Fort Lauderdale Hollywood, Fort Lauderdale (FLL / KFLL)

Planespotter’s tidtabell

17:00 19.03.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 10°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 460 m   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 2 - 9 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 244 Guatemala City (GUA) 17:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 537 Atlanta 17:06 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 975 Philadelphia (PHL) 17:06 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1906 Newark (EWR) 17:08 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1604 Montréal (YUL) 17:08 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1181 Detroit (DTW) 17:09 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3078 Governors Harbour 17:10 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 201 New York (JFK) 17:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2269 Boston (BOS) 17:13 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1527 Newark (EWR) 17:14 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1500 Havana (HAV) 17:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1412 Oranjestad (AUA) 17:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 619 Providenciales 17:25 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1777 Concord 17:27 planerad
Airbus A330-200 Azul AD 8712 Recife 17:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 304 San Jose 17:30 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 38 Seattle (SEA) 17:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 946 Cartagena 17:37 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 449 Alex Hamilton 17:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1025 Montego Bay (MBJ) 17:40 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air Shuttle DY 7049 Barcelona 17:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1558 Bogota (BOG) 17:47 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 756 San Jose 17:50 planerad
United Airlines UA 606 Houston (IAH) 17:56 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 525 Newark (EWR) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 3 - 15 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 600 Philadelphia (PHL) 17:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1825 Lima (LIM) 17:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2393 Nassau (NAS) 17:04 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 244 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1709 Charlotte (CLT) 17:16 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 977 Lima (LIM) 17:17 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 36 Kingston (KIN) 17:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 529 San Diego (SAN) 17:35 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 7157 Tocumen (PTY) 17:48 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 128 Newark (EWR) 17:51 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2718 Jacksonville (JAX) 17:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 170 Boston (BOS) 17:54 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1708 Newark (EWR) 17:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 672 New York (LGA) 17:58 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1180 Detroit (DTW) 17:59 planerad

18:00 19.03.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 10°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 460 m   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 2 - 24 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1171 New York (LGA) 18:03 planerad
Airbus A320 N987JT JetBlue Airways B6 578 San Francisco (SFO) 18:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 270 Montego Bay (MBJ) 18:06 planerad
Airbus A320 N993JE JetBlue Airways B6 700 Los Angeles (LAX) 18:08 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 101 Freeport 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 243 Nassau (NAS) 18:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2106 Chicago (ORD) 18:16 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2198 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:18 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3132 Marsh Harbour 18:20 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3086 North Eleuthera 18:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 171 New York (LGA) 18:44 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 236 Medellin 18:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1401 New York (JFK) 18:52 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1527 New York 18:53 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1220 Ottawa (YOW) 18:54 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2625 Raleigh/Durham (RDU) 18:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2226 Atlanta 18:59 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1078 Atlanta 18:09 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 619 Houston (IAH) 18:12 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1716 Asheville (AVL) 18:17 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 2 New York (JFK) 18:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 401 Cali 18:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 319 Salt Lake City (SLC) 18:32 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1607 Montréal (YUL) 18:35 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 60 Daytona Beach 18:40 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 35 Seattle (SEA) 18:40 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 102 Freeport 18:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 7 Las Vegas (LAS) 18:42 planerad
United Airlines UA 388 Houston (IAH) 18:52 planerad

19:00 19.03.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 10°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 460 m   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 15 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 528 Cancún (CUN) 19:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1790 Newark (EWR) 19:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 400 Bogota (BOG) 19:07 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1197 Providence 19:08 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1994 Nassau (NAS) 19:09 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 645 Richmond (RIC) 19:12 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1207 Boston (BOS) 19:14 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 San Juan (SJU) 19:19 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7041 Copenhagen (CPH) 19:30 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 207 Nassau (NAS) 19:30 planerad
Airbus A319 N507NK Spirit Airlines NK 403 Los Angeles (LAX) 19:33 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 212 H.S.Truman 19:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 69 Boston (BOS) 19:42 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1704 Cartagena 19:57 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1606 Montréal (YUL) 19:58 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1255 Guayaquil 19:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2198 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:08 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4416 Key West 19:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 277 San Francisco (SFO) 19:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1776 Chicago (ORD) 19:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 101 Los Angeles 19:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2851 Quito (UIO) 19:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 814 White Plains 19:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 706 Newark (EWR) 19:32 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 1221 Ottawa (YOW) 19:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1141 Guayaquil 19:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2080 Washington (DCA) 19:47 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1501 New York (LGA) 19:51 planerad

