Dallas Love Field, Dallas (DAL / KDAL)

Planespotter’s tidtabell

08:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 4 m/s @ 180°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6566 Chicago 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2198 Nashville (BNA) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 Houston (HOU) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4979 St Louis (STL) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 9 Little Rock (LIT) 08:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 100 Albuquerque (ABQ) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2550 Denver (DEN) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1949 Oklahoma City (OKC) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1757 San Antonio (SAT) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4221 Houston (HOU) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5416 New Orleans (MSY) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Houston (HOU) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4753 Denver (DEN) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5449 Fort Lauderdale (FLL) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 409 Baltimore (BWI) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5607 Albuquerque (ABQ) 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2525 Tampa (TPA) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3044 Washington (DCA) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 575 San Antonio (SAT) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3254 Denver (DEN) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3544 Chicago (MDW) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 Houston (HOU) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5276 Baltimore (BWI) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2560 Lubbock (LBB) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4396 Nashville (BNA) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3266 Boston (BOS) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5482 Charleston (CHS) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5450 Orlando (MCO) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1197 Birmingham (BHM) 08:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2025 Seattle (SEA) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 461 Austin (AUS) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 Houston (HOU) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 158 Baltimore (BWI) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3508 Albuquerque (ABQ) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5346 San Antonio (SAT) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 682 Tulsa (TUL) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2198 Jacksonville (JAX) 08:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5600 Fort Lauderdale (FLL) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4979 Los Angeles (LAX) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2573 Kansas City (MCI) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 New York (LGA) 08:55 planerad

09:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 4 m/s @ 180°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1100 Washington (DCA) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Houston (HOU) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 15 Detroit (DTW) 09:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4906 Milwaukee (MKE) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1338 St Louis (STL) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2469 Orlando (MCO) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3982 Chicago (MDW) 09:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1946 Atlanta 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 513 Austin (AUS) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5526 Phoenix (PHX) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1184 El Paso 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1389 Minneapolis (MSP) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4350 Lubbock (LBB) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2421 New Orleans (MSY) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2748 Tampa (TPA) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2795 El Paso 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4562 Minneapolis (MSP) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2574 Chicago (MDW) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 463 Nashville (BNA) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 554 Memphis (MEM) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1750 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 101 Phoenix (PHX) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 9 Houston (HOU) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2550 Denver 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1757 Lubbock (LBB) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4221 Washington (DCA) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2221 Orlando (MCO) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5416 Baltimore (BWI) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4753 Tulsa (TUL) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Amarillo (AMA) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5607 Indianapolis (IND) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2509 Austin (AUS) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5449 Columbus (CMH) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 575 San Diego (SAN) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1100 St Louis (STL) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 410 Washington (DCA) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2525 New Orleans (MSY) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Little Rock (LIT) 09:45 planerad
Southwest Airlines WN 5351 Orlando (MCO) 09:50 planerad

10:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 190°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1156 New York 10:00 planerad
Southwest Airlines WN 1637 Phoenix (PHX) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2296 Milwaukee (MKE) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3917 Philadelphia (PHL) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 12 Houston (HOU) 10:10 planerad
Boeing 737-700 N949WN Southwest Airlines WN 4765 Los Angeles (LAX) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5434 Sacramento (SMF) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3757 Columbus 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 311 Los Angeles 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4445 Nashville (BNA) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5561 Columbus (CMH) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2629 Boston (BOS) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2375 Oakland (OAK) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 865 Austin (AUS) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 15 Houston (HOU) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3982 Houston (HOU) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4906 Fort Myers (RSW) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 516 San Antonio (SAT) 10:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1946 Atlanta 10:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2469 St Louis (STL) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5526 Denver (DEN) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1389 Fort Myers (RSW) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2574 Oklahoma City (OKC) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2795 New York (LGA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1184 Memphis (MEM) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2421 Nashville (BNA) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4350 Birmingham (BHM) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4562 Louisville (SDF) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 Los Angeles 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2748 Las Vegas (LAS) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4779 New Orleans (MSY) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1750 Portland (PDX) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1156 Chicago (MDW) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 464 Columbus (CMH) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 554 Tampa (TPA) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5483 Nashville (BNA) 10:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2194 Phoenix (PHX) 10:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3917 Phoenix (PHX) 10:50 planerad
Southwest Airlines WN 1637 Denver (DEN) 10:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2296 Charleston (CHS) 10:55 planerad

11:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 190°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1840 Odessa 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Houston (HOU) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2400 Lubbock (LBB) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3363 Houston (HOU) 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5193 Phoenix (PHX) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1962 Denver (DEN) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 497 Sacramento (SMF) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5583 San Diego (SAN) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2084 Tulsa (TUL) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 21 New Orleans (MSY) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3139 San Antonio (SAT) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1017 Albuquerque (ABQ) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3656 Tulsa (TUL) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5295 Albuquerque (ABQ) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1743 San Antonio (SAT) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 Birmingham (BHM) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5264 San Francisco (SFO) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5441 Corpus Christi 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2474 Santa Ana (SNA) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 626 Tampa (TPA) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 875 El Paso 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2256 San Francisco 11:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 17 Houston (HOU) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4765 Amarillo (AMA) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5434 Sacramento 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3757 Detroit (DTW) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 311 Los Angeles 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4445 Austin (AUS) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4540 Pittsburgh (PIT) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 19 Houston (HOU) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2375 Lubbock (LBB) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1840 Las Vegas (LAS) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2400 New Orleans (MSY) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2629 San Antonio (SAT) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Raleigh/Durham (RDU) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1962 Kansas City (MCI) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3363 Washington (DCA) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 497 St Louis (STL) 11:55 planerad

12:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 190°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1859 Washington (DCA) 12:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2546 San Jose (SJC) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3002 Denver (DEN) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5004 Burbank 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1401 St Louis (STL) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Houston (HOU) 12:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1950 Atlanta 12:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3742 Austin (AUS) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5433 Milwaukee 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2570 Fort Lauderdale (FLL) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2914 Washington (DCA) 12:20 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3308 Portland (PDX) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2287 Kansas City (MCI) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 27 Orlando (MCO) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2974 Memphis (MEM) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2989 Birmingham (BHM) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3963 Los Angeles (LAX) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1342 Amarillo (AMA) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3466 Ontario (ONT) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 44 Houston (HOU) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2741 Baltimore (BWI) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5305 Oakland (OAK) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5620 Oklahoma City (OKC) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2443 Charlotte (CLT) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 851 Chicago (MDW) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2084 Albuquerque (ABQ) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 21 Houston (HOU) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3139 Chicago (MDW) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1017 Austin (AUS) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3771 Denver (DEN) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5583 Charlotte (CLT) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3656 Los Angeles (LAX) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5295 Baltimore (BWI) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1744 San Antonio (SAT) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 New York (LGA) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 875 El Paso 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2512 San Diego (SAN) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5264 New Orleans (MSY) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5441 Albuquerque (ABQ) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2256 Amarillo (AMA) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5004 Kansas City (MCI) 12:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 162 Philadelphia (PHL) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5512 Orlando (MCO) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Lubbock (LBB) 12:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2546 Fort Lauderdale (FLL) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3742 Little Rock (LIT) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4233 Tulsa (TUL) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5433 New York (LGA) 12:55 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1950 Atlanta 12:59 planerad

13:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 190°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1765 San Diego (SAN) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 24 Houston (HOU) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2450 Austin (AUS) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 254 Baltimore (BWI) 13:10 planerad
Southwest Airlines WN 5030 Seattle (SEA) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 31 Little Rock (LIT) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1330 Phoenix (PHX) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2121 New Orleans (MSY) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3789 Kansas City (MCI) 13:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2046 Seattle (SEA) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1189 San Antonio (SAT) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5392 Houston (HOU) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5480 Atlanta 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3745 Lubbock (LBB) 13:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3320 Los Angeles (LAX) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 New York (LGA) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3039 Phoenix (PHX) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1878 Albuquerque (ABQ) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1401 St. Louis 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2287 Pittsburgh (PIT) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 27 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2914 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3002 Fort Lauderdale (FLL) 13:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3335 San Diego (SAN) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1342 Memphis (MEM) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2989 New York 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3963 Austin (AUS) 13:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2570 Denver (DEN) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 44 Lubbock (LBB) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6517 Tampa (TPA) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3466 Los Angeles 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5620 Columbus (CMH) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2741 Seattle (SEA) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2893 San Diego (SAN) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 851 Austin (AUS) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2119 Boston (BOS) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 24 Corpus Christi 13:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1766 Seattle (SEA) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2450 New Orleans (MSY) 13:55 planerad

14:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 8 m/s @ 180°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2358 Kansas City (MCI) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 382 Salt Lake City (SLC) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 474 Washington (DCA) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 San Juan Bautista 14:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1404 El Paso 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3404 Albuquerque 14:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1853 San Antonio 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 264 Oklahoma City (OKC) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 270 Jacksonville (JAX) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4824 San Antonio (SAT) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1020 Austin (AUS) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 Las Vegas (LAS) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5453 Salt Lake City (SLC) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5546 New Orleans (MSY) 14:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3404 San Francisco (SFO) 14:50 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 31 Houston (HOU) 14:00 planerad
Southwest Airlines WN 5030 Seattle 14:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2039 Seattle (SEA) 14:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3789 Phoenix (PHX) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1189 Phoenix (PHX) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2121 San Antonio (SAT) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5480 San Antonio (SAT) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5392 Nashville (BNA) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2249 Chicago (MDW) 14:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3323 Los Angeles (LAX) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 Jacksonville 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3745 Denver (DEN) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1878 Fort Myers 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2358 Detroit (DTW) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3042 Albuquerque (ABQ) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 382 St Louis (STL) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 474 Las Vegas (LAS) 14:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1404 Austin (AUS) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 264 New York (LGA) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 270 Louisville (SDF) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Lubbock (LBB) 14:55 planerad

15:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 8 m/s @ 180°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 33
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Tulsa (TUL) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3277 Los Angeles (LAX) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 755 Denver (DEN) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1591 Indianapolis (IND) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Houston (HOU) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5538 Orlando (MCO) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6512 Chicago (MDW) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2507 Los Angeles 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3791 Albuquerque (ABQ) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4564 Louisville (SDF) 15:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2053 Atlanta 15:14 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3354 San Francisco 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4149 Nashville (BNA) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2158 San Antonio (SAT) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 309 Ontario (ONT) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4048 Kansas City (MCI) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5424 San Diego (SAN) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5554 Des Moines 15:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3371 San Jose (SJC) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 Houston (HOU) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2342 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2598 Denver (DEN) 15:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 423 Chicago (MDW) 15:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6589 Detroit (DTW) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1640 Lubbock (LBB) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3253 Little Rock (LIT) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3972 Austin (AUS) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5343 St Louis (STL) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2485 Memphis (MEM) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 312 Panama City NW Florida Beaches Intl 15:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 388 Albuquerque (ABQ) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Baltimore (BWI) 15:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4726 Reno (RNO) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2913 Houston (HOU) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2319 San Antonio (SAT) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4824 Jacksonville (JAX) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1020 Indianapolis (IND) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5453 St Louis (STL) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5546 Boston (BOS) 15:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3395 San Francisco 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 Houston (HOU) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Albuquerque (ABQ) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 755 Little Rock (LIT) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2676 San Antonio (SAT) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Nashville (BNA) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4290 New Orleans (MSY) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5538 Austin (AUS) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3791 Washington (DCA) 15:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2053 Atlanta 15:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1591 New Orleans (MSY) 15:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3277 Sacramento 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4149 Orlando (MCO) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4564 Minneapolis (MSP) 15:55 planerad

16:00 23.03.2019

+17°C   Vindar: 8 m/s @ 180°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 5 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3322 Los Angeles 16:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1911 St Louis (STL) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Houston (HOU) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4234 Washington (DCA) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3045 Pittsburgh (PIT) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5499 San Francisco 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1037 Austin (AUS) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 555 Tampa (TPA) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1390 Fort Myers (RSW) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5654 San Antonio (SAT) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1908 Amarillo (AMA) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3471 Odessa 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 465 Columbus (CMH) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5035 New Orleans (MSY) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4547 Fort Myers (RSW) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5475 Amarillo (AMA) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 38 Houston (HOU) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 45 Boston (BOS) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4695 Houston (HOU) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 360 Chicago 16:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2180 Las Vegas (LAS) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2156 Nashville (BNA) 16:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2466 Charleston (CHS) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1943 Las Vegas (LAS) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 28
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2158 Santa Ana (SNA) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2507 Denver (DEN) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4048 Houston (HOU) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 309 Kansas City (MCI) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4881 Birmingham (BHM) 16:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3329 San Jose (SJC) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 Raleigh/Durham (RDU) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2193 Sacramento (SMF) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2342 Charlotte (CLT) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2598 Baltimore (BWI) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1640 Ontario (ONT) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3253 San Diego (SAN) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3972 Los Angeles (LAX) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5263 Reno (RNO) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2485 San Francisco 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 312 Minneapolis (MSP) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Houston (HOU) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 423 Los Angeles (LAX) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5343 Phoenix (PHX) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6589 Las Vegas (LAS) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 388 Washington (DCA) 16:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3325 Los Angeles (LAX) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4234 Memphis (MEM) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4726 Chicago (MDW) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3045 Lubbock (LBB) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 San Antonio (SAT) 16:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1551 Chicago (MDW) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 555 Memphis (MEM) 16:55 planerad

