Baltimore/Washington Thurgood Marshall, Baltimore (BWI / KBWI)

Planespotter’s tidtabell

16:00 29.01.2020

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 340°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1310 m   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 3 - 9 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 3957 Jacksonville (JAX) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 647 New Orleans (MSY) 16:15 planerad
Airbus A320 Spirit NK 554 Atlanta (ATL) 16:16 planerad
Airbus A320 Frontier F9 226 Denver (DEN) 16:19 planerad
Airbus A319 American AA 2719 Charlotte (CLT) 16:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1199 Raleigh/Durham (RDU) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 165 Las Vegas 16:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8818 Toronto (YYZ) 16:39 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2996 Detroit (DTW) 16:42 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1586 Dallas (DAL) 16:45 planerad
Airbus A319 United UA 729 Dallas 16:48 planerad
Boeing 737-800 United UA 752 Denver (DEN) 16:53 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 527 Las Vegas (LAS) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 857 Tampa (TPA) 16:00 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 126 Boston (BOS) 16:06 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia (PHL) 16:09 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5199 Raleigh/Durham (RDU) 16:09 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 716 Buffalo (BUF) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2551 Raleigh/Durham (RDU) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1029 San Juan (SJU) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1102 Pittsburgh (PIT) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 428 Boston (BOS) 16:25 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 160 Lancaster 16:25 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3187 Chicago (ORD) 16:29 planerad
Airbus A319 United UA 1411 Houston (IAH) 16:30 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 877 Johnstown (JST) 16:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1310 Fort Myers (RSW) 16:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1859 San Antonio (SAT) 16:35 planerad
Airbus A319 Spirit NK 935 New Orleans (MSY) 16:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3957 Cleveland (CLE) 16:50 planerad
Airbus A320 Spirit NK 2090 Fort Lauderdale (FLL) 16:51 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1189 Salt Lake City (SLC) 16:55 planerad

17:00 29.01.2020

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 340°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1310 m   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 3 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 113 Tampa (TPA) 17:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta (ATL) 17:01 planerad
Boeing 737-800 American AA 275 Miami (MIA) 17:03 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2239 Denver (DEN) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 496 Greenville (GSP) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2167 Chicago (MDW) 17:10 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 109 Morgantown 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 907 Montego Bay (MBJ) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 940 Fort Lauderdale (FLL) 17:15 planerad
Embraer RJ145 American AA 3796 New York (JFK) 17:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1379 Minneapolis (MSP) 17:23 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 236 Dubois 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1270 Austin (AUS) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 334 Orlando (MCO) 17:30 planerad
Airbus A320 Frontier F9 1242 Orlando (MCO) 17:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1211 Nashville (BNA) 17:35 planerad
Boeing 737-800 N78501 United UA 2063 San Francisco (SFO) 17:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1793 Las Vegas (LAS) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 979 Oklahoma City (OKC) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1189 Portland (PWM) 17:55 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 114 San Juan (SJU) 17:57 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 4 - 8 min.
Boeing 737-900 Alaska AS 765 Seattle (SEA) 17:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 227 Denver (DEN) 17:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1199 Fort Lauderdale (FLL) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 653 Orlando (MCO) 17:05 planerad
Airbus A319 American AA 2719 Charlotte (CLT) 17:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 165 Boston (BOS) 17:10 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8819 Toronto (YYZ) 17:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1299 Minneapolis (MSP) 17:22 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1242 Dallas (DAL) 17:30 planerad
Airbus A319 United UA 473 Chicago (ORD) 17:35 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 110 Morgantown 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 496 Tampa (TPA) 17:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2167 Nashville (BNA) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 113 Manchester (MHT) 17:50 planerad
Embraer RJ145 American AA 3766 Chicago (ORD) 17:52 planerad
Boeing 737-800 American AA 275 Miami (MIA) 17:54 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 237 Dubois 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 940 Raleigh/Durham (RDU) 17:55 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1271 Atlanta (ATL) 17:59 planerad

