John F Kennedy, New York (JFK / KJFK)

Planespotter’s tidtabell

13:00 20.03.2019

+6°C   Vindar: 3 m/s @ 200°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 22L, 22R

ANKOMMANDE — 31
Väntningstid 2 - 13 min.
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 4900 Pointe-a-Pitre 13:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2475 Atlanta 13:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3434 Syracuse (SYR) 13:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 622 Nassau (NAS) 13:01 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 173 Milan (MXP) 13:01 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 510 Santo Domingo (SDQ) 13:05 planerad
Airbus A330-300 Virgin Atlantic VS 3 London (LHR) 13:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1140 Boston (BOS) 13:08 planerad
Boeing 777-300ER B-KPF Cathay Pacific CX 830 Hong Kong (HKG) 13:10 planerad
Boeing 767-300 N178DZ Delta Air Lines DL 127 Madrid (MAD) 13:23 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 45 Dublin (DUB) 13:23 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 101 London (LHR) 13:25 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 95 Madrid 13:25 planerad
Boeing 777-300ER VQ-BQC Aeroflot SU 100 Moscow (SVO) 13:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 678 Jacksonville (JAX) 13:33 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 67 Barcelona (BCN) 13:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2287 Austin (AUS) 13:42 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2884 Orlando (MCO) 13:44 planerad
Bombardier CRJ900 Jet Airways (India) 9W 7223 Chicago 13:45 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 809 Tocumen (PTY) 13:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 636 Santiago 13:47 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 609 Phoenix (PHX) 13:48 planerad
Boeing 747-400 G-BYGF British Airways BA 175 London (LHR) 13:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 24 Los Angeles (LAX) 13:54 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1424 San Antonio (SAT) 13:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 948 Las Vegas (LAS) 13:56 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 154 West Palm Beach (PBI) 13:57 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 117 Boston (BOS) 13:58 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 164 Sarasota 13:58 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3866 Baltimore (BWI) 13:59 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1585 Las Vegas 13:59 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 30 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 277 Chicago (ORD) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 102 Los Angeles (LAX) 13:00 planerad
Embraer 190 Hawaiian Airlines HA 2018 Buffalo (BUF) 13:00 planerad
Airbus A380-800 Korean Air KE 82 Seoul (ICN) 13:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 952 Phoenix (PHX) 13:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 118 Boston (BOS) 13:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 575 New Orleans (MSY) 13:39 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 489 Punta Cana (PUJ) 13:40 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1621 Austin (AUS) 13:43 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 494 Nassau (NAS) 13:50 planerad
Boeing 777-300ER JAL JL 5 Tokyo (HND) 13:50 planerad
Airbus A319 AVIANCA AV 211 Bogota (BOG) 13:55 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1785 Los Angeles (LAX) 13:55 planerad
Boeing 787-9 Xiamen Airlines MF 850 Fuzhou (FOC) 13:55 planerad

14:00 20.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 179°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 22L, 22R

ANKOMMANDE — 34
Väntningstid 2 - 9 min.
Boeing 787-8 Aeromexico AM 408 Mexico City (MEX) 14:00 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7017 London (LGW) 14:00 planerad
Airbus A330-300 HB-JHH SWISS LX 16 Zurich (ZRH) 14:00 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3787 Indianapolis (IND) 14:08 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 560 Kingston (KIN) 14:08 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 49 Amsterdam (AMS) 14:14 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3300 Nashville (BNA) 14:15 planerad
Airbus A321 Aer Lingus EI 5089 Tampa (TPA) 14:15 planerad
Boeing 747-400 G-VLIP Virgin Atlantic VS 127 Manchester (MAN) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 524 Port of Spain 14:20 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3352 Portland (PWM) 14:20 planerad
Airbus A330-300 Brussels Airlines SN 501 Brussels (BRU) 14:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1901 Buffalo (BUF) 14:23 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1773 International 14:25 planerad
Airbus A380-800 A6-EDY Emirates EK 201 Dubai (DXB) 14:25 planerad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 587 Shanghai (PVG) 14:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 76 New Orleans (MSY) 14:27 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1404 San Juan Bautista 14:29 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3957 Toronto 14:30 planerad
Boeing 747 Air China CA 981 Beijing (PEK) 14:30 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3850 Toronto (YYZ) 14:31 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 26 Tampa (TPA) 14:31 planerad
Airbus A330 Aer Lingus EI 105 Dublin (DUB) 14:40 planerad
Boeing 747-8 D-ABVR Lufthansa LH 400 Frankfurt-am-Main (FRA) 14:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2178 Orlando (MCO) 14:42 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1876 Los Angeles (LAX) 14:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 634 Port-au-Prince 14:48 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3447 Montréal (YUL) 14:53 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2731 Charlotte (CLT) 14:54 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 617 Boston 14:58 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 234 San Francisco (SFO) 14:59 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3441 Cincinnati (CVG) 14:59 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3952 Nashville (BNA) 14:59 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4119 Pittsburgh (PIT) 14:59 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 6 - 20 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 201 Fort Lauderdale (FLL) 14:00 planerad
Boeing 777-300 Saudia SV 20 Jeddah (JED) 14:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 452 Santiago 14:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 351 Cancún (CUN) 14:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 523 Los Angeles (LAX) 14:25 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 4901 Pointe-a-Pitre 14:25 planerad
Airbus A330-300 Turkish Airlines TK 4 Istanbul (IST) 14:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1041 Savannah (SAV) 14:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1373 Charleston (CHS) 14:49 planerad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 831 Hong Kong (HKG) 14:50 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4177 Cincinnati (CVG) 14:58 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 719 Atlanta 14:58 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1434 Cancún (CUN) 14:59 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3807 Indianapolis (IND) 14:59 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3829 Nashville (BNA) 14:59 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1183 Orlando (MCO) 14:59 planerad

