Baltimore/Washington Thurgood Marshall, Baltimore (BWI / KBWI)

Planespotter’s tidtabell

07:00 14.10.2019

+9°C   Vindar: 2 m/s @ 280°   Moln/himmel few börja från en höjd av 2440 m   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 21 min.
Airbus A320 N496UA United Airlines UA 1061 San Francisco (SFO) 07:06 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 727 Boston (BOS) 07:27 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 739 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Fort Lauderdale (FLL) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1403 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2670 Charlotte (CLT) 07:08 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1352 Nashville (BNA) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 346 Salt Lake City (SLC) 07:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2582 Chicago (ORD) 07:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 723 Los Angeles (LAX) 07:55 planerad

08:00 14.10.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 34 min.
Air Canada AC 1612 Toronto 08:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1117 Atlanta 08:01 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 554 Atlanta 08:35 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5158 Cincinnati (CVG) 08:40 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7502 Toronto (YYZ) 08:53 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4649 Indianapolis 08:55 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4891 Philadelphia (PHL) 08:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 524 Seattle (SEA) 08:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2834 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 557 Atlanta (ATL) 08:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 635 Chicago (ORD) 08:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 880 Minneapolis (MSP) 08:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8459 Montréal (YUL) 08:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 667 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 811 Punta Cana (PUJ) 08:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 609 Charlotte (CLT) 08:35 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 305 Fort Lauderdale (FLL) 08:45 planerad

09:00 14.10.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 3 - 28 min.
Airbus A321 Air Canada AC 1510 Toronto (YYZ) 09:00 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3101 Middle Georgia Regional Airport 09:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5183 Raleigh/Durham (RDU) 09:19 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 387 Chicago (ORD) 09:22 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 578 Houston (HOU) 09:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 2025 Boston (BOS) 09:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 781 Detroit (DTW) 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 345 Austin (AUS) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 25 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1117 Atlanta (ATL) 09:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3327 New York (JFK) 09:10 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4891 Philadelphia (PHL) 09:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1059 Nashville (BNA) 09:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 141 Los Angeles 09:29 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7503 Toronto (YYZ) 09:30 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3102 Middle Georgia Regional Airport 09:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5346 Raleigh/Durham (RDU) 09:55 planerad

10:00 14.10.2019

+9°C   Vindar: 1 m/s @ 293°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 28, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 11 - 19 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 427 Boston (BOS) 10:00 planerad
United Airlines UA 22 New York 10:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5023 New York 10:06 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2525 Atlanta 10:11 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3241 Chicago (ORD) 10:11 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 872 Johnstown 10:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 226 Denver (DEN) 10:41 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 103 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:59 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 25 min.
Airbus A320 United Airlines UA 566 Chicago (ORD) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 579 Las Vegas (LAS) 10:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 2025 Tampa (TPA) 10:35 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3241 Chicago (ORD) 10:42 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 547 Myrtle Beach (MYR) 10:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 781 Orlando (MCO) 10:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 345 Denver (DEN) 10:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 626 Boston (BOS) 10:59 planerad

11:00 14.10.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 279°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 3 - 5 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3789 Chicago (ORD) 11:23 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1860 Atlanta 11:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1233 Detroit (DTW) 11:30 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 12 - 19 min.
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 873 Johnstown 11:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2525 Atlanta (ATL) 11:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 227 Denver (DEN) 11:27 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 103 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:46 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3866 New York (JFK) 11:54 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 381 Minneapolis (MSP) 11:55 planerad

12:00 14.10.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 279°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 10 - 11 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1579 Minneapolis (MSP) 12:28 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1153 Atlanta 12:39 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1704 Charlotte (CLT) 12:49 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 34 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 821 Atlanta 12:25 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5443 New York (JFK) 12:59 planerad

13:00 14.10.2019

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 279°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 12 - 14 min.
Airbus A319 American Airlines AA 410 Charlotte (CLT) 13:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1910 Cleveland (CLE) 13:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2288 Denver (DEN) 13:23 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1300 Austin (AUS) 13:35 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 16 - 24 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1153 Atlanta (ATL) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1970 Detroit (DTW) 13:16 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1707 Charlotte (CLT) 13:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 410 Charlotte (CLT) 13:52 planerad

14:00 14.10.2019

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 274°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 14 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia (PHL) 14:17 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1425 Atlanta 14:31 planerad
Airbus A320 NEO Spirit Airlines NK 2001 Fort Lauderdale (FLL) 14:31 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2622 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:43 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1350 Chicago (ORD) 14:46 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 21 - 23 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1910 Phoenix (PHX) 14:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1779 Denver (DEN) 14:30 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia (PHL) 14:53 planerad

15:00 14.10.2019

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 274°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 16 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5080 New York (JFK) 15:16 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3306 Raleigh/Durham (RDU) 15:22 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 174 Hagerstown 15:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8470 Montréal (YUL) 15:29 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 876 Johnstown 15:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 922 Seattle (SEA) 15:45 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 13 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1425 Atlanta (ATL) 15:16 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1115 Chicago (ORD) 15:26 planerad
Airbus A320 NEO Spirit Airlines NK 2002 Fort Lauderdale (FLL) 15:27 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2368 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:32 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 173 Hagerstown 15:45 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5392 Cincinnati (CVG) 15:49 planerad

