Denver, Denver (DEN / KDEN)

Planespotter’s tidtabell

15:00 19.03.2019

+6°C   Vindar: 5 m/s @ 330°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1830 m   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 2 - 23 min.
United Airlines UA 1541 Houston 15:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1743 Phoenix (PHX) 15:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 266 Santa Ana (SNA) 15:01 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1908 Washington (IAD) 15:03 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4890 Des Moines (DSM) 15:05 planerad
Dornier 328 Denver Air Connection KG 1012 Sheridan 15:06 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2406 Phoenix (PHX) 15:10 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 537 Washington (DCA) 15:33 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 668 Seattle (SEA) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 721 San José del Cabo (SJD) 15:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1132 Cancún (CUN) 15:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 706 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:46 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 171 Philadelphia (PHL) 15:49 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2313 Atlanta 15:50 planerad
Airbus A320 N235FR Frontier Airlines F9 406 Los Angeles (LAX) 15:52 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 4 - 30 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2065 Phoenix (PHX) 15:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 906 Houston (IAH) 15:30 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 160 Madison (MSN) 15:34 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 489 Houston (IAH) 15:35 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 331 Newark (EWR) 15:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 735 San Francisco (SFO) 15:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 320 Boston (BOS) 15:45 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7172 London (LGW) 15:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3640 Kansas City (MCI) 15:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 405 Santa Ana (SNA) 15:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 543 Orlando (MCO) 15:50 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 691 Las Vegas (LAS) 15:50 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 143 Seattle (SEA) 15:52 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 354 Cleveland (CLE) 15:52 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 416 Portland (PDX) 15:55 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 948 Seattle (SEA) 15:55 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1029 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:55 planerad
Boeing 787-8 United Airlines UA 672 Washington (IAD) 15:55 planerad

16:00 19.03.2019

+6°C   Vindar: 5 m/s @ 330°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1830 m   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 2 - 7 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 257 Spokane (GEG) 16:01 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 764 Las Vegas (LAS) 16:03 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 401 Reno (RNO) 16:06 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2223 Portland (PDX) 16:08 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 754 Phoenix (PHX) 16:09 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 464 Vancouver (YVR) 16:14 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2426 Santa Ana (SNA) 16:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2300 Houston (IAH) 16:16 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 568 Santa Barbara (SBA) 16:17 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 738 Seattle (SEA) 16:19 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1211 Palm Springs 16:22 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2135 Phoenix (PHX) 16:22 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1056 Tucson (TUS) 16:27 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 602 Salt Lake City (SLC) 16:28 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 386 Cedar Rapids (CID) 16:30 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3700 Grand Junction 16:31 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2011 Fort Myers (RSW) 16:33 planerad
Boeing 777 N779UA United Airlines UA 314 Los Angeles (LAX) 16:38 planerad
Boeing 747-400 United Airlines UA 8878 Frankfurt am Main 16:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1160 Chicago (ORD) 16:51 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 11 - 14 min.
Airbus A319 Air Canada AC 3223 Palm Springs 16:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1493 New Orleans 16:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 406 New York (LGA) 16:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1743 Charlotte (CLT) 16:14 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 186 Wichita (ICT) 16:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 706 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:36 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 643 Seattle (SEA) 16:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 538 Washington (DCA) 16:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 371 Ontario (ONT) 16:42 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 575 Salt Lake City (SLC) 16:42 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2753 Detroit (DTW) 16:48 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 497 Fresno 16:59 planerad