20:00 19.03.2019

+19°C   Vindar: 9 m/s @ 8°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 14 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 705 Newark (EWR) 20:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2394 Nassau (NAS) 20:04 planerad
Boeing 767-300 United Airlines UA 8035 Montréal (YUL) 20:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1735 Richmond (RIC) 20:14 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 87 Albany 20:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1459 Hartford (BDL) 20:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 566 San Juan (SJU) 20:34 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2232 Washington (IAD) 20:35 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 301 New York (JFK) 20:45 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1802 New York (JFK) 20:00 planerad
Embraer 190 Azul AD 7408 Raleigh/Durham (RDU) 20:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1126 Raleigh/Durham (RDU) 20:04 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2336 Newark (EWR) 20:05 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7375 Sao Paulo 20:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 971 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 126 Boston (BOS) 20:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 355 Denver (DEN) 20:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 380 Detroit (DTW) 20:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 710 New York (LGA) 20:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1472 New York (LGA) 20:26 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 268 Atlantic City 20:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 777 Las Vegas (LAS) 20:30 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 208 Nassau (NAS) 20:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1070 Boston (BOS) 20:31 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Baltimore (BWI) 20:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1004 Philadelphia (PHL) 20:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 558 Pittsburgh (PIT) 20:45 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6641 Hartford (BDL) 20:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 568 Atlanta 20:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 528 Newark (EWR) 20:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 339 Los Angeles 20:55 planerad

21:00 19.03.2019

+19°C   Vindar: 9 m/s @ 8°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 767-300 Air Canada AC 1626 Toronto (YYZ) 21:01 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 195 Las Vegas 21:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2617 Jacksonville (JAX) 21:06 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1707 Cincinnati (CVG) 21:06 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 512 Austin (AUS) 21:06 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1009 Philadelphia (PHL) 21:09 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2019 Worcester 21:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1710 Port-au-Prince 21:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1718 Mexico City (MEX) 21:32 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1529 Newark (EWR) 21:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 845 Detroit (DTW) 21:43 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 813 White Plains 21:45 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1612 Houston (IAH) 21:47 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 743 Greensboro (GSO) 21:51 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 161 Hartford (BDL) 21:52 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1201 New York (JFK) 21:54 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 575 Tampa (TPA) 21:57 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 425 Chicago (ORD) 21:58 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1086 Syracuse (SYR) 21:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1157 Phoenix (PHX) 21:01 planerad
Boeing 777-200LR Emirates EK 214 Dubai 21:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1146 Richmond (RIC) 21:17 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 492 Columbus (CMH) 21:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 658 Cleveland (CLE) 21:23 planerad
Boeing 767-300 United Airlines UA 8693 Montréal (YUL) 21:25 planerad
Airbus A330-200 Azul AD 8713 Recife 21:30 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7042 Copenhagen (CPH) 21:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 464 Chicago (ORD) 21:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2618 Jacksonville (JAX) 21:41 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 976 Philadelphia (PHL) 21:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 566 Chicago (ORD) 21:46 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6657 Chicago (ORD) 21:46 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1002 New York (JFK) 21:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1130 Charleston (CHS) 21:55 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1122 Jacksonville (JAX) 21:59 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 596 Minneapolis (MSP) 21:59 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 676 Orlando (MCO) 21:59 planerad

22:00 19.03.2019

+19°C   Vindar: 9 m/s @ 8°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 787-8 LN-LNH Norwegian Air Shuttle DY 7035 Stockholm (ARN) 22:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1752 Charlotte (CLT) 22:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 727 Latrobe 22:01 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 470 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:03 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1471 New York 22:06 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1969 Boston (BOS) 22:18 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1576 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 680 New Orleans (MSY) 22:29 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2072 Chicago (ORD) 22:29 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 443 Baltimore (BWI) 22:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1079 Atlanta 22:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2800 Los Angeles (LAX) 22:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1271 New York (LGA) 22:47 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 615 Boston (BOS) 22:51 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 265 Atlantic City 22:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2469 Boston (BOS) 22:58 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 14 min.
Boeing 767-300 Air Canada AC 1629 Toronto (YYZ) 22:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 953 San Juan (SJU) 22:31 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 665 New Orleans (MSY) 22:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 574 Tampa (TPA) 22:51 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 416 Niagara Falls 22:52 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 450 Plattsburgh 22:52 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 230 Atlanta 22:58 planerad

