Nashville, Nashville (BNA / KBNA)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

01:00 21.01.2019

-6°C   Vindar: 5 m/s @ 50°   Moln/himmel few börja från en höjd av 3050 m   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

02:00 21.01.2019

-6°C   Vindar: 5 m/s @ 50°   Moln/himmel few börja från en höjd av 3050 m   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

03:00 21.01.2019

-9°C   Vindar: 4 m/s @ 52°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

04:00 21.01.2019

-9°C   Vindar: 4 m/s @ 52°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

05:00 21.01.2019

-9°C   Vindar: 4 m/s @ 52°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3036 Chicago (ORD) 05:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 349 Houston (HOU) 05:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2327 Denver (DEN) 05:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 544 Atlanta (ATL) 05:40 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 391 Denver (DEN) 05:45 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3932 Minneapolis (MSP) 05:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2787 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:50 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2071 Charlotte (CLT) 05:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6911 Dallas (DAL) 05:55 planerad

06:00 21.01.2019

-10°C   Vindar: 3 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1381 Fort Lauderdale (FLL) 06:00 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7336 Toronto (YYZ) 06:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4616 Washington (DCA) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 482 Los Angeles (LAX) 06:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1905 Las Vegas (LAS) 06:05 planerad
Boeing 737-800 LATAM Airlines Brasil JJ 2121 Miami (MIA) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 754 Orlando (MCO) 06:10 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6178 Raleigh/Durham (RDU) 06:15 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1052 Atlanta 06:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1821 Chicago (MDW) 06:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 853 Philadelphia (PHL) 06:30 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 1220 Houston (IAH) 06:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 868 Detroit (DTW) 06:30 planerad
Boeing 737-800 China Eastern Airlines MU 1732 Los Angeles (LAX) 06:30 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3923 Boston (BOS) 06:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 817 Seattle (SEA) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 445 New York (LGA) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1225 Baltimore (BWI) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1500 Raleigh/Durham (RDU) 06:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 679 Tampa (TPA) 06:50 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3465 New York (JFK) 06:59 planerad

07:00 21.01.2019

-10°C   Vindar: 3 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 5 - 20 min.
BAe Corporate Flight Management LF 3001 Tupelo 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1241 Washington (DCA) 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2159 Milwaukee (MKE) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2260 Jacksonville (JAX) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 647 Baltimore (BWI) 07:20 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 481 Greenville 07:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 Charlotte (CLT) 07:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2049 Pittsburgh (PIT) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Columbus (CMH) 07:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 790 Cleveland (CLE) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 Philadelphia (PHL) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 346 Raleigh/Durham (RDU) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 727 Atlanta 07:30 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6250 Raleigh/Durham (RDU) 07:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2072 Newark (EWR) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 374 Detroit (DTW) 07:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Chicago (MDW) 07:35 planerad
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 55 Memphis (MEM) 07:40 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 13 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3012 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3917 New York (LGA) 07:00 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3791 New York (LGA) 07:09 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2068 Chicago (ORD) 07:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2583 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:20 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 897 Newark (EWR) 07:23 planerad
BAe Corporate Flight Management LF 3002 Tupelo 07:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 290 Charlotte (CLT) 07:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1241 Atlanta (ATL) 07:45 planerad

08:00 21.01.2019

-10°C   Vindar: 3 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 15 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2307 Philadelphia (PHL) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1941 New York (LGA) 08:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4367 Charlotte (CLT) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2162 Fort Lauderdale (FLL) 08:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4650 New York (LGA) 08:41 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1807 Boston (BOS) 08:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 375 Tampa (TPA) 08:50 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3203 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:56 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 15 min.
Cessna 208 Caravan Southern Airways Express 9X 54 Memphis (MEM) 08:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 894 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2119 San Francisco (SFO) 08:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5356 Denver (DEN) 08:05 planerad
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 2642 Minneapolis (MSP) 08:08 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2080 Chicago (ORD) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1708 Kansas City (MCI) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2159 Phoenix (PHX) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2260 San Antonio (SAT) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 346 Austin (AUS) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 727 Washington (DCA) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 784 Jacksonville (JAX) 08:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1568 St Louis (STL) 08:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2049 San Diego (SAN) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Las Vegas (LAS) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 647 Washington 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2072 Houston (HOU) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 790 Dallas (DAL) 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 374 New Orleans (MSY) 08:25 planerad
Embraer 175 AVIANCA AV 2335 Washington (IAD) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2054 Baltimore (BWI) 08:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4640 Philadelphia (PHL) 08:51 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2306 Philadelphia (PHL) 08:55 planerad

09:00 21.01.2019

-7°C   Vindar: 4 m/s @ 77°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R, 13

