Baltimore/Washington Thurgood Marshall, Baltimore (BWI / KBWI)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

07:00 19.04.2018

+3°C   Vindar: 4 m/s @ 320°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2102 Cleveland (CLE) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 555 Manchester (MHT) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1914 Providence 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 276 Buffalo (BUF) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 507 Columbus (CMH) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 523 Detroit (DTW) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 537 Islip 07:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 696 Las Vegas (LAS) 07:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2015 Raleigh/Durham (RDU) 07:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 727 Boston (BOS) 07:36 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 851 Johnstown 07:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1667 Fort Lauderdale (FLL) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Hartford (BDL) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1720 Tampa (TPA) 07:50 planerad
Southwest Airlines WN 763 Boston (BOS) 07:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1850 Atlanta (ATL) 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6456 Chicago 07:55 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 19 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1351 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 589 Phoenix (PHX) 07:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 195 Fort Lauderdale (FLL) 07:00 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1339 Atlanta (ATL) 07:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Fort Lauderdale (FLL) 07:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 815 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 658 Charlotte (CLT) 07:01 planerad
Bombardier CRJ China Southern Airlines CZ 1271 New York 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 490 Providence 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6956 San Antonio (SAT) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 472 Houston (HOU) 07:10 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 352 Altoona 07:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 488 Phoenix (PHX) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2560 Salt Lake City (SLC) 07:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 263 Seattle (SEA) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 416 Boston (BOS) 07:20 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 739 Los Angeles (LAX) 07:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1705 Santa Ana (SNA) 07:40 planerad
Boeing 737-800 ANA NH 7487 Chicago (ORD) 07:49 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 635 Seattle (SEA) 07:49 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1947 Denver (DEN) 07:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1962 Fort Lauderdale (FLL) 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 281 Dallas (DAL) 07:55 planerad

08:00 19.04.2018

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 331°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 424 Buffalo (BUF) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 546 Orlando (MCO) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1489 Fort Myers (RSW) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1902 Manchester (MHT) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1764 Indianapolis 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1912 Albany 08:40 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 401 Morgantown 08:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 554 Atlanta (ATL) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1776 West Palm Beach (PBI) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 559 New Orleans (MSY) 08:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1737 Detroit (DTW) 08:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2043 Jacksonville (JAX) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 499 Charleston (CHS) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 32
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2641 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2064 Manchester (MHT) 08:00 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 852 Johnstown 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1231 Fort Lauderdale (FLL) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 503 Cincinnati (CVG) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2015 San Antonio (SAT) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 276 Austin (AUS) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 537 Raleigh/Durham (RDU) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1588 Norfolk (ORF) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1644 Indianapolis (IND) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2097 West Palm Beach (PBI) 08:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1226 Boston (BOS) 08:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 28 Charleston (CHS) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3598 Minneapolis (MSP) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 402 Los Angeles (LAX) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6804 Aruba 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1720 Detroit (DTW) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1877 New Orleans (MSY) 08:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2100 San Diego (SAN) 08:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1644 Charlotte (CLT) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1850 Portland (PWM) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 496 Louisville (SDF) 08:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 557 Atlanta (ATL) 08:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1813 Houston (HOU) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6456 Las Vegas (LAS) 08:35 planerad
Southwest Airlines WN 763 Las Vegas (LAS) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1667 Miami 08:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 270 Denver (DEN) 08:44 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 667 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5442 Hartford (BDL) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 811 Punta Cana (PUJ) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 424 Orlando (MCO) 08:55 planerad

