Fort Lauderdale Hollywood, Fort Lauderdale (FLL / KFLL)

Planespotter’s tidtabell

12:00 26.06.2019

+32°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel few börja från en höjd av 1070 m

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 16 min.
Saab 340 AVIANCA AV 4415 Tallahassee 12:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 305 Baltimore (BWI) 12:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2328 Camaguey 12:05 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1714 Greenville (GSP) 12:12 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2733 Cincinnati (CVG) 12:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2227 Orlando (MCO) 12:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 952 Port-au-Prince 12:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2126 Montego Bay (MBJ) 12:19 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1853 Jacksonville (JAX) 12:35 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 103 Freeport 12:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1647 Austin (AUS) 12:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 269 Boston (BOS) 12:44 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1394 Nassau (NAS) 12:46 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2139 Chicago (ORD) 12:46 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1232 Toronto (YYZ) 12:52 planerad

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 3 - 7 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 514 Houston (IAH) 12:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1196 Providence 12:02 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2898 Charlotte (CLT) 12:02 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1604 Detroit (DTW) 12:05 planerad
Airbus A320 Qatar Airways QR 4175 Boston (BOS) 12:05 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3105 Treasure Cay 12:10 planerad
Boeing 737 Bahamasair UP 204 Nassau (NAS) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3922 Havana (HAV) 12:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1728 Chicago (ORD) 12:14 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2378 Chicago 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 412 Punta Cana (PUJ) 12:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1202 New York (JFK) 12:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1499 Havana (HAV) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 618 Providenciales 12:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 536 Atlanta 12:25 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1723 Memphis (MEM) 12:28 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3142 Freeport 12:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1397 Georgetown (GCM) 12:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 39 San Jose 12:33 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2286 New York 12:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 225 Denver (DEN) 12:43 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1380 Washington (DCA) 12:46 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 201 H.S.Truman 12:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1703 Cartagena 12:52 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2765 Boston (BOS) 12:57 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2984 Boston (BOS) 12:57 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2733 Cincinnati (CVG) 12:59 planerad

13:00 26.06.2019

+32°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel few börja från en höjd av 1070 m

ANKOMMANDE — 28
Väntningstid 2 - 9 min.
Saab 340 United Airlines UA 3084 North Eleuthera 13:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1504 Minneapolis (MSP) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1141 Chicago (MDW) 13:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1827 Atlanta 13:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 971 New York (LGA) 13:02 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 609 Boston (BOS) 13:09 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 6613 Houston (IAH) 13:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1796 Cancún (CUN) 13:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3925 Havana (HAV) 13:15 planerad
Airbus A321 Hawaiian Airlines HA 2040 New York (JFK) 13:16 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2432 Raleigh/Durham (RDU) 13:17 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1579 Washington (DCA) 13:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2463 Austin (AUS) 13:20 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4423 Marsh Harbour 13:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1877 Charlotte (CLT) 13:25 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1622 Toronto (YYZ) 13:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 643 Denver (DEN) 13:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2040 Houston (IAH) 13:37 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 6625 Bogota (BOG) 13:44 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1845 Philadelphia (PHL) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1874 Nashville (BNA) 13:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2945 Charlotte (CLT) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1595 Phoenix (PHX) 13:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1654 San Juan (SJU) 13:52 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2076 Kingston (KIN) 13:53 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1600 Montréal (YUL) 13:55 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 811 Philadelphia 13:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1422 New Orleans (MSY) 13:59 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 3 - 11 min.
Saab 340 United Airlines UA 3115 International 13:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2026 Atlanta 13:00 planerad
ATR Freighter Bahamasair UP 104 Freeport 13:10 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1774 Plattsburgh 13:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 583 Montego Bay (MBJ) 13:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 570 Boston (BOS) 13:29 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1993 Nassau (NAS) 13:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 833 Montego Bay (MBJ) 13:30 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1913 Newark (EWR) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1647 New Orleans (MSY) 13:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1717 Mexico City (MEX) 13:34 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3072 George Town 13:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 646 Richmond (RIC) 13:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 88 Albany 13:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1141 San Juan (SJU) 13:50 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1221 Toronto (YYZ) 13:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 385 Bridgetown 13:51 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2020 Worcester 13:54 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 315 Washington (IAD) 13:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 616 Boston (BOS) 13:59 planerad

