Buffalo Niagara, Buffalo (BUF / KBUF)

Planespotter’s tidtabell

14:00 20.05.2019

+13°C   Vindar: 12 m/s @ 240°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1680 m   Uppskattad bana: 23

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 16 min.
Airbus A320 United Airlines UA 422 Reno (RNO) 14:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5167 New York (LGA) 14:07 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2896 New York 14:23 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 1995 New York (JFK) 14:39 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2995 Chicago (ORD) 14:40 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4009 Chicago 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1689 Baltimore (BWI) 14:50 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4879 Philadelphia (PHL) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 1 - 39 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2168 Baltimore (BWI) 14:05 planerad
Embraer RJ145 SAS SK 3967 Washington (IAD) 14:44 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 4616 New York (JFK) 14:45 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 5876 New York 14:46 planerad

15:00 20.05.2019

+13°C   Vindar: 12 m/s @ 240°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1680 m   Uppskattad bana: 23

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 5 - 39 min.
Bombardier CRJ700 Korean Air KE 3387 Detroit (DTW) 15:01 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3577 Detroit (DTW) 15:06 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Korean Air KE 3666 Atlanta 15:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1586 Orlando (MCO) 15:50 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2995 Chicago (ORD) 15:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3442 New York (LGA) 15:14 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4009 Chicago (ORD) 15:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4879 Philadelphia (PHL) 15:20 planerad
United Airlines UA 20 New York 15:30 planerad
United Airlines UA 421 Washington 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1689 Orlando (MCO) 15:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3577 Detroit (DTW) 15:41 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5094 Detroit (DTW) 15:47 planerad

16:00 20.05.2019

+13°C   Vindar: 12 m/s @ 240°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 1680 m   Uppskattad bana: 23

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 9 - 14 min.
Bombardier CRJ700 Air France AF 5952 Boston (BOS) 16:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1159 Atlanta 16:06 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1040 Orlando (MCO) 16:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 641 Las Vegas (LAS) 16:30 planerad
Embraer 190 Singapore Airlines SQ 1454 New York (JFK) 16:38 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2113 Chicago 16:38 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1038 Orlando (MCO) 16:43 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 5002 Philadelphia (PHL) 16:53 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 7 - 13 min.
McDonnell Douglas MD-88 Air France AF 6813 Atlanta 16:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 85 Orlando (MCO) 16:30 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 8658 Boston (BOS) 16:43 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1159 Atlanta 16:50 planerad

17:00 20.05.2019

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 265°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 14 min.
Embraer 170 Virgin Atlantic VS 3467 Boston (BOS) 17:14 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 914 Detroit (DTW) 17:28 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3725 Chicago (ORD) 17:36 planerad
Boeing 717-200 Air France AF 2590 Detroit (DTW) 17:41 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5323 New York (LGA) 17:46 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3683 Newark (EWR) 17:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1780 Phoenix (PHX) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 2 - 13 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 641 Las Vegas 17:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 5002 Philadelphia (PHL) 17:21 planerad
Embraer 190 Singapore Airlines SQ 1455 New York (JFK) 17:21 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1041 Orlando (MCO) 17:23 planerad
Embraer RJ145 AVIANCA AV 2279 Chicago (ORD) 17:25 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2114 Chicago (ORD) 17:30 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2424 New York 17:43 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1039 Orlando (MCO) 17:43 planerad
Embraer 170 Virgin Atlantic VS 3432 Boston (BOS) 17:45 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6022 Boston (BOS) 17:46 planerad

18:00 20.05.2019

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 265°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 14 - 19 min.
Embraer 170 Aeromexico AM 3908 New York (JFK) 18:10 planerad
Embraer RJ145 SAS SK 3969 Washington 18:16 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1923 Charlotte (CLT) 18:30 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 747 Detroit (DTW) 18:49 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 9 - 10 min.
Embraer 175 American Airlines AA 3725 Chicago (ORD) 18:06 planerad
Boeing 717-200 Air France AF 2466 Detroit (DTW) 18:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 914 Detroit (DTW) 18:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3467 New York (LGA) 18:21 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3681 Newark (EWR) 18:30 planerad
Embraer 170 Virgin Atlantic VS 4614 New York (JFK) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1781 Phoenix (PHX) 18:40 planerad

19:00 20.05.2019

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 265°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 Lufthansa LH 8882 Newark (EWR) 19:33 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 13 - 18 min.
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2116 Chicago (ORD) 19:06 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1923 Charlotte (CLT) 19:15 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3854 Chicago (ORD) 19:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 747 Atlanta 19:33 planerad

20:00 20.05.2019

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 265°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 19 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 815 Boston (BOS) 20:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 102 New York (JFK) 20:14 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1273 Newark (EWR) 20:33 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3829 Chicago (ORD) 20:48 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 15 - 25 min.
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1075 Washington (IAD) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 356 Baltimore (BWI) 20:30 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1616 Boston (BOS) 20:38 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1001 New York (JFK) 20:53 planerad

21:00 20.05.2019

+13°C   Vindar: 6 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1442 Chicago (MDW) 21:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3683 Chicago (ORD) 21:48 planerad

22:00 20.05.2019

+13°C   Vindar: 6 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 5 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4953 Philadelphia (PHL) 22:53 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 8675 Boston (BOS) 22:58 planerad