17:00 19.03.2019

+6°C   Vindar: 5 m/s @ 330°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1830 m   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 2 - 10 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 556 San Diego (SAN) 17:08 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1691 Cancún (CUN) 17:18 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 387 San Antonio (SAT) 17:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1645 Puerto Vallarta (PVR) 17:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1037 Phoenix (PHX) 17:29 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1779 Baltimore (BWI) 17:29 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2968 Dodge City 17:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2180 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:32 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 407 Chicago (ORD) 17:36 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 792 Portland (PDX) 17:41 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 465 Washington (IAD) 17:43 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2296 Miami (MIA) 17:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1073 Detroit (DTW) 17:46 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1127 Fort Lauderdale (FLL) 17:46 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 2104 Washington (DCA) 17:50 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 71 Cancún (CUN) 17:54 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2041 Newark (EWR) 17:54 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2217 Tampa (TPA) 17:55 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2114 Raleigh/Durham (RDU) 17:57 planerad
Boeing 737-900 Gol G3 8218 Detroit (DTW) 17:58 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 542 Washington (IAD) 17:58 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2028 New Orleans (MSY) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 2 - 7 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 254 Chicago (ORD) 17:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1819 Tampa (TPA) 17:15 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3775 Appleton 17:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 561 New Orleans (MSY) 17:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1184 Houston (IAH) 17:23 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 738 Orlando (MCO) 17:23 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2135 Washington (IAD) 17:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2272 Norfolk (ORF) 17:30 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3414 Indianapolis (IND) 17:30 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3573 Columbus (CMH) 17:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 544 Raleigh/Durham (RDU) 17:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 591 Detroit (DTW) 17:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1812 Fort Lauderdale (FLL) 17:31 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 420 Atlanta 17:33 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1211 Pittsburgh (PIT) 17:35 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2026 Toronto (YYZ) 17:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2281 Grand Rapids 17:35 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 464 Cincinnati (CVG) 17:35 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 314 Newark (EWR) 17:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 386 Boston (BOS) 17:40 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 677 Boise 17:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 737 San Francisco (SFO) 17:41 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1160 Chicago (ORD) 17:43 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1887 Hartford (BDL) 17:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 401 Baltimore (BWI) 17:45 planerad

18:00 19.03.2019

+5°C   Vindar: 5 m/s @ 13°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 2 - 9 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 448 Boston 18:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 720 San Francisco (SFO) 18:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1840 Kansas City (MCI) 18:02 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 467 Cleveland (CLE) 18:04 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2370 Orlando (MCO) 18:05 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3495 Memphis (MEM) 18:09 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 709 Pittsburgh (PIT) 18:09 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 825 Houston (IAH) 18:09 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 675 Charlotte (CLT) 18:10 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 1039 Toronto (YYZ) 18:13 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 679 Orlando 18:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1210 San José del Cabo (SJD) 18:22 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 95 Kansas City (MCI) 18:28 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1636 Charlotte (CLT) 18:37 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 546 Bozeman 18:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 975 Detroit (DTW) 18:47 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 10 - 18 min.
United Airlines UA 1529 Albuquerque 18:00 planerad
United Airlines UA 1535 El Paso 18:00 planerad
United Airlines UA 1539 Houston 18:00 planerad
United Airlines UA 1544 Oklahoma City 18:00 planerad
United Airlines UA 1547 San Antonio 18:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1037 Phoenix (PHX) 18:18 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2180 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:28 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 218 London (LHR) 18:35 planerad
Boeing 747-400 United Airlines UA 8879 Frankfurt am Main 18:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 257 San Francisco (SFO) 18:45 planerad
Embraer 190 United Airlines UA 8426 Toronto 18:55 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 1613 Los Angeles (LAX) 18:55 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2223 Seattle (SEA) 18:57 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 412 Chicago (ORD) 18:59 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 779 Las Vegas (LAS) 18:59 planerad

