Fort Lauderdale Hollywood, Fort Lauderdale (FLL / KFLL)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

11:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 330°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 3 - 13 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1482 New York (LGA) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 570 Toronto (YYZ) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 944 Montréal (YUL) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1357 Buffalo (BUF) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1497 Albany 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1801 Kansas City (MCI) 11:05 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1230 Toronto (YYZ) 11:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2465 Buffalo (BUF) 11:09 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 4954 Fort De France 11:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1510 Port-au-Prince 11:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1897 Philadelphia (PHL) 11:16 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 800 Havana 11:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 563 Chicago (ORD) 11:22 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1785 Washington (IAD) 11:22 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 201 Nassau 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 330 Hartford (BDL) 11:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1755 Louisville (SDF) 11:32 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 112 Key West 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 723 Tampa (TPA) 11:35 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1701 New York (JFK) 11:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 959 Hartford (BDL) 11:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2328 Camaguey 11:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 913 White Plains 11:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1088 New York (JFK) 11:53 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1128 Atlanta 11:54 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 877 Philadelphia 11:56 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 2334 Newark (EWR) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1082 Pittsburgh (PIT) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 303 San Jose 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 387 Santa Clara 11:02 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2346 Cleveland (CLE) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 629 Belize City 11:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1572 New York (LGA) 11:09 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 88 North Eleuthera 11:20 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1603 Montréal (YUL) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1857 Nassau 11:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 809 Aguadilla 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5265 Aruba 11:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 180 New York (LGA) 11:31 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 723 Kingston 11:31 planerad
Boeing 757 China Southern Airlines CZ 1062 Detroit (DTW) 11:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1215 Grand Cayman Island 11:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 514 Houston (IAH) 11:41 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 919 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2802 Cincinnati (CVG) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2047 Milwaukee 11:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1127 Atlanta 11:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 931 Montego Bay 11:52 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1562 Newark (EWR) 11:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1498 Orlando 11:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1801 Hartford (BDL) 11:55 planerad

12:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 330°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 981 Pittsburgh (PIT) 12:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 156 Chicago (ORD) 12:04 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1924 Charlotte (CLT) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1732 Orlando (MCO) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1886 Baltimore (BWI) 12:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1454 San Juan Bautista 12:11 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 820 Toronto 12:16 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 952 Port-au-Prince 12:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1505 New York 12:19 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2282 Minneapolis (MSP) 12:29 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 538 Chicago (ORD) 12:32 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1707 Cincinnati (CVG) 12:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Jacksonville (JAX) 12:35 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 36 Bogota (BOG) 12:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1389 Chicago (MDW) 12:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1118 Atlanta 12:54 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 269 Boston (BOS) 12:57 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 832 Newark (EWR) 12:57 planerad

AVÅGENDE — 28
Väntningstid 3 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 115 International 12:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1196 Providence 12:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1499 Havana 12:00 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 571 Toronto (YYZ) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 945 Montréal (YUL) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 412 Punta Cana (PUJ) 12:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 563 Chicago 12:07 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1599 New York (LGA) 12:09 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 202 Nassau 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3922 Havana 12:10 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 142 Freeport 12:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1897 Philadelphia (PHL) 12:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1423 New Orleans (MSY) 12:15 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 4955 Fort De France 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 723 Washington (DCA) 12:15 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2378 Chicago (ORD) 12:20 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1290 Chicago (ORD) 12:20 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1776 Concord 12:22 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 536 Atlanta 12:25 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 105 Treasure Cay 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 618 Providenciales 12:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 468 Atlanta 12:37 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1202 New York (JFK) 12:41 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1380 Washington (DCA) 12:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1886 Providence 12:50 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1128 Atlanta 12:52 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 201 H.S.Truman 12:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 88 Albany 12:56 planerad