09:00 19.04.2018

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 331°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3101 Middle Georgia Regional Airport 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1980 Kansas City (MCI) 09:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1025 Boston (BOS) 09:04 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 1053 Lancaster 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 530 Houston (HOU) 09:10 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2608 Atlanta (ATL) 09:20 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 387 Chicago (ORD) 09:21 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 573 Dubois 09:25 planerad
Bombardier CRJ China Southern Airlines CZ 1270 New York (JFK) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 240 Austin (AUS) 09:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7350 Toronto (YYZ) 09:26 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1627 Charlotte (CLT) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 171 Louisville (SDF) 09:30 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 351 Altoona 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2048 Minneapolis (MSP) 09:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 251 Charlotte (CLT) 09:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 311 Nashville (BNA) 09:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 557 Milwaukee (MKE) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Las Vegas (LAS) 09:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 410 Fort Lauderdale (FLL) 09:53 planerad
Southwest Airlines WN 1909 Dallas (DAL) 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 299 Birmingham (BHM) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2572 Atlanta (ATL) 09:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 385 Tampa (TPA) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1607 Cancun 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5510 Albany 09:05 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 402 Morgantown 09:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1678 Tampa (TPA) 09:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 141 Los Angeles (LAX) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1764 Fort Lauderdale (FLL) 09:20 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 1054 Lancaster 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1776 Boston (BOS) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1883 Nashville (BNA) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1912 Phoenix (PHX) 09:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1737 Detroit (DTW) 09:30 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3102 Middle Georgia Regional Airport 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 906 Montego Bay 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2043 Las Vegas (LAS) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 499 Atlanta (ATL) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1980 Raleigh/Durham (RDU) 09:40 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 574 Dubois 09:50 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 652 Hagerstown 09:55 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2286 Raleigh/Durham (RDU) 09:55 planerad

10:00 19.04.2018

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 331°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 277 Hartford (BDL) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Memphis (MEM) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1998 San Antonio (SAT) 10:05 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3427 Chicago (ORD) 10:06 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5182 Raleigh/Durham (RDU) 10:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1594 Islip 10:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 781 Detroit (DTW) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 491 Providence 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5732 Orlando (MCO) 10:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1212 Orlando (MCO) 10:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 420 Boston (BOS) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6601 Chicago (MDW) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 484 Norfolk (ORF) 10:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1104 Atlanta 10:46 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5088 Cincinnati (CVG) 10:47 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 368 Chicago (ORD) 10:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3226 Raleigh/Durham (RDU) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Buffalo (BUF) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 3 - 25 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 7353 Toronto (YYZ) 10:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2608 Atlanta (ATL) 10:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 453 Montego Bay 10:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1025 Boston 10:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 240 Pittsburgh (PIT) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 530 Orlando (MCO) 10:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 305 Fort Lauderdale (FLL) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 576 Louisville (SDF) 10:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1477 Charlotte (CLT) 10:31 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3292 New York (JFK) 10:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 251 Tampa (TPA) 10:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 547 Myrtle Beach 10:43 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3427 Chicago (ORD) 10:44 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 566 Chicago (ORD) 10:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2048 Dallas (DAL) 10:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 299 Birmingham 10:45 planerad
Southwest Airlines WN 5497 Los Angeles (LAX) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Raleigh 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1594 Manchester (MHT) 10:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 311 Rochester (ROC) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 549 Boston (BOS) 10:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 557 Buffalo (BUF) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 491 Norfolk (ORF) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5733 Jacksonville (JAX) 10:55 planerad

11:00 19.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 270°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 12 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 112 Houston (IAH) 11:02 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2531 Miami (MIA) 11:14 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 853 Massena 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1034 Fort Lauderdale (FLL) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Columbus (CMH) 11:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2260 Detroit (DTW) 11:29 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1421 St Louis (STL) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1941 Tampa (TPA) 11:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 427 Boston (BOS) 11:39 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 390 Orlando (MCO) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 510 Manchester (MHT) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 443 Hartford (BDL) 11:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2660 Atlanta 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 504 Cincinnati (CVG) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 277 Las Vegas (LAS) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6601 Omaha 11:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1211 Orlando (MCO) 11:03 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 781 Orlando (MCO) 11:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1998 Las Vegas (LAS) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 420 Indianapolis (IND) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 484 Chicago (MDW) 11:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1104 Atlanta (ATL) 11:26 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2903 Cincinnati (CVG) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3226 Fort Myers (RSW) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Columbus (CMH) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1609 Cancun 11:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 113 Houston (IAH) 11:52 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 381 Denver (DEN) 11:54 planerad
Boeing 737-800 LATAM Airlines Brasil JJ 2036 Miami (MIA) 11:59 planerad