17:00 23.03.2019

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 176°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2364 Kansas City (MCI) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Houston (HOU) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2247 Seattle (SEA) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1057 Orlando (MCO) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1111 San Antonio (SAT) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5017 Tampa (TPA) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1154 Pittsburgh (PIT) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2787 Phoenix (PHX) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5501 Orlando (MCO) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3660 Indianapolis (IND) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4844 Portland (PDX) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1351 Raleigh/Durham (RDU) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2233 Philadelphia (PHL) 17:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2066 Portland (PDX) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Houston (HOU) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4669 Houston (HOU) 17:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3406 San Francisco 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1696 Fort Lauderdale (FLL) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1980 Lubbock (LBB) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4208 Charleston (CHS) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3311 Denver (DEN) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 49 Odessa 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5629 Kansas City (MCI) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2316 Denver (DEN) 17:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5548 Jacksonville (JAX) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1391 Orlando 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5041 Oakland (OAK) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5654 Houston (HOU) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1039 Austin (AUS) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1908 Sacramento (SMF) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3471 Tulsa (TUL) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 38 Salt Lake City (SLC) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4547 Milwaukee (MKE) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4695 San Antonio (SAT) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5035 Nashville (BNA) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 360 Los Angeles (LAX) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 465 Columbus 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5475 Fort Lauderdale (FLL) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2157 Birmingham (BHM) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 45 Houston (HOU) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2305 Phoenix (PHX) 17:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2466 Milwaukee (MKE) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2364 New Orleans (MSY) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 St Louis (STL) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1944 Kansas City (MCI) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1111 Houston 17:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2247 Baltimore (BWI) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5017 Kansas City (MCI) 17:55 planerad

18:00 23.03.2019

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 176°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2055 Atlanta 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2050 Austin (AUS) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 366 New York (LGA) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4309 St. Louis 18:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3059 St Louis (STL) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 Birmingham (BHM) 18:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5605 Raleigh/Durham (RDU) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 762 San Antonio (SAT) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3066 Chicago (MDW) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 298 Chicago (MDW) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 46 Houston (HOU) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4673 New York (LGA) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5042 Houston (HOU) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1728 Phoenix (PHX) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5292 Orlando (MCO) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 475 St Louis (STL) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 6 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1059 Atlanta 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1154 San Antonio (SAT) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2787 Austin (AUS) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3660 Phoenix (PHX) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1351 Albuquerque (ABQ) 18:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2113 Portland (PDX) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2233 Oklahoma City (OKC) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Tulsa (TUL) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4669 Orlando (MCO) 18:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3481 San Francisco (SFO) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1980 Las Vegas (LAS) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4208 St Louis (STL) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1696 Austin (AUS) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3311 Charleston 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 49 Houston (HOU) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5629 New Orleans (MSY) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2316 New York (LGA) 18:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2055 Atlanta 18:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2050 Denver (DEN) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5548 Philadelphia (PHL) 18:50 planerad

