Baltimore/Washington Thurgood Marshall, Baltimore (BWI / KBWI)

Planespotter’s tidtabell

20:00 24.06.2019

+29°C   Vindar: 4 m/s @ 160°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 3350 m   Uppskattad bana: 15L, 15R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2477 Charlotte (CLT) 20:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2352 Providence 20:10 planerad
Southwest Airlines WN 263 Chicago (MDW) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 970 Montego Bay (MBJ) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1681 Albuquerque (ABQ) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2530 Orlando (MCO) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1591 Fort Lauderdale (FLL) 20:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2024 Atlanta 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2510 Columbus (CMH) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2489 Raleigh/Durham (RDU) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1179 Indianapolis (IND) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1448 Phoenix 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1685 Raleigh/Durham (RDU) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 513 Austin (AUS) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 254 Fort Myers (RSW) 20:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1637 Detroit (DTW) 20:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1567 San Antonio (SAT) 20:10 planerad
Southwest Airlines WN 1922 Dallas (DAL) 20:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2427 New Orleans (MSY) 20:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 167 Raleigh/Durham (RDU) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2418 West Palm Beach (PBI) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 858 Milwaukee (MKE) 20:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 115 Denver (DEN) 20:23 planerad
Airbus A330-200 Condor DE 2075 Frankfurt-am-Main (FRA) 20:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1231 Myrtle Beach 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1960 Fort Lauderdale (FLL) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1988 Minneapolis (MSP) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2546 Jacksonville (JAX) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5923 Fort Lauderdale (FLL) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1071 Albany 20:45 planerad
Southwest Airlines WN 1086 San Diego (SAN) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1917 Los Angeles 20:45 planerad
Boeing 787-8 British Airways BA 228 London 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2352 Milwaukee (MKE) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1681 Cincinnati (CVG) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1931 Tampa (TPA) 20:55 planerad

21:00 24.06.2019

+29°C   Vindar: 4 m/s @ 160°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 3350 m   Uppskattad bana: 15L, 15R

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1859 Atlanta 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1892 Houston (HOU) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2397 Tampa (TPA) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2401 St Louis (STL) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 398 Charleston (CHS) 21:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 597 Chicago (ORD) 21:16 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 106 Minneapolis (MSP) 21:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2500 Milwaukee (MKE) 21:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 908 Tampa (TPA) 21:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 846 Minneapolis (MSP) 21:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 890 Norfolk (ORF) 21:35 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1975 Minneapolis (MSP) 21:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1646 Austin (AUS) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 291 Boston (BOS) 21:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2576 Chicago (ORD) 21:42 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8472 Montréal (YUL) 21:42 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 140 Hartford (BDL) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2373 Minneapolis (MSP) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 553 Providence 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6622 Minneapolis (MSP) 21:45 planerad
Southwest Airlines WN 1494 Salt Lake City (SLC) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1855 Nashville (BNA) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2299 Las Vegas 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2056 Charlotte (CLT) 21:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2157 Los Angeles (LAX) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 10 min.
Southwest Airlines WN 264 Phoenix (PHX) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5457 Jacksonville (JAX) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1591 Las Vegas (LAS) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 365 Chicago (MDW) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1125 Manchester (MHT) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2510 Charleston (CHS) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2489 Raleigh 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1859 Fort Lauderdale (FLL) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2401 Charlotte (CLT) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 398 Houston 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 196 Atlanta 21:55 planerad

