Jacksonville, Jacksonville (JAX / KJAX)

Planespotter’s tidtabell

19:00 24.06.2019

+37°C   Vindar: 5 m/s @ 290°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1370 m   Uppskattad bana: 25, 31

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 8 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 1315 Cleveland (CLE) 19:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2718 Fort Lauderdale (FLL) 19:08 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3481 Chicago (ORD) 19:14 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5028 Charlotte 19:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1789 Atlanta 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 287 Denver (DEN) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4637 Denver (DEN) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1290 Chicago (MDW) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 498 Baltimore (BWI) 19:40 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 18 min.
United Airlines UA 1110 Houston 19:00 planerad
United Airlines UA 41 New York 19:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1257 New York (JFK) 19:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1354 Atlanta 19:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4462 Washington (DCA) 19:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3614 Houston (IAH) 19:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3819 Miami (MIA) 19:22 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 12 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2617 Fort Lauderdale (FLL) 19:43 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3481 Chicago (ORD) 19:44 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 3896 Washington (IAD) 19:46 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5028 Charlotte (CLT) 19:51 planerad

20:00 24.06.2019

+29°C   Vindar: 2 m/s @ 232°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 13 - 29 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1209 Boston (BOS) 20:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 276 Houston (HOU) 20:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2042 Las Vegas (LAS) 20:44 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2408 Atlanta 20:50 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 287 Baltimore (BWI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4637 Baltimore (BWI) 20:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1789 Atlanta 20:09 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1366 Cincinnati (CVG) 20:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1290 Fort Lauderdale (FLL) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 498 Washington 20:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1410 Boston (BOS) 20:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 276 Nashville (BNA) 20:45 planerad

21:00 24.06.2019

+29°C   Vindar: 2 m/s @ 232°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 13 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3690 Chicago (ORD) 21:19 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5234 New York (LGA) 21:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2478 Columbus 21:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6079 Boston (BOS) 21:36 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3740 Chicago (ORD) 21:49 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2042 Philadelphia (PHL) 21:28 planerad

22:00 24.06.2019

+29°C   Vindar: 2 m/s @ 232°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 21 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1273 Atlanta 22:00 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2449 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:01 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2490 New York (JFK) 22:22 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3591 Chicago (ORD) 22:27 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 2008 Detroit (DTW) 22:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2145 Fort Lauderdale (FLL) 22:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4551 Washington (DCA) 22:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2546 Baltimore (BWI) 22:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5100 New York (JFK) 22:43 planerad
Bombardier CRJ700 ANA NH 6508 Chicago 22:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 506 Denver (DEN) 22:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5457 Baltimore (BWI) 22:55 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2879 Detroit (DTW) 22:58 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3668 Miami (MIA) 22:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2618 Fort Lauderdale (FLL) 22:59 planerad

23:00 24.06.2019

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 9 - 21 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4441 Miami (MIA) 23:01 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2107 Houston (IAH) 23:10 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1793 Philadelphia (PHL) 23:31 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1122 Fort Lauderdale (FLL) 23:47 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1677 New York (JFK) 23:49 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 1305 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:58 planerad

00:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 7 - 44 min.
Airbus A320 American Airlines AA 818 Charlotte (CLT) 00:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2009 Boston (BOS) 00:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 778 Nashville (BNA) 00:15 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 560 Atlanta 00:59 planerad

01:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

02:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 250°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

03:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 250°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

04:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 250°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

05:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 281°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 31

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 18 - 22 min.
Airbus A320 American Airlines AA 1973 Charlotte (CLT) 05:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1017 Fort Lauderdale (FLL) 05:30 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2012 Philadelphia (PHL) 05:52 planerad

06:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 281°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 31

