William P Hobby, Houston (HOU / KHOU)

Planespotter’s tidtabell

19:00 24.06.2019

+28°C   Vindar: 4 m/s @ 170°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 6100 m   Uppskattad bana: 17

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1563 Memphis (MEM) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 San Antonio (SAT) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1425 Salt Lake City (SLC) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1727 El Paso 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1948 Austin (AUS) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1716 Chicago (MDW) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3659 Philadelphia (PHL) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 308 Cancún (CUN) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 47 Dallas (DAL) 19:15 planerad
Southwest Airlines WN 1532 Oakland (OAK) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2538 Sacramento 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2581 Odessa 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5837 Baltimore (BWI) 19:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1492 Orlando (MCO) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2206 Baltimore (BWI) 19:45 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5723 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4794 New York (LGA) 19:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 931 Portland (PDX) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 894 Atlanta 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2129 Phoenix (PHX) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 45 Chicago (MDW) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2006 Washington (DCA) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 56 Dallas (DAL) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1564 Memphis (MEM) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1948 Birmingham (BHM) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 Washington (DCA) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1727 El Paso 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 47 Corpus Christi (CRP) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5877 Oklahoma City (OKC) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1425 Austin (AUS) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1716 Tulsa (TUL) 19:55 planerad

20:00 24.06.2019

+28°C   Vindar: 4 m/s @ 170°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 6100 m   Uppskattad bana: 17

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1013 Belize City (BZE) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1471 Indianapolis (IND) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 Dallas (DAL) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1978 Washington (DCA) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 781 Denver (DEN) 20:40 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2312 New York (LGA) 20:47 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1095 Los Angeles (LAX) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5945 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2466 Fort Lauderdale (FLL) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4433 San Antonio (SAT) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4658 Austin (AUS) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2581 Odessa 20:10 planerad
Southwest Airlines WN 1532 Baltimore (BWI) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2206 Fort Myers 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3911 Birmingham (BHM) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1472 Indianapolis (IND) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3985 Baltimore (BWI) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1131 Orlando (MCO) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1186 Tampa (TPA) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Milwaukee (MKE) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2610 New Orleans 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5823 Atlanta 20:55 planerad

21:00 24.06.2019

+28°C   Vindar: 4 m/s @ 170°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 6100 m   Uppskattad bana: 17

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 890 Atlanta 21:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2525 San Diego (SAN) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 55 Dallas (DAL) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2261 Harlingen 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1331 Oklahoma City (OKC) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1766 Fort Lauderdale (FLL) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 379 Tulsa (TUL) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2563 Nashville (BNA) 21:25 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5904 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1254 Tampa (TPA) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2508 Kansas City (MCI) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1372 Birmingham (BHM) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1799 Orlando (MCO) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 693 Sacramento 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1893 Chicago (MDW) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 60 Dallas (DAL) 21:00 planerad

22:00 24.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 113°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2340 Baltimore (BWI) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Dallas (DAL) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2332 Atlanta 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1309 San Antonio (SAT) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3001 San Antonio (SAT) 22:45 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5830 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:59 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 64 Dallas (DAL) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5870 Tulsa (TUL) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1254 Austin (AUS) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 160 Nashville (BNA) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1766 Denver (DEN) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 198 New Orleans (MSY) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 846 Kansas City (MCI) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2508 Phoenix (PHX) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2579 St Louis (STL) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1372 Los Angeles (LAX) 22:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1799 Albuquerque (ABQ) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5881 Las Vegas 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1319 Chicago (MDW) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 492 San Antonio (SAT) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1348 Las Vegas 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5527 Austin (AUS) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Las Vegas (LAS) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2340 Washington 22:50 planerad

23:00 24.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 113°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 107 New Orleans (MSY) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1348 Las Vegas (LAS) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 63 Dallas (DAL) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 898 New Orleans (MSY) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1087 Manchester 23:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6618 St Louis (STL) 23:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 790 St Louis (STL) 23:25 planerad
Southwest Airlines WN 2364 Phoenix (PHX) 23:40 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2284 Atlanta 23:42 planerad

00:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 113°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 20 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 727 Atlanta 00:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1696 Los Angeles (LAX) 00:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2500 Baltimore (BWI) 00:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2384 Nashville (BNA) 00:55 planerad

01:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 131°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1293 San Diego (SAN) 01:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1972 Denver (DEN) 01:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1826 Chicago (MDW) 01:05 planerad
Southwest Airlines WN 343 Oakland (OAK) 01:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6590 Los Angeles (LAX) 01:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1954 San Francisco 01:55 planerad

02:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 131°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

03:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 2 m/s @ 131°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 12L, 12R

04:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 141°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

05:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 141°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 10 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5786 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1470 Washington 05:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1860 New Orleans (MSY) 05:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2318 Baltimore (BWI) 05:20 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5769 Dallas 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 775 New York (LGA) 05:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1973 Chicago (MDW) 05:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2262 Tampa (TPA) 05:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 951 Tampa (TPA) 05:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2326 Las Vegas (LAS) 05:55 planerad

06:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 141°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Tulsa (TUL) 06:45 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Dallas (DAL) 06:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1693 Minneapolis (MSP) 06:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1041 San Diego (SAN) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1349 New Orleans (MSY) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2333 Fort Lauderdale (FLL) 06:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1579 Orlando (MCO) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 260 San Antonio (SAT) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1477 Phoenix (PHX) 06:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1439 Los Angeles (LAX) 06:40 planerad
Southwest Airlines WN 1934 Oakland (OAK) 06:40 planerad
Southwest Airlines WN 2565 St Louis (STL) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2284 Odessa 06:55 planerad

07:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 134°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Southwest Airlines WN 103 St Louis (STL) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1516 Birmingham (BHM) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1488 Harlingen 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1628 Dallas (DAL) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Corpus Christi (CRP) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1639 Nashville (BNA) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1196 Atlanta 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1206 New Orleans (MSY) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2150 Tampa (TPA) 07:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2490 Austin (AUS) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 609 Odessa 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 793 San Antonio (SAT) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1800 Oklahoma City (OKC) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2532 Memphis (MEM) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 991 Birmingham (BHM) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 958 Orlando (MCO) 07:40 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5734 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 Dallas (DAL) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 237 Denver (DEN) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1490 Nashville (BNA) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 366 Washington (DCA) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Dallas (DAL) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1516 New Orleans (MSY) 07:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1812 Atlanta 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2046 Las Vegas (LAS) 07:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2366 Atlanta 07:55 planerad

08:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 134°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1 Dallas (DAL) 08:00 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4179 Dallas 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 12 Denver (DEN) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1989 Chicago (MDW) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3 Dallas (DAL) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1651 Washington (DCA) 08:45 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Dallas (DAL) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1197 Los Angeles 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1634 Los Angeles (LAX) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 793 Albuquerque (ABQ) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2150 Tampa 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 501 Kansas City (MCI) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 991 Indianapolis (IND) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2532 Memphis 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 265 Santa Ana (SNA) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 609 Tulsa (TUL) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1640 Corpus Christi (CRP) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1800 Oklahoma City 08:30 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 4179 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:35 planerad
Southwest Airlines WN 908 Phoenix (PHX) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 958 Denver (DEN) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1153 Odessa 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2311 Oklahoma City (OKC) 08:50 planerad

09:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 3 m/s @ 134°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 7 - 10 min.
Southwest Airlines WN 1456 Baltimore (BWI) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 Dallas (DAL) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 New Orleans (MSY) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 642 New York (LGA) 09:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1638 Atlanta 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 Dallas (DAL) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1155 El Paso 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1822 Austin (AUS) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 Indianapolis (IND) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2099 Albuquerque (ABQ) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 431 San Antonio (SAT) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1104 Kansas City (MCI) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1926 Fort Lauderdale (FLL) 09:55 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5776 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:59 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 12 Dallas (DAL) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5836 Atlanta 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1229 New Orleans (MSY) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2335 Orlando (MCO) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 Baltimore (BWI) 09:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2090 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 642 Tampa (TPA) 09:55 planerad

10:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 6 m/s @ 153°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 11 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 570 Orlando (MCO) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1031 Boston (BOS) 10:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2167 Phoenix (PHX) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2285 Odessa 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 9 Dallas (DAL) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Atlanta 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1642 Corpus Christi (CRP) 10:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2562 Chicago (MDW) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2573 Harlingen 10:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 20 min.
Southwest Airlines WN 1034 Oakland (OAK) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Dallas (DAL) 10:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1638 Atlanta 10:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 Chicago (MDW) 10:10 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5776 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1104 Memphis (MEM) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1155 Pittsburgh (PIT) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 570 Birmingham (BHM) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 691 Liberia 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 Indianapolis 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1926 Louisville (SDF) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2099 San Antonio (SAT) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 9 Miami 10:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 282 New York (JFK) 10:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1783 San Jose (SJC) 10:50 planerad

11:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 6 m/s @ 153°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 26 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2483 Charlotte 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Dallas (DAL) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1625 Denver (DEN) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 24 Detroit 11:20 planerad
Southwest Airlines WN 2531 Tampa (TPA) 11:25 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5944 Kansas City (MCI) 11:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1118 Las Vegas (LAS) 11:55 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3050 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 15 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Dallas (DAL) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3650 Philadelphia (PHL) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 108 Puerto Vallarta (PVR) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2573 Los Angeles (LAX) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Corpus Christi (CRP) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1642 New York (LGA) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2302 Mexico City (MEX) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2483 San Diego (SAN) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2562 Washington (DCA) 11:45 planerad

12:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 6 m/s @ 153°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2374 Tulsa (TUL) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 17 Dallas (DAL) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2505 Phoenix (PHX) 12:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1912 Atlanta 12:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Baltimore (BWI) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1450 St Louis (STL) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 19 Dallas (DAL) 12:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1973 Atlanta 12:36 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1203 San Jose 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1422 New Orleans (MSY) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2070 Santa Ana (SNA) 12:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2106 Los Angeles (LAX) 12:45 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 24 Dallas (DAL) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2397 Washington 12:10 planerad
Southwest Airlines WN 2531 Nashville (BNA) 12:15 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3050 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:28 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5731 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1118 Kansas City 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6557 Oklahoma City (OKC) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 17 Denver (DEN) 12:45 planerad

13:00 25.06.2019

+32°C   Vindar: 5 m/s @ 154°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5936 Los Angeles (LAX) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 21 Dallas (DAL) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1568 San Antonio (SAT) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2446 Milwaukee (MKE) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Louisville (SDF) 13:20 planerad
Southwest Airlines WN 417 San Diego (SAN) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2522 Pittsburgh (PIT) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Harlingen 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2110 Denver 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 980 Las Vegas (LAS) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2160 Oakland (OAK) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 493 Oklahoma City (OKC) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 904 Denver (DEN) 13:40 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5880 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 Odessa 13:50 planerad
Southwest Airlines WN 1742 Denver (DEN) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 7 - 20 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1912 Atlanta 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Dallas (DAL) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 473 Chicago (MDW) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 953 Nashville (BNA) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 19 Seattle (SEA) 13:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1973 Atlanta 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1451 St Louis (STL) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2106 Portland (PDX) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 307 Cancún (CUN) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5936 Portland (PDX) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2439 New Orleans (MSY) 13:55 planerad

14:00 25.06.2019

+32°C   Vindar: 5 m/s @ 154°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1726 Columbus (CMH) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1947 Chicago (MDW) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2544 Orlando (MCO) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 27 San Francisco 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Corpus Christi (CRP) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1907 Albuquerque (ABQ) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2372 New Orleans 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2450 New York (LGA) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 38 Nashville (BNA) 14:50 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Dallas (DAL) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Columbus (CMH) 14:10 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5880 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1101 Orlando (MCO) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2111 Kansas City (MCI) 14:20 planerad
Southwest Airlines WN 419 Las Vegas (LAS) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 941 Charlotte (CLT) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3005 Belize City (BZE) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 493 Las Vegas (LAS) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Baltimore (BWI) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 Dallas (DAL) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2063 Boston (BOS) 14:35 planerad
Southwest Airlines WN 1742 Austin (AUS) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1040 Fort Lauderdale (FLL) 14:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2161 Raleigh/Durham (RDU) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1726 Minneapolis 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1947 Tampa 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2544 San Antonio (SAT) 14:55 planerad