13:00 18.01.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 2 - 9 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 848 Santo Domingo 13:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1394 Nassau 13:06 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2619 Detroit (DTW) 13:06 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1602 Montréal (YUL) 13:08 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 971 New York (LGA) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3925 Havana 13:10 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1232 Toronto (YYZ) 13:14 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 205 Newark (EWR) 13:17 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1579 Washington (DCA) 13:23 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 305 Baltimore (BWI) 13:29 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 257 Baltimore (BWI) 13:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2040 Houston (IAH) 13:32 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 74 George Town 13:35 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 93 Key West 13:35 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1845 Philadelphia (PHL) 13:37 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1624 Toronto (YYZ) 13:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1853 Jacksonville (JAX) 13:46 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 121 Orlando (MCO) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 172 New Orleans (MSY) 13:50 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1119 Atlanta 13:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1654 San Juan Bautista 13:54 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 115 International 13:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 40 Medellin 13:56 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2341 Charlotte (CLT) 13:57 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 4 - 11 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1924 Charlotte (CLT) 13:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 786 New York (JFK) 13:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1703 Cartagena 13:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 583 Montego Bay 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5362 Cancun 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Baltimore (BWI) 13:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 156 Chicago (ORD) 13:17 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1704 Memphis (MEM) 13:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1390 Columbus (CMH) 13:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 833 Montego Bay 13:29 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 94 Marsh Harbour 13:30 planerad
Boeing 737-900 Virgin Atlantic VS 2187 Minneapolis (MSP) 13:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 315 Washington (IAD) 13:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1717 Mexico City (MEX) 13:36 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 570 Boston (BOS) 13:42 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1118 Atlanta 13:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 385 Bridgetown 13:53 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 646 Richmond (RIC) 13:59 planerad

14:00 18.01.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 2 - 6 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1398 Grand Cayman Island 14:03 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2534 Chicago (ORD) 14:04 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1056 Raleigh/Durham (RDU) 14:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1113 Montego Bay 14:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2188 Denver (DEN) 14:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1796 Cancun 14:11 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 2040 New York (JFK) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1282 Dallas (DAL) 14:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 811 Philadelphia 14:19 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 33 Kingston 14:20 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1779 Flint 14:22 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 142 Freeport 14:25 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7348 Sao Paulo 14:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1491 New York (LGA) 14:34 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 88 North Eleuthera 14:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2518 Mexico City (MEX) 14:35 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7043 London (LGW) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1858 Nassau 14:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 609 Boston (BOS) 14:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 388 Santa Clara 14:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2269 Boston (BOS) 14:48 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2299 Minneapolis (MSP) 14:50 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 265 Panama 14:51 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1180 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:52 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1094 New York (JFK) 14:52 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1116 Atlanta 14:53 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 63 Marsh Harbour 14:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 4 - 7 min.
Boeing 737-800 Swoop WO 719 Toronto 14:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2020 Worcester 14:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 181 Nashville (BNA) 14:02 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2335 Newark (EWR) 14:02 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1888 Detroit (DTW) 14:05 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1221 Toronto (YYZ) 14:05 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 102 North Eleuthera 14:10 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 37 Bogota (BOG) 14:17 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 257 Dallas (DAL) 14:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2626 Raleigh/Durham (RDU) 14:21 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1845 Philadelphia (PHL) 14:27 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 65 Orlando 14:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 262 Atlantic City 14:30 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1627 Toronto (YYZ) 14:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 6 Newark (EWR) 14:39 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1064 Raleigh/Durham (RDU) 14:43 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2341 Charlotte (CLT) 14:47 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1119 Atlanta 14:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2466 Buffalo (BUF) 14:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 242 Nassau 14:55 planerad

