Ronald Reagan Washington National, Washington (DCA / KDCA)

Planespotter’s tidtabell

14:00 29.01.2020

+7°C   Vindar: 5 m/s @ 350°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1400 m   Uppskattad bana: 01, 33

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 2 - 7 min.
Bombardier CRJ American AA 5528 Birmingham (BHM) 14:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2349 Atlanta 14:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1734 West Palm Beach (PBI) 14:03 planerad
Boeing 737-800 American AA 1310 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:05 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5423 Cincinnati (CVG) 14:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 766 Fort Lauderdale (FLL) 14:10 planerad
Bombardier CRJ American AA 5309 Chattanooga 14:14 planerad
Embraer 175 American AA 4469 Sarasota/Bradenton (SRQ) 14:16 planerad
Embraer 175 American AA 4698 Portland (PWM) 14:19 planerad
Bombardier CRJ American AA 5342 Valparaiso (VPS) 14:19 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1790 Detroit (DTW) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 795 Oklahoma City (OKC) 14:20 planerad
Embraer 175 American AA 4479 Cleveland (CLE) 14:27 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5457 Huntsville (HSV) 14:28 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5252 Kansas City (MCI) 14:29 planerad
Embraer 190 American AA 2124 New York (LGA) 14:30 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6088 Omaha (OMA) 14:32 planerad
Boeing 737-800 American AA 1989 Miami (MIA) 14:37 planerad
Embraer 175 American AA 4531 Key West (EYW) 14:39 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5078 New York 14:40 planerad
Embraer 175 American AA 4588 New Orleans (MSY) 14:41 planerad
Airbus A319 American AA 2129 Boston (BOS) 14:46 planerad
Bombardier CRJ American AA 5232 Wilmington North Carolina 14:53 planerad
Airbus A319 American AA 746 Fort Myers (RSW) 14:53 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4754 Albany (ALB) 14:59 planerad
Airbus A321 American AA 831 Chicago (ORD) 14:59 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 4 - 15 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5944 Boston (BOS) 14:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4319 New York (LGA) 14:00 planerad
Embraer 190 American AA 1312 Atlanta 14:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1579 Fort Lauderdale (FLL) 14:21 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4685 Jacksonville (JAX) 14:22 planerad
Airbus A319 American AA 2149 Boston (BOS) 14:30 planerad
Bombardier CRJ American AA 5131 Bangor (BGR) 14:35 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5459 Portland (PWM) 14:38 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 854 Boston (BOS) 14:40 planerad
Embraer 175 American AA 4431 St Louis (STL) 14:44 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5955 New York 14:45 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5077 Cincinnati (CVG) 14:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1764 Minneapolis (MSP) 14:45 planerad
Embraer 175 American AA 4538 Louisville (SDF) 14:53 planerad
Bombardier CRJ American AA 5542 Toronto (YYZ) 14:58 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2349 Atlanta (ATL) 14:59 planerad
Embraer 175 American AA 4464 Huntsville (HSV) 14:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5301 Providence (PVD) 14:59 planerad

15:00 29.01.2020

+7°C   Vindar: 5 m/s @ 350°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1400 m   Uppskattad bana: 01, 33

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1626 Chicago (MDW) 15:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1155 Boston (BOS) 15:01 planerad
Embraer 175 American AA 4424 Providence (PVD) 15:13 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 724 Orlando (MCO) 15:13 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6200 Raleigh/Durham (RDU) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 416 Tampa (TPA) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5777 Houston (HOU) 15:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 600 Detroit (DTW) 15:27 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 832 Salt Lake City (SLC) 15:35 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8824 Montréal (YUL) 15:38 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1176 Chicago (ORD) 15:41 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1981 Atlanta (ATL) 15:41 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 150 Charlotte (CLT) 15:44 planerad
Airbus A319 American AA 2170 Boston (BOS) 15:46 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1698 Dallas (DAL) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 571 New Orleans (MSY) 15:55 planerad
Embraer 175 American AA 4443 Nashville (BNA) 15:57 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5182 Charleston (CHS) 15:57 planerad
Airbus A319 United UA 1791 Houston (IAH) 15:58 planerad
Boeing 757-200 American Airlines AA 510 Phoenix (PHX) 15:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5132 Savannah (SAV) 15:59 planerad
Bombardier CRJ American AA 5216 Hartford (BDL) 15:59 planerad
Bombardier CRJ American AA 5311 Portland (PWM) 15:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5318 Grand Rapids (GRR) 15:59 planerad

AVÅGENDE — 29
Väntningstid 3 - 5 min.
Embraer 175 American AA 4466 Burlington (BTV) 15:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1790 Detroit (DTW) 15:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4322 New York (LGA) 15:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5061 Manchester (MHT) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 766 Oklahoma City (OKC) 15:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5966 Madison (MSN) 15:02 planerad
Embraer 175 American AA 4561 Rochester (ROC) 15:07 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5111 Albany (ALB) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 795 Tampa (TPA) 15:10 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5201 Detroit (DTW) 15:13 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5130 Hartford (BDL) 15:15 planerad
Bombardier CRJ American AA 5197 Cleveland (CLE) 15:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4955 Cincinnati (CVG) 15:15 planerad
Embraer 190 American AA 148 Philadelphia (PHL) 15:15 planerad
Embraer 175 American AA 4555 Raleigh/Durham (RDU) 15:19 planerad
Embraer 175 American AA 4504 Indianapolis 15:21 planerad
Boeing 737-800 United UA 2104 Denver (DEN) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 575 Orlando (MCO) 15:25 planerad
Bombardier CRJ American AA 5172 Buffalo (BUF) 15:28 planerad
Airbus A319 American AA 2148 Boston (BOS) 15:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 1520 Miami (MIA) 15:32 planerad
Boeing 737-800 American AA 323 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:35 planerad
Airbus A319 American AA 1815 Charlotte (CLT) 15:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 373 St Louis (STL) 15:40 planerad
Embraer 170 United UA 3539 Chicago (ORD) 15:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 433 West Palm Beach (PBI) 15:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2323 Orlando (MCO) 15:48 planerad
Embraer 175 American AA 4413 Memphis (MEM) 15:52 planerad
Embraer RJ145 American AA 4761 Birmingham (BHM) 15:55 planerad

16:00 29.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 345°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 33