14:00 26.06.2019

+37°C   Vindar: 3 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 767-300 United Airlines UA 8088 Montréal (YUL) 14:01 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2494 Atlanta 14:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 197 New York (LGA) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2264 Chicago 14:10 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1736 Louisville (SDF) 14:13 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2188 Denver (DEN) 14:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1113 Montego Bay (MBJ) 14:20 planerad
Southwest Airlines WN 754 Baltimore (BWI) 14:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2456 New York (JFK) 14:33 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1769 Minneapolis 14:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2014 Providenciales 14:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 419 Cleveland (CLE) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2508 San Antonio (SAT) 14:40 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4407 North Eleuthera 14:45 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4421 Freeport 14:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Austin (AUS) 14:48 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1131 New York (LGA) 14:49 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2120 Newark (EWR) 14:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 310 Port-au-Prince 14:53 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3142 Freeport 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5878 Baltimore (BWI) 14:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2518 Mexico City (MEX) 14:56 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2953 San Juan (SJU) 14:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1827 Atlanta 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2463 Baltimore (BWI) 14:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2695 Cancún (CUN) 14:04 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 507 Raleigh/Durham (RDU) 14:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 145 Santo Domingo (SDQ) 14:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 724 Latrobe 14:05 planerad
Airbus A320 Qatar Airways QR 4217 Boston (BOS) 14:15 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 302 New York (JFK) 14:19 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1504 Salt Lake City (SLC) 14:25 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1623 Toronto (YYZ) 14:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2432 Raleigh/Durham (RDU) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1874 Jacksonville (JAX) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 644 Las Vegas (LAS) 14:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2626 Raleigh/Durham (RDU) 14:34 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1845 Philadelphia (PHL) 14:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 181 Nashville (BNA) 14:38 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3068 Marsh Harbour 14:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2945 Charlotte (CLT) 14:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1877 Charlotte (CLT) 14:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1577 Chicago (MDW) 14:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 810 Philadelphia 14:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 242 Nassau (NAS) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2264 Nashville (BNA) 14:55 planerad

15:00 26.06.2019

+37°C   Vindar: 3 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 3 - 13 min.
Saab 340 United Airlines UA 3115 International 15:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1180 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 523 Charlotte (CLT) 15:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 702 Kingston 15:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1379 Washington (DCA) 15:13 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3105 Treasure Cay 15:15 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1257 Asheville (AVL) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2414 San Juan (SJU) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 33 Kingston (KIN) 15:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 388 Santa Clara 15:23 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 235 Atlantic City 15:23 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2377 Chicago 15:27 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 279 Charleston (CRW) 15:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 130 Kansas City (MCI) 15:35 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6617 Newark (EWR) 15:42 planerad
Boeing 787-8 LN-LNC Norwegian Air Shuttle DY 7035 Stockholm (ARN) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2073 New Orleans (MSY) 15:45 planerad
Southwest Airlines WN 937 Kansas City (MCI) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 265 Tocumen (PTY) 15:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 201 New York (JFK) 15:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1558 Bogota (BOG) 15:52 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2854 San Juan (SJU) 15:53 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 498 Raleigh/Durham (RDU) 15:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2066 Chicago (ORD) 15:56 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 3 - 7 min.
Saab 340 United Airlines UA 3086 North Eleuthera 15:00 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 6622 Houston (IAH) 15:00 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 832 Houston (IAH) 15:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2494 Atlanta 15:03 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1715 Cincinnati (CVG) 15:03 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 262 Atlantic City 15:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3920 Havana (HAV) 15:10 planerad
Airbus A320 AVIANCA AV 37 Bogota (BOG) 15:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 6627 Bogota (BOG) 15:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2508 Atlanta 15:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1127 Denver (DEN) 15:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 440 Cleveland (CLE) 15:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1460 Hartford (BDL) 15:33 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1605 Montréal (YUL) 15:35 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1769 Minneapolis (MSP) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5871 Baltimore (BWI) 15:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1709 Port-au-Prince 15:38 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2456 New York (JFK) 15:38 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2533 New York (JFK) 15:38 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2335 Newark (EWR) 15:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1180 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:46 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 818 New York (LGA) 15:47 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1272 New York (LGA) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 776 Atlanta 15:50 planerad