19:00 19.03.2019

+5°C   Vindar: 5 m/s @ 13°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 2 - 10 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1422 Ontario (ONT) 19:00 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 183 Omaha 19:04 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 917 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:04 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 980 Washington (IAD) 19:08 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 772 Phoenix (PHX) 19:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2299 San Diego (SAN) 19:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 281 St Louis (STL) 19:22 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 682 Seattle (SEA) 19:25 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3654 Grand Junction 19:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2242 San Francisco (SFO) 19:26 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3647 Salt Lake City (SLC) 19:27 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 2744 Chicago 19:29 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 765 Chicago (ORD) 19:29 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1413 Seattle (SEA) 19:31 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 413 Chicago (ORD) 19:32 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1711 Los Angeles (LAX) 19:36 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 492 Washington (IAD) 19:39 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 437 Houston (IAH) 19:43 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1721 Columbus (CMH) 19:45 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A320 United Airlines UA 1107 Missoula 19:00 planerad
United Airlines UA 1549 Salt Lake City 19:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 244 Albuquerque (ABQ) 19:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2122 San Jose (SJC) 19:02 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 594 Phoenix (PHX) 19:02 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2992 Telluride 19:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1869 Reno (RNO) 19:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 486 Spokane (GEG) 19:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2011 Fort Myers 19:10 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 2104 San Diego (SAN) 19:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 688 Anchorage (ANC) 19:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1942 Palm Springs 19:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1975 Houston (IAH) 19:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 773 Sacramento (SMF) 19:15 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2973 McCook 19:20 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 448 Boston 19:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 122 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 464 Minneapolis (MSP) 19:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 918 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:42 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 702 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:46 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 976 Detroit (DTW) 19:59 planerad

20:00 19.03.2019

+5°C   Vindar: 5 m/s @ 13°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 2 - 27 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2235 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 481 New Orleans (MSY) 20:04 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 473 Charlotte (CLT) 20:07 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8110 Vancouver (YVR) 20:09 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 539 Washington (DCA) 20:13 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 187 Wichita (ICT) 20:14 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 65 Cleveland (CLE) 20:41 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 576 Salt Lake City (SLC) 20:42 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2416 New York (LGA) 20:43 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1480 New York (JFK) 20:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1617 Austin (AUS) 20:53 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1824 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:56 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 161 Madison (MSN) 20:58 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 465 Billings (BIL) 20:00 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 194 Austin (AUS) 20:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 338 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:16 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 242 Houston (IAH) 20:17 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3569 Odessa 20:20 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 443 Seattle (SEA) 20:25 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3675 Northwest Arkansas 20:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1721 Salt Lake City (SLC) 20:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2234 San Antonio (SAT) 20:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 709 Madison (MSN) 20:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 669 Minneapolis (MSP) 20:31 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3522 Wichita (ICT) 20:35 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1074 Kansas City (MCI) 20:36 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 457 Houston (IAH) 20:44 planerad

21:00 19.03.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 32°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 757-200 United Airlines UA 485 Newark (EWR) 21:08 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 685 Orlando (MCO) 21:11 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 993 Boston (BOS) 21:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 440 Santa Ana (SNA) 21:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2031 San Francisco (SFO) 21:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1912 Minneapolis (MSP) 21:31 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2076 Houston (IAH) 21:31 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1070 New Orleans (MSY) 21:40 planerad

22:00 19.03.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 32°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 115 Baltimore (BWI) 22:03 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 577 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:06 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1387 Chicago (ORD) 22:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6092 Los Angeles (LAX) 22:12 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 370 Ontario (ONT) 22:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2605 Salt Lake City (SLC) 22:16 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 142 Seattle (SEA) 22:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2793 Miami (MIA) 22:34 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 778 Las Vegas (LAS) 22:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 756 Phoenix (PHX) 22:36 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 97 New York (JFK) 22:46 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 496 Fresno 22:48 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 355 Fort Lauderdale (FLL) 22:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1629 San Francisco 22:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 24 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 667 San Francisco (SFO) 22:01 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 409 Los Angeles 22:04 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 753 Phoenix (PHX) 22:05 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 771 Las Vegas 22:12 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 571 Salt Lake City (SLC) 22:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1479 Salt Lake City (SLC) 22:25 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 611 Las Vegas (LAS) 22:25 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 994 Boston (BOS) 22:26 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 116 Baltimore (BWI) 22:50 planerad

23:00 19.03.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 32°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 21 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 2015 Chicago (ORD) 23:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 528 Philadelphia (PHL) 23:04 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 419 New York (LGA) 23:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 618 Seattle (SEA) 23:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1963 Houston (IAH) 23:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2685 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:38 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1851 Orlando (MCO) 23:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2793 Miami (MIA) 23:34 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 329 Newark (EWR) 23:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 222 Fort Lauderdale (FLL) 23:51 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 170 Philadelphia (PHL) 23:52 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 970 Fort Lauderdale (FLL) 23:55 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 98 New York (JFK) 23:56 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 327 New York (JFK) 23:59 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1606 Boston (BOS) 23:59 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2033 Washington (IAD) 23:59 planerad

