Austin Straubel, Green Bay (GRB / KGRB)

Planespotter’s tidtabell

18:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 200°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 640 m   Uppskattad bana: 18, 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 3880 Chicago (ORD) 18:44 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 16 - 25 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3138 Chicago (ORD) 18:12 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2979 Chicago (ORD) 18:20 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3866 Chicago (ORD) 18:45 planerad

19:00 24.06.2019

+17°C   Vindar: 5 m/s @ 252°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24

20:00 24.06.2019

+17°C   Vindar: 5 m/s @ 252°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ900 Air France AF 2278 Detroit (DTW) 20:44 planerad

21:00 24.06.2019

+17°C   Vindar: 5 m/s @ 252°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 4215 Chicago (ORD) 21:36 planerad

22:00 24.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 295°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24, 36

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5334 Atlanta 22:00 planerad

23:00 24.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 295°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24, 36

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 15 min.
Bombardier CRJ900 Air France AF 2970 Minneapolis (MSP) 23:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3774 Minneapolis (MSP) 23:45 planerad

00:00 25.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 295°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24, 36

01:00 25.06.2019

+13°C   Vindar: 6 m/s @ 281°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24

02:00 25.06.2019

+13°C   Vindar: 6 m/s @ 281°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24

03:00 25.06.2019

+13°C   Vindar: 6 m/s @ 281°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 24

04:00 25.06.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 263°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 24

05:00 25.06.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 263°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 24

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 4 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5019 Atlanta 05:35 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2027 Atlanta 05:39 planerad

06:00 25.06.2019

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 263°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 24

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3527 Minneapolis (MSP) 06:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3554 Minneapolis (MSP) 06:35 planerad

07:00 25.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 248°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 24

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 6 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3557 Detroit (DTW) 07:00 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3842 Chicago 07:06 planerad

08:00 25.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 248°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3910 Detroit (DTW) 08:49 planerad

09:00 25.06.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 248°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3913 Chicago (ORD) 09:32 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 38 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3910 Detroit (DTW) 09:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3913 Chicago (ORD) 09:58 planerad

10:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 6 m/s @ 244°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

11:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 6 m/s @ 244°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 4 - 5 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3498 Minneapolis 11:07 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3586 New York (LGA) 11:10 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3878 Chicago (ORD) 11:15 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 3373 Minneapolis (MSP) 11:40 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3586 Minneapolis (MSP) 11:45 planerad

12:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 6 m/s @ 244°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 10 min.
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6186 Detroit (DTW) 12:23 planerad
Bombardier CRJ900 Korean Air KE 3215 Detroit (DTW) 12:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3533 Detroit (DTW) 12:36 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4154 Chicago (ORD) 12:45 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3135 Chicago (ORD) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 27 - 50 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 3860 Chicago (ORD) 12:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4058 Detroit 12:50 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6186 Detroit (DTW) 12:55 planerad

13:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 246°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3593 Minneapolis (MSP) 13:57 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 14 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4154 Chicago (ORD) 13:11 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3533 Detroit 13:11 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3135 Chicago (ORD) 13:25 planerad

14:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 246°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2891 Minneapolis 14:53 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 3375 Minneapolis (MSP) 14:45 planerad

15:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 246°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 2 min.
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3165 Atlanta 15:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 138 Denver (DEN) 15:02 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 11 - 20 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 3865 Chicago (ORD) 15:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2891 Minneapolis (MSP) 15:32 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 139 Denver (DEN) 15:52 planerad

16:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 7 m/s @ 261°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 32 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3373 Minneapolis (MSP) 16:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5021 Atlanta 16:00 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2558 Detroit (DTW) 16:03 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4050 Detroit (DTW) 16:35 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2893 Minneapolis (MSP) 16:47 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 59 min.
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2314 Atlanta 16:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5025 Atlanta 16:59 planerad

17:00 25.06.2019

+25°C   Vindar: 7 m/s @ 261°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 24

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 12 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3414 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:38 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2979 Chicago (ORD) 17:50 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 - 16 min.
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2432 Detroit (DTW) 17:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4050 Detroit (DTW) 17:16 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3373 Minneapolis (MSP) 17:31 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19