16:00 26.06.2019

+37°C   Vindar: 3 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 3 - 14 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2393 Atlanta 16:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1709 Charlotte (CLT) 16:02 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2760 Saint Martin (SXM) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 621 Cancún (CUN) 16:05 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2036 New York 16:08 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 926 Montego Bay (MBJ) 16:10 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1238 Asheville (AVL) 16:10 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2847 Islip 16:13 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3923 Havana (HAV) 16:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 305 Newark (EWR) 16:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1500 Havana (HAV) 16:22 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 784 Punta Cana (PUJ) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1087 Washington (DCA) 16:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 567 Atlanta 16:26 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 244 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 740 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:40 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3106 Key West (EYW) 16:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1994 Nassau (NAS) 16:45 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 858 Houston (IAH) 16:51 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1704 Detroit (DTW) 16:54 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1398 Georgetown (GCM) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 12 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 1260 Asheville (AVL) 16:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 174 New York (LGA) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2414 Houston (HOU) 16:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 536 Newburgh 16:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1270 San Antonio (SAT) 16:10 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4420 Freeport 16:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 414 Baltimore (BWI) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 130 Baltimore (BWI) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2073 Orlando (MCO) 16:25 planerad
Southwest Airlines WN 754 Dallas (DAL) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2380 Chicago (ORD) 16:26 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1580 Washington (DCA) 16:30 planerad
Southwest Airlines WN 2364 Phoenix (PHX) 16:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 875 Kingston (KIN) 16:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 495 Raleigh/Durham (RDU) 16:40 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 856 Philadelphia (PHL) 16:52 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1218 Asheville (AVL) 16:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2393 Atlanta 16:58 planerad

17:00 26.06.2019

+37°C   Vindar: 3 m/s @ 336°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 31

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1615 Atlanta 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1007 Belize City (BZE) 17:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 174 Punta Cana (PUJ) 17:04 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 537 Atlanta 17:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 619 Providenciales 17:15 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1628 Toronto (YYZ) 17:18 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1074 Seattle (SEA) 17:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 756 San Jose 17:21 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1412 Oranjestad (AUA) 17:32 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 946 Cartagena 17:35 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1790 Newark (EWR) 17:38 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1604 Montréal (YUL) 17:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 818 Aguadilla 17:44 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3072 George Town 17:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 244 Guatemala City (GUA) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 304 San Jose 17:45 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 130 Nassau (NAS) 17:50 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1704 Memphis (MEM) 17:55 planerad
Boeing 737-900 ANA NH 6538 Houston (IAH) 17:56 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 3 - 7 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 170 Boston (BOS) 17:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1825 Lima (LIM) 17:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 511 Austin (AUS) 17:03 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1709 Charlotte (CLT) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1087 Denver (DEN) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2419 Austin (AUS) 17:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2393 Nassau (NAS) 17:06 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 2846 Islip 17:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 529 San Diego (SAN) 17:16 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2037 New York 17:18 planerad
Boeing 737-800 Caribbean Airlines BW 36 Kingston (KIN) 17:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 977 Lima (LIM) 17:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 244 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 739 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2386 Chicago (ORD) 17:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 892 Kansas City (MCI) 17:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 672 New York (LGA) 17:37 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2718 Jacksonville (JAX) 17:41 planerad
Boeing 787-8 Norwegian Air Shuttle DY 7036 Stockholm (ARN) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1591 Baltimore (BWI) 17:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 600 Philadelphia (PHL) 17:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2 New York (JFK) 17:55 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1704 Detroit (DTW) 17:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1615 Atlanta 17:58 planerad

