Indianapolis, Indianapolis (IND / KIND)

Planespotter’s tidtabell

07:00 19.08.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 226°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23L, 23R

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 22 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4346 Washington 07:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1575 Atlanta 07:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3717 Newark (EWR) 07:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 381 Minneapolis 07:09 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2050 Los Angeles (LAX) 07:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4535 New York (LGA) 07:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1151 Minneapolis 07:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2423 Minneapolis (MSP) 07:20 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3563 Houston (IAH) 07:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4050 Chicago 07:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 584 Los Angeles (LAX) 07:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 317 Orlando (MCO) 07:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2026 Phoenix (PHX) 07:32 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4345 Philadelphia (PHL) 07:33 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3621 Chicago 07:55 planerad

08:00 19.08.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 226°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 29 - 51 min.
Air Canada AC 1531 Montreal 08:00 planerad
Air Canada AC 1629 Toronto 08:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2196 Atlanta 08:51 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3816 Chicago 08:58 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1296 Dallas 08:01 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5400 Detroit 08:07 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2698 Salt Lake City (SLC) 08:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2848 Atlanta 08:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1818 Punta Gorda 08:30 planerad
Embraer 170 ANA NH 7737 Chicago 08:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4572 Charlotte (CLT) 08:55 planerad

09:00 19.08.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 226°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 36 min.
United Airlines UA 1747 Chicago 09:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2849 Minneapolis (MSP) 09:36 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5127 Boston (BOS) 09:43 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5926 Boston (BOS) 09:44 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3893 Chicago 09:49 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7309 Toronto 09:51 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 11 - 19 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6120 New York (LGA) 09:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4397 Washington 09:19 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3816 Chicago 09:30 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2196 Atlanta 09:35 planerad

10:00 19.08.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 226°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 - 21 min.
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 188 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4449 Philadelphia (PHL) 10:12 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1127 Atlanta 10:22 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4417 Washington 10:43 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 14 - 15 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 7308 Toronto 10:05 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5940 Detroit 10:15 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3832 Chicago 10:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4449 Philadelphia (PHL) 10:43 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 188 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:58 planerad

11:00 19.08.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 256°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 9 - 12 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 3485 Chicago 11:11 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3899 Appleton 11:11 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5451 Detroit 11:21 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 606 Denver (DEN) 11:30 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3740 New York (LGA) 11:42 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4399 Charlotte 11:46 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3847 Chicago 11:55 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3313 New York (JFK) 11:57 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3247 Chicago 11:59 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 11 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1127 Atlanta 11:07 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4417 Washington 11:18 planerad
Embraer RJ145 SAS SK 6847 New York 11:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5883 New York (LGA) 11:45 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3608 Chicago 11:53 planerad

12:00 19.08.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 256°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 12 - 16 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5483 New York 12:05 planerad
Embraer 170 Asiana Airlines OZ 6542 Chicago 12:06 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3483 Miami (MIA) 12:09 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1342 Atlanta 12:25 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3587 Denver (DEN) 12:37 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1090 Orlando (MCO) 12:49 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 3 - 14 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5451 Detroit 12:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4399 Charlotte (CLT) 12:10 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3787 New York (JFK) 12:13 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 607 Denver (DEN) 12:16 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3847 Chicago 12:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3247 Chicago 12:31 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3313 New York (JFK) 12:32 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3433 New York (JFK) 12:35 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3483 Miami (MIA) 12:39 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2480 Chicago 12:50 planerad

13:00 19.08.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 256°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 16 - 25 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1884 Charlotte 13:01 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4793 Philadelphia 13:01 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5877 Boston (BOS) 13:26 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1613 Atlanta 13:42 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5448 Washington 13:53 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 6 - 16 min.
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 2031 Minneapolis (MSP) 13:07 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1342 Atlanta 13:09 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2849 Minneapolis (MSP) 13:11 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4793 Philadelphia (PHL) 13:27 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1884 Charlotte (CLT) 13:41 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1091 Orlando (MCO) 13:49 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4302 Denver (DEN) 13:50 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5884 Boston (BOS) 13:56 planerad

