Dallas Love Field, Dallas (DAL / KDAL)

Planespotter’s tidtabell

10:00 25.01.2020

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 110°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 346 Denver (DEN) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 334 Los Angeles (LAX) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3557 Houston (HOU) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 960 New York (LGA) 10:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1186 Atlanta 10:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1547 Kansas City (MCI) 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1822 Austin (AUS) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1364 Houston 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 17 New Orleans (MSY) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2104 San Antonio (SAT) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1748 Phoenix (PHX) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 610 Nashville (BNA) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3507 Nashville (BNA) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4169 Houston (HOU) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4335 New York (LGA) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1572 Lubbock (LBB) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3566 Memphis (MEM) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5758 St Louis (STL) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 700 Chicago (MDW) 10:50 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Houston (HOU) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2262 Houston (HOU) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2872 Tampa (TPA) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2650 Milwaukee (MKE) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 469 Memphis (MEM) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2501 Charlotte (CLT) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 533 Nashville (BNA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3052 Los Angeles 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4760 Columbus (CMH) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 789 Omaha (OMA) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3071 Amarillo (AMA) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3216 Los Angeles (LAX) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 346 Denver 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 960 Denver (DEN) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1364 Atlanta (ATL) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1547 San Antonio (SAT) 10:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3483 Fort Lauderdale (FLL) 10:55 planerad

11:00 25.01.2020

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 110°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 769 Oakland (OAK) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 16 Houston (HOU) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3691 Phoenix (PHX) 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2267 Denver (DEN) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5766 Orlando (MCO) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1404 Denver (DEN) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2677 New Orleans (MSY) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5665 Austin 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 21 Amarillo (AMA) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 171 Las Vegas (LAS) 11:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2892 Chicago (MDW) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4599 San Diego (SAN) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2393 Los Angeles (LAX) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3680 Las Vegas (LAS) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5988 Austin (AUS) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 282 Tulsa (TUL) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5584 Houston (HOU) 11:40 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 17 Houston (HOU) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2104 Fort Lauderdale (FLL) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1822 Chicago (MDW) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 334 Orlando (MCO) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 610 Austin (AUS) 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1749 St Louis (STL) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3507 Tulsa (TUL) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4169 New Orleans (MSY) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4335 San Antonio (SAT) 11:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1186 Atlanta (ATL) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1572 New York (LGA) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3566 Denver (DEN) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 701 Kansas City (MCI) 11:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5758 Salt Lake City (SLC) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5950 San Jose (SJC) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4513 Los Angeles (LAX) 11:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5794 Las Vegas (LAS) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1404 Ontario (ONT) 11:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5766 Washington 11:55 planerad

12:00 25.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 180°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1924 San Jose (SJC) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 501 Washington (DCA) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1623 San Antonio (SAT) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1707 Sacramento (SMF) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1586 Fort Lauderdale (FLL) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1647 El Paso 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 20 Houston (HOU) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 27 Nashville (BNA) 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1940 Indianapolis 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Phoenix (PHX) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2632 San Antonio (SAT) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2597 Austin (AUS) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4533 Detroit 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 834 New Orleans (MSY) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2402 Odessa 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3650 Lubbock (LBB) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1478 Tampa (TPA) 12:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3117 Kansas City (MCI) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5088 Washington (DCA) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2103 Kansas City (MCI) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4755 Albuquerque (ABQ) 12:55 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2710 Seattle (SEA) 12:58 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 7 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 21 Houston (HOU) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2267 Houston (HOU) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5651 Phoenix (PHX) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5665 Birmingham (BHM) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2677 Washington (DCA) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3680 San Antonio (SAT) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4604 Oakland (OAK) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5988 New Orleans (MSY) 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 172 Las Vegas (LAS) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2393 Little Rock (LIT) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 282 Lubbock (LBB) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2892 Orlando (MCO) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5797 Phoenix (PHX) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5529 Pittsburgh (PIT) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1924 Chicago (MDW) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 501 Albuquerque (ABQ) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1647 Orlando (MCO) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1707 Charlotte (CLT) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Tulsa (TUL) 12:55 planerad