15:00 20.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 179°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 22L, 22R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 2 - 9 min.
Airbus A320 N942JB JetBlue Airways B6 16 San Francisco (SFO) 15:07 planerad
Boeing 777-200 Alitalia AZ 608 Rome (FCO) 15:10 planerad
Airbus A320 N947JB JetBlue Airways B6 124 Los Angeles (LAX) 15:17 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2822 Portland (PDX) 15:17 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 33 Burlington 15:18 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 477 Barcelona 15:18 planerad
Boeing 777 British Airways BA 173 London (LHR) 15:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 780 Montego Bay (MBJ) 15:23 planerad
Boeing 777-300 EgyptAir MS 985 Cairo (CAI) 15:25 planerad
Airbus A350-1000 Qatar Airways QR 701 Doha (DOH) 15:25 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3846 Norfolk (ORF) 15:26 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2996 Mexico City (MEX) 15:30 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 414 Monterrey (MTY) 15:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1202 Fort Lauderdale (FLL) 15:31 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 628 Seattle (SEA) 15:40 planerad
Airbus A318 British Airways BA 1 Limerick (SNN) 15:40 planerad
Airbus A330-300 SWISS LX 22 Geneva (GVA) 15:40 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3935 Columbus (CMH) 15:49 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 670 San Jose (SJC) 15:50 planerad
Airbus A330-200 N861NW Delta Air Lines DL 407 Zurich (ZRH) 15:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2252 Cancun 15:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 485 Rochester (ROC) 15:57 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1596 Las Vegas (LAS) 15:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 18 Boston 15:05 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3586 Toronto (YYZ) 15:10 planerad
Boeing 777-300ER Aeroflot SU 101 Moscow (SVO) 15:10 planerad
Boeing 777-300ER Air India AI 102 New Delhi (DEL) 15:25 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 831 Panama 15:25 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 243 Miami (MIA) 15:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5040 Raleigh/Durham (RDU) 15:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1401 Fort Lauderdale (FLL) 15:33 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3940 Montréal (YUL) 15:35 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2509 Santo Domingo (SDQ) 15:35 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 37 Santiago 15:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 3 San Juan (SJU) 15:41 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3666 Cleveland (CLE) 15:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 915 San Francisco (SFO) 15:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2704 Orlando (MCO) 15:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1323 Los Angeles 15:50 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3653 Pittsburgh (PIT) 15:55 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1315 San Francisco (SFO) 15:55 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3796 Baltimore (BWI) 15:59 planerad

16:00 20.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 179°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 22L, 22R

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 2 - 9 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2352 Orlando (MCO) 16:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1528 Puerto Plata 16:00 planerad
Boeing 767-300 LATAM Airlines Ecuador XL 1438 Guayaquil 16:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2718 San Diego (SAN) 16:02 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2768 Seattle (SEA) 16:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 631 Atlanta 16:06 planerad
Boeing 777-300ER ANA NH 10 Tokyo (NRT) 16:10 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4052 Boston 16:19 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4095 Cleveland (CLE) 16:19 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4775 Philadelphia 16:28 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 307 Los Angeles (LAX) 16:29 planerad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 402 Mexico City (MEX) 16:30 planerad
Airbus A380-800 Qantas QF 11 Los Angeles (LAX) 16:30 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1680 Calgary (YYC) 16:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1452 Cancún (CUN) 16:37 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 584 Orlando (MCO) 16:38 planerad
Airbus A340-600 Lufthansa LH 410 Munich (MUC) 16:40 planerad
Boeing 757-200 N727TW Delta Air Lines DL 1359 San Francisco (SFO) 16:44 planerad
Airbus A330-300 Virgin Atlantic VS 137 London (LHR) 16:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2339 Phoenix (PHX) 16:47 planerad
Airbus A380-800 Air France AF 6 Paris (CDG) 16:55 planerad
Airbus A330-300 OH-LTR Finnair AY 5 Helsinki (HEL) 16:55 planerad
Airbus A380-800 Etihad Airways EY 101 Abu Dhabi (AUH) 16:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 224 Los Angeles (LAX) 16:57 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 372 Nassau (NAS) 16:59 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 4 - 14 min.
Boeing 787-8 Aeromexico AM 409 Mexico City (MEX) 16:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 105 Chicago (ORD) 16:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 89 San Diego (SAN) 16:00 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3716 Columbus (CMH) 16:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 53 Los Angeles 16:15 planerad
Airbus A330 Aerolineas Argentinas AR 1301 Buenos Aires (EZE) 16:25 planerad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 588 Shanghai (PVG) 16:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 477 Jacksonville (JAX) 16:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1587 Phoenix (PHX) 16:30 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2997 Mexico City (MEX) 16:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 488 Cancún (CUN) 16:40 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 883 Orlando (MCO) 16:42 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 653 San Francisco (SFO) 16:45 planerad
Boeing 747 Air China CA 982 Beijing (PEK) 16:50 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 665 San Jose (SJC) 16:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1119 Charlotte (CLT) 16:59 planerad