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 3 - 8 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5896 New York (LGA) 16:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 755 Boston (BOS) 16:01 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Los Angeles (LAX) 16:05 planerad
Airbus A321 Alaska AS 4 Seattle (SEA) 16:05 planerad
Airbus A321 N926VA Alaska AS 1001 San Francisco (SFO) 16:07 planerad
Bombardier CRJ American AA 5521 Jacksonville (JAX) 16:14 planerad
Bombardier CRJ American AA 5642 Syracuse (SYR) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 434 St Louis (STL) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 789 Omaha (OMA) 16:15 planerad
Embraer 175 American AA 4636 Minneapolis (MSP) 16:16 planerad
Embraer RJ145 American AA 4848 Indianapolis 16:19 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6107 Boston (BOS) 16:20 planerad
Bombardier CRJ American AA 5254 White Plains (HPN) 16:21 planerad
Airbus A319 American AA 2144 New York (LGA) 16:25 planerad
Embraer 175 American AA 4450 Columbus (CMH) 16:26 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 40 Los Angeles (LAX) 16:29 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5096 Providence (PVD) 16:29 planerad
Boeing 737-800 American AA 938 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:29 planerad
Boeing 737-800 N76514 United UA 1672 San Francisco (SFO) 16:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1674 Austin (AUS) 16:35 planerad
Embraer 175 American AA 3771 St Louis (STL) 16:40 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5116 Pensacola (PNS) 16:43 planerad
Airbus A320 American AA 160 Charlotte (CLT) 16:47 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1589 Minneapolis (MSP) 16:50 planerad
Airbus A321 American AA 1803 Miami (MIA) 16:51 planerad
Embraer 175 American AA 4533 Pittsburgh (PIT) 16:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 844 Boston (BOS) 16:59 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 3 - 11 min.
Embraer 175 American AA 4329 New York (LGA) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 416 Omaha (OMA) 16:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6215 Raleigh/Durham (RDU) 16:00 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8827 Montréal (YUL) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 133 Dallas (DAL) 16:10 planerad
Airbus A321 American AA 937 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1790 Boston (BOS) 16:26 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1247 Houston (IAH) 16:27 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1963 Atlanta (ATL) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 572 Tampa 16:30 planerad
Airbus A319 American AA 2120 Boston (BOS) 16:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 832 Salt Lake City (SLC) 16:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2409 Minneapolis (MSP) 16:40 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 493 Chicago (ORD) 16:45 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5085 Nashville (BNA) 16:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1700 Kansas City (MCI) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 435 Chicago (MDW) 16:50 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5230 Huntsville (HSV) 16:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 789 Nashville (BNA) 16:55 planerad
Embraer 175 American AA 4525 Atlanta 16:56 planerad
Boeing 737-800 American AA 443 Charlotte (CLT) 16:59 planerad
Bombardier CRJ American AA 5037 Dayton (DAY) 16:59 planerad

17:00 29.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 345°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 33

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 2 - 13 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2238 Atlanta (ATL) 17:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 999 Chicago (ORD) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4771 West Palm Beach (PBI) 17:05 planerad
Embraer 175 United UA 3523 Newark (EWR) 17:06 planerad
Airbus A320 American AA 2016 Orlando (MCO) 17:09 planerad
Airbus A320 Frontier F9 538 Denver (DEN) 17:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5290 New York 17:23 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5473 Greenville (GSP) 17:29 planerad
Embraer 175 American AA 4336 New York (LGA) 17:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5660 Raleigh/Durham (RDU) 17:30 planerad
Embraer 175 American AA 4380 Des Moines (DSM) 17:32 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5895 New York 17:34 planerad
Airbus A321 Alaska AS 764 Portland (PDX) 17:34 planerad
Boeing 737-800 American AA 1055 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1228 Kansas City (MCI) 17:40 planerad
Embraer 175 American AA 3962 Nashville (BNA) 17:41 planerad
Airbus A319 American AA 2119 Boston (BOS) 17:49 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 989 Boston (BOS) 17:50 planerad
Bombardier CRJ American AA 5395 Augusta (AGS) 17:53 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 734 West Palm Beach (PBI) 17:59 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2811 Atlanta 17:59 planerad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 3 - 9 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4634 Indianapolis 17:00 planerad
Airbus A319 American AA 2145 New York (LGA) 17:00 planerad
Boeing 757-200 American AA 685 Phoenix (PHX) 17:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6008 Boston (BOS) 17:05 planerad
Bombardier CRJ American AA 5128 White Plains (HPN) 17:05 planerad
Embraer 175 American AA 4624 Pittsburgh (PIT) 17:06 planerad
Bombardier CRJ American AA 5138 Greensboro (GSO) 17:09 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1631 Los Angeles (LAX) 17:10 planerad
Airbus A321 Alaska AS 1002 San Francisco (SFO) 17:10 planerad
Bombardier CRJ American AA 5652 Lansing 17:15 planerad
Embraer RJ145 American AA 4814 Portland (PWM) 17:15 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5529 Charleston (CHS) 17:19 planerad
Bombardier CRJ American AA 5267 Manchester (MHT) 17:20 planerad
Airbus A321 Alaska AS 3 Seattle (SEA) 17:20 planerad
Boeing 737-800 United UA 1554 San Francisco (SFO) 17:22 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5408 Grand Rapids (GRR) 17:23 planerad
Boeing 737-800 American AA 1360 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:25 planerad
Boeing 737-800 American AA 163 Los Angeles (LAX) 17:30 planerad
Embraer 175 American AA 3494 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 17:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5148 Hartford (BDL) 17:39 planerad
Airbus A320 American AA 1693 Tampa (TPA) 17:39 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1354 Boston (BOS) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1492 Austin (AUS) 17:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1335 Miami (MIA) 17:46 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1167 Detroit (DTW) 17:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 1486 Chicago (ORD) 17:55 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5290 New York 17:58 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2238 Atlanta (ATL) 17:59 planerad
Embraer 175 United UA 3525 Houston (IAH) 17:59 planerad
Embraer 175 American AA 4574 New Orleans (MSY) 17:59 planerad

18:00 29.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 345°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 33