13:00 25.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 180°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2273 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3648 Orlando (MCO) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1318 Fort Myers (RSW) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1357 Los Angeles (LAX) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 24 Houston (HOU) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1001 Las Vegas (LAS) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2387 Las Vegas (LAS) 13:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1732 Chicago (MDW) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4106 New Orleans 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5570 Denver (DEN) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 143 Indianapolis (IND) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 347 Odessa 13:35 planerad
Dornier 328 Advanced Air AN 2195 Taos 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 385 Phoenix (PHX) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 775 Austin (AUS) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 403 Albuquerque (ABQ) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 548 New York (LGA) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1378 Denver (DEN) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 897 Washington 13:55 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3300 Los Angeles (LAX) 13:57 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 27 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 139 Nashville (BNA) 13:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1586 Baltimore (BWI) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1623 Milwaukee (MKE) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2632 Denver (DEN) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 834 Austin (AUS) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2402 Austin (AUS) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2597 Lubbock (LBB) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4533 Chicago (MDW) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3650 Los Angeles (LAX) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1478 San Diego (SAN) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3117 Nashville (BNA) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5088 Indianapolis (IND) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2103 Denver (DEN) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4755 St Louis (STL) 13:35 planerad
Embraer 175 Alaska AS 2611 Los Angeles (LAX) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3661 Raleigh 13:40 planerad
Embraer 175 Alaska AS 2711 Seattle (SEA) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2273 Kansas City (MCI) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1357 Fort Myers (RSW) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1318 Atlanta (ATL) 13:55 planerad

14:00 25.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 180°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2346 Houston (HOU) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3230 Providence 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4340 San Antonio (SAT) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5133 Tampa (TPA) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 261 Tulsa (TUL) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 28 Houston (HOU) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4285 Los Angeles (LAX) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4310 Tulsa (TUL) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 586 Birmingham (BHM) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 35 Salt Lake City (SLC) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5587 Austin (AUS) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1568 Nashville (BNA) 14:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3567 Orlando (MCO) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1676 Minneapolis (MSP) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 280 New Orleans (MSY) 14:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4193 Salt Lake City (SLC) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3516 Phoenix (PHX) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3667 Los Angeles (LAX) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5789 Raleigh/Durham (RDU) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4050 Indianapolis (IND) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5595 Nashville (BNA) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2387 Houston (HOU) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 31 Houston (HOU) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 964 Los Angeles (LAX) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 143 Indianapolis 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1733 Minneapolis (MSP) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 238 Amarillo (AMA) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5570 New Orleans (MSY) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1308 St Louis (STL) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4106 Orlando (MCO) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1119 Austin (AUS) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 403 Chicago (MDW) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1378 New Orleans (MSY) 14:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2106 Raleigh/Durham (RDU) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 897 Kansas City (MCI) 14:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3395 San Francisco (SFO) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4340 San Jose (SJC) 14:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3355 Portland (PDX) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 586 Denver (DEN) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 261 Louisville (SDF) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 28 San Antonio (SAT) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4286 Albuquerque (ABQ) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4310 Ontario (ONT) 14:55 planerad

15:00 25.01.2020

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 183°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 4554 Phoenix (PHX) 15:00 planerad
Embraer 175 Alaska AS 2712 Seattle (SEA) 15:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1292 San Antonio (SAT) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 32 Houston (HOU) 15:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2055 Atlanta (ATL) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2862 Ontario (ONT) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 454 Austin (AUS) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 223 Lubbock (LBB) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2397 Little Rock (LIT) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 39 Chicago (MDW) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4024 Las Vegas (LAS) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 670 Las Vegas (LAS) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2998 Denver (DEN) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3681 San Antonio (SAT) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5679 Washington 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 935 Phoenix (PHX) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3023 Austin (AUS) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2661 Milwaukee (MKE) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1564 Kansas City (MCI) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2205 San Jose (SJC) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4865 Atlanta 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 819 Ontario (ONT) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3690 Raleigh/Durham (RDU) 15:50 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 5 - 10 min.
Dornier 328 Advanced Air AN 2194 Taos 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2271 Atlanta (ATL) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3230 Phoenix (PHX) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 35 Houston (HOU) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5133 Las Vegas (LAS) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1568 New York 15:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3567 San Diego (SAN) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1676 Phoenix (PHX) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 280 New York (LGA) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3516 Austin (AUS) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3667 Nashville (BNA) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4193 Raleigh/Durham (RDU) 15:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1240 Baltimore (BWI) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4050 Sacramento (SMF) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5595 Denver (DEN) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4554 Nashville (BNA) 15:40 planerad
Embraer 175 Alaska AS 2713 Seattle (SEA) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 32 Los Angeles (LAX) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2087 San Antonio (SAT) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 455 Austin (AUS) 15:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2055 Atlanta (ATL) 15:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2862 New York (LGA) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4043 Lubbock (LBB) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 670 Kansas City (MCI) 15:55 planerad