00:00 20.03.2019

-6°C   Vindar: 1 m/s @ 287°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 14 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6523 Salt Lake City (SLC) 00:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1805 Charlotte (CLT) 00:06 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 615 Miami (MIA) 00:31 planerad
American Airlines AA 2622 Miami (MIA) 00:34 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1068 Seattle (SEA) 00:59 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 32 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 292 Tampa (TPA) 00:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2186 Philadelphia (PHL) 00:20 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 680 Orlando (MCO) 00:52 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 488 Fort Myers (RSW) 00:54 planerad

01:00 20.03.2019

-6°C   Vindar: 1 m/s @ 287°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
American Airlines AA 2323 Miami (MIA) 01:31 planerad

02:00 20.03.2019

-6°C   Vindar: 1 m/s @ 287°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26

03:00 20.03.2019

-8°C   Vindar: 3 m/s @ 218°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17L, 17R, 25, 26

04:00 20.03.2019

-8°C   Vindar: 3 m/s @ 218°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17L, 17R, 25, 26

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 1 - 2 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 780 Las Vegas 04:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 662 San Francisco (SFO) 04:27 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 408 Los Angeles (LAX) 04:28 planerad

05:00 20.03.2019

-8°C   Vindar: 3 m/s @ 218°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17L, 17R, 25, 26

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 26 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1067 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:04 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 573 Charlotte (CLT) 05:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1192 Houston (IAH) 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2292 Chicago (MDW) 05:35 planerad

06:00 20.03.2019

-8°C   Vindar: 4 m/s @ 214°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17L, 17R, 25, 26

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 3 - 25 min.
Boeing 757-200 United Airlines UA 1685 Lihue 06:12 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1430 Kahului 06:37 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1731 Kona 06:42 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2309 Sioux Falls 06:42 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1828 Kansas City (MCI) 06:48 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 572 Salt Lake City (SLC) 06:51 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1104 Anchorage (ANC) 06:53 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 193 Austin (AUS) 06:54 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 383 Honolulu (HNL) 06:56 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 369 Seattle (SEA) 06:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 27 Cincinnati (CVG) 06:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 256 San Francisco (SFO) 06:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 474 Jacksonville (JAX) 06:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 478 New Orleans (MSY) 06:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 154 Des Moines (DSM) 06:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 70 Cancún (CUN) 06:29 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1038 Seattle (SEA) 06:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1747 Los Angeles (LAX) 06:30 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 200 Charlotte (CLT) 06:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 276 Pittsburgh (PIT) 06:30 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 410 Chicago (ORD) 06:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 6 St Louis (STL) 06:30 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 676 Orlando (MCO) 06:30 planerad

07:00 20.03.2019

-8°C   Vindar: 4 m/s @ 214°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17L, 17R, 25, 26

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 2 - 40 min.
Airbus A320 United Airlines UA 294 Cedar Rapids (CID) 07:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3615 Wichita (ICT) 07:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 507 Billings (BIL) 07:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 123 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:02 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1904 Salt Lake City (SLC) 07:05 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3638 Grand Junction 07:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 802 Omaha 07:05 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 459 Minneapolis (MSP) 07:06 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3408 Indianapolis (IND) 07:06 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 4879 St Louis (STL) 07:08 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3580 Odessa 07:08 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 939 Albuquerque (ABQ) 07:08 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3592 Durango 07:10 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2974 McCook 07:50 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 573 Salt Lake City (SLC) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1852 Orlando (MCO) 07:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6061 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 532 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2278 Atlanta 07:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2771 Chicago (ORD) 07:05 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 534 Washington (DCA) 07:15 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 627 Newark (EWR) 07:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 730 Memphis (MEM) 07:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2612 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 378 Charleston (CHS) 07:41 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2953 Alamosa 07:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 293 Orlando (MCO) 07:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 377 Houston (IAH) 07:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1437 Minneapolis (MSP) 07:51 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 267 Santa Ana (SNA) 07:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1291 Fort Myers (RSW) 07:55 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 277 San Francisco (SFO) 07:55 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 370 Austin (AUS) 07:55 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3427 Nashville (BNA) 07:56 planerad