18:00 29.01.2020

+8°C   Vindar: 4 m/s @ 340°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1310 m   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 24
Väntningstid 4 - 7 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 164 Albany (ALB) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1355 Cleveland (CLE) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6299 Grand Rapids (GRR) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1296 Rochester (ROC) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2122 Charleston (CHS) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2417 Buffalo (BUF) 18:10 planerad
Boeing 737-800 American AA 1185 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:11 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 609 Hartford (BDL) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 860 Miami 18:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1646 San Juan (SJU) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 277 Pittsburgh (PIT) 18:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2185 Charlotte (CLT) 18:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1707 Charlotte (CLT) 18:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1320 Fort Myers (RSW) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1608 Cancún (CUN) 18:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5406 Cincinnati (CVG) 18:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1532 Norfolk (ORF) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 310 Orlando (MCO) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 472 Tampa (TPA) 18:35 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 216 Houston (IAH) 18:42 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 875 Atlanta (ATL) 18:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2353 Phoenix (PHX) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2044 West Palm Beach (PBI) 18:50 planerad
Boeing 787-8 G-ZBKA British Airways BA 229 London (LHR) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 6 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 477 Denver (DEN) 18:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1769 Detroit (DTW) 18:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 334 Buffalo (BUF) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1270 Providence (PVD) 18:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1243 Orlando (MCO) 18:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1211 Fort Lauderdale (FLL) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 979 Orlando (MCO) 18:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1189 Norfolk (ORF) 18:35 planerad
Boeing 737-800 United UA 2059 San Francisco (SFO) 18:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1793 Las Vegas 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 164 Albany 18:50 planerad

19:00 29.01.2020

+4°C   Vindar: 4 m/s @ 6°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5328 New York (JFK) 19:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 236 Atlanta 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1086 Fort Lauderdale (FLL) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1240 Dallas (DAL) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1171 Providence (PVD) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1196 Raleigh/Durham (RDU) 19:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1293 Orlando (MCO) 19:30 planerad
Airbus A321 American AA 2477 Charlotte (CLT) 19:32 planerad
Airbus A320 Spirit NK 782 Orlando (MCO) 19:33 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1027 Boston (BOS) 19:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 842 Punta Cana (PUJ) 19:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1495 Cincinnati (CVG) 19:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 414 Fort Lauderdale (FLL) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1745 Columbus (CMH) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 106 Boston (BOS) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 26
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 Austin (AUS) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4939 Hartford (BDL) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6299 Boston (BOS) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2122 Milwaukee (MKE) 19:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4921 New York 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 609 Hartford 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 726 Los Angeles (LAX) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5745 Chicago (MDW) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1646 San Antonio (SAT) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1320 Austin (AUS) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1297 Raleigh/Durham (RDU) 19:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2185 Charlotte (CLT) 19:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 472 Dallas (DAL) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2790 Jacksonville (JAX) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 421 Minneapolis (MSP) 19:20 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 875 Atlanta (ATL) 19:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1532 Charlotte (CLT) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1587 Fort Lauderdale (FLL) 19:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1657 Phoenix (PHX) 19:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5004 Cincinnati (CVG) 19:35 planerad
Airbus A319 Spirit NK 667 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2470 Orlando (MCO) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1086 St Louis (STL) 19:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 836 Nashville (BNA) 19:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1171 Houston (HOU) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1240 Fort Myers (RSW) 19:55 planerad

20:00 29.01.2020

+4°C   Vindar: 4 m/s @ 6°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2413 Atlanta 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 970 Montego Bay (MBJ) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1357 Fort Myers (RSW) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1805 Oranjestad (AUA) 20:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1158 Tampa (TPA) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1003 Milwaukee (MKE) 20:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1635 Salt Lake City (SLC) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 489 Manchester (MHT) 20:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1044 Nashville (BNA) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 127 Fort Lauderdale (FLL) 20:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2341 Denver (DEN) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1694 Los Angeles (LAX) 20:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 154 West Palm Beach (PBI) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2049 Houston (HOU) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 801 Minneapolis (MSP) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 28 San Antonio (SAT) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 508 Kansas City (MCI) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5539 Raleigh/Durham (RDU) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 6573 Orlando (MCO) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 448 Chicago (MDW) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1925 Fort Myers 20:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 443 Fort Lauderdale (FLL) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1293 Boston (BOS) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1692 Louisville (SDF) 20:15 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1326 Boston (BOS) 20:17 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1495 San Diego (SAN) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1745 West Palm Beach (PBI) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 106 Denver (DEN) 20:35 planerad
Boeing 787-8 British Airways BA 228 London (LHR) 20:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1358 Fort Lauderdale (FLL) 20:40 planerad

