Austin Straubel, Green Bay (GRB / KGRB)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

01:00 21.01.2019

-17°C   Vindar: 2 m/s @ 340°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

02:00 21.01.2019

-17°C   Vindar: 2 m/s @ 340°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

03:00 21.01.2019

-20°C   Vindar: 2 m/s @ 348°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

04:00 21.01.2019

-20°C   Vindar: 2 m/s @ 348°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

05:00 21.01.2019

-20°C   Vindar: 2 m/s @ 348°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 10 min.
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2027 Atlanta (ATL) 05:35 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3813 Chicago (ORD) 05:45 planerad

06:00 21.01.2019

-24°C   Vindar: 1 m/s @ 323°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 17 - 25 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3082 Chicago 06:05 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3373 Minneapolis (MSP) 06:15 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2877 Detroit (DTW) 06:40 planerad

07:00 21.01.2019

-24°C   Vindar: 1 m/s @ 323°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

08:00 21.01.2019

-24°C   Vindar: 1 m/s @ 323°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 36

09:00 21.01.2019

-22°C   Vindar: 1 m/s @ 41°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06, 36

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4186 Chicago (ORD) 09:27 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4186 Chicago (ORD) 09:59 planerad

10:00 21.01.2019

-22°C   Vindar: 1 m/s @ 41°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06, 36

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4032 Detroit (DTW) 10:55 planerad

11:00 21.01.2019

-22°C   Vindar: 1 m/s @ 41°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06, 36

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 2 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3717 Minneapolis (MSP) 11:14 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3878 Chicago (ORD) 11:16 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3375 Minneapolis (MSP) 11:45 planerad

12:00 21.01.2019

-11°C   Vindar: 2 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4185 Chicago (ORD) 12:45 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2433 Detroit (DTW) 12:00 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3860 Chicago (ORD) 12:00 planerad

13:00 21.01.2019

-11°C   Vindar: 2 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4185 Chicago (ORD) 13:11 planerad

14:00 21.01.2019

-11°C   Vindar: 2 m/s @ 103°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 06

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 4872 Chicago (ORD) 14:06 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 7 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 3865 Chicago (ORD) 14:45 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2970 Chicago (ORD) 14:52 planerad

15:00 21.01.2019

-10°C   Vindar: 4 m/s @ 204°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 18, 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3679 Chicago (ORD) 15:53 planerad

16:00 21.01.2019

-10°C   Vindar: 4 m/s @ 204°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 18, 24

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 19 min.
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2431 Detroit (DTW) 16:22 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3955 Chicago (ORD) 16:41 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 32 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3679 Chicago (ORD) 16:21 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4013 Detroit (DTW) 16:53 planerad

17:00 21.01.2019

-10°C   Vindar: 4 m/s @ 204°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 18, 24

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ900 Air France AF 2772 Minneapolis (MSP) 17:17 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 43 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 3848 Chicago (ORD) 17:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3721 Minneapolis (MSP) 17:58 planerad

18:00 21.01.2019

-15°C   Vindar: 4 m/s @ 177°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

19:00 21.01.2019

-15°C   Vindar: 4 m/s @ 177°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

20:00 21.01.2019

-15°C   Vindar: 4 m/s @ 177°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

21:00 21.01.2019

-13°C   Vindar: 4 m/s @ 176°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 13 - 18 min.
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2736 Detroit (DTW) 21:11 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2566 Atlanta 21:29 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3053 Chicago (ORD) 21:37 planerad

22:00 21.01.2019

-13°C   Vindar: 4 m/s @ 176°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 4876 Chicago (ORD) 22:30 planerad

23:00 21.01.2019

-13°C   Vindar: 4 m/s @ 176°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3374 Minneapolis (MSP) 23:54 planerad

00:00 22.01.2019

-10°C   Vindar: 5 m/s @ 180°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

Andra datum

January, 2019