) 00:40 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 981 Guadalajara (GDL) 00:45 försenad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 988 Boston (BOS) 00:47 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 494 Houston (IAH) 00:48 avgick
Airbus A320 American Airlines AA 2091 Orlando (MCO) 00:49 avgick
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 883 Hong Kong (HKG) 00:51 avgick

01:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 17 - 26 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 1374 Cincinnati (CVG) 01:04 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2786 Chicago (ORD) 01:12 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2321 Minneapolis (MSP) 01:38 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1448 Washington (IAD) 01:38 ankom

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 2 - 11 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1394 Guatemala City (GUA) 01:00 avgick
China Cargo CK 222 Shanghai (PVG) 01:00 förväntad
Boeing 787-9 Hainan Airlines HU 7924 Changsha (CSX) 01:00 förväntad
Polar Air Cargo PO 997 Seoul (ICN) 01:01 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2149 Las Vegas (LAS) 01:01 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1195 Atlanta (ATL) 01:03 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 193 Hong Kong (HKG) 01:08 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 2352 Houston (IAH) 01:10 avgick
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 578 Shanghai (PVG) 01:12 avgick
China Cargo CK 224 Shanghai (PVG) 01:15 förväntad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 402 Denver (DEN) 01:17 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 362 Chicago (ORD) 01:20 avgick
Boeing 777-300ER ANA NH 105 Tokyo (HND) 01:20 förväntad
Airbus A320 Volaris Y4 901 Mexico City (MEX) 01:26 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2424 Dallas-Fort Worth (DFW) 01:27 avgick
Boeing 787-9 Xiamen Airlines MF 858 Qingdao (TAO) 01:29 avgick
Airbus A319 Volaris Costa Rica Q6 4091 Santa Clara (SAL) 01:29 avgick
AVIANCA AV 521 Santa Clara (SAL) 01:30 avgick
Korean Air KE 209 Seattle (SEA) 01:32 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 913 Guadalajara (GDL) 01:32 avgick
Boeing 787-9 Air China CA 770 Shenzhen (SZX) 01:33 avgick
Airbus A330 China Southern Airlines CZ 610 Shenyang (SHE) 01:44 avgick
Airbus A350-900 Sichuan Airlines 3U 8700 Jinan (TNA) 01:48 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2097 Chicago (ORD) 01:50 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 1398 Cincinnati (CVG) 01:55 avgick
Boeing 777-300 Air China CA 984 Beijing (PEK) 01:56 avgick
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 881 Hong Kong (HKG) 01:56 avgick

02:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 15 min.
Atlas Air 5Y 7139 Chicago (ORD) 02:06 ankom
Southern Air 9S 98 Hong Kong (HKG) 02:21 ankom

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 9 - 21 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1405 Dallas-Fort Worth (DFW) 02:03 avgick
China Cargo CK 252 Seattle (SEA) 02:09 avgick
Airbus A319 Volaris Y4 877 Durango (DGO) 02:21 avgick
China Southern Airlines CZ 444 Shanghai (PVG) 02:42 avgick
Air Transport 8C 7001 Honolulu (HNL) 02:48 avgick

03:00 25.06.2019


AVÅGENDE — 3
Väntningstid 14 - 23 min.
Aloha Air Cargo KH 7001 Honolulu (HNL) 03:00 förväntad
Kalitta Air K4 368 Honolulu (HNL) 03:05 avgick
Polar Air Cargo PO 715 Tokyo (NRT) 03:28 avgick

04:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 2 - 18 min.
Airbus A321 American Airlines AA 14 Kahului (OGG) 04:34 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1212 Honolulu (HNL) 04:52 ankom
EVA Air BR 610 Taipei (TPE) 04:53 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 534 Honolulu (HNL) 04:54 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1147 Kailua/Kona (KOA) 04:58 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Southern Air 9S 97 Leipzig (LEJ) 04:36 avgick

05:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 9 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2222 Kahului (OGG) 05:05 ankom
UPS 5X 904 Louisville (SDF) 05:07 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1292 Lihue (LIH) 05:16 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1281 Kahului (OGG) 05:18 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 298 Honolulu (HNL) 05:24 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 1229 Honolulu (HNL) 05:28 ankom
Suparna Airlines Y8 7401 Zhengzhou (CGO) 05:35 planerad
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 40 Sydney (SYD) 05:41 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 150 Anchorage (ANC) 05:46 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 842 Sydney (SYD) 05:50 ankom

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 2 - 8 min.
Kalitta Air K4 1920 San Francisco (SFO) 05:09 avgick
Atlas Air 5Y 7139 Tokyo (NRT) 05:17 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2270 Atlanta (ATL) 05:18 avgick
Air Transport 8C 1917 Seattle (SEA) 05:19 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1166 New Orleans (MSY) 05:19 avgick
KII 1914 Phoenix (PHX) 05:20 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 558 Baltimore (BWI) 05:26 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 24 New York (JFK) 05:27 avgick
Kalitta Air K4 362 Newburgh (SWF) 05:30 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 656 San Francisco (SFO) 05:34 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 2353 Houston (IAH) 05:41 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2027 Phoenix (PHX) 05:44 avgick
Ameriflight A8 1450 Reno (RNO) 05:47 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2122 Denver (DEN) 05:49 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1872 Chicago (ORD) 05:51 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1653 Seattle (SEA) 05:53 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 288 Boston (BOS) 05:53 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2604 Atlanta (ATL) 05:53 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 557 Portland (PDX) 05:54 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1454 Miami (MIA) 05:56 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2377 Salt Lake City (SLC) 05:56 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 814 Philadelphia (PHL) 05:59 avgick

06:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 2 - 12 min.
Boeing 757-200 United Airlines UA 1110 Kahului (OGG) 06:02 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2277 Anchorage (ANC) 06:03 ankom
Boeing 787-9 El Al LY 5 Tel Aviv (TLV) 06:05 ankom
Boeing 787-9 Qantas QF 15 Brisbane (BNE) 06:06 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2218 Kahului (OGG) 06:12 ankom
Airbus A380-800 Qantas QF 11 Sydney (SYD) 06:15 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 699 Sacramento (SMF) 06:19 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 246 Kailua/Kona (KOA) 06:20 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 99 Melbourne (MEL) 06:22 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2410 Denver (DEN) 06:24 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2116 Kailua/Kona (KOA) 06:25 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 216 São Paulo (GRU) 06:26 ankom
Airbus A380-800 Qantas QF 93 Melbourne (MEL) 06:26 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 72 Sydney (SYD) 06:30 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 4 Honolulu (HNL) 06:30 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 286 Lihue (LIH) 06:42 ankom
China Southern Airlines CZ 471 Anchorage (ANC) 06:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1382 Lihue (LIH) 06:46 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5947 Oakland (OAK) 06:51 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1333 Phoenix (PHX) 06:53 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2509 Salt Lake City (SLC) 06:54 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6030 Albuquerque (ABQ) 06:55 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 579 Kansas City (MCI) 06:56 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2413 Austin (AUS) 06:57 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3397 Santa Rosa (STS) 06:59 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5390 Santa Barbara (SBA) 06:59 ankom

AVÅGENDE — 34
Väntningstid 2 - 5 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1952 Charlotte (CLT) 06:00 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 2041 Newark (EWR) 06:04 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 386 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:05 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 562 Las Vegas (LAS) 06:05 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1436 New York (JFK) 06:06 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 296 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:10 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1335 Minneapolis (MSP) 06:14 avgick
Kalitta Air K4 364 Orlando (MCO) 06:15 avgick
Airbus A320 American Airlines AA 767 Phoenix (PHX) 06:18 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1925 San Francisco (SFO) 06:19 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4543 Chicago (MDW) 06:19 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 660 Washington (IAD) 06:24 avgick
Airbus A320 Air Canada AC 577 Vancouver (YVR) 06:28 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1392 Oakland (OAK) 06:28 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5827 San Jose (SJC) 06:29 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2452 Chicago (ORD) 06:31 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 954 Atlanta (ATL) 06:34 avgick
Korean Air KE 9264 Calgary (YYC) 06:35 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 503 Seattle (SEA) 06:37 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 380 Phoenix (PHX) 06:40 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 1802 Denver (DEN) 06:43 avgick
UPS 5X 2905 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:48 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1277 Las Vegas (LAS) 06:48 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 118 New York (JFK) 06:51 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1108 Washington (IAD) 06:51 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 18 Mexico City (MEX) 06:52 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5675 San Diego (SAN) 06:52 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3320 Dallas (DAL) 06:53 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2313 San Francisco (SFO) 06:54 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 512 Newark (EWR) 06:55 avgick
Delta Air Lines DL 5746 Las Vegas (LAS) 06:55 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1769 San Francisco (SFO) 06:57 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2437 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:57 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6011 San Jose (SJC) 06:58 avgick

07:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 45
Väntningstid 1 - 6 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6057 Oklahoma City (OKC) 07:02 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1552 San Diego (SAN) 07:02 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3239 Fresno (FAT) 07:03 ankom
ABX Air GB 803 Cincinnati (CVG) 07:03 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2112 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:06 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5809 Phoenix (PHX) 07:08 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5521 Monterey (MRY) 07:09 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6078 El Paso (ELP) 07:13 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 2180 Las Vegas (LAS) 07:14 ankom
Mokulele Airlines MW 801 Imperial (IPL) 07:15 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2861 San Francisco (SFO) 07:16 ankom
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 1 Sydney (SYD) 07:17 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 867 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:19 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 952 El Paso (ELP) 07:19 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5474 Salt Lake City (SLC) 07:21 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2965 Reno (RNO) 07:21 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 559 Las Vegas (LAS) 07:22 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5352 Austin (AUS) 07:22 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6019 San Francisco (SFO) 07:23 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5723 San Antonio (SAT) 07:25 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6061 Denver (DEN) 07:26 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5951 Portland (PDX) 07:26 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5331 San Diego (SAN) 07:29 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5762 Fresno (FAT) 07:29 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6062 San Diego (SAN) 07:30 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 Austin (AUS) 07:30 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 144 Honolulu (HNL) 07:36 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 402 Seattle (SEA) 07:37 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1553 Sacramento (SMF) 07:38 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5832 San Jose (SJC) 07:39 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1271 Tucson (TUS) 07:39 ankom
Alaska Airlines AS 1890 San Francisco (SFO) 07:40 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6070 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 07:41 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2676 Denver (DEN) 07:42 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2954 Tucson (TUS) 07:43 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 912 Guadalajara (GDL) 07:46 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 250 Kahului (OGG) 07:48 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 502 Oakland (OAK) 07:49 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5908 Reno (RNO) 07:50 ankom
Alaska Airlines AS 576 Portland (PDX) 07:51 ankom
Korean Air KE 207 Seoul (ICN) 07:52 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2594 Atlanta (ATL) 07:52 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5682 Albuquerque (ABQ) 07:54 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2920 Las Vegas (LAS) 07:55 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1460 San Jose (SJC) 07:58 ankom

AVÅGENDE — 41
Väntningstid 2 - 9 min.
KFB 103 San Francisco (SFO) 07:00 förväntad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 422 Minneapolis (MSP) 07:00 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6058 Seattle (SEA) 07:01 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2861 Everett (PAE) 07:01 avgick
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 1 Honolulu (HNL) 07:01 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 780 Boston (BOS) 07:03 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1461 Detroit (DTW) 07:03 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1278 Cancún (CUN) 07:03 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1286 Las Vegas (LAS) 07:03 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1461 San Jose (SJC) 07:05 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1576 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:08 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 598 Austin (AUS) 07:09 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 2275 Houston (IAH) 07:09 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 247 Newark (EWR) 07:11 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6005 Sacramento (SMF) 07:14 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1182 San Jose (SJC) 07:14 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2568 San Antonio (SAT) 07:16 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 576 Salt Lake City (SLC) 07:17 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1287 Seattle (SEA) 07:21 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1004 Minneapolis (MSP) 07:30 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1404 Salt Lake City (SLC) 07:32 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1697 Dallas (DAL) 07:33 avgick
Airbus A320 Air Canada AC 782 Montréal (YUL) 07:34 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1333 Portland (PDX) 07:39 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 407 Seattle (SEA) 07:40 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 1394 Houston (IAH) 07:42 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5851 Boise (BOI) 07:42 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1423 Boston (BOS) 07:45 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6021 Reno (RNO) 07:45 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 937 Cancún (CUN) 07:45 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5791 Albuquerque (ABQ) 07:46 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5936 Houston (HOU) 07:46 avgick
Airbus A321 Air Canada AC 794 Toronto (YYZ) 07:47 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 768 Charlotte (CLT) 07:52 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 367 Denver (DEN) 07:52 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 501 San Francisco (SFO) 07:54 avgick
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 1258 New York (JFK) 07:55 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2 New York (JFK) 07:57 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3179 Tucson (TUS) 07:57 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6060 San Antonio (SAT) 07:59 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5369 Arcata/Eureka (ACV) 07:59 avgick

08:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 60
Väntningstid 1 - 4 min.
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 421 Minneapolis (MSP) 08:01 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1573 Dallas (DAL) 08:01 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 613 San Francisco (SFO) 08:02 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 732 Las Vegas (LAS) 08:05 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 2530 Las Vegas (LAS) 08:07 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 736 Portland (PDX) 08:09 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3108 Eugene (EUG) 08:10 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3321 Dallas (DAL) 08:11 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 850 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:13 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5367 Colorado Springs (COS) 08:13 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2470 Oakland (OAK) 08:14 ankom
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1765 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:15 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6025 Omaha (OMA) 08:16 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5653 Medford (MFR) 08:16 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1939 St Louis (STL) 08:16 ankom
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2929 Austin (AUS) 08:20 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5746 Redding (RDD) 08:22 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 1240 San Antonio (SAT) 08:23 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1722 Kansas City (MCI) 08:24 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 737 Chicago (ORD) 08:24 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 723 Baltimore (BWI) 08:26 ankom
Airbus A319 Air Canada AC 570 Calgary (YYC) 08:27 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2801 Fort Lauderdale (FLL) 08:27 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 319 Washington (IAD) 08:29 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2020 Memphis (MEM) 08:32 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6094 Sacramento (SMF) 08:34 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 584 Indianapolis (IND) 08:34 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 453 St Louis (STL) 08:35 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 323 Minneapolis (MSP) 08:38 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5612 San Antonio (SAT) 08:38 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5736 Eugene (EUG) 08:38 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1581 Cincinnati (CVG) 08:39 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 697 Orlando (MCO) 08:40 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5553 Hailey (SUN) 08:40 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2726 Detroit (DTW) 08:41 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 425 Salt Lake City (SLC) 08:41 ankom
United Airlines UA 5561 Jackson (JAC) 08:42 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2462 New Orleans (MSY) 08:42 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3228 Salt Lake City (SLC) 08:43 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6056 Portland (PDX) 08:43 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1706 Hilo (ITO) 08:43 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 5994 Mexico City (MEX) 08:43 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2328 Atlanta (ATL) 08:46 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 2050 Louisville (SDF) 08:47 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6037 San Jose (SJC) 08:47 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 637 Columbus (CMH) 08:47 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 862 Houston (IAH) 08:47 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 2194 Chicago (ORD) 08:47 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5646 San Luis Obispo (SBP) 08:48 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1910 Raleigh/Durham (RDU) 08:50 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2523 Seattle (SEA) 08:50 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 23 New York (JFK) 08:51 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6048 Seattle (SEA) 08:52 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 450 Seattle (SEA) 08:52 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 485 Minneapolis (MSP) 08:52 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1922 San Francisco (SFO) 08:54 ankom
Boutique Air 4B 322 Merced (MCE) 08:56 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4564 Boise (BOI) 08:56 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 47 Oakland (OAK) 08:56 ankom
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 23 Melbourne (MEL) 08:58 ankom

AVÅGENDE — 70
Väntningstid 1 - 4 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1441 Kahului (OGG) 08:00 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1526 Boston (BOS) 08:00 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 824 Boston (BOS) 08:00 avgick
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 63 Lihue (LIH) 08:01 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5895 Aspen (ASE) 08:02 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 224 New York (JFK) 08:03 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2090 Seattle (SEA) 08:03 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 752 Oakland (OAK) 08:04 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 769 Austin (AUS) 08:04 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2361 Orlando (MCO) 08:05 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5683 Colorado Springs (COS) 08:06 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 San Jose (SJC) 08:06 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 301 Bellingham (BLI) 08:07 avgick
Mokulele Airlines MW 802 Imperial (IPL) 08:09 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5411 Phoenix (PHX) 08:10 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1522 Miami (MIA) 08:12 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Washington (DCA) 08:12 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 664 San Francisco (SFO) 08:12 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5886 Madison (MSN) 08:12 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1271 Kansas City (MCI) 08:12 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6022 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 08:14 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 693 Honolulu (HNL) 08:14 avgick
Boeing 787 United Airlines UA 2418 Newark (EWR) 08:14 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5776 San Diego (SAN) 08:15 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6041 San Francisco (SFO) 08:17 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 2305 Washington (IAD) 08:17 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 488 Las Vegas (LAS) 08:18 avgick
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 2714 Atlanta (ATL) 08:19 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5743 Phoenix (PHX) 08:19 avgick
EVA Air BR 609 Seattle (SEA) 08:20 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6036 Salt Lake City (SLC) 08:21 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 253 Kahului (OGG) 08:22 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 59 Kailua/Kona (KOA) 08:22 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6055 El Paso (ELP) 08:23 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 2039 Chicago (ORD) 08:23 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1935 San Francisco (SFO) 08:24 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 31 Honolulu (HNL) 08:25 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 St Louis (STL) 08:25 avgick
Airbus A321 Spirit Airlines NK 630 Denver (DEN) 08:26 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 2249 Vancouver (YVR) 08:26 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6088 Portland (PDX) 08:28 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5703 Sacramento (SMF) 08:30 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1295 Lihue (LIH) 08:31 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2044 Charlotte (CLT) 08:33 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 860 Albuquerque (ABQ) 08:33 avgick
Airbus A380-800 Qantas QF 11 New York (JFK) 08:34 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 237 San José del Cabo (SJD) 08:36 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 813 Kahului (OGG) 08:36 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1623 Minneapolis (MSP) 08:38 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 949 Oakland (OAK) 08:39 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 208 San José del Cabo (SJD) 08:42 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 344 San José del Cabo (SJD) 08:42 avgick
RJE 441 Indianapolis (IND) 08:43 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1366 Las Vegas (LAS) 08:45 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 531 Seattle (SEA) 08:45 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 316 Medford (MFR) 08:49 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1573 Phoenix (PHX) 08:49 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 224 Ixtapa (ZIH) 08:50 avgick
United Airlines UA 5494 Santa Barbara (SBA) 08:52 avgick
United Airlines UA 2373 Kailua/Kona (KOA) 08:53 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1358 Oakland (OAK) 08:53 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2960 San Diego (SAN) 08:55 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 129 Anchorage (ANC) 08:56 avgick
Delta Air Lines DL 1174 Las Vegas (LAS) 08:56 avgick
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 33 Kahului (OGG) 08:56 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5310 Monterey (MRY) 08:56 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1226 Puerto Vallarta (PVR) 08:57 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 1158 Honolulu (HNL) 08:58 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 290 Guadalajara (GDL) 08:59 avgick
WestJet WS 1513 Calgary (YYC) 08:59 avgick

09:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 51
Väntningstid 1 - 6 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4440 Tucson (TUS) 09:02 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 657 San Francisco (SFO) 09:02 ankom
Boeing 777-300ER American Airlines AA 277 Miami (MIA) 09:05 ankom
Airbus A321 Spirit Airlines NK 217 Houston (IAH) 09:05 ankom
American Airlines AA 9240 Sydney (SYD) 09:06 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 777 San Francisco (SFO) 09:06 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1977 Cleveland (CLE) 09:06 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1410 Atlanta (ATL) 09:08 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2479 Phoenix (PHX) 09:08 ankom
Delta Air Lines DL 3260 Burbank (BUR) 09:09 ankom
Sport Air Travel WCC 48 Santa Ana (SNA) 09:09 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1008 Chicago (MDW) 09:09 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1287 Las Vegas (LAS) 09:10 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 445 Phoenix (PHX) 09:11 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6013 Reno (RNO) 09:12 ankom
United Airlines UA 5793 San Diego (SAN) 09:12 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2746 Columbus (CMH) 09:13 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 1169 Houston (IAH) 09:13 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 982 Guadalajara (GDL) 09:15 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5690 Spokane (GEG) 09:21 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6067 San Francisco (SFO) 09:24 ankom
Airbus A380-800 Korean Air KE 17 Seoul (ICN) 09:24 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 269 San Francisco (SFO) 09:25 ankom
SDU 364 Santa Ana (SNA) 09:26 ankom
Boeing 787-8 Aeromexico AM 646 Mexico City (MEX) 09:29 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1339 Fort Lauderdale (FLL) 09:32 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1504 Baltimore (BWI) 09:32 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 564 Portland (PDX) 09:33 ankom
Boeing 757 United Airlines UA 2387 Orlando (MCO) 09:33 ankom
Airbus A350-900 Hong Kong Airlines HX 68 Hong Kong (HKG) 09:39 ankom
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 583 Shanghai (PVG) 09:39 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1349 Raleigh/Durham (RDU) 09:41 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 617 Tampa (TPA) 09:41 ankom
JetBlue Airways B6 287 Boston (BOS) 09:43 ankom
Airbus A319 Air Canada AC 550 Vancouver (YVR) 09:44 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2862 Everett (PAE) 09:45 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1093 Denver (DEN) 09:45 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3196 Phoenix (PHX) 09:46 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1041 Seattle (SEA) 09:46 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 211 Boston (BOS) 09:47 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 267 Philadelphia (PHL) 09:48 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2377 Oakland (OAK) 09:48 ankom
American Airlines AA 2987 Jackson (JAC) 09:51 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 742 Nashville (BNA) 09:52 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6072 Vancouver (YVR) 09:55 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5827 San Jose (SJC) 09:55 ankom
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 112 Manila (MNL) 09:55 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1439 Salt Lake City (SLC) 09:57 ankom
Airbus A380-800 Asiana Airlines OZ 202 Seoul (ICN) 09:57 ankom
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 6 Tokyo (HND) 09:59 ankom
ANA NH 176 Tokyo (NRT) 09:59 ankom

AVÅGENDE — 62
Väntningstid 1 - 3 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1339 Washington (IAD) 09:01 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 2293 Denver (DEN) 09:02 avgick
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1340 Austin (AUS) 09:05 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2806 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:08 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5635 Sacramento (SMF) 09:08 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3152 Eugene (EUG) 09:09 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2845 San José del Cabo (SJD) 09:09 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 473 Portland (PDX) 09:10 avgick
Airbus A319 Air Canada AC 575 Vancouver (YVR) 09:12 avgick
United Airlines UA 5490 Bozeman (BZN) 09:12 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 708 San Francisco (SFO) 09:12 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5205 Eugene (EUG) 09:15 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1954 Atlanta (ATL) 09:16 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 489 Denver (DEN) 09:16 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 417 Kahului (OGG) 09:18 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 425 Dallas (DAL) 09:18 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 899 Silao (BJX) 09:18 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 539 Austin (AUS) 09:19 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 835 New Orleans (MSY) 09:19 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 2164 New York (JFK) 09:20 avgick
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 721 Honolulu (HNL) 09:20 avgick
Airbus A321 Spirit Airlines NK 830 Houston (IAH) 09:22 förväntad
United Airlines UA 5894 San Antonio (SAT) 09:22 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2742 Kansas City (MCI) 09:25 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5408 Austin (AUS) 09:25 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2462 Sacramento (SMF) 09:25 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1260 Las Vegas (LAS) 09:28 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1940 Chicago (MDW) 09:29 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3058 Medford (MFR) 09:30 avgick
General Aviation Flying Services GTH 999 Teterboro (TEB) 09:30 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6014 Vancouver (YVR) 09:31 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3315 Portland (PDX) 09:31 avgick
Airbus A321 Spirit Airlines NK 730 Chicago (ORD) 09:31 avgick
JetBlue Airways B6 324 New York (JFK) 09:32 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2540 Seattle (SEA) 09:32 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 817 Honolulu (HNL) 09:33 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1276 Cancún (CUN) 09:33 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 47 Las Vegas (LAS) 09:34 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1571 Tampa (TPA) 09:35 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5329 Salt Lake City (SLC) 09:35 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 256 Chicago (ORD) 09:37 avgick
Alaska Airlines AS 1927 San Francisco (SFO) 09:38 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4717 Tucson (TUS) 09:38 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6079 Albuquerque (ABQ) 09:40 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6008 Omaha (OMA) 09:41 avgick
Airbus A330-200 American Airlines AA 1799 Philadelphia (PHL) 09:43 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 417 Seattle (SEA) 09:43 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6033 San Francisco (SFO) 09:44 avgick
American Airlines AA 1676 Raleigh/Durham (RDU) 09:45 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 700 Fort Lauderdale (FLL) 09:47 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1706 Detroit (DTW) 09:48 avgick
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 8 Brisbane (BNE) 09:48 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2421 New York (JFK) 09:50 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5414 Reno (RNO) 09:53 avgick
Iberia IB 4413 Miami (MIA) 09:55 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 866 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:55 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 2304 Newark (EWR) 09:55 avgick
American Airlines AA 6087 Denver (DEN) 09:56 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1061 Orlando (MCO) 09:56 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 273 Lihue (LIH) 09:58 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2658 Salt Lake City (SLC) 09:58 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2546 Mexico City (MEX) 09:59 avgick

10:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 45
Väntningstid 1 - 4 min.
Embraer 190 Aeromexico AM 2704 Monterrey (MTY) 10:04 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1634 Houston (HOU) 10:07 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 497 Philadelphia (PHL) 10:08 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1363 Boston (BOS) 10:08 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5721 Las Vegas (LAS) 10:08 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 475 San Jose (SJC) 10:10 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 470 Sacramento (SMF) 10:11 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 846 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:15 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1384 Chicago (ORD) 10:16 ankom
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 387 Atlanta (ATL) 10:18 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1343 Detroit (DTW) 10:19 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 204 Chicago (ORD) 10:21 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1946 San Francisco (SFO) 10:22 ankom
Airbus A330-200 China Eastern Airlines MU 2855 Nanjing (NKG) 10:23 ankom
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 8 Papeete (PPT) 10:24 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 1189 Denver (DEN) 10:24 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6011 San Jose (SJC) 10:25 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 123 New York (JFK) 10:28 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1565 Chicago (MDW) 10:29 ankom
Boeing 777-300ER American Airlines AA 26 Tokyo (HND) 10:30 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 659 Seattle (SEA) 10:32 ankom
Airbus A320 Frontier Airlines F9 405 Denver (DEN) 10:32 ankom
Boeing 787-9 Air China CA 887 Beijing (PEK) 10:33 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 2154 Washington (IAD) 10:33 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2313 San Francisco (SFO) 10:34 ankom
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1529 New York (JFK) 10:35 ankom
MPX 2204 Guadalajara (GDL) 10:35 planerad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 884 Hong Kong (HKG) 10:38 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1679 Minneapolis (MSP) 10:39 ankom
Airbus A340-300 Air Tahiti Nui TN 102 Papeete (PPT) 10:40 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 817 Salt Lake City (SLC) 10:42 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1653 Cancún (CUN) 10:43 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 171 New York (JFK) 10:45 ankom
ANA NH 6 Tokyo (NRT) 10:45 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5947 Vancouver (YVR) 10:45 ankom
Boeing 787-9 Air Canada AC 791 Toronto (YYZ) 10:46 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5776 San Diego (SAN) 10:48 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1433 San Jose (SJC) 10:50 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6005 Sacramento (SMF) 10:51 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1399 New Orleans (MSY) 10:52 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 33 Tokyo (NRT) 10:52 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 310 Seattle (SEA) 10:54 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5321 Palm Springs (PSP) 10:54 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 564 Las Vegas (LAS) 10:58 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 45 San Jose (SJC) 10:59 ankom

AVÅGENDE — 53
Väntningstid 1 - 6 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3573 San Jose (SJC) 10:00 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5732 Sacramento (SMF) 10:01 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2479 Oakland (OAK) 10:01 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 163 Washington (DCA) 10:02 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 491 Raleigh/Durham (RDU) 10:02 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1287 Indianapolis (IND) 10:03 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 573 Mexico City (MEX) 10:04 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 642 Newark (EWR) 10:05 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6089 San Diego (SAN) 10:06 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1008 San Jose (SJC) 10:07 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 181 Beijing (PEK) 10:08 avgick
China Southern Airlines CZ 472 Guangzhou (CAN) 10:10 förväntad
Airbus A320 Volaris Y4 5995 Mexico City (MEX) 10:10 avgick
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 3 Honolulu (HNL) 10:12 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 2361 Houston (IAH) 10:14 avgick
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 323 Merced (MCE) 10:16 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 445 Phoenix (PHX) 10:17 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1500 San Francisco (SFO) 10:19 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3139 Fresno (FAT) 10:21 avgick
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1140 Atlanta (ATL) 10:27 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1128 Philadelphia (PHL) 10:28 avgick
Delta Air Lines DL 3261 Burbank (BUR) 10:29 avgick
Airbus A319 Air Canada AC 553 Calgary (YYC) 10:32 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5443 Phoenix (PHX) 10:32 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 452 New York (JFK) 10:33 avgick
Boeing 757 United Airlines UA 261 Orlando (MCO) 10:35 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1509 Seattle (SEA) 10:36 avgick
Sport Air Travel WCC 48 Hamilton 10:36 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1634 Sacramento (SMF) 10:36 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6018 Kalispell (FCA) 10:37 avgick
Bombardier Business Jet Solutions LXJ 538 Denver (APA) 10:37 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1505 Nashville (BNA) 10:38 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2558 Denver (DEN) 10:38 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2434 Nashville (BNA) 10:39 avgick
Interjet 4O 991 Cancún (CUN) 10:40 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 2186 San Francisco (SFO) 10:40 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2569 San Jose (SJC) 10:43 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1787 Seattle (SEA) 10:44 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5720 San Antonio (SAT) 10:44 avgick
China Airlines CI 5107 San Francisco (SFO) 10:45 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 27 Tokyo (HND) 10:48 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 797 San José del Cabo (SJD) 10:48 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1224 Honolulu (HNL) 10:52 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 477 Indianapolis (IND) 10:54 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6023 Oklahoma City (OKC) 10:54 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3095 Reno (RNO) 10:55 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1121 Honolulu (HNL) 10:55 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 4 New York (JFK) 10:56 avgick
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 7 Tokyo (HND) 10:56 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6010 Sacramento (SMF) 10:57 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5726 Phoenix (PHX) 10:57 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 547 San José del Cabo (SJD) 10:58 avgick
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 61 Kailua/Kona (KOA) 10:59 avgick

11:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 54
Väntningstid 1 - 7 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1956 Houston (IAH) 11:02 ankom
Boeing 737-700 WestJet WS 1422 Edmonton (YEG) 11:02 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 782 Guadalajara (GDL) 11:04 ankom
ABX Air GB 2204 Guadalajara (GDL) 11:04 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Phoenix (PHX) 11:06 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1769 San Francisco (SFO) 11:08 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 487 Boston (BOS) 11:08 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 783 Houston (IAH) 11:08 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2123 Denver (DEN) 11:08 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5698 San Jose (SJC) 11:10 ankom
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1811 Boston (BOS) 11:11 ankom
Boeing 777-300ER JAL JL 62 Tokyo (NRT) 11:11 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 205 Newark (EWR) 11:12 ankom
Airbus A320 Frontier Airlines F9 807 Atlanta (ATL) 11:19 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 704 Detroit (DTW) 11:19 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 2278 Washington (IAD) 11:19 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5735 Santa Barbara (SBA) 11:20 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1078 Phoenix (PHX) 11:21 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2294 Philadelphia (PHL) 11:23 ankom
Mokulele Airlines MW 803 Imperial (IPL) 11:23 ankom
Boeing 737-800 WestJet WS 1696 Vancouver (YVR) 11:25 ankom
Airbus A330-300 Air Canada AC 797 Montréal (YUL) 11:26 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5247 Boise (BOI) 11:28 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1003 Albuquerque (ABQ) 11:28 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 739 Baltimore (BWI) 11:29 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 653 San Francisco (SFO) 11:29 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 416 Seattle (SEA) 11:30 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1089 Washington (IAD) 11:31 ankom
Delta Air Lines DL 2734 Detroit (DTW) 11:31 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6021 Reno (RNO) 11:32 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 713 Portland (PDX) 11:32 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3402 Salt Lake City (SLC) 11:33 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1275 Washington (DCA) 11:34 ankom
China Cargo CK 221 Shanghai (PVG) 11:35 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 760 Phoenix (PHX) 11:36 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 360 Oakland (OAK) 11:36 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5513 Sacramento (SMF) 11:37 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1323 Atlanta (ATL) 11:39 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 664 San Francisco (SFO) 11:41 ankom
Aeromexico AM 19 Mexico City (MEX) 11:43 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3179 Tucson (TUS) 11:44 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 659 Pittsburgh (PIT) 11:45 ankom
AVIANCA AV 522 Santa Clara (SAL) 11:47 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1348 Salt Lake City (SLC) 11:48 ankom
United Airlines UA 5763 Fresno (FAT) 11:48 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5435 Phoenix (PHX) 11:51 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2236 Portland (PDX) 11:51 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1392 Guatemala City (GUA) 11:53 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6041 San Francisco (SFO) 11:55 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1925 Charlotte (CLT) 11:57 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2960 San Diego (SAN) 11:57 ankom
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 2346 New York (JFK) 11:57 ankom
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1006 Washington (DCA) 11:58 ankom
Boeing 787-9 JAL JL 60 Osaka (KIX) 11:59 ankom

AVÅGENDE — 48
Väntningstid 1 - 7 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 741 Puerto Vallarta (PVR) 11:00 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 403 Atlanta (ATL) 11:00 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 271 Kahului (OGG) 11:06 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 2359 Houston (IAH) 11:07 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 546 Newark (EWR) 11:08 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2511 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:09 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1409 Atlanta (ATL) 11:10 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1791 Portland (PDX) 11:10 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2459 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:13 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1899 San Francisco (SFO) 11:13 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5509 San Luis Obispo (SBP) 11:14 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1384 Chicago (ORD) 11:21 avgick
Boeing 787-8 Aeromexico AM 645 Mexico City (MEX) 11:21 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2863 Everett (PAE) 11:21 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2249 Las Vegas (LAS) 11:22 avgick
SDU 364 Las Vegas (LAS) 11:24 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6029 San Antonio (SAT) 11:28 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5749 Las Vegas (LAS) 11:28 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 204 Las Vegas (LAS) 11:29 avgick
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 473 Tocumen (PTY) 11:30 avgick
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 516 Atlanta (ATL) 11:31 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 758 Austin (AUS) 11:31 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1498 Salt Lake City (SLC) 11:34 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 238 New York (JFK) 11:36 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 265 Lihue (LIH) 11:39 avgick
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1358 Minneapolis (MSP) 11:39 avgick
Airbus A320 Frontier Airlines F9 806 Atlanta (ATL) 11:39 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2049 Denver (DEN) 11:39 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2123 Reno (RNO) 11:41 avgick
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 816 New York (JFK) 11:42 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1566 Baltimore (BWI) 11:42 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6097 Puerto Vallarta (PVR) 11:44 avgick
Airbus A350-900 Hong Kong Airlines HX 69 Hong Kong (HKG) 11:44 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 424 New York (JFK) 11:45 avgick
Delta Air Lines DL 129 Seattle (SEA) 11:46 avgick
United Airlines UA 5821 Kalispell (FCA) 11:47 avgick
Embraer 190 Aeromexico AM 2705 Monterrey (MTY) 11:48 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2757 Orlando (MCO) 11:49 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 2168 Cleveland (CLE) 11:49 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 564 Oakland (OAK) 11:49 avgick
Boeing 787-9 United Airlines UA 32 Tokyo (NRT) 11:50 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 1981 Houston (IAH) 11:54 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2067 Phoenix (PHX) 11:54 avgick
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 118 Paris (CDG) 11:55 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 110 Puerto Vallarta (PVR) 11:55 avgick
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1557 Portland (PDX) 11:57 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1003 Tucson (TUS) 11:58 avgick
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1242 Detroit (DTW) 11:59 avgick

12:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 48
Väntningstid 1 - 5 min.
Airbus A321 American Airlines AA 336 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:00 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5743 Phoenix (PHX) 12:00 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 880 Orlando (MCO) 12:02 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5482 Aspen (ASE) 12:04 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1151 Orlando (MCO) 12:05 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5522 Monterey (MRY) 12:08 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 758 Newark (EWR) 12:12 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1174 Las Vegas (LAS) 12:14 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 662 Oaxaca (OAX) 12:15 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2486 Chicago (ORD) 12:18 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 918 Guadalajara (GDL) 12:18 ankom
Qatar Airways QR 8916 Tokyo (NRT) 12:19 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1029 Sacramento (SMF) 12:19 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2607 Salt Lake City (SLC) 12:24 ankom
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 360 Tocumen (PTY) 12:25 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5872 Tucson (TUS) 12:25 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1366 Las Vegas (LAS) 12:26 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5703 Sacramento (SMF) 12:27 ankom
Boeing 747-400 Mixed PH-BFS KLM KL 601 Amsterdam (AMS) 12:30 ankom
Boeing 737-700 WestJet WS 1510 Calgary (YYC) 12:31 ankom
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 7 London (LHR) 12:32 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 531 Chicago (ORD) 12:34 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 170 Tokyo (NRT) 12:35 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1850 Las Vegas (LAS) 12:35 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 572 Vancouver (YVR) 12:36 ankom
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1399 New York (JFK) 12:36 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 2218 Las Vegas (LAS) 12:36 ankom
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 128 Seattle (SEA) 12:37 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6036 Salt Lake City (SLC) 12:38 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6089 San Diego (SAN) 12:39 ankom
Boeing 777-300ER Singapore Airlines SQ 12 Tokyo (NRT) 12:39 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1267 Atlanta (ATL) 12:41 ankom
Airbus A380-800 Air France AF 66 Paris (CDG) 12:42 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5337 Arcata/Eureka (ACV) 12:42 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 420 Denver (DEN) 12:43 ankom
Alaska Airlines AS 1972 San Francisco (SFO) 12:44 ankom
WestJet WS 1100 Toronto (YYZ) 12:45 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 255 New York (JFK) 12:46 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 2145 Boston (BOS) 12:46 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 659 San Francisco (SFO) 12:46 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1 New York (JFK) 12:47 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 323 New York (JFK) 12:47 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 256 San Francisco (SFO) 12:49 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6055 El Paso (ELP) 12:50 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2534 Baltimore (BWI) 12:51 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1950 Boston (BOS) 12:54 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1396 San Jose (SJO) 12:56 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1228 Miami (MIA) 12:57 ankom