17:00 20.03.2019

+9°C   Vindar: 4 m/s @ 162°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R, 22L, 22R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 130 Fort Myers (RSW) 17:01 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3617 Raleigh/Durham (RDU) 17:02 planerad
Airbus A330-300 HB-JHE SWISS LX 14 Zurich (ZRH) 17:05 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 2423 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:08 planerad
Airbus A320 Aer Lingus EI 5095 Tampa (TPA) 17:09 planerad
Boeing 777 British Airways BA 177 London (LHR) 17:10 planerad
Airbus A330-200 Air Italy IG 901 Milan (MXP) 17:15 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1992 Atlanta 17:23 planerad
Airbus A330 Alitalia AZ 604 Milan (MXP) 17:25 planerad
Airbus A320 N504JB JetBlue Airways B6 788 Saint Martin (SXM) 17:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2514 Austin (AUS) 17:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 862 Providenciales 17:36 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1834 Port-au-Prince 17:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 901 Santo Domingo (SDQ) 17:40 planerad
Boeing 777-200 Air France AF 32 Paris (ORY) 17:50 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1005 San Francisco (SFO) 17:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1815 Las Vegas (LAS) 17:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1094 Austin (AUS) 17:54 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 105 London (LHR) 17:55 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 690 Orlando (MCO) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 3 - 10 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1185 Raleigh/Durham (RDU) 17:00 planerad
Boeing 747-8 D-ABVM Lufthansa LH 401 Frankfurt-am-Main (FRA) 17:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 359 Burbank 17:03 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1414 Chicago (ORD) 17:05 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2050 West Palm Beach (PBI) 17:05 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2076 Tampa 17:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 263 Seattle (SEA) 17:19 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1681 Calgary (YYC) 17:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4981 Philadelphia 17:22 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1416 International 17:25 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4055 Raleigh/Durham (RDU) 17:25 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1993 Atlanta 17:27 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 301 Fort Lauderdale (FLL) 17:28 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 172 Milan (MXP) 17:34 planerad
Boeing 777-200 Air France AF 23 Paris (CDG) 17:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1523 Los Angeles 17:35 planerad
Boeing 767-300 Aeroflot SU 483 Atlanta 17:35 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 283 Orlando (MCO) 17:38 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 66 Barcelona 17:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2819 San Diego (SAN) 17:45 planerad
Boeing 777-200 Alitalia AZ 609 Rome (FCO) 17:45 planerad
Boeing 777-300ER ANA NH 109 Tokyo (HND) 17:55 planerad

18:00 20.03.2019

+9°C   Vindar: 4 m/s @ 162°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R, 22L, 22R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 978 St. George (ANU) 18:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1800 La Romana 18:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 685 Rochester (ROC) 18:03 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 115 London (LHR) 18:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1327 Cancún (CUN) 18:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1304 San Juan (SJU) 18:16 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 787 Cancún (CUN) 18:19 planerad
Airbus A330-300 VP-BDD Aeroflot SU 102 Moscow (SVO) 18:20 planerad
Boeing 777-300ER JAL JL 4 Tokyo (NRT) 18:25 planerad
Boeing 787-9 LN-LNL Norwegian Air Shuttle DY 7701 Amsterdam (AMS) 18:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 300 Saint Martin (SXM) 18:39 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 242 Havana (HAV) 18:43 planerad
Airbus A330-300 Virgin Atlantic VS 45 London (LHR) 18:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1532 Cartagena 18:54 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 777-200 American Airlines AA 198 Milan (MXP) 18:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 669 San Jose (SJC) 18:00 planerad
Boeing 787-9 Qantas QF 12 Sydney (SYD) 18:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 302 Los Angeles (LAX) 18:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2652 San Francisco (SFO) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 403 Mexico City (MEX) 18:30 planerad
Airbus A340-600 Lufthansa LH 411 Munich (MUC) 18:30 planerad
Boeing 777-300 EgyptAir MS 986 Cairo (CAI) 18:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 194 San Antonio (SAT) 18:31 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1201 Fort Lauderdale (FLL) 18:39 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 262 Paris (CDG) 18:42 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 161 Sacramento (SMF) 18:43 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 102 Buffalo (BUF) 18:44 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 149 Palm Springs 18:44 planerad
Airbus A330-300 Finnair AY 6 Helsinki (HEL) 18:45 planerad
Airbus A330 Aer Lingus EI 104 Dublin (DUB) 18:45 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 94 Madrid 18:55 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1063 Seattle (SEA) 18:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 135 Phoenix (PHX) 18:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1623 Los Angeles (LAX) 18:59 planerad

