Ronald Reagan Washington National, Washington (DCA / KDCA)

Planespotter’s tidtabell

19:00 24.06.2019

+29°C   Vindar: 2 m/s @ 180°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 3350 m   Uppskattad bana: 19, 22

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 1 - 12 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4463 Detroit (DTW) 19:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4515 Philadelphia 19:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4526 Hartford (BDL) 19:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4580 Portland (PWM) 19:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4710 Burlington 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2356 Columbus (CMH) 19:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4538 Louisville (SDF) 19:01 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5514 Bangor (BGR) 19:01 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5244 Columbia (CAE) 19:03 planerad
Embraer 175 LATAM Airlines Brasil JJ 2186 New York 19:04 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 2576 Atlanta 19:05 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3677 Chicago (ORD) 19:06 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2909 Atlanta 19:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1580 Fort Lauderdale (FLL) 19:11 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 431 Detroit (DTW) 19:19 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4363 Indianapolis 19:20 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5191 Columbia (CAE) 19:20 planerad
Airbus A320 Aeromexico AM 3037 Detroit 19:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4421 Bangor 19:29 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4324 New York (LGA) 19:30 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5985 New York (LGA) 19:33 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2351 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2499 Chicago (ORD) 19:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4464 Huntsville (HSV) 19:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4587 Kansas City (MCI) 19:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2148 Boston (BOS) 19:47 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5236 White Plains 19:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5294 Philadelphia 19:03 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 363 Chicago 19:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2811 Atlanta 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 126 Chicago (MDW) 19:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 293 Miami (MIA) 19:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2140 Boston (BOS) 19:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4704 Columbus (CMH) 19:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5195 Pensacola 19:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5408 Grand Rapids 19:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1745 Tampa (TPA) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 763 Milwaukee (MKE) 19:35 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5017 Charleston (CRW) 19:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5367 Norfolk (ORF) 19:40 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5673 Cincinnati (CVG) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2498 Columbus (CMH) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2555 Dallas (DAL) 19:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4634 Indianapolis (IND) 19:45 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3474 New York 19:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 952 Minneapolis (MSP) 19:46 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4573 Charlotte 19:55 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5305 Akron 19:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1479 Fort Lauderdale (FLL) 19:59 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 431 Detroit (DTW) 19:59 planerad

20:00 24.06.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 138°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 10 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5046 Knoxville (TYS) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5138 Greensboro (GSO) 20:10 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3642 Chicago (ORD) 20:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4431 St Louis (STL) 20:12 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6264 Raleigh/Durham (RDU) 20:15 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5998 Madison (MSN) 20:17 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1634 Phoenix (PHX) 20:23 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 849 Orlando (MCO) 20:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2384 Dallas (DAL) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 895 Orlando (MCO) 20:30 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5933 New York (LGA) 20:32 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 6472 Houston (IAH) 20:35 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5183 Raleigh/Durham (RDU) 20:36 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1005 Los Angeles (LAX) 20:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2120 Boston (BOS) 20:48 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 482 Fort Myers (RSW) 20:48 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 676 Houston (IAH) 20:53 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1006 Los Angeles 20:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 599 Hartford (BDL) 20:58 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 824 Orlando (MCO) 20:59 planerad

AVÅGENDE — 29
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4378 Louisville (SDF) 20:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4418 Atlanta 20:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4422 Memphis (MEM) 20:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4438 St Louis (STL) 20:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4544 Kansas City (MCI) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5025 Jackson (JAN) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5119 Charlotte (CLT) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5164 Charleston (CHS) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5561 Birmingham (BHM) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5597 Tallahassee (TLH) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5599 Savannah (SAV) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5608 Greenville (GSP) 20:00 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 2731 Detroit (DTW) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5649 Huntsville (HSV) 20:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2909 Atlanta 20:08 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4518 Des Moines (DSM) 20:09 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4466 Charleston (CHS) 20:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4660 Nashville (BNA) 20:10 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6127 Lexington (LEX) 20:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4539 Pittsburgh (PIT) 20:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4551 Jacksonville (JAX) 20:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4621 Raleigh/Durham (RDU) 20:25 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5484 Knoxville 20:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2351 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:40 planerad
Airbus A319 Asiana Airlines OZ 6333 Chicago (ORD) 20:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5556 Greensboro (GSO) 20:45 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3500 Chicago (ORD) 20:47 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6224 Raleigh/Durham (RDU) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 6687 Chicago (ORD) 20:55 planerad