08:00 20.03.2019

-8°C   Vindar: 4 m/s @ 214°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 16L, 16R, 17L, 17R, 25, 26

ANKOMMANDE — 28
Väntningstid 2 - 10 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 391 Nashville (BNA) 08:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1716 Kansas City (MCI) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2438 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2255 Grand Rapids 08:12 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1071 New Orleans (MSY) 08:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1182 Houston (IAH) 08:15 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1286 Newark (EWR) 08:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2221 San Antonio (SAT) 08:17 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 533 Atlanta 08:19 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 311 Detroit (DTW) 08:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 502 Tampa (TPA) 08:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2037 Baltimore (BWI) 08:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 866 Raleigh/Durham (RDU) 08:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2141 New Orleans (MSY) 08:26 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 526 Cincinnati (CVG) 08:26 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2089 Pittsburgh (PIT) 08:28 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 270 Baltimore (BWI) 08:28 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1223 Fort Lauderdale (FLL) 08:31 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1829 Austin (AUS) 08:31 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 264 Madison (MSN) 08:32 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 323 Philadelphia (PHL) 08:33 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 495 Jacksonville (JAX) 08:34 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1758 Hartford (BDL) 08:36 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2214 Boston (BOS) 08:39 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2369 Orlando (MCO) 08:43 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1799 Toronto (YYZ) 08:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2273 Norfolk (ORF) 08:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 489 Fort Myers (RSW) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 3 - 22 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 386 San Antonio (SAT) 08:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 665 San Francisco (SFO) 08:00 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3433 Wichita (ICT) 08:00 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 555 San Diego (SAN) 08:04 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 673 Seattle (SEA) 08:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2309 Seattle (SEA) 08:05 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3568 Kansas City (MCI) 08:05 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3587 Indianapolis (IND) 08:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1692 Cancún (CUN) 08:07 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8109 Vancouver (YVR) 08:10 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1767 Washington (DCA) 08:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2158 Miami (MIA) 08:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1093 Los Angeles (LAX) 08:11 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 939 Washington (IAD) 08:15 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 2743 Chicago (ORD) 08:17 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1005 Las Vegas (LAS) 08:17 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2008 Charlotte (CLT) 08:19 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 383 El Paso 08:30 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 576 Newark (EWR) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 720 San José del Cabo (SJD) 08:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 124 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:57 planerad

09:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 5 m/s @ 243°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 1 - 35 min.
Embraer RJ145 Aerodynamics, Inc. 4A 214 Watertown 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2411 Orlando (MCO) 09:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 535 Washington (DCA) 09:10 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2991 Telluride 09:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1729 Spokane (GEG) 09:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1774 Phoenix (PHX) 09:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 452 San Francisco (SFO) 09:45 planerad
American Airlines AA 2445 Miami (MIA) 09:46 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1782 Boise (BOI) 09:46 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1802 Los Angeles (LAX) 09:49 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 469 Calgary (YYC) 09:50 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 733 Chicago (ORD) 09:50 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2118 Houston (IAH) 09:51 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1412 San Jose (SJC) 09:54 planerad
Bombardier CRJ900 United Airlines UA 8665 Montréal (YUL) 09:55 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 223 Fort Lauderdale (FLL) 09:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1797 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2269 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 812 Jackson 09:56 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1508 Seattle (SEA) 09:57 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1852 Ontario (ONT) 09:58 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2401 Santa Ana (SNA) 09:59 planerad