AVÅGENDE — 56
Väntningstid 1 - 5 min.
Airbus A320 United Airlines UA 269 Chicago (ORD) 12:00 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5508 Redmond (RDM) 12:00 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 183 Shanghai (PVG) 12:03 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1268 Miami (MIA) 12:07 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1977 Houston (IAH) 12:08 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 45 Dallas (DAL) 12:08 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 958 Austin (AUS) 12:09 avgick
Airbus A380-800 Asiana Airlines OZ 201 Seoul (ICN) 12:10 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 447 San Francisco (SFO) 12:13 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5415 San Diego (SAN) 12:13 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1473 Miami (MIA) 12:14 avgick
Boeing 787-9 Air Canada AC 792 Toronto (YYZ) 12:14 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1232 Chicago (ORD) 12:16 avgick
Boeing 737-800 WestJet WS 1697 Vancouver (YVR) 12:16 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2942 Denver (DEN) 12:17 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 361 San Jose (SJC) 12:17 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 2064 Washington (IAD) 12:22 avgick
Boeing 737-700 WestJet WS 1423 Edmonton (YEG) 12:22 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 465 Seattle (SEA) 12:23 avgick
ANA NH 175 Tokyo (NRT) 12:23 avgick
Airbus A320 Frontier Airlines F9 404 Denver (DEN) 12:24 avgick
Alaska Airlines AS 3322 Dallas (DAL) 12:25 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 336 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:25 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5403 Medford (MFR) 12:25 avgick
American Airlines AA 1851 San Francisco (SFO) 12:27 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2955 Aspen (ASE) 12:27 avgick
Airbus A380-800 Korean Air KE 18 Seoul (ICN) 12:27 avgick
JetBlue Airways B6 488 Boston (BOS) 12:28 avgick
Delta Air Lines DL 9978 Atlanta (ATL) 12:29 avgick
Boeing 787-9 El Al LY 6 Tel Aviv (TLV) 12:30 avgick
JetBlue Airways B6 2200 Fort Lauderdale (FLL) 12:31 förväntad
Boeing 787-9 Air China CA 888 Beijing (PEK) 12:34 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2963 Salt Lake City (SLC) 12:35 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2950 Boston (BOS) 12:35 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5748 San Luis Obispo (SBP) 12:35 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1555 Las Vegas (LAS) 12:36 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2354 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:36 avgick
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 586 Shanghai (PVG) 12:36 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5563 Fresno (FAT) 12:39 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2124 New Orleans (MSY) 12:40 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6049 Seattle (SEA) 12:41 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 670 St Louis (STL) 12:43 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 282 Liberia (LIR) 12:43 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5833 San Jose (SJC) 12:47 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2236 St Louis (STL) 12:47 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1327 San Francisco (SFO) 12:49 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 504 New Orleans (MSY) 12:50 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1454 Portland (PDX) 12:52 avgick
ANA NH 5 Tokyo (NRT) 12:54 avgick
Airbus A330-300 Air Canada AC 798 Montréal (YUL) 12:56 avgick
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1486 Las Vegas (LAS) 12:56 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1667 Sacramento (SMF) 12:56 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 552 Columbus (CMH) 12:57 avgick
Mokulele Airlines MW 804 Imperial (IPL) 12:58 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 783 Guadalajara (GDL) 12:59 avgick
Delta Air Lines DL 5739 Las Vegas (LAS) 12:59 avgick

13:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 43
Väntningstid 1 - 6 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5755 Albuquerque (ABQ) 13:00 ankom
United Airlines UA 240 Newark (EWR) 13:01 ankom
Airbus A321 Air Canada AC 785 Toronto (YYZ) 13:02 ankom
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1407 New York (JFK) 13:06 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5826 San Jose (SJC) 13:07 ankom
Southwest Airlines WN 8501 Santa Ana (SNA) 13:07 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 367 Denver (DEN) 13:08 ankom
Alaska Airlines AS 1926 San Francisco (SFO) 13:09 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 442 Seattle (SEA) 13:09 ankom
Alitalia AZ 62N Rome (FCO) 13:09 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 381 Medford (MFR) 13:10 ankom
Boeing 747-400 British Airways BA 283 London (LHR) 13:12 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1292 Sacramento (SMF) 13:13 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2737 Atlanta (ATL) 13:14 ankom
Boeing 747-8 D-ABYF Lufthansa LH 456 Frankfurt-am-Main (FRA) 13:16 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3139 Fresno (FAT) 13:22 ankom
Boeing 777-300 Air China CA 987 Beijing (PEK) 13:23 ankom
Boeing 777-200 Austrian OS 81 Vienna (VIE) 13:25 ankom
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1085 New York (JFK) 13:28 ankom
Boeing 777-300ER American Airlines AA 109 London (LHR) 13:29 ankom
Boeing 777-200 Alitalia AZ 620 Rome (FCO) 13:29 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 423 New York (JFK) 13:30 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1543 Minneapolis (MSP) 13:30 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4717 Tucson (TUS) 13:31 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 404 Atlanta (ATL) 13:33 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2447 Atlanta (ATL) 13:34 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6058 Seattle (SEA) 13:36 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5760 Sacramento (SMF) 13:37 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6033 San Francisco (SFO) 13:41 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5792 Sacramento (SMF) 13:41 ankom
Airbus A330-300 Fiji Airways FJ 810 Nadi (NAN) 13:42 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6088 Portland (PDX) 13:43 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 812 Charlotte (CLT) 13:44 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2077 Atlanta (ATL) 13:44 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 516 Philadelphia (PHL) 13:47 ankom
NetJets EJA 605 San Jose (SJC) 13:47 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5492 Colorado Springs (COS) 13:51 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5857 Las Vegas (LAS) 13:54 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 331 New York (JFK) 13:55 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 701 Fort Lauderdale (FLL) 13:55 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1331 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:56 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5608 Redmond (RDM) 13:57 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3323 Dallas (DAL) 13:58 ankom

AVÅGENDE — 56
Väntningstid 1 - 9 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6047 Tulsa (TUL) 13:01 avgick
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 113 Manila (MNL) 13:01 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 760 Phoenix (PHX) 13:04 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 620 Kansas City (MCI) 13:05 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5935 Pasco (PSC) 13:06 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 582 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:09 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 510 Newark (EWR) 13:09 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1347 Minneapolis (MSP) 13:10 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1162 Milwaukee (MKE) 13:10 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5869 Missoula (MSO) 13:13 avgick
Boeing 777-300ER JAL JL 61 Tokyo (NRT) 13:14 avgick
Boeing 737-800 Aeromexico AM 647 Mexico City (MEX) 13:15 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5825 Bozeman (BZN) 13:15 avgick
Boeing 737-700 WestJet WS 1511 Calgary (YYC) 13:15 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2202 Nashville (BNA) 13:18 avgick
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 89 Shanghai (PVG) 13:18 avgick
Airbus A320 American Airlines AA 2532 Washington (DCA) 13:19 avgick
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 468 New York (JFK) 13:19 avgick
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1005 Washington (DCA) 13:20 avgick
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1707 Seattle (SEA) 13:21 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 921 Cincinnati (CVG) 13:21 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2526 Denver (DEN) 13:22 avgick
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 885 Hong Kong (HKG) 13:23 avgick
Airbus A320 Air Canada AC 573 Vancouver (YVR) 13:24 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 2543 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:25 avgick
Alaska Airlines AS 1929 San Francisco (SFO) 13:25 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2516 El Paso (ELP) 13:25 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2433 Las Vegas (LAS) 13:28 avgick
AVIANCA AV 523 Santa Clara (SAL) 13:30 avgick
Airbus A330-200 China Eastern Airlines MU 2856 Nanjing (NKG) 13:31 avgick
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1110 Atlanta (ATL) 13:32 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 492 Portland (PDX) 13:33 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1925 Charlotte (CLT) 13:34 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6035 San Diego (SAN) 13:34 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1206 Atlanta (ATL) 13:34 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2204 Salt Lake City (SLC) 13:36 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5735 Sacramento (SMF) 13:45 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 32 New York (JFK) 13:46 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6074 Santa Rosa (STS) 13:48 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1897 Chicago (ORD) 13:48 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 653 Washington (IAD) 13:50 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2573 Phoenix (PHX) 13:50 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6054 Seattle (SEA) 13:51 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2157 Baltimore (BWI) 13:51 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2367 San Jose (SJC) 13:51 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 663 Oaxaca (OAX) 13:51 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 274 New York (JFK) 13:53 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 688 Boston (BOS) 13:53 försenad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1126 Seattle (SEA) 13:53 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2630 Denver (DEN) 13:55 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 307 Springfield (SGF) 13:55 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5728 San Jose (SJC) 13:57 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5856 San Diego (SAN) 13:58 avgick
Boeing 787-9 JAL JL 69 Osaka (KIX) 13:58 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1241 Houston (IAH) 13:58 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 245 Chicago (ORD) 13:59 avgick

14:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 61
Väntningstid 1 - 3 min.
Boeing 757 United Airlines UA 433 San Francisco (SFO) 14:02 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2600 San Francisco (SFO) 14:04 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 310 Chicago (ORD) 14:04 ankom
Airbus A319 Air Canada AC 552 Vancouver (YVR) 14:05 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2811 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:06 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 991 Indianapolis (IND) 14:06 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5534 Phoenix (PHX) 14:07 ankom
Boeing 777-200LR Qatar Airways QR 739 Doha (DOH) 14:08 ankom
Etihad Airways EY 89Q Abu Dhabi (AUH) 14:09 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1721 Seattle (SEA) 14:12 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2911 Detroit (DTW) 14:12 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2744 Chicago (ORD) 14:13 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1576 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:13 ankom
NetJets EJA 998 Santa Ana (SNA) 14:14 ankom
Boeing 777-300ER Etihad Airways EY 171 Abu Dhabi (AUH) 14:14 ankom
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 7 Paris (CDG) 14:16 ankom
American Airlines AA 182P Shanghai (PVG) 14:17 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5451 San Diego (SAN) 14:20 ankom
American Airlines AA 2249 Las Vegas (LAS) 14:23 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2403 Dallas (DAL) 14:23 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2864 Everett (PAE) 14:24 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 372 Bellingham (BLI) 14:24 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1415 Las Vegas (LAS) 14:24 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1947 Minneapolis (MSP) 14:25 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6010 Sacramento (SMF) 14:28 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1702 Newark (EWR) 14:28 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6079 Albuquerque (ABQ) 14:29 ankom
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 473 Portland (PDX) 14:29 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6060 San Antonio (SAT) 14:31 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 227 Orlando (MCO) 14:32 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3095 Reno (RNO) 14:33 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 558 San José del Cabo (SJD) 14:33 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 237 San José del Cabo (SJD) 14:35 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 267 San José del Cabo (SJD) 14:36 ankom
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 2 Auckland (AKL) 14:37 ankom
Boeing 777-300ER Aeroflot SU 106 Moscow (SVO) 14:37 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 299 San Jose (SJO) 14:38 ankom
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 882 Hong Kong (HKG) 14:38 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 Chicago (MDW) 14:39 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 991 New York (JFK) 14:40 ankom
Boeing 787-9 British Airways BA 281 London (LHR) 14:41 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5959 Eugene (EUG) 14:41 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1095 Kansas City (MCI) 14:43 ankom
NetJets EJA 319 Burbank (BUR) 14:44 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 632 Washington (IAD) 14:45 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2850 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:46 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 886 San José del Cabo (SJD) 14:47 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 282 Miami (MIA) 14:49 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 744 Denver (DEN) 14:49 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1784 Seattle (SEA) 14:51 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1883 El Paso (ELP) 14:51 ankom
Airbus A380-800 Korean Air KE 11 Seoul (ICN) 14:52 ankom
Boeing 787-9 PH-BHM KLM KL 603 Amsterdam (AMS) 14:52 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 561 Las Vegas (LAS) 14:55 ankom
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 7 Brisbane (BNE) 14:55 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5726 Phoenix (PHX) 14:56 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1807 Las Vegas (LAS) 14:56 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 414 Seattle (SEA) 14:57 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 899 Tampa (TPA) 14:57 ankom
Airbus A380-800 Emirates EK 215 Dubai (DXB) 14:59 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1662 San Jose (SJC) 14:59 ankom

AVÅGENDE — 37
Väntningstid 2 - 6 min.
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 8 Paris (CDG) 14:02 avgick
Volaris Y4 921 Morelia (MLM) 14:02 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1292 Portland (PDX) 14:03 avgick
WestJet WS 1101 Toronto (YYZ) 14:05 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 1431 Honolulu (HNL) 14:06 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 420 San Francisco (SFO) 14:06 avgick
Boeing 747-400 Mixed PH-BFS KLM KL 602 Amsterdam (AMS) 14:07 avgick
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1412 New York (JFK) 14:10 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6031 San Jose (SJC) 14:11 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5691 Boise (BOI) 14:11 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 143 Honolulu (HNL) 14:13 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2307 Las Vegas (LAS) 14:16 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4137 Tucson (TUS) 14:16 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2548 San Francisco (SFO) 14:16 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 169 Tokyo (NRT) 14:17 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2957 Fresno (FAT) 14:19 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 658 Philadelphia (PHL) 14:20 avgick
Airbus A321 Air Canada AC 796 Toronto (YYZ) 14:20 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2959 Detroit (DTW) 14:20 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2447 Reno (RNO) 14:21 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 205 Kahului (OGG) 14:23 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 262 San José del Cabo (SJD) 14:24 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5598 Mammoth Lakes (MMH) 14:28 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5977 Sacramento (SMF) 14:28 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 624 New York (JFK) 14:34 avgick
NetJets EJA 419 Napa (APC) 14:34 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5623 Monterey (MRY) 14:38 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6017 El Paso (ELP) 14:44 avgick
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 2262 New York (JFK) 14:44 avgick
Southwest Airlines WN 1146 St Louis (STL) 14:45 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 479 Newark (EWR) 14:47 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3347 Santa Rosa (STS) 14:50 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 991 Sacramento (SMF) 14:52 avgick
Airbus A319 Air Canada AC 555 Vancouver (YVR) 14:53 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1219 Kahului (OGG) 14:53 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 1297 Miami (MIA) 14:56 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6040 San Francisco (SFO) 14:57 avgick

15:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 41
Väntningstid 2 - 6 min.
Embraer 175 United Airlines UA 5429 Bozeman (BZN) 15:00 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Oakland (OAK) 15:02 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2163 Milwaukee (MKE) 15:04 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 334 San Francisco (SFO) 15:04 ankom
NetJets EJA 770 Chicago/Waukegan 15:05 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 522 Newark (EWR) 15:06 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1928 San Francisco (SFO) 15:08 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 283 Liberia (LIR) 15:08 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 875 Oakland (OAK) 15:14 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 1231 Honolulu (HNL) 15:16 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5737 San Luis Obispo (SBP) 15:16 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6022 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 15:19 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1735 Atlanta (ATL) 15:19 ankom
Airbus A380-800 Lufthansa LH 452 Munich (MUC) 15:19 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 566 Chicago (ORD) 15:19 ankom
Boeing 787-9 American Airlines AA 180 Beijing (PEK) 15:21 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1161 Boston (BOS) 15:22 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 3 New York (JFK) 15:23 ankom
Virgin Atlantic VS 181G Manchester (MAN) 15:23 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1923 Vancouver (YVR) 15:26 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2068 Phoenix (PHX) 15:28 ankom
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 326 Merced (MCE) 15:30 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6087 Denver (DEN) 15:35 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 491 Buffalo (BUF) 15:36 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5781 Fresno (FAT) 15:36 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 703 Newark (EWR) 15:37 ankom
Airbus A330-200 Thomas Cook Airlines MT 2622 Manchester (MAN) 15:38 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 899 Phoenix (PHX) 15:40 ankom
Boeing 787-8 LOT - Polish Airlines LO 21 Warsaw (WAW) 15:40 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 618 Seattle (SEA) 15:41 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6035 San Diego (SAN) 15:45 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1555 Las Vegas (LAS) 15:46 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1480 Honolulu (HNL) 15:47 ankom
Airbus A350-900 Asiana Airlines OZ 204 Seoul (ICN) 15:50 ankom
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1150 Honolulu (HNL) 15:51 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 358 Portland (PDX) 15:53 ankom
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1340 Austin (AUS) 15:54 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5739 Las Vegas (LAS) 15:54 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 402 New Orleans (MSY) 15:55 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 1851 San Francisco (SFO) 15:57 ankom
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1475 Las Vegas (LAS) 15:59 ankom

AVÅGENDE — 52
Väntningstid 1 - 8 min.
Airbus A321 American Airlines AA 382 Boston (BOS) 15:02 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2800 Fort Lauderdale (FLL) 15:04 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1415 Salt Lake City (SLC) 15:04 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1029 Chicago (ORD) 15:09 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6063 Tucson (TUS) 15:09 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5475 Seattle (SEA) 15:09 avgick
Boeing 747-8 D-ABYF Lufthansa LH 457 Frankfurt-am-Main (FRA) 15:10 förväntad
Boeing 777-300 Air China CA 988 Beijing (PEK) 15:13 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1559 Honolulu (HNL) 15:13 avgick
Airbus A320 Allegiant Air G4 349 Mc Allen (MFE) 15:13 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 707 Detroit (DTW) 15:14 avgick
Airbus A320 Delta Air Lines DL 748 Portland (PDX) 15:15 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2403 Chicago (MDW) 15:17 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5503 Santa Barbara (SBA) 15:18 avgick
Alaska Airlines AS 1923 San Francisco (SFO) 15:19 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2757 San Francisco (SFO) 15:19 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 990 Seattle (SEA) 15:19 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6032 Portland (PDX) 15:21 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 873 Boston (BOS) 15:21 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5800 Phoenix (PHX) 15:21 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 378 Newark (EWR) 15:21 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1125 Atlanta (ATL) 15:23 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5814 San Diego (SAN) 15:28 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 566 Philadelphia (PHL) 15:29 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1649 Orlando (MCO) 15:29 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5715 Fresno (FAT) 15:30 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3092 Redmond (RDM) 15:31 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 215 São Paulo (GRU) 15:32 avgick
Boeing 777-200 Alitalia AZ 621 Rome (FCO) 15:33 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 454 Kahului (OGG) 15:34 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 720 Las Vegas (LAS) 15:35 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2865 Everett (PAE) 15:36 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2218 San Jose (SJC) 15:36 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2279 Orlando (MCO) 15:37 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 468 New York (JFK) 15:38 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 967 Oakland (OAK) 15:38 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1331 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:39 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1463 San Jose (SJC) 15:41 avgick
Boeing 747-400 British Airways BA 282 London (LHR) 15:41 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1005 Minneapolis (MSP) 15:43 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6053 Denver (DEN) 15:51 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1884 Phoenix (PHX) 15:52 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 335 San Francisco (SFO) 15:53 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 900 Nashville (BNA) 15:53 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 460 San Francisco (SFO) 15:54 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1768 San Francisco (SFO) 15:56 avgick
Boeing 777-300ER Singapore Airlines SQ 11 Tokyo (NRT) 15:56 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2303 Chicago (MDW) 15:56 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2601 Atlanta (ATL) 15:57 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 2281 Washington (IAD) 15:57 avgick
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5453 Aspen (ASE) 15:57 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Dallas (DAL) 15:58 avgick

16:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 46
Väntningstid 1 - 4 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5833 San Jose (SJC) 16:02 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1197 St Louis (STL) 16:02 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 696 Minneapolis (MSP) 16:04 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 1394 Houston (IAH) 16:05 ankom
Boeing 777-300ER Air France AF 72 Paris (CDG) 16:06 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 523 New York (JFK) 16:07 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 237 New York (JFK) 16:09 ankom
United Airlines UA 2763 San Francisco (SFO) 16:11 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2611 Chicago (ORD) 16:12 ankom
Airbus A330-200 Virgin Atlantic VS 181 Manchester (MAN) 16:14 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 642 Mexico City (MEX) 16:15 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1914 Las Vegas (LAS) 16:15 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6014 Vancouver (YVR) 16:16 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 1248 San Francisco (SFO) 16:19 ankom
SWISS LX 40 Zurich (ZRH) 16:20 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 798 San José del Cabo (SJD) 16:20 ankom
Boeing 777-300ER EVA Air BR 12 Taipei (TPE) 16:24 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1220 Atlanta (ATL) 16:24 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1327 San Francisco (SFO) 16:25 ankom
Bombardier CRJ United Airlines UA 5392 Reno (RNO) 16:25 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2273 Salt Lake City (SLC) 16:26 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1777 Houston (IAH) 16:26 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 566 San José del Cabo (SJD) 16:28 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5856 San Diego (SAN) 16:29 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2573 Houston (HOU) 16:31 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Dallas (DAL) 16:31 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2460 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:35 ankom
Airbus A330-200 Iberia IB 6171 Madrid (MAD) 16:36 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 199 Shanghai (PVG) 16:36 ankom
United Airlines UA 5519 San Antonio (SAT) 16:36 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 San Jose (SJC) 16:36 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 481 Philadelphia (PHL) 16:37 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2806 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:40 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2097 Nashville (BNA) 16:41 ankom
Boeing 787-8 LN-LNB Norwegian Air Shuttle DY 7087 Stockholm (ARN) 16:42 ankom
Airbus A330-200 Air Italy IG 943 Milan (MXP) 16:44 ankom
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2742 Kansas City (MCI) 16:46 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1786 Seattle (SEA) 16:48 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 935 London (LHR) 16:48 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 10 Honolulu (HNL) 16:49 ankom
Boeing 747-8 D-ABYL Lufthansa LH 450 Frankfurt-am-Main (FRA) 16:49 ankom
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2963 Salt Lake City (SLC) 16:50 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 777 Montréal (YUL) 16:52 ankom
Boeing 777-300ER American Airlines AA 192 Hong Kong (HKG) 16:53 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 319 Charlotte (CLT) 16:57 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1253 Puerto Vallarta (PVR) 16:58 ankom

AVÅGENDE — 38
Väntningstid 1 - 6 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2201 New York (JFK) 16:00 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 447 Seattle (SEA) 16:00 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1095 Houston (HOU) 16:00 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1014 Austin (AUS) 16:01 avgick
NetJets EJA 998 Minneapolis (MSP) 16:03 avgick
Boeing 777-200 Austrian OS 82 Vienna (VIE) 16:08 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1711 Denver (DEN) 16:08 avgick
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 8 London (LHR) 16:08 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6052 Seattle (SEA) 16:09 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 147 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:11 avgick
Boeing 757-200 United Airlines UA 1960 Newark (EWR) 16:11 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5944 San Diego (SAN) 16:14 avgick
NetJets EJA 605 Dallas (DAL) 16:15 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 580 Sacramento (SMF) 16:21 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 371 Portland (PDX) 16:24 avgick
Delta Air Lines DL 810 Lihue (LIH) 16:26 avgick
NetJets EJA 770 Van Nuys (VNY) 16:27 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5341 Hailey (SUN) 16:28 avgick
Boeing 787-9 Air Tahiti Nui TN 7 Papeete (PPT) 16:29 avgick
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 387 Seattle (SEA) 16:30 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 184 New York (JFK) 16:33 avgick
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 327 Merced (MCE) 16:34 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 661 Chicago (ORD) 16:35 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 314 Denver (DEN) 16:36 avgick
Boeing 777-300ER Aeroflot SU 107 Moscow (SVO) 16:38 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 899 Phoenix (PHX) 16:39 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6064 Reno (RNO) 16:40 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5684 San Jose (SJC) 16:42 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 492 Buffalo (BUF) 16:44 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6027 Albuquerque (ABQ) 16:46 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1227 Lihue (LIH) 16:46 avgick
Boeing 737-900 United Airlines UA 1718 Kailua/Kona (KOA) 16:49 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5850 Las Vegas (LAS) 16:52 avgick
Airbus A380-800 Emirates EK 216 Dubai (DXB) 16:53 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1648 Salt Lake City (SLC) 16:54 avgick
Boeing 787-9 British Airways BA 280 London (LHR) 16:55 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Oakland (OAK) 16:55 förväntad
Boeing 777-200LR Qatar Airways QR 740 Doha (DOH) 16:58 avgick

17:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 68
Väntningstid 1 - 3 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 619 Seattle (SEA) 17:01 förväntad
Airbus A320 Volaris Y4 900 Silao (BJX) 17:01 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 623 New York (JFK) 17:02 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6008 Omaha (OMA) 17:04 förväntad
Airbus A320 Allegiant Air G4 363 Memphis (MEM) 17:04 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2372 Houston (HOU) 17:05 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Sacramento (SMF) 17:05 ankom
Boeing 777-300ER Turkish Airlines TK 9 Istanbul (IST) 17:06 förväntad
Boeing 777-300ER ANA NH 106 Tokyo (HND) 17:07 förväntad
UPS 5X 2900 Louisville (SDF) 17:10 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 215 San Francisco (SFO) 17:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 369 Chicago (MDW) 17:10 förväntad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 425 Minneapolis (MSP) 17:12 förväntad
JetSuite RSP 124 Page (PGA) 17:13 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 559 Denver (DEN) 17:14 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 538 Las Vegas (LAS) 17:15 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2752 Denver (DEN) 17:16 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2957 Fresno (FAT) 17:17 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5962 Madison (MSN) 17:17 förväntad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 453 New York (JFK) 17:18 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6018 Kalispell (FCA) 17:19 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 291 Ixtapa (ZIH) 17:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1935 San Jose (SJC) 17:20 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2955 Aspen (ASE) 17:21 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2283 Miami (MIA) 17:23 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1590 Cincinnati (CVG) 17:24 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 423 New York (JFK) 17:24 ankom
Korean Air KE 213 Seoul (ICN) 17:24 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5737 Sacramento (SMF) 17:25 förväntad
Airbus A320 VivaAerobus VB 514 Guadalajara (GDL) 17:25 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 869 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:26 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2307 Las Vegas (LAS) 17:28 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1885 Detroit (DTW) 17:29 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 600 Phoenix (PHX) 17:30 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 341 New York (JFK) 17:31 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5554 Medford (MFR) 17:31 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1375 Chicago (ORD) 17:33 förväntad
Atlas Air 5Y 2848 Seoul (ICN) 17:34 planerad
Boeing 787-9 American Airlines AA 182 Shanghai (PVG) 17:34 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5720 San Antonio (SAT) 17:34 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 661 San Francisco (SFO) 17:35 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6074 Santa Rosa (STS) 17:36 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 488 Indianapolis (IND) 17:37 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6023 Oklahoma City (OKC) 17:37 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5610 Santa Barbara (SBA) 17:38 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1932 San Francisco (SFO) 17:40 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1836 Chicago (ORD) 17:40 förväntad
American Airlines AA 369 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:41 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2023 Newark (EWR) 17:42 ankom
Interjet 4O 7972 Mexico City (MEX) 17:43 ankom
Airbus A350-900 Finnair AY 1 Helsinki (HEL) 17:44 förväntad
Airbus A350-900 Delta Air Lines DL 88 Shanghai (PVG) 17:44 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5814 San Diego (SAN) 17:45 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 478 Atlanta (ATL) 17:46 förväntad
Airbus A319 Air Canada AC 578 Calgary (YYC) 17:49 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5724 Monterey (MRY) 17:49 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2378 Oakland (OAK) 17:50 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5134 Reno (RNO) 17:50 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6031 San Jose (SJC) 17:51 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5949 Mammoth Lakes (MMH) 17:53 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4103 San Jose (SJC) 17:54 förväntad
Delta Air Lines DL 5837 Phoenix (PHX) 17:54 förväntad
Airbus A330-200 Aer Lingus EI 145 Dublin (DUB) 17:55 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1275 Cancún (CUN) 17:55 förväntad
Norwegian Air UK DI 7095 London (LGW) 17:56 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2394 Newark (EWR) 17:56 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 770 Puerto Vallarta (PVR) 17:57 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 2102 Columbus (CMH) 17:59 förväntad

