Jacksonville, Jacksonville (JAX / KJAX)

Planespotter’s tidtabell

09:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 30 min.
United Airlines UA 420 Washington 09:00 planerad
United Airlines UA 38 New York 09:00 planerad
United Airlines UA 1045 Houston 09:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4430 Miami (MIA) 09:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 772 Charlotte (CLT) 09:40 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2117 Atlanta 09:44 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 465 Detroit (DTW) 09:50 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5155 Charlotte (CLT) 09:52 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 14 - 26 min.
Airbus A319 American Airlines AA 2073 Charlotte (CLT) 09:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5186 Miami 09:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2112 Atlanta 09:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2135 Miami 09:45 planerad

10:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4729 Philadelphia 10:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1018 Fort Lauderdale (FLL) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 484 Nashville (BNA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Baltimore (BWI) 10:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1944 Charlotte (CLT) 10:39 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1746 Detroit (DTW) 10:43 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1961 Atlanta 10:48 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5436 New York (LGA) 10:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1558 New York 10:54 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1109 Boston (BOS) 10:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 31 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5155 Charlotte 10:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4430 Miami (MIA) 10:01 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 772 Charlotte (CLT) 10:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4734 Nashville (BNA) 10:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2116 Washington (DCA) 10:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2117 Atlanta 10:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 480 Detroit (DTW) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 484 Fort Lauderdale (FLL) 10:50 planerad

11:00 23.03.2019

+18°C   Vindar: 3 m/s @ 12°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07, 31

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 3 - 18 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 677 New York (JFK) 11:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4288 Nashville (BNA) 11:15 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5710 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5218 Boston (BOS) 11:33 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 474 Denver (DEN) 11:33 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4465 Washington (DCA) 11:34 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5403 Charlotte (CLT) 11:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2321 Atlanta 11:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3334 Baltimore (BWI) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2198 Dallas (DAL) 11:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 589 Washington (DCA) 11:52 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4021 Miami (MIA) 11:52 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 955 Chicago (ORD) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Nashville (BNA) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4520 Chicago (MDW) 11:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5388 New York (LGA) 11:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1746 Detroit (DTW) 11:27 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1944 Charlotte (CLT) 11:29 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1210 Boston (BOS) 11:32 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 889 New York (JFK) 11:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4288 Houston (HOU) 11:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 678 New York (JFK) 11:47 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1961 Atlanta 11:50 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5710 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:50 planerad

12:00 23.03.2019

+18°C   Vindar: 3 m/s @ 12°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07, 31

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 45 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 315 Atlanta 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2382 Baltimore (BWI) 12:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1990 Philadelphia (PHL) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 4 - 13 min.
Boeing 737-700 United Airlines UA 1795 Chicago (ORD) 12:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4465 Washington (DCA) 12:04 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5403 Charlotte (CLT) 12:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2321 Baltimore (BWI) 12:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5278 Boston (BOS) 12:12 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3346 Baltimore (BWI) 12:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4021 Miami (MIA) 12:22 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 475 Denver (DEN) 12:23 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1853 Fort Lauderdale (FLL) 12:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 270 Dallas (DAL) 12:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 955 Chicago (ORD) 12:40 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 315 Atlanta 12:50 planerad

13:00 23.03.2019

+18°C   Vindar: 3 m/s @ 12°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07, 31

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 1 - 27 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1754 Charlotte (CLT) 13:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4637 Charlotte (CLT) 13:19 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5521 Washington 13:46 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5429 New York (LGA) 13:47 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2013 Minneapolis (MSP) 13:48 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1203 Chicago (ORD) 13:49 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4414 Washington (DCA) 13:49 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1309 Atlanta 13:50 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 12 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2382 Minneapolis 13:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1990 Philadelphia (PHL) 13:37 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4637 Charlotte 13:49 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1754 Charlotte (CLT) 13:51 planerad

14:00 23.03.2019

+18°C   Vindar: 3 m/s @ 12°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07, 31

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 8 - 18 min.
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2509 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3694 Nashville (BNA) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1086 Fort Lauderdale (FLL) 14:30 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1637 Charlotte (CLT) 14:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 678 Atlanta 14:40 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1273 Atlanta 14:58 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 14 - 15 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5521 Washington (DCA) 14:21 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1309 Atlanta 14:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2013 Minneapolis (MSP) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3694 Miami 14:50 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5427 New York (LGA) 14:59 planerad

15:00 23.03.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 58°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 20 - 33 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4022 Miami (MIA) 15:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5548 Denver (DEN) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4225 Baltimore (BWI) 15:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2115 Washington (DCA) 15:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 29 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1086 Chicago (MDW) 15:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1202 Chicago (ORD) 15:05 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2509 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 678 Baltimore (BWI) 15:10 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1637 Charlotte (CLT) 15:22 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4022 Miami (MIA) 15:29 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1273 Atlanta 15:58 planerad

16:00 23.03.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 58°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 12 - 15 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3441 Newark (EWR) 16:02 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4685 Washington (DCA) 16:14 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2060 Atlanta 16:19 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5242 Charlotte (CLT) 16:34 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5548 Dallas (DAL) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4225 Denver (DEN) 16:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 716 Washington (DCA) 16:36 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3716 Chicago (ORD) 16:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4462 Washington (DCA) 16:57 planerad