22:00 24.06.2019

+29°C   Vindar: 4 m/s @ 160°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 3350 m   Uppskattad bana: 15L, 15R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 7 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 213 Raleigh/Durham (RDU) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2344 Louisville (SDF) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 287 Jacksonville (JAX) 22:00 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7506 Toronto (YYZ) 22:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1625 Atlanta 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2603 Las Vegas (LAS) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4637 Jacksonville (JAX) 22:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2421 Las Vegas (LAS) 22:10 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8130 Toronto 22:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1736 Phoenix (PHX) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1077 Orlando (MCO) 22:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2088 Tampa (TPA) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 266 Chicago (MDW) 22:25 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2439 New York 22:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Manchester (MHT) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2301 Fort Myers (RSW) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 934 Denver (DEN) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1841 Boston (BOS) 22:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1305 Buffalo (BUF) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 502 Tampa (TPA) 22:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 401 Denver (DEN) 22:42 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 686 St Louis (STL) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2500 Houston (HOU) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 291 Louisville (SDF) 22:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 369 Chicago (ORD) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 890 Orlando (MCO) 22:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1855 Norfolk (ORF) 22:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 140 Denver (DEN) 22:40 planerad
Southwest Airlines WN 1494 Fort Lauderdale (FLL) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2344 Detroit (DTW) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 554 Boston (BOS) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2056 Pittsburgh (PIT) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 213 Portland (PWM) 22:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2157 Boston (BOS) 22:50 planerad

23:00 24.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 159°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 15L, 15R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 348 San Diego (SAN) 23:04 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1800 Charlotte (CLT) 23:09 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 168 Raleigh/Durham (RDU) 23:10 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Fort Lauderdale (FLL) 23:11 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1027 Boston (BOS) 23:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2457 Nashville (BNA) 23:20 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 968 Chicago (ORD) 23:23 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1924 Atlanta 23:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1940 Fort Lauderdale (FLL) 23:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1427 Boston (BOS) 23:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 725 Boston (BOS) 23:40 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5397 New York 23:41 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1851 Houston (IAH) 23:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1469 New Orleans (MSY) 23:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 556 Atlanta 23:51 planerad
Boeing 737-900 Air New Zealand NZ 2995 Houston (IAH) 23:52 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2125 Chicago 23:53 planerad
Boeing 737-900 Air France AF 2292 Detroit (DTW) 23:54 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2799 Charlotte (CLT) 23:59 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1101 Minneapolis (MSP) 23:59 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1736 Buffalo (BUF) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 266 Chicago 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Cleveland (CLE) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1841 Nashville (BNA) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2301 Hartford (BDL) 23:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 400 Hartford (BDL) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1077 Rochester (ROC) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1305 Raleigh/Durham (RDU) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2618 Manchester (MHT) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 376 Detroit (DTW) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5867 Manchester (MHT) 23:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 934 Columbus (CMH) 23:25 planerad

00:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 159°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 15L, 15R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 7 min.
Southwest Airlines WN 753 Fort Lauderdale (FLL) 00:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2918 Detroit (DTW) 00:16 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2493 Miami (MIA) 00:17 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 226 Chicago (ORD) 00:19 planerad
Southwest Airlines WN 1532 Houston (HOU) 00:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2062 St Louis (STL) 00:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2537 Fort Lauderdale (FLL) 00:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Virgin Atlantic VS 2526 Atlanta 00:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 936 Tampa (TPA) 00:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 749 Chicago (MDW) 00:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3985 Houston (HOU) 00:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2251 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 205 Dallas (DAL) 00:50 planerad
Southwest Airlines WN 2164 Los Angeles 00:50 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2679 Atlanta 00:55 planerad

01:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 159°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 15L, 15R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2208 San Diego (SAN) 01:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 787 Orlando (MCO) 01:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 56 Dallas (DAL) 01:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 595 Fort Lauderdale (FLL) 01:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 861 Fort Lauderdale (FLL) 01:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 991 Denver (DEN) 01:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 286 Phoenix (PHX) 01:50 planerad
Southwest Airlines WN 419 Las Vegas (LAS) 01:55 planerad

02:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 234°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22, 28

03:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 234°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22, 28

04:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 234°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 22, 28

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 116 Denver (DEN) 04:37 planerad

05:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 263°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 15 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 740 Los Angeles (LAX) 05:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2015 Salt Lake City (SLC) 05:00 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 9030 San Francisco (SFO) 05:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 584 Phoenix (PHX) 05:26 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 774 Seattle (SEA) 05:35 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 30 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1183 Miami (MIA) 05:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 218 Charlotte (CLT) 05:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1426 Boston (BOS) 05:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1719 Chicago (ORD) 05:30 planerad

06:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 263°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 30 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 238 Seattle (SEA) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1554 Raleigh/Durham (RDU) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1365 Providence 06:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1137 San Francisco (SFO) 06:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2292 Raleigh/Durham (RDU) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 38
Väntningstid 3 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2641 Atlanta 06:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1028 Boston (BOS) 06:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 723 Los Angeles (LAX) 06:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3353 New York (JFK) 06:03 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 969 Chicago (ORD) 06:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 801 Dallas (DAL) 06:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1301 Minneapolis (MSP) 06:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1680 Tampa (TPA) 06:10 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7501 Toronto (YYZ) 06:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 377 San Diego (SAN) 06:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1937 Detroit (DTW) 06:15 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Fort Lauderdale (FLL) 06:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 389 Orlando (MCO) 06:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2092 Houston (IAH) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1576 Fort Lauderdale (FLL) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2435 Orlando (MCO) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 262 Columbus (CMH) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 347 Denver (DEN) 06:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8125 Toronto 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2143 Boston (BOS) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2168 Atlanta 06:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 949 Nashville (BNA) 06:20 planerad
Airbus A320 ANA NH 7365 San Francisco (SFO) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2002 New Orleans (MSY) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2545 Fort Myers (RSW) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1434 Raleigh/Durham (RDU) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2424 Chicago (MDW) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2577 Manchester (MHT) 06:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 607 Raleigh/Durham (RDU) 06:36 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2670 Charlotte (CLT) 06:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1504 Los Angeles (LAX) 06:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 755 San Diego (SAN) 06:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 270 Denver (DEN) 06:45 planerad
Southwest Airlines WN 1456 Houston (HOU) 06:45 planerad
Southwest Airlines WN 1594 Las Vegas (LAS) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 681 Indianapolis (IND) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 705 St Louis (STL) 06:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1872 Phoenix (PHX) 06:57 planerad

07:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 263°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 3 - 25 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 378 San Diego (SAN) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1341 Detroit (DTW) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2071 Cincinnati (CVG) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 623 Boston (BOS) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1184 Pittsburgh (PIT) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1278 Manchester (MHT) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 527 Portland (PWM) 07:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1701 Los Angeles (LAX) 07:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1088 Norfolk (ORF) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 497 Buffalo (BUF) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 706 Hartford 07:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 727 Boston (BOS) 07:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1193 Albany 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 Islip 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 313 Rochester (ROC) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1151 Cleveland (CLE) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1353 Providence 07:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 696 Las Vegas (LAS) 07:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 128 Los Angeles (LAX) 07:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2494 Columbus (CMH) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1172 Indianapolis 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1755 St Louis (STL) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 524 Seattle (SEA) 07:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1339 Atlanta 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 263 Seattle (SEA) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1403 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 632 Providence 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1551 Buffalo (BUF) 07:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 524 Phoenix (PHX) 07:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 346 Salt Lake City (SLC) 07:25 planerad
Boeing 737-900 Singapore Airlines SQ 1246 Los Angeles (LAX) 07:25 planerad
Southwest Airlines WN 577 Phoenix (PHX) 07:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2582 Chicago (ORD) 07:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2292 Boston (BOS) 07:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1226 Boston (BOS) 07:53 planerad

08:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2399 Atlanta 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1065 Chicago (MDW) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1123 Tampa (TPA) 08:15 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3956 Raleigh 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 410 Charlotte (CLT) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 278 Charleston (CHS) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2469 Orlando (MCO) 08:35 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5158 Cincinnati (CVG) 08:36 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2133 Fort Lauderdale (FLL) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2296 Nashville (BNA) 08:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 554 Atlanta 08:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1316 Providence 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2357 Islip 08:55 planerad