ANKOMMANDE — 28
Väntningstid 3 - 10 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4954 Cincinnati (CVG) 18:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5945 Boston (BOS) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1235 Chicago (MDW) 18:05 planerad
Boeing 737-800 American AA 293 Miami (MIA) 18:10 planerad
Boeing 737-800 American AA 2183 Chicago (ORD) 18:18 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5510 Norfolk (ORF) 18:20 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7618 Toronto (YYZ) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1670 Nashville (BNA) 18:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4337 New York (LGA) 18:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1580 Fort Lauderdale (FLL) 18:30 planerad
Embraer 175 American AA 4561 Rochester (ROC) 18:32 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5949 New York 18:32 planerad
Bombardier CRJ American AA 5401 White Plains (HPN) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1173 Providence (PVD) 18:35 planerad
Embraer 175 American AA 4555 Raleigh/Durham (RDU) 18:38 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5301 Providence (PVD) 18:38 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5111 Albany (ALB) 18:44 planerad
Bombardier CRJ American AA 5172 Buffalo (BUF) 18:44 planerad
Bombardier CRJ American AA 5197 Cleveland (CLE) 18:47 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5061 Manchester (MHT) 18:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1989 Boston (BOS) 18:50 planerad
Airbus A319 American AA 2149 Boston (BOS) 18:52 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 952 Minneapolis (MSP) 18:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1326 Columbus (CMH) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 711 St Louis (STL) 18:55 planerad
Embraer 175 American AA 4515 Philadelphia 18:58 planerad
Bombardier CRJ American AA 5542 Toronto (YYZ) 18:58 planerad
Airbus A319 American AA 1775 Charlotte (CLT) 18:59 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 3 - 15 min.
Airbus A320 Frontier F9 539 Denver (DEN) 18:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4320 New York (LGA) 18:00 planerad
Airbus A320 American AA 1649 Orlando (MCO) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 853 New Orleans (MSY) 18:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5958 New York 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1228 Houston (HOU) 18:15 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5095 Raleigh/Durham (RDU) 18:16 planerad
Embraer 175 American AA 4359 Oklahoma City (OKC) 18:18 planerad
Embraer 175 American AA 3627 Little Rock (LIT) 18:28 planerad
Bombardier CRJ American AA 5304 Providence (PVD) 18:28 planerad
Airbus A319 American AA 2134 Boston (BOS) 18:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5673 Cincinnati (CVG) 18:40 planerad
Boeing 737-800 American AA 2288 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:40 planerad
Airbus A321 Alaska AS 771 Portland (PDX) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 442 St Louis (STL) 18:40 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7617 Toronto (YYZ) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1670 Milwaukee (MKE) 18:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1979 Fort Lauderdale (FLL) 18:57 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2811 Atlanta (ATL) 18:59 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5945 Boston (BOS) 18:59 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4954 Cincinnati (CVG) 18:59 planerad

19:00 29.01.2020

+4°C   Vindar: 3 m/s @ 12°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 3 - 14 min.
Embraer 190 American AA 1312 Atlanta 19:00 planerad
Embraer 175 American AA 4466 Burlington (BTV) 19:00 planerad
Embraer 175 American AA 4538 Louisville (SDF) 19:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5130 Hartford (BDL) 19:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5131 Bangor (BGR) 19:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5201 Detroit (DTW) 19:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5459 Portland (PWM) 19:00 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3739 Chicago (ORD) 19:04 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 431 Detroit (DTW) 19:11 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5036 Cincinnati (CVG) 19:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 519 Tampa (TPA) 19:15 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5313 Columbia (CAE) 19:20 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6198 Raleigh/Durham (RDU) 19:20 planerad
Embraer 175 American AA 4504 Indianapolis 19:30 planerad
Embraer 175 American AA 4330 New York (LGA) 19:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2909 Atlanta 19:31 planerad
Embraer 175 American AA 4464 Huntsville (HSV) 19:45 planerad
Airbus A320 American AA 545 Charlotte (CLT) 19:45 planerad
Airbus A319 American AA 1825 West Palm Beach (PBI) 19:46 planerad
Airbus A319 American AA 2148 Boston (BOS) 19:49 planerad
Embraer 175 American AA 4431 St Louis (STL) 19:50 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8452 Ottawa (YOW) 19:58 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1189 Boston (BOS) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 3 - 13 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 64 Miami (MIA) 19:05 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5236 White Plains (HPN) 19:08 planerad
Embraer 175 American AA 4550 Philadelphia 19:10 planerad
Bombardier CRJ American AA 5264 Montgomery (MGM) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1173 Chicago (MDW) 19:15 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5305 Akron 19:28 planerad
Boeing 737-800 American AA 1015 Chicago (ORD) 19:29 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5484 Knoxville 19:30 planerad
Airbus A319 American AA 2140 Boston (BOS) 19:30 planerad
Embraer 175 American AA 4704 Columbus (CMH) 19:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5195 Pensacola (PNS) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1326 Providence (PVD) 19:35 planerad
Embraer 175 American AA 4390 Charlotte (CLT) 19:38 planerad
Embraer 175 American AA 4400 Indianapolis 19:40 planerad
Bombardier CRJ American AA 5017 Charleston (CRW) 19:40 planerad
Bombardier CRJ American AA 5367 Norfolk (ORF) 19:40 planerad
Embraer 170 United UA 3536 New York 19:42 planerad
Bombardier CRJ American AA 5561 Birmingham (BHM) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 711 Dallas (DAL) 19:45 planerad
Airbus A319 American AA 1745 Tampa (TPA) 19:45 planerad
Embraer 175 American AA 4418 Atlanta 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 519 Nashville (BNA) 19:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 952 Minneapolis (MSP) 19:54 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5884 New York (LGA) 19:59 planerad