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 4 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2789 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2010 Boston (BOS) 06:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1123 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Nashville (BNA) 06:00 planerad
Bombardier CRJ900 China Southern Airlines CZ 1283 New York (JFK) 06:02 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4428 Miami (MIA) 06:05 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5208 New York (JFK) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1411 Denver (DEN) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2110 Denver (DEN) 06:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3633 Miami (MIA) 06:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6006 Boston (BOS) 06:29 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1678 New York (JFK) 06:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2442 Atlanta 06:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 495 Denver (DEN) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 255 Washington 06:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2360 Detroit (DTW) 06:45 planerad

07:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 281°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 31

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1199 Fort Lauderdale (FLL) 07:25 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 15 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4643 Washington (DCA) 07:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5153 New York (LGA) 07:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 4128 Chicago (ORD) 07:12 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3484 Chicago (ORD) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1351 Fort Lauderdale (FLL) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1993 Atlanta 07:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2149 Houston (IAH) 07:30 planerad

08:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 296°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 858 Atlanta 08:42 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 20 - 30 min.
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 375 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1199 Baltimore (BWI) 08:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 997 Atlanta 08:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2073 Charlotte (CLT) 08:41 planerad

09:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 296°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 23 min.
United Airlines UA 1046 Houston 09:00 planerad
United Airlines UA 40 New York 09:00 planerad
United Airlines UA 419 Washington 09:00 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3552 Miami (MIA) 09:06 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5155 Charlotte (CLT) 09:11 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2403 St Louis (STL) 09:34 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 851 Philadelphia 09:44 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 112 Atlanta 09:45 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 4 - 7 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 858 Atlanta 09:30 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3552 Miami (MIA) 09:37 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5155 Charlotte (CLT) 09:41 planerad
Embraer RJ145 Lufthansa LH 9373 Washington (IAD) 09:45 planerad

10:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 296°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 677 New York (JFK) 10:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 635 Baltimore (BWI) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1156 Nashville (BNA) 10:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 268 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:18 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4112 Chicago (ORD) 10:21 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 3891 Washington (IAD) 10:31 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1018 Fort Lauderdale (FLL) 10:38 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1664 New York (JFK) 10:45 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5710 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:46 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3435 New York (LGA) 10:51 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3445 Boston (BOS) 10:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 2 - 6 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 850 Philadelphia 10:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 635 Chicago (MDW) 10:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 678 New York (JFK) 10:41 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2348 Atlanta 10:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2116 Washington (DCA) 10:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1157 Nashville (BNA) 10:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3544 Chicago (ORD) 10:51 planerad

11:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 3 m/s @ 295°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 2 - 26 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Dallas (DAL) 11:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 591 Atlanta 11:01 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2753 Detroit (DTW) 11:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 589 Washington (DCA) 11:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1944 Charlotte (CLT) 11:09 planerad
Boeing 717-200 China Southern Airlines CZ 1282 New York (JFK) 11:12 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1990 Philadelphia (PHL) 11:38 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1109 Boston (BOS) 11:43 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4630 Miami (MIA) 11:44 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4181 Miami (MIA) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 711 Philadelphia 11:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3344 Syracuse (SYR) 11:46 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6112 Boston (BOS) 11:48 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 9 - 12 min.
Airbus A319 American Airlines AA 268 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1853 Fort Lauderdale (FLL) 11:13 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 4732 Newark (EWR) 11:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3435 New York (LGA) 11:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Baltimore (BWI) 11:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1664 New York (JFK) 11:36 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 507 New York (JFK) 11:36 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5710 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 591 Atlanta 11:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1944 Charlotte (CLT) 11:57 planerad

12:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 3 m/s @ 295°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 27 - 50 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1317 Atlanta 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 Baltimore (BWI) 12:50 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1747 Atlanta 12:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 3 - 22 min.
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6112 Boston (BOS) 12:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3618 Chicago (ORD) 12:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2753 Detroit (DTW) 12:03 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4181 Miami (MIA) 12:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4630 Miami (MIA) 12:17 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3344 Boston (BOS) 12:17 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1990 Philadelphia (PHL) 12:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 711 Dallas (DAL) 12:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1210 Boston (BOS) 12:23 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1317 Atlanta 12:45 planerad

13:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 3 m/s @ 295°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 22 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 425 Atlanta 13:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1754 Charlotte (CLT) 13:09 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 908 Norfolk (ORF) 13:10 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 4699 Houston (IAH) 13:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5521 Washington (DCA) 13:37 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 410 Chicago (ORD) 13:52 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 649 Minneapolis (MSP) 13:58 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 20 min.
Bombardier CRJ700 ANA NH 6509 Chicago (ORD) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 Buffalo 13:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1747 Atlanta 13:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 425 Atlanta 13:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1754 Charlotte (CLT) 13:51 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 984 Norfolk (ORF) 13:55 planerad

14:00 25.06.2019

+37°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 31

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 16 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 435 Detroit (DTW) 14:01 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1840 Atlanta 14:06 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 974 Minneapolis (MSP) 14:10 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 4971 Washington (IAD) 14:18 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5030 Rochester (ROC) 14:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 121 St. Louis 14:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4696 Miami (MIA) 14:54 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 3 - 27 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5521 Washington (DCA) 14:12 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3890 Washington (IAD) 14:15 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 413 Chicago (ORD) 14:42 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 649 Minneapolis (MSP) 14:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1840 Atlanta 14:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 974 Minneapolis (MSP) 14:51 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 444 Detroit (DTW) 14:54 planerad

15:00 25.06.2019

+37°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 31

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 12 - 18 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4159 Miami (MIA) 15:03 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2297 Atlanta 15:03 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1876 Houston (IAH) 15:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 391 Nashville (BNA) 15:25 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2509 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1874 Fort Lauderdale (FLL) 15:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2115 Washington (DCA) 15:56 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 19 - 20 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5030 Charlotte (CLT) 15:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4696 Miami (MIA) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 121 Baltimore (BWI) 15:25 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4159 Miami (MIA) 15:28 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2297 Atlanta 15:47 planerad

16:00 25.06.2019

+37°C   Vindar: 3 m/s @ 290°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 31

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 15 min.
Embraer 175 United Airlines UA 3732 Newark (EWR) 16:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4685 Washington (DCA) 16:07 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1541 Belleville (BLV) 16:09 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Aeromexico AM 5222 Atlanta 16:13 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1416 Atlanta 16:21 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3441 Newark (EWR) 16:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3387 Mobile (MOB) 16:38 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1609 Baltimore (BWI) 16:39 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6090 New York (LGA) 16:54 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 13 - 19 min.
Airbus A320 United Airlines UA 1863 Houston (IAH) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 391 Houston (HOU) 16:05 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2509 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:22 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 716 Washington (DCA) 16:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1875 Fort Lauderdale (FLL) 16:50 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1600 Belleville (BLV) 16:54 planerad

17:00 25.06.2019

+37°C   Vindar: 4 m/s @ 305°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 32 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3428 Milwaukee (MKE) 17:07 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6008 Boston (BOS) 17:07 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Virgin Atlantic VS 5123 Atlanta 17:39 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 299 New York (JFK) 17:43 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3327 Miami (MIA) 17:54 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 22 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6021 New York (LGA) 17:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3559 Chicago (ORD) 17:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1610 Baltimore (BWI) 17:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1416 Atlanta 17:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4705 Philadelphia (PHL) 17:27 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5927 Boston (BOS) 17:30 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6008 Boston (BOS) 17:37 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3428 Boston (BOS) 17:45 planerad

18:00 25.06.2019

+37°C   Vindar: 4 m/s @ 305°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1354 Atlanta 18:19 planerad
Embraer RJ145 Air Canada AC 4731 Newark (EWR) 18:30 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 12 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:32 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3581 Chicago (ORD) 18:33 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4547 Philadelphia (PHL) 18:41 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 3895 Washington (IAD) 18:56 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3819 Miami (MIA) 18:57 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 11 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3680 Miami (MIA) 18:19 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 284 New York (JFK) 18:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3461 New York (LGA) 18:35 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Korean Air KE 6938 Atlanta 18:45 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19