Baltimore/Washington Thurgood Marshall, Baltimore (BWI / KBWI)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

11:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 90 m

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 18 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1070 Hartford (BDL) 11:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 810 Miami (MIA) 11:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 378 Denver (DEN) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1489 Norfolk (ORF) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2054 Nashville (BNA) 11:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 760 Atlanta 11:34 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 202 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 St Louis (STL) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 500 San Antonio (SAT) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1676 Manchester (MHT) 11:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 299 Fort Lauderdale (FLL) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1932 Tampa (TPA) 11:55 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3789 Chicago 11:58 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 3326 Chicago (ORD) 11:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 755 Atlanta 11:05 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 873 Johnstown 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1033 Buffalo (BUF) 11:15 planerad
Southwest Airlines WN 1514 Dallas (DAL) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1738 Hartford (BDL) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2104 Phoenix 11:15 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 1997 Detroit (DTW) 11:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1780 Orlando (MCO) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 803 Raleigh 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1008 Rochester (ROC) 11:30 planerad
Southwest Airlines WN 1353 Kansas City (MCI) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1070 Jacksonville (JAX) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 794 Boston (BOS) 11:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 810 Miami (MIA) 11:58 planerad

12:00 18.01.2019

+1°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 90 m

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 6 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2110 Tampa 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3991 Atlanta 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 675 Dallas (DAL) 12:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 834 Tampa (TPA) 12:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2267 Portland (PWM) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 251 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1966 Orlando 12:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2740 Minneapolis (MSP) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1727 Rochester (ROC) 12:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 697 Boston (BOS) 12:50 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1717 Charlotte (CLT) 12:56 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1640 Atlanta 12:57 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2054 Cleveland (CLE) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 916 Montego Bay 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 283 Fort Lauderdale (FLL) 12:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 760 Atlanta 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1676 Cincinnati (CVG) 12:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 327 Houston (IAH) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1609 Cancun 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 299 Raleigh/Durham (RDU) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 335 Columbus (CMH) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1932 Manchester (MHT) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3991 Phoenix (PHX) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 739 Nashville (BNA) 12:40 planerad
Embraer RJ145 LATAM Airlines Brasil JJ 2153 New York (JFK) 12:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 675 Dallas 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2110 Tampa 12:55 planerad

13:00 18.01.2019

+4°C   Vindar: 2 m/s @ 283°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 236 Detroit (DTW) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 390 Pittsburgh (PIT) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 740 Columbus (CMH) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 779 Miami 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1068 Cleveland (CLE) 13:10 planerad
Southwest Airlines WN 1247 Nashville (BNA) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 569 Phoenix (PHX) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2011 Fort Lauderdale (FLL) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 302 Fort Myers (RSW) 13:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2127 Boston (BOS) 13:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1432 Manchester (MHT) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1512 West Palm Beach (PBI) 13:40 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2267 Tampa (TPA) 13:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1966 Houston (HOU) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 252 West Palm Beach (PBI) 13:35 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1717 Charlotte (CLT) 13:41 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1640 Atlanta 13:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1727 Orlando (MCO) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 697 Charleston (CHS) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 779 Chicago (MDW) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 236 Oakland (OAK) 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 390 Fort Lauderdale (FLL) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 740 Charlotte (CLT) 13:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 835 Tampa (TPA) 13:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2011 Detroit (DTW) 13:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 302 Boston (BOS) 13:55 planerad

14:00 18.01.2019

+4°C   Vindar: 2 m/s @ 283°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 887 Raleigh/Durham (RDU) 14:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 186 Orlando (MCO) 14:08 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5279 Cincinnati (CVG) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2004 Fort Lauderdale (FLL) 14:15 planerad
Southwest Airlines WN 2167 Chicago (MDW) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 493 San Diego (SAN) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 128 Norfolk 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2200 Hartford (BDL) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 407 Cincinnati (CVG) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 874 Tampa (TPA) 14:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2368 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1277 Louisville (SDF) 14:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 413 Charlotte (CLT) 14:41 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2580 Chicago (ORD) 14:47 planerad
Southwest Airlines WN 770 Denver (DEN) 14:50 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 3464 New York (JFK) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1160 Orlando (MCO) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1068 Fort Myers (RSW) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 569 Phoenix 14:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 126 Boston (BOS) 14:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1434 Portland (PWM) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1512 Birmingham (BHM) 14:20 planerad
Southwest Airlines WN 495 New Orleans 14:20 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2868 Cincinnati (CVG) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 887 Norfolk (ORF) 14:40 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2672 Minneapolis (MSP) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2004 Indianapolis 14:55 planerad

