Dallas Love Field, Dallas (DAL / KDAL)

Planespotter’s tidtabell

00:00 25.06.2019

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 130°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 13L, 13R

01:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 193°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

02:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 193°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

03:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 193°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 18

04:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 5 m/s @ 172°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R, 18

05:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 5 m/s @ 172°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R, 18

06:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 5 m/s @ 172°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 13L, 13R, 18

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5460 Lubbock (LBB) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2077 Austin (AUS) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 568 Tulsa (TUL) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 928 San Antonio (SAT) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1085 Lubbock (LBB) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 707 Amarillo (AMA) 06:50 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 888 Orlando (MCO) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1628 Houston (HOU) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 158 Denver (DEN) 06:00 planerad
Southwest Airlines WN 1531 San Francisco (SFO) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1498 St Louis (STL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1352 New Orleans (MSY) 06:00 planerad
Southwest Airlines WN 1321 Baltimore (BWI) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1102 Tampa (TPA) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2906 Kansas City (MCI) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2120 Washington (DCA) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1410 Las Vegas (LAS) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 942 Austin (AUS) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1168 New York (LGA) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2305 San Antonio (SAT) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2146 San Diego (SAN) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 301 Chicago (MDW) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5772 Fort Lauderdale (FLL) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2521 Boston (BOS) 06:50 planerad

07:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 189°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Houston (HOU) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1291 New Orleans (MSY) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 St Louis (STL) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 363 Chicago (MDW) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 375 Odessa 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 Oklahoma City (OKC) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2453 Atlanta 07:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1373 Los Angeles 07:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2410 Atlanta 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1 Houston (HOU) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1573 Phoenix 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 155 Phoenix (PHX) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2077 Albuquerque (ABQ) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 523 Oakland (OAK) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 568 Memphis (MEM) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2600 Nashville (BNA) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 862 San Antonio (SAT) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3 Houston (HOU) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 707 Austin (AUS) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1085 Chicago (MDW) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Jacksonville (JAX) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1291 New Orleans 07:50 planerad

08:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 189°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 Houston (HOU) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1150 Little Rock (LIT) 08:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2298 Tampa (TPA) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 222 Denver (DEN) 08:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 801 Baltimore (BWI) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6584 Washington (DCA) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 9 Fort Lauderdale (FLL) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1310 Birmingham (BHM) 08:20 planerad
Southwest Airlines WN 937 Washington (DCA) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Houston (HOU) 08:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 136 Albuquerque (ABQ) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2030 Orlando (MCO) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2224 Kansas City (MCI) 08:45 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3312 Portland (PDX) 08:00 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3383 Portland (PDX) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1187 Las Vegas (LAS) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 Houston (HOU) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 805 Lubbock (LBB) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 363 New Orleans (MSY) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2557 Phoenix (PHX) 08:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2025 Seattle (SEA) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 7 Houston (HOU) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2453 Amarillo (AMA) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 311 St. Louis 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 Austin (AUS) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 375 Birmingham (BHM) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1441 Charlotte (CLT) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 222 New York (LGA) 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2298 Little Rock (LIT) 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 117 Raleigh/Durham (RDU) 08:55 planerad

09:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 189°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2383 Austin (AUS) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 200 San Antonio (SAT) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Houston (HOU) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2322 Phoenix (PHX) 09:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1186 Atlanta 09:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 El Paso 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1306 Chicago (MDW) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1158 New Orleans (MSY) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 665 Nashville (BNA) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1167 New York (LGA) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 639 Las Vegas (LAS) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1310 Tulsa (TUL) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 9 Houston (HOU) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 San Antonio (SAT) 09:15 planerad
Southwest Airlines WN 937 Kansas City (MCI) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2224 Albuquerque (ABQ) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 136 Washington (DCA) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2030 Baltimore (BWI) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 8 Corpus Christi 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 200 Lubbock (LBB) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2383 Denver (DEN) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2322 St Louis (STL) 09:55 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1186 Atlanta 09:57 planerad

10:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 198°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 12 Houston (HOU) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2334 St Louis (STL) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 17 San Antonio (SAT) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 542 Minneapolis (MSP) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Odessa 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 615 Memphis (MEM) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 19 Lubbock (LBB) 10:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 946 Oakland (OAK) 10:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Houston (HOU) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3941 Charleston (CHS) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1158 Phoenix (PHX) 10:05 planerad
Boeing 717-200 WestJet WS 8147 Atlanta 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 665 Oklahoma City (OKC) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1306 Cincinnati 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1167 Orlando (MCO) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 12 Charleston (CHS) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 639 Las Vegas 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2334 Pittsburgh (PIT) 10:45 planerad

11:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 198°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Houston (HOU) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1374 San Francisco (SFO) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2396 Denver (DEN) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2563 Phoenix (PHX) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2166 Washington (DCA) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1592 Amarillo (AMA) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 21 New Orleans (MSY) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1697 Los Angeles 11:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2403 Nashville (BNA) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1741 St Louis (STL) 11:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2230 Atlanta 11:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1448 Atlanta 11:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 17 Houston (HOU) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2349 Chicago (MDW) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Austin (AUS) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 615 New Orleans (MSY) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 19 Houston (HOU) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Nashville (BNA) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2396 San Antonio (SAT) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 947 Las Vegas (LAS) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2563 Raleigh/Durham (RDU) 11:55 planerad

12:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 198°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2246 Austin (AUS) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 690 Atlanta 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1353 Milwaukee (MKE) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 924 San Antonio 12:10 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1378 Los Angeles 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Houston (HOU) 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 27 San Jose (SJC) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1154 Odessa 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2502 Baltimore (BWI) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2015 San Diego (SAN) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2496 Indianapolis (IND) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 883 Chicago (MDW) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1580 Orlando (MCO) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1801 El Paso 12:45 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1374 Washington (DCA) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 21 Houston (HOU) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1592 Salt Lake City (SLC) 12:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2166 Denver (DEN) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1741 New York (LGA) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1697 Lubbock (LBB) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2403 Los Angeles (LAX) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2230 Portland (PDX) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1353 New Orleans (MSY) 12:40 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1448 Atlanta 12:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2246 San Diego (SAN) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 690 Atlanta 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 20 Milwaukee (MKE) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 924 Philadelphia (PHL) 12:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3323 Los Angeles (LAX) 12:55 planerad

13:00 25.06.2019

+34°C   Vindar: 4 m/s @ 195°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 487 Denver (DEN) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2523 Little Rock (LIT) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 24 Houston (HOU) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 158 Seattle (SEA) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2225 Albuquerque (ABQ) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2455 New York (LGA) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 31 Kansas City (MCI) 13:20 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1370 San Francisco (SFO) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1190 Las Vegas (LAS) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 711 Jacksonville (JAX) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1275 Pensacola 13:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2502 Phoenix (PHX) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 27 Houston (HOU) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1154 Detroit (DTW) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2496 Kansas City (MCI) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 883 Boston (BOS) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1801 Oklahoma City (OKC) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2015 Albuquerque (ABQ) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1580 Chicago (MDW) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2523 Ontario (ONT) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 24 Detroit 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 487 Las Vegas (LAS) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2225 St Louis (STL) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2455 San Antonio (SAT) 13:55 planerad

14:00 25.06.2019

+34°C   Vindar: 4 m/s @ 195°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1387 Raleigh/Durham (RDU) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6004 Las Vegas 14:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1458 Washington 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2191 Charleston (CHS) 14:10 planerad
Southwest Airlines WN 2615 Portland 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Houston (HOU) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2554 Salt Lake City (SLC) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 202 Austin (AUS) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 425 Salt Lake City 14:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2208 Chicago (MDW) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1534 San Antonio (SAT) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1562 Oakland (OAK) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 655 New Orleans (MSY) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 950 Nashville (BNA) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1490 Tampa (TPA) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 Oklahoma City (OKC) 14:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3308 Portland (PDX) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 31 Houston (HOU) 14:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 148 Seattle (SEA) 14:15 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3395 San Francisco (SFO) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 711 Denver (DEN) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1275 Austin (AUS) 14:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1190 Las Vegas 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1387 Amarillo (AMA) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2191 Denver 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Los Angeles (LAX) 14:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6004 Pittsburgh (PIT) 14:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1458 Orlando (MCO) 14:55 planerad