19:00 20.03.2019

+9°C   Vindar: 4 m/s @ 162°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R, 22L, 22R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A380-800 Emirates EK 205 Milan (MXP) 19:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 452 Los Angeles (LAX) 19:10 planerad
Boeing 777-300ER Kuwait Airways KU 117 Kuwait City (KWI) 19:10 planerad
Boeing 777-300ER Turkish Airlines TK 1 Istanbul (IST) 19:10 planerad
Airbus A330 Aer Lingus EI 109 Dublin (DUB) 19:15 planerad
Boeing 787-9 Royal Air Maroc AT 200 Casablanca (CMN) 19:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 872 Salt Lake City (SLC) 19:20 planerad
Boeing 767-300 Icelandair FI 615 Reykjavík (KEF) 19:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2822 Nassau (NAS) 19:28 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 969 Las Vegas (LAS) 19:29 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1730 Fort Myers (RSW) 19:29 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3586 Toronto (YYZ) 19:31 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 480 Montego Bay (MBJ) 19:38 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3940 Montréal (YUL) 19:39 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 302 Fort Lauderdale (FLL) 19:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1042 Savannah (SAV) 19:41 planerad
Airbus A330 EI-EJG Alitalia AZ 610 Rome (FCO) 19:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1374 Charleston (CHS) 19:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 418 Phoenix (PHX) 19:49 planerad
Boeing 777-200 Air France AF 10 Paris (CDG) 19:55 planerad
Airbus A330 AVIANCA AV 244 Bogota (BOG) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 787-9 LATAM Airlines LA 533 Santiago (SCL) 19:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 355 Ontario (ONT) 19:07 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 497 Santo Domingo (SDQ) 19:10 planerad
Airbus A330-300 Brussels Airlines SN 502 Brussels (BRU) 19:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2522 Seattle (SEA) 19:20 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1395 San Francisco (SFO) 19:25 planerad
Airbus A330-300 HB-JHG SWISS LX 17 Zurich (ZRH) 19:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 432 Santiago 19:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2231 International 19:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 553 West Palm Beach (PBI) 19:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 611 Las Vegas (LAS) 19:30 planerad
Boeing 777 British Airways BA 112 London (LHR) 19:30 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 140 Brussels (BRU) 19:30 planerad
Airbus A330-200 Delta Air Lines DL 408 Zurich (ZRH) 19:30 planerad
Boeing 747-400 El Al LY 2 Tel Aviv (TLV) 19:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1512 Tampa (TPA) 19:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 71 Salt Lake City (SLC) 19:36 planerad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 100 London (LHR) 19:40 planerad
Airbus A380-800 Air France AF 7 Paris (CDG) 19:40 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1975 Los Angeles (LAX) 19:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 65 Albuquerque (ABQ) 19:53 planerad
Boeing 777 British Airways BA 174 London (LHR) 19:55 planerad

20:00 20.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 140°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 737-300 Cayman Airways KX 792 Georgetown (GCM) 20:00 planerad
Airbus A330-200 TAP Portugal TP 209 Lisbon (LIS) 20:00 planerad
United Airlines UA 721 Washington 20:00 planerad
Boeing 777-300ER B-KPJ Cathay Pacific CX 840 Hong Kong (HKG) 20:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 424 Los Angeles (LAX) 20:06 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2434 Phoenix (PHX) 20:08 planerad
Boeing 777-300ER N731AN American Airlines AA 107 London (LHR) 20:10 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 410 Santo Domingo (SDQ) 20:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 748 Las Vegas (LAS) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 247 Minneapolis (MSP) 20:20 planerad
Airbus A320 Aer Lingus EI 5091 Tampa (TPA) 20:21 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1818 Port of Spain 20:25 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1824 Las Vegas (LAS) 20:27 planerad
Boeing 757 American Airlines AA 2783 Eagle 20:30 planerad
Boeing 777 British Airways BA 113 London (LHR) 20:30 planerad
Boeing 747-8 Korean Air KE 85 Seoul (ICN) 20:30 planerad
Boeing 747-400 Mixed PH-BFS KLM KL 643 Amsterdam (AMS) 20:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 274 Los Angeles (LAX) 20:31 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 16 San Francisco (SFO) 20:32 planerad
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 9 London (LHR) 20:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1815 Syracuse (SYR) 20:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 720 Atlanta 20:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 576 New Orleans (MSY) 20:48 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1112 Willemstad (CUR) 20:55 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1631 Jacksonville (JAX) 20:59 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 332 San Juan (SJU) 20:59 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 4 - 11 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1278 Boston (BOS) 20:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 97 Denver (DEN) 20:00 planerad
United Airlines UA 730 Chicago 20:00 planerad
Airbus A330-300 Aeroflot SU 103 Moscow (SVO) 20:10 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 48 Amsterdam (AMS) 20:11 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 129 Los Angeles (LAX) 20:15 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4077 Nashville (BNA) 20:20 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 176 London (LHR) 20:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1578 Las Vegas 20:29 planerad
Boeing 777-200 Air France AF 19 Paris (ORY) 20:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1415 San Francisco (SFO) 20:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1677 Jacksonville (JAX) 20:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 918 Boston (BOS) 20:30 planerad
Boeing 767-300 Icelandair FI 614 Reykjavík (KEF) 20:30 planerad
Boeing 747-400 Virgin Atlantic VS 128 Manchester (MAN) 20:30 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7018 London (LGW) 20:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 225 Tampa (TPA) 20:42 planerad
Airbus A330-300 SWISS LX 23 Geneva (GVA) 20:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 726 Phoenix (PHX) 20:47 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2809 Santo Domingo (SDQ) 20:58 planerad