AVÅGENDE — 34
Väntningstid 2 - 15 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 773 Las Vegas (LAS) 09:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 584 Austin (AUS) 09:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 268 San Francisco (SFO) 09:00 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 751 Phoenix (PHX) 09:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1224 Fort Lauderdale (FLL) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2037 Santa Ana (SNA) 09:20 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 305 Albuquerque (ABQ) 09:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2292 Vancouver (YVR) 09:25 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 328 Honolulu (HNL) 09:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 339 Seattle (SEA) 09:28 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1454 Salt Lake City (SLC) 09:30 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 2307 Lihue 09:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 403 Santa Ana (SNA) 09:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 593 Palm Springs 09:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2385 Chicago (ORD) 09:32 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 732 Bozeman 09:34 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1712 Sacramento (SMF) 09:35 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1950 Portland (PDX) 09:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2181 San Jose (SJC) 09:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1103 Houston (IAH) 09:37 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2141 Reno (RNO) 09:37 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 502 Spokane (GEG) 09:40 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2273 Phoenix (PHX) 09:43 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 270 Boise (BOI) 09:43 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 707 Las Vegas 09:44 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2969 Dodge City 09:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2411 Baltimore (BWI) 09:45 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1189 Los Angeles (LAX) 09:47 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1736 Kahului 09:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1758 Hartford 09:50 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1944 Puerto Vallarta (PVR) 09:50 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 554 Toronto (YYZ) 09:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1108 San Diego (SAN) 09:52 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1119 Cancún (CUN) 09:57 planerad

10:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 5 m/s @ 243°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 1 - 20 min.
Airbus A320 United Airlines UA 422 Reno (RNO) 10:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 364 Missoula 10:01 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2413 Eugene 10:03 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 545 Vancouver (YVR) 10:04 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 491 Bozeman 10:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1209 San Diego (SAN) 10:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1889 Washington (IAD) 10:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 740 Sacramento (SMF) 10:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 789 Portland (PDX) 10:11 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2951 Alamosa 10:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 681 Orlando (MCO) 10:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1949 Palm Springs 10:16 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 565 Raleigh/Durham (RDU) 10:36 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2931 New York 10:48 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2367 New York (LGA) 10:49 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 3 - 25 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 690 Lafayette (LFT) 10:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2285 Jackson 10:00 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 1038 Toronto (YYZ) 10:25 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1415 Phoenix (PHX) 10:25 planerad
Embraer RJ145 Aerodynamics, Inc. 4A 215 Watertown 10:30 planerad
Bombardier CRJ900 United Airlines UA 8658 Montréal (YUL) 10:30 planerad
Airbus A320 TAP Portugal TP 4280 Boston (BOS) 10:33 planerad
American Airlines AA 2445 Miami (MIA) 10:38 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 564 Raleigh/Durham (RDU) 10:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1797 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:48 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 648 Pittsburgh (PIT) 10:50 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3778 Little Rock (LIT) 10:51 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 306 Houston (IAH) 10:51 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 364 Cleveland (CLE) 10:51 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 564 Orlando (MCO) 10:51 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 740 New Orleans (MSY) 10:51 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 812 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:51 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 831 Detroit (DTW) 10:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 425 Columbus (CMH) 10:56 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 452 Cincinnati (CVG) 10:56 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 579 Billings (BIL) 10:56 planerad

11:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 5 m/s @ 243°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 2 - 26 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 574 Salt Lake City (SLC) 11:09 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 282 Newark (EWR) 11:09 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1069 Seattle (SEA) 11:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 482 Phoenix (PHX) 11:11 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2377 Houston (IAH) 11:14 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 1227 San Francisco (SFO) 11:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2470 Chicago (ORD) 11:41 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1452 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:54 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A319 United Airlines UA 770 Raleigh/Durham (RDU) 11:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 245 Tampa (TPA) 11:01 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3571 Moline (MLI) 11:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 422 Austin (AUS) 11:09 planerad
Dornier 328 Denver Air Connection KG 1012 Sheridan 11:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 495 Washington (IAD) 11:11 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 513 Newark (EWR) 11:11 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 789 Boston (BOS) 11:11 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2990 Telluride 11:15 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 147 Seattle (SEA) 11:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 573 Minneapolis (MSP) 11:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 536 Washington (DCA) 11:30 planerad
Dornier 328 Denver Air Connection KG 3712 Telluride 11:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 774 Cedar Rapids (CID) 11:43 planerad

12:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 3 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26, 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 3 - 8 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 2246 Chicago (ORD) 12:07 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6025 Los Angeles (LAX) 12:09 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 814 Cleveland (CLE) 12:10 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8108 Vancouver (YVR) 12:15 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1493 New Orleans (MSY) 12:22 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 478 Chicago (ORD) 12:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2140 New York (LGA) 12:33 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 431 San Francisco (SFO) 12:33 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1469 Newark (EWR) 12:38 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 479 New Orleans (MSY) 12:42 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3463 Wichita (ICT) 12:43 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1683 Minneapolis (MSP) 12:46 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 559 Las Vegas (LAS) 12:46 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2293 Los Angeles (LAX) 12:48 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 318 Albuquerque (ABQ) 12:48 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4886 St Louis (STL) 12:49 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 939 Houston (IAH) 12:56 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A321 American Airlines AA 482 Phoenix (PHX) 12:04 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 616 Miami (MIA) 12:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 545 Houston (IAH) 12:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 264 San Francisco (SFO) 12:15 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1067 Seattle (SEA) 12:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2470 Chicago (ORD) 12:32 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 226 Baltimore (BWI) 12:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1452 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:48 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8111 Vancouver (YVR) 12:50 planerad

13:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 3 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26, 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 7 - 13 min.
Airbus A320 United Airlines UA 806 Chicago (ORD) 13:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 382 El Paso 13:09 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2967 Dodge City 13:15 planerad
Boeing 737-200 Cayman Airways KX 440 Georgetown (GCM) 13:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 731 Memphis (MEM) 13:26 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1874 Houston (IAH) 13:39 planerad
Boeing 787-8 United Airlines UA 142 Tokyo (NRT) 13:40 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 289 Bozeman 13:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1675 Charlotte (CLT) 13:46 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2635 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:56 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 787-8 United Airlines UA 143 Tokyo (NRT) 13:10 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4878 St Louis (STL) 13:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 425 Chicago (ORD) 13:20 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 378 San Francisco (SFO) 13:25 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1259 Chicago (ORD) 13:26 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2118 Minneapolis (MSP) 13:26 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1472 San Diego (SAN) 13:28 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 744 Los Angeles (LAX) 13:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 756 Kansas City (MCI) 13:33 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 313 Houston (IAH) 13:35 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3720 Atlanta 13:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2270 Sacramento (SMF) 13:37 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 779 Cleveland (CLE) 13:37 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 469 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 749 Newark (EWR) 13:42 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 68 Puerto Vallarta (PVR) 13:46 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 939 Las Vegas (LAS) 13:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2144 Ontario (ONT) 13:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2246 Phoenix (PHX) 13:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1274 New York (LGA) 13:58 planerad

14:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 3 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25, 26, 34L, 34R, 35L, 35R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 2 - 15 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 199 Charlotte (CLT) 14:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 293 Tampa (TPA) 14:00 planerad
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2993 Telluride 14:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 775 Chicago (ORD) 14:22 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 475 Jacksonville (JAX) 14:26 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 652 Boston (BOS) 14:27 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 405 New York (LGA) 14:29 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 691 Santa Ana (SNA) 14:31 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 906 Las Vegas (LAS) 14:33 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2049 Los Angeles (LAX) 14:33 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 254 Phoenix (PHX) 14:34 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1262 Newark (EWR) 14:36 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 677 Boise (BOI) 14:36 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 478 San Diego (SAN) 14:38 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3413 Nashville (BNA) 14:41 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 331 Seattle (SEA) 14:48 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3623 Indianapolis (IND) 14:48 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 536 Billings (BIL) 14:49 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1161 Jackson 14:51 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1212 Asheville (AVL) 14:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Pilatus PC-12 United Airlines UA 2970 Dodge City 14:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 813 Las Vegas (LAS) 14:03 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 775 Las Vegas (LAS) 14:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 6087 Los Angeles (LAX) 14:10 planerad
Boeing 737-900 Jet Airways (India) 9W 8225 Salt Lake City (SLC) 14:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 290 Tampa (TPA) 14:30 planerad
Boeing 737-200 Cayman Airways KX 441 Georgetown (GCM) 14:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2635 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:46 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02