15:00 25.06.2019

+32°C   Vindar: 5 m/s @ 154°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1398 Atlanta 15:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 401 Greenville (GSP) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 31 Dallas (DAL) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Las Vegas (LAS) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1700 Washington (DCA) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2436 El Paso 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2351 Charlotte (CLT) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2377 Los Angeles (LAX) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 New Orleans (MSY) 15:50 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5977 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:51 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1769 Seattle (SEA) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Dallas (DAL) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 539 Panama City NW Florida Beaches Intl 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 929 Denver (DEN) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2372 Los Angeles (LAX) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 38 Dallas (DAL) 15:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1908 Phoenix (PHX) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2450 Oklahoma City (OKC) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1241 Tulsa (TUL) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 398 Charleston (CHS) 15:45 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1398 Atlanta 15:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 31 Corpus Christi (CRP) 15:55 planerad

16:00 25.06.2019

+31°C   Vindar: 6 m/s @ 147°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 15 min.
Southwest Airlines WN 1050 Baltimore (BWI) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1892 St Louis (STL) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2557 San Antonio (SAT) 16:10 planerad
Southwest Airlines WN 2094 Kansas City (MCI) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2413 Phoenix (PHX) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 44 Boston (BOS) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1382 Raleigh/Durham (RDU) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1802 Oklahoma City (OKC) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 626 Austin (AUS) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2481 Charleston (CHS) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 749 Harlingen 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2610 New Orleans (MSY) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 Dallas (DAL) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 109 Puerto Vallarta (PVR) 16:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 747 Atlanta 16:56 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Dallas (DAL) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1700 Albuquerque (ABQ) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2351 St Louis (STL) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2436 New Orleans (MSY) 16:15 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5977 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2377 Denver (DEN) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Dallas (DAL) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1679 Tampa 16:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2413 Chicago (MDW) 16:45 planerad
Boeing 717-200 Virgin Atlantic VS 5120 Atlanta 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 153 Chicago (MDW) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2557 Dallas 16:55 planerad

17:00 25.06.2019

+31°C   Vindar: 6 m/s @ 147°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1330 Denver (DEN) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 391 Jacksonville (JAX) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 48 New Orleans (MSY) 17:20 planerad
Airbus A320 Qatar Airways QR 4288 New York 17:36 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5983 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:41 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1390 Atlanta 17:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Dallas (DAL) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2414 Fort Lauderdale (FLL) 17:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 581 New York (JFK) 17:58 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Southwest Airlines WN 1050 Las Vegas (LAS) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1892 Baltimore (BWI) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2 Dallas (DAL) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 44 Dallas (DAL) 17:00 planerad
Southwest Airlines WN 2094 San Diego (SAN) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 276 Jacksonville (JAX) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 749 Chicago (MDW) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 112 San Jose 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2481 Washington 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 626 Nashville (BNA) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1802 Orlando (MCO) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 New Orleans (MSY) 17:25 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 747 Atlanta 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1330 Oklahoma City (OKC) 17:40 planerad

18:00 25.06.2019

+31°C   Vindar: 6 m/s @ 147°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 12L, 12R, 17

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2019 Albuquerque (ABQ) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2590 Baltimore (BWI) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1116 Montego Bay (MBJ) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2831 Mexico City (MEX) 18:25 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 894 Atlanta 18:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2129 New Orleans (MSY) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 817 Liberia 18:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1468 Portland (PDX) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 45 San Francisco 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 56 Corpus Christi (CRP) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2006 Phoenix (PHX) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 777 San Jose (SJC) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 6 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 48 Dallas (DAL) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 391 Los Angeles (LAX) 18:05 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5983 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:11 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1390 Atlanta 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 562 Harlingen 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1457 Columbus (CMH) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Denver (DEN) 18:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 932 Boston (BOS) 18:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2019 Oakland (OAK) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2414 New Orleans (MSY) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2590 New York (LGA) 18:45 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19