23:00 19.03.2019

+19°C   Vindar: 9 m/s @ 20°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 18 min.
Airbus A320 United Airlines UA 711 Newark (EWR) 23:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 535 Newburgh 23:09 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1717 Asheville (AVL) 23:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2244 San Francisco (SFO) 23:21 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 779 New York (LGA) 23:22 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2100 Houston (IAH) 23:22 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1812 Denver (DEN) 23:23 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1608 Montréal (YUL) 23:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1954 San Juan (SJU) 23:56 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 6 - 21 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 907 Tocumen (PTY) 23:08 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 335 San Jose 23:13 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 829 San Pedro Sula 23:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1091 Aguadilla 23:29 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 633 Santiago 23:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 371 Aguadilla 23:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 345 Santiago 23:59 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1765 San Juan (SJU) 23:59 planerad

00:00 20.03.2019

+19°C   Vindar: 9 m/s @ 20°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 23 - 31 min.
Boeing 767-300 Air Canada AC 1630 Toronto (YYZ) 00:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2547 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1371 New York (LGA) 00:47 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7036 Stockholm (ARN) 00:05 planerad

01:00 20.03.2019

+19°C   Vindar: 9 m/s @ 20°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

02:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 9°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

03:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 9°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

04:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 9°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 6 - 10 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 310 Los Angeles (LAX) 04:42 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 954 San Juan (SJU) 04:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 530 San Diego (SAN) 04:54 planerad

05:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 17°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 11 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2850 Quito (UIO) 05:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 597 Minneapolis (MSP) 05:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 826 San Pedro Sula 05:01 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 632 Santiago 05:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1256 Guayaquil 05:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 320 Salt Lake City (SLC) 05:21 planerad
United Airlines UA 1579 Fort Lauderdale 05:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1142 Guayaquil 05:32 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 970 Denver (DEN) 05:42 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 8 Las Vegas (LAS) 05:44 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 647 Niagara Falls 05:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1092 Aguadilla 05:47 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 222 Denver (DEN) 05:47 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 978 Lima (LIM) 05:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1824 Lima (LIM) 05:58 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 9 - 20 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1231 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:22 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1208 Atlanta 05:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2970 Boston (BOS) 05:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1982 Charlotte (CLT) 05:59 planerad

06:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 17°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 10 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 914 Tocumen (PTY) 06:02 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 374 Aguadilla 06:08 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 338 San Jose 06:12 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 340 Seattle (SEA) 06:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 100 Los Angeles 06:19 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 451 Plattsburgh 06:27 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1766 San Juan (SJU) 06:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 954 Las Vegas (LAS) 06:45 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 30 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1502 New York (JFK) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1509 Port-au-Prince 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1675 Kingston (KIN) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2801 Los Angeles (LAX) 06:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1223 Denver (DEN) 06:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 985 Newark (EWR) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2033 Holguin 06:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2196 Chicago (ORD) 06:32 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1680 Washington (DCA) 06:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 517 Mexico City (MEX) 06:38 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1637 Newark (EWR) 06:38 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2148 Houston (IAH) 06:43 planerad

07:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 5 m/s @ 17°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 12 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 344 Santiago 07:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1158 Phoenix (PHX) 07:10 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7374 Sao Paulo 07:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1123 Jacksonville (JAX) 07:27 planerad
Airbus A320 TAME EQ 566 Guayaquil 07:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 467 Atlanta 07:39 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1346 San Francisco (SFO) 07:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 571 Tampa (TPA) 07:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 278 San Francisco (SFO) 07:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3802 Tampa (TPA) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 3 - 7 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 657 New Orleans (MSY) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 828 Asheville (AVL) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 951 Port-au-Prince 07:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1460 Hartford (BDL) 07:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1893 Nassau (NAS) 07:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 610 Boston (BOS) 07:08 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3123 Tallahassee (TLH) 07:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 469 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 218 Atlantic City 07:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 604 New York (LGA) 07:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2470 Boston (BOS) 07:17 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 478 Chicago (ORD) 07:18 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1008 Philadelphia (PHL) 07:19 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 223 Denver (DEN) 07:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 410 Baltimore (BWI) 07:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 799 Havana (HAV) 07:26 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2558 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:27 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 341 Seattle (SEA) 07:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 914 White Plains 07:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2327 Camaguey 07:36 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1706 Cincinnati (CVG) 07:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 517 Austin (AUS) 07:45 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3074 George Town 07:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 844 Detroit (DTW) 07:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2761 Saint Martin (SXM) 07:57 planerad

08:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 352°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 3 - 12 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1017 Jacksonville (JAX) 08:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1145 Richmond (RIC) 08:18 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 672 New Orleans (MSY) 08:19 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 675 Orlando (MCO) 08:22 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 201 Nassau (NAS) 08:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1131 Charleston (CHS) 08:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 445 Columbus (CMH) 08:41 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1279 Washington (DCA) 08:49 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1204 Asheville (AVL) 08:58 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 371 New York (LGA) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2694 Detroit (DTW) 08:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 198 Kansas City 08:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 922 San Francisco (SFO) 08:02 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1418 Chicago (ORD) 08:05 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1302 New York (JFK) 08:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 162 Hartford (BDL) 08:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 577 San Francisco (SFO) 08:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 306 Newark (EWR) 08:25 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1728 Grand Rapids 08:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 404 Los Angeles (LAX) 08:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1018 Jacksonville (JAX) 08:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1653 San Juan (SJU) 08:50 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1340 Los Angeles (LAX) 08:55 planerad

09:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 352°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 2 - 5 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2465 Buffalo (BUF) 09:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 569 Boston (BOS) 09:05 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 601 New York (JFK) 09:06 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1125 Raleigh/Durham (RDU) 09:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Baltimore (BWI) 09:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 409 Chicago (ORD) 09:16 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1620 Toronto (YYZ) 09:21 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1290 Newark (EWR) 09:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2064 Charlotte (CLT) 09:27 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1085 Syracuse (SYR) 09:28 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 259 Atlantic City 09:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 231 Atlanta 09:31 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2247 Cleveland (CLE) 09:34 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 705 New York (LGA) 09:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 417 Detroit (DTW) 09:39 planerad
ATR 42/72 Bahamasair UP 141 Freeport 09:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 577 Pittsburgh (PIT) 09:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 657 Cleveland (CLE) 09:46 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1005 Philadelphia 09:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 375 Philadelphia (PHL) 09:49 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 103 Boston (BOS) 09:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 386 Bridgetown 09:52 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 424 Knoxville (TYS) 09:53 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 972 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 4 - 11 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1345 San Francisco (SFO) 09:00 planerad
Airbus A320 TAME EQ 565 Guayaquil 09:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 333 Houston (IAH) 09:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 570 Tampa (TPA) 09:09 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 202 Nassau (NAS) 09:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1736 Richmond (RIC) 09:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1557 Bogota (BOG) 09:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2466 Buffalo (BUF) 09:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 1520 Newark (EWR) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3924 Havana (HAV) 09:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1795 Cancún (CUN) 09:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1397 Georgetown (GCM) 09:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1112 Montego Bay (MBJ) 09:35 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1205 Asheville (AVL) 09:43 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3084 North Eleuthera 09:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 470 Boston (BOS) 09:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1393 Nassau (NAS) 09:57 planerad