18:00 26.06.2019

+33°C   Vindar: 4 m/s @ 116°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 28
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1527 Atlanta 18:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 270 Montego Bay (MBJ) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2379 Chicago 18:00 planerad
Airbus A320 Qantas QF 3652 Los Angeles 18:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 606 Houston (IAH) 18:03 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 700 Los Angeles (LAX) 18:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 133 Baltimore (BWI) 18:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1171 New York (LGA) 18:10 planerad
ATR 42/72 Bahamasair UP 101 Freeport 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 243 Nassau (NAS) 18:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1875 Jacksonville (JAX) 18:15 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3132 Marsh Harbour 18:20 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3086 North Eleuthera 18:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 705 Newark (EWR) 18:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1040 Houston (HOU) 18:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1656 New York (JFK) 18:21 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6897 Newark (EWR) 18:22 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2198 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 578 San Francisco (SFO) 18:26 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 101 Saint Martin (SXM) 18:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2428 Orlando (MCO) 18:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1020 Port of Spain 18:44 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 171 New York 18:44 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1979 Washington (DCA) 18:47 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 236 Medellin 18:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2696 Cancún (CUN) 18:52 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 886 Oranjestad (AUA) 18:54 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2001 New York 18:56 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 13 min.
Saab 340 Silver Airways 3M 92 Tampa (TPA) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 266 Tocumen (PTY) 18:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 319 Salt Lake City (SLC) 18:12 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1107 Seattle 18:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2336 Newark (EWR) 18:30 planerad
ATR 42/72 Bahamasair UP 102 Freeport 18:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 619 Houston (IAH) 18:43 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1631 Toronto (YYZ) 18:45 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1762 Knoxville (TYS) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2072 Columbus (CMH) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 594 St Louis (STL) 18:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1255 Guayaquil 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1469 New Orleans (MSY) 18:50 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 6624 Houston (IAH) 18:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 7 Las Vegas (LAS) 18:57 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1527 Atlanta 18:58 planerad

19:00 26.06.2019

+33°C   Vindar: 4 m/s @ 116°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 12 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 212 H.S.Truman 19:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 400 Bogota (BOG) 19:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 710 Cancún (CUN) 19:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2064 New York (LGA) 19:01 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2334 Atlanta 19:01 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 645 Richmond (RIC) 19:07 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1197 Providence 19:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2618 Austin (AUS) 19:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 528 San Juan (SJU) 19:22 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1009 Philadelphia (PHL) 19:34 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2625 Raleigh/Durham (RDU) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1194 Baltimore (BWI) 19:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 38 San Jose 19:41 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1401 New York (JFK) 19:51 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 142 Santo Domingo (SDQ) 19:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1704 Cartagena 19:56 planerad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 3 - 8 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 706 Newark (EWR) 19:00 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2115 Las Vegas 19:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1141 Guayaquil 19:00 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1316 Los Angeles 19:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1453 San Juan (SJU) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1876 Raleigh/Durham (RDU) 19:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 388 Houston (IAH) 19:08 planerad
Boeing 767-300 Air Canada AC 1609 Montréal (YUL) 19:10 planerad
Saab 340 AVIANCA AV 4416 Key West 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 63 Dallas (DAL) 19:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 101 Los Angeles 19:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 178 St Louis (STL) 19:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2131 Indianapolis (IND) 19:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2198 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:19 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2851 Quito (UIO) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2428 Chicago (MDW) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2602 Nashville (BNA) 19:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 814 White Plains 19:26 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7375 Sao Paulo 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1766 Houston (HOU) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2229 Buffalo (BUF) 19:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 277 San Francisco (SFO) 19:38 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1337 Los Angeles 19:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2080 Washington (DCA) 19:43 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 1742 New York (JFK) 19:51 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1472 New York (LGA) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2618 Manchester (MHT) 19:55 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1989 Phoenix (PHX) 19:56 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 401 Cali 19:57 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2316 New York (JFK) 19:59 planerad

20:00 26.06.2019

+33°C   Vindar: 4 m/s @ 116°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 09L, 09R, 13

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 3 - 9 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 69 Boston (BOS) 20:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 7362 Belém (BEL) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1940 Chicago (MDW) 20:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 182 Nashville (BNA) 20:12 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 469 Charlotte (CLT) 20:21 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1142 San Juan (SJU) 20:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 597 Nashville (BNA) 20:25 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1729 Plattsburgh 20:29 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 727 Latrobe 20:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1459 Hartford (BDL) 20:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 425 Chicago (ORD) 20:31 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 6612 Houston (IAH) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2145 Atlanta 20:35 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1706 Cincinnati (CVG) 20:43 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2232 Washington (IAD) 20:43 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1735 Richmond (RIC) 20:46 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 566 San Juan (SJU) 20:49 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2173 New York (LGA) 20:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2019 Worcester 20:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 716 Tampa (TPA) 20:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 87 Albany 20:59 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1157 Phoenix (PHX) 20:03 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 126 Boston (BOS) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1195 Washington (DCA) 20:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1126 Raleigh/Durham (RDU) 20:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 528 Newark (EWR) 20:25 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 676 Orlando (MCO) 20:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 971 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 460 Hartford (BDL) 20:29 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 710 New York (LGA) 20:30 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Baltimore (BWI) 20:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1004 Philadelphia (PHL) 20:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 558 Pittsburgh (PIT) 20:45 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1802 New York (JFK) 20:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 551 Quito (UIO) 20:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 980 Charlotte (CLT) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1940 Baltimore (BWI) 20:55 planerad