AVÅGENDE — 34
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2834 Atlanta 08:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 667 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:00 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2122 Chicago (ORD) 08:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1675 San Francisco (SFO) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 Raleigh/Durham (RDU) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 635 Jacksonville (JAX) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 313 Tampa (TPA) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 369 Orlando (MCO) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1353 Milwaukee (MKE) 08:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 635 Chicago (ORD) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 105 Louisville (SDF) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1151 Minneapolis (MSP) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1682 Norfolk (ORF) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2465 West Palm Beach (PBI) 08:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 557 Atlanta 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1385 Cincinnati (CVG) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2198 Austin (AUS) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 402 San Francisco 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 548 San Antonio (SAT) 08:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 609 Charlotte (CLT) 08:25 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 739 Los Angeles (LAX) 08:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 385 Tampa (TPA) 08:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1247 Miami 08:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8459 Montréal (YUL) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1755 Denver (DEN) 08:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 880 Minneapolis (MSP) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1172 Portland (PWM) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 906 Montego Bay (MBJ) 08:35 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2079 Raleigh/Durham (RDU) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1124 Fort Lauderdale (FLL) 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1444 Hartford (BDL) 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1607 Cancún (CUN) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1066 Chicago (MDW) 08:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2452 Albuquerque (ABQ) 08:55 planerad

09:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 5 - 9 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2477 Boston (BOS) 09:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1737 Detroit (DTW) 09:01 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1025 Boston (BOS) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2243 Albany 09:10 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2608 Atlanta 09:16 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1227 Charlotte (CLT) 09:18 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 714 Chicago (ORD) 09:18 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 608 Raleigh/Durham (RDU) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2318 Houston (HOU) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Louisville (SDF) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 West Palm Beach (PBI) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 206 Kansas City (MCI) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2430 Birmingham (BHM) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2517 Fort Myers (RSW) 09:30 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7502 Toronto (YYZ) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 667 Austin (AUS) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1726 Minneapolis (MSP) 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 648 New Orleans (MSY) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 654 Milwaukee (MKE) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2425 Raleigh/Durham (RDU) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1199 Jacksonville (JAX) 09:50 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4891 Philadelphia 09:51 planerad
Southwest Airlines WN 1321 Dallas (DAL) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2572 Atlanta 09:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3327 New York (JFK) 09:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2399 Salt Lake City (SLC) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 410 Las Vegas (LAS) 09:05 planerad
Bombardier CRJ Aeromexico AM 3050 New York (JFK) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 278 Charleston 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2296 Buffalo (BUF) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2469 Charleston (CHS) 09:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 305 Fort Lauderdale (FLL) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2133 San Juan (SJU) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2357 Islip 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2477 St Louis (STL) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1316 Pittsburgh (PIT) 09:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 119 San Juan (SJU) 09:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5346 Raleigh/Durham (RDU) 09:55 planerad

10:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 4 m/s @ 293°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer RJ140 American Airlines AA 3734 New York 10:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 781 Detroit (DTW) 10:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 368 Chicago (ORD) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2320 Boston (BOS) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 Buffalo (BUF) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2331 Manchester (MHT) 10:10 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3105 Middle Georgia Regional Airport 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1529 Tampa (TPA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 195 Atlanta 10:15 planerad
Bombardier CRJ China Southern Airlines CZ 1270 New York (JFK) 10:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 427 Boston (BOS) 10:23 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2219 San Juan (SJU) 10:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2525 Atlanta 10:26 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5023 New York 10:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 410 Fort Lauderdale (FLL) 10:27 planerad
Embraer 190 Hawaiian Airlines HA 2141 Boston (BOS) 10:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2438 Tampa 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2343 Chicago (MDW) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 187 Orlando (MCO) 10:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 103 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1683 Norfolk (ORF) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 30
Väntningstid 5 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1737 Detroit (DTW) 10:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2608 Atlanta 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2244 Boston (BOS) 10:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8127 Toronto 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Houston (HOU) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Tampa (TPA) 10:05 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7503 Toronto (YYZ) 10:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1025 Cancún (CUN) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2318 Orlando (MCO) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2502 Dallas (DAL) 10:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 453 Montego Bay (MBJ) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2517 New Orleans (MSY) 10:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4891 Philadelphia (PHL) 10:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1807 Nashville (BNA) 10:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1227 Charlotte (CLT) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1199 Indianapolis (IND) 10:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2534 Los Angeles (LAX) 10:25 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3734 New York (JFK) 10:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 566 Chicago (ORD) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 654 Manchester (MHT) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1726 Columbus (CMH) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 435 Kansas City (MCI) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2425 Raleigh 10:40 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2124 Chicago 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2320 Rochester (ROC) 10:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 781 Orlando (MCO) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 Jacksonville (JAX) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 955 Orlando 10:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 547 Myrtle Beach 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1529 Hartford (BDL) 10:55 planerad

11:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 16 min.
Southwest Airlines WN 2609 Denver (DEN) 11:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2537 Miami (MIA) 11:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 695 Raleigh/Durham (RDU) 11:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 112 Houston (IAH) 11:08 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3789 Chicago (ORD) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1159 Memphis (MEM) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2351 Nashville (BNA) 11:20 planerad
Southwest Airlines WN 682 San Antonio (SAT) 11:20 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1233 Detroit (DTW) 11:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2102 Boston (BOS) 11:30 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5270 Philadelphia 11:31 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1860 Atlanta 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5838 Chicago (MDW) 11:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 390 Orlando (MCO) 11:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2363 Cincinnati (CVG) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5449 St Louis (STL) 11:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 626 Boston (BOS) 11:05 planerad
Southwest Airlines WN 1318 Buffalo (BUF) 11:05 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2525 Atlanta 11:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5158 Cincinnati (CVG) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2219 Denver (DEN) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2343 Chicago 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2438 Seattle (SEA) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 187 Chicago (MDW) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 696 Raleigh/Durham (RDU) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1683 Portland (PWM) 11:45 planerad
Southwest Airlines WN 754 Fort Lauderdale (FLL) 11:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 103 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:46 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3866 New York (JFK) 11:51 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2537 Miami (MIA) 11:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2351 Charlotte (CLT) 11:55 planerad
Southwest Airlines WN 302 Las Vegas (LAS) 11:55 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5270 Philadelphia (PHL) 11:57 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 113 Houston (IAH) 11:58 planerad

12:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 165 Tampa 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 679 Albuquerque (ABQ) 12:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5144 Cincinnati (CVG) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 106 Louisville (SDF) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1173 Portland (PWM) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2481 Cleveland (CLE) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1049 Phoenix (PHX) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2428 Buffalo (BUF) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 418 Rochester (ROC) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1470 Houston 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1623 Albany 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 516 Pittsburgh (PIT) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Manchester (MHT) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 857 Indianapolis 12:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1579 Minneapolis (MSP) 12:34 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1315 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 571 Salt Lake City (SLC) 12:35 planerad
Southwest Airlines WN 2445 Tampa (TPA) 12:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1704 Charlotte (CLT) 12:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1708 Las Vegas (LAS) 12:55 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1153 Atlanta 12:59 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1860 Atlanta 12:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 381 Minneapolis (MSP) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1159 Boston (BOS) 12:05 planerad
Southwest Airlines WN 682 Orlando (MCO) 12:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1451 Minneapolis (MSP) 12:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5878 Fort Lauderdale (FLL) 12:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 821 Atlanta 12:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2363 Cleveland (CLE) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 918 Montego Bay (MBJ) 12:35 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5443 New York (JFK) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2481 Charleston (CHS) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1049 Norfolk (ORF) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1470 Houston 12:55 planerad