14:00 19.08.2019

+28°C   Vindar: 2 m/s @ 260°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 23L, 23R, 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 21 - 23 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 1834 Punta Gorda 14:02 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6009 New York (LGA) 14:23 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2479 Chicago 14:46 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4654 Philadelphia (PHL) 14:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 8 - 22 min.
Bombardier CRJ900 Air France AF 2615 Boston (BOS) 14:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5931 Boston (BOS) 14:04 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1613 Atlanta 14:26 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5448 Washington (DCA) 14:30 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2482 Chicago 14:38 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1810 Tampa 14:52 planerad

15:00 19.08.2019

+28°C   Vindar: 2 m/s @ 260°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 23L, 23R, 32

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 4 - 23 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3297 Detroit 15:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 608 Phoenix (PHX) 15:28 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2691 Minneapolis (MSP) 15:32 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7311 Toronto 15:49 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1018 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:52 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1296 Denver (DEN) 15:54 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 12 - 15 min.
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5988 New York (LGA) 15:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6009 New York (LGA) 15:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4654 Philadelphia (PHL) 15:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3428 Detroit 15:40 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3297 Detroit 15:41 planerad

16:00 19.08.2019

+28°C   Vindar: 2 m/s @ 260°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 23L, 23R, 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 14 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2481 Chicago 16:05 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3835 Madison 16:05 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8113 Toronto 16:11 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1534 Atlanta 16:13 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5399 Charlotte 16:27 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6011 Boston (BOS) 16:30 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 501 Paris (CDG) 16:33 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5512 Washington (DCA) 16:41 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 18 min.
Airbus A319 American Airlines AA 488 Los Angeles (LAX) 16:11 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2691 Minneapolis (MSP) 16:15 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7312 Toronto 16:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1018 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:38 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8610 Toronto 16:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2010 Denver (DEN) 16:50 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2484 Chicago 16:58 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1534 Atlanta 16:59 planerad

17:00 19.08.2019

+28°C   Vindar: 3 m/s @ 245°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 2 - 15 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 744 Seattle (SEA) 17:04 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3351 Chicago 17:05 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6116 New York (LGA) 17:07 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 488 Los Angeles (LAX) 17:08 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5433 Detroit 17:08 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 4582 Detroit 17:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4582 Miami (MIA) 17:13 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5668 Philadelphia (PHL) 17:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4514 Philadelphia 17:22 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5516 New York 17:34 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 500 Seattle (SEA) 17:35 planerad
Embraer 170 Copa Airlines CM 1828 Chicago 17:40 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3787 New York 17:41 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1889 Minneapolis (MSP) 17:43 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2281 Atlanta 17:58 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 6 - 18 min.
Airbus A320 United Airlines UA 486 Denver (DEN) 17:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5512 Washington 17:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5054 Philadelphia (PHL) 17:13 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5898 Boston (BOS) 17:13 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3321 Boston (BOS) 17:20 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5399 Charlotte (CLT) 17:38 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3351 Chicago 17:41 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4582 Miami (MIA) 17:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5433 Detroit 17:47 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4514 Philadelphia (PHL) 17:59 planerad

18:00 19.08.2019

+28°C   Vindar: 3 m/s @ 245°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A319 American Airlines AA 2687 Charlotte 18:03 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3551 Newark (EWR) 18:14 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4631 Charlotte 18:19 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1202 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:39 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 2225 Washington (IAD) 18:48 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 11 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5317 New York 18:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1689 San Antonio (SAT) 18:04 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1889 Minneapolis 18:05 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3836 New York (LGA) 18:07 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5941 Detroit 18:07 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6123 New York (LGA) 18:13 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 500 Paris (CDG) 18:18 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 608 Phoenix (PHX) 18:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 744 Seattle (SEA) 18:23 planerad
Embraer 170 Air New Zealand NZ 2486 Chicago 18:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 501 Seattle (SEA) 18:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1628 Phoenix (PHX) 18:46 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2281 Atlanta 18:46 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3578 Newark (EWR) 18:50 planerad

19:00 19.08.2019

+28°C   Vindar: 3 m/s @ 245°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23L, 23R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 22 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 317 San Francisco 19:16 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 392 Orlando (MCO) 19:38 planerad
Embraer RJ145 Air New Zealand NZ 6652 Houston (IAH) 19:38 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 14 - 25 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4631 Charlotte (CLT) 19:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1202 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:40 planerad
Bombardier CRJ700 AVIANCA AV 2071 Washington 19:44 planerad

