Ronald Reagan Washington National, Washington (DCA / KDCA)

Planespotter’s tidtabell

17:00 19.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 280°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1520 m   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 4 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 764 Portland (PDX) 17:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 350 Tampa (TPA) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 946 Minneapolis (MSP) 17:08 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5128 White Plains 17:09 planerad
Boeing 737 MAX 8 American Airlines AA 163 Los Angeles (LAX) 17:10 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5408 Grand Rapids 17:19 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1002 San Francisco (SFO) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 771 Portland (PDX) 17:30 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1564 Los Angeles (LAX) 17:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1803 Miami (MIA) 17:37 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1098 Hartford (BDL) 17:40 planerad

18:00 19.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 280°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1520 m   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 11 - 17 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2679 Chicago (ORD) 18:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 716 Jacksonville (JAX) 18:00 planerad
American Airlines AA 293 Miami (MIA) 18:11 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8548 Toronto 18:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4322 New York (LGA) 18:27 planerad
Bombardier CRJ700 LATAM Airlines Ecuador XL 6312 New York (JFK) 18:44 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5401 White Plains 18:44 planerad
Embraer 190 TAP Portugal TP 4279 Boston (BOS) 18:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1580 Fort Lauderdale (FLL) 18:57 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3490 Chicago (ORD) 18:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 50 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5043 Dayton (DAY) 18:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 539 Denver (DEN) 18:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8551 Toronto 18:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 854 Boston (BOS) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 3 Seattle (SEA) 18:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1023 Orlando (MCO) 18:59 planerad

19:00 19.03.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 280°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1520 m   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 23 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4515 Philadelphia 19:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5046 Knoxville 19:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5452 Columbia (CAE) 19:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4330 New York (LGA) 19:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2186 Atlanta 19:34 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8488 Ottawa 19:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 25 min.
American Airlines AA 293 Miami (MIA) 19:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2140 Boston (BOS) 19:30 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3444 New York 19:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4634 Indianapolis 19:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5025 Jackson (JAN) 19:40 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5305 Akron 19:40 planerad

20:00 19.03.2019

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 19°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 7 - 25 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2499 Chicago (ORD) 20:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 849 Orlando (MCO) 20:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 669 Phoenix (PHX) 20:01 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 989 Boston (BOS) 20:09 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 482 Fort Myers (RSW) 20:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1985 Miami (MIA) 20:30 planerad
Airbus A321 N923VA Alaska Airlines AS 1006 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 624 Chicago (ORD) 20:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 599 Hartford (BDL) 20:59 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 824 Orlando (MCO) 20:59 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2557 Las Vegas (LAS) 20:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 16 - 30 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5484 Knoxville 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5505 Raleigh/Durham (RDU) 20:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5561 Birmingham (BHM) 20:00 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8490 Ottawa 20:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 544 Atlanta 20:34 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1790 Boston (BOS) 20:50 planerad

21:00 19.03.2019

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 19°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 21 min.
Airbus A321 N161AA American Airlines AA 2532 Los Angeles (LAX) 21:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 541 Tampa (TPA) 21:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 765 Fort Myers (RSW) 21:13 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 804 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:25 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8366 Montréal (YUL) 21:29 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4525 Atlanta 21:30 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 2734 Detroit (DTW) 21:51 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 2 Seattle (SEA) 21:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1348 San Juan (SJU) 21:58 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 538 Denver (DEN) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 American Airlines AA 2150 Boston (BOS) 21:00 planerad

22:00 19.03.2019

+5°C   Vindar: 1 m/s @ 19°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 01, 04

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 13 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2080 Fort Lauderdale (FLL) 22:16 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8556 Toronto 22:22 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2029 Chicago (ORD) 22:26 planerad
American Airlines AA 2648 Miami (MIA) 22:29 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1553 Houston (IAH) 22:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2167 Boston (BOS) 22:43 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2633 Chicago (ORD) 22:47 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2781 Chicago (ORD) 22:00 planerad

23:00 19.03.2019

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 122°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 12 - 19 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1679 Chicago (ORD) 23:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1091 Houston (IAH) 23:49 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 788 Chicago (ORD) 23:54 planerad