13:00 25.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 299°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2539 New Orleans (MSY) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 452 Charleston (CHS) 13:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2944 Charlotte 13:01 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3486 Cincinnati (CVG) 13:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2398 Detroit (DTW) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1636 Jacksonville (JAX) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2030 Dallas (DAL) 13:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2288 Denver (DEN) 13:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1984 Columbus (CMH) 13:30 planerad
Southwest Airlines WN 558 Los Angeles (LAX) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1085 Chicago (MDW) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2590 Boston (BOS) 13:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 384 Tampa (TPA) 13:49 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1252 Austin (AUS) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1843 Fort Lauderdale (FLL) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2434 Denver 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 Houston (HOU) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 25
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2174 Milwaukee (MKE) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 466 Louisville (SDF) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1173 Tampa (TPA) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2428 Raleigh/Durham (RDU) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2525 San Diego (SAN) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 857 Oklahoma City (OKC) 13:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2326 Detroit 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Orlando 13:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1233 Detroit (DTW) 13:17 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 126 Boston (BOS) 13:18 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1970 Detroit (DTW) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2582 Nashville (BNA) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1317 Fort Myers (RSW) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 345 Boston (BOS) 13:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1707 Charlotte (CLT) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1641 Oakland (OAK) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1686 Birmingham (BHM) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 452 Salt Lake City (SLC) 13:40 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1153 Atlanta 13:43 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2393 New York (JFK) 13:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2539 Detroit (DTW) 13:45 planerad
Southwest Airlines WN 1050 Houston (HOU) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1708 Kansas City (MCI) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2398 Sacramento (SMF) 13:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2944 Charlotte 13:51 planerad

14:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 270°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 2 - 15 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1425 Atlanta 14:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2291 St Louis (STL) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 235 Charlotte (CLT) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1229 New Orleans (MSY) 14:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 413 Charlotte (CLT) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 133 San Antonio (SAT) 14:30 planerad
Southwest Airlines WN 1373 Kansas City (MCI) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2319 Orlando (MCO) 14:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2368 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2055 Providence 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 697 Raleigh/Durham (RDU) 14:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 657 Chicago (ORD) 14:37 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia 14:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 179 Sacramento (SMF) 14:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3553 Chicago (ORD) 14:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1157 Nashville (BNA) 14:50 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2300 New York (JFK) 14:53 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 950 New Orleans (MSY) 14:54 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 496 Orlando (MCO) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1984 Boston 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2030 Buffalo (BUF) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1085 Manchester (MHT) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2590 Houston (HOU) 14:25 planerad
Southwest Airlines WN 559 Los Angeles (LAX) 14:25 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3106 Middle Georgia Regional Airport 14:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1779 Denver (DEN) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5 Chicago (MDW) 14:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1609 Jacksonville (JAX) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2434 San Jose (SJC) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2291 Hartford (BDL) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 235 Manchester (MHT) 14:50 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1425 Atlanta 14:52 planerad

15:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 270°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2037 Milwaukee (MKE) 15:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5080 New York 15:11 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2206 Fort Myers (RSW) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 888 Dallas 15:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1927 Boston (BOS) 15:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1677 Denver (DEN) 15:20 planerad
Southwest Airlines WN 998 San Diego (SAN) 15:20 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 174 Hagerstown 15:25 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5342 Raleigh/Durham (RDU) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1489 New York 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1684 Portland (PWM) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2342 Manchester (MHT) 15:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8470 Montréal (YUL) 15:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1471 Norfolk (ORF) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 585 Tampa (TPA) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1879 Hartford (BDL) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 314 Tampa 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1160 Buffalo (BUF) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 127 West Palm Beach (PBI) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3941 Charleston (CHS) 15:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 824 Atlanta 15:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2541 Orlando (MCO) 15:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 695 Las Vegas (LAS) 15:04 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1229 Houston 15:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3553 Chicago (ORD) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2319 San Antonio (SAT) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 697 Portland (PWM) 15:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 413 Charlotte (CLT) 15:17 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 657 Chicago 15:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 133 Fort Lauderdale (FLL) 15:20 planerad
Southwest Airlines WN 1373 Phoenix (PHX) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2055 Austin (AUS) 15:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2368 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1157 Boston (BOS) 15:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 180 Denver (DEN) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2037 Nashville (BNA) 15:40 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 173 Hagerstown 15:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3486 Cincinnati (CVG) 15:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 685 Orlando (MCO) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2206 Houston (HOU) 15:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1526 Boston (BOS) 15:58 planerad