21:00 29.01.2020

+4°C   Vindar: 4 m/s @ 6°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 8 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1656 Boston (BOS) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2318 New Orleans (MSY) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 830 Norfolk (ORF) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 845 St Louis (STL) 21:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1271 Providence (PVD) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1610 Cancún (CUN) 21:25 planerad
Boeing 737-900 United UA 597 Chicago (ORD) 21:30 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1625 Atlanta (ATL) 21:40 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3255 Chicago (ORD) 21:43 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8820 Toronto (YYZ) 21:49 planerad
Airbus A321 American AA 1800 Charlotte (CLT) 21:59 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 130 Tampa (TPA) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1683 Boston (BOS) 21:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1044 Las Vegas (LAS) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1379 Kansas City (MCI) 21:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5443 Atlanta 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5539 Nashville (BNA) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1656 Chicago (MDW) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5775 Islip 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 448 Cleveland (CLE) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1925 Pittsburgh (PIT) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 845 Norfolk (ORF) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5710 Providence (PVD) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1523 Buffalo (BUF) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1271 Detroit (DTW) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3350 Manchester (MHT) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1562 Rochester (ROC) 21:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 830 Albany (ALB) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1092 Hartford (BDL) 21:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1194 Portland (PWM) 21:55 planerad

22:00 29.01.2020

+2°C   Vindar: 4 m/s @ 11°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 40 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4781 Philadelphia (PHL) 22:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4793 New York 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2456 Orlando (MCO) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1290 Boston (BOS) 22:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 327 Boston (BOS) 22:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1714 Fort Lauderdale (FLL) 22:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 186 Las Vegas (LAS) 22:55 planerad
Airbus A320 NEO Spirit Airlines NK 1353 Nashville (BNA) 22:58 planerad

23:00 29.01.2020

+2°C   Vindar: 4 m/s @ 11°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 Spirit Airlines NK 240 Fort Lauderdale (FLL) 23:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1480 Nashville (BNA) 23:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 263 Tampa (TPA) 23:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1924 Atlanta 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 331 Orlando (MCO) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 883 Chicago (MDW) 23:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1923 Denver (DEN) 23:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 365 Fort Myers (RSW) 23:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 676 San Francisco 23:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 690 Minneapolis (MSP) 23:50 planerad
Airbus A319 American AA 2799 Charlotte (CLT) 23:52 planerad
Boeing 737-900 United UA 1851 Houston (IAH) 23:56 planerad

00:00 30.01.2020

+2°C   Vindar: 4 m/s @ 11°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 192 Dallas (DAL) 00:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5530 Orlando (MCO) 00:10 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2530 Detroit (DTW) 00:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6555 Fort Lauderdale (FLL) 00:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1852 Houston (HOU) 00:25 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2679 Atlanta (ATL) 00:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1507 San Diego (SAN) 00:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 204 Los Angeles (LAX) 00:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 997 Phoenix (PHX) 00:35 planerad
Airbus A321 American AA 2493 Miami (MIA) 00:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2431 Las Vegas (LAS) 00:45 planerad

01:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 14°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

02:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 14°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

03:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 3 m/s @ 14°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33L, 33R

04:00 30.01.2020

0°C   Vindar: 4 m/s @ 25°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10, 33L, 33R

05:00 30.01.2020

0°C   Vindar: 4 m/s @ 25°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 17 min.
Airbus A319 Spirit NK 128 Los Angeles (LAX) 05:23 planerad
Boeing 737-900 Alaska AS 740 Los Angeles (LAX) 05:40 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 20 - 25 min.
Airbus A321 American AA 1183 Miami (MIA) 05:01 planerad
Airbus A319 American AA 218 Charlotte (CLT) 05:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2641 Atlanta (ATL) 05:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8815 Toronto (YYZ) 05:50 planerad

06:00 30.01.2020

0°C   Vindar: 4 m/s @ 25°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10, 33L, 33R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 United UA 1701 Los Angeles (LAX) 06:41 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 7 min.
Airbus A320 United UA 2092 Houston (IAH) 06:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4923 New York 06:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1937 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 301 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5766 Orlando (MCO) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 270 Fort Lauderdale (FLL) 06:10 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4726 Philadelphia (PHL) 06:12 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 270 Denver (DEN) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 641 San Diego (SAN) 06:20 planerad
Airbus A321 American AA 2670 Charlotte (CLT) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2193 Houston (HOU) 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1499 New Orleans (MSY) 06:25 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1339 Atlanta (ATL) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 255 Dallas (DAL) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2178 Los Angeles (LAX) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 897 Columbus (CMH) 06:35 planerad
Boeing 737-900 United UA 635 Chicago (ORD) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1349 Fort Myers (RSW) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1111 Manchester (MHT) 06:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 1403 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2120 Chicago (MDW) 06:55 planerad

