Boise Air Terminal/Gowen field, Boise (BOI / KBOI)

Planespotter’s tidtabell

10:00 26.06.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 230°   Moln/himmel few börja från en höjd av 3050 m   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 20 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2722 Seattle (SEA) 10:10 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4508 Seattle 10:12 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5768 Seattle (SEA) 10:22 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2168 Seattle (SEA) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2223 Minneapolis (MSP) 10:55 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2467 Los Angeles (LAX) 10:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2514 Portland (PDX) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1670 Madison (MSN) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 687 San Jose (SJC) 10:25 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2466 Los Angeles (LAX) 10:38 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2333 Seattle (SEA) 10:42 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 709 Minneapolis (MSP) 10:44 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2733 Seattle (SEA) 10:50 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5768 Seattle (SEA) 10:55 planerad

11:00 26.06.2019

+17°C   Vindar: 3 m/s @ 230°   Moln/himmel few börja från en höjd av 3050 m   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 31 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 935 Minneapolis (MSP) 11:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2513 Portland (PDX) 11:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2832 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:06 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4385 San Francisco (SFO) 11:37 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5183 Denver (DEN) 11:38 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 270 Denver (DEN) 11:43 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 13 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2275 Seattle (SEA) 11:15 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4229 San Francisco (SFO) 11:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2538 Portland (PDX) 11:22 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4485 Salt Lake City (SLC) 11:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 773 Salt Lake City (SLC) 11:45 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2027 Portland (PDX) 11:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2832 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:51 planerad

12:00 26.06.2019

+23°C   Vindar: 1 m/s @ 114°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 26 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 158 Las Vegas (LAS) 12:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1948 Salt Lake City (SLC) 12:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4012 Chicago (ORD) 12:37 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3075 Chicago (ORD) 12:44 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 597 Seattle (SEA) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 11 - 21 min.
Embraer 175 Air Canada AC 3985 Chicago (ORD) 12:29 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5090 Denver 12:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2222 Phoenix (PHX) 12:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 677 Denver (DEN) 12:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1948 Salt Lake City (SLC) 12:52 planerad

13:00 26.06.2019

+23°C   Vindar: 1 m/s @ 114°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 29 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2146 Oakland (OAK) 13:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2083 Phoenix (PHX) 13:01 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 452 Ontario (ONT) 13:02 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4260 Chicago 13:06 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3350 Portland (PDX) 13:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2708 Seattle (SEA) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2979 Minneapolis (MSP) 13:54 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 1 - 25 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3075 Chicago (ORD) 13:14 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4012 Chicago (ORD) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2313 San Jose (SJC) 13:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2083 Charlotte (CLT) 13:41 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 452 Phoenix 13:42 planerad

14:00 26.06.2019

+23°C   Vindar: 1 m/s @ 114°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 16 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1242 San Diego (SAN) 14:00 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 779 Minneapolis (MSP) 14:16 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2066 Portland 14:20 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4479 San Francisco (SFO) 14:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1479 Salt Lake City (SLC) 14:38 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4737 Seattle (SEA) 14:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 440 Denver (DEN) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 901 Seattle (SEA) 14:45 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 35 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3313 Portland (PDX) 14:00 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2351 San Francisco (SFO) 14:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2337 Seattle (SEA) 14:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2979 Minneapolis (MSP) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1242 Denver (DEN) 14:50 planerad

15:00 26.06.2019

+23°C   Vindar: 1 m/s @ 114°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 13 - 15 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5753 Seattle (SEA) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1257 Sacramento (SMF) 15:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3480 Seattle 15:37 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 22 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2516 Portland 15:00 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3696 Salt Lake City (SLC) 15:08 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 779 Minneapolis (MSP) 15:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 440 Sacramento (SMF) 15:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1479 Salt Lake City (SLC) 15:18 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3390 Seattle (SEA) 15:40 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 598 Seattle (SEA) 15:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4737 Seattle (SEA) 15:45 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 902 Seattle (SEA) 15:55 planerad

16:00 26.06.2019

+30°C   Vindar: 5 m/s @ 162°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 17 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2244 Seattle (SEA) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 361 San Jose (SJC) 16:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2223 Portland (PDX) 16:35 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 3996 San Francisco (SFO) 16:38 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3492 Portland (PDX) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 27 - 35 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3403 Seattle (SEA) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1257 Las Vegas (LAS) 16:00 planerad
Bombardier CRJ Copa Airlines CM 2350 San Francisco (SFO) 16:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2003 Seattle 16:55 planerad

17:00 26.06.2019

+30°C   Vindar: 5 m/s @ 162°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 12 - 22 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2297 Phoenix (PHX) 17:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5691 Los Angeles (LAX) 17:22 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3303 Seattle (SEA) 17:42 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 4512 Denver (DEN) 17:47 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3346 Seattle (SEA) 17:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 9 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 361 Spokane (GEG) 17:05 planerad
Bombardier CRJ Copa Airlines CM 1190 Denver (DEN) 17:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2297 Oakland (OAK) 17:30 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 9394 San Francisco (SFO) 17:31 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3473 Portland (PDX) 17:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5691 Los Angeles 17:52 planerad

18:00 26.06.2019

+30°C   Vindar: 5 m/s @ 162°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 10L, 10R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 27 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Singapore Airlines SQ 1243 Seattle (SEA) 18:16 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5692 Salt Lake City (SLC) 18:43 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 8 - 13 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4455 Salt Lake City (SLC) 18:16 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 5788 Salt Lake City (SLC) 18:25 planerad
Bombardier CRJ Copa Airlines CM 1052 Los Angeles 18:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3421 Seattle (SEA) 18:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Singapore Airlines SQ 1242 Seattle (SEA) 18:48 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2507 Portland (PDX) 18:56 planerad