16:00 14.10.2019

+19°C   Vindar: 5 m/s @ 274°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 17 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1189 Salt Lake City (SLC) 16:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 782 Orlando (MCO) 16:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 752 Denver (DEN) 16:20 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3103 Middle Georgia Regional Airport 16:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1528 Houston (IAH) 16:35 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7504 Toronto (YYZ) 16:38 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta 16:45 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 12 - 20 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 8471 Montréal (YUL) 16:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3308 Raleigh/Durham (RDU) 16:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 695 Las Vegas (LAS) 16:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1385 Orlando (MCO) 16:21 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 877 Johnstown 16:30 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 765 Seattle (SEA) 16:50 planerad

17:00 14.10.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 254°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3796 New York (JFK) 17:14 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1182 Detroit (DTW) 17:16 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 211 Chicago (ORD) 17:21 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4719 Philadelphia (PHL) 17:41 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 236 San Francisco (SFO) 17:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 322 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:56 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2063 San Francisco (SFO) 17:56 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 617 Charlotte (CLT) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 11 - 25 min.
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3104 Middle Georgia Regional Airport 17:00 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7505 Toronto (YYZ) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1906 Detroit (DTW) 17:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta (ATL) 17:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1411 Houston (IAH) 17:45 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3766 Chicago (ORD) 17:53 planerad

18:00 14.10.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 254°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 8 - 12 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1185 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:22 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 2030 Tampa (TPA) 18:25 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3471 Cincinnati (CVG) 18:33 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2613 Atlanta 18:45 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4861 Philadelphia (PHL) 18:46 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5328 New York (JFK) 18:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 12 - 15 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4719 Philadelphia 18:10 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1170 Salt Lake City (SLC) 18:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1782 Detroit (DTW) 18:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 Austin (AUS) 18:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 716 Denver (DEN) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 327 San Francisco (SFO) 18:55 planerad

19:00 14.10.2019

+20°C   Vindar: 3 m/s @ 254°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 23 - 31 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1637 Detroit (DTW) 19:12 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2477 Charlotte (CLT) 19:28 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 414 Fort Lauderdale (FLL) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 9 - 16 min.
Airbus A320 American Airlines AA 617 Charlotte (CLT) 19:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2059 San Francisco (SFO) 19:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5295 New York 19:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1185 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:10 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4861 Philadelphia 19:11 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 2030 Boston (BOS) 19:20 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3390 Cincinnati (CVG) 19:36 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2613 Atlanta (ATL) 19:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1637 Detroit (DTW) 19:57 planerad

20:00 14.10.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 338°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 16 - 29 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 913 Atlanta 20:01 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 781 West Palm Beach (PBI) 20:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1027 Boston (BOS) 20:33 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 14 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 115 Denver (DEN) 20:36 planerad
Boeing 787-8 British Airways BA 228 London (LHR) 20:50 planerad

21:00 14.10.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 338°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 8 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 807 Buffalo (BUF) 21:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2338 Atlanta 21:20 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 597 Chicago (ORD) 21:21 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1975 Minneapolis (MSP) 21:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1363 Chicago (ORD) 21:41 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8472 Montréal (YUL) 21:44 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1384 Orlando (MCO) 21:52 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1800 Charlotte (CLT) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 17 - 30 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1326 Boston (BOS) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1360 Chicago (MDW) 21:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 781 Atlanta (ATL) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 807 Columbus (CMH) 21:50 planerad

22:00 14.10.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 338°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 32 min.
Embraer 175 Air Canada AC 7506 Toronto (YYZ) 22:03 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1851 Houston (IAH) 22:09 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4633 Philadelphia (PHL) 22:41 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 401 Denver (DEN) 22:52 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3434 New York 22:58 planerad

23:00 14.10.2019

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 8°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 12 - 28 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 136 Los Angeles (LAX) 23:04 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Fort Lauderdale (FLL) 23:04 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 995 Atlanta 23:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1353 Nashville (BNA) 23:33 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2799 Charlotte (CLT) 23:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2918 Detroit (DTW) 23:58 planerad

00:00 15.10.2019

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 8°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 17 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2493 Miami (MIA) 00:14 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1427 Boston (BOS) 00:18 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 226 Chicago (ORD) 00:29 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2679 Atlanta 00:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2251 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:49 planerad

01:00 15.10.2019

+8°C   Vindar: 2 m/s @ 8°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4754 Chicago (MDW) 01:10 planerad

02:00 15.10.2019

+7°C   Vindar: 2 m/s @ 354°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

03:00 15.10.2019

+7°C   Vindar: 2 m/s @ 354°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

04:00 15.10.2019

+7°C   Vindar: 2 m/s @ 354°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

05:00 15.10.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 337°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 584 Phoenix (PHX) 05:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 116 Denver (DEN) 05:03 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1290 Salt Lake City (SLC) 05:05 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 774 Seattle (SEA) 05:20 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 14 - 16 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1183 Miami (MIA) 05:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2765 Charlotte (CLT) 05:14 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1719 Chicago (ORD) 05:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1426 Boston (BOS) 05:40 planerad

06:00 15.10.2019

+6°C   Vindar: 1 m/s @ 337°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 7 - 9 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 740 Los Angeles (LAX) 06:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1701 Los Angeles (LAX) 06:54 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 696 Las Vegas (LAS) 06:59 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 30 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1937 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2641 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1028 Boston (BOS) 06:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1675 San Francisco (SFO) 06:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 389 Orlando (MCO) 06:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 969 Chicago (ORD) 06:07 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4483 Philadelphia (PHL) 06:10 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7501 Toronto (YYZ) 06:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2092 Houston (IAH) 06:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 270 Denver (DEN) 06:45 planerad

Andra datum

May, 2019

04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31