AVÅGENDE — 58
Väntningstid 2 - 5 min.
American Airlines AA 815 Houston (IAH) 17:00 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5758 Sacramento (SMF) 17:00 förväntad
JetSuite RSP 398 San Diego (SAN) 17:00 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1170 Honolulu (HNL) 17:03 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 San Jose (SJC) 17:05 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 613 Chicago (ORD) 17:06 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 646 Columbus (CMH) 17:07 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5512 Phoenix (PHX) 17:09 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2361 San Jose (SJC) 17:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 Tucson (TUS) 17:10 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 409 San Francisco (SFO) 17:14 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 504 Las Vegas (LAS) 17:15 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1298 Kailua/Kona (KOA) 17:15 förväntad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1678 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:15 förväntad
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 2 London (LHR) 17:15 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1901 Atlanta (ATL) 17:17 försenad
Boeing 777-300ER Etihad Airways EY 170 Abu Dhabi (AUH) 17:17 avgick
Boeing 787-9 PH-BHM KLM KL 604 Amsterdam (AMS) 17:17 avgick
Boeing 777-300ER American Airlines AA 108 London (LHR) 17:20 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1480 Las Vegas (LAS) 17:20 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1124 New York (JFK) 17:20 försenad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1371 Minneapolis (MSP) 17:20 förväntad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2574 Austin (AUS) 17:20 förväntad
Airbus A380-800 Lufthansa LH 453 Munich (MUC) 17:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Denver (DEN) 17:20 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 297 Honolulu (HNL) 17:25 förväntad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 643 Mexico City (MEX) 17:25 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1320 Kahului (OGG) 17:25 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5827 Arcata/Eureka (ACV) 17:25 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1274 Tampa (TPA) 17:25 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2584 Atlanta (ATL) 17:27 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1836 Detroit (DTW) 17:29 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1933 San Francisco (SFO) 17:30 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1007 Nashville (BNA) 17:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2372 Phoenix (PHX) 17:30 förväntad
Airbus A330-200 Thomas Cook Airlines MT 2623 Manchester (MAN) 17:32 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3024 Salt Lake City (SLC) 17:33 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 285 Lihue (LIH) 17:35 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2327 Las Vegas (LAS) 17:35 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3126 Las Vegas (LAS) 17:37 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1004 Hilo (ITO) 17:38 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1795 Seattle (SEA) 17:40 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2592 New Orleans (MSY) 17:41 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3324 Dallas (DAL) 17:45 förväntad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1531 Kansas City (MCI) 17:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 494 Houston (IAH) 17:45 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 923 London (LHR) 17:45 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 369 Oakland (OAK) 17:45 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 354 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:50 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1799 Portland (PDX) 17:50 förväntad
Allegiant Air G4 9203 Valparaiso (VPS) 17:50 förväntad
Airbus A330-200 Iberia IB 6170 Madrid (MAD) 17:50 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 736 Chicago (ORD) 17:50 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1182 Kahului (OGG) 17:50 förväntad
Interjet 4O 7973 Mexico City (MEX) 17:55 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 557 Vancouver (YVR) 17:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 467 Reno (RNO) 17:55 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1541 Seattle (SEA) 17:59 förväntad

18:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 64
Väntningstid 1 - 6 min.
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1637 Portland (PDX) 18:00 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7097 Paris (CDG) 18:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2304 Denver (DEN) 18:00 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 592 Chicago (ORD) 18:06 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1806 Boston (BOS) 18:07 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2459 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:09 ankom
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 119 Paris (CDG) 18:09 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1454 Portland (PDX) 18:10 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6029 San Antonio (SAT) 18:11 förväntad
NetJets EJA 793 Carlsbad (CLD) 18:14 ankom
Boeing 787-9 United Airlines UA 1759 Houston (IAH) 18:14 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2405 Las Vegas (LAS) 18:15 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5874 Bozeman (BZN) 18:17 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 650 Phoenix (PHX) 18:18 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1491 Las Vegas (LAS) 18:20 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 338 Boston (BOS) 18:21 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5806 Sacramento (SMF) 18:24 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1454 Miami (MIA) 18:25 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 894 Washington (IAD) 18:25 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1696 San Jose (SJC) 18:25 förväntad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 758 Austin (AUS) 18:26 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1078 Seattle (SEA) 18:27 förväntad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 577 Shanghai (PVG) 18:28 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1471 Salt Lake City (SLC) 18:29 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 847 Denver (DEN) 18:29 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 309 Cancún (CUN) 18:30 förväntad
Bombardier Business Jet Solutions LXJ 547 Grand Junction (GJT) 18:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5332 Fresno (FAT) 18:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 383 Portland (PDX) 18:30 förväntad
Kalitta Air K4 363 Orlando (MCO) 18:31 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2546 Mexico City (MEX) 18:32 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2318 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:33 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1097 Washington (IAD) 18:35 förväntad
Airbus A330 AVIANCA AV 86 Bogota (BOG) 18:35 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2265 Salt Lake City (SLC) 18:35 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5532 Kalispell (FCA) 18:36 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 400 Seattle (SEA) 18:40 förväntad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1221 Honolulu (HNL) 18:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2398 Sacramento (SMF) 18:40 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6096 Puerto Vallarta (PVR) 18:41 förväntad
Airbus A330-200 American Airlines AA 726 Philadelphia (PHL) 18:41 förväntad
EDG 39 Montgomery (MGM) 18:41 förväntad
Kalitta Air K4 361 Newburgh (SWF) 18:41 förväntad
JetSuite RSP 331 Burbank (BUR) 18:42 förväntad
Boeing 757-200 United Airlines UA 229 San Francisco (SFO) 18:42 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 751 Newark (EWR) 18:43 förväntad
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 23 London (LHR) 18:44 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5501 San Diego (SAN) 18:45 förväntad
Avianca Costa Rica LR 620 Santa Clara (SAL) 18:47 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3090 Eugene (EUG) 18:49 förväntad
Airbus A321 Air Canada AC 795 Toronto (YYZ) 18:49 förväntad
Airbus A330-300 N828NW Delta Air Lines DL 79 Amsterdam (AMS) 18:49 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2866 Everett (PAE) 18:50 förväntad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 975 New York (JFK) 18:50 förväntad
Boeing 787-9 Xiamen Airlines MF 829 Xiamen (XMN) 18:50 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1418 Denver (DEN) 18:50 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 968 Oakland (OAK) 18:50 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 707 Charlotte (CLT) 18:51 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 958 Austin (AUS) 18:52 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1861 Las Vegas (LAS) 18:53 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6045 San Francisco (SFO) 18:54 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3556 Tucson (TUS) 18:54 förväntad
Boeing 787-8 LATAM Airlines LA 600 Lima (LIM) 18:54 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5809 Salt Lake City (SLC) 18:55 förväntad

AVÅGENDE — 45
Väntningstid 2 - 6 min.
Embraer 175 United Airlines UA 5592 Jackson (JAC) 18:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 San Jose (SJC) 18:00 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3258 Phoenix (PHX) 18:05 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6039 Sacramento (SMF) 18:05 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5685 San Jose (SJC) 18:05 förväntad
Airbus A330-200 Virgin Atlantic VS 182 Manchester (MAN) 18:05 förväntad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 9 Honolulu (HNL) 18:10 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 1744 Denver (DEN) 18:12 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 481 Philadelphia (PHL) 18:14 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1316 Memphis (MEM) 18:14 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5852 Phoenix (PHX) 18:14 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6046 Omaha (OMA) 18:15 förväntad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 426 Minneapolis (MSP) 18:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 662 San Francisco (SFO) 18:15 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2972 Jackson (JAC) 18:17 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 326 Houston (IAH) 18:19 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 803 St Louis (STL) 18:25 förväntad
Boeing 777-300ER Air France AF 69 Paris (CDG) 18:25 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5795 San Diego (SAN) 18:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1526 Kansas City (MCI) 18:25 försenad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 424 Minneapolis (MSP) 18:26 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6073 San Diego (SAN) 18:27 förväntad
Alaska Airlines AS 1943 San Francisco (SFO) 18:30 förväntad
Boeing 777-300ER Turkish Airlines TK 10 Istanbul (IST) 18:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2378 Dallas (DAL) 18:30 förväntad
Airbus A320 Volaris Y4 915 Guadalajara (GDL) 18:31 förväntad
Boeing 787-8 LOT - Polish Airlines LO 22 Warsaw (WAW) 18:32 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5317 Colorado Springs (COS) 18:34 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6069 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 18:35 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5722 San Antonio (SAT) 18:35 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5384 Monterey (MRY) 18:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2776 Chicago (ORD) 18:40 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 445 Seattle (SEA) 18:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1872 Phoenix (PHX) 18:40 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1149 Honolulu (HNL) 18:44 förväntad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1729 Las Vegas (LAS) 18:44 förväntad
Airbus A319 Air Canada AC 579 Calgary (YYC) 18:45 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6059 San Jose (SJC) 18:47 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2686 New York (JFK) 18:48 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2431 Chicago (ORD) 18:50 försenad
American Airlines AA 369 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:50 förväntad
Boeing 787-8 LN-LNB Norwegian Air Shuttle DY 7088 Stockholm (ARN) 18:50 förväntad
Airbus A330-200 Air Italy IG 944 Milan (MXP) 18:50 förväntad
Airbus A320 VivaAerobus VB 515 Guadalajara (GDL) 18:55 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2071 Salt Lake City (SLC) 18:57 förväntad

19:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 58
Väntningstid 2 - 5 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6049 Seattle (SEA) 19:00 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3337 Santa Rosa (STS) 19:00 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2143 Atlanta (ATL) 19:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 111 Puerto Vallarta (PVR) 19:00 förväntad
Airbus A319 Volaris Y4 876 Durango (DGO) 19:01 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6063 Tucson (TUS) 19:04 förväntad
AirBridgeCargo RU 147 Anchorage (ANC) 19:05 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2124 Tucson (TUS) 19:05 förväntad
Boeing 737-800 WestJet WS 1698 Vancouver (YVR) 19:07 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 687 Boston (BOS) 19:08 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 343 Newark (EWR) 19:10 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5691 Boise (BOI) 19:10 förväntad
Asiana Airlines OZ 286 Seoul (ICN) 19:10 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5986 Pasco (PSC) 19:13 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 554 Vancouver (YVR) 19:14 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1323 New York (JFK) 19:14 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2757 San Francisco (SFO) 19:17 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6017 El Paso (ELP) 19:19 förväntad
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 102 Manila (MNL) 19:19 förväntad
Airbus A320 Interjet 4O 980 Guadalajara (GDL) 19:20 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3086 Medford (MFR) 19:23 förväntad
AVIANCA AV 620 Santa Clara (SAL) 19:25 förväntad
Boeing 747-400 British Airways BA 269 London (LHR) 19:25 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5701 Las Vegas (LAS) 19:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1014 Phoenix (PHX) 19:25 förväntad
Airbus A320 American Airlines AA 219 Orlando (MCO) 19:27 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5440 Missoula (MSO) 19:27 förväntad
Boeing 777-300 Air China CA 983 Beijing (PEK) 19:29 förväntad
Cessna Mokulele Airlines MW 805 Imperial (IPL) 19:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 391 Houston (HOU) 19:30 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 731 Chicago (ORD) 19:31 förväntad
Airbus A380-800 China Southern Airlines CZ 327 Guangzhou (CAN) 19:33 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1437 San Jose (SJC) 19:35 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 428 Seattle (SEA) 19:35 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 336 San Francisco (SFO) 19:35 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1282 Seattle (SEA) 19:37 förväntad
NetJets EJA 758 Houston (HOU) 19:38 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 327 Houston (IAH) 19:38 ankom
Delta Air Lines DL 8841 Houston (HOU) 19:39 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1936 San Francisco (SFO) 19:40 förväntad
Alaska Airlines AS 3325 Dallas (DAL) 19:40 förväntad
Boeing 787-9 Hainan Airlines HU 467 Chongqing (CKG) 19:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2030 Denver (DEN) 19:40 förväntad
Boeing 737-700 WestJet WS 1512 Calgary (YYC) 19:40 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 684 Portland (PDX) 19:45 förväntad
Polar Air Cargo PO 238 Anchorage (ANC) 19:45 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1768 San Francisco (SFO) 19:48 förväntad
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 1 London (LHR) 19:48 förväntad
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 1218 Atlanta (ATL) 19:49 förväntad
Boeing 787-9 American Airlines AA 2777 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:52 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5225 Boise (BOI) 19:52 förväntad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1330 Minneapolis (MSP) 19:53 förväntad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 330 Merced (MCE) 19:54 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1600 Newark (EWR) 19:54 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1367 San Jose (SJC) 19:55 förväntad
General Aviation Flying Services GTH 72 Teterboro (TEB) 19:56 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 428 New York (JFK) 19:58 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 719 Washington (IAD) 19:58 förväntad