23:00 20.05.2019

+13°C   Vindar: 6 m/s @ 273°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 5 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 502 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:04 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 5866 New York (JFK) 23:08 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5260 New York (JFK) 23:13 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1974 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:16 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 584 Newark (EWR) 23:18 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5943 New York 23:23 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6019 Boston (BOS) 23:25 planerad
Embraer RJ145 AVIANCA AV 2042 Washington (IAD) 23:30 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6021 Boston (BOS) 23:35 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 394 Minneapolis (MSP) 23:39 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2291 Detroit (DTW) 23:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6573 Baltimore (BWI) 23:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Virgin Atlantic VS 2117 Atlanta 23:47 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 830 Chicago (ORD) 23:50 planerad

00:00 21.05.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 298°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 15 - 22 min.
Airbus A320 American Airlines AA 703 Charlotte (CLT) 00:02 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2002 New York (JFK) 00:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2230 Las Vegas (LAS) 00:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4221 Chicago (ORD) 00:43 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 492 Los Angeles (LAX) 00:58 planerad

01:00 21.05.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 298°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2247 Orlando (MCO) 01:05 planerad

02:00 21.05.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 298°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

03:00 21.05.2019

+8°C   Vindar: 3 m/s @ 286°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

04:00 21.05.2019

+8°C   Vindar: 3 m/s @ 286°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

05:00 21.05.2019

+8°C   Vindar: 3 m/s @ 286°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 20 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4220 Chicago (ORD) 05:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2255 Orlando (MCO) 05:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5469 Washington (DCA) 05:27 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2001 New York (JFK) 05:30 planerad
Bombardier CRJ900 China Southern Airlines CZ 1279 New York (JFK) 05:50 planerad

06:00 21.05.2019

+6°C   Vindar: 3 m/s @ 264°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23, 32

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 29 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2465 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1051 Atlanta 06:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1711 Detroit (DTW) 06:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 524 Chicago (ORD) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1437 Tampa (TPA) 06:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2185 Philadelphia (PHL) 06:01 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 758 Minneapolis (MSP) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 569 Chicago (MDW) 06:30 planerad
Bombardier CRJ700 Korean Air KE 3982 Boston (BOS) 06:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2201 Las Vegas (LAS) 06:45 planerad

07:00 21.05.2019

+6°C   Vindar: 3 m/s @ 264°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 11 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1595 Baltimore (BWI) 07:40 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2802 New York (JFK) 07:51 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 17 - 30 min.
Embraer 170 Delta Air Lines DL 6108 Boston (BOS) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 511 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Air China CA 7444 New York 07:35 planerad

08:00 21.05.2019

+6°C   Vindar: 3 m/s @ 264°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 23, 32

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 15 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 515 Boston (BOS) 08:38 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5487 Washington (DCA) 08:53 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 4 - 20 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4053 Chicago (ORD) 08:20 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4786 Philadelphia (PHL) 08:25 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 2101 New York (JFK) 08:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1596 Baltimore (BWI) 08:30 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1278 Newark (EWR) 08:50 planerad

09:00 21.05.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 295°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 11 - 14 min.
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6241 Detroit (DTW) 09:32 planerad
Bombardier CRJ900 China Southern Airlines CZ 1278 New York (JFK) 09:40 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 1239 Washington (IAD) 09:54 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 8 - 15 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 816 Boston (BOS) 09:14 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5083 New York (JFK) 09:15 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5487 Washington (DCA) 09:30 planerad

10:00 21.05.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 295°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 1 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4531 Philadelphia (PHL) 10:09 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1672 Atlanta 10:10 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 27 min.
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6241 Detroit (DTW) 10:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3487 New York (LGA) 10:15 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4531 Philadelphia (PHL) 10:42 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Air France AF 2927 Atlanta 10:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1672 Atlanta 10:55 planerad

11:00 21.05.2019

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 295°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2673 Charlotte (CLT) 11:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3352 Chicago (ORD) 11:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5089 Detroit (DTW) 11:17 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4077 Detroit (DTW) 11:22 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4610 Washington (DCA) 11:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 459 Tampa (TPA) 11:35 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 702 New York (JFK) 11:48 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 450 Denver (DEN) 11:56 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 3 - 37 min.
Bombardier CRJ United Airlines UA 3766 Chicago (ORD) 11:00 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2112 Chicago (ORD) 11:01 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1277 Newark (EWR) 11:07 planerad
Embraer 170 Delta Air Lines DL 5986 Boston (BOS) 11:44 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3352 Chicago (ORD) 11:47 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2673 Charlotte (CLT) 11:50 planerad
Bombardier CRJ900 Korean Air KE 3388 Detroit (DTW) 11:53 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5089 Detroit (DTW) 11:55 planerad

12:00 21.05.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 327°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 13 - 14 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2572 Atlanta 12:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1243 Baltimore (BWI) 12:15 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 4621 New York (JFK) 12:28 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2466 Fort Lauderdale (FLL) 12:34 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 11 - 18 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4610 Hartford (BDL) 12:00 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3531 Detroit (DTW) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 459 Baltimore (BWI) 12:10 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1901 New York (JFK) 12:23 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 450 Tampa (TPA) 12:41 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2316 New York (JFK) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1243 Chicago (MDW) 12:45 planerad

13:00 21.05.2019

+13°C   Vindar: 4 m/s @ 327°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 32

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 24 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4789 Philadelphia (PHL) 13:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2168 Orlando (MCO) 13:25 planerad
Embraer RJ145 Air China CA 7443 Newark (EWR) 13:36 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 3834 Washington (IAD) 13:51 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 12 - 13 min.
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3357 New York (JFK) 13:03 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Air France AF 5891 Atlanta 13:15 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4789 Philadelphia (PHL) 13:28 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02