00:00 20.03.2019

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 122°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2222 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2362 Miami (MIA) 00:06 planerad

01:00 20.03.2019

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 122°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15

02:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 2 m/s @ 141°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15

03:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 2 m/s @ 141°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15

04:00 20.03.2019

-1°C   Vindar: 2 m/s @ 141°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15

05:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 1 m/s @ 163°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15, 19

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 30 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2840 Orlando (MCO) 05:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1865 Charlotte (CLT) 05:30 planerad

06:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 1 m/s @ 163°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15, 19

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 24 min.
Embraer 175 United Airlines UA 8555 Toronto 06:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4331 New York (LGA) 06:00 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 551 Houston (IAH) 06:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 254 Boston (BOS) 06:02 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 815 Detroit (DTW) 06:04 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2210 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:05 planerad
American Airlines AA 1178 Miami (MIA) 06:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1279 Fort Lauderdale (FLL) 06:16 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 466 Chicago (ORD) 06:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 400 Charlotte (CLT) 06:54 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8489 Ottawa 06:59 planerad

07:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 1 m/s @ 163°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 15, 19

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 22 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1542 Phoenix (PHX) 07:13 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 144 Charleston (CHS) 07:22 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5202 Providence 07:44 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4530 Atlanta 07:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 4 - 20 min.
Airbus A320 United Airlines UA 605 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 535 Denver (DEN) 07:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1634 Phoenix (PHX) 07:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1275 Los Angeles (LAX) 07:08 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 798 Hartford (BDL) 07:10 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 431 Orlando (MCO) 07:30 planerad

08:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 1 m/s @ 203°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 19, 22

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 19 - 25 min.
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5946 New York (LGA) 08:18 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 55 Boston (BOS) 08:43 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8552 Toronto 08:57 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 11 - 20 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1347 San Juan (SJU) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 1 Seattle (SEA) 08:00 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 367 Houston (IAH) 08:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1081 Las Vegas (LAS) 08:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4531 Key West (EYW) 08:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5135 Charleston (CHS) 08:30 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 798 Charlotte (CLT) 08:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1223 Orlando (MCO) 08:43 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2101 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 609 Chicago (ORD) 08:45 planerad

09:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 1 m/s @ 203°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 19, 22

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 1 - 26 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2841 Orlando (MCO) 09:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1680 Fort Lauderdale (FLL) 09:06 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5173 Greensboro (GSO) 09:18 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5409 Grand Rapids 09:18 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4429 Kansas City (MCI) 09:19 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2278 Miami (MIA) 09:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1033 Chicago (ORD) 09:46 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2173 Boston (BOS) 09:47 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 8 - 22 min.
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1003 Los Angeles (LAX) 09:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1581 Fort Myers (RSW) 09:18 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8547 Toronto 09:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 589 Jacksonville (JAX) 09:44 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1496 Chicago (ORD) 09:45 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5524 Providence 09:59 planerad

10:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 1 m/s @ 203°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 19, 22

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 26 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 255 Boston (BOS) 10:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 699 Hartford (BDL) 10:26 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4321 New York (LGA) 10:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5197 St Louis (STL) 10:36 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 467 Tampa (TPA) 10:39 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4397 Indianapolis 10:49 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4073 Little Rock (LIT) 10:50 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8486 Ottawa 10:57 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 8 - 25 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2537 Chicago (ORD) 10:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4318 New York (LGA) 10:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2278 Miami (MIA) 10:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4606 Philadelphia 10:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1218 Phoenix (PHX) 10:37 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 810 San Francisco (SFO) 10:45 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3513 Houston (IAH) 10:55 planerad

11:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 135°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 11 min.
Embraer 175 American Airlines AA 3824 Northwest Arkansas 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 389 Boston (BOS) 11:11 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 2 - 28 min.
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5922 New York (LGA) 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 654 Boston (BOS) 11:01 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5645 Cleveland (CLE) 11:02 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 8365 Montréal (YUL) 11:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2016 Orlando (MCO) 11:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3771 Pensacola 11:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4390 Raleigh/Durham (RDU) 11:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4440 Myrtle Beach 11:30 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5355 Nashville (BNA) 11:40 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5226 Norfolk (ORF) 11:41 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4609 Valparaiso (VPS) 11:42 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2284 Chicago (ORD) 11:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 823 Orlando (MCO) 11:47 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4577 New Orleans (MSY) 11:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3436 Newark (EWR) 11:55 planerad

12:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 135°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 21 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5135 Charleston (CHS) 12:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5144 Dayton (DAY) 12:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 455 Boston (BOS) 12:11 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7616 Toronto (YYZ) 12:12 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2116 Jacksonville (JAX) 12:33 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 534 Denver (DEN) 12:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2125 Boston (BOS) 12:42 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2695 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:53 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3718 Chicago (ORD) 12:59 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 6 - 9 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 549 Tampa (TPA) 12:46 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8557 Toronto 12:50 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5931 New York (LGA) 12:59 planerad

13:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 135°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 9 - 20 min.
Airbus A320 American Airlines AA 431 Orlando (MCO) 13:00 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5524 Providence 13:20 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4335 New York (LGA) 13:27 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1767 Denver (DEN) 13:29 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2139 Boston (BOS) 13:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2224 Orlando (MCO) 13:58 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1734 West Palm Beach (PBI) 13:59 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 10 - 17 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4521 Columbus (CMH) 13:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 843 Charleston (CHS) 13:11 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 537 Denver (DEN) 13:25 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5430 Raleigh/Durham (RDU) 13:28 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4449 New Orleans (MSY) 13:45 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3715 Chicago (ORD) 13:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2115 Jacksonville (JAX) 13:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1767 Tampa (TPA) 13:58 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5932 New York (LGA) 13:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4685 Jacksonville (JAX) 13:59 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 849 Orlando (MCO) 13:59 planerad

14:00 20.03.2019

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 109°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 14 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5645 Cleveland (CLE) 14:19 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4390 Raleigh/Durham (RDU) 14:29 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1989 Miami (MIA) 14:36 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4531 Key West (EYW) 14:41 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1815 Charlotte (CLT) 14:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4440 Myrtle Beach 14:59 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 3 - 4 min.
Embraer 190 American Airlines AA 2149 Boston (BOS) 14:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2647 Chicago (ORD) 14:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 590 Boston (BOS) 14:33 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 481 Fort Myers (RSW) 14:37 planerad

15:00 20.03.2019

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 109°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 15 - 24 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1155 Boston (BOS) 15:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1582 Fort Myers (RSW) 15:05 planerad
Bombardier CRJ900 United Airlines UA 8372 Montréal (YUL) 15:29 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1740 Salt Lake City (SLC) 15:39 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3822 Pensacola 15:59 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5355 Nashville (BNA) 15:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 9 - 15 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1209 Atlanta 15:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4322 New York (LGA) 15:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 765 Fort Myers (RSW) 15:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1815 Charlotte (CLT) 15:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1989 Miami (MIA) 15:32 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2323 Orlando (MCO) 15:43 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 2104 Denver (DEN) 15:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4584 Philadelphia 15:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1154 Boston (BOS) 15:59 planerad

16:00 20.03.2019

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 109°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 15

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 22 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2138 Minneapolis (MSP) 16:10 planerad
American Airlines AA 163 Los Angeles (LAX) 16:10 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 1001 San Francisco (SFO) 16:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4521 Columbus (CMH) 16:23 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 4 Seattle (SEA) 16:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1803 Miami (MIA) 16:29 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2016 Orlando (MCO) 16:51 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 1672 San Francisco (SFO) 16:55 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 536 Denver (DEN) 16:57 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 724 Orlando (MCO) 16:59 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4609 Valparaiso (VPS) 16:59 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 25 - 29 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4329 New York (LGA) 16:00 planerad
Bombardier CRJ900 United Airlines UA 8351 Montreal 16:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1247 Houston (IAH) 16:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4525 Atlanta 16:59 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02