20:00 29.01.2020

+4°C   Vindar: 3 m/s @ 12°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 12 min.
Airbus A319 American AA 2499 Chicago (ORD) 20:00 planerad
Embraer 175 American AA 4587 Kansas City (MCI) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5046 Knoxville 20:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 482 Fort Myers (RSW) 20:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5985 New York 20:05 planerad
Bombardier CRJ American AA 5138 Greensboro (GSO) 20:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 152 Dallas (DAL) 20:10 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5966 Madison (MSN) 20:13 planerad
Boeing 737-800 American AA 1636 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:17 planerad
Airbus A321 American AA 737 Orlando (MCO) 20:25 planerad
Airbus A319 American AA 2133 New York (LGA) 20:30 planerad
Bombardier CRJ American AA 5053 Dayton (DAY) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 396 Orlando (MCO) 20:35 planerad
Boeing 737-800 United UA 676 Houston (IAH) 20:36 planerad
Airbus A319 American AA 2120 Boston (BOS) 20:48 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2080 Fort Lauderdale (FLL) 20:49 planerad
Airbus A319 American AA 541 Tampa (TPA) 20:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5875 Boston 20:56 planerad
Embraer RJ145 American AA 4761 Birmingham (BHM) 20:59 planerad
Boeing 737-800 American AA 804 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:59 planerad
Airbus A321 Alaska AS 6 Los Angeles (LAX) 20:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 824 Orlando (MCO) 20:59 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 4 - 15 min.
Bombardier CRJ700 American AA 5043 Dayton (DAY) 20:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 431 Detroit (DTW) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5608 Greenville (GSP) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5295 Huntsville (HSV) 20:00 planerad
Embraer 190 American AA 2123 New York (LGA) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6195 Raleigh/Durham (RDU) 20:00 planerad
Embraer 175 American AA 4378 Louisville (SDF) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5413 St Louis (STL) 20:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5597 Tallahassee (TLH) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5025 Jackson (JAN) 20:01 planerad
Embraer 175 American AA 4660 Nashville (BNA) 20:10 planerad
Embraer 175 American AA 4562 Raleigh/Durham (RDU) 20:10 planerad
Embraer 175 American AA 4551 Jacksonville (JAX) 20:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2909 Atlanta (ATL) 20:29 planerad
Embraer 175 American AA 4518 Des Moines (DSM) 20:30 planerad
Airbus A319 American AA 2496 Memphis (MEM) 20:31 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6117 Lexington (LEX) 20:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2090 Boston (BOS) 20:40 planerad
Embraer 175 American AA 4544 Kansas City (MCI) 20:40 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5599 Savannah (SAV) 20:40 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8453 Ottawa (YOW) 20:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1279 Fort Lauderdale (FLL) 20:59 planerad
Airbus A319 American AA 2679 Chicago (ORD) 20:59 planerad

21:00 29.01.2020

+4°C   Vindar: 3 m/s @ 12°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 31
Väntningstid 2 - 17 min.
Bombardier CRJ900 American AA 5071 Charleston (CHS) 21:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5183 Raleigh/Durham (RDU) 21:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1160 Atlanta (ATL) 21:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1489 Boston (BOS) 21:02 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5933 New York 21:04 planerad
Airbus A320 American AA 2532 Los Angeles (LAX) 21:05 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5085 Nashville (BNA) 21:07 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5148 Hartford (BDL) 21:07 planerad
Embraer 175 American AA 4413 Memphis (MEM) 21:08 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 321 Phoenix (PHX) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1220 Chicago (MDW) 21:10 planerad
Bombardier CRJ American AA 5652 Lansing 21:14 planerad
Embraer 190 American AA 1602 Pittsburgh (PIT) 21:15 planerad
Embraer 175 American AA 4578 Indianapolis (IND) 21:15 planerad
Boeing 737-800 American AA 1985 Miami (MIA) 21:16 planerad
Bombardier CRJ American AA 5267 Manchester (MHT) 21:16 planerad
Embraer RJ145 American AA 4814 Portland (PWM) 21:19 planerad
Embraer 175 American AA 4462 Jacksonville (JAX) 21:20 planerad
Boeing 737-800 American AA 2557 Las Vegas (LAS) 21:23 planerad
Embraer 175 American AA 4642 Minneapolis (MSP) 21:27 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4326 New York (LGA) 21:30 planerad
Embraer 175 American AA 4525 Atlanta 21:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5230 Huntsville (HSV) 21:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5661 Raleigh/Durham (RDU) 21:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1187 Minneapolis (MSP) 21:36 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8826 Montréal (YUL) 21:53 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 285 Houston (IAH) 21:55 planerad
Bombardier CRJ American AA 5304 Providence (PVD) 21:56 planerad
Airbus A320 Frontier F9 540 Denver (DEN) 21:57 planerad
Airbus A321 Alaska AS 2 Seattle (SEA) 21:59 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1348 San Juan (SJU) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 37 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 152 Dallas 21:00 planerad
Airbus A319 American AA 2150 Boston (BOS) 21:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 1636 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 396 Columbus (CMH) 21:10 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5087 Indianapolis 21:47 planerad

22:00 29.01.2020

+2°C   Vindar: 2 m/s @ 2°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 7 - 13 min.
Airbus A320 American AA 1855 Charlotte (CLT) 22:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1589 Boston (BOS) 22:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2044 Detroit (DTW) 22:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 2633 Chicago (ORD) 22:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1685 Fort Lauderdale (FLL) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5498 Atlanta 22:05 planerad
Embraer 175 American AA 4412 Philadelphia 22:15 planerad
Embraer 175 American AA 4683 New Orleans (MSY) 22:15 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5236 White Plains (HPN) 22:15 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7620 Toronto (YYZ) 22:25 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1997 New York (JFK) 22:38 planerad
Airbus A319 American AA 2134 Boston (BOS) 22:47 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2844 Atlanta (ATL) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1360 St Louis (STL) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 262 Houston (HOU) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 206 Milwaukee (MKE) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 39 New Orleans (MSY) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 3 - 24 min.
Airbus A319 American AA 2138 Boston (BOS) 22:00 planerad
Embraer 175 American AA 4691 Columbus (CMH) 22:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5556 Greensboro (GSO) 22:00 planerad
Embraer 175 American AA 4334 New York (LGA) 22:00 planerad
Embraer 175 American AA 4502 Minneapolis (MSP) 22:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5289 White Plains (HPN) 22:09 planerad
Bombardier CRJ American AA 5669 Bangor (BGR) 22:10 planerad
Bombardier CRJ American AA 5467 Buffalo (BUF) 22:10 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5093 Charleston (CHS) 22:10 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5539 Columbia (CAE) 22:10 planerad
Embraer 175 American AA 4539 Pittsburgh (PIT) 22:10 planerad
Bombardier CRJ American AA 5613 Cleveland (CLE) 22:11 planerad
Embraer 175 American AA 4615 Portland (PWM) 22:13 planerad
Embraer RJ145 American AA 4727 Rochester (ROC) 22:15 planerad
Embraer RJ145 American AA 4892 Albany (ALB) 22:20 planerad
Embraer 175 American AA 4489 Burlington (BTV) 22:20 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5278 Manchester (MHT) 22:20 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5557 Providence (PVD) 22:20 planerad
Embraer 190 American AA 1850 Raleigh/Durham (RDU) 22:20 planerad
Bombardier CRJ American AA 5600 Syracuse (SYR) 22:31 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5428 Hartford (BDL) 22:55 planerad
Embraer 175 American AA 4414 Detroit (DTW) 22:55 planerad