AVÅGENDE — 55
Väntningstid 2 - 5 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1701 San Francisco (SFO) 19:00 förväntad
EDG 39 Van Nuys (VNY) 19:00 förväntad
Qatar Airways QR 8916 Mexico City (MEX) 19:00 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5591 Fresno (FAT) 19:00 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2405 Oakland (OAK) 19:00 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 2838 San Antonio (SAT) 19:02 förväntad
Boeing 747-8 D-ABYP Lufthansa LH 451 Frankfurt-am-Main (FRA) 19:05 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5903 Vancouver (YVR) 19:05 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 383 San Jose (SJC) 19:05 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6068 Oklahoma City (OKC) 19:07 förväntad
Airbus A330-300 N829NW Delta Air Lines DL 78 Amsterdam (AMS) 19:07 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 15 Kahului (OGG) 19:10 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4804 Boise (BOI) 19:10 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1696 Houston (HOU) 19:10 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2265 Las Vegas (LAS) 19:10 försenad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1962 Chicago (ORD) 19:15 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5614 Eugene (EUG) 19:18 förväntad
UPS 5X 903 Louisville (SDF) 19:20 förväntad
Boeing 777-300ER SWISS LX 41 Zurich (ZRH) 19:20 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2398 New Orleans (MSY) 19:20 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1473 Seattle (SEA) 19:25 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5909 Boise (BOI) 19:25 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3046 Tucson (TUS) 19:30 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1947 San Francisco (SFO) 19:30 förväntad
Airbus A350-900 Finnair AY 2 Helsinki (HEL) 19:30 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7096 London (LGW) 19:30 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5161 Prescott (PRC) 19:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2124 Sacramento (SMF) 19:30 förväntad
NetJets EJA 793 Santa Fe (SAF) 19:31 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 750 Houston (IAH) 19:35 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4792 Tucson (TUS) 19:35 förväntad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5891 Reno (RNO) 19:35 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 968 Austin (AUS) 19:35 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6092 Denver (DEN) 19:37 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 399 Denver (DEN) 19:40 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5698 San Jose (SJC) 19:40 försenad
Airbus A321 American Airlines AA 2318 Phoenix (PHX) 19:42 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5704 Salt Lake City (SLC) 19:42 förväntad
NetJets EJA 781 Nashville (BNA) 19:44 förväntad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 136 London (LHR) 19:45 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2484 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:45 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 283 San Francisco (SFO) 19:45 förväntad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1465 San Jose (SJC) 19:46 försenad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2048 Las Vegas (LAS) 19:47 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6038 Seattle (SEA) 19:50 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2940 Salt Lake City (SLC) 19:50 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1232 Honolulu (HNL) 19:50 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5583 Sacramento (SMF) 19:50 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2205 Honolulu (HNL) 19:55 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2867 Everett (PAE) 19:55 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 351 Seattle (SEA) 19:55 förväntad
Boeing 737-800 WestJet WS 1699 Vancouver (YVR) 19:55 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6006 Vancouver (YVR) 19:56 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1083 Denver (DEN) 19:56 förväntad
ABX Air GB 403 Cincinnati (CVG) 19:58 förväntad

20:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 47
Väntningstid 1 - 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1779 Sacramento (SMF) 20:00 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 501 Las Vegas (LAS) 20:03 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6054 Seattle (SEA) 20:04 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5757 Phoenix (PHX) 20:05 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1571 Tampa (TPA) 20:10 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5684 San Jose (SJC) 20:10 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6047 Tulsa (TUL) 20:11 förväntad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 185 Cleveland (CLE) 20:14 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1441 Kahului (OGG) 20:15 förväntad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 748 Portland (PDX) 20:15 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1522 Miami (MIA) 20:18 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 306 New York (JFK) 20:18 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1916 Chicago (MDW) 20:20 förväntad
Boeing 737-800 WestJet WS 1102 Toronto (YYZ) 20:22 förväntad
Boeing 777 United Airlines UA 1613 Denver (DEN) 20:23 förväntad
Airbus A350-900 Sichuan Airlines 3U 8631 Hangzhou (HGH) 20:24 förväntad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Washington (DCA) 20:25 förväntad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 3023 Honolulu (HNL) 20:25 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Albuquerque (ABQ) 20:25 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 754 Dallas (DAL) 20:25 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 2775 Charlotte (CLT) 20:26 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1277 Cancún (CUN) 20:26 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3092 Redmond (RDM) 20:30 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 251 San José del Cabo (SJD) 20:30 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 781 Boston (BOS) 20:30 förväntad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 785 Kansas City (MCI) 20:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2297 Oakland (OAK) 20:30 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6026 San Jose (SJC) 20:32 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 853 Las Vegas (LAS) 20:34 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1778 Seattle (SEA) 20:35 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1997 Philadelphia (PHL) 20:38 förväntad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3311 Santa Rosa (STS) 20:38 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 369 Chicago (ORD) 20:38 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6064 Reno (RNO) 20:39 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5758 Sacramento (SMF) 20:39 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1523 New York (JFK) 20:41 förväntad
Bombardier Business Jet Solutions LXJ 528 Santa Ana (SNA) 20:42 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2542 Boston (BOS) 20:43 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 670 St Louis (STL) 20:44 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 504 Las Vegas (LAS) 20:48 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6073 San Diego (SAN) 20:50 förväntad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 882 Kahului (OGG) 20:50 förväntad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1651 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:55 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1822 New Orleans (MSY) 20:55 förväntad
Boeing 777-300ER China Airlines CI 8 Taipei (TPE) 20:57 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5389 Phoenix (PHX) 20:58 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5444 San Diego (SAN) 20:59 förväntad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 4 - 9 min.
Embraer 175 American Airlines AA 6012 San Francisco (SFO) 20:00 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2986 Portland (PDX) 20:00 förväntad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7098 Paris (CDG) 20:00 förväntad
Bombardier Business Jet Solutions LXJ 528 Sacramento (MHR) 20:00 förväntad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3094 Fresno (FAT) 20:03 förväntad
Airbus A320 Air Canada AC 559 Vancouver (YVR) 20:05 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 547 Portland (PDX) 20:05 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 391 Oakland (OAK) 20:05 förväntad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2785 Las Vegas (LAS) 20:10 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5740 Redding (RDD) 20:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 660 San Francisco (SFO) 20:15 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1014 Chicago (MDW) 20:20 försenad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 560 Las Vegas (LAS) 20:25 förväntad
Boeing 787-8 AVIANCA AV 89 Bogota (BOG) 20:25 förväntad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1224 New York (JFK) 20:26 förväntad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5407 Medford (MFR) 20:27 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6590 Houston (HOU) 20:30 förväntad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 868 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:33 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2388 Seattle (SEA) 20:35 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5694 Phoenix (PHX) 20:35 förväntad
Boutique Air 4B 331 Merced (MCE) 20:41 förväntad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5748 Spokane (GEG) 20:50 förväntad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1797 Seattle (SEA) 20:55 förväntad

21:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 67
Väntningstid 1 - 3 min.
Boeing 787-9 Qantas QF 12 New York (JFK) 21:00 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1211 Salt Lake City (SLC) 21:01 förväntad
Airbus A350-900 Singapore Airlines SQ 38 Singapore (SIN) 21:02 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1205 Kailua/Kona (KOA) 21:02 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6032 Portland (PDX) 21:05 förväntad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 409 San Francisco (SFO) 21:05 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 254 Kahului (OGG) 21:06 förväntad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 706 Detroit (DTW) 21:06 förväntad
Airbus A319 American Airlines AA 1676 Raleigh/Durham (RDU) 21:07 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 792 Nashville (BNA) 21:08 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 275 Newark (EWR) 21:09 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 219 Guadalajara (GDL) 21:10 förväntad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2971 Denver (DEN) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 866 Sacramento (SMF) 21:11 ankom
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 5209 Aspen (ASE) 21:12 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5644 San Luis Obispo (SBP) 21:12 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 584 Las Vegas (LAS) 21:13 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2717 Phoenix (PHX) 21:13 ankom
Boeing 777-200LR Air Canada AC 793 Toronto (YYZ) 21:15 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2118 San Jose (SJC) 21:15 ankom
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2531 Boston (BOS) 21:16 ankom
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 64 Lihue (LIH) 21:16 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2105 Denver (DEN) 21:17 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1409 Atlanta (ATL) 21:19 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 501 Austin (AUS) 21:19 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 58 Kailua/Kona (KOA) 21:22 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1431 Minneapolis (MSP) 21:22 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 706 Kahului (OGG) 21:22 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 162 Honolulu (HNL) 21:24 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1938 San Francisco (SFO) 21:25 förväntad
Airbus A319 Volaris Costa Rica Q6 4090 Santa Clara (SAL) 21:25 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 1339 Washington (IAD) 21:27 ankom
Boeing 777 United Airlines UA 2172 Houston (IAH) 21:28 ankom
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 124 Manila (MNL) 21:29 ankom
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 472 Tocumen (PTY) 21:30 ankom
China Southern Airlines CZ 443 Shanghai (PVG) 21:30 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 5160 Prescott (PRC) 21:30 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 312 Springfield (SGF) 21:32 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 163 Washington (DCA) 21:33 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 783 Montréal (YUL) 21:34 ankom
Boeing 777-200 Air France AF 76 Paris (CDG) 21:36 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 648 Mexico City (MEX) 21:37 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 955 New Orleans (MSY) 21:37 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5795 San Diego (SAN) 21:38 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 906 Guadalajara (GDL) 21:38 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6039 Sacramento (SMF) 21:40 ankom
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 447 New York (JFK) 21:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1791 Houston (IAH) 21:40 ankom
Airbus A320 United Airlines UA 1236 Houston (IAH) 21:41 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 717 Boston (BOS) 21:41 ankom
Polar Air Cargo PO 916 Anchorage (ANC) 21:42 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 2263 San Francisco (SFO) 21:42 ankom
Boeing 737-700 United Airlines UA 2124 Cleveland (CLE) 21:43 ankom
Interjet 4O 990 Cancún (CUN) 21:46 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6027 Albuquerque (ABQ) 21:46 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 302 New York (JFK) 21:49 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 562 Portland (PDX) 21:52 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1907 Seattle (SEA) 21:52 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 466 Lihue (LIH) 21:52 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5930 Reno (RNO) 21:52 ankom
Boeing 737-800 WestJet WS 1702 Vancouver (YVR) 21:53 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 556 Vancouver (YVR) 21:56 ankom
China Southern Airlines CZ 441 Shanghai (PVG) 21:56 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5890 San Antonio (SAT) 21:56 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2697 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:58 ankom
KII 1814 Phoenix (PHX) 21:58 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 34 Kahului (OGG) 21:59 ankom

AVÅGENDE — 45
Väntningstid 1 - 13 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 420 New York (JFK) 21:00 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1381 San Francisco (SFO) 21:00 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2962 Las Vegas (LAS) 21:00 förväntad
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 24 London (LHR) 21:00 förväntad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 556 Newark (EWR) 21:13 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 740 Baltimore (BWI) 21:13 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 310 Fort Lauderdale (FLL) 21:13 avgick
Alaska Airlines AS 1945 San Francisco (SFO) 21:18 avgick
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 24 Melbourne (MEL) 21:20 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6024 Albuquerque (ABQ) 21:22 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1600 Washington (IAD) 21:22 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2475 Oakland (OAK) 21:22 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 981 Guadalajara (GDL) 21:25 avgick
Mokulele Airlines MW 808 Imperial (IPL) 21:26 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 672 San Antonio (SAT) 21:26 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5413 Palm Springs (PSP) 21:27 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5813 San Jose (SJC) 21:28 avgick
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2996 Eugene (EUG) 21:29 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 10 New York (JFK) 21:30 förväntad
Embraer 175 American Airlines AA 6085 San Francisco (SFO) 21:30 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Salt Lake City (SLC) 21:30 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1779 Las Vegas (LAS) 21:32 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 2237 Miami (MIA) 21:33 avgick
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3401 Salt Lake City (SLC) 21:33 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1334 Fort Lauderdale (FLL) 21:35 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1162 New York (JFK) 21:35 avgick
Boeing 787-8 LATAM Airlines LA 601 Lima (LIM) 21:35 avgick
Airbus A330-200 Aer Lingus EI 144 Dublin (DUB) 21:38 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5744 Santa Barbara (SBA) 21:39 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 184 Cleveland (CLE) 21:40 avgick
Boeing 777-300ER Air New Zealand NZ 1 Auckland (AKL) 21:40 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6558 Kansas City (MCI) 21:45 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 547 Sacramento (SMF) 21:46 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5934 Fresno (FAT) 21:47 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6043 San Diego (SAN) 21:48 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 137 Phoenix (PHX) 21:48 avgick
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1562 San Diego (SAN) 21:50 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 247 Kailua/Kona (KOA) 21:51 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 989 San Jose (SJC) 21:52 avgick
Boeing 747-400 British Airways BA 268 London (LHR) 21:55 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 794 Atlanta (ATL) 21:55 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2032 Denver (DEN) 21:57 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6095 San Jose (SJC) 21:58 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 100 Fort Lauderdale (FLL) 21:58 avgick
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 362 Tocumen (PTY) 21:58 avgick

22:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 60
Väntningstid 1 - 3 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 101 Fort Lauderdale (FLL) 22:00 ankom
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5799 San Jose (SJC) 22:00 ankom
Avianca Costa Rica LR 640 Guatemala City (GUA) 22:00 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2715 Chicago (ORD) 22:02 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1245 Chicago (ORD) 22:03 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 944 Las Vegas (LAS) 22:03 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 828 Atlanta (ATL) 22:04 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5751 Monterey (MRY) 22:04 ankom
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7109 Barcelona (BCN) 22:07 ankom
Volaris Y4 920 Morelia (MLM) 22:09 ankom
Airbus A320 AVIANCA AV 640 Guatemala City (GUA) 22:12 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 1200 San Francisco (SFO) 22:12 ankom
Delta Air Lines DL 3259 San Jose (SJC) 22:13 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 133 Baltimore (BWI) 22:14 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 1871 Newark (EWR) 22:14 ankom
China Cargo CK 223 Shanghai (PVG) 22:15 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1129 Philadelphia (PHL) 22:16 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 142 Anchorage (ANC) 22:16 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 719 Las Vegas (LAS) 22:17 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2327 San Francisco (SFO) 22:18 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 307 Houston (IAH) 22:19 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1463 Atlanta (ATL) 22:19 ankom
Airbus A319 American Airlines AA 509 Austin (AUS) 22:20 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 820 Phoenix (PHX) 22:21 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1940 San Francisco (SFO) 22:21 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1721 Charlotte (CLT) 22:22 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6059 San Jose (SJC) 22:22 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1944 San Francisco (SFO) 22:22 ankom
Kalitta Air K4 369 Honolulu (HNL) 22:22 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6053 Denver (DEN) 22:24 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 866 Honolulu (HNL) 22:24 ankom
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1623 New York (JFK) 22:25 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2345 Oakland (OAK) 22:27 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 270 Lihue (LIH) 22:28 ankom
Embraer 175 American Airlines AA 6052 Seattle (SEA) 22:28 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6457 Dallas (DAL) 22:28 ankom
Airbus A320 Allegiant Air G4 357 Mc Allen (MFE) 22:29 ankom
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2868 Everett (PAE) 22:31 ankom
Ameriflight A8 1150 Reno (RNO) 22:33 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1715 Kansas City (MCI) 22:33 ankom
LATAM Cargo Mexico M7 6824 Mexico City (MEX) 22:34 ankom
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2082 Detroit (DTW) 22:35 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1821 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:36 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 411 Chicago (ORD) 22:36 ankom
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 880 Hong Kong (HKG) 22:38 ankom
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 427 New York (JFK) 22:40 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 208 Washington (IAD) 22:40 ankom
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 429 Minneapolis (MSP) 22:42 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2202 Nashville (BNA) 22:44 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 506 Oakland (OAK) 22:45 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5703 Seattle (SEA) 22:45 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 300 New York (JFK) 22:46 ankom
Alaska Airlines AS 1776 Seattle (SEA) 22:48 ankom
Embraer 190 Aeromexico AM 778 Silao (BJX) 22:50 ankom
Kalitta Air K4 1820 San Francisco (SFO) 22:51 ankom
Airbus A320 Interjet 4O 2972 Mexico City (MEX) 22:52 ankom
Boeing 757-200 United Airlines UA 600 Newark (EWR) 22:53 ankom
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 730 Honolulu (HNL) 22:55 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1294 San Francisco (SFO) 22:55 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 926 Mexico City (MEX) 22:57 ankom

AVÅGENDE — 41
Väntningstid 2 - 7 min.
Airbus A321 American Airlines AA 506 Philadelphia (PHL) 22:00 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1517 Tampa (TPA) 22:00 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6042 El Paso (ELP) 22:01 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2717 El Paso (ELP) 22:01 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2455 Boston (BOS) 22:02 avgick
American Airlines AA 2501 Miami (MIA) 22:02 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 983 Portland (PDX) 22:02 avgick
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5727 Albuquerque (ABQ) 22:04 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 709 Detroit (DTW) 22:04 avgick
Boeing 787 United Airlines UA 1882 Newark (EWR) 22:08 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2105 San Jose (SJC) 22:08 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 325 Las Vegas (LAS) 22:15 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1071 Atlanta (ATL) 22:18 avgick
Bombardier CRJ United Airlines UA 5840 San Diego (SAN) 22:20 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5930 Tucson (TUS) 22:22 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6044 Portland (PDX) 22:25 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 2379 Charlotte (CLT) 22:26 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1314 Cincinnati (CVG) 22:26 avgick
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1908 New York (JFK) 22:26 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6066 Sacramento (SMF) 22:27 avgick
Embraer 175 United Airlines UA 5510 San Luis Obispo (SBP) 22:29 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 503 Indianapolis (IND) 22:30 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 2201 San Francisco (SFO) 22:30 avgick
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 658 Sacramento (SMF) 22:32 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 868 Las Vegas (LAS) 22:33 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 955 Oakland (OAK) 22:34 avgick
Suparna Airlines Y8 7402 Tianjin (TSN) 22:35 förväntad
Airbus A320 United Airlines UA 398 San Francisco (SFO) 22:39 avgick
Boeing 737-800 WestJet WS 1103 Toronto (YYZ) 22:43 avgick
AirBridgeCargo RU 342 Frankfurt-am-Main (FRA) 22:44 avgick
Embraer 175 American Airlines AA 6009 Reno (RNO) 22:47 avgick
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1305 Orlando (MCO) 22:50 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 586 Albuquerque (ABQ) 22:50 avgick
Airbus A320 Air Canada AC 774 Montréal (YUL) 22:53 avgick
Airbus A380-800 Qantas QF 94 Melbourne (MEL) 22:53 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1949 San Francisco (SFO) 22:54 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1292 Nashville (BNA) 22:56 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 1381 Boston (BOS) 22:56 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 1701 Baltimore (BWI) 22:57 avgick
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1106 Detroit (DTW) 22:58 avgick
Airbus A321 American Airlines AA 28 New York (JFK) 22:59 avgick

23:00 25.06.2019


ANKOMMANDE — 51
Väntningstid 1 - 4 min.
Aloha Air Cargo KH 7002 Honolulu (HNL) 23:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 212 Kahului (OGG) 23:02 ankom
Allegiant Air G4 9301 Memphis (MEM) 23:02 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 229 New York (JFK) 23:04 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 245 Chicago (ORD) 23:05 ankom
Boeing 737-900 United Airlines UA 1842 Houston (IAH) 23:07 ankom
Cathay Pacific CX 96 Anchorage (ANC) 23:09 ankom
Air Transport 8C 1817 Seattle (SEA) 23:12 ankom
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 534 Portland (PDX) 23:12 ankom
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 2 Honolulu (HNL) 23:12 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2125 Sacramento (SMF) 23:13 ankom
Boeing 737-800 American Airlines AA 2757 Orlando (MCO) 23:16 förväntad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 135 London (LHR) 23:17 ankom
Airbus A320 Air Canada AC 558 Vancouver (YVR) 23:17 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2036 Minneapolis (MSP) 23:20 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 331 Newark (EWR) 23:21 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 796 San Jose (SJC) 23:22 ankom
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 945 Salt Lake City (SLC) 23:23 ankom
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2396 Orlando (MCO) 23:24 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 2289 Miami (MIA) 23:26 förväntad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1128 Atlanta (ATL) 23:27 ankom
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 302 Tocumen (PTY) 23:28 ankom
Air Transport 8C 7002 Honolulu (HNL) 23:29 ankom
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 448 Seattle (SEA) 23:29 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1917 Baltimore (BWI) 23:29 ankom
Airbus A320 Volaris Y4 914 Guadalajara (GDL) 23:29 ankom
Embraer 175 United Airlines UA 5890 Austin (AUS) 23:31 ankom
Boeing 737-800 United Airlines UA 234 Orlando (MCO) 23:34 ankom
AVIANCA AV 520 Santa Clara (SAL) 23:35 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 185 New York (JFK) 23:37 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 284 Honolulu (HNL) 23:37 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 84 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:37 ankom
Boeing 737-800 Aeromexico AM 630 Mexico City (MEX) 23:37 ankom
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1121 Honolulu (HNL) 23:37 ankom
Airbus A321 American Airlines AA 1061 Miami (MIA) 23:40 ankom
Airbus A321 Frontier Airlines F9 403 Denver (DEN) 23:41 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2051 Austin (AUS) 23:44 ankom
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1409 San Francisco (SFO) 23:45 ankom
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1798 Seattle (SEA) 23:47 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1636 Honolulu (HNL) 23:47 ankom
Boeing 757-300 United Airlines UA 815 Denver (DEN) 23:48 förväntad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 62 Kailua/Kona (KOA) 23:49 ankom
Airbus A319 Spirit Airlines NK 299 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:49 ankom
Airbus A320 Spirit Airlines NK 339 Fort Lauderdale (FLL) 23:49 ankom
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1356 Denver (DEN) 23:50 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1372 Houston (HOU) 23:50 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1813 Houston (IAH) 23:51 förväntad
Airbus A321 Air Canada AC 787 Toronto (YYZ) 23:52 förväntad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4387 St Louis (STL) 23:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 443 New Orleans (MSY) 23:55 förväntad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1186 Chicago (ORD) 23:59 förväntad

AVÅGENDE — 48
Väntningstid 1 - 7 min.
Atlas Air 5Y 2848 San Francisco (SFO) 23:00 förväntad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 623 Columbus (CMH) 23:02 avgick
Airbus A319 American Airlines AA 555 Louisville (SDF) 23:03 avgick
Boeing 777-200LR Air Canada AC 788 Toronto (YYZ) 23:03 avgick
Boeing 737-800 United Airlines UA 1786 Cleveland (CLE) 23:03 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1370 Boston (BOS) 23:04 avgick
Airbus A320 United Airlines UA 584 Washington (IAD) 23:04 avgick
Airbus A320 Spirit Airlines NK 266 Philadelphia (PHL) 23:05 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6457 Phoenix (PHX) 23:05 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 867 Sacramento (SMF) 23:05 avgick
Boeing 787-9 American Airlines AA 73 Sydney (SYD) 23:06 avgick
Airbus A320 Volaris Y4 907 Guadalajara (GDL) 23:08 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 1314 Miami (MIA) 23:12 avgick
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 460 New York (JFK) 23:13 avgick
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2149 Las Vegas (LAS) 23:13 avgick
Boeing 777-200LR Delta Air Lines DL 41 Sydney (SYD) 23:14 avgick
Boeing 787-9 Qantas QF 16 Brisbane (BNE) 23:14 avgick
Airbus A350-900 Asiana Airlines OZ 203 Seoul (ICN) 23:15 avgick
Boeing 777 United Airlines UA 415 Newark (EWR) 23:18 avgick
Airbus A321 Delta Air Lines DL 395 Atlanta (ATL) 23:20 avgick
Airbus A330-200 Fiji Airways FJ 811 Nadi (NAN) 23:20 avgick
Aeromexico AM 649 Mexico City (MEX) 23:21 avgick
Boeing 777-300 Philippine Airlines PR 103 Manila (MNL) 23:22 avgick
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1424 New York (JFK) 23:25 försenad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 128 Baltimore (BWI) 23:29 avgick
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2345 Denver (DEN) 23:29 avgick
Asiana Airlines OZ 286 San Francisco (SFO) 23:30 förväntad
Boeing 737-800 United Airlines UA 411 Washington (IAD) 23:32 avgick
Boeing 737-800 American Airlines AA 1044 Hartford (BDL) 23:35 avgick
MPX 2205 Mexico City (MEX) 23:35 förväntad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 326 Minneapolis (MSP) 23:36 avgick
Airbus A320 Interjet 4O 2973 Mexico City (MEX) 23:37 avgick
Airbus A380-800 Korean Air KE 12 Seoul (ICN) 23:37 avgick
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1114 Washington (IAD) 23:38 avgick
Boeing 777-300ER Virgin Australia VA 2 Sydney (SYD) 23:38 avgick
Airbus A319 Spirit Airlines NK 658 Pittsburgh (PIT) 23:40 förväntad
Boeing 787-9 United Airlines UA 839 Sydney (SYD) 23:40 avgick
Boeing 757-300 United Airlines UA 2291 Chicago (ORD) 23:41 försenad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 303 Tocumen (PTY) 23:42 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 340 Miami (MIA) 23:49 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 851 Philadelphia (PHL) 23:50 förväntad
Airbus A321 American Airlines AA 296 Chicago (ORD) 23:55 förväntad
Boeing 777-200 Air France AF 76 Papeete (PPT) 23:55 förväntad
Airbus A320 AVIANCA AV 641 Guatemala City (GUA) 23:55 förväntad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1362 New York (JFK) 23:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5471 Austin (AUS) 23:55 förväntad
Embraer 175 United Airlines UA 5611 San Antonio (SAT) 23:55 förväntad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6614 Oakland (OAK) 23:55 försenad

Andra datum

May, 2019

20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30