21:00 20.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 140°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A330-200 Delta Air Lines DL 4 London (LHR) 21:00 planerad
Boeing 787-9 El Al LY 28 Newark Liberty International 21:00 planerad
Boeing 767-300 LATAM Airlines Ecuador XL 1436 Guayaquil 21:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 799 Nassau (NAS) 21:09 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 985 Santo Domingo (SDQ) 21:17 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1186 Raleigh/Durham (RDU) 21:19 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2 Fort Lauderdale (FLL) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Delta Air Lines DL 214 Atlanta 21:20 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4055 Raleigh/Durham (RDU) 21:30 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7015 London (LGW) 21:30 planerad
Boeing 787-8 LN-LNG Norwegian Air Shuttle DY 7005 Stockholm (ARN) 21:30 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7019 Paris (CDG) 21:30 planerad
Airbus A340-600 D-AIHW Lufthansa LH 404 Frankfurt-am-Main (FRA) 21:30 planerad
Boeing 787-9 LOT - Polish Airlines LO 26 Warsaw (WAW) 21:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 238 Los Angeles (LAX) 21:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 516 San Francisco (SFO) 21:40 planerad
Boeing 777-200 Air France AF 8 Paris (CDG) 21:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1118 Charlotte (CLT) 21:51 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1184 Orlando (MCO) 21:54 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 922 Mexico City (MEX) 21:58 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 429 Fort Myers (RSW) 21:00 planerad
United Airlines UA 698 Washington 21:00 planerad
Airbus A330-300 Virgin Atlantic VS 46 London (LHR) 21:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2756 Phoenix (PHX) 21:05 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 116 London (LHR) 21:15 planerad
Airbus A380-800 Singapore Airlines SQ 25 Frankfurt-am-Main (FRA) 21:15 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 248 Minneapolis (MSP) 21:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1723 Los Angeles (LAX) 21:18 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 471 São Paulo (GRU) 21:18 planerad
Boeing 787-9 Royal Air Maroc AT 201 Casablanca (CMN) 21:20 planerad
Boeing 777-300ER Kuwait Airways KU 118 Kuwait City (KWI) 21:25 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 659 Kingston (KIN) 21:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1205 Portland (PDX) 21:29 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 106 London (LHR) 21:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 185 Los Angeles (LAX) 21:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2215 San Francisco (SFO) 21:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2989 Orlando (MCO) 21:33 planerad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 865 Vancouver (YVR) 21:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1295 Austin (AUS) 21:38 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 44 Dublin (DUB) 21:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 937 Santiago 21:41 planerad
Airbus A330 Alitalia AZ 605 Milan (MXP) 21:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 745 Ponce 21:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 711 Las Vegas (LAS) 21:52 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 953 Buenos Aires (EZE) 21:55 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 172 London (LHR) 21:55 planerad

22:00 20.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 140°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 4 - 12 min.
Boeing 767-300 American Airlines AA 1142 Miami (MIA) 22:00 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1024 San Francisco (SFO) 22:00 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 570 San Salvador 22:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1106 Chicago (ORD) 22:00 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7011 Copenhagen (CPH) 22:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1054 West Palm Beach (PBI) 22:02 planerad
Embraer 190 Hawaiian Airlines HA 2073 Tampa (TPA) 22:02 planerad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 32 Taipei (TPE) 22:10 planerad
Boeing 777 Aer Lingus EI 8879 London (LHR) 22:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1804 San Juan (SJU) 22:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 478 Jacksonville (JAX) 22:19 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 426 Seattle (SEA) 22:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1001 Buffalo (BUF) 22:26 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2992 Mexico City (MEX) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 11 Montego Bay (MBJ) 22:30 planerad
Boeing 777-300ER B-KPU Cathay Pacific CX 846 Hong Kong (HKG) 22:35 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1104 Austin (AUS) 22:35 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1412 Los Angeles (LAX) 22:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 790 Punta Cana (PUJ) 22:52 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 556 Santiago 22:56 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1802 Fort Lauderdale (FLL) 22:58 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 10 - 14 min.
Airbus A350-1000 Qatar Airways QR 702 Doha (DOH) 22:00 planerad
Airbus A330-300 Virgin Atlantic VS 138 London (LHR) 22:00 planerad
Airbus A330 Aer Lingus EI 108 Dublin (DUB) 22:10 planerad
Airbus A330-300 SWISS LX 15 Zurich (ZRH) 22:10 planerad
Airbus A380-800 Emirates EK 206 Milan (MXP) 22:20 planerad
Boeing 777-200 Air France AF 11 Paris (CDG) 22:30 planerad
Boeing 747-400 Mixed PH-BFS KLM KL 644 Amsterdam (AMS) 22:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 234 Burlington 22:44 planerad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 951 São Paulo (GRU) 22:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1823 Los Angeles (LAX) 22:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2002 Buffalo (BUF) 22:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 676 Worcester 22:45 planerad
Boeing 777 British Airways BA 114 London (LHR) 22:45 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 973 Rio De Janeiro (GIG) 22:50 planerad
Airbus A330 Alitalia AZ 611 Rome (FCO) 22:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 486 Rochester (ROC) 22:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 718 Boston (BOS) 22:59 planerad

23:00 20.03.2019

+4°C   Vindar: 3 m/s @ 121°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 14 min.
Airbus A320 Interjet 4O 960 Cancún (CUN) 23:00 planerad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 297 Shanghai (PVG) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 550 Port of Spain 23:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1388 Phoenix (PHX) 23:19 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 652 Cancún (CUN) 23:21 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2201 Los Angeles (LAX) 23:22 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 526 Port of Spain 23:25 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1190 Orlando (MCO) 23:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1562 Bridgetown 23:40 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2049 West Palm Beach (PBI) 23:42 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2075 Tampa 23:42 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 468 Los Angeles (LAX) 23:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1928 Charlotte (CLT) 23:55 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 104 San Francisco (SFO) 23:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A380-800 Etihad Airways EY 100 Abu Dhabi (AUH) 23:00 planerad
Boeing 787-9 Virgin Atlantic VS 10 London (LHR) 23:00 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 104 London (LHR) 23:15 planerad
Airbus A340-600 D-AIHW Lufthansa LH 405 Frankfurt-am-Main (FRA) 23:20 planerad
Boeing 787-9 LOT - Polish Airlines LO 27 Warsaw (WAW) 23:20 planerad
Boeing 787-9 El Al LY 8 Tel Aviv (TLV) 23:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 437 Santiago 23:25 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7016 London (LGW) 23:30 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7006 Stockholm (ARN) 23:30 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7020 Paris (CDG) 23:30 planerad
Boeing 787-8 LATAM Airlines LA 531 Lima (LIM) 23:30 planerad
Airbus A330-200 Avianca Brazil O6 8501 São Paulo (GRU) 23:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 609 Santo Domingo (SDQ) 23:40 planerad
Airbus A380-800 Emirates EK 202 Dubai (DXB) 23:45 planerad
Boeing 777-200 Air France AF 9 Paris (CDG) 23:50 planerad
Boeing 737-700 Delta Air Lines DL 214 Lagos (LOS) 23:50 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1503 San Juan (SJU) 23:58 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1561 Bridgetown 23:59 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 839 Aguadilla 23:59 planerad
Airbus A330-200 Delta Air Lines DL 3 London (LHR) 23:59 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7012 Copenhagen (CPH) 23:59 planerad