15:00 18.01.2019

+4°C   Vindar: 2 m/s @ 283°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 7 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1866 Charleston (CHS) 15:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2987 Atlanta 15:07 planerad
Southwest Airlines WN 1088 Las Vegas (LAS) 15:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2074 Oakland (OAK) 15:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 752 Denver (DEN) 15:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2096 Oklahoma City (OKC) 15:20 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 655 Hagerstown 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2238 Memphis (MEM) 15:25 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8122 Montréal (YUL) 15:26 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 922 Seattle (SEA) 15:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2660 Detroit (DTW) 15:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1197 Los Angeles (LAX) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1973 Fort Myers (RSW) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 580 Albuquerque (ABQ) 15:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1927 Boston (BOS) 15:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 950 New Orleans (MSY) 15:41 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 876 Johnstown 15:45 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1115 Salt Lake City (SLC) 15:49 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia (PHL) 15:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Fort Lauderdale (FLL) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 9 min.
Southwest Airlines WN 2167 San Diego (SAN) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 407 Denver (DEN) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 874 Providence 15:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 187 Orlando (MCO) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1277 Hartford (BDL) 15:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2368 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 128 Dallas (DAL) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 494 Las Vegas (LAS) 15:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 413 Charlotte (CLT) 15:22 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2685 New York 15:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2580 Chicago (ORD) 15:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1161 Houston (HOU) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 712 West Palm Beach (PBI) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1866 Louisville (SDF) 15:40 planerad
Southwest Airlines WN 770 Fort Lauderdale (FLL) 15:40 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 656 Hagerstown 15:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Air France AF 2371 Atlanta 15:51 planerad

16:00 18.01.2019

+4°C   Vindar: 2 m/s @ 283°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 3 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 207 Tampa (TPA) 16:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5344 Raleigh/Durham (RDU) 16:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1687 Charlotte (CLT) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 457 Boston (BOS) 16:05 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1382 Savannah (SAV) 16:07 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1931 Phoenix (PHX) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1562 Orlando (MCO) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1071 Jacksonville (JAX) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1608 Cancun 16:15 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7504 Toronto (YYZ) 16:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 St Louis (STL) 16:20 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2997 Houston (IAH) 16:25 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1528 Houston (IAH) 16:25 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3103 Middle Georgia Regional Airport 16:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 275 Miami (MIA) 16:36 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2294 Orlando (MCO) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 704 Manchester (MHT) 16:40 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2123 Chicago (ORD) 16:50 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 729 Chicago (ORD) 16:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1709 Chicago (MDW) 16:55 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2617 Atlanta 16:56 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ Air Canada AC 8119 Montréal (YUL) 16:00 planerad
Southwest Airlines WN 1088 Tampa (TPA) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2096 Chicago (MDW) 16:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2074 Orlando (MCO) 16:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1526 Boston (BOS) 16:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1411 Houston (IAH) 16:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2660 Detroit (DTW) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1197 Manchester (MHT) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1973 Fort Myers 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2238 Columbus (CMH) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 580 Raleigh/Durham (RDU) 16:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia (PHL) 16:26 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5344 Raleigh/Durham (RDU) 16:27 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 877 Johnstown 16:30 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1115 Salt Lake City (SLC) 16:35 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 935 New Orleans (MSY) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Columbus 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 207 Buffalo (BUF) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1687 El Paso 16:50 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1383 Savannah (SAV) 16:52 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7505 Toronto (YYZ) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1529 Fort Lauderdale (FLL) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1563 Pittsburgh (PIT) 16:55 planerad