19:00 23.03.2019

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 176°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 5 - 10 min.
Southwest Airlines WN 2040 New Orleans (MSY) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2572 Las Vegas (LAS) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 177 San Diego (SAN) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3626 Fort Lauderdale (FLL) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 48 Houston (HOU) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5254 El Paso 19:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 742 Washington (DCA) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2751 Orlando 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3980 Tulsa (TUL) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5228 Washington (DCA) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5085 Austin (AUS) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 55 Washington (DCA) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 22 Houston (HOU) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3236 New Orleans (MSY) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 660 Lubbock (LBB) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2617 Phoenix 19:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 532 Portland (PDX) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1119 Austin (AUS) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5612 San Diego (SAN) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1600 Denver (DEN) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2299 Louisville (SDF) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3046 Lubbock (LBB) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4309 St. Louis 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 Houston (HOU) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 765 San Antonio (SAT) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3066 San Diego (SAN) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 46 Washington (DCA) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4679 Chicago 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1730 San Francisco 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3059 St. Louis 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 367 Chicago (MDW) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5605 Ontario (ONT) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 298 Nashville (BNA) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5292 Orlando 19:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 475 Tampa (TPA) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5236 Washington (DCA) 19:45 planerad
Southwest Airlines WN 2040 San Jose (SJC) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 286 Oakland (OAK) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1397 San Francisco (SFO) 19:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 48 Fort Lauderdale (FLL) 19:55 planerad

20:00 23.03.2019

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 176°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1534 Nashville (BNA) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1873 San Antonio (SAT) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2092 Oklahoma City (OKC) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 310 Kansas City (MCI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4373 Baltimore (BWI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4689 Denver (DEN) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 52 Houston (HOU) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5265 Charlotte (CLT) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 361 Amarillo (AMA) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4749 Chicago (MDW) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2551 Memphis (MEM) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 439 El Paso 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Tulsa (TUL) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4533 Orlando (MCO) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2141 Houston (HOU) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2112 Albuquerque (ABQ) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2963 Las Vegas (LAS) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 402 Chicago (MDW) 20:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2028 Seattle (SEA) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 467 Cleveland (CLE) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1155 San Antonio (SAT) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1901 Panama City NW Florida Beaches Intl 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2493 Odessa 20:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4097 Fort Lauderdale (FLL) 20:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4178 San Antonio (SAT) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 55 Houston (HOU) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2751 Albuquerque (ABQ) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3980 Phoenix (PHX) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4410 Portland (PDX) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5085 Oklahoma City (OKC) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5254 El Paso 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4388 Sacramento (SMF) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 22 San Jose (SJC) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2617 Lubbock (LBB) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 660 Kansas City (MCI) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1119 Las Vegas (LAS) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5634 Amarillo (AMA) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1600 Baltimore (BWI) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2299 Los Angeles (LAX) 20:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3003 Tampa (TPA) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4373 San Antonio (SAT) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1535 St Louis (STL) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2092 Denver 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1141 Chicago (MDW) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4689 Los Angeles 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5265 Kansas City (MCI) 20:55 planerad

21:00 23.03.2019

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 176°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1278 New York (LGA) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2540 Tampa (TPA) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2747 Kansas City (MCI) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1697 Austin (AUS) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1894 San Jose (SJC) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5540 Birmingham (BHM) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3829 Tampa (TPA) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3439 Chicago 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1464 San Diego (SAN) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1682 Phoenix (PHX) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3750 Orlando (MCO) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 136 Denver (DEN) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3414 Houston (HOU) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 63 Fort Lauderdale (FLL) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2965 New York (LGA) 21:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3328 San Jose (SJC) 21:50 planerad
Southwest Airlines WN 2401 Buffalo 21:50 planerad
Southwest Airlines WN 5959 Las Vegas (LAS) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 361 Orlando (MCO) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4749 Tulsa (TUL) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Houston (HOU) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1866 Lubbock (LBB) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 439 Los Angeles (LAX) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5627 Las Vegas (LAS) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4533 Little Rock (LIT) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 557 Nashville (BNA) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2112 Amarillo (AMA) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 467 New Orleans (MSY) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1065 Odessa 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1155 San Antonio 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2963 Raleigh/Durham (RDU) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 402 Denver (DEN) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1697 Tulsa (TUL) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1894 Burbank 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5540 Washington 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3829 Denver (DEN) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2540 San Antonio (SAT) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3439 Chicago 21:55 planerad