16:00 25.01.2020

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 183°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 682 New Orleans (MSY) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 799 Albuquerque (ABQ) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 36 Houston (HOU) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2593 Chicago (MDW) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2601 Lubbock (LBB) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2722 New Orleans (MSY) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 4431 Sacramento (SMF) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3515 Washington (DCA) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 43 Memphis (MEM) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5586 Orlando (MCO) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3058 Omaha (OMA) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 4035 San Jose (SJC) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5266 Las Vegas (LAS) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 927 Omaha (OMA) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 996 Denver (DEN) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2078 Burbank (BUR) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3819 Phoenix (PHX) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3709 Louisville (SDF) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1045 Las Vegas (LAS) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1131 Chicago (MDW) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 971 St Louis (STL) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5629 Birmingham (BHM) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 2287 Houston (HOU) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2998 Orlando (MCO) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 39 Houston (HOU) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1695 Chicago (MDW) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2397 Washington (DCA) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3681 Kansas City (MCI) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 4024 Orlando (MCO) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 935 Tampa (TPA) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3023 New Orleans (MSY) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2661 Orlando 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2205 Fort Lauderdale (FLL) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4865 Phoenix (PHX) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3690 San Antonio (SAT) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 682 Burbank (BUR) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 36 Albuquerque (ABQ) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 799 Denver (DEN) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2593 Chicago 16:55 planerad

17:00 25.01.2020

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 183°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1261 Baltimore (BWI) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1360 Phoenix (PHX) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1673 Austin (AUS) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5068 New York (LGA) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1994 San Antonio (SAT) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1520 San Diego (SAN) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 40 Houston (HOU) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 776 Amarillo (AMA) 17:10 planerad
Embraer 175 Alaska AS 3352 San Francisco 17:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3862 Amarillo (AMA) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 47 Lubbock (LBB) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5712 Los Angeles (LAX) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4618 St Louis (STL) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2280 Houston (HOU) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 265 Kansas City (MCI) 17:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4624 Fort Lauderdale (FLL) 17:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2818 Portland (PDX) 17:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Houston (HOU) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1556 Orlando (MCO) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3693 Austin (AUS) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3659 Corpus Christi 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 49 Los Angeles (LAX) 17:50 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2601 Chicago (MDW) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3515 Austin (AUS) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 43 Houston (HOU) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5586 Houston (HOU) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2722 Las Vegas (LAS) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3058 Los Angeles (LAX) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5598 Atlanta (ATL) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 927 San Francisco 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 996 Tulsa (TUL) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2079 Phoenix (PHX) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3502 Lubbock (LBB) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4434 Salt Lake City (SLC) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4039 Denver (DEN) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1232 St Louis (STL) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 971 New Orleans (MSY) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1881 Odessa 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 400 Chicago (MDW) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1360 St Louis (STL) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1567 San Antonio (SAT) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2885 Orlando (MCO) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5606 Memphis (MEM) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5629 San Antonio (SAT) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1994 Atlanta (ATL) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1261 Nashville (BNA) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 777 Amarillo (AMA) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5068 Albuquerque (ABQ) 17:55 planerad