21:00 24.06.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 138°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 33
Väntningstid 1 - 14 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1985 Miami (MIA) 21:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5680 Birmingham (BHM) 21:04 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 804 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:04 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 624 Chicago (ORD) 21:06 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5148 Hartford (BDL) 21:07 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4413 Memphis (MEM) 21:08 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4462 Jacksonville (JAX) 21:12 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1187 Minneapolis (MSP) 21:12 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5652 Lansing 21:14 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2188 Pittsburgh (PIT) 21:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4857 Columbia (CAE) 21:16 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5098 Providence 21:16 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4636 Minneapolis (MSP) 21:19 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5085 Nashville (BNA) 21:19 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 541 Tampa (TPA) 21:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5661 Raleigh/Durham (RDU) 21:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2532 Los Angeles (LAX) 21:21 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2557 Las Vegas (LAS) 21:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4578 Indianapolis 21:26 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4642 Minneapolis (MSP) 21:27 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4511 New Orleans (MSY) 21:28 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4525 Atlanta 21:29 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4651 Huntsville (HSV) 21:30 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5529 Charleston (CHS) 21:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2044 Detroit (DTW) 21:44 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1838 Atlanta 21:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2116 Boston (BOS) 21:48 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8366 Montréal (YUL) 21:48 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 1044 Detroit (DTW) 21:50 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 534 Denver (DEN) 21:51 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 2 Seattle (SEA) 21:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1348 San Juan (SJU) 21:59 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3659 New York 21:59 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 min.
Airbus A319 American Airlines AA 2150 Boston (BOS) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 897 Atlanta 21:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2384 Nashville (BNA) 21:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1354 Boston (BOS) 21:35 planerad

22:00 24.06.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 138°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 3 - 14 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5278 Philadelphia 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2209 Chicago (MDW) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 797 Milwaukee (MKE) 22:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5236 White Plains 22:04 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 545 Charlotte (CLT) 22:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6585 Dallas (DAL) 22:05 planerad
Southwest Airlines WN 754 Dallas (DAL) 22:05 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6231 Cincinnati (CVG) 22:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2514 New Orleans (MSY) 22:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 285 Houston (IAH) 22:12 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2633 Chicago (ORD) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2544 St Louis (STL) 22:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8556 Toronto 22:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2080 Fort Lauderdale (FLL) 22:20 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2029 Chicago (ORD) 22:34 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3736 Chicago (ORD) 22:34 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2134 Boston (BOS) 22:42 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 2573 Atlanta 22:43 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5021 Cincinnati (CVG) 22:44 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2844 Atlanta 22:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2623 New York 22:48 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1691 Chicago (ORD) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1195 Fort Lauderdale (FLL) 22:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2752 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1189 Boston (BOS) 22:59 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 10 - 20 min.
Embraer 190 American Airlines AA 1726 Pittsburgh (PIT) 22:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1850 Raleigh/Durham (RDU) 22:00 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2138 Boston (BOS) 22:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4502 Minneapolis (MSP) 22:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4691 Columbus (CMH) 22:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5143 Dayton (DAY) 22:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4615 Portland (PWM) 22:10 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5289 White Plains 22:10 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5411 Rochester (ROC) 22:10 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5613 Cleveland (CLE) 22:10 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5669 Bangor (BGR) 22:10 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5557 Providence 22:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4414 Detroit (DTW) 22:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4489 Burlington 22:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4516 Manchester (MHT) 22:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4892 Albany 22:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5428 Hartford (BDL) 22:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5600 Syracuse (SYR) 22:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5467 Buffalo (BUF) 22:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4712 Indianapolis (IND) 22:55 planerad

23:00 24.06.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 175°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 378 St. Louis 23:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1649 Orlando (MCO) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2006 Houston (HOU) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 441 Nashville (BNA) 23:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2648 Miami (MIA) 23:38 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1776 Minneapolis (MSP) 23:44 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2716 Detroit 23:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 Houston (HOU) 23:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4546 Charlotte (CLT) 23:46 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 2388 Atlanta 23:48 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2612 Atlanta 23:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 518 Tuscon International 23:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6598 Chicago (MDW) 23:55 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1955 Houston (IAH) 23:56 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 788 Chicago (ORD) 23:59 planerad

00:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 175°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 11 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2362 Miami (MIA) 00:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2222 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:21 planerad

01:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 3 m/s @ 175°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 19

02:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 220°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

03:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 220°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

04:00 25.06.2019

+21°C   Vindar: 4 m/s @ 220°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22

05:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 260°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22, 33

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2210 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:45 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3686 Chicago (ORD) 05:45 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 468 Chicago (ORD) 05:45 planerad

06:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 260°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22, 33

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 2 - 9 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5469 Buffalo (BUF) 06:47 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5520 Norfolk (ORF) 06:56 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4456 Columbus (CMH) 06:57 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4881 Albany 06:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5136 Akron 06:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5412 Rochester (ROC) 06:59 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1178 Miami (MIA) 06:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5429 Cincinnati (CVG) 06:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 839 Atlanta 06:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3422 Newark (EWR) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2481 Nashville 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2492 Chicago (MDW) 06:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1279 Fort Lauderdale (FLL) 06:02 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1232 New York (JFK) 06:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1368 Minneapolis (MSP) 06:05 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6179 Cincinnati (CVG) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1078 Nashville (BNA) 06:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1960 Detroit (DTW) 06:10 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8555 Toronto 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6584 Dallas (DAL) 06:15 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 551 Houston (IAH) 06:19 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 254 Boston (BOS) 06:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 466 Chicago (ORD) 06:30 planerad
Southwest Airlines WN 937 Dallas (DAL) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1651 Houston (HOU) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Orlando (MCO) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 573 Fort Lauderdale (FLL) 06:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 391 Miami (MIA) 06:47 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1839 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:59 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 400 Charlotte (CLT) 06:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4319 New York (LGA) 06:59 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6040 New York (LGA) 06:59 planerad

07:00 25.06.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 260°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22, 33

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 3 - 14 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1600 Boston (BOS) 07:03 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1542 Phoenix (PHX) 07:17 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5018 Knoxville 07:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 6228 Raleigh/Durham (RDU) 07:21 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2773 New York 07:22 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 144 Charleston (CHS) 07:25 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5889 New York (LGA) 07:27 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4482 Pittsburgh (PIT) 07:34 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5678 White Plains 07:34 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4472 Louisville (SDF) 07:39 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5202 Providence 07:42 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5409 Grand Rapids 07:43 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2159 Boston (BOS) 07:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4405 Manchester (MHT) 07:46 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4697 Burlington 07:47 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6129 Lexington (LEX) 07:47 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5508 Syracuse (SYR) 07:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4376 Detroit (DTW) 07:53 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4346 Indianapolis 07:54 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4530 Atlanta 07:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4564 Portland (PWM) 07:59 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5330 Bangor (BGR) 07:59 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5445 Cincinnati (CVG) 07:59 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2006 Philadelphia (PHL) 07:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2595 Atlanta 07:00 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 535 Denver (DEN) 07:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 605 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1634 Phoenix (PHX) 07:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 798 Hartford (BDL) 07:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 746 Fort Myers (RSW) 07:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1275 Los Angeles (LAX) 07:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 839 Tampa (TPA) 07:20 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 431 Orlando (MCO) 07:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2267 Detroit (DTW) 07:30 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5041 Wilmington North Carolina 07:39 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2304 Chicago (ORD) 07:43 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4412 Columbus (CMH) 07:43 planerad
Airbus A319 Air New Zealand NZ 2266 Chicago 07:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 531 Chicago (ORD) 07:45 planerad
Embraer RJ145 TAP Portugal TP 8503 New York 07:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1340 Miami (MIA) 07:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5042 Dayton (DAY) 07:59 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1139 Atlanta 07:59 planerad

08:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 3 - 13 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1288 Atlanta 08:05 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5153 Charleston (CRW) 08:09 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5946 New York (LGA) 08:15 planerad
Embraer 170 WestJet WS 7714 New York (LGA) 08:18 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2324 Orlando (MCO) 08:31 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1421 Detroit (DTW) 08:32 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 55 Boston (BOS) 08:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2127 Boston (BOS) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2509 Chicago (MDW) 08:40 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3316 Cincinnati (CVG) 08:43 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1023 Chicago (ORD) 08:46 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8552 Toronto 08:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4616 Nashville (BNA) 08:51 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4643 Jacksonville (JAX) 08:56 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4689 Charleston 08:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5173 Greensboro (GSO) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 31
Väntningstid 4 - 22 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 1 Seattle (SEA) 08:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1347 San Juan (SJU) 08:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 290 Boston (BOS) 08:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 433 West Palm Beach (PBI) 08:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1222 Minneapolis (MSP) 08:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5906 New York (LGA) 08:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 6246 Raleigh/Durham (RDU) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1982 Chicago (MDW) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1081 Las Vegas (LAS) 08:22 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6088 Omaha 08:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 367 Houston (IAH) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1961 St Louis (STL) 08:25 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2169 Boston (BOS) 08:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2654 New York (JFK) 08:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4556 Kansas City (MCI) 08:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4588 New Orleans (MSY) 08:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5135 Charleston (CHS) 08:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2063 Minneapolis (MSP) 08:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4508 Atlanta 08:39 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4716 Greenville (GSP) 08:40 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4782 Rochester (ROC) 08:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5338 Raleigh/Durham (RDU) 08:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5517 Toronto (YYZ) 08:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4469 Sarasota/Bradenton (SRQ) 08:44 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4524 Cincinnati (CVG) 08:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4609 Valparaiso (VPS) 08:45 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1496 Chicago (ORD) 08:45 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1892 Philadelphia 08:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4417 Indianapolis 08:50 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 798 Charlotte (CLT) 08:55 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2101 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:59 planerad

09:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 28
Väntningstid 3 - 9 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4534 Des Moines (DSM) 09:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5082 Tallahassee (TLH) 09:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5562 Birmingham (BHM) 09:08 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5649 Raleigh/Durham (RDU) 09:12 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2638 Atlanta 09:12 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4568 Huntsville (HSV) 09:14 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4542 Memphis (MEM) 09:15 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5625 Savannah (SAV) 09:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4429 Kansas City (MCI) 09:17 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5031 Greenville (GSP) 09:17 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4626 Pensacola 09:18 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4543 St Louis (STL) 09:19 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5505 Huntsville (HSV) 09:19 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2117 New York (LGA) 09:20 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5974 New York (LGA) 09:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2074 Tampa (TPA) 09:23 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4586 Columbus (CMH) 09:23 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2278 Miami (MIA) 09:26 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4375 New Orleans (MSY) 09:26 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5359 Jackson (JAN) 09:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1033 Chicago (ORD) 09:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5022 New York (JFK) 09:35 planerad
Bombardier CRJ900 China Southern Airlines CZ 1276 New York 09:37 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2173 Boston (BOS) 09:46 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1504 Chicago (ORD) 09:46 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1680 Fort Lauderdale (FLL) 09:49 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 83 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:58 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3647 Newark (EWR) 09:59 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 14 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 589 Jacksonville (JAX) 09:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5892 New York 09:00 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2003 New York 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2166 Dallas (DAL) 09:05 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1003 Los Angeles (LAX) 09:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1223 Orlando (MCO) 09:10 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1006 Los Angeles (LAX) 09:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5028 New York (JFK) 09:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2509 Kansas City (MCI) 09:20 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8547 Toronto 09:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2139 Boston (BOS) 09:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1167 Chicago (ORD) 09:35 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5115 Cincinnati (CVG) 09:35 planerad
Airbus A321 China Southern Airlines CZ 1042 Detroit (DTW) 09:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4709 Nashville (BNA) 09:42 planerad
Airbus A319 Air New Zealand NZ 2268 Chicago (ORD) 09:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 609 Chicago (ORD) 09:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4355 Nantucket 09:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4402 Albany 09:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4475 Syracuse (SYR) 09:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4698 Portland (PWM) 09:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5511 Syracuse (SYR) 09:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5527 Bangor (BGR) 09:59 planerad

10:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 3 - 15 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 255 Boston (BOS) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2120 Dallas (DAL) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Nashville (BNA) 10:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2594 Atlanta 10:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1464 Minneapolis (MSP) 10:19 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 699 Hartford (BDL) 10:28 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4320 New York (LGA) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 633 Providence 10:35 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5197 St Louis (STL) 10:36 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4594 Minneapolis (MSP) 10:39 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 400 Charlotte (CLT) 10:44 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5144 Dayton (DAY) 10:47 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5041 Wilmington North Carolina 10:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4663 New Orleans (MSY) 10:52 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4397 Indianapolis 10:59 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5375 Pittsburgh (PIT) 10:59 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1556 Chicago (ORD) 10:59 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 13 min.
Embraer 190 American Airlines AA 2143 New York (LGA) 10:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4605 Columbus (CMH) 10:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5524 Providence 10:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4591 Burlington 10:05 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5030 Rochester (ROC) 10:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4597 Minneapolis (MSP) 10:06 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2638 Atlanta 10:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3316 Cincinnati (CVG) 10:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2278 Miami (MIA) 10:11 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1900 International 10:17 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2129 Boston (BOS) 10:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4585 St Louis (STL) 10:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1579 Fort Lauderdale (FLL) 10:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 390 Boston (BOS) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 785 Boston 10:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1218 Phoenix (PHX) 10:45 planerad
Airbus A319 Air New Zealand NZ 2270 Chicago (ORD) 10:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 810 Chicago (ORD) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2120 Milwaukee (MKE) 10:45 planerad

11:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 308°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 2 - 11 min.
Airbus A321 American Airlines AA 429 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4412 Columbus (CMH) 11:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 467 Tampa (TPA) 11:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4702 Atlanta 11:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 985 Chicago (ORD) 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 389 Boston (BOS) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2231 Milwaukee (MKE) 11:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1048 Miami (MIA) 11:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1090 Columbus (CMH) 11:05 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3550 Houston (IAH) 11:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 366 Houston (HOU) 11:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2945 Detroit (DTW) 11:16 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2602 Atlanta 11:18 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4817 Rochester (ROC) 11:19 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5915 New York (LGA) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 Chicago (MDW) 11:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1002 Chicago (ORD) 11:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1480 Fort Lauderdale (FLL) 11:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1524 Kansas City (MCI) 11:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4360 Oklahoma City (OKC) 11:56 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6256 Raleigh/Durham (RDU) 11:58 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3686 Chicago (ORD) 11:59 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 3 - 10 min.
Embraer 170 Aeromexico AM 4589 New York (JFK) 11:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1464 Minneapolis (MSP) 11:04 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1033 Chicago (ORD) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 633 Nashville (BNA) 11:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2594 Atlanta 11:13 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8365 Montréal (YUL) 11:15 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8825 Montréal (YUL) 11:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3771 Pensacola 11:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4424 Providence 11:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4610 Buffalo (BUF) 11:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5607 Hartford (BDL) 11:30 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2016 Orlando (MCO) 11:37 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5226 Norfolk (ORF) 11:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5355 Nashville (BNA) 11:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5415 Albany 11:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5521 Jacksonville (JAX) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1090 St Louis (STL) 11:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4351 West Tisbury 11:41 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 654 Boston (BOS) 11:42 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 366 Chicago 11:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2030 Charlotte (CLT) 11:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 429 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4341 Des Moines (DSM) 11:55 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3436 Newark (EWR) 11:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 366 Chicago (MDW) 11:55 planerad

12:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 308°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 3 - 16 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 455 Boston (BOS) 12:04 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4073 Little Rock (LIT) 12:05 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7616 Toronto (YYZ) 12:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2799 Atlanta 12:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 536 St Louis (STL) 12:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4716 Greenville (GSP) 12:18 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5135 Charleston (CHS) 12:19 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5517 Toronto (YYZ) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1700 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2169 Boston (BOS) 12:36 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2116 Jacksonville (JAX) 12:36 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 3150 New York (JFK) 12:49 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 536 Denver (DEN) 12:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1087 Nashville (BNA) 12:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4417 Indianapolis 12:57 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 990 Miami (MIA) 12:57 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 6277 Raleigh/Durham (RDU) 12:57 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2695 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4508 Atlanta 12:59 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 746 Fort Myers (RSW) 12:59 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3422 New York (JFK) 12:59 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3651 Cincinnati (CVG) 12:59 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1911 Chicago 12:59 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1048 Miami (MIA) 12:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4577 New Orleans (MSY) 12:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 985 Chicago (ORD) 12:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 823 Orlando (MCO) 12:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4521 Columbus (CMH) 12:05 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5448 Indianapolis 12:05 planerad
Airbus A319 China Southern Airlines CZ 1235 Detroit (DTW) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 Minneapolis 12:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2602 Atlanta 12:16 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5074 Norfolk (ORF) 12:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5458 New York (JFK) 12:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1379 Fort Lauderdale (FLL) 12:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5216 Hartford (BDL) 12:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5642 Syracuse (SYR) 12:40 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6243 Minneapolis (MSP) 12:40 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7615 Toronto (YYZ) 12:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2945 Detroit (DTW) 12:45 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3454 Chicago (ORD) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1524 New Orleans (MSY) 12:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 549 Tampa (TPA) 12:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8557 Toronto 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 536 Columbus (CMH) 12:50 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5096 Providence 12:59 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5896 New York (LGA) 12:59 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 4348 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:59 planerad

13:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 4 m/s @ 308°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 2 - 8 min.
Airbus A320 American Airlines AA 431 Orlando (MCO) 13:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1734 West Palm Beach (PBI) 13:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5511 Syracuse (SYR) 13:04 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4569 New York 13:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2844 Boston (BOS) 13:07 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5115 Cincinnati (CVG) 13:08 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4475 Syracuse (SYR) 13:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4605 Columbus (CMH) 13:14 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5524 Providence 13:14 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5030 Rochester 13:17 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4402 Albany 13:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 136 Dallas (DAL) 13:25 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5908 New York (LGA) 13:27 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1767 Denver (DEN) 13:28 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2139 Boston (BOS) 13:33 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4335 New York 13:34 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2269 Chicago 13:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5772 Fort Lauderdale (FLL) 13:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4355 Nantucket 13:49 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1340 Miami (MIA) 13:54 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4524 St Louis (STL) 13:54 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1764 Minneapolis (MSP) 13:56 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4709 Nashville (BNA) 13:58 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4609 Valparaiso (VPS) 13:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4698 Portland (PWM) 13:59 planerad
Airbus A321 JAL JL 7410 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:59 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 3 - 15 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 843 Charleston (CHS) 13:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2799 Atlanta 13:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1700 Houston (HOU) 13:15 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2119 Boston (BOS) 13:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5250 New York (JFK) 13:34 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 2580 Atlanta 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1087 Fort Lauderdale (FLL) 13:35 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5254 White Plains 13:40 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 537 Denver (DEN) 13:43 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2640 Orlando (MCO) 13:44 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4440 Myrtle Beach 13:44 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4587 Kansas City (MCI) 13:44 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5063 Knoxville 13:44 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5301 Pittsburgh (PIT) 13:45 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 2346 Cincinnati (CVG) 13:45 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2284 Chicago (ORD) 13:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1174 Miami (MIA) 13:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1767 Tampa (TPA) 13:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4511 New Orleans (MSY) 13:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 990 Miami (MIA) 13:53 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 849 Orlando (MCO) 13:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4685 Jacksonville (JAX) 13:59 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5244 Columbia (CAE) 13:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5473 Greenville (GSP) 13:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 590 Boston (BOS) 13:59 planerad

14:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 3 m/s @ 284°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 3 - 12 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4556 Kansas City (MCI) 14:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4591 Burlington 14:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2224 Orlando (MCO) 14:00 planerad
Airbus A319 Korean Air KE 3405 Detroit (DTW) 14:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2349 Atlanta 14:07 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4469 Sarasota/Bradenton (SRQ) 14:19 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5527 Bangor (BGR) 14:21 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 489 Boston (BOS) 14:21 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5992 New York (JFK) 14:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 148 Chicago (MDW) 14:25 planerad
Embraer 170 Virgin Atlantic VS 3500 New York (JFK) 14:28 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4588 New Orleans (MSY) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1362 Orlando (MCO) 14:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1167 Chicago (ORD) 14:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1989 Miami (MIA) 14:37 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1815 Charlotte (CLT) 14:39 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2129 Boston (BOS) 14:39 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5912 Omaha 14:40 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6088 Omaha 14:40 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5366 Cincinnati (CVG) 14:43 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5607 Hartford (BDL) 14:46 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5415 Albany 14:55 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3755 Chicago (ORD) 14:59 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 20 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4325 New York (LGA) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 136 Orlando (MCO) 14:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2149 Boston (BOS) 14:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4431 St Louis (STL) 14:35 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5514 Bangor (BGR) 14:40 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2274 Chicago (ORD) 14:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2499 Chicago (ORD) 14:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4532 Indianapolis (IND) 14:53 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4538 Louisville (SDF) 14:55 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1764 Minneapolis (MSP) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 700 Oklahoma City (OKC) 14:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4464 Huntsville (HSV) 14:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4580 Portland (PWM) 14:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4710 Burlington 14:59 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5147 Providence 14:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 481 Fort Myers (RSW) 14:59 planerad
Airbus A321 Qantas QF 4464 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:59 planerad

15:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 3 m/s @ 284°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 4 - 12 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4610 Hartford 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 Tampa (TPA) 15:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4424 Providence 15:01 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1155 Boston (BOS) 15:13 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4351 West Tisbury 15:19 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1380 Fort Lauderdale (FLL) 15:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2550 New Orleans (MSY) 15:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1963 Atlanta 15:29 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5952 New York (LGA) 15:29 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8372 Montréal (YUL) 15:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 665 Oklahoma City (OKC) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1374 Dallas (DAL) 15:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3591 Chicago (ORD) 15:52 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4585 St Louis (STL) 15:54 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2562 Houston (HOU) 15:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1900 International 15:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4597 Minneapolis (MSP) 15:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5216 Hartford (BDL) 15:59 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5642 Syracuse (SYR) 15:59 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 832 Salt Lake City (SLC) 15:59 planerad

AVÅGENDE — 28
Väntningstid 3 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4321 New York (LGA) 15:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5061 Manchester (MHT) 15:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5512 Indianapolis (IND) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2420 St Louis (STL) 15:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4421 Bangor (BGR) 15:01 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4463 Detroit (DTW) 15:01 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2349 Atlanta 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1362 Chicago (MDW) 15:05 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5542 Toronto (YYZ) 15:07 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5459 Portland (PWM) 15:10 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5998 Madison (MSN) 15:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4526 Portland (PWM) 15:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5663 Cleveland (CLE) 15:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5366 Cincinnati (CVG) 15:18 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4363 Indianapolis 15:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5108 Raleigh/Durham (RDU) 15:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2323 Orlando (MCO) 15:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1815 Charlotte (CLT) 15:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2148 Boston (BOS) 15:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5402 Rochester (ROC) 15:30 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 2104 Denver (DEN) 15:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1989 Miami (MIA) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2003 Tampa (TPA) 15:35 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3475 Chicago (ORD) 15:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4584 Philadelphia 15:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1154 Boston (BOS) 15:53 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5680 Birmingham (BHM) 15:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4413 Memphis (MEM) 15:56 planerad

16:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 3 m/s @ 284°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 36
Väntningstid 2 - 7 min.
Airbus A319 American Airlines AA 443 Charlotte (CLT) 16:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5074 Portland (PWM) 16:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6215 Raleigh 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 255 St Louis (STL) 16:05 planerad
Boeing 757-200 American Airlines AA 685 Phoenix (PHX) 16:06 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5355 Nashville (BNA) 16:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4521 Columbus (CMH) 16:12 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1589 Minneapolis (MSP) 16:13 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3631 Houston (IAH) 16:14 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1486 Chicago (ORD) 16:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5448 Indianapolis (IND) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2300 Las Vegas (LAS) 16:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5521 Jacksonville (JAX) 16:19 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1001 San Francisco (SFO) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 4 Seattle (SEA) 16:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5289 Raleigh 16:20 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5096 Providence 16:23 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3822 Pensacola 16:25 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5301 Pittsburgh (PIT) 16:27 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1208 Kansas City (MCI) 16:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 163 Los Angeles (LAX) 16:29 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Los Angeles (LAX) 16:30 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5951 New York (LGA) 16:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1144 Detroit (DTW) 16:33 planerad
Embraer 175 Aeromexico AM 3145 New York 16:34 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2238 Atlanta 16:41 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1803 Miami (MIA) 16:43 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3929 New York 16:43 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5254 White Plains 16:46 planerad
Airbus A319 Air New Zealand NZ 2273 Chicago 16:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1847 Austin (AUS) 16:55 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1672 San Francisco (SFO) 16:56 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 755 Boston (BOS) 16:58 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5660 Raleigh/Durham (RDU) 16:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 844 Charleston (CHS) 16:59 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 538 Denver (DEN) 16:59 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 4 - 24 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4323 New York (LGA) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2550 Los Angeles (LAX) 16:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1979 Fort Lauderdale (FLL) 16:04 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8351 Montréal (YUL) 16:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1963 Atlanta 16:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1310 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2120 Boston (BOS) 16:30 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3512 Houston (IAH) 16:30 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6250 Raleigh/Durham (RDU) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Qantas QF 4352 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 665 Philadelphia 16:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1558 Dallas (DAL) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 256 Kansas City (MCI) 16:45 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3539 Chicago (ORD) 16:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2402 Chicago (MDW) 16:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4651 Huntsville (HSV) 16:54 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5228 Raleigh/Durham (RDU) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2300 Nashville (BNA) 16:55 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4525 Atlanta 16:57 planerad

17:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 3 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 7 min.
Airbus A320 American Airlines AA 2016 Orlando (MCO) 17:09 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 616 Chicago (ORD) 17:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2198 Austin (AUS) 17:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1055 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:16 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4440 Myrtle Beach 17:19 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 724 Orlando (MCO) 17:23 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4341 Des Moines (DSM) 17:27 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3797 Cincinnati (CVG) 17:28 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4326 New York (LGA) 17:30 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5895 New York (LGA) 17:30 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3510 New York 17:31 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6219 Cincinnati (CVG) 17:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1978 Kansas City (MCI) 17:40 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2119 Boston (BOS) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 764 Portland (PDX) 17:50 planerad

AVÅGENDE — 37
Väntningstid 3 - 10 min.
Embraer 190 American Airlines AA 2145 New York (LGA) 17:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4636 Minneapolis (MSP) 17:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5085 Nashville (BNA) 17:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5326 St Louis (STL) 17:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1589 Minneapolis (MSP) 17:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 832 Salt Lake City (SLC) 17:00 planerad
Embraer 175 Air France AF 2448 New York 17:04 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5128 White Plains 17:09 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5652 Lansing 17:09 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5138 Greensboro (GSO) 17:10 planerad
Boeing 757-200 American Airlines AA 685 Phoenix (PHX) 17:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 443 Charlotte (CLT) 17:13 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3929 New York 17:13 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4624 Pittsburgh (PIT) 17:17 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4578 Indianapolis 17:18 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5529 Charleston (CHS) 17:19 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4857 Columbia (CAE) 17:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1144 Detroit (DTW) 17:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1208 Dallas 17:25 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1002 San Francisco (SFO) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 771 Portland (PDX) 17:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1486 Chicago (ORD) 17:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5148 Hartford (BDL) 17:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5098 Providence 17:34 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 163 Los Angeles (LAX) 17:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1803 Miami (MIA) 17:38 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1098 Hartford (BDL) 17:39 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 790 Boston (BOS) 17:39 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Los Angeles (LAX) 17:40 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1726 Los Angeles (LAX) 17:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2238 Atlanta 17:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5661 Raleigh/Durham (RDU) 17:45 planerad
Airbus A319 SAS SK 3994 Chicago (ORD) 17:45 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1649 Orlando (MCO) 17:55 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 238 Chicago (ORD) 17:55 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3525 Houston (IAH) 17:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1848 Austin (AUS) 17:55 planerad

18:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 3 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 31
Väntningstid 2 - 9 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5473 Greenville (GSP) 18:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 716 Jacksonville (JAX) 18:00 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 2575 Atlanta 18:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4583 Philadelphia 18:06 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2811 Atlanta 18:06 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 350 Tampa (TPA) 18:09 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 293 Miami (MIA) 18:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 363 Chicago (ORD) 18:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8548 Toronto 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2027 Chicago (MDW) 18:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5510 Norfolk (ORF) 18:17 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5108 Raleigh/Durham (RDU) 18:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2589 Nashville (BNA) 18:20 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5949 New York (LGA) 18:29 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4322 New York (LGA) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 126 Providence 18:35 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5422 Providence 18:38 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5512 Indianapolis 18:42 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5401 White Plains 18:43 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5459 Portland (PWM) 18:44 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2149 Boston (BOS) 18:45 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5402 Rochester (ROC) 18:45 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5053 Dayton (DAY) 18:46 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5663 Cleveland (CLE) 18:47 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 952 Minneapolis (MSP) 18:48 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2275 Chicago 18:48 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4415 New York 18:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1104 Tampa (TPA) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2555 St Louis (STL) 18:55 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5595 Manchester (MHT) 18:58 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5542 Toronto (YYZ) 18:59 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 4 - 19 min.
Embraer 175 American Airlines AA 3627 Little Rock (LIT) 18:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4327 New York (LGA) 18:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4359 Oklahoma City (OKC) 18:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 889 Charleston (CHS) 18:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 539 Denver (DEN) 18:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1554 San Francisco (SFO) 18:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3818 Cincinnati (CVG) 18:03 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6219 Cincinnati 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1978 Houston (HOU) 18:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4574 New Orleans (MSY) 18:18 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2134 Boston (BOS) 18:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2288 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 854 Boston (BOS) 18:49 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8551 Toronto 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1665 St Louis (STL) 18:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4550 Philadelphia 18:51 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 3 Seattle (SEA) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2589 Phoenix 18:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1023 Orlando (MCO) 18:59 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5958 New York 18:59 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 2581 Atlanta 18:59 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19