17:00 18.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 280°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 10 min.
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 955 Lancaster 17:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 402 Charlotte (CLT) 17:04 planerad
Airbus A321 WOW Air WW 117 Reykjavík (KEF) 17:05 planerad
Embraer RJ145 LATAM Airlines Brasil JJ 2274 New York (JFK) 17:14 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 409 Morgantown 17:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1498 Miami 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 334 Columbus (CMH) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 907 Montego Bay 17:25 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 581 Dubois 17:30 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1126 San Francisco (SFO) 17:30 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2193 Cincinnati (CVG) 17:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Buffalo (BUF) 17:40 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 657 Hagerstown 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2196 Cleveland (CLE) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 455 Nashville (BNA) 17:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1030 Cancun 17:55 planerad
Southwest Airlines WN 1150 Denver (DEN) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 469 Cincinnati (CVG) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 765 Seattle (SEA) 17:00 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3104 Middle Georgia Regional Airport 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2269 Boston (BOS) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 457 Orlando (MCO) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 552 Nashville (BNA) 17:05 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 956 Lancaster 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 704 Cleveland (CLE) 17:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 275 Miami (MIA) 17:28 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 473 Chicago (ORD) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2294 Kansas City 17:35 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 410 Morgantown 17:40 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Virgin Atlantic VS 2534 Atlanta 17:40 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3766 Chicago (ORD) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1709 Tampa (TPA) 17:50 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 582 Dubois 17:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 402 Charlotte (CLT) 17:55 planerad

18:00 18.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 280°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1232 Orlando (MCO) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1327 Denver (DEN) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2285 Portland (PWM) 18:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 454 Montego Bay 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2005 Albany 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2124 Chicago (MDW) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 681 Hartford (BDL) 18:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1185 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1001 Detroit (DTW) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1760 Pittsburgh (PIT) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 497 Orlando 18:10 planerad
Southwest Airlines WN 1515 Dallas (DAL) 18:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2009 Atlanta 18:26 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4861 Philadelphia (PHL) 18:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 820 West Palm Beach (PBI) 18:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 782 Orlando (MCO) 18:43 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 216 Houston (IAH) 18:44 planerad
Boeing 787-8 British Airways BA 229 London (LHR) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1284 Los Angeles (LAX) 18:50 planerad
Southwest Airlines WN 2132 Phoenix 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 Fort Lauderdale (FLL) 18:50 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2063 San Francisco (SFO) 18:56 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 406 Fort Lauderdale (FLL) 18:00 planerad
Airbus A321 WOW Air WW 118 Reykjavík (KEF) 18:05 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2827 New York 18:13 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 658 Hagerstown 18:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1498 Orlando (MCO) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Chicago (MDW) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2196 Cleveland 18:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 623 Denver 18:25 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1127 San Francisco (SFO) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2285 St Louis (STL) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 456 Buffalo (BUF) 18:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1185 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 102 Kansas City (MCI) 18:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1232 Austin (AUS) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1760 Charleston (CHS) 18:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 681 Fort Myers (RSW) 18:55 planerad

19:00 18.01.2019

+4°C   Vindar: 1 m/s @ 280°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 5 - 12 min.
Bombardier CRJ Air France AF 2173 New York 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1773 Tampa (TPA) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 806 San Francisco (SFO) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1429 Fort Myers (RSW) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2191 Raleigh/Durham (RDU) 19:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 414 Fort Lauderdale (FLL) 19:11 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2258 Houston (HOU) 19:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1733 Charlotte (CLT) 19:18 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 861 Johnstown 19:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2187 San Juan Bautista 19:30 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 1999 Detroit (DTW) 19:31 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1027 Boston (BOS) 19:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 466 St. Louis 19:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1610 Cancun 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1869 Louisville (SDF) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 202 Orlando (MCO) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3599 New Orleans (MSY) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 473 Manchester (MHT) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 812 Punta Cana (PUJ) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 22
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2005 Kansas City (MCI) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2124 Nashville (BNA) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 497 Raleigh/Durham (RDU) 19:00 planerad
Southwest Airlines WN 1151 Norfolk (ORF) 19:05 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Virgin Atlantic VS 1976 Atlanta 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1441 Boston (BOS) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 645 Jacksonville (JAX) 19:10 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4861 Philadelphia (PHL) 19:13 planerad
Southwest Airlines WN 1516 New Orleans (MSY) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 823 West Palm Beach (PBI) 19:15 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1030 Boston (BOS) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 Charlotte (CLT) 19:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5288 Cincinnati (CVG) 19:31 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 782 Detroit (DTW) 19:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1285 Houston (HOU) 19:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 667 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1429 Hartford (BDL) 19:45 planerad
Southwest Airlines WN 2132 Phoenix 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2191 Louisville (SDF) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 806 San Antonio (SAT) 19:50 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 115 Denver (DEN) 19:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1733 Charlotte (CLT) 19:58 planerad