19:00 26.06.2019

+30°C   Vindar: 7 m/s @ 217°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 3 - 21 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2531 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:18 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 375 Denver (DEN) 19:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 144 Spokane (GEG) 19:40 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2346 San Francisco (SFO) 19:42 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2417 Portland (PDX) 19:45 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2140 Seattle (SEA) 19:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 175 Aeromexico AM 4467 Seattle (SEA) 19:15 planerad

20:00 26.06.2019

+30°C   Vindar: 7 m/s @ 217°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 5 - 20 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2052 Spokane (GEG) 20:25 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2616 Seattle (SEA) 20:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2076 Sacramento (SMF) 20:50 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 1029 Denver (DEN) 20:53 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 6 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2076 Spokane (GEG) 20:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 144 San Diego (SAN) 20:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2072 Spokane (GEG) 20:30 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 374 Denver (DEN) 20:35 planerad

21:00 26.06.2019

+30°C   Vindar: 7 m/s @ 217°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 595 Seattle (SEA) 21:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2401 Portland (PDX) 21:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 453 Denver (DEN) 21:10 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2355 Seattle (SEA) 21:25 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3483 San Diego (SAN) 21:30 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3695 Salt Lake City (SLC) 21:33 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4549 Salt Lake City (SLC) 21:40 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2195 Los Angeles 21:41 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2492 Minneapolis (MSP) 21:55 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 9399 San Francisco (SFO) 21:57 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 22 - 25 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2157 Reno (RNO) 21:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2427 Seattle (SEA) 21:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2318 Portland (PDX) 21:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2735 Seattle (SEA) 21:50 planerad

22:00 26.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 224°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 15 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4804 Los Angeles 22:03 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Singapore Airlines SQ 1245 Portland (PDX) 22:09 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3382 San Jose (SJC) 22:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2728 Seattle (SEA) 22:15 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2345 Los Angeles 22:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1959 San Jose (SJC) 22:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3479 Portland (PDX) 22:45 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 2344 San Francisco (SFO) 22:52 planerad

23:00 26.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 224°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 13 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4698 Seattle (SEA) 23:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1992 Phoenix (PHX) 23:16 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2185 Phoenix (PHX) 23:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 438 Las Vegas (LAS) 23:30 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 387 Salt Lake City (SLC) 23:34 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2760 Seattle (SEA) 23:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2461 San Jose (SJC) 23:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 996 Salt Lake City (SLC) 23:54 planerad

00:00 27.06.2019

+24°C   Vindar: 4 m/s @ 224°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 17 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 36 Oakland (OAK) 00:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2106 Portland (PDX) 00:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 533 Denver (DEN) 00:45 planerad

01:00 27.06.2019

+19°C   Vindar: 2 m/s @ 359°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

02:00 27.06.2019

+19°C   Vindar: 2 m/s @ 359°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

03:00 27.06.2019

+19°C   Vindar: 2 m/s @ 359°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

04:00 27.06.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 244°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

05:00 27.06.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 244°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 622 Minneapolis (MSP) 05:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2281 Las Vegas (LAS) 05:40 planerad

06:00 27.06.2019

+18°C   Vindar: 4 m/s @ 244°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 10 - 15 min.
Embraer 175 Air Canada AC 3995 San Francisco (SFO) 06:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4633 Seattle (SEA) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 590 Spokane (GEG) 06:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2177 Seattle (SEA) 06:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2999 Salt Lake City (SLC) 06:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2097 Portland (PDX) 06:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2731 Seattle (SEA) 06:20 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1872 Phoenix 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 819 Oakland (OAK) 06:30 planerad

07:00 27.06.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 349°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 19 min.
Embraer 175 ANA NH 7335 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2534 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:10 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2332 Los Angeles (LAX) 07:14 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3484 San Diego (SAN) 07:25 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2711 Seattle (SEA) 07:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4564 Los Angeles (LAX) 07:49 planerad

08:00 27.06.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 349°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 20 - 29 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2071 Spokane (GEG) 08:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2077 Spokane (GEG) 08:21 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2311 Portland (PDX) 08:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 25 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3371 Portland (PDX) 08:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1782 Denver (DEN) 08:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2391 Denver (DEN) 08:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2723 Spokane (GEG) 08:10 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 894 Seattle (SEA) 08:10 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3387 San Jose (SJC) 08:15 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4557 Chicago (ORD) 08:40 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4378 San Francisco (SFO) 08:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3464 Portland (PDX) 08:45 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2077 Sacramento (SMF) 08:50 planerad

09:00 27.06.2019

+15°C   Vindar: 2 m/s @ 349°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 28L, 28R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 9 - 32 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2164 Reno (RNO) 09:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2334 Seattle (SEA) 09:05 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 84 Las Vegas (LAS) 09:37 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4485 Salt Lake City (SLC) 09:44 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 443 Salt Lake City (SLC) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 687 Spokane (GEG) 09:55 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 307 Salt Lake City (SLC) 09:56 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 27 - 45 min.
Embraer 175 Delta Air Lines DL 4544 Salt Lake City (SLC) 09:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2070 Spokane (GEG) 09:45 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2391 Seattle (SEA) 09:45 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Alaska Airlines AS 2600 Seattle (SEA) 09:55 planerad

Andra datum

March, 2019

27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19