15:00 18.01.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 57°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 2 - 11 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 419 Cleveland (CLE) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 Baltimore (BWI) 15:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1224 Denver (DEN) 15:02 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1522 Kansas City (MCI) 15:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Austin (AUS) 15:11 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 663 Hartford (BDL) 15:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 914 Indianapolis (IND) 15:25 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 338 Boston (BOS) 15:26 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2014 Providenciales 15:29 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 552 Houston (IAH) 15:29 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 523 Charlotte (CLT) 15:32 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1204 Asheville (AVL) 15:34 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 105 Treasure Cay 15:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1558 Bogota (BOG) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 480 Port of Spain 15:35 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2066 Chicago 15:36 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2623 Detroit (DTW) 15:37 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 235 Atlantic City 15:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 Austin (AUS) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 829 Cancun 15:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 197 New York (LGA) 15:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 359 Nashville (BNA) 15:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3923 Havana 15:50 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1117 Atlanta 15:53 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1379 Washington (DCA) 15:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1216 Grand Cayman Island 15:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 700 Los Angeles (LAX) 15:57 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 2 - 13 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 122 Key West 15:00 planerad
Boeing 737-900 Singapore Airlines SQ 1613 Houston (IAH) 15:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 832 Houston (IAH) 15:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2534 Chicago (ORD) 15:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1899 Havana 15:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1226 Orlando (MCO) 15:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 810 Philadelphia 15:11 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1758 Norfolk (ORF) 15:12 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 68 Marsh Harbour 15:15 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1605 Montréal (YUL) 15:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 302 New York (JFK) 15:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1709 Port-au-Prince 15:17 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 114 International 15:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 810 New York (JFK) 15:32 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1127 Denver (DEN) 15:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1472 San Antonio (SAT) 15:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1180 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 Tampa (TPA) 15:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 170 Boston (BOS) 15:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3920 Havana 15:45 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 616 Boston (BOS) 15:46 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2299 Minneapolis (MSP) 15:48 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 724 Latrobe 15:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1770 New York (LGA) 15:52 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1116 Atlanta 15:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 875 Kingston 15:56 planerad

16:00 18.01.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 14 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 702 Kingston 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 647 Houston (HOU) 16:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 244 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:08 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1136 Chicago (ORD) 16:11 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 858 Houston (IAH) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2131 Philadelphia (PHL) 16:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1500 Havana 16:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 413 Punta Cana (PUJ) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 201 Tampa (TPA) 16:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1709 Charlotte (CLT) 16:26 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 94 Marsh Harbour 16:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 926 Montego Bay 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1007 Belize City 16:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 142 Santo Domingo 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 390 Baltimore (BWI) 16:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 174 Punta Cana (PUJ) 16:37 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 205 Nassau 16:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1422 New Orleans (MSY) 16:54 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1124 Atlanta 16:54 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2118 Denver (DEN) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 2 - 6 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 440 Cleveland (CLE) 16:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 664 Hartford (BDL) 16:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1993 Nassau 16:02 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 977 Lima (LIM) 16:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1272 New York (LGA) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 914 Houston (HOU) 16:05 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 129 Tallahassee (TLH) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1373 Atlanta 16:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 511 Austin (AUS) 16:11 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1226 Boston (BOS) 16:15 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1205 Asheville (AVL) 16:19 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 36 Kingston 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 Baltimore (BWI) 16:20 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 856 Philadelphia (PHL) 16:26 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2380 Chicago 16:27 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 536 Newburgh 16:29 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 56 Freeport 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 359 Austin (AUS) 16:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 174 New York (LGA) 16:32 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1580 Washington (DCA) 16:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2623 Detroit (DTW) 16:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 414 Baltimore (BWI) 16:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 647 Washington (DCA) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 266 Panama 16:48 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 529 San Diego (SAN) 16:49 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1708 Newark (EWR) 16:50 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1117 Atlanta 16:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2131 Milwaukee (MKE) 16:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 925 Chicago (ORD) 16:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1825 Lima (LIM) 16:59 planerad

17:00 18.01.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 757 China Southern Airlines CZ 1060 Detroit (DTW) 17:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 244 Guatemala City (GUA) 17:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 494 Managua 17:00 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1777 Concord 17:02 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 38 Seattle (SEA) 17:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 975 Philadelphia (PHL) 17:07 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 537 Atlanta 17:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1631 Aruba 17:10 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7033 Paris (CDG) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 619 Providenciales 17:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1412 Aruba 17:21 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 114 International 17:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 335 Columbus (CMH) 17:25 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 102 North Eleuthera 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1024 Montego Bay 17:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 946 Cartagena 17:31 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 818 Aguadilla 17:41 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 756 San Jose 17:42 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 122 Key West 17:45 planerad
United Airlines UA 606 Houston (IAH) 17:57 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 2 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 606 Chicago (MDW) 17:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2393 Nassau 17:06 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1075 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:07 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 101 Los Angeles 17:07 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 600 Philadelphia (PHL) 17:07 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 92 Tampa (TPA) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1296 Jacksonville (JAX) 17:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1709 Charlotte (CLT) 17:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 422 Las Vegas (LAS) 17:20 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 206 Nassau 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1984 New Orleans (MSY) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 390 Kansas City (MCI) 17:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2718 Jacksonville (JAX) 17:29 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 481 Port of Spain 17:35 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7044 London (LGW) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1892 Baltimore (BWI) 17:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2118 Tampa (TPA) 17:50 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1712 Greenville (GSP) 17:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1453 San Juan Bautista 17:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 672 New York (LGA) 17:54 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1124 Atlanta 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1837 San Juan Bautista 17:55 planerad