20:00 18.01.2019

-2°C   Vindar: 2 m/s @ 282°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 214 Buffalo (BUF) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 970 Montego Bay 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1921 West Palm Beach (PBI) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5559 Aruba 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1892 Fort Lauderdale (FLL) 20:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2015 Atlanta 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1595 Jacksonville (JAX) 20:30 planerad
Southwest Airlines WN 1939 San Antonio (SAT) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 858 Dallas (DAL) 20:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 556 Atlanta 20:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2169 Hartford (BDL) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2261 Kansas City (MCI) 20:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 830 Fort Myers (RSW) 20:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 614 Minneapolis (MSP) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1887 Boston (BOS) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2293 Milwaukee (MKE) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6399 Austin (AUS) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1560 Norfolk (ORF) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1677 Minneapolis (MSP) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 279 Charleston (CHS) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2128 Phoenix (PHX) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2272 Raleigh/Durham (RDU) 20:55 planerad
Southwest Airlines WN 347 Los Angeles (LAX) 20:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 6 - 15 min.
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 862 Johnstown 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1774 Fort Lauderdale (FLL) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2258 Orlando (MCO) 20:05 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1326 Boston (BOS) 20:11 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 443 Fort Lauderdale (FLL) 20:11 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2187 Minneapolis (MSP) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 466 Manchester (MHT) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1869 Dallas (DAL) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 473 Milwaukee (MKE) 20:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5034 Tampa (TPA) 20:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 202 Denver (DEN) 20:40 planerad
Boeing 787-8 British Airways BA 228 London (LHR) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 214 Fort Myers (RSW) 20:55 planerad

21:00 18.01.2019

-2°C   Vindar: 2 m/s @ 282°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1410 Nashville (BNA) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1814 Chicago (MDW) 21:05 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2129 Chicago (ORD) 21:06 planerad
Boeing 757-300 United Airlines UA 597 Chicago (ORD) 21:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 896 Atlanta 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2288 Denver (DEN) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 585 St Louis (STL) 21:30 planerad
Bombardier CRJ Air France AF 2850 New York 21:31 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2576 Chicago (ORD) 21:32 planerad
Southwest Airlines WN 963 Orlando (MCO) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1318 Fort Lauderdale (FLL) 21:50 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 35 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1921 Miami 21:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 559 Atlanta 21:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 614 Orlando (MCO) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1560 Orlando 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6399 Boston (BOS) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1711 Cincinnati (CVG) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2128 Norfolk (ORF) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2272 Reno 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 548 Cleveland (CLE) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1493 Hartford (BDL) 21:50 planerad
Southwest Airlines WN 347 Portland (PWM) 21:50 planerad
Southwest Airlines WN 551 Raleigh/Durham (RDU) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1410 Rochester (ROC) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1922 Nashville (BNA) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 287 Buffalo (BUF) 21:55 planerad

22:00 18.01.2019

-2°C   Vindar: 2 m/s @ 282°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 28

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 365 Fort Myers (RSW) 22:08 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1800 Charlotte 22:12 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7506 Toronto (YYZ) 22:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 15 Tampa (TPA) 22:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 204 Las Vegas (LAS) 22:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 644 Atlanta 22:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1835 Boston (BOS) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2243 Chicago (MDW) 22:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 581 Orlando (MCO) 22:45 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1427 Boston (BOS) 22:50 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2288 Pittsburgh (PIT) 22:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4330 Providence 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1470 Detroit (DTW) 22:25 planerad
Southwest Airlines WN 963 Manchester (MHT) 22:30 planerad