00:00 21.03.2019

+4°C   Vindar: 3 m/s @ 121°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A321 American Airlines AA 166 San Francisco (SFO) 00:08 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 17 Kingston (KIN) 00:10 planerad
Airbus A340-600 Virgin Atlantic VS 25 London (LHR) 00:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 4 San Juan (SJU) 00:21 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1124 Los Angeles (LAX) 00:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 616 San Francisco (SFO) 00:22 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1907 Los Angeles (LAX) 00:26 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 804 Tocumen (PTY) 00:35 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 36 Santiago 00:38 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1002 Fort Lauderdale (FLL) 00:42 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 502 Guatemala City 00:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 610 Santo Domingo (SDQ) 00:49 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 767-300 LATAM Airlines Ecuador XL 1439 Guayaquil 00:05 planerad
Airbus A330 AVIANCA AV 245 Bogota (BOG) 00:10 planerad
Airbus A330-200 TAP Portugal TP 208 Lisbon (LIS) 00:30 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2993 Mexico City (MEX) 00:50 planerad
Boeing 747-8 Korean Air KE 86 Seoul (ICN) 00:50 planerad
Boeing 777-300ER Turkish Airlines TK 12 Istanbul (IST) 00:55 planerad
Airbus A330-300 Virgin Atlantic VS 154 London (LHR) 00:55 planerad

01:00 21.03.2019

+4°C   Vindar: 3 m/s @ 121°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 10 min.
Boeing 767 DHL Aviation EEMEA ES 6411 Caracas (CCS) 01:00 planerad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 404 Mexico City (MEX) 01:10 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 566 San Salvador 01:20 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 551 Port of Spain 01:05 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7700 Amsterdam (AMS) 01:05 planerad
Boeing 777-300ER EVA Air BR 31 Taipei (TPE) 01:20 planerad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 845 Hong Kong (HKG) 01:20 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 527 Port of Spain 01:25 planerad
Boeing 777-300 China Eastern Airlines MU 298 Shanghai (PVG) 01:45 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 807 Tocumen (PTY) 01:55 planerad

02:00 21.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 105°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 40 min.
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 16 Kingston (KIN) 02:00 planerad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 401 Mexico City (MEX) 02:40 planerad

03:00 21.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 105°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 12 min.
Airbus A330 AVIANCA AV 20 Bogota (BOG) 03:40 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 808 Tocumen (PTY) 03:52 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 767 DHL Aviation EEMEA ES 6410 Caracas (CCS) 03:30 planerad

04:00 21.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 105°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 3 - 4 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 90 San Diego (SAN) 04:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 14 Los Angeles 04:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1224 Los Angeles 04:57 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 AVIANCA AV 671 San Jose 04:30 planerad

05:00 21.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 99°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 2 - 21 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 136 Phoenix (PHX) 05:00 planerad
Boeing 777-300ER China Southern Airlines CZ 399 Guangzhou (CAN) 05:10 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 469 Tel Aviv (TLV) 05:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 916 San Francisco (SFO) 05:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1424 Los Angeles 05:33 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1280 Phoenix (PHX) 05:35 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 520 Port of Spain 05:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 470 Los Angeles 05:40 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 98 Denver (DEN) 05:40 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 726 Port of Spain 05:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 450 Portland (PDX) 05:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 66 Albuquerque (ABQ) 05:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 358 Burbank 05:58 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1206 Portland (PDX) 05:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 670 San Jose (SJC) 05:59 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 40 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 209 Santo Domingo (SDQ) 05:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 559 Kingston (KIN) 05:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 837 Santiago 05:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1403 San Juan (SJU) 05:40 planerad

06:00 21.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 99°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A319 AVIANCA AV 42 Cali 06:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2810 Santo Domingo (SDQ) 06:02 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 2994 Mexico City (MEX) 06:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 264 Seattle 06:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 936 Santiago 06:23 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 18 Seattle (SEA) 06:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 72 Salt Lake City (SLC) 06:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 65 Las Vegas 06:29 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 960 Kingston (KIN) 06:31 planerad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 400 Mexico City (MEX) 06:35 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 217 Dakar 06:38 planerad
Airbus A340-600 South African Airways SA 203 Johannesburg (JNB) 06:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 917 Boston (BOS) 06:42 planerad
Boeing 777-200 American Airlines AA 974 Rio De Janeiro (GIG) 06:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 185 Rochester (ROC) 06:51 planerad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 50 Honolulu (HNL) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 12 - 18 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2525 Tampa (TPA) 06:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2802 Buffalo (BUF) 06:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 601 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 621 Nassau (NAS) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 935 Port-au-Prince 06:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 583 Orlando 06:12 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1487 Phoenix (PHX) 06:30 planerad
Airbus A330 AVIANCA AV 21 Bogota (BOG) 06:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 779 Montego Bay (MBJ) 06:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1273 Charleston (CHS) 06:45 planerad
Airbus A320 Interjet 4O 961 Cancún (CUN) 06:55 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 4657 Boston 06:59 planerad