23:00 29.01.2020

+2°C   Vindar: 2 m/s @ 2°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-800 American AA 2752 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 673 Dallas (DAL) 23:05 planerad
Boeing 737-800 American AA 1691 Chicago (ORD) 23:14 planerad
Boeing 737-800 American AA 2648 Miami (MIA) 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 400 Chicago (MDW) 23:20 planerad
Airbus A320 American AA 1649 Orlando (MCO) 23:31 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1776 Minneapolis (MSP) 23:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1338 Nashville (BNA) 23:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4546 Charlotte (CLT) 23:46 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2716 Detroit (DTW) 23:51 planerad
Boeing 737-800 United UA 1955 Houston (IAH) 23:51 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2612 Atlanta (ATL) 23:57 planerad
Boeing 737-700 United UA 2029 Chicago (ORD) 23:58 planerad

00:00 30.01.2020

+2°C   Vindar: 2 m/s @ 2°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 8 min.
Boeing 737-800 American AA 2362 Miami (MIA) 00:26 planerad
Boeing 737-800 American AA 2222 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:34 planerad

01:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 6°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

02:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 6°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

03:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 6°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

04:00 30.01.2020

0°C   Vindar: 2 m/s @ 22°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

05:00 30.01.2020

0°C   Vindar: 2 m/s @ 22°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 14 - 23 min.
Boeing 737-800 American AA 1865 Charlotte (CLT) 05:18 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2866 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:41 planerad
Boeing 737-700 United UA 1268 Chicago (ORD) 05:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 1178 Miami (MIA) 05:59 planerad

06:00 30.01.2020

0°C   Vindar: 2 m/s @ 22°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 3 - 11 min.
Bombardier CRJ American AA 5469 Buffalo (BUF) 06:31 planerad
Bombardier CRJ American AA 5614 Cleveland (CLE) 06:42 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5427 Hartford (BDL) 06:50 planerad
Embraer 175 American AA 4456 Columbus (CMH) 06:55 planerad
Embraer RJ145 American AA 4733 Albany (ALB) 06:56 planerad
Embraer RJ145 American AA 4728 Rochester (ROC) 06:58 planerad
Embraer 190 American AA 1596 Raleigh/Durham (RDU) 06:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5136 Akron 06:59 planerad
Bombardier CRJ American AA 5520 Norfolk (ORF) 06:59 planerad
Embraer 175 American AA 4482 Pittsburgh (PIT) 06:59 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Air Canada AC 7609 Toronto (YYZ) 06:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 839 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 697 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 254 Boston (BOS) 06:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1960 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Airbus A319 American AA 2115 New York (LGA) 06:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1376 Minneapolis (MSP) 06:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 981 Fort Myers (RSW) 06:00 planerad
Boeing 737-800 United UA 551 Houston (IAH) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 802 Chicago (MDW) 06:10 planerad
Boeing 737-800 American AA 1431 Chicago (ORD) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5519 Orlando (MCO) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 16 Houston (HOU) 06:40 planerad
Embraer 175 American AA 4541 Providence (PVD) 06:44 planerad
Boeing 737-800 American AA 1839 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 391 Miami (MIA) 06:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 469 Dallas (DAL) 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1595 Fort Lauderdale (FLL) 06:55 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8451 Ottawa (YOW) 06:59 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2595 Atlanta (ATL) 06:59 planerad
Embraer 175 American AA 4440 Hartford (BDL) 06:59 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6040 New York (LGA) 06:59 planerad
Airbus A321 American AA 431 Orlando (MCO) 06:59 planerad
Airbus A320 American AA 1837 West Palm Beach (PBI) 06:59 planerad

07:00 30.01.2020

-1°C   Vindar: 2 m/s @ 60°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 4 - 13 min.
Bombardier CRJ American AA 5055 Dayton (DAY) 07:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1689 Boston (BOS) 07:00 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2168 New York (LGA) 07:13 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4866 Raleigh/Durham (RDU) 07:17 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5889 New York 07:20 planerad
Boeing 737-800 American AA 1542 Phoenix (PHX) 07:29 planerad
Bombardier CRJ American AA 5678 White Plains (HPN) 07:33 planerad
Embraer 190 American AA 392 Philadelphia 07:38 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6129 Lexington (LEX) 07:38 planerad
Embraer 175 American AA 4472 Louisville (SDF) 07:39 planerad
Bombardier CRJ American AA 5508 Syracuse (SYR) 07:47 planerad
Embraer 175 American AA 4564 Portland (PWM) 07:50 planerad
Bombardier CRJ American AA 5018 Knoxville 07:50 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5074 Indianapolis (IND) 07:50 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5202 Providence (PVD) 07:50 planerad
Bombardier CRJ American AA 5330 Bangor (BGR) 07:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 55 Boston (BOS) 07:51 planerad
Embraer 175 American AA 4376 Detroit (DTW) 07:53 planerad
Airbus A319 American AA 2159 Boston (BOS) 07:54 planerad
Embraer 175 American AA 4530 Atlanta 07:54 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3512 Newark (EWR) 07:54 planerad
Bombardier CRJ American AA 5153 Charleston (CRW) 07:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5164 Manchester (MHT) 07:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5445 Cincinnati (CVG) 07:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5622 Columbia (CAE) 07:59 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A320 American AA 400 Charlotte (CLT) 07:00 planerad
Airbus A320 Frontier F9 535 Denver (DEN) 07:00 planerad
Boeing 737-800 United UA 605 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Airbus A320 American AA 1634 Phoenix (PHX) 07:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5276 Knoxville 07:06 planerad
Airbus A320 American AA 1275 Los Angeles (LAX) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1118 Tampa (TPA) 07:15 planerad
Bombardier CRJ American AA 5122 Columbia (CAE) 07:17 planerad
Airbus A319 American AA 2130 Boston (BOS) 07:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5198 Columbus (CMH) 07:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1223 Orlando (MCO) 07:30 planerad
Embraer RJ145 American AA 4851 Albany (ALB) 07:33 planerad
Boeing 737-800 American AA 2304 Chicago (ORD) 07:35 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5487 Buffalo (BUF) 07:39 planerad
Bombardier CRJ American AA 5285 Panama City NW Florida Beaches Intl 07:40 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2267 Detroit (DTW) 07:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1043 Boston (BOS) 07:45 planerad
Embraer 190 American AA 1787 Philadelphia (PHL) 07:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5331 Raleigh/Durham (RDU) 07:55 planerad
Bombardier CRJ American AA 5042 Dayton (DAY) 07:59 planerad
Airbus A319 United UA 367 Houston (IAH) 07:59 planerad
Boeing 737-800 American AA 1081 Las Vegas (LAS) 07:59 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5906 New York (LGA) 07:59 planerad
Boeing 737-800 American AA 1340 Miami (MIA) 07:59 planerad