21:00 26.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 286°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27L, 27R, 31

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2866 Atlanta 21:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1710 Port-au-Prince 21:03 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2617 Jacksonville (JAX) 21:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 161 Hartford (BDL) 21:09 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 403 Los Angeles (LAX) 21:09 planerad
Saab 340 Silver Airways 3M 92 Tampa (TPA) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1596 Baltimore (BWI) 21:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 876 Kingston (KIN) 21:29 planerad
Boeing 737-800 SAS SK 6776 Newark (EWR) 21:33 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 831 Asheville (AVL) 21:36 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 470 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:37 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 887 Newark (EWR) 21:44 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1290 Jacksonville (JAX) 21:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1718 Mexico City (MEX) 21:49 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1754 Atlanta 21:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2348 Dallas (DAL) 21:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 813 White Plains 21:53 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 615 Boston (BOS) 21:58 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1201 New York (JFK) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 4 - 13 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 693 Nassau (NAS) 21:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 777 Las Vegas (LAS) 21:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 658 Cleveland (CLE) 21:09 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 380 Detroit (DTW) 21:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 976 Philadelphia (PHL) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2145 Jacksonville (JAX) 21:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 597 San Juan (SJU) 21:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1130 Charleston (CHS) 21:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1146 Richmond (RIC) 21:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 492 Columbus (CMH) 21:31 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 339 Los Angeles (LAX) 21:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 566 Chicago (ORD) 21:34 planerad
Southwest Airlines WN 753 Baltimore (BWI) 21:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2618 Jacksonville (JAX) 21:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 355 Denver (DEN) 21:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1091 Aguadilla 21:41 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 7363 Belém (BEL) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2537 Baltimore (BWI) 21:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 568 Atlanta 21:59 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 268 Atlantic City 21:59 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 464 Chicago (ORD) 21:59 planerad

22:00 26.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 286°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27L, 27R, 31

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 757 United Airlines UA 247 Newark (EWR) 22:02 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 388 Detroit (DTW) 22:07 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 443 Baltimore (BWI) 22:07 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 480 Houston (IAH) 22:08 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 680 New Orleans (MSY) 22:09 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 981 Charlotte (CLT) 22:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 595 Orlando (MCO) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 698 Baltimore (BWI) 22:15 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 2381 Chicago 22:21 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1864 Philadelphia (PHL) 22:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1446 Greenville 22:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1479 Washington (DCA) 22:36 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2541 Chicago 22:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2351 St Louis (STL) 22:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2469 Boston (BOS) 22:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2800 Los Angeles (LAX) 22:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1576 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:57 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1271 New York 22:57 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1702 New York (LGA) 22:57 planerad
Airbus A321 China Eastern Airlines MU 1749 New York (JFK) 22:59 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 303 Orlando (MCO) 22:59 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 4 - 16 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1122 Jacksonville (JAX) 22:22 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1290 Tampa (TPA) 22:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 230 Atlanta 22:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 615 Tampa (TPA) 22:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 595 Baltimore (BWI) 22:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 861 Baltimore (BWI) 22:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 665 New Orleans (MSY) 22:59 planerad

23:00 26.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 286°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 27L, 27R, 31

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 19 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 667 New York (JFK) 23:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1941 Salt Lake City (SLC) 23:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2864 Atlanta 23:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 535 Newburgh 23:02 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1166 Houston (IAH) 23:04 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2519 Detroit (DTW) 23:09 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 512 Austin (AUS) 23:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1960 Baltimore (BWI) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5923 Baltimore (BWI) 23:10 planerad
Boeing 757 China Southern Airlines CZ 1059 Detroit (DTW) 23:12 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 356 Chicago (MDW) 23:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 487 Las Vegas (LAS) 23:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2100 Houston (IAH) 23:22 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1749 Knoxville (TYS) 23:28 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 711 Newark (EWR) 23:28 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2019 New Orleans (MSY) 23:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2466 Houston (HOU) 23:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 779 New York (LGA) 23:37 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1954 San Juan (SJU) 23:56 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 26 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 335 San Jose 23:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 907 Tocumen (PTY) 23:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 829 San Pedro Sula 23:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 41 Medellin 23:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 753 San Juan (SJU) 23:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1149 Santo Domingo (SDQ) 23:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 345 Santiago 23:59 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 439 Managua 23:59 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 633 Santiago 23:59 planerad