12:00 19.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 270°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1750 Minneapolis (MSP) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 552 Albany 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 596 Portland (PWM) 12:10 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3397 Chicago (ORD) 12:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 645 Boston (BOS) 12:15 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4177 New York 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4320 Tampa 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2021 Fort Lauderdale (FLL) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 513 Denver (DEN) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 679 Orlando (MCO) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 167 Fort Myers (RSW) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1970 Rochester (ROC) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 440 Buffalo (BUF) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1965 Columbus 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2034 Pittsburgh (PIT) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5809 Hartford (BDL) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 198 Nashville (BNA) 12:45 planerad
Southwest Airlines WN 5927 Dallas (DAL) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 253 Dallas (DAL) 12:50 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1153 Atlanta 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 205 Dallas (DAL) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2066 Tampa (TPA) 12:05 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1451 Minneapolis (MSP) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1941 Raleigh/Durham (RDU) 12:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 626 Boston (BOS) 12:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1034 Atlanta 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1421 San Antonio (SAT) 12:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2660 Atlanta (ATL) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 443 Chicago (MDW) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 510 Atlanta (ATL) 12:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 821 Atlanta (ATL) 12:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5495 Nashville (BNA) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 Orlando 12:40 planerad
Embraer RJ145 LATAM Airlines Brasil JJ 2153 New York (JFK) 12:45 planerad
Embraer RJ145 Lufthansa LH 7685 New York 12:50 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4373 Baltimore Washington International Thurgood Marshall 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1715 Boston (BOS) 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 645 Tampa (TPA) 12:55 planerad

13:00 19.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 270°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 155 Morgantown 13:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1960 Charlotte (CLT) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2001 Raleigh/Durham (RDU) 13:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2127 Boston (BOS) 13:16 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1590 Boston (BOS) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1889 Tampa (TPA) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 492 Norfolk (ORF) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 469 Fort Lauderdale (FLL) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1910 Houston (HOU) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 591 Salt Lake City (SLC) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 487 West Palm Beach (PBI) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 777 Louisville (SDF) 13:45 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7352 Toronto (YYZ) 13:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1718 Sacramento (SMF) 13:50 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4320 Fort Lauderdale (FLL) 13:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1233 Detroit (DTW) 13:04 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 156 Morgantown 13:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 516 Las Vegas (LAS) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1743 Houston (HOU) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1965 Norfolk (ORF) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1970 Dallas (DAL) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2034 Dallas (DAL) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1927 Salt Lake City (SLC) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 440 Ontario (ONT) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5809 Los Angeles (LAX) 13:30 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1153 Atlanta (ATL) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 198 San Diego (SAN) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 205 Detroit (DTW) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 253 Albuquerque (ABQ) 13:35 planerad
Southwest Airlines WN 680 Phoenix (PHX) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1797 Denver (DEN) 13:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 126 Boston (BOS) 13:54 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1960 Charlotte (CLT) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 492 Phoenix (PHX) 13:55 planerad

14:00 19.04.2018

+13°C   Vindar: 8 m/s @ 310°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 782 Albany 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 935 Phoenix (PHX) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1807 Fort Myers (RSW) 14:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 100 Albuquerque (ABQ) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 550 Boston (BOS) 14:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1425 Atlanta 14:22 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 2248 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:23 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 668 Oklahoma City (OKC) 14:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1671 Las Vegas (LAS) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5614 San Juan Bautista 14:30 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1970 Charlotte (CLT) 14:34 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 655 Hagerstown 14:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 542 Los Angeles (LAX) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1370 Omaha 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1821 Dallas (DAL) 14:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 384 Tampa (TPA) 14:41 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3209 Chicago (ORD) 14:43 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 561 Oakland (OAK) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5635 Charlotte (CLT) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1889 Charleston (CHS) 14:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2001 Chicago 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5474 Fort Myers (RSW) 14:05 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 854 Massena 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1590 Los Angeles (LAX) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1910 Manchester (MHT) 14:15 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7355 Toronto (YYZ) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 777 Kansas City (MCI) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5485 Jacksonville (JAX) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1718 West Palm Beach (PBI) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5566 Boston (BOS) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 591 Salt Lake City 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 935 Phoenix 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1807 Portland (PDX) 14:45 planerad