16:00 25.06.2019

+27°C   Vindar: 4 m/s @ 270°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 3 - 7 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2480 Chicago 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2335 Orlando (MCO) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2604 Los Angeles (LAX) 16:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta 16:07 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 372 Portland (PDX) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 824 Boston (BOS) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1189 Salt Lake City (SLC) 16:11 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1242 Orlando (MCO) 16:11 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 922 Seattle (SEA) 16:15 planerad
Southwest Airlines WN 1183 Austin (AUS) 16:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8128 Toronto 16:17 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1299 Minneapolis (MSP) 16:18 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2719 Charlotte (CLT) 16:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1194 Columbus (CMH) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 12 Charleston (CHS) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1392 Oakland (OAK) 16:20 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7504 Toronto (YYZ) 16:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 752 Denver (DEN) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1546 Tampa 16:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1931 Phoenix (PHX) 16:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1760 Las Vegas (LAS) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2463 Fort Lauderdale (FLL) 16:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1528 Houston (IAH) 16:48 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2314 Chicago (MDW) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 16 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 8471 Montréal (YUL) 16:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3912 Raleigh/Durham (RDU) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1489 New York 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2342 Rochester (ROC) 16:05 planerad
Southwest Airlines WN 998 Tampa (TPA) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1684 Portland 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 888 Pittsburgh (PIT) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1677 New Orleans (MSY) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1879 Cincinnati (CVG) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 314 Manchester (MHT) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1160 Nashville 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 127 Charleston (CHS) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1471 Norfolk 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 585 Albuquerque (ABQ) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1189 Salt Lake City (SLC) 16:36 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 935 New Orleans (MSY) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2335 Chicago (MDW) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2604 Los Angeles 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5974 Norfolk (ORF) 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1069 Providence 16:50 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta 16:51 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 8131 Toronto 16:55 planerad

17:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 4 m/s @ 304°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 6 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1167 Orlando (MCO) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1608 Cancún (CUN) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2572 Tampa (TPA) 17:00 planerad
Southwest Airlines WN 1062 San Jose (SJC) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2471 Louisville (SDF) 17:05 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2123 Chicago 17:07 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 202 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:08 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 782 Orlando (MCO) 17:14 planerad
Airbus A320 Fiji Airways FJ 5802 San Francisco (SFO) 17:16 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1906 Detroit (DTW) 17:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 121 Jacksonville (JAX) 17:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3796 New York 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 448 Indianapolis (IND) 17:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 729 Chicago (ORD) 17:33 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 2200 Chicago (ORD) 17:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 411 San Antonio (SAT) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 552 Raleigh/Durham (RDU) 17:40 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2613 Atlanta 17:44 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 236 San Francisco (SFO) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 236 Albany 17:45 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 4 - 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 12 Norfolk (ORF) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5888 St Louis (STL) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 824 St Louis (STL) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1194 Fort Lauderdale (FLL) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1392 Los Angeles 17:05 planerad
Southwest Airlines WN 2008 Tampa (TPA) 17:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2719 Charlotte (CLT) 17:09 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1243 Orlando (MCO) 17:11 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 385 Portland (PDX) 17:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1299 Minneapolis (MSP) 17:16 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 765 Seattle (SEA) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2463 Hartford (BDL) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5837 Houston (HOU) 17:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 473 Chicago 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1546 Raleigh/Durham (RDU) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1761 Dallas (DAL) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2572 Boston (BOS) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5876 Boston 17:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1931 Phoenix (PHX) 17:41 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1411 Houston (IAH) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2471 Orlando (MCO) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 498 Jacksonville (JAX) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2314 Chicago 17:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3293 Dallas (DAL) 17:50 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1170 Salt Lake City (SLC) 17:55 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3766 Chicago (ORD) 17:57 planerad

18:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 4 m/s @ 304°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 3 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1596 Manchester (MHT) 18:00 planerad
Airbus A321 WOW Air WW 117 Reykjavík (KEF) 18:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1030 Cancún (CUN) 18:02 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2063 San Francisco (SFO) 18:02 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 454 Montego Bay (MBJ) 18:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1770 Seattle (SEA) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1377 Hartford (BDL) 18:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 548 Myrtle Beach 18:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5871 Fort Lauderdale (FLL) 18:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1185 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:23 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 275 Miami (MIA) 18:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2086 Nashville (BNA) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5295 Manchester (MHT) 18:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2943 Charlotte (CLT) 18:32 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2188 Cincinnati (CVG) 18:33 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1915 Cincinnati (CVG) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Houston (HOU) 18:35 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5271 Cincinnati (CVG) 18:37 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 114 San Juan (SJU) 18:40 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5408 Cincinnati (CVG) 18:42 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3951 Chicago (ORD) 18:50 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2408 New York 18:58 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 414 Fort Lauderdale (FLL) 18:58 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-88 Virgin Atlantic VS 2533 Atlanta 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5853 Raleigh/Durham (RDU) 18:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1906 Detroit (DTW) 18:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 Austin (AUS) 18:03 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 782 Detroit (DTW) 18:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 121 Charlotte (CLT) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5880 Charlotte (CLT) 18:10 planerad
Airbus A320 Fiji Airways FJ 5803 San Francisco (SFO) 18:16 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3373 Tampa (TPA) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 449 Columbus (CMH) 18:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2613 Atlanta 18:28 planerad
Southwest Airlines WN 1062 Denver (DEN) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 552 Portland 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1596 Fort Lauderdale (FLL) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1840 Boston (BOS) 18:40 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 716 Denver (DEN) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 327 San Francisco (SFO) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1377 Orlando (MCO) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1770 San Juan (SJU) 18:55 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2797 New York (JFK) 18:59 planerad

19:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 4 m/s @ 304°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 25
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1272 New Orleans (MSY) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 130 Fort Lauderdale (FLL) 19:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 875 Atlanta 19:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2552 Rochester (ROC) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 513 Las Vegas 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 698 Portland (PWM) 19:05 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 3689 Raleigh/Durham (RDU) 19:07 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1027 Boston (BOS) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1448 Phoenix 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1685 Islip 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 724 Pittsburgh (PIT) 19:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1637 Detroit (DTW) 19:12 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1283 Orlando (MCO) 19:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4861 Philadelphia 19:16 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1566 Los Angeles (LAX) 19:20 planerad
Southwest Airlines WN 2321 Las Vegas (LAS) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2427 Denver (DEN) 19:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1610 Jacksonville (JAX) 19:25 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5394 New York (JFK) 19:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2418 Norfolk (ORF) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 858 Oklahoma City (OKC) 19:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1960 San Juan (SJU) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1988 Dallas (DAL) 19:50 planerad
Southwest Airlines WN 192 San Diego (SAN) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2546 Detroit (DTW) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 29
Väntningstid 4 - 8 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 614 Denver (DEN) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 889 Norfolk (ORF) 19:00 planerad
Airbus A321 WOW Air WW 118 Reykjavík (KEF) 19:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2059 San Francisco (SFO) 19:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1185 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 559 Atlanta 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2087 Nashville (BNA) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Harlingen 19:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 275 Miami (MIA) 19:14 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3951 Chicago (ORD) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 935 Tampa (TPA) 19:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 133 Los Angeles (LAX) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 236 Louisville (SDF) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2605 Kansas City (MCI) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5295 Louisville (SDF) 19:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 443 Fort Lauderdale (FLL) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5864 Kansas City (MCI) 19:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5295 New York 19:31 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1030 Boston (BOS) 19:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 698 Fort Lauderdale (FLL) 19:40 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4861 Philadelphia 19:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5423 Denver (DEN) 19:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 875 Atlanta 19:47 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1326 Boston (BOS) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2309 Orlando (MCO) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2340 Houston (HOU) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2552 Chicago (MDW) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 724 Boston (BOS) 19:55 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5271 Cincinnati (CVG) 19:59 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19