00:00 27.06.2019

+28°C   Vindar: 2 m/s @ 53°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 512 Nashville (BNA) 00:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2174 Charlotte (CLT) 00:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1859 Baltimore (BWI) 00:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1727 Atlanta 00:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2547 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1371 New York (LGA) 00:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 113 New Orleans (MSY) 00:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 149 Spokane 00:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1840 Charlotte (CLT) 00:34 planerad

01:00 27.06.2019

+28°C   Vindar: 2 m/s @ 53°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 min.
Southwest Airlines WN 275 Dallas (DAL) 01:00 planerad
Southwest Airlines WN 1494 Baltimore (BWI) 01:10 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2345 Atlanta 01:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2001 Chicago (MDW) 01:30 planerad

02:00 27.06.2019

+28°C   Vindar: 2 m/s @ 53°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 09L, 09R

03:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 35°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 09L, 09R

04:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 35°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 29 - 31 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1092 Aguadilla 04:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 530 San Diego (SAN) 04:32 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 320 Salt Lake City (SLC) 04:59 planerad

05:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 3 m/s @ 35°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 2 - 16 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 273 Denver (DEN) 05:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 826 San Pedro Sula 05:01 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1142 Guayaquil 05:02 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 632 Santiago 05:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2850 Quito (UIO) 05:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1256 Guayaquil 05:07 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 344 Santiago 05:23 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 310 Los Angeles 05:23 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 970 Denver (DEN) 05:28 planerad
United Airlines UA 1579 Fort Lauderdale 05:30 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2116 Las Vegas 05:33 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1350 Los Angeles 05:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1048 Santo Domingo (SDQ) 05:46 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1334 Los Angeles 05:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1158 Phoenix (PHX) 05:59 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 978 Lima (LIM) 05:59 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 9 - 11 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1053 San Juan (SJU) 05:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 986 Orlando (MCO) 05:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6526 Atlanta 05:20 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2127 Atlanta 05:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 849 Santo Domingo (SDQ) 05:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 603 Philadelphia (PHL) 05:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1509 Port-au-Prince 05:55 planerad

06:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 83°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 1 - 18 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 100 Los Angeles 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 754 San Juan (SJU) 06:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 434 Managua 06:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 340 Salt Lake City (SLC) 06:01 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 8 Las Vegas (LAS) 06:02 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1824 Lima (LIM) 06:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 914 Tocumen (PTY) 06:04 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 623 San Francisco (SFO) 06:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 338 San Jose 06:12 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 954 Las Vegas (LAS) 06:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 550 Quito (UIO) 06:41 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1017 Jacksonville (JAX) 06:45 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 4 - 17 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1675 Kingston (KIN) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2801 Los Angeles (LAX) 06:00 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1703 Asheville (AVL) 06:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1076 Atlanta 06:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 985 Newark (EWR) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1199 Jacksonville (JAX) 06:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1502 New York (JFK) 06:01 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2147 Denver (DEN) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1741 Nashville (BNA) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2539 New Orleans (MSY) 06:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1140 Chicago (MDW) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1529 Tampa (TPA) 06:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2133 Baltimore (BWI) 06:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2470 Boston (BOS) 06:12 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 594 Philadelphia (PHL) 06:14 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1982 Charlotte (CLT) 06:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2033 Holguin 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 9 Dallas (DAL) 06:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2777 Chicago (ORD) 06:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 827 Atlanta 06:30 planerad
Airbus A320 Aer Lingus EI 5141 Boston (BOS) 06:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1705 Lexington (LEX) 06:30 planerad
Boeing 737-900 ANA NH 6539 Houston (IAH) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2374 Chicago (ORD) 06:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 517 Mexico City (MEX) 06:56 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 922 San Francisco (SFO) 06:57 planerad

07:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 83°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 3 - 12 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1123 Jacksonville (JAX) 07:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 40 Medellin 07:33 planerad
Airbus A330-200 United Airlines UA 7374 Sao Paulo 07:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 610 Tampa (TPA) 07:36 planerad
Airbus A321 Singapore Airlines SQ 1317 Los Angeles (LAX) 07:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 694 Nassau (NAS) 07:52 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1589 Tampa (TPA) 07:55 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 231 Atlanta 07:56 planerad