15:00 19.04.2018

+13°C   Vindar: 8 m/s @ 310°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1639 San Jose (SJC) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2013 San Diego (SAN) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1897 Phoenix (PHX) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1740 Kansas City (MCI) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5741 Tampa (TPA) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 749 Manchester (MHT) 15:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 752 Denver (DEN) 15:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 467 San Antonio 15:15 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4420 Newark (EWR) 15:17 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 950 New Orleans (MSY) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1338 Jacksonville (JAX) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1527 Cleveland (CLE) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1932 Nashville (BNA) 15:25 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4873 Philadelphia (PHL) 15:26 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2270 Detroit (DTW) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1665 Orlando (MCO) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5568 Milwaukee (MKE) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5752 Providence 15:40 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta 15:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 579 San Antonio (SAT) 15:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 610 Norfolk (ORF) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 712 Chicago (MDW) 15:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4535 Raleigh/Durham (RDU) 15:47 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 824 Atlanta 15:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 4 - 15 min.
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 656 Hagerstown 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2080 Hartford (BDL) 15:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1425 Atlanta (ATL) 15:02 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 2248 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5614 Cleveland (CLE) 15:10 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3209 Chicago (ORD) 15:13 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 100 Milwaukee (MKE) 15:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1970 Charlotte (CLT) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1370 Tampa (TPA) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1821 Atlanta (ATL) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5506 Phoenix (PHX) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5529 Las Vegas (LAS) 15:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 542 Chicago (MDW) 15:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 561 West Palm Beach (PBI) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5635 Portland (PWM) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5741 Cincinnati (CVG) 15:45 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4433 New York 15:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1897 New Orleans (MSY) 15:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2013 Orlando (MCO) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1740 Raleigh/Durham (RDU) 15:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 467 Manchester (MHT) 15:55 planerad

16:00 19.04.2018

+13°C   Vindar: 8 m/s @ 310°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 4 - 10 min.
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2300 New York (JFK) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 756 Fort Lauderdale (FLL) 16:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1528 Houston (IAH) 16:08 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1189 Salt Lake City (SLC) 16:13 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1027 Boston (BOS) 16:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1247 Charlotte (CLT) 16:19 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1299 Minneapolis (MSP) 16:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1596 Fort Lauderdale (FLL) 16:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2002 Phoenix (PHX) 16:22 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 194 Miami (MIA) 16:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5453 Las Vegas (LAS) 16:25 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3103 Middle Georgia Regional Airport 16:30 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 955 Lancaster 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 633 Columbus (CMH) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 425 Memphis (MEM) 16:45 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1126 San Francisco (SFO) 16:46 planerad
Southwest Airlines WN 5704 Los Angeles (LAX) 16:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 782 Orlando (MCO) 16:51 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 12 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4873 Philadelphia (PHL) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1338 Columbus (CMH) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1639 St Louis (STL) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5811 Pittsburgh (PIT) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1665 Rochester (ROC) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5556 Providence 16:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1779 Albuquerque (ABQ) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5568 Milwaukee 16:10 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4535 Raleigh/Durham (RDU) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3707 Fort Lauderdale (FLL) 16:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 583 Oakland (OAK) 16:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5753 Islip 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 610 Boston (BOS) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1975 Fort Myers (RSW) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 579 Chicago (MDW) 16:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta (ATL) 16:38 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1526 Boston (BOS) 16:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 194 San Diego (SAN) 16:50 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1189 Salt Lake City (SLC) 16:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1596 Norfolk (ORF) 16:55 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1579 Minneapolis (MSP) 16:59 planerad