08:00 30.01.2020

-1°C   Vindar: 2 m/s @ 60°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 2 - 17 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4697 Burlington (BTV) 08:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5173 Greensboro (GSO) 08:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1680 Fort Lauderdale (FLL) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 2773 New York (JFK) 08:01 planerad
Embraer 190 American AA 2125 New York (LGA) 08:18 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6084 New York 08:25 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6067 Boston (BOS) 08:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 445 Chicago (MDW) 08:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4894 Cincinnati (CVG) 08:37 planerad
Bombardier CRJ American AA 5496 Montgomery (MGM) 08:40 planerad
Embraer 175 American AA 4616 Nashville (BNA) 08:49 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 255 Boston (BOS) 08:50 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1421 Detroit (DTW) 08:50 planerad
Airbus A321 American AA 2074 Tampa (TPA) 08:51 planerad
Airbus A319 American AA 2127 Boston (BOS) 08:51 planerad
Airbus A320 United UA 1734 Chicago (ORD) 08:54 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 501 Atlanta 08:55 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5083 Huntsville (HSV) 08:57 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7608 Toronto (YYZ) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 31
Väntningstid 4 - 8 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1139 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1379 Fort Lauderdale (FLL) 08:00 planerad
Embraer 190 American AA 2153 New York (LGA) 08:00 planerad
Airbus A321 Alaska AS 1 Seattle (SEA) 08:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1347 San Juan (SJU) 08:00 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6088 Omaha (OMA) 08:08 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1515 Minneapolis (MSP) 08:15 planerad
Embraer 175 American AA 4531 Key West (EYW) 08:19 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 390 Boston (BOS) 08:26 planerad
Embraer 175 American AA 4495 Nashville (BNA) 08:30 planerad
Airbus A319 American AA 2169 Boston (BOS) 08:30 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5135 Charleston (CHS) 08:30 planerad
Boeing 737-800 American AA 2654 New York (JFK) 08:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5252 Kansas City (MCI) 08:30 planerad
Embraer 175 American AA 4588 New Orleans (MSY) 08:30 planerad
Bombardier CRJ American AA 5035 Raleigh/Durham (RDU) 08:30 planerad
Embraer 175 American AA 4469 Sarasota/Bradenton (SRQ) 08:33 planerad
Embraer 175 American AA 4417 Indianapolis 08:35 planerad
Bombardier CRJ American AA 5242 Greensboro (GSO) 08:35 planerad
Embraer 175 American AA 4662 Memphis (MEM) 08:35 planerad
Embraer RJ145 American AA 4782 Rochester (ROC) 08:36 planerad
Bombardier CRJ American AA 5517 Toronto (YYZ) 08:40 planerad
Embraer 175 American AA 4493 Detroit (DTW) 08:40 planerad
Bombardier CRJ American AA 5258 Greenville (GSP) 08:40 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5060 Pittsburgh (PIT) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 261 St Louis (STL) 08:40 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5494 St Louis (STL) 08:43 planerad
Embraer 190 American AA 509 Atlanta (ATL) 08:45 planerad
Airbus A319 American AA 746 Fort Myers (RSW) 08:50 planerad
Bombardier CRJ American AA 5342 Valparaiso (VPS) 08:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 2101 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:51 planerad

09:00 30.01.2020

-1°C   Vindar: 2 m/s @ 60°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 2 - 15 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2051 Charlotte (CLT) 09:00 planerad
Embraer 175 American AA 4643 Jacksonville (JAX) 09:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5082 Tallahassee (TLH) 09:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2324 Orlando (MCO) 09:05 planerad
Bombardier CRJ American AA 5562 Birmingham (BHM) 09:06 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5414 St Louis (STL) 09:08 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2638 Atlanta (ATL) 09:14 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2759 Memphis (MEM) 09:15 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5031 Greenville (GSP) 09:17 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5540 Charleston (CHS) 09:17 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5625 Savannah (SAV) 09:17 planerad
Embraer 175 American AA 4585 Raleigh/Durham (RDU) 09:19 planerad
Bombardier CRJ American AA 5359 Jackson (JAN) 09:19 planerad
Airbus A319 American AA 2117 New York (LGA) 09:25 planerad
Embraer 175 American AA 4429 Kansas City (MCI) 09:26 planerad
Embraer 175 American AA 4586 Columbus (CMH) 09:26 planerad
Airbus A321 American AA 2278 Miami (MIA) 09:29 planerad
Embraer 175 American AA 4534 Des Moines (DSM) 09:29 planerad
Embraer 175 American AA 4375 New Orleans (MSY) 09:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5030 Pensacola (PNS) 09:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 389 Boston (BOS) 09:47 planerad
Airbus A319 American AA 2173 Boston (BOS) 09:50 planerad
Embraer 175 United UA 3513 Newark (EWR) 09:53 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5974 New York (LGA) 09:59 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5893 Boston 09:00 planerad
Airbus A321 Alaska AS 5 Los Angeles (LAX) 09:00 planerad
Embraer 190 American AA 2135 New York (LGA) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1554 Kansas City (MCI) 09:05 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4894 Cincinnati (CVG) 09:12 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5434 Jacksonville (JAX) 09:12 planerad
Bombardier CRJ American AA 5101 Norfolk (ORF) 09:13 planerad
Bombardier CRJ American AA 5528 Birmingham (BHM) 09:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 654 Boston (BOS) 09:25 planerad
Embraer 175 American AA 4435 Hartford (BDL) 09:30 planerad
Airbus A319 American AA 2139 Boston (BOS) 09:30 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7613 Toronto (YYZ) 09:35 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5524 Providence (PVD) 09:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 501 Dallas (DAL) 09:40 planerad
Embraer 175 American AA 4451 New York (JFK) 09:44 planerad
Airbus A320 United UA 609 Chicago (ORD) 09:45 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5118 Albany (ALB) 09:46 planerad
Airbus A321 American AA 1167 Chicago (ORD) 09:46 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1421 Detroit (DTW) 09:50 planerad
Bombardier CRJ American AA 5282 White Plains (HPN) 09:50 planerad
Airbus A321 American AA 798 Charlotte (CLT) 09:55 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5457 Huntsville (HSV) 09:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5513 Pittsburgh (PIT) 09:59 planerad

10:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 85°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04, 15

ANKOMMANDE — 26
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 737-800 American AA 788 Chicago (ORD) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2034 Providence (PVD) 10:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 202 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:02 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2594 Atlanta (ATL) 10:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1536 Nashville (BNA) 10:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1464 Minneapolis (MSP) 10:18 planerad
Embraer 175 American AA 4541 Providence (PVD) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 510 Dallas (DAL) 10:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5171 New York (JFK) 10:32 planerad
Embraer 175 American AA 4594 Minneapolis (MSP) 10:39 planerad
Embraer 175 American AA 3824 Fayetteville/Springdale/ (XNA) 10:44 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 455 Boston (BOS) 10:46 planerad
Airbus A320 American AA 401 Charlotte (CLT) 10:49 planerad
Bombardier CRJ American AA 5122 Columbia (CAE) 10:50 planerad
Bombardier CRJ American AA 5276 Knoxville 10:50 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5409 Grand Rapids (GRR) 10:50 planerad
Embraer 175 American AA 4663 New Orleans (MSY) 10:52 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5144 Dayton (DAY) 10:53 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8450 Ottawa (YOW) 10:53 planerad
Embraer 175 American AA 4397 Indianapolis (IND) 10:54 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5198 Columbus (CMH) 10:54 planerad
Boeing 737-800 American AA 149 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:59 planerad
Airbus A319 American AA 467 Tampa (TPA) 10:59 planerad
Embraer RJ145 American AA 4851 Albany (ALB) 10:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5375 Pittsburgh (PIT) 10:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5487 Buffalo (BUF) 10:59 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4591 Burlington (BTV) 10:00 planerad
Airbus A319 American AA 2143 New York (LGA) 10:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 823 Orlando (MCO) 10:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2178 Miami (MIA) 10:00 planerad
Airbus A319 American AA 1863 Raleigh/Durham (RDU) 10:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5530 Louisville (SDF) 10:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5075 Manchester (MHT) 10:04 planerad
Embraer 175 American AA 4521 Columbus (CMH) 10:06 planerad
Embraer 175 American AA 4636 Minneapolis (MSP) 10:06 planerad
Bombardier CRJ American AA 5309 Chattanooga 10:10 planerad
Embraer 175 American AA 4475 Syracuse (SYR) 10:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2638 Atlanta (ATL) 10:12 planerad
Embraer 175 American AA 4406 Portland (PWM) 10:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 590 Boston (BOS) 10:25 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5115 Cincinnati (CVG) 10:25 planerad
Airbus A319 American AA 2129 Boston (BOS) 10:30 planerad
Airbus A320 American AA 242 Charlotte (CLT) 10:32 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6091 New York (LGA) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1537 Atlanta (ATL) 10:40 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3437 Chicago (ORD) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1178 Nashville (BNA) 10:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 1218 Phoenix (PHX) 10:55 planerad
Airbus A321 American AA 1033 Chicago (ORD) 10:57 planerad

11:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 85°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04, 15

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 4 - 9 min.
Embraer 175 American AA 4440 Hartford 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 279 Milwaukee (MKE) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 432 Columbus (CMH) 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1480 Fort Lauderdale (FLL) 11:06 planerad
Boeing 737-800 American AA 1048 Miami (MIA) 11:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6039 Boston (BOS) 11:12 planerad
Embraer 175 United UA 3550 Houston (IAH) 11:13 planerad
Airbus A319 American AA 985 Chicago (ORD) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 682 Kansas City (MCI) 11:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2602 Atlanta (ATL) 11:23 planerad
Bombardier CRJ American AA 5242 Greensboro (GSO) 11:28 planerad
Embraer RJ145 American AA 4717 Rochester (ROC) 11:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1681 Chicago (MDW) 11:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 982 Fort Myers (RSW) 11:37 planerad
Airbus A319 American AA 2130 Boston (BOS) 11:46 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2945 Detroit (DTW) 11:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5749 Houston (HOU) 11:55 planerad
Embraer 175 American AA 4360 Oklahoma City (OKC) 11:59 planerad
Bombardier CRJ American AA 5101 Norfolk (ORF) 11:59 planerad

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 3 - 13 min.
Embraer 175 American AA 4479 Cleveland (CLE) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 510 Milwaukee (MKE) 11:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1464 Minneapolis (MSP) 11:03 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5171 New York (JFK) 11:07 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2594 Atlanta (ATL) 11:12 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8825 Montréal (YUL) 11:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1154 Boston (BOS) 11:25 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5116 Pensacola (PNS) 11:30 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5226 Norfolk (ORF) 11:33 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4754 Albany (ALB) 11:35 planerad
Embraer 175 American AA 4443 Nashville (BNA) 11:35 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5318 Grand Rapids (GRR) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2170 Chicago (MDW) 11:35 planerad
Embraer 175 American AA 3771 St Louis (STL) 11:35 planerad
Bombardier CRJ American AA 5521 Jacksonville (JAX) 11:38 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4577 New Orleans (MSY) 11:40 planerad
Embraer 175 American AA 4424 Providence (PVD) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 854 St Louis (STL) 11:40 planerad
Bombardier CRJ American AA 5232 Wilmington North Carolina 11:41 planerad
Airbus A320 American AA 2016 Orlando (MCO) 11:41 planerad
Embraer 175 American AA 4380 Des Moines (DSM) 11:43 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6039 Boston (BOS) 11:45 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5132 Savannah (SAV) 11:50 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5182 Charleston (CHS) 11:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 682 New Orleans (MSY) 11:55 planerad
Airbus A319 American AA 2030 Charlotte (CLT) 11:56 planerad
Boeing 737-800 American AA 429 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:59 planerad

12:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 85°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 04, 15

ANKOMMANDE — 30
Väntningstid 3 - 7 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2844 Boston (BOS) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 715 St Louis (STL) 12:00 planerad
Airbus A319 American AA 1002 Chicago (ORD) 12:07 planerad
Airbus A320 Frontier F9 536 Denver (DEN) 12:09 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7616 Toronto (YYZ) 12:10 planerad
Bombardier CRJ American AA 5258 Greenville (GSP) 12:14 planerad
Embraer 175 American AA 4073 Little Rock (LIT) 12:16 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5135 Charleston (CHS) 12:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1380 Fort Lauderdale (FLL) 12:26 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2799 Atlanta (ATL) 12:29 planerad
Embraer 175 American AA 4323 New York (LGA) 12:30 planerad
Airbus A321 American AA 431 Orlando (MCO) 12:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1362 Nashville (BNA) 12:40 planerad
Bombardier CRJ American AA 5603 Toronto (YYZ) 12:44 planerad
Airbus A319 American AA 1922 Charlotte (CLT) 12:45 planerad
Airbus A319 American AA 2169 Boston (BOS) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1919 San Antonio 12:45 planerad
Bombardier CRJ American AA 5282 White Plains (HPN) 12:46 planerad
Boeing 737-800 American AA 2695 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:53 planerad
Embraer 175 American AA 4417 Indianapolis (IND) 12:57 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 759 Miami (MIA) 12:57 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 6094 New York 12:57 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6199 Raleigh/Durham (RDU) 12:57 planerad
Airbus A320 American AA 1837 West Palm Beach (PBI) 12:59 planerad
Embraer 175 American AA 4435 Hartford (BDL) 12:59 planerad
Embraer 175 American AA 4493 Detroit (DTW) 12:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5513 Pittsburgh (PIT) 12:59 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5277 Cincinnati (CVG) 12:59 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5934 New York (LGA) 12:59 planerad
Embraer 170 United UA 3718 Chicago (ORD) 12:59 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A319 American AA 270 Chicago (ORD) 12:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5311 Portland (PWM) 12:03 planerad
Boeing 737-800 American AA 794 Miami (MIA) 12:05 planerad
Embraer RJ145 American AA 4848 Indianapolis 12:12 planerad
Embraer 175 United UA 3436 Newark (EWR) 12:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1681 Providence (PVD) 12:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 443 West Palm Beach (PBI) 12:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2602 Atlanta (ATL) 12:21 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 790 Boston (BOS) 12:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1479 Fort Lauderdale (FLL) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 715 Columbus (CMH) 12:40 planerad
Bombardier CRJ American AA 5607 Hartford (BDL) 12:42 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7615 Toronto (YYZ) 12:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5748 Dallas (DAL) 12:50 planerad
Bombardier CRJ American AA 5642 Syracuse (SYR) 12:52 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2945 Detroit (DTW) 12:55 planerad
Embraer 175 American AA 3962 Nashville (BNA) 12:59 planerad
Embraer 175 American AA 4450 Columbus (CMH) 12:59 planerad

13:00 30.01.2020

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 134°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 4 - 11 min.
Embraer 175 American AA 4495 Nashville (BNA) 13:00 planerad
Bombardier CRJ American AA 5336 Panama City NW Florida Beaches Intl 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5787 Dallas (DAL) 13:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5524 Providence (PVD) 13:04 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2224 Orlando (MCO) 13:04 planerad
Airbus A319 American AA 1863 Raleigh/Durham (RDU) 13:14 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5118 Albany (ALB) 13:14 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4569 New York (JFK) 13:15 planerad
Boeing 737-800 United UA 1767 Denver (DEN) 13:26 planerad
Embraer 190 American AA 161 Atlanta 13:30 planerad
Embraer 175 American AA 4438 Columbus (CMH) 13:36 planerad
Embraer 175 American AA 4475 Syracuse (SYR) 13:42 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 489 Boston (BOS) 13:46 planerad
Airbus A319 American AA 2139 Boston (BOS) 13:47 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6049 Boston 13:50 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5494 St Louis (STL) 13:51 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5434 Jacksonville (JAX) 13:55 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1764 Minneapolis (MSP) 13:55 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5075 Manchester (MHT) 13:58 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4591 Burlington (BTV) 13:59 planerad
Embraer 175 American AA 4662 Memphis (MEM) 13:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5530 Louisville (SDF) 13:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 980 Fort Lauderdale (FLL) 13:59 planerad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A320 Frontier F9 537 Denver (DEN) 13:00 planerad
Airbus A319 American AA 2154 New York (LGA) 13:00 planerad
Airbus A319 American AA 273 Chicago (ORD) 13:00 planerad
Bombardier CRJ900 American AA 5432 Providence (PVD) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1362 Fort Lauderdale (FLL) 13:15 planerad
Bombardier CRJ American AA 5254 White Plains (HPN) 13:20 planerad
Bombardier CRJ American AA 5063 Knoxville 13:21 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 889 Boston (BOS) 13:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2799 Atlanta (ATL) 13:29 planerad
Airbus A319 American AA 2119 Boston (BOS) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1919 Houston (HOU) 13:30 planerad
Embraer 175 American AA 4511 New Orleans (MSY) 13:33 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5188 New York 13:35 planerad
Airbus A319 American AA 1894 Charlotte (CLT) 13:35 planerad
Embraer 175 American AA 4533 Pittsburgh (PIT) 13:40 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5244 Columbia (CAE) 13:44 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1052 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:44 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5473 Greenville (GSP) 13:44 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 849 Orlando (MCO) 13:44 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5787 Chicago (MDW) 13:45 planerad
Embraer 170 United UA 3534 Chicago (ORD) 13:45 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6194 Raleigh/Durham (RDU) 13:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 1174 Miami (MIA) 13:53 planerad
Bombardier CRJ American AA 5395 Augusta (AGS) 13:54 planerad
Embraer 175 American AA 4587 Kansas City (MCI) 13:59 planerad
Embraer 175 American AA 4707 Minneapolis (MSP) 13:59 planerad
Airbus A319 American AA 1825 West Palm Beach (PBI) 13:59 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 5430 Raleigh/Durham (RDU) 13:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 481 Fort Myers (RSW) 13:59 planerad
Airbus A320 American AA 1767 Tampa (TPA) 13:59 planerad

Andra datum

July, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19