15:00 25.06.2019

+34°C   Vindar: 4 m/s @ 195°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1987 Philadelphia (PHL) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 32 Houston (HOU) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 495 Tulsa (TUL) 15:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2055 Atlanta 15:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2583 Lubbock (LBB) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2384 Denver (DEN) 15:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3354 San Jose (SJC) 15:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3365 San Jose (SJC) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2448 Austin (AUS) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 Houston (HOU) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 211 San Antonio (SAT) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2376 Santa Ana (SNA) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2409 Louisville (SDF) 15:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2614 Portland (PDX) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 St Louis (STL) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Atlanta 15:50 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 202 Kansas City (MCI) 15:00 planerad
Southwest Airlines WN 2615 Nashville (BNA) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2554 New York (LGA) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 426 Santa Ana (SNA) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1534 Tulsa (TUL) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1562 Memphis (MEM) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 655 San Antonio (SAT) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 950 Little Rock (LIT) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2208 San Diego (SAN) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 37 Houston (HOU) 15:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3329 San Jose (SJC) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1490 Columbus (CMH) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1110 New Orleans (MSY) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1988 Baltimore (BWI) 15:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2055 Atlanta 15:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 495 Austin (AUS) 15:55 planerad

16:00 25.06.2019

+35°C   Vindar: 5 m/s @ 189°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1327 Phoenix (PHX) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Houston (HOU) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2108 Memphis (MEM) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1467 Albuquerque (ABQ) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 458 San Diego (SAN) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 38 Houston (HOU) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1449 Odessa 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 45 San Jose (SJC) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2290 Pittsburgh (PIT) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2583 Denver (DEN) 16:05 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3499 San Diego (SAN) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 Odessa 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 211 Tampa (TPA) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2376 San Francisco 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2384 Washington (DCA) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2409 Louisville 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2448 Sacramento (SMF) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2614 Chicago (MDW) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 41 Houston (HOU) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 Minneapolis (MSP) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1327 Lubbock (LBB) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Phoenix (PHX) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2108 San Antonio (SAT) 16:55 planerad

17:00 25.06.2019

+35°C   Vindar: 5 m/s @ 189°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 9 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2394 Kansas City (MCI) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1371 New Orleans (MSY) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2348 Las Vegas (LAS) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2370 Austin (AUS) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Houston (HOU) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 47 Lubbock (LBB) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2016 Charlotte (CLT) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1388 Amarillo (AMA) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Houston (HOU) 17:40 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2445 Atlanta 17:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1452 St Louis (STL) 17:50 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1467 Austin (AUS) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 458 Amarillo (AMA) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2459 Las Vegas (LAS) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 38 Austin (AUS) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1449 Seattle (SEA) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 45 Houston (HOU) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2290 Pittsburgh 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1583 St Louis (STL) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1371 Birmingham (BHM) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2370 New Orleans (MSY) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 40 Albuquerque (ABQ) 17:50 planerad

18:00 25.06.2019

+35°C   Vindar: 5 m/s @ 189°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2406 Birmingham (BHM) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1773 New York (LGA) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2 Houston (HOU) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 44 Houston (HOU) 18:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2066 Portland (PDX) 18:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1138 Chicago (MDW) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 324 San Antonio (SAT) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 El Paso 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1654 Orlando (MCO) 18:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1797 Denver (DEN) 18:25 planerad
Southwest Airlines WN 754 Fort Lauderdale (FLL) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6161 St Louis (STL) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1558 Washington (DCA) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2518 Oklahoma City (OKC) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1241 Tulsa (TUL) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2348 Fort Lauderdale (FLL) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 47 Houston (HOU) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2016 Los Angeles (LAX) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6585 Washington (DCA) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1388 Austin (AUS) 18:20 planerad
Boeing 717-200 Air France AF 2323 Atlanta 18:25 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1377 Los Angeles (LAX) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 42 Tulsa (TUL) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1452 New York (LGA) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2406 San Antonio (SAT) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5874 New York 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 44 Kansas City (MCI) 18:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2113 Portland (PDX) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2 Kansas City (MCI) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 324 Phoenix (PHX) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5890 San Antonio (SAT) 18:55 planerad

19:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 6 m/s @ 180°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 312 Panama City NW Florida Beaches Intl 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 48 Houston (HOU) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1838 Phoenix (PHX) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2543 Nashville (BNA) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 55 Las Vegas (LAS) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2598 Boston (BOS) 19:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3001 Lubbock (LBB) 19:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1761 Baltimore (BWI) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1577 Chicago (MDW) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2109 San Antonio (SAT) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2170 Austin (AUS) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 51 Houston (HOU) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1138 Oakland (OAK) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 205 Baltimore (BWI) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6161 Austin (AUS) 19:10 planerad
Southwest Airlines WN 754 Washington (DCA) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1797 Nashville (BNA) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2518 Orlando (MCO) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1241 St Louis (STL) 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1558 San Francisco (SFO) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 48 Chicago (MDW) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 312 San Diego (SAN) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1839 Denver (DEN) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2543 Phoenix (PHX) 19:55 planerad

20:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 6 m/s @ 180°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1466 Las Vegas (LAS) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1539 Odessa 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2619 Amarillo (AMA) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3293 Baltimore (BWI) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5860 Las Vegas 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2425 Columbus (CMH) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 246 New Orleans (MSY) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2069 Kansas City (MCI) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2608 Tampa (TPA) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2437 Little Rock (LIT) 20:20 planerad
Southwest Airlines WN 275 Detroit (DTW) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Los Angeles (LAX) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1758 New York (LGA) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 56 Houston (HOU) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2223 Phoenix (PHX) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2107 Atlanta 20:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 476 Seattle (SEA) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 55 Houston (HOU) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3001 San Antonio (SAT) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2598 Louisville (SDF) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2109 Las Vegas (LAS) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2171 Austin (AUS) 20:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1761 San Jose (SJC) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2425 Tampa (TPA) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 246 Phoenix (PHX) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3293 Phoenix (PHX) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4031 San Jose (SJC) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6457 Los Angeles (LAX) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2069 New Orleans (MSY) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2608 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad

21:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 6 m/s @ 180°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1354 Austin (AUS) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 183 Tulsa (TUL) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6604 Albuquerque (ABQ) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 63 Fort Lauderdale (FLL) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 653 San Antonio (SAT) 21:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2474 Ontario (ONT) 21:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1550 Phoenix (PHX) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1957 Kansas City (MCI) 21:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2591 San Diego (SAN) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 585 Albuquerque (ABQ) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2400 Memphis (MEM) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 818 Denver (DEN) 21:30 planerad
Southwest Airlines WN 245 Orlando (MCO) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1584 St Louis (STL) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2555 Washington (DCA) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2270 Nashville (BNA) 21:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2028 Seattle (SEA) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2437 Lubbock (LBB) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 59 Houston (HOU) 21:00 planerad
Southwest Airlines WN 275 Fort Lauderdale (FLL) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2223 Oklahoma City (OKC) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 56 Baltimore (BWI) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1354 Kansas City (MCI) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 183 St Louis (STL) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2107 Albuquerque (ABQ) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 476 Denver (DEN) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5313 Kansas City (MCI) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5533 St Louis (STL) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 653 Nashville (BNA) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 585 Memphis (MEM) 21:55 planerad

22:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 5 m/s @ 177°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1165 Austin (AUS) 22:00 planerad
Southwest Airlines WN 1922 Baltimore (BWI) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 60 Houston (HOU) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 381 New York (LGA) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2553 Kansas City (MCI) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1159 New Orleans (MSY) 22:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2399 San Francisco (SFO) 22:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1337 Albuquerque (ABQ) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 927 Memphis (MEM) 22:40 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1881 Atlanta 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1314 San Antonio (SAT) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2273 San Jose (SJC) 22:45 planerad
Embraer 175 Singapore Airlines SQ 1382 Los Angeles (LAX) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 64 Houston (HOU) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2529 Austin (AUS) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 63 Houston (HOU) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1957 San Antonio (SAT) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2400 San Antonio (SAT) 22:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2474 St. Louis 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6588 Memphis (MEM) 22:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2591 Chicago (MDW) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 818 Tulsa (TUL) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2270 Austin (AUS) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1165 Amarillo (AMA) 22:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1584 Little Rock (LIT) 22:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 60 Houston 22:45 planerad

23:00 25.06.2019

+30°C   Vindar: 5 m/s @ 177°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 18

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3334 San Diego (SAN) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1485 San Diego (SAN) 23:10 planerad
Southwest Airlines WN 1051 Las Vegas (LAS) 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2463 Chicago (MDW) 23:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 268 Denver 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1257 Denver (DEN) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1575 Phoenix (PHX) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2378 Los Angeles (LAX) 23:30 planerad

Andra datum

March, 2019

26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19