23:00 18.01.2019

-5°C   Vindar: 2 m/s @ 326°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Fort Lauderdale (FLL) 23:04 planerad
Southwest Airlines WN 2262 Fort Lauderdale (FLL) 23:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1027 Boston (BOS) 23:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 706 Denver (DEN) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2248 Houston (HOU) 23:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1607 Detroit (DTW) 23:31 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 715 Charlotte (CLT) 23:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 968 Chicago (ORD) 23:35 planerad
Boeing 737-800 Air New Zealand NZ 2995 Houston (IAH) 23:39 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1851 Houston (IAH) 23:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1307 Phoenix (PHX) 23:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 695 Boston 23:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 505 Dallas (DAL) 23:50 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2745 Minneapolis (MSP) 23:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2229 Fort Lauderdale (FLL) 23:55 planerad
Boeing 737-800 LATAM Airlines Brasil JJ 2300 Miami (MIA) 23:59 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 625 Orlando (MCO) 23:59 planerad

00:00 19.01.2019

-5°C   Vindar: 2 m/s @ 326°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 15 - 21 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 177 Tampa (TPA) 00:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 538 Orlando (MCO) 00:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2003 Atlanta 00:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 122 Houston (HOU) 00:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2251 Dallas-Fort Worth (DFW) 00:36 planerad

01:00 19.01.2019

-5°C   Vindar: 2 m/s @ 326°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

02:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 2 m/s @ 337°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

03:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 2 m/s @ 337°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

04:00 19.01.2019

-6°C   Vindar: 2 m/s @ 337°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 35 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 116 Denver (DEN) 04:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 740 Los Angeles 04:50 planerad

05:00 19.01.2019

-4°C   Vindar: 2 m/s @ 4°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 Spirit Airlines NK 128 Los Angeles 05:30 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 26 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1183 Miami (MIA) 05:04 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1426 Boston (BOS) 05:30 planerad

06:00 19.01.2019

-4°C   Vindar: 2 m/s @ 4°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 45 min.
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 378 San Diego (SAN) 06:10 planerad
Southwest Airlines WN 4164 Norfolk (ORF) 06:55 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 13 min.
Bombardier CRJ China Southern Airlines CZ 1271 New York (JFK) 06:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2033 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2092 Houston (IAH) 06:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 377 San Diego (SAN) 06:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1028 Boston (BOS) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1605 Cancun 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2690 Orlando (MCO) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2751 Tampa (TPA) 06:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2743 Chicago (MDW) 06:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1670 Charlotte (CLT) 06:28 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 564 Phoenix (PHX) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2601 Dallas (DAL) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3030 Atlanta 06:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2055 San Francisco (SFO) 06:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2684 Phoenix (PHX) 06:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Fort Lauderdale (FLL) 06:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1403 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2706 St Louis (STL) 06:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2724 Denver (DEN) 06:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5104 Providence 06:55 planerad

07:00 19.01.2019

-4°C   Vindar: 2 m/s @ 4°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 04, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2807 Columbus (CMH) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3889 Manchester (MHT) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3077 Detroit (DTW) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1955 Albany 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4340 Pittsburgh (PIT) 07:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 696 Las Vegas (LAS) 07:14 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2560 Boston 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2608 Buffalo (BUF) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5562 Providence 07:15 planerad
Southwest Airlines WN 4391 Portland 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3413 Islip 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2597 Rochester (ROC) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2847 Cincinnati (CVG) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2774 Cleveland (CLE) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5067 Hartford (BDL) 07:30 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 969 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 270 Denver (DEN) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5526 Orlando (MCO) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2653 Fort Lauderdale (FLL) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2717 Houston (HOU) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 739 Los Angeles (LAX) 07:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 691 Las Vegas (LAS) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2515 Tampa (TPA) 07:50 planerad

08:00 19.01.2019

-3°C   Vindar: 2 m/s @ 51°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 04, 10

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 3 - 5 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 554 Atlanta 08:43 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5293 Cincinnati (CVG) 08:44 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1025 Boston (BOS) 08:45 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 481 Morgantown 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4396 Providence 08:55 planerad