10:00 20.03.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 352°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 3 - 18 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2593 Detroit (DTW) 10:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1894 Nassau (NAS) 10:03 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4405 Tampa 10:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1077 Atlanta 10:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1676 Kingston (KIN) 10:36 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3921 Havana (HAV) 10:45 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1800 Indianapolis (IND) 10:48 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2032 Holguin 10:51 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1785 Washington 10:51 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1127 Atlanta 10:52 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 919 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:52 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2083 Houston (IAH) 10:53 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3112 Key West (EYW) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 2 - 7 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 502 New York (JFK) 10:07 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1423 New Orleans (MSY) 10:12 planerad
ATR 42/72 Bahamasair UP 142 Freeport 10:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1411 Oranjestad (AUA) 10:17 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2064 Charlotte (CLT) 10:17 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1688 Newark (EWR) 10:18 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 807 Bogota (BOG) 10:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2346 Cleveland (CLE) 10:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2015 Providenciales 10:31 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 521 Cancún (CUN) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 303 San Jose 10:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 173 Punta Cana (PUJ) 10:36 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 425 Knoxville (TYS) 10:38 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 859 Cartagena 10:38 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 701 Los Angeles (LAX) 10:39 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3093 Key West (EYW) 10:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 San Juan (SJU) 10:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 651 Armenia 10:41 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 145 Santo Domingo (SDQ) 10:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 243 Guatemala City (GUA) 10:45 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 755 San Jose 10:49 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 237 Medellin 10:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 499 Managua 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 629 Belize City (BZE) 10:55 planerad

11:00 20.03.2019

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 359°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1505 Newark (EWR) 11:00 planerad
Airbus A321 Air Transat TS 508 Quebec (YQB) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 514 Toronto (YYZ) 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 913 White Plains 11:03 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 408 Cali 11:06 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 4954 Fort De France 11:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1510 Port-au-Prince 11:12 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 800 Havana (HAV) 11:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 563 Chicago (ORD) 11:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 959 Hartford (BDL) 11:27 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1897 Philadelphia (PHL) 11:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 848 Santo Domingo (SDQ) 11:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2328 Camaguey 11:42 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3074 George Town 11:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1454 San Juan (SJU) 11:47 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 699 Newark (EWR) 11:48 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3123 Tallahassee (TLH) 11:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 877 Philadelphia 11:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 2 - 23 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1728 Chicago (ORD) 11:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1572 New York (LGA) 11:02 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 809 Aguadilla 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1857 Nassau (NAS) 11:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 180 New York (LGA) 11:27 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 723 Kingston (KIN) 11:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1801 Indianapolis (IND) 11:33 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 130 Nassau 11:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2593 Detroit (DTW) 11:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 919 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:37 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 514 Houston (IAH) 11:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 931 Montego Bay (MBJ) 11:42 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1127 Atlanta 11:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2334 Newark (EWR) 11:55 planerad

12:00 20.03.2019

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 359°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 21 min.
Saab 340 AVIANCA AV 4415 Tallahassee 12:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1701 New York (JFK) 12:02 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1924 Charlotte (CLT) 12:06 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 2720 Chicago 12:16 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 952 Port-au-Prince 12:19 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 103 Freeport 12:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2619 Detroit (DTW) 12:59 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 3 - 18 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1193 Nassau (NAS) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Air Transat TS 515 Toronto (YYZ) 12:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 563 San Juan (SJU) 12:04 planerad
Airbus A320 Azul AD 7428 Atlanta 12:09 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3105 Treasure Cay 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3922 Havana (HAV) 12:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1196 Providence 12:12 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 468 Atlanta 12:12 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 4955 Fort De France 12:15 planerad
Airbus A321 Air Transat TS 509 Quebec (YQB) 12:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1897 Philadelphia (PHL) 12:18 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 536 Atlanta 12:25 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3142 Freeport 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 618 Providenciales 12:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 39 San Jose 12:37 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1702 Newark (EWR) 12:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1924 Charlotte (CLT) 12:58 planerad

13:00 20.03.2019

+21°C   Vindar: 5 m/s @ 359°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 2 - 15 min.
Saab 340 United Airlines UA 3084 North Eleuthera 13:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1394 Nassau (NAS) 13:00 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1232 Toronto (YYZ) 13:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3925 Havana (HAV) 13:10 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4423 Marsh Harbour 13:25 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1707 Cincinnati (CVG) 13:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 269 Boston (BOS) 13:34 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 305 Baltimore (BWI) 13:37 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2040 Houston (IAH) 13:38 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 6625 Bogota (BOG) 13:44 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1853 Jacksonville (JAX) 13:45 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1624 Toronto (YYZ) 13:46 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2120 New York 13:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1398 Georgetown (GCM) 13:48 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 3 - 16 min.
Saab 340 United Airlines UA 3115 International 13:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1703 Cartagena 13:03 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1202 New York (JFK) 13:06 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 201 H.S.Truman 13:06 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 104 Freeport 13:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1499 Havana (HAV) 13:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1717 Mexico City (MEX) 13:27 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 88 Albany 13:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 833 Montego Bay (MBJ) 13:31 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3072 George Town 13:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 385 Bridgetown 13:53 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 646 Richmond (RIC) 13:55 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2619 Detroit (DTW) 13:57 planerad