18:00 25.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 174°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1161 Fort Lauderdale (FLL) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1385 Sacramento 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3904 Fort Myers (RSW) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4441 Minneapolis (MSP) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3442 Nashville (BNA) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3640 San Antonio (SAT) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 Phoenix (PHX) 18:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2887 Orlando (MCO) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4072 Kansas City (MCI) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1584 Las Vegas (LAS) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2219 Columbus (CMH) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5089 Indianapolis (IND) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5654 Tampa 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 673 Albuquerque (ABQ) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 133 Washington (DCA) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2182 Las Vegas (LAS) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5445 New York (LGA) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5574 New Orleans (MSY) 18:45 planerad
Embraer 175 Alaska AS 3322 Los Angeles (LAX) 18:47 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5737 Chicago (MDW) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1983 Nashville (BNA) 18:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 466 New Orleans (MSY) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1501 Las Vegas 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 47 Houston (HOU) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5618 Phoenix (PHX) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Lubbock (LBB) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5712 Houston (HOU) 18:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3409 San Francisco (SFO) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 265 Denver (DEN) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2280 Fort Lauderdale (FLL) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Kansas City (MCI) 18:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5635 Birmingham (BHM) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1557 San Antonio (SAT) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3697 Austin (AUS) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 49 Houston (HOU) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5642 Baltimore (BWI) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1385 New York (LGA) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1161 Chicago (MDW) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3428 Nashville (BNA) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3659 San Antonio (SAT) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3904 Las Vegas (LAS) 18:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2715 Seattle (SEA) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4441 Sacramento (SMF) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 580 New Orleans (MSY) 18:50 planerad

19:00 25.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 174°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 27
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 699 St Louis (STL) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3120 Pittsburgh (PIT) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5702 Denver (DEN) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 48 Houston (HOU) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5008 Houston (HOU) 19:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2714 Seattle (SEA) 19:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2040 Denver (DEN) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1716 San Antonio (SAT) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3511 Washington (DCA) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3545 San Diego (SAN) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1521 Atlanta 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1911 Pittsburgh (PIT) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 225 Lubbock (LBB) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2439 Austin (AUS) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1693 Little Rock (LIT) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3789 Chicago (MDW) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 50 Houston (HOU) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4831 Albuquerque (ABQ) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5791 Las Vegas (LAS) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1285 Columbus (CMH) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 192 Tulsa (TUL) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3046 New Orleans (MSY) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3050 New York (LGA) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4081 Baltimore (BWI) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 479 Charlotte (CLT) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2972 Phoenix (PHX) 19:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3092 Fort Lauderdale (FLL) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3640 New Orleans (MSY) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 Houston (HOU) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1584 Austin (AUS) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5089 Los Angeles (LAX) 19:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5265 San Diego (SAN) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1100 Little Rock (LIT) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2182 Tampa (TPA) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5574 Washington (DCA) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5672 Austin (AUS) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 673 Washington (DCA) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 133 El Paso (ELP) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3120 Amarillo (AMA) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5523 Indianapolis (IND) 19:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3056 Birmingham (BHM) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 497 San Antonio (SAT) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 229 Little Rock (LIT) 19:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2819 Portland (PDX) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2284 Houston (HOU) 19:55 planerad

20:00 25.01.2020

+17°C   Vindar: 6 m/s @ 174°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1242 Baltimore (BWI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2212 Austin (AUS) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 633 Kansas City (MCI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3501 Lubbock (LBB) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3382 San Antonio (SAT) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 52 Houston (HOU) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 59 El Paso (ELP) 20:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3118 Kansas City (MCI) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 538 Chicago (MDW) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 177 Las Vegas (LAS) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 928 Odessa 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1287 Austin (AUS) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1791 San Diego (SAN) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4466 Oakland (OAK) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5581 Tampa (TPA) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 778 Amarillo (AMA) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2083 Houston (HOU) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 245 New York (LGA) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 360 Phoenix (PHX) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1140 Chicago 20:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4928 San Antonio (SAT) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5573 Nashville (BNA) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1716 Tampa (TPA) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3511 Washington 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 55 Houston (HOU) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2319 Denver (DEN) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2600 Chicago (MDW) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 50 San Diego (SAN) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1693 Phoenix (PHX) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1911 Albuquerque (ABQ) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2439 Amarillo (AMA) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4831 New Orleans (MSY) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1285 Columbus 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 192 Baltimore (BWI) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4081 Phoenix (PHX) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1884 Chicago (MDW) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2212 Denver (DEN) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3046 Tulsa (TUL) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3050 Lubbock (LBB) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3501 Kansas City (MCI) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 467 Fort Lauderdale (FLL) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3382 Nashville (BNA) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 52 Memphis (MEM) 20:55 planerad