17:00 19.04.2018

+11°C   Vindar: 8 m/s @ 306°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1281 Nashville (BNA) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 101 Fort Myers (RSW) 17:05 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 657 Hagerstown 17:10 planerad
Boeing 737-900 ANA NH 7488 Chicago (ORD) 17:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 202 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:10 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 307 Chicago (ORD) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1608 Cancun 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5642 Albuquerque (ABQ) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5391 Tampa (TPA) 17:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 294 Fort Lauderdale (FLL) 17:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5737 Manchester (MHT) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 907 Montego Bay 17:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2063 San Francisco (SFO) 17:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5810 Jacksonville (JAX) 17:35 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2613 Atlanta 17:38 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3464 New York 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 936 Albany 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1794 Buffalo (BUF) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Las Vegas (LAS) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 451 Chicago (MDW) 17:55 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7354 Toronto (YYZ) 17:56 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 4 - 7 min.
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3104 Middle Georgia Regional Airport 17:00 planerad
Bombardier CRJ China Eastern Airlines MU 4343 New York 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 292 Hartford (BDL) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 756 Los Angeles (LAX) 17:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1247 Charlotte (CLT) 17:04 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 956 Lancaster 17:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 695 Las Vegas (LAS) 17:09 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1049 Miami (MIA) 17:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5453 Raleigh/Durham (RDU) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 633 Boston (BOS) 17:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2002 Phoenix (PHX) 17:22 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 473 Chicago (ORD) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 425 Buffalo (BUF) 17:25 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 357 Altoona 17:30 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1906 Detroit (DTW) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1261 Tampa (TPA) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 101 Denver (DEN) 17:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 782 Detroit (DTW) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5642 Louisville (SDF) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5392 Philadelphia 17:50 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1127 San Francisco 17:52 planerad
Southwest Airlines WN 473 Fort Lauderdale (FLL) 17:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 295 Fort Lauderdale (FLL) 17:56 planerad

18:00 19.04.2018

+11°C   Vindar: 8 m/s @ 306°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 14 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2052 Fort Lauderdale (FLL) 18:00 planerad
Airbus A321 WOW Air WW 117 Reykjavík (KEF) 18:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3890 Chicago (ORD) 18:06 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 548 Myrtle Beach 18:09 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 454 Montego Bay 18:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 703 Charlotte (CLT) 18:12 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 922 Seattle (SEA) 18:14 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1030 Cancun 18:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1106 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:16 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 827 Boston (BOS) 18:21 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 193 Houston (HOU) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1761 Chicago (MDW) 18:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 300 Orlando (MCO) 18:45 planerad
Embraer RJ145 Lufthansa LH 7587 New York 18:46 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4226 Richmond 18:46 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1713 Fort Lauderdale (FLL) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5714 Charleston (CHS) 18:50 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4998 Philadelphia 18:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1728 Hartford (BDL) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 271 Houston (HOU) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 935 New Orleans (MSY) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5737 Oklahoma City (OKC) 18:00 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3464 Chicago (ORD) 18:05 planerad
Embraer RJ145 Alaska Airlines AS 4510 Chicago (ORD) 18:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1411 Houston (IAH) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1524 Orlando 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 936 Raleigh/Durham (RDU) 18:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Virgin Atlantic VS 2533 Atlanta (ATL) 18:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1794 San Diego 18:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7357 Toronto (YYZ) 18:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2059 San Francisco (SFO) 18:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 358 Chicago (MDW) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 159 Fort Lauderdale (FLL) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 465 Tampa (TPA) 18:55 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1326 Boston (BOS) 18:56 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 443 Fort Lauderdale (FLL) 18:59 planerad

19:00 19.04.2018

+11°C   Vindar: 8 m/s @ 306°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 30
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 787-8 British Airways BA 229 London (LHR) 19:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1637 Detroit (DTW) 19:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 875 Atlanta 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2033 Rochester (ROC) 19:00 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2253 Cincinnati (CVG) 19:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1070 Portland (PWM) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1650 Detroit (DTW) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1997 Denver (DEN) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1339 Columbus (CMH) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 155 Cincinnati (CVG) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1709 Boston (BOS) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4805 Aruba 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 495 Providence 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 794 Albany 19:15 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 861 Johnstown 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1308 Manchester (MHT) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 417 Pittsburgh (PIT) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 480 Islip 19:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 414 Fort Lauderdale (FLL) 19:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1288 Norfolk (ORF) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1476 Phoenix (PHX) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1503 Buffalo (BUF) 19:25 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 409 Morgantown 19:45 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 581 Dubois 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5456 Tampa (TPA) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5622 San Juan Bautista 19:45 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 358 Altoona 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 729 Atlanta 19:50 planerad
Southwest Airlines WN 477 San Diego (SAN) 19:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1765 Charlotte (CLT) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 5 - 13 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3890 Chicago (ORD) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2052 Houston (HOU) 19:00 planerad
Airbus A321 WOW Air WW 118 Reykjavík (KEF) 19:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1106 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:01 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 765 Seattle (SEA) 19:14 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 703 Charlotte (CLT) 19:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 547 San Antonio (SAT) 19:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4985 Philadelphia (PHL) 19:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1761 Orlando (MCO) 19:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 559 Atlanta (ATL) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5641 Denver (DEN) 19:25 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4029 New York 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5714 Fort Lauderdale (FLL) 19:35 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 875 Atlanta (ATL) 19:40 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5086 Cincinnati (CVG) 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2033 Los Angeles (LAX) 19:40 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1637 Detroit (DTW) 19:41 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1030 Boston (BOS) 19:45 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 862 Johnstown 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1713 Las Vegas (LAS) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1728 Buffalo (BUF) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 775 Hartford (BDL) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 301 Chicago (MDW) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6311 Islip 19:55 planerad