14:00 20.03.2019

+22°C   Vindar: 5 m/s   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1113 Montego Bay (MBJ) 14:00 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 2040 New York (JFK) 14:02 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 811 Philadelphia 14:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1796 Cancún (CUN) 14:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2518 Mexico City (MEX) 14:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 305 Newark (EWR) 14:38 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1180 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:41 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4407 North Eleuthera 14:45 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4421 Freeport 14:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1422 New Orleans (MSY) 14:49 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 388 Santa Clara 14:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 609 Boston (BOS) 14:51 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3142 Freeport 14:55 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4403 International 14:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 419 Cleveland (CLE) 14:58 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 3 - 16 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 181 Nashville (BNA) 14:00 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1221 Toronto (YYZ) 14:00 planerad
Airbus A321 Korean Air KE 3366 Detroit (DTW) 14:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2626 Raleigh/Durham (RDU) 14:04 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2020 Worcester 14:20 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1774 Allentown 14:22 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 262 Atlantic City 14:37 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3068 Marsh Harbour 14:40 planerad
Airbus A320 TAP Portugal TP 4288 Boston (BOS) 14:42 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2335 Newark (EWR) 14:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 242 Nassau (NAS) 14:50 planerad

15:00 20.03.2019

+22°C   Vindar: 5 m/s   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 8 min.
Saab 340 United Airlines UA 3115 International 15:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1224 Denver (DEN) 15:07 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2760 Saint Martin (SXM) 15:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 663 Hartford (BDL) 15:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2014 Providenciales 15:11 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3105 Treasure Cay 15:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1194 Nassau (NAS) 15:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1522 Kansas City (MCI) 15:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Austin (AUS) 15:18 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 33 Kingston (KIN) 15:20 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1729 Grand Rapids 15:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 235 Atlantic City 15:28 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 523 Charlotte (CLT) 15:29 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2066 Chicago (ORD) 15:31 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 197 New York (LGA) 15:37 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1312 Cincinnati (CVG) 15:45 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1334 Los Angeles (LAX) 15:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3923 Havana (HAV) 15:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 7158 Tocumen (PTY) 15:51 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 6 - 14 min.
Saab 340 United Airlines UA 3086 North Eleuthera 15:00 planerad
Boeing 737-800 Singapore Airlines SQ 1613 Houston (IAH) 15:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 810 Philadelphia 15:05 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1605 Montreal 15:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 6627 Bogota (BOG) 15:17 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1127 Denver (DEN) 15:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1180 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3920 Havana (HAV) 15:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 724 Latrobe 15:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 616 Boston (BOS) 15:51 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1993 Nassau (NAS) 15:59 planerad

16:00 20.03.2019

+22°C   Vindar: 5 m/s   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 4 - 7 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2394 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:09 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 702 Kingston (KIN) 16:13 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 926 Montego Bay (MBJ) 16:14 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 205 Nassau (NAS) 16:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 858 Houston (IAH) 16:21 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1709 Charlotte (CLT) 16:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1007 Belize City (BZE) 16:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 142 Santo Domingo (SDQ) 16:37 planerad
Airbus A320 Azul AD 7429 Atlanta 16:42 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3106 Key West (EYW) 16:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 567 Atlanta 16:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 174 Punta Cana (PUJ) 16:47 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 2 - 25 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 440 Cleveland (CLE) 16:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1709 Port-au-Prince 16:02 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 664 Hartford (BDL) 16:05 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 856 Philadelphia (PHL) 16:17 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6618 Newark (EWR) 16:19 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4420 Freeport 16:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 536 Newburgh 16:21 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1580 Washington (DCA) 16:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 174 New York (LGA) 16:27 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 414 Baltimore (BWI) 16:28 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2386 Chicago (ORD) 16:29 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 302 New York (JFK) 16:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1313 Cincinnati (CVG) 16:30 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1337 Los Angeles (LAX) 16:55 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 206 Nassau (NAS) 16:55 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02