07:00 21.03.2019

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 99°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 2 - 8 min.
Airbus A321 American Airlines AA 28 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2875 San Jose (SJC) 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 824 Seattle (SEA) 07:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 233 Burlington 07:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2651 Phoenix (PHX) 07:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2001 Buffalo (BUF) 07:03 planerad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 888 Vancouver (YVR) 07:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 671 Worcester 07:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 746 Ponce 07:06 planerad
Boeing 777-300ER American Airlines AA 950 São Paulo (GRU) 07:10 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 472 São Paulo (GRU) 07:14 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 150 Palm Springs 07:22 planerad
Boeing 787-9 LATAM Airlines LA 532 Santiago (SCL) 07:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1694 Las Vegas (LAS) 07:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2163 Phoenix (PHX) 07:30 planerad
Boeing 777-300ER Air India AI 101 New Delhi (DEL) 07:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1678 Jacksonville (JAX) 07:42 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3985 Raleigh/Durham (RDU) 07:44 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 486 Los Angeles 07:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 197 Boston 07:46 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1248 Las Vegas (LAS) 07:47 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 276 San Francisco (SFO) 07:49 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 110 San Francisco (SFO) 07:55 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 72 Los Angeles (LAX) 07:55 planerad
Bombardier CRJ900 Jet Airways (India) 9W 7153 Charlotte 07:59 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 2 - 11 min.
Airbus A321 American Airlines AA 33 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 76 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 7 Seattle (SEA) 07:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 53 West Palm Beach (PBI) 07:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2883 Orlando (MCO) 07:12 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1105 Chicago (ORD) 07:14 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 10 Montego Bay (MBJ) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 449 Portland (PDX) 07:20 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3356 Montréal (YUL) 07:22 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 219 Charlotte (CLT) 07:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 519 Atlanta 07:22 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 969 Las Vegas (LAS) 07:30 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1399 Los Angeles (LAX) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 521 Port of Spain 07:30 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2841 Kingston (KIN) 07:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 885 Raleigh/Durham (RDU) 07:36 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 751 Cancún (CUN) 07:37 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 116 Syracuse (SYR) 07:38 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1634 Burlington 07:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 623 San Francisco 07:45 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 727 Port of Spain 07:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 525 Tampa (TPA) 07:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 675 New Orleans (MSY) 07:54 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3750 Boston (BOS) 07:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 978 St. George (ANU) 07:55 planerad

08:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 109°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 11 min.
Boeing 777-200 American Airlines AA 954 Buenos Aires (EZE) 08:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 162 Sacramento (SMF) 08:05 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1504 San Juan (SJU) 08:09 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 436 Santiago 08:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 354 Ontario (ONT) 08:21 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2197 Los Angeles (LAX) 08:25 planerad
Embraer 190 Hawaiian Airlines HA 2003 Boston (BOS) 08:28 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1010 Santo Domingo (SDQ) 08:39 planerad
Airbus A350-900 Qatar Airways QR 703 Doha (DOH) 08:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 990 Orlando (MCO) 08:42 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1502 Fort Lauderdale (FLL) 08:50 planerad
Airbus A380-800 Emirates EK 203 Dubai (DXB) 08:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2024 Los Angeles (LAX) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 3 - 9 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1 Los Angeles (LAX) 08:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2474 San Juan (SJU) 08:05 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 2234 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1611 Las Vegas (LAS) 08:10 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 1657 Los Angeles (LAX) 08:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1444 Charlotte (CLT) 08:15 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 2961 San Francisco (SFO) 08:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1835 Port-au-Prince 08:16 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3878 Raleigh/Durham (RDU) 08:19 planerad
Boeing 737-800 Aeromexico AM 405 Mexico City (MEX) 08:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 677 Jacksonville (JAX) 08:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 949 Grenada 08:31 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 871 Salt Lake City (SLC) 08:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2514 Austin (AUS) 08:35 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 461 Saint Martin (SXM) 08:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 437 International 08:40 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1701 Fort Lauderdale (FLL) 08:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 841 Savannah (SAV) 08:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1444 Atlanta 08:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 493 Santo Domingo (SDQ) 08:45 planerad
Boeing 737-300 Cayman Airways KX 793 Georgetown (GCM) 08:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1327 Cancún (CUN) 08:48 planerad
Airbus A319 AVIANCA AV 43 Cali 08:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1817 Port of Spain 08:57 planerad

09:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 109°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 6 - 10 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 54 West Palm Beach (PBI) 09:00 planerad
Airbus A330-200 Avianca Brazil O6 8500 Sao Paulo 09:00 planerad
United Airlines UA 754 Chicago 09:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 248 Orlando (MCO) 09:05 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 838 Aguadilla 09:11 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1630 Fort Myers (RSW) 09:21 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2101 Buffalo (BUF) 09:26 planerad
Airbus A330 Aerolineas Argentinas AR 1300 Buenos Aires (EZE) 09:35 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 312 Santiago 09:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2232 International 09:53 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 1571 Miami (MIA) 09:54 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 326 Tampa (TPA) 09:56 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 391 Santo Domingo (SDQ) 09:56 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A321 American Airlines AA 331 Los Angeles (LAX) 09:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 349 Seattle (SEA) 09:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 438 Cancún (CUN) 09:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 518 Boston (BOS) 09:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 795 Austin (AUS) 09:05 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 178 London (LHR) 09:05 planerad
Airbus A340-600 Virgin Atlantic VS 26 London (LHR) 09:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 289 Orlando (MCO) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 803 Tocumen (PTY) 09:19 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 403 San Juan (SJU) 09:20 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 455 Providenciales 09:20 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1407 Los Angeles (LAX) 09:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 415 San Francisco (SFO) 09:30 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1669 Punta Cana (PUJ) 09:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 921 Mexico City (MEX) 09:34 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1140 Boston (BOS) 09:40 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 625 San Francisco (SFO) 09:40 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 329 Fort Myers (RSW) 09:41 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 441 Montego Bay (MBJ) 09:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 457 Nassau (NAS) 09:45 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 1666 Los Angeles (LAX) 09:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2369 Phoenix (PHX) 09:59 planerad

10:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 109°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 2 - 25 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1443 International 10:00 planerad
Boeing 777-300ER ANA NH 110 Tokyo (HND) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 794 Austin (AUS) 10:02 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2498 Atlanta 10:27 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 315 Syracuse (SYR) 10:29 planerad
Embraer 175 Royal Jordanian RJ 7744 Raleigh/Durham (RDU) 10:30 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 4600 Detroit 10:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2629 Minneapolis (MSP) 10:31 planerad
Embraer 190 Singapore Airlines SQ 1561 Burlington 10:42 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1302 Fort Lauderdale (FLL) 10:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1633 Burlington 10:48 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 3 - 16 min.
Airbus A321 American Airlines AA 255 Los Angeles (LAX) 10:00 planerad
Boeing 777-300ER Cathay Pacific CX 841 Hong Kong (HKG) 10:00 planerad
Airbus A330-200 Hawaiian Airlines HA 51 Honolulu (HNL) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 855 Providenciales 10:03 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1537 Santiago 10:11 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3957 Toronto (YYZ) 10:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 743 St. George (ANU) 10:18 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 571 San Salvador 10:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 243 Havana (HAV) 10:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 479 Montego Bay (MBJ) 10:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 153 West Palm Beach (PBI) 10:29 planerad
Airbus A350-900 Qatar Airways QR 704 Doha (DOH) 10:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 803 San Juan (SJU) 10:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 615 San Francisco (SFO) 10:55 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 509 Santo Domingo (SDQ) 10:58 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 1571 Miami (MIA) 10:59 planerad

11:00 21.03.2019

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 114°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 777-300ER JAL JL 6 Tokyo (HND) 11:00 planerad
Airbus A380-800 Korean Air KE 81 Seoul (ICN) 11:00 planerad
Cessna Cape Air 9K 100 Hyannis 11:05 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3750 Boston 11:19 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3543 Nashville (BNA) 11:27 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 886 Raleigh/Durham (RDU) 11:28 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1274 Dallas 11:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1274 Charleston (CHS) 11:38 planerad
Boeing 777-300ER Air France AF 22 Paris (CDG) 11:40 planerad
Boeing 777-300 Saudia SV 21 Jeddah (JED) 11:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1139 Cancún (CUN) 11:51 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 218 Charlotte (CLT) 11:58 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 American Airlines AA 179 San Francisco (SFO) 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 702 Buffalo (BUF) 11:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3604 Chicago (ORD) 11:00 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 2040 Fort Lauderdale (FLL) 11:00 planerad
Airbus A340-600 South African Airways SA 204 Johannesburg (JNB) 11:15 planerad
Airbus A380-800 Emirates EK 204 Dubai (DXB) 11:20 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 789 Orlando (MCO) 11:21 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 991 Los Angeles (LAX) 11:30 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 4647 Raleigh 11:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1691 Liberia 11:34 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 647 San Francisco (SFO) 11:40 planerad
Boeing 777-300ER China Southern Airlines CZ 300 Guangzhou (CAN) 11:40 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1762 Los Angeles (LAX) 11:40 planerad
Boeing 777-300ER ANA NH 9 Tokyo 11:45 planerad

12:00 21.03.2019

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 114°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A380-800 9V-SKP Singapore Airlines SQ 26 Frankfurt-am-Main (FRA) 12:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 789 Cancún (CUN) 12:21 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 490 Orlando (MCO) 12:25 planerad
Boeing 787 Uzbekistan Airways HY 101 Tashkent (TAS) 12:25 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 117 London (LHR) 12:30 planerad
Airbus A330-200 Air Serbia JU 500 Belgrade (BEG) 12:30 planerad
Airbus A320 VivaAerobus VB 3940 Mexico City (MEX) 12:30 planerad
Airbus A319 AVIANCA AV 210 Bogota 12:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2843 Kingston (KIN) 12:40 planerad
Airbus A330-300 Turkish Airlines TK 3 Istanbul (IST) 12:45 planerad
Boeing 767-300 American Airlines AA 45 Paris 12:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 520 Atlanta 12:54 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 502 Fort Lauderdale (FLL) 12:57 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 906 Chicago (ORD) 12:58 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 842 Savannah (SAV) 12:59 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 4 - 24 min.
Cessna Cape Air 9K 101 Hyannis 12:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 627 Puerto Plata 12:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2571 San Juan (SJU) 12:00 planerad
Boeing 777-300ER JAL JL 3 Tokyo (NRT) 12:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 34 Burlington 12:06 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3609 Raleigh/Durham (RDU) 12:10 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1729 Fort Myers (RSW) 12:13 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 487 Santo Domingo (SDQ) 12:16 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2821 Nassau (NAS) 12:20 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7014 London (LGW) 12:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 586 Rochester (ROC) 12:44 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4052 Boston (BOS) 12:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 277 Chicago (ORD) 12:59 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23