20:00 19.04.2018

+8°C   Vindar: 7 m/s @ 311°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 320 Fort Lauderdale (FLL) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 543 Chicago (MDW) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5731 Orlando (MCO) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 812 Punta Cana (PUJ) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1124 St Louis (STL) 20:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1372 Atlanta 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5655 Fort Lauderdale (FLL) 20:25 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1244 Asheville (AVL) 20:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1635 St. Louis 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5711 Hartford (BDL) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1657 Boston (BOS) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 170 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad
Boeing 737-800 ANA NH 6504 Chicago (ORD) 20:56 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 597 Chicago (ORD) 20:56 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1070 Atlanta (ATL) 20:00 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 410 Morgantown 20:05 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 658 Hagerstown 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1339 Tampa (TPA) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 155 Boston (BOS) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1709 Charleston (CHS) 20:10 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 582 Dubois 20:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 115 Denver (DEN) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1308 Milwaukee (MKE) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 417 Louisville (SDF) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 480 Tampa (TPA) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 495 New Orleans (MSY) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1288 Norfolk 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1476 Indianapolis (IND) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 268 Charlotte (CLT) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1503 Minneapolis (MSP) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5457 West Palm Beach (PBI) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1756 Nashville (BNA) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 320 Kansas City (MCI) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5536 Orlando (MCO) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5622 San Diego (SAN) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 543 Jacksonville (JAX) 20:50 planerad
Southwest Airlines WN 5834 Dallas (DAL) 20:55 planerad

21:00 19.04.2018

+8°C   Vindar: 7 m/s @ 311°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 29
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 585 West Palm Beach (PBI) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 590 St Louis (STL) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1610 Cancun 21:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 106 Minneapolis (MSP) 21:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1117 Fort Myers (RSW) 21:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5616 Fort Lauderdale (FLL) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1504 Chicago 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 New Orleans (MSY) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2029 Louisville (SDF) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1398 Providence 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1960 Minneapolis (MSP) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5573 Phoenix (PHX) 21:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2382 Charlotte (CLT) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1322 Lubbock (LBB) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1561 San Jose (SJC) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1580 Dallas (DAL) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 464 Nashville (BNA) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5445 Los Angeles (LAX) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5438 Austin (AUS) 21:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5715 San Diego (SAN) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 783 Milwaukee (MKE) 21:45 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7356 Toronto (YYZ) 21:46 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 880 Atlanta 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 470 Hartford (BDL) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 501 Kansas City (MCI) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5825 Jacksonville (JAX) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1982 Seattle (SEA) 21:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2037 Las Vegas (LAS) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 405 Charleston (CHS) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1124 San Antonio (SAT) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5655 Fort Myers (RSW) 21:05 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1245 Asheville (AVL) 21:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1635 Tampa (TPA) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5711 Atlanta (ATL) 21:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1657 Houston (HOU) 21:35 planerad
Boeing 787-8 British Airways BA 228 London (LHR) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 170 Chicago (MDW) 21:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 369 Chicago (ORD) 21:59 planerad

22:00 19.04.2018

+8°C   Vindar: 7 m/s @ 311°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 12 - 45 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6877 Orlando (MCO) 22:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 415 Spokane (GEG) 22:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1924 Atlanta 22:57 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 694 Fort Lauderdale (FLL) 22:59 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 30 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 432 Fort Lauderdale (FLL) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 Nashville (BNA) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1960 Orlando (MCO) 22:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2037 Norfolk (ORF) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 464 Nashville 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 783 Milwaukee 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1040 Boston (BOS) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 405 Columbus (CMH) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5715 Cincinnati (CVG) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 806 Pittsburgh (PIT) 22:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1982 Portland (PWM) 22:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2627 Manchester (MHT) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 501 Cleveland (CLE) 22:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1196 Buffalo (BUF) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1399 Albany 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1558 Rochester (ROC) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1562 Hartford (BDL) 22:55 planerad