18:00 18.01.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 29
Väntningstid 2 - 6 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2198 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 38 San Jose 18:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 578 San Francisco (SFO) 18:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 270 Montego Bay 18:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1171 New York (LGA) 18:06 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2847 Islip 18:08 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1790 Newark (EWR) 18:09 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 101 Freeport 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 243 Nassau 18:10 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1870 Philadelphia (PHL) 18:14 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 68 Marsh Harbour 18:15 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1126 Atlanta 18:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1020 Port of Spain 18:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 348 Washington (DCA) 18:25 planerad
Southwest Airlines WN 770 Baltimore (BWI) 18:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1318 San Juan Bautista 18:30 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1334 Los Angeles (LAX) 18:35 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 56 Freeport 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1982 Orlando (MCO) 18:40 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 2790 Asheville (AVL) 18:43 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 236 Medellin 18:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1900 Havana 18:47 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1705 Memphis (MEM) 18:48 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 171 New York (LGA) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 621 Cancun 18:50 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1220 Ottawa (YOW) 18:54 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1401 New York (JFK) 18:56 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 652 Armenia 18:58 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 528 Cancun 18:59 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 50 Orlando 18:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1078 Atlanta 18:08 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 35 Seattle (SEA) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 335 Denver (DEN) 18:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 619 Houston (IAH) 18:20 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2612 Detroit (DTW) 18:25 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7375 Sao Paulo 18:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 319 Salt Lake City (SLC) 18:27 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 60 Daytona Beach 18:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1141 Guayaquil 18:30 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 102 Freeport 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1530 Islip 18:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 7 Las Vegas (LAS) 18:46 planerad
United Airlines UA 388 Houston (IAH) 18:52 planerad

19:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 3 - 7 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 400 Bogota (BOG) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 569 Phoenix 19:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1527 New York (LGA) 19:01 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 1740 New York 19:04 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1979 Washington (DCA) 19:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 992 New York 19:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1994 Nassau 19:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1412 Atlanta 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 234 Indianapolis (IND) 19:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2625 Raleigh/Durham (RDU) 19:11 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 645 Richmond (RIC) 19:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 400 Tampa (TPA) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 584 Chicago (MDW) 19:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 San Juan Bautista 19:18 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 212 H.S.Truman 19:21 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 182 Nashville (BNA) 19:22 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 207 Nassau 19:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1197 Providence 19:26 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 403 Los Angeles (LAX) 19:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1529 Baltimore (BWI) 19:35 planerad
Southwest Airlines WN 2262 San Antonio (SAT) 19:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 705 Newark (EWR) 19:41 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2406 Newark (EWR) 19:48 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1120 Atlanta 19:55 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1606 Montréal (YUL) 19:58 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1704 Cartagena 19:58 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 87 Albany 19:59 planerad

AVÅGENDE — 32
Väntningstid 2 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 706 Newark (EWR) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 331 Nashville 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 348 Houston (HOU) 19:05 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2010 Charlotte (CLT) 19:06 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2846 Islip 19:08 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2198 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 277 San Francisco (SFO) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2378 Orlando (MCO) 19:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2336 Newark (EWR) 19:14 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7034 Paris (CDG) 19:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 593 Cali 19:15 planerad
Southwest Airlines WN 770 Dallas (DAL) 19:15 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 125 Key West 19:20 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1126 Atlanta 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1318 Baltimore (BWI) 19:20 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 2791 Asheville (AVL) 19:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2851 Quito 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1982 Newark (EWR) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 373 Philadelphia (PHL) 19:30 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1337 Los Angeles 19:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 814 White Plains 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 904 Raleigh/Durham (RDU) 19:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1070 Boston (BOS) 19:43 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1221 Ottawa (YOW) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 164 Nashville (BNA) 19:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2080 Washington (DCA) 19:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2091 Albany 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 898 St Louis (STL) 19:50 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1106 New York (JFK) 19:51 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2297 Indianapolis (IND) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 400 Sacramento 19:55 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1501 New York (LGA) 19:59 planerad

20:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 3 - 7 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2394 Nassau 20:05 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1220 Toronto (YYZ) 20:09 planerad
Airbus A320 Azul AD 8726 Belém (BEL) 20:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1735 Richmond (RIC) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 541 Buffalo (BUF) 20:15 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1759 Norfolk (ORF) 20:17 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 469 Charlotte (CLT) 20:21 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 92 Tampa (TPA) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 788 Newark (EWR) 20:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 69 Boston (BOS) 20:27 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7031 Oslo (OSL) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1297 Jacksonville (JAX) 20:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1710 Port-au-Prince 20:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 876 Kingston 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1512 Orlando (MCO) 20:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 566 San Juan Bautista 20:41 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2617 Jacksonville (JAX) 20:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 406 Baltimore (BWI) 20:45 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 129 Tallahassee (TLH) 20:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2232 Washington (IAD) 20:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1537 New York (LGA) 20:53 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 195 Orlando (MCO) 20:57 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1802 New York 20:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1126 Raleigh/Durham (RDU) 20:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 460 Hartford (BDL) 20:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 971 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 126 Boston (BOS) 20:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 355 Denver (DEN) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 532 Washington (DCA) 20:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 710 New York (LGA) 20:25 planerad
Southwest Airlines WN 2262 Baltimore (BWI) 20:25 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 268 Atlantic City 20:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 380 Detroit (DTW) 20:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 777 Las Vegas (LAS) 20:30 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 208 Nassau 20:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Baltimore (BWI) 20:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1472 New York (LGA) 20:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 492 Columbus (CMH) 20:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 558 Pittsburgh (PIT) 20:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 528 Newark (EWR) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 541 Tampa (TPA) 20:55 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 339 Los Angeles (LAX) 20:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1146 Richmond (RIC) 20:59 planerad

21:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 4 - 13 min.
Boeing 767-300 Air Canada AC 1626 Toronto (YYZ) 21:01 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2019 Worcester 21:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1009 Philadelphia (PHL) 21:08 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 831 Asheville (AVL) 21:08 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 161 Hartford (BDL) 21:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1718 Mexico City (MEX) 21:25 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1122 Atlanta 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 845 Kansas City (MCI) 21:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 602 San Juan Bautista 21:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1973 Fort Myers 21:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2244 San Francisco (SFO) 21:36 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 1679 Detroit (DTW) 21:36 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1529 Newark (EWR) 21:39 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 260 Denver (DEN) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 Nashville (BNA) 21:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 813 White Plains 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 300 Houston 21:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 845 Detroit (DTW) 21:48 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 470 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:56 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 14 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 568 Atlanta 21:00 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1233 Toronto (YYZ) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1297 Buffalo (BUF) 21:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 658 Cleveland (CLE) 21:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1512 Providence 21:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1130 Charleston (CHS) 21:18 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1004 Philadelphia (PHL) 21:20 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1609 Montréal (YUL) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2229 Baltimore (BWI) 21:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2618 Jacksonville (JAX) 21:39 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1086 Syracuse (SYR) 21:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 566 Chicago (ORD) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 789 Jacksonville (JAX) 21:40 planerad
Airbus A320 Azul AD 8727 Belém (BEL) 21:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 976 Philadelphia (PHL) 21:45 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 464 Chicago (ORD) 21:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1957 Bogota (BOG) 21:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 596 Minneapolis (MSP) 21:59 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 665 New Orleans (MSY) 21:59 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 676 Orlando (MCO) 21:59 planerad