AVÅGENDE — 31
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1329 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1893 Nassau (NAS) 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2803 Salt Lake City (SLC) 07:00 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6691 Mexico 07:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 604 New York (LGA) 07:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 738 Greensboro (GSO) 07:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 951 Port-au-Prince 07:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2148 Houston (IAH) 07:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 469 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:05 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3123 Tallahassee (TLH) 07:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1428 New York (LGA) 07:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 511 Detroit (DTW) 07:10 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 764 Philadelphia (PHL) 07:12 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 3011 Salt Lake City (SLC) 07:13 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 347 Salt Lake City (SLC) 07:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 657 New Orleans (MSY) 07:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1637 Newark (EWR) 07:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1231 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1680 Washington (DCA) 07:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 138 Orlando (MCO) 07:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 517 Austin (AUS) 07:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1557 Bogota (BOG) 07:22 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2185 New York (JFK) 07:25 planerad
Southwest Airlines WN 192 Austin (AUS) 07:25 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1927 Atlanta 07:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1738 Columbus (LCK) 07:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2427 Montego Bay (MBJ) 07:42 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1653 San Juan (SJU) 07:45 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3074 George Town 07:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 410 Baltimore (BWI) 07:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 914 White Plains 07:52 planerad

08:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 83°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 555 Pittsburgh (PIT) 08:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 278 San Francisco (SFO) 08:08 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1145 Richmond (RIC) 08:21 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 601 New York (JFK) 08:29 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1279 Washington (DCA) 08:33 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 445 Columbus (CMH) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 534 Orlando (MCO) 08:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 467 Atlanta 08:36 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 672 New Orleans (MSY) 08:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1351 Jacksonville (JAX) 08:40 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2227 Atlanta 08:47 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1131 Charleston (CHS) 08:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1160 Nashville (BNA) 08:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Baltimore (BWI) 08:54 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1290 Newark (EWR) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1576 Baltimore (BWI) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2394 Raleigh/Durham (RDU) 08:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 371 New York (LGA) 08:58 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 521 New York 08:59 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2087 Charlotte (CLT) 08:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1008 Philadelphia (PHL) 08:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2327 Camaguey 08:05 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 2376 Chicago (ORD) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1926 Houston (HOU) 08:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1057 Cap Haitien 08:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 478 Chicago (ORD) 08:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 162 Hartford (BDL) 08:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 577 San Francisco (SFO) 08:27 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1138 Atlanta 08:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1161 Houston (IAH) 08:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1400 Boston (BOS) 08:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 610 Boston (BOS) 08:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1795 Cancún (CUN) 08:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1560 Pittsburgh (PIT) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 555 Nashville (BNA) 08:40 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6671 Cancun 08:44 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1853 Washington (IAD) 08:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1904 Detroit (DTW) 08:46 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3084 North Eleuthera 08:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2761 Saint Martin (SXM) 08:54 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1340 Los Angeles (LAX) 08:55 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 6623 Houston (IAH) 08:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1544 San Juan (SJU) 08:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2075 Kingston (KIN) 08:56 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 522 Newark (EWR) 08:56 planerad

09:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 2 - 6 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1978 Chicago (MDW) 09:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2465 Buffalo (BUF) 09:01 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1125 Raleigh 09:07 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2954 San Juan (SJU) 09:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 375 Philadelphia (PHL) 09:14 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 657 Cleveland (CLE) 09:14 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 409 Chicago (ORD) 09:19 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1005 Philadelphia (PHL) 09:21 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 577 Pittsburgh (PIT) 09:23 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2064 Charlotte 09:28 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 705 New York (LGA) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 573 Washington (DCA) 09:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 386 Bridgetown 09:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1740 Atlanta 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 177 Indianapolis (IND) 09:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 417 Detroit (DTW) 09:37 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6634 Cleveland (CLE) 09:39 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 259 Atlantic City 09:41 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 972 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2333 Houston (HOU) 09:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2390 Atlanta 09:47 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6682 Bridgetown 09:47 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 675 Orlando (MCO) 09:49 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 103 Boston (BOS) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 565 Columbus (CMH) 09:55 planerad
Boeing 777-200LR Emirates EK 213 Dubai 09:59 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2558 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2748 New York (LGA) 09:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 333 Houston (IAH) 09:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1423 New Orleans (MSY) 09:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1018 Jacksonville (JAX) 09:17 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1736 Richmond (RIC) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1160 Nashville 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3924 Havana (HAV) 09:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1480 Washington (DCA) 09:26 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 404 Los Angeles (LAX) 09:27 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 502 New York (JFK) 09:29 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 309 Port-au-Prince 09:31 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2466 Buffalo (BUF) 09:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1576 St Louis (STL) 09:35 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3105 Treasure Cay 09:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1393 Nassau (NAS) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 828 Cancún (CUN) 09:40 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2227 Atlanta 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1112 Montego Bay (MBJ) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2394 Orlando (MCO) 09:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2853 San Juan (SJU) 09:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2015 Providenciales 09:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1021 Port of Spain 09:54 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 306 Newark (EWR) 09:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1978 Kansas City (MCI) 09:55 planerad

10:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1668 Detroit (DTW) 10:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1894 Nassau (NAS) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1842 St Louis (STL) 10:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 569 Boston (BOS) 10:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2389 New Orleans (MSY) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5772 Dallas (DAL) 10:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2912 New York (LGA) 10:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1716 Asheville (AVL) 10:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1676 Kingston (KIN) 10:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1092 San Juan (SJU) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3921 Havana (HAV) 10:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1077 Atlanta 10:43 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1420 Atlanta 10:47 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2032 Holguin 10:48 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2527 Cincinnati (CVG) 10:49 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 408 Cali 10:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 959 Hartford (BDL) 10:51 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3112 Key West (EYW) 10:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2083 Houston (IAH) 10:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2379 Chicago (ORD) 10:57 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 3 - 12 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1411 Oranjestad (AUA) 10:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 523 San Juan (SJU) 10:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1688 Newark (EWR) 10:05 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2064 Charlotte (CLT) 10:13 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 783 Punta Cana (PUJ) 10:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 807 Bogota (BOG) 10:25 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 755 San Jose 10:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 651 Armenia 10:37 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3093 Key West (EYW) 10:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 705 Cancún (CUN) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 303 San Jose 10:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 173 Punta Cana (PUJ) 10:43 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2390 Atlanta 10:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 723 Kingston (KIN) 10:47 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 237 Medellin 10:50 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 153 San Salvador 10:51 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 701 Los Angeles (LAX) 10:52 planerad

11:00 27.06.2019

+27°C   Vindar: 2 m/s @ 30°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 09L, 09R

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 2 - 16 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 1316 Cincinnati (CVG) 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 913 White Plains 11:02 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 919 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:05 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 6610 Houston 11:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1510 Port-au-Prince 11:06 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2324 New York 11:07 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1785 Washington (IAD) 11:09 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 563 Chicago (ORD) 11:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 800 Havana (HAV) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1981 Tampa (TPA) 11:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2898 Charlotte (CLT) 11:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1454 San Juan (SJU) 11:17 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1701 New York (JFK) 11:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 848 Santo Domingo (SDQ) 11:19 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1604 Detroit (DTW) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1124 Baltimore (BWI) 11:35 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 1122 New York (JFK) 11:39 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3074 George Town 11:45 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2375 Chicago 11:45 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3123 Tallahassee (TLH) 11:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2984 Boston (BOS) 11:51 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1718 Lexington (LEX) 11:54 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 877 Philadelphia (PHL) 11:54 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 832 Newark (EWR) 11:56 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2026 Atlanta 11:58 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 3 - 8 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1127 Montego Bay (MBJ) 11:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2938 New York (JFK) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5772 Washington (DCA) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1843 Baltimore (BWI) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1857 Nassau 11:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1572 New York (LGA) 11:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 629 Belize City (BZE) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1092 Chicago (MDW) 11:20 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1766 Concord 11:23 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2527 Boston (BOS) 11:30 planerad
Boeing 737-900 Korean Air KE 3986 Boston (BOS) 11:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 438 Alex Hamilton 11:30 planerad
Saab 340 United Airlines UA 3078 Governors Harbour 11:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 468 Atlanta 11:36 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 243 Guatemala City (GUA) 11:36 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 387 Santa Clara 11:37 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1410 New York (LGA) 11:44 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1420 Atlanta 11:45 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 6621 Houston 11:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 470 Boston (BOS) 11:47 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2379 Chicago (ORD) 11:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 919 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:52 planerad

Andra datum

March, 2019

27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19