21:00 25.01.2020

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 179°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 6 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 Las Vegas (LAS) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 509 Nashville (BNA) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6561 Atlanta 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2830 New Orleans (MSY) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 513 Tampa (TPA) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4085 Orlando (MCO) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 58 Houston (HOU) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 354 Kansas City (MCI) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1561 Orlando (MCO) 21:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 211 Los Angeles 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 402 San Antonio (SAT) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 63 Denver (DEN) 21:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3348 San Francisco (SFO) 21:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 389 St Louis (STL) 21:35 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1440 Atlanta 21:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2291 Houston (HOU) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4731 St Louis (STL) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2963 Phoenix (PHX) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 472 Baltimore (BWI) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 538 Kansas City (MCI) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Houston (HOU) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1287 Orlando 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1522 Atlanta (ATL) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1942 Las Vegas 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 778 Austin (AUS) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 928 Orlando (MCO) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5573 Houston (HOU) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 513 New Orleans (MSY) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 58 St Louis (STL) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1559 San Antonio (SAT) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1561 Lubbock (LBB) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 451 Los Angeles (LAX) 21:55 planerad

22:00 25.01.2020

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 179°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 60 Houston (HOU) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 901 New Orleans (MSY) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 711 Washington (DCA) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2484 Chicago (MDW) 22:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3114 Denver (DEN) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1422 Phoenix 22:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1527 San Antonio (SAT) 22:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3170 Los Angeles (LAX) 22:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3371 Orlando (MCO) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3883 San Diego (SAN) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1407 Denver (DEN) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 284 Albuquerque (ABQ) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1073 Phoenix (PHX) 22:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1856 Chicago (MDW) 22:55 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2820 Portland (PDX) 22:56 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2716 Seattle (SEA) 22:58 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 63 Houston (HOU) 22:00 planerad

23:00 25.01.2020

+16°C   Vindar: 7 m/s @ 179°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 64 Houston (HOU) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 6455 Baltimore (BWI) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1666 Las Vegas (LAS) 23:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 463 New York (LGA) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2221 San Jose (SJC) 23:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 710 Oakland (OAK) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 934 Los Angeles (LAX) 23:30 planerad

00:00 26.01.2020

+14°C   Vindar: 6 m/s @ 188°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

01:00 26.01.2020

+14°C   Vindar: 6 m/s @ 188°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

02:00 26.01.2020

+14°C   Vindar: 6 m/s @ 188°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13L, 13R

03:00 26.01.2020

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 203°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

04:00 26.01.2020

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 203°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

05:00 26.01.2020

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 203°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 13L, 13R

06:00 26.01.2020

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 263°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 31L, 31R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1571 San Antonio (SAT) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 27
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1304 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1382 Las Vegas (LAS) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1628 Houston (HOU) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3091 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4168 Baltimore (BWI) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 423 Phoenix (PHX) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4839 Denver (DEN) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 495 New York (LGA) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5409 New Orleans (MSY) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5755 Orlando (MCO) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5796 Chicago (MDW) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 869 Denver (DEN) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1515 Kansas City (MCI) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 San Diego (SAN) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1850 New Orleans (MSY) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3386 Austin (AUS) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4184 Tampa (TPA) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4672 Phoenix (PHX) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1477 Baltimore (BWI) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1691 Fort Lauderdale (FLL) 06:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3207 Los Angeles (LAX) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 532 Austin (AUS) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 626 San Antonio (SAT) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 201 Houston (HOU) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 510 Washington (DCA) 06:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3321 Los Angeles (LAX) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1033 Chicago (MDW) 06:50 planerad