22:00 18.01.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 116°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 4 - 9 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 575 Tampa (TPA) 22:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 208 Tampa (TPA) 22:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 727 Latrobe 22:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2313 Las Vegas (LAS) 22:10 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1713 Greenville (GSP) 22:14 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1817 Charlotte (CLT) 22:23 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 905 Newark (EWR) 22:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 680 New Orleans (MSY) 22:29 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1479 Washington (DCA) 22:37 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1576 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:40 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1216 Atlanta 22:45 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 425 Chicago (ORD) 22:45 planerad
Southwest Airlines WN 1053 Houston (HOU) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1774 Baltimore (BWI) 22:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1079 Atlanta 22:47 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 443 Baltimore (BWI) 22:53 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1085 New York (JFK) 22:58 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1201 New York (JFK) 22:59 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 265 Atlantic City 22:59 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 7 - 11 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 953 San Juan Bautista 22:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 574 Tampa (TPA) 22:25 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1629 Toronto (YYZ) 22:30 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7032 Oslo (OSL) 22:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 450 Plattsburgh 22:41 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 416 Niagara Falls 22:51 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 230 Atlanta (ATL) 22:56 planerad

23:00 18.01.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 116°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 2 - 9 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2469 Boston (BOS) 23:01 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 711 Newark (EWR) 23:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1271 New York (LGA) 23:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1459 Hartford (BDL) 23:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4602 Atlanta 23:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 535 Newburgh 23:16 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1513 New York 23:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 St Louis (STL) 23:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 779 New York (LGA) 23:27 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2800 Los Angeles 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 106 Los Angeles (LAX) 23:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1781 Denver (DEN) 23:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2231 Las Vegas (LAS) 23:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2100 Houston (IAH) 23:32 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 615 Boston (BOS) 23:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1729 Chicago (MDW) 23:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1864 Philadelphia (PHL) 23:48 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2135 Salt Lake City (SLC) 23:49 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1954 San Juan Bautista 23:50 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 318 Newark (EWR) 23:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 2 - 27 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 335 San Jose 23:02 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 907 Panama 23:17 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 829 San Pedro Sula 23:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1149 Santo Domingo 23:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1091 Aguadilla 23:46 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 633 Santiago 23:55 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 371 Aguadilla 23:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 345 Santiago 23:59 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1765 San Juan Bautista 23:59 planerad

00:00 19.01.2019

+19°C   Vindar: 3 m/s @ 116°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 11 - 20 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2547 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1371 New York (LGA) 00:36 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2501 New York (JFK) 00:39 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1220 Atlanta 00:50 planerad

01:00 19.01.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

02:00 19.01.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

03:00 19.01.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 118°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

04:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 117°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 24 - 41 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 530 San Diego (SAN) 04:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 954 San Juan Bautista 04:51 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 597 Minneapolis (MSP) 04:59 planerad

05:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 117°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 11 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2850 Quito 05:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 978 Lima (LIM) 05:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 826 San Pedro Sula 05:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 100 Los Angeles 05:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 344 Santiago 05:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 320 Salt Lake City (SLC) 05:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1048 Santo Domingo 05:18 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 310 Los Angeles 05:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1140 Guayaquil 05:36 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 970 Denver (DEN) 05:36 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 8 Las Vegas (LAS) 05:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 647 Niagara Falls 05:44 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 632 Santiago 05:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 340 Seattle (SEA) 05:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1824 Lima (LIM) 05:58 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 2 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1231 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2006 Newark (EWR) 05:27 planerad

06:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 117°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 11 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1092 Aguadilla 06:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 374 Aguadilla 06:09 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 338 San Jose 06:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 914 Panama 06:10 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7374 Sao Paulo 06:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1766 San Juan Bautista 06:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1958 Bogota (BOG) 06:28 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 451 Plattsburgh 06:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 954 Las Vegas (LAS) 06:41 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 3 - 15 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1502 New York (JFK) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1675 Kingston 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 41 Medellin 06:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1076 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1223 Denver (DEN) 06:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1480 Newark (EWR) 06:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1982 Charlotte (CLT) 06:02 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1053 San Juan Bautista 06:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1509 Port-au-Prince 06:06 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 272 New York (LGA) 06:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1557 Bogota (BOG) 06:11 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1213 Atlanta (ATL) 06:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 594 Philadelphia (PHL) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3167 Baltimore (BWI) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3188 Denver (DEN) 06:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2033 Holguin 06:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3194 Orlando (MCO) 06:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1680 Washington (DCA) 06:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3208 Providence 06:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1081 Salt Lake City (SLC) 06:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 517 Mexico City (MEX) 06:47 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1774 Allentown 06:50 planerad

07:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 132°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 17 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5271 Tampa (TPA) 07:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 571 Tampa (TPA) 07:30 planerad
Airbus A321 Singapore Airlines SQ 1317 Los Angeles 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5105 Jacksonville (JAX) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5439 Orlando (MCO) 07:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1017 Jacksonville (JAX) 07:57 planerad

AVÅGENDE — 35
Väntningstid 3 - 5 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 58 Tampa (TPA) 07:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1460 Hartford (BDL) 07:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 610 Boston (BOS) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 657 New Orleans (MSY) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 828 Asheville (AVL) 07:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1893 Nassau 07:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 951 Port-au-Prince 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3173 Columbus (CMH) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5239 Chicago (MDW) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 921 Seattle (SEA) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3159 Jacksonville (JAX) 07:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 218 Atlantic City 07:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 410 Baltimore (BWI) 07:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 469 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:17 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1008 Philadelphia (PHL) 07:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 604 New York (LGA) 07:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2470 Boston (BOS) 07:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 891 New York (JFK) 07:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2558 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1232 Atlanta (ATL) 07:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 45 Yampa Valley 07:31 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 849 Santo Domingo 07:31 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 7428 Newark (EWR) 07:33 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1978 Newark (EWR) 07:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 914 White Plains 07:36 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2327 Camaguey 07:39 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1716 Asheville (AVL) 07:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 478 Chicago (ORD) 07:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 198 Orlando (MCO) 07:45 planerad
Southwest Airlines WN 3181 Houston (HOU) 07:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1653 San Juan Bautista 07:48 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 844 Detroit (DTW) 07:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 784 Denver (DEN) 07:50 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1302 New York (JFK) 07:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3196 Atlanta (ATL) 07:55 planerad

08:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 132°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 8 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1145 Richmond (RIC) 08:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 675 Orlando (MCO) 08:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 278 San Francisco (SFO) 08:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 674 Pittsburgh (PIT) 08:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 672 New Orleans (MSY) 08:19 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 201 Nassau 08:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 467 Atlanta 08:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3495 Atlanta 08:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1131 Charleston (CHS) 08:39 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 445 Columbus (CMH) 08:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2825 San Juan Bautista 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2938 Washington 08:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1279 Washington (DCA) 08:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3122 New Orleans (MSY) 08:55 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 424 Knoxville (TYS) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 4 - 20 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 101 Marsh Harbour 08:00 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 1061 Detroit (DTW) 08:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1521 Kansas City (MCI) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3214 Buffalo (BUF) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1407 New Orleans (MSY) 08:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2087 Charlotte (CLT) 08:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 223 Los Angeles (LAX) 08:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 162 Hartford (BDL) 08:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 603 San Juan Bautista 08:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 922 San Francisco (SFO) 08:17 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 117 Freeport 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3201 Baltimore (BWI) 08:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 306 Newark (EWR) 08:23 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1235 Atlanta (ATL) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4970 Nashville (BNA) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 641 Cancun 08:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 404 Atlanta (ATL) 08:35 planerad
Airbus A321 Singapore Airlines SQ 1316 Los Angeles (LAX) 08:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 333 Houston (IAH) 08:56 planerad

09:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 3 m/s @ 132°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 34
Väntningstid 3 - 8 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 521 Newark (EWR) 09:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 569 Boston (BOS) 09:02 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 601 New York (JFK) 09:07 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 371 New York (LGA) 09:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2464 Nashville (BNA) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Newark (EWR) 09:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1125 Raleigh/Durham (RDU) 09:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 409 Chicago (ORD) 09:18 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Baltimore (BWI) 09:19 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 53 Orlando (MCO) 09:20 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1620 Toronto (YYZ) 09:21 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 141 Freeport 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3263 Houston (HOU) 09:25 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1216 Halifax (YHZ) 09:33 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 231 Atlanta 09:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3366 Indianapolis (IND) 09:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2064 Charlotte (CLT) 09:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1005 Philadelphia 09:37 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 259 Atlantic City 09:37 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 705 New York (LGA) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4403 Raleigh/Durham (RDU) 09:40 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 59 Daytona Beach 09:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1085 Syracuse (SYR) 09:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 657 Cleveland (CLE) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1423 Chicago (MDW) 09:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 577 Pittsburgh (PIT) 09:46 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1102 Atlanta 09:49 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 417 Detroit (DTW) 09:49 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 972 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:49 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 375 Philadelphia (PHL) 09:52 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 103 Boston (BOS) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4216 Philadelphia 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4984 St Louis (STL) 09:55 planerad
Boeing 777-200LR Emirates EK 213 Dubai 09:59 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 3 - 10 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 74 George Town 09:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 577 San Francisco (SFO) 09:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1736 Richmond (RIC) 09:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1853 Washington (IAD) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4326 San Juan Bautista 09:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 570 Tampa (TPA) 09:09 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 202 Nassau 09:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1520 Newark (EWR) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3427 Atlanta (ATL) 09:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1018 Jacksonville (JAX) 09:27 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1105 New York (LGA) 09:30 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7325 Sao Paulo 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3924 Havana 09:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2275 Newark (EWR) 09:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1795 Cancun 09:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3122 Washington (IAD) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1112 Montego Bay 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2825 Rochester (ROC) 09:40 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 425 Knoxville (TYS) 09:44 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1112 Atlanta (ATL) 09:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1480 Washington (DCA) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1718 Philadelphia (PHL) 09:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1397 Grand Cayman Island 09:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2464 Nashville 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4937 Columbus (CMH) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 604 Nassau 09:55 planerad

10:00 19.01.2019

+25°C   Vindar: 5 m/s @ 142°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 3 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2653 Baltimore (BWI) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 386 Bridgetown 10:01 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1894 Nassau 10:04 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 299 Cleveland (CLE) 10:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2387 Austin (AUS) 10:10 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 58 Tampa (TPA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4371 Providence 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3895 Milwaukee (MKE) 10:20 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1600 Montréal (YUL) 10:28 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2593 Detroit (DTW) 10:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1676 Kingston 10:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5588 Buffalo (BUF) 10:35 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 117 Freeport 10:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1077 Atlanta 10:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1955 Baltimore (BWI) 10:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3921 Havana 10:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4583 San Antonio (SAT) 10:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1290 Newark (EWR) 10:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2904 Dallas (DAL) 10:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 754 Atlanta 10:51 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 919 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2032 Holguin 10:52 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2802 Cincinnati (CVG) 10:52 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 408 Cali 10:58 planerad

AVÅGENDE — 32
Väntningstid 2 - 9 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 78 Governors Harbour 10:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1393 Nassau 10:00 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 142 Freeport 10:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 502 New York (JFK) 10:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3263 Nashville (BNA) 10:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 470 Boston (BOS) 10:11 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1217 Halifax (YHZ) 10:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 701 Los Angeles (LAX) 10:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1411 Aruba 10:21 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2064 Charlotte (CLT) 10:22 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 807 Bogota (BOG) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1423 Baltimore (BWI) 10:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3365 Milwaukee (MKE) 10:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 521 New York 10:31 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 243 Guatemala City (GUA) 10:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 145 Santo Domingo 10:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 783 Punta Cana (PUJ) 10:37 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 173 Punta Cana (PUJ) 10:39 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Washington 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4218 Buffalo (BUF) 10:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2015 Providenciales 10:42 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 499 Managua 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1630 Aruba 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2387 Indianapolis (IND) 10:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1102 Atlanta (ATL) 10:49 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 93 Key West 10:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 100 Saint Martin (SXM) 10:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 237 Medellin 10:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 755 San Jose 10:50 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1603 Montreal 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4372 Hartford (BDL) 10:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 39 San Jose 10:56 planerad

Andra datum

January, 2019

18