AVÅGENDE — 35
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2022 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2680 Minneapolis (MSP) 08:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 141 Los Angeles (LAX) 08:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1604 Los Angeles (LAX) 08:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 635 Chicago (ORD) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1955 Fort Lauderdale (FLL) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2608 Orlando (MCO) 08:05 planerad
Southwest Airlines WN 4391 Las Vegas (LAS) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2597 Raleigh/Durham (RDU) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2811 Norfolk (ORF) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5067 Fort Myers (RSW) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3413 Milwaukee (MKE) 08:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 761 Minneapolis (MSP) 08:20 planerad
Southwest Airlines WN 2657 Los Angeles (LAX) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2847 Detroit (DTW) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3085 Columbus (CMH) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4339 Miami 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2731 Nashville (BNA) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2774 Louisville (SDF) 08:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 809 Liberia 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 841 Punta Cana (PUJ) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1804 Aruba 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2563 West Palm Beach (PBI) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2753 San Juan Bautista 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3219 New Orleans (MSY) 08:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 364 Fort Myers (RSW) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2671 Cincinnati (CVG) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2740 Boston (BOS) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2762 Charleston (CHS) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 959 Montego Bay 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5486 Charlotte 08:40 planerad
Southwest Airlines WN 2683 San Diego (SAN) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2698 Birmingham (BHM) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2660 Jacksonville (JAX) 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 602 San Jose 08:50 planerad

09:00 19.01.2019

-3°C   Vindar: 2 m/s @ 51°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 04, 10

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3101 Middle Georgia Regional Airport 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3167 Fort Lauderdale (FLL) 09:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 387 Chicago (ORD) 09:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3882 Manchester (MHT) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 676 Fort Myers (RSW) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3708 Orlando (MCO) 09:15 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5018 Charlotte (CLT) 09:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2341 Atlanta 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4423 Raleigh/Durham (RDU) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3401 Indianapolis 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4589 Louisville (SDF) 09:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 781 Detroit (DTW) 09:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2494 Nashville (BNA) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3285 Houston (HOU) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5443 St Louis (STL) 09:35 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 410 Fort Lauderdale (FLL) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5510 Charleston (CHS) 09:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1965 Albany 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3770 Chicago (MDW) 09:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2542 Boston (BOS) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5131 Minneapolis (MSP) 09:55 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4891 Philadelphia 09:56 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 431 Detroit (DTW) 09:00 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2393 New York (JFK) 09:10 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 482 Morgantown 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2575 Hartford (BDL) 09:25 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3102 Middle Georgia Regional Airport 09:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1025 Boston 09:40 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 453 Montego Bay 09:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4396 Orlando (MCO) 09:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 557 Atlanta (ATL) 09:45 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5018 Charlotte (CLT) 09:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2343 Atlanta (ATL) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4423 Raleigh 09:55 planerad

10:00 19.01.2019

-3°C   Vindar: 2 m/s @ 51°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 04, 10

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1392 Kansas City (MCI) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2781 Dallas (DAL) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3990 New Orleans (MSY) 10:00 planerad
Bombardier CRJ China Southern Airlines CZ 1270 New York 10:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3446 Jacksonville (JAX) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3969 Milwaukee (MKE) 10:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 755 Atlanta 10:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2415 Charlotte (CLT) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4176 West Palm Beach (PBI) 10:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5298 Tampa (TPA) 10:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2652 Detroit (DTW) 10:27 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 872 Johnstown 10:30 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3326 Chicago (ORD) 10:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3201 Fort Lauderdale (FLL) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4410 Orlando (MCO) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 8 - 15 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1272 Cancun 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4589 Fort Myers (RSW) 10:00 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7503 Toronto (YYZ) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1619 Cancun 10:05 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 2124 Chicago (ORD) 10:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 566 Chicago (ORD) 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3401 Indianapolis 10:15 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 609 Charlotte (CLT) 10:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 781 Orlando (MCO) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1824 Aruba 10:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1867 Nassau 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3285 West Palm Beach (PBI) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3770 Orlando (MCO) 10:35 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4891 Philadelphia (PHL) 10:37 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 305 Fort Lauderdale (FLL) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2415 Charlotte 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2758 Tampa 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3446 Portland (PWM) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4918 Detroit 10:55 planerad

Andra datum

January, 2019

18