22:00 23.03.2019

+19°C   Vindar: 7 m/s @ 176°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3408 San Francisco 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2465 Washington (DCA) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 148 Nashville (BNA) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 60 Houston (HOU) 22:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1106 Los Angeles (LAX) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5544 Chicago (MDW) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4211 St Louis (STL) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4958 New Orleans (MSY) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1803 Austin (AUS) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5568 Albuquerque (ABQ) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3142 Baltimore (BWI) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 652 Chicago (MDW) 22:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 441 Oakland (OAK) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 836 Kansas City (MCI) 22:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2046 Atlanta 22:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 639 San Antonio (SAT) 22:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3324 Los Angeles (LAX) 22:55 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3334 San Diego (SAN) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1392 Orlando (MCO) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 265 New York (LGA) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4067 Orlando (MCO) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4212 Baltimore (BWI) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4786 Phoenix (PHX) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 550 Fort Lauderdale (FLL) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1464 Austin (AUS) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3750 Austin (AUS) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1682 Chicago (MDW) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 136 Denver 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2965 New Orleans (MSY) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 63 Houston (HOU) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2465 Albuquerque (ABQ) 22:40 planerad

23:00 23.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 178°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1470 Columbus (CMH) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5375 Denver (DEN) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 64 Houston (HOU) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5970 New Orleans (MSY) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1800 Phoenix (PHX) 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2140 St Louis (STL) 23:25 planerad
Southwest Airlines WN 2612 Las Vegas (LAS) 23:25 planerad
Southwest Airlines WN 3704 Sacramento (SMF) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1026 Denver (DEN) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2415 San Jose (SJC) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2695 Tampa (TPA) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 404 San Diego (SAN) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5289 Fort Lauderdale (FLL) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5446 New York (LGA) 23:30 planerad
Southwest Airlines WN 717 Los Angeles (LAX) 23:30 planerad

00:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 178°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

01:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 178°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

02:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 182°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

03:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 182°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

04:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 182°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

05:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 183°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

06:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 183°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 163 Odessa 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1289 San Antonio (SAT) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1361 Oklahoma City (OKC) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3 San Antonio 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Lubbock (LBB) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 5 - 15 min.
Southwest Airlines WN 1382 Nashville (BNA) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 146 New York (LGA) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1871 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 204 Austin (AUS) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2257 St Louis (STL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4152 Albany 06:00 planerad
Southwest Airlines WN 4631 San Diego (SAN) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 539 Las Vegas (LAS) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 558 New Orleans (MSY) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 561 Oakland (OAK) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5642 Kansas City (MCI) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 859 San Diego (SAN) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 574 San Antonio (SAT) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4166 Orlando (MCO) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6553 Los Angeles (LAX) 06:05 planerad
Southwest Airlines WN 2534 Baltimore (BWI) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2495 Memphis (MEM) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1524 Orlando (MCO) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2853 Chicago (MDW) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1209 Tampa (TPA) 06:15 planerad
Southwest Airlines WN 4135 Denver (DEN) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4140 Los Angeles (LAX) 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4121 Washington (DCA) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2820 Austin (AUS) 06:25 planerad
Southwest Airlines WN 1687 San Francisco (SFO) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2814 Houston (HOU) 06:30 planerad
Southwest Airlines WN 527 Denver (DEN) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4110 Baltimore (BWI) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4158 St Louis (STL) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2875 San Antonio (SAT) 06:55 planerad

07:00 24.03.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 183°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2404 New Orleans (MSY) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Houston (HOU) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2146 Tulsa (TUL) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4573 Little Rock (LIT) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5403 Tulsa 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2560 Austin (AUS) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4550 Lubbock (LBB) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 Amarillo (AMA) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1739 Houston (HOU) 07:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2333 Atlanta 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1197 Kansas City (MCI) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3714 Amarillo (AMA) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 461 St Louis (STL) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 El Paso 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2680 Austin (AUS) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3353 Portland (PDX) 07:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2014 Atlanta 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1 Houston (HOU) 07:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3312 Portland (PDX) 07:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3321 Los Angeles (LAX) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2314 San Diego (SAN) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2851 New Orleans (MSY) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4102 San Juan (SJU) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 511 Santa Ana 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 551 San Antonio (SAT) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 594 Tampa (TPA) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 18 Memphis (MEM) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 203 Austin (AUS) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2222 Washington (DCA) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 588 San Jose (SJC) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2864 Oakland (OAK) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2455 Nashville (BNA) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2461 Kansas City (MCI) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2683 Indianapolis (IND) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1361 Austin (AUS) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3 Houston (HOU) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2476 Phoenix (PHX) 07:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4134 San Francisco (SFO) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Albuquerque (ABQ) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3460 Las Vegas (LAS) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5403 Kansas City (MCI) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Houston 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2404 Denver (DEN) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2146 Tulsa 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4573 San Antonio (SAT) 07:55 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02