20:00 19.08.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 305°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 16 min.
Embraer 170 Copa Airlines CM 1829 Chicago 20:00 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1823 Tampa 20:03 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4340 Charlotte 20:04 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6078 New York (LGA) 20:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4501 Philadelphia 20:34 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1261 Atlanta 20:47 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5237 New York 20:51 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 12 - 14 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2488 Chicago 20:01 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2065 San Francisco 20:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 533 Las Vegas (LAS) 20:25 planerad

21:00 19.08.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 305°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 21 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3605 Chicago 21:02 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 288 Minneapolis (MSP) 21:23 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4634 Washington (DCA) 21:30 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3562 Houston (IAH) 21:46 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3706 Newark (EWR) 21:46 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2620 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4687 Charlotte (CLT) 21:58 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3480 Chicago 21:59 planerad

22:00 19.08.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 305°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 16 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2009 Orlando (MCO) 22:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5902 New York 22:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 899 Fort Lauderdale (FLL) 22:05 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3414 Denver (DEN) 22:21 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8515 Toronto (YYZ) 22:26 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4474 Miami (MIA) 22:27 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4520 Philadelphia (PHL) 22:29 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5900 Boston (BOS) 22:33 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7313 Toronto 22:34 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5312 Boston (BOS) 22:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2687 Salt Lake City (SLC) 22:40 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1168 Atlanta 22:52 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3421 Newark (EWR) 22:55 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1929 Minneapolis (MSP) 22:58 planerad

23:00 19.08.2019

+23°C   Vindar: 0 m/s @ 76°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 05L, 05R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 20 min.
Airbus A319 American Airlines AA 780 Phoenix (PHX) 23:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2460 Minneapolis 23:03 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3498 Chicago 23:23 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2134 Detroit 23:35 planerad
Embraer RJ145 AVIANCA AV 2069 Washington 23:47 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2711 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:48 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1898 Atlanta 23:53 planerad

00:00 20.08.2019

+23°C   Vindar: 0 m/s @ 76°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 05L, 05R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 28 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2711 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:03 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1898 Atlanta 00:08 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3756 Chicago 00:09 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4603 Charlotte 00:12 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3370 Chicago 00:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2487 Denver (DEN) 00:45 planerad

01:00 20.08.2019

+23°C   Vindar: 0 m/s @ 76°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 05L, 05R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 24 min.
Airbus A319 American Airlines AA 780 Phoenix (PHX) 01:11 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 930 Las Vegas (LAS) 01:35 planerad

02:00 20.08.2019

+22°C   Vindar: 1 m/s @ 113°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

03:00 20.08.2019

+22°C   Vindar: 1 m/s @ 113°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

04:00 20.08.2019

+22°C   Vindar: 1 m/s @ 113°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 14

05:00 20.08.2019

+21°C   Vindar: 2 m/s @ 157°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 8 - 25 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 566 Las Vegas (LAS) 05:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 503 Los Angeles (LAX) 05:26 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 877 Los Angeles (LAX) 05:34 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 449 Los Angeles (LAX) 05:59 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 - 20 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4661 Charlotte (CLT) 05:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4681 Philadelphia (PHL) 05:35 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3486 Chicago 05:45 planerad

06:00 20.08.2019

+21°C   Vindar: 2 m/s @ 157°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 14

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 United Airlines UA 2069 San Francisco (SFO) 06:09 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 30 min.
Embraer 175 American Airlines AA 3416 Chicago 06:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2050 Orlando (MCO) 06:00 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3603 Newark (EWR) 06:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3756 Chicago 06:05 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7310 Toronto 06:10 planerad
Bombardier CRJ900 Korean Air KE 3987 Boston (BOS) 06:15 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8608 Toronto 06:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2782 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:17 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1612 Denver (DEN) 06:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 317 Orlando (MCO) 06:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4513 Miami (MIA) 06:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4711 Miami (MIA) 06:58 planerad

Andra datum

May, 2019

04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31