07:00 26.01.2020

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 263°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 31L, 31R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1636 Houston (HOU) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3248 Lubbock (LBB) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4963 Amarillo (AMA) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6299 Tulsa (TUL) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Little Rock (LIT) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 104 Kansas City (MCI) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3067 Odessa 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 257 Austin (AUS) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 10 Houston (HOU) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 370 St Louis (STL) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 Kansas City (MCI) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5602 Lubbock (LBB) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 418 Odessa 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1095 New Orleans (MSY) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 20 min.
Embraer 175 Alaska AS 2709 Seattle (SEA) 07:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2410 Atlanta (ATL) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1 Houston (HOU) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2135 Houston 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1519 San Antonio (SAT) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2519 San Antonio (SAT) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 890 Los Angeles (LAX) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1207 Kansas City (MCI) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1571 Lubbock (LBB) 07:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2227 San Jose (SJC) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4963 Orlando (MCO) 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2239 Austin (AUS) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3248 Phoenix (PHX) 07:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3561 Baltimore (BWI) 07:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5750 New Orleans (MSY) 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6299 Albuquerque (ABQ) 07:55 planerad

08:00 26.01.2020

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 263°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 31L, 31R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 4 Houston (HOU) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3392 San Antonio (SAT) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 552 Birmingham (BHM) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 9 Orlando (MCO) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1405 Amarillo (AMA) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4299 Atlanta 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4559 Austin 08:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5787 Atlanta 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1386 Memphis (MEM) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3902 Orlando (MCO) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5091 New Orleans (MSY) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6 Houston (HOU) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 309 Tampa (TPA) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3328 Houston (HOU) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3153 Nashville (BNA) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5713 Denver (DEN) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4744 Tampa (TPA) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3619 St Louis (STL) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 Albuquerque (ABQ) 08:50 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3067 Houston (HOU) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4214 Las Vegas (LAS) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5746 Phoenix (PHX) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1081 Nashville (BNA) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Oakland (OAK) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2757 Nashville (BNA) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4315 Chicago (MDW) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4262 New Orleans (MSY) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 433 El Paso (ELP) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 104 Tampa (TPA) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 10 Charlotte (CLT) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 257 Austin 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4005 Atlanta (ATL) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5602 Atlanta (ATL) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 148 Amarillo (AMA) 08:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3391 San Francisco (SFO) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 7 Houston (HOU) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1095 Birmingham (BHM) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2813 Austin (AUS) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 New York (LGA) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3392 Raleigh/Durham (RDU) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4299 Las Vegas (LAS) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1405 Austin (AUS) 08:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3290 New York (LGA) 08:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 552 Baltimore (BWI) 08:55 planerad

09:00 26.01.2020

+12°C   Vindar: 5 m/s @ 334°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 31L, 31R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1090 Chicago (MDW) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1578 San Antonio (SAT) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3421 Albuquerque (ABQ) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1922 Nashville 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 255 Baltimore (BWI) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5405 San Antonio (SAT) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3082 El Paso (ELP) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 8 Houston (HOU) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1183 Fort Lauderdale (FLL) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2403 Denver (DEN) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3804 Phoenix (PHX) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4696 Little Rock (LIT) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4886 Louisville (SDF) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 St Louis (STL) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2795 Atlanta 09:25 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1186 Atlanta 09:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 469 Washington (DCA) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 533 Austin (AUS) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2247 Houston (HOU) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3216 El Paso (ELP) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3473 Fort Lauderdale (FLL) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 789 Milwaukee (MKE) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 4559 Denver (DEN) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 9 Houston (HOU) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6 San Antonio (SAT) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1386 Kansas City (MCI) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5091 Columbus (CMH) 09:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5787 Washington (DCA) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3695 St Louis (STL) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3902 Washington (DCA) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 309 Columbus (CMH) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3619 Birmingham (BHM) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5713 St Louis (STL) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2258 Houston (HOU) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4744 Memphis (MEM) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1922 Albuquerque (ABQ) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 410 Austin (AUS) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4797 New Orleans (MSY) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 679 Pittsburgh (PIT) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1578 New Orleans (MSY) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2403 Albuquerque (ABQ) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3082 San Diego (SAN) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Denver (DEN) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1183 Tulsa (TUL) 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 255 Little Rock (LIT) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3421 Louisville (SDF) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4886 Kansas City (MCI) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5405 Minneapolis (MSP) 09:55 planerad

Andra datum

July, 2019

08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04