23:00 19.04.2018

+5°C   Vindar: 6 m/s @ 313°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 4 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 519 Atlanta 23:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Fort Lauderdale (FLL) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 143 Tampa (TPA) 23:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 401 Reno (RNO) 23:11 planerad
Embraer RJ145 Lufthansa LH 7714 New York 23:19 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4108 Ottawa 23:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1853 Las Vegas (LAS) 23:20 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 3520 New York 23:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1027 Boston (BOS) 23:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1971 St Louis (STL) 23:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 156 Boston (BOS) 23:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 246 Denver (DEN) 23:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5591 Orlando (MCO) 23:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1851 San Jose (SJC) 23:44 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1436 Detroit (DTW) 23:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1967 Chicago (MDW) 23:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 556 Atlanta 23:56 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1427 Boston (BOS) 23:59 planerad

00:00 20.04.2018

+5°C   Vindar: 6 m/s @ 313°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 6 - 11 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1920 Charlotte (CLT) 00:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1381 Fort Lauderdale (FLL) 00:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1101 Minneapolis (MSP) 00:12 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 313 Miami (MIA) 00:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5727 Tampa (TPA) 00:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1625 Atlanta 00:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1894 Nashville (BNA) 00:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 992 Chicago (ORD) 00:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1721 Las Vegas (LAS) 00:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5386 Houston (HOU) 00:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5449 Orlando (MCO) 00:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2651 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:44 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 576 Oakland (OAK) 00:55 planerad

01:00 20.04.2018

+5°C   Vindar: 6 m/s @ 313°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5435 Phoenix (PHX) 01:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1818 Denver (DEN) 01:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1725 Chicago (MDW) 01:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1614 Las Vegas (LAS) 01:55 planerad

02:00 20.04.2018

+4°C   Vindar: 6 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

03:00 20.04.2018

+4°C   Vindar: 6 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

04:00 20.04.2018

+4°C   Vindar: 6 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 15 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 116 Denver (DEN) 04:22 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 740 Los Angeles (LAX) 04:37 planerad

05:00 20.04.2018

+2°C   Vindar: 5 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 55 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 189 San Diego (SAN) 05:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1701 Los Angeles (LAX) 05:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2229 Charlotte (CLT) 05:10 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4067 Newark (EWR) 05:25 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2092 Houston (IAH) 05:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1437 Miami (MIA) 05:45 planerad

06:00 20.04.2018

+2°C   Vindar: 5 m/s @ 315°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 11 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 238 Seattle (SEA) 06:03 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1153 San Francisco (SFO) 06:03 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1443 Salt Lake City (SLC) 06:08 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 378 San Diego (SAN) 06:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6956 Albany 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1773 Hartford (BDL) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 416 Pittsburgh (PIT) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1012 Boston (BOS) 06:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1951 Cincinnati (CVG) 06:50 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 651 Hagerstown 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1120 Rochester (ROC) 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1705 Norfolk (ORF) 06:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1947 Portland (PWM) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 24 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 7351 Toronto (YYZ) 06:00 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 377 San Diego (SAN) 06:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1222 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1937 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1028 Boston (BOS) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 146 Dallas (DAL) 06:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1301 Minneapolis (MSP) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2094 Fort Lauderdale (FLL) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 475 Orlando (MCO) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 493 Fort Myers (RSW) 06:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 389 Orlando (MCO) 06:17 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1738 Hartford (BDL) 06:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2022 Tampa (TPA) 06:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2053 Manchester (MHT) 06:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 418 Boston (BOS) 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1686 Atlanta (ATL) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1784 Las Vegas (LAS) 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 347 Nashville (BNA) 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 314 Chicago (MDW) 06:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1130 Los Angeles (LAX) 06:54 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 753 San Francisco (SFO) 06:56 planerad

Andra datum

February, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23