17:00 23.03.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 58°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 22 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1848 Chicago (MDW) 17:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4547 Philadelphia (PHL) 17:05 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5439 New York (LGA) 17:08 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2094 Atlanta 17:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3904 Fort Lauderdale (FLL) 17:20 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6087 Boston (BOS) 17:22 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 4605 New York (JFK) 17:44 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1271 Chicago (ORD) 17:44 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1566 New York (JFK) 17:48 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3375 Boston (BOS) 17:57 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 12 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 23 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4705 Philadelphia (PHL) 17:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2060 Atlanta 17:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5242 Charlotte (CLT) 17:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5096 Nashville (BNA) 17:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1848 Houston (HOU) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3904 San Juan Bautista 17:55 planerad

18:00 23.03.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 65°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 - 15 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1209 Boston (BOS) 18:14 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1609 Baltimore (BWI) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4824 Dallas (DAL) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5289 Minneapolis (MSP) 18:45 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 19 min.
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6109 Boston (BOS) 18:10 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2094 Atlanta 18:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3405 New York 18:27 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1787 Newark (EWR) 18:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1410 Boston (BOS) 18:49 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5308 Boston (BOS) 18:50 planerad

19:00 23.03.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 65°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 7 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3819 Miami (MIA) 19:02 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2176 Atlanta 19:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 477 New York (JFK) 19:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1639 Nashville (BNA) 19:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4560 Charlotte (CLT) 19:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 726 Fort Lauderdale (FLL) 19:25 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4824 Baltimore (BWI) 19:05 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 12 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:09 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1610 Baltimore (BWI) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5289 Fort Lauderdale (FLL) 19:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3819 Miami (MIA) 19:29 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2617 Fort Lauderdale (FLL) 19:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1639 Baltimore (BWI) 19:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4560 Charlotte (CLT) 19:54 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 478 New York (JFK) 19:58 planerad

20:00 23.03.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 65°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 17 - 23 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2408 Baltimore (BWI) 20:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1793 Philadelphia (PHL) 20:28 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2196 Atlanta 20:40 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 40 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 726 Miami 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2408 Nashville (BNA) 20:40 planerad

21:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 65°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 21 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5517 Baltimore (BWI) 21:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2074 Chicago (ORD) 21:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 126 Kansas City (MCI) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4580 Houston (HOU) 21:40 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2449 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:52 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1236 Atlanta 21:59 planerad

22:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 65°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 12 min.
Airbus A319 American Airlines AA 2004 Charlotte (CLT) 22:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 780 Baltimore (BWI) 22:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5368 New York 22:28 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3613 Nashville (BNA) 22:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 506 Denver (DEN) 22:47 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4551 Washington (DCA) 22:52 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3848 Denver (DEN) 22:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2618 Fort Lauderdale (FLL) 22:58 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 126 Fort Lauderdale (FLL) 22:10 planerad

23:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 65°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 20 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1677 New York (JFK) 23:12 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4355 Miami (MIA) 23:17 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1122 Fort Lauderdale (FLL) 23:22 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 312 Chicago (ORD) 23:22 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1015 Houston (HOU) 23:25 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1156 Newark (EWR) 23:31 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 1305 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:51 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1872 Charlotte (CLT) 23:52 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2537 Atlanta 23:54 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2107 Houston (IAH) 23:55 planerad

00:00 24.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 20 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4060 Denver (DEN) 00:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2009 Boston (BOS) 00:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2513 Nashville (BNA) 00:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2182 Atlanta 00:55 planerad

01:00 24.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

02:00 24.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

03:00 24.03.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 66°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

04:00 24.03.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 66°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

05:00 24.03.2019

+13°C   Vindar: 3 m/s @ 66°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 14 - 27 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1973 Charlotte (CLT) 05:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1678 New York (JFK) 05:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 Nashville (BNA) 05:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2191 Atlanta 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 507 Las Vegas 05:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2010 Boston (BOS) 05:59 planerad

06:00 24.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2042 Las Vegas (LAS) 06:15 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4354 Miami (MIA) 06:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5143 New York 06:01 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2789 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2012 Philadelphia (PHL) 06:14 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 997 Atlanta 06:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 495 Denver (DEN) 06:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2142 Atlanta 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4484 Las Vegas (LAS) 06:40 planerad

07:00 24.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 9 - 20 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1017 Fort Lauderdale (FLL) 07:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1569 Houston (IAH) 07:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4643 Washington (DCA) 07:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3022 Fort Lauderdale (FLL) 07:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2157 Atlanta 07:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1635 Chicago (ORD) 07:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 465 Minneapolis (MSP) 07:45 planerad

08:00 24.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 63°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 07

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 11 - 22 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4002 Fort Lauderdale (FLL) 08:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 851 Philadelphia 08:31 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2112 Atlanta 08:33 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2135 Fort Lauderdale (FLL) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 6 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1014 Baltimore (BWI) 08:00 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 375 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4387 Chicago (MDW) 08:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2916 Baltimore (BWI) 08:25 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21