07:00 30.01.2020

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 45°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1190 Norfolk (ORF) 07:15 planerad
Airbus A320 Spirit NK 696 Las Vegas (LAS) 07:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3045 Hartford (BDL) 07:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 915 Islip 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1298 Rochester (ROC) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1539 Cincinnati (CVG) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1592 Albany (ALB) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1221 Providence (PVD) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1651 Buffalo (BUF) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1474 Portland (PWM) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1773 Boston (BOS) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 920 Manchester (MHT) 07:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5786 Cleveland (CLE) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 5800 Atlanta (ATL) 07:00 planerad
Airbus A320 NEO Spirit NK 1352 Nashville (BNA) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1065 West Palm Beach (PBI) 07:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 169 Las Vegas (LAS) 07:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska AS 739 Los Angeles (LAX) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 375 Tampa (TPA) 07:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1367 Boston (BOS) 07:20 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3257 Chicago (ORD) 07:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1336 Phoenix (PHX) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1154 Buffalo (BUF) 07:25 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2159 Minneapolis (MSP) 07:25 planerad
Airbus A320 Spirit NK 364 Fort Myers (RSW) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 427 Fort Lauderdale (FLL) 07:40 planerad
Airbus A320 Spirit NK 691 Las Vegas (LAS) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1668 Orlando (MCO) 07:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2834 Atlanta (ATL) 07:45 planerad
Boeing 737-900 United UA 723 Los Angeles (LAX) 07:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3945 Providence (PVD) 07:55 planerad

08:00 30.01.2020

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 45°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1326 Tampa (TPA) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 944 Atlanta 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2362 Orlando (MCO) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 938 Pittsburgh (PIT) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5685 Chicago (MDW) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1169 West Palm Beach (PBI) 08:30 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2504 Savannah (SAV) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1031 Columbus (CMH) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 910 Charleston (CHS) 08:35 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5158 Cincinnati (CVG) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 424 Boston (BOS) 08:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 387 Chicago (ORD) 08:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 855 St Louis (STL) 08:50 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 103 Morgantown (MGW) 08:55 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 229 Dubois 08:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 21 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1226 Boston (BOS) 08:00 planerad
Airbus A321 American AA 609 Charlotte (CLT) 08:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1474 Cincinnati (CVG) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1773 Detroit (DTW) 08:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1306 Fort Myers (RSW) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1804 Oranjestad (AUA) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 920 Charlotte (CLT) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1191 Portland (PWM) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2021 Albuquerque (ABQ) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1593 Boston (BOS) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 811 Punta Cana (PUJ) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5786 Hartford (BDL) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1222 Raleigh/Durham (RDU) 08:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1696 Louisville (SDF) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1326 Memphis (MEM) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1152 San Antonio (SAT) 08:50 planerad
Airbus A320 Spirit NK 119 San Juan (SJU) 08:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2179 Austin (AUS) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5685 Jacksonville (JAX) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 944 St Louis (STL) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1607 Cancún (CUN) 08:55 planerad

09:00 30.01.2020

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 45°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 4 - 10 min.
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3101 Middle Georgia Regional Airport 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1098 Nashville (BNA) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1195 Detroit (DTW) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 146 Indianapolis 09:00 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 153 Lancaster 09:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1737 Detroit (DTW) 09:12 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8816 Toronto (YYZ) 09:19 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2711 Atlanta 09:23 planerad
Boeing 737-800 American AA 1227 Charlotte (CLT) 09:27 planerad
Airbus A320 Spirit NK 781 Detroit (DTW) 09:29 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5183 Raleigh/Durham (RDU) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5450 Hartford (BDL) 09:30 planerad
Embraer RJ145 American AA 4763 Philadelphia 09:32 planerad
Airbus A321 Spirit NK 410 Fort Lauderdale (FLL) 09:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 973 Islip 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1512 Jacksonville (JAX) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2245 Raleigh/Durham (RDU) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 838 Charlotte (CLT) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1477 Dallas (DAL) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 523 Milwaukee (MKE) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 979 Atlanta (ATL) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2362 Milwaukee (MKE) 09:05 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4925 New York (JFK) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1031 Oklahoma City (OKC) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 910 Tampa (TPA) 09:15 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 104 Morgantown (MGW) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1169 Denver (DEN) 09:20 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2505 Savannah (SAV) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 906 Montego Bay (MBJ) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 855 West Palm Beach (PBI) 09:25 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 154 Lancaster 09:30 planerad
Embraer RJ145 Corporate Flight Management LF 3102 Middle Georgia Regional Airport 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 424 Los Angeles (LAX) 09:30 planerad
Airbus A320 Spirit NK 4 Atlanta (ATL) 09:31 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 231 Dubois 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 146 Charleston (CHS) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1098 Norfolk (ORF) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1195 Fort Lauderdale (FLL) 09:40 planerad
Airbus A321 Spirit NK 453 Montego Bay (MBJ) 09:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1737 Detroit (DTW) 09:52 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8817 Toronto (YYZ) 09:55 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5346 Raleigh/Durham (RDU) 09:56 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4763 Philadelphia (PHL) 09:57 planerad

10:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 57°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 19
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1162 Austin (AUS) 10:00 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 2986 Chicago (ORD) 10:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1725 Fort Myers (RSW) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5693 Kansas City (MCI) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3095 Minneapolis 10:10 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 278 Altoona 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1403 New Orleans (MSY) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1684 Louisville (SDF) 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 175 Birmingham (BHM) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1294 Boston (BOS) 10:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3685 San Juan (SJU) 10:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 427 Boston (BOS) 10:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1440 Fort Lauderdale (FLL) 10:25 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5023 New York 10:26 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 872 Johnstown 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1155 Buffalo (BUF) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2097 San Antonio (SAT) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1114 Manchester (MHT) 10:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 887 Houston (HOU) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-900 United UA 566 Chicago (ORD) 10:00 planerad
Airbus A319 Spirit NK 1925 Cancún (CUN) 10:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5450 Orlando (MCO) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 973 Pittsburgh (PIT) 10:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 781 Orlando (MCO) 10:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2711 Atlanta (ATL) 10:21 planerad
Boeing 737-800 American AA 1227 Charlotte (CLT) 10:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 838 Boston (BOS) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1512 Chicago (MDW) 10:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2245 Fort Myers (RSW) 10:30 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 279 Altoona 10:35 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 2986 Chicago (ORD) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 523 Los Angeles (LAX) 10:40 planerad
Airbus A321 Spirit NK 305 Fort Lauderdale (FLL) 10:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 899 Nashville (BNA) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 176 Dallas (DAL) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5693 New Orleans (MSY) 10:50 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 626 Boston (BOS) 10:59 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5267 Cincinnati (CVG) 10:59 planerad

11:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 57°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 4 - 11 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1457 Tampa (TPA) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 401 Cincinnati (CVG) 11:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 1717 Charlotte (CLT) 11:09 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2805 Atlanta 11:11 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3820 Providence (PVD) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1324 Fort Myers (RSW) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 184 Denver (DEN) 11:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3789 Chicago 11:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1775 Cleveland (CLE) 11:25 planerad
Airbus A320 NEO Spirit NK 202 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:36 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 330 Detroit (DTW) 11:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1847 Nashville (BNA) 11:50 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1725 Kansas City (MCI) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1440 Albany (ALB) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1403 Buffalo (BUF) 11:05 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 873 Johnstown 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1294 Columbus (CMH) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 182 Fort Lauderdale (FLL) 11:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3685 Providence (PVD) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1155 Manchester (MHT) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1609 Cancún (CUN) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 864 Islip 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2097 Cincinnati (CVG) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1457 Rochester (ROC) 11:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1114 Jacksonville (JAX) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 887 Orlando (MCO) 11:40 planerad
Boeing 737-800 American AA 2186 Charlotte (CLT) 11:54 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2805 Atlanta (ATL) 11:55 planerad
Embraer RJ145 American AA 3866 New York (JFK) 11:59 planerad

12:00 30.01.2020

+1°C   Vindar: 2 m/s @ 57°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 573 Atlanta 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1099 Norfolk (ORF) 12:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1579 Minneapolis (MSP) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1987 Portland (PWM) 12:25 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5063 Cincinnati (CVG) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1496 Buffalo (BUF) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1524 Detroit (DTW) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 849 Hartford (BDL) 12:30 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1704 Charlotte (CLT) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1185 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 826 Boston (BOS) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 552 Dallas (DAL) 12:35 planerad
Airbus A320 Spirit NK 834 Tampa (TPA) 12:36 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5790 Fort Lauderdale (FLL) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6454 Albany (ALB) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1350 Fort Myers (RSW) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 376 Tampa (TPA) 12:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 551 Atlanta 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2142 West Palm Beach (PBI) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2166 Fort Myers 12:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 8 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1775 Raleigh/Durham (RDU) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 918 Montego Bay (MBJ) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3820 Cleveland (CLE) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1324 Denver (DEN) 12:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 185 Las Vegas (LAS) 12:10 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1451 Minneapolis (MSP) 12:19 planerad
Airbus A320 NEO Spirit NK 327 Houston (IAH) 12:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1847 Tampa (TPA) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 573 Hartford (BDL) 12:55 planerad

13:00 30.01.2020

+3°C   Vindar: 1 m/s @ 74°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1287 Rochester (ROC) 13:20 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1300 Austin (AUS) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 63 Charleston (CHS) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1188 Chicago (MDW) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 102 Albuquerque (ABQ) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1120 Orlando (MCO) 13:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 498 Denver (DEN) 13:45 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 5 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1233 Detroit (DTW) 13:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5443 New York (JFK) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1987 Orlando (MCO) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1524 Fort Lauderdale (FLL) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 849 West Palm Beach (PBI) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4679 Greenville (GSP) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1496 Houston (HOU) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 568 Birmingham (BHM) 13:25 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1707 Charlotte (CLT) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 376 Charleston (CHS) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 6454 Charlotte (CLT) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 826 Detroit (DTW) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 552 Fort Myers (RSW) 13:30 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 551 Atlanta 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1366 Chicago (MDW) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5790 Oakland (OAK) 13:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1350 Fort Myers 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2142 Salt Lake City (SLC) 13:40 planerad

14:00 30.01.2020

+3°C   Vindar: 1 m/s @ 74°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 5 - 8 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1880 Las Vegas (LAS) 14:00 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 186 Orlando (MCO) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1337 Jacksonville (JAX) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 507 Louisville (SDF) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 839 Boston (BOS) 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1743 Buffalo (BUF) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1172 Los Angeles (LAX) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1441 Albany (ALB) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 606 Manchester (MHT) 14:25 planerad
Boeing 737-800 American AA 2368 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1295 Columbus (CMH) 14:30 planerad
Airbus A319 American AA 413 Charlotte (CLT) 14:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 383 Orlando (MCO) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5771 Charlotte (CLT) 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 640 Phoenix (PHX) 14:50 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5433 Raleigh/Durham (RDU) 14:51 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 63 Nashville (BNA) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1188 Portland (PWM) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1287 Tampa (TPA) 14:10 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1782 Detroit (DTW) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1120 Austin (AUS) 14:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1261 Dallas (DAL) 14:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 498 Orlando (MCO) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1337 Albany (ALB) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 507 Tampa 14:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 839 Norfolk (ORF) 14:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 180 Denver (DEN) 14:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1743 Grand Rapids (GRR) 14:55 planerad

15:00 30.01.2020

+3°C   Vindar: 1 m/s @ 74°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10

ANKOMMANDE — 23
Väntningstid 4 - 9 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1790 San Diego (SAN) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 469 Memphis (MEM) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 527 Nashville (BNA) 15:05 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 159 Lancaster 15:10 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2633 Atlanta 15:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2551 Fort Myers (RSW) 15:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 716 Oakland (OAK) 15:15 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8470 Montréal (YUL) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 856 West Palm Beach (PBI) 15:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2127 Boston (BOS) 15:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1029 St Louis (STL) 15:30 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5080 New York (JFK) 15:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1102 Providence (PVD) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 428 Boston (BOS) 15:40 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4976 Philadelphia (PHL) 15:41 planerad
Airbus A319 United UA 1528 Houston (IAH) 15:44 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 876 Johnstown (JST) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1310 Hartford (BDL) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1859 Fort Lauderdale (FLL) 15:50 planerad
Airbus A319 Spirit NK 950 New Orleans (MSY) 15:51 planerad
Boeing 737-900 Alaska AS 922 Seattle (SEA) 15:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1189 Salt Lake City (SLC) 15:57 planerad
Bombardier CRJ700 American AA 3187 Chicago (ORD) 15:59 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 608 Hartford (BDL) 15:05 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 187 Orlando (MCO) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1172 Providence (PVD) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1295 Rochester (ROC) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1441 West Palm Beach (PBI) 15:15 planerad
Airbus A319 American AA 413 Charlotte (CLT) 15:19 planerad
Boeing 737-800 American AA 2368 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 383 Boston (BOS) 15:25 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5026 Cincinnati (CVG) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5771 Austin 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 640 Orlando (MCO) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 469 Chicago (MDW) 15:40 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 8471 Montréal (YUL) 15:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1494 Phoenix (PHX) 15:55 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2633 Atlanta 15:59 planerad

Andra datum

July, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20