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Panama City NW Florida Beaches Intl 09:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3958 New York (LGA) 09:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2011 Fort Myers (RSW) 09:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 832 Philadelphia (PHL) 09:16 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2077 Chicago (ORD) 09:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 158 Pensacola 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4545 San Antonio (SAT) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 457 Denver (DEN) 09:25 planerad
Bombardier CRJ United Airlines UA 4422 Washington (IAD) 09:30 planerad
Southwest Airlines WN 2215 New Orleans (MSY) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 984 Boston (BOS) 09:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1002 Dallas (DAL) 09:35 planerad
Southwest Airlines WN 1247 Austin (AUS) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 206 Orlando (MCO) 09:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2032 Kansas City (MCI) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 294 Houston (HOU) 09:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4423 Washington (DCA) 09:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2969 Atlanta 09:47 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 549 Detroit (DTW) 09:50 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7331 Toronto (YYZ) 09:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1866 St Louis (STL) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 9 - 11 min.
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 482 Greenville 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2162 Las Vegas (LAS) 09:10 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 688 Atlanta (ATL) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Sun Country Airlines SY 635 Fort Myers (RSW) 09:15 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3187 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1806 Boston (BOS) 09:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 375 Los Angeles (LAX) 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 444 Tampa (TPA) 09:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4650 New York (LGA) 09:48 planerad

10:00 21.01.2019

-7°C   Vindar: 4 m/s @ 77°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R, 13

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 12 min.
BAe Corporate Flight Management LF 3003 Tupelo 10:00 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2319 Newark (EWR) 10:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2199 Chicago (MDW) 10:15 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3474 New York (JFK) 10:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1078 Philadelphia (PHL) 10:30 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5366 Charlotte (CLT) 10:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 617 Raleigh/Durham (RDU) 10:35 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2363 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1436 Columbus 10:55 planerad

AVÅGENDE — 21
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2011 Las Vegas (LAS) 10:00 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1819 Charlotte (CLT) 10:01 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2070 Chicago (ORD) 10:10 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3339 New York (JFK) 10:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4423 Washington (DCA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 158 Pittsburgh (PIT) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 206 Milwaukee (MKE) 10:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 457 Boston (BOS) 10:15 planerad
Southwest Airlines WN 2215 Chicago (MDW) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4545 Washington (DCA) 10:20 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7332 Toronto (YYZ) 10:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2223 Philadelphia (PHL) 10:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 294 Cleveland (CLE) 10:25 planerad
BAe Corporate Flight Management LF 3004 Tupelo 10:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1002 Columbus (CMH) 10:30 planerad
Southwest Airlines WN 1247 Baltimore (BWI) 10:30 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2969 Atlanta (ATL) 10:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2032 Newark (EWR) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1866 Charleston (CHS) 10:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3909 New York (LGA) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2199 Orlando (MCO) 10:55 planerad

11:00 21.01.2019

-7°C   Vindar: 4 m/s @ 77°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R, 13

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 3 - 19 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 379 Minneapolis (MSP) 11:00 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3800 Chicago (ORD) 11:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1309 Baltimore (BWI) 11:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4370 New York (LGA) 11:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2027 Las Vegas (LAS) 11:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1573 Atlanta 11:21 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3650 Toronto (YYZ) 11:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 404 Tampa (TPA) 11:25 planerad
Embraer 170 Air New Zealand NZ 2069 Chicago (ORD) 11:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1734 Fort Lauderdale (FLL) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 359 Washington (DCA) 11:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5366 Charlotte (CLT) 11:04 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 203 Houston (IAH) 11:05 planerad
Bombardier CRJ Air New Zealand NZ 2072 Chicago (ORD) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1078 Phoenix (PHX) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 617 New Orleans (MSY) 11:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1436 Charlotte (CLT) 11:35 planerad
Embraer RJ145 LATAM Airlines Brasil JJ 2099 New York (JFK) 11:37 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2363 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:48 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4370 New York (LGA) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1310 New York (LGA) 11:50 planerad

12:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 4 m/s @ 80°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R, 13

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1162 Los Angeles (LAX) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 863 Orlando (MCO) 12:20 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5640 Charlotte (CLT) 12:22 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1215 Houston (IAH) 12:34 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2502 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:42 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5355 Washington (DCA) 12:44 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1515 Punta Gorda 12:52 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4604 Miami (MIA) 12:54 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 921 Minneapolis (MSP) 12:03 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1573 Atlanta 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 404 Denver (DEN) 12:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3651 Toronto (YYZ) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2027 Dallas (DAL) 12:15 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3595 Newark (EWR) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1734 Raleigh/Durham (RDU) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 359 Fort Lauderdale (FLL) 12:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 212 Chicago (ORD) 12:47 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5640 Charlotte (CLT) 12:52 planerad

13:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 4 m/s @ 80°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R, 13

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 9 min.
BAe Corporate Flight Management LF 3005 Tupelo 13:00 planerad
Southwest Airlines WN 4405 Phoenix (PHX) 13:05 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 435 Muscle Shoals 13:10 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3404 Newark (EWR) 13:15 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3961 New York (LGA) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1409 New Orleans (MSY) 13:20 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3969 New York 13:22 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3592 Chicago (ORD) 13:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Dallas (DAL) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 739 Baltimore (BWI) 13:40 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5983 Denver (DEN) 13:44 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 635 Charlotte (CLT) 13:51 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1272 Atlanta 13:51 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 863 Los Angeles (LAX) 13:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5355 Washington (DCA) 13:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2502 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:27 planerad
BAe Corporate Flight Management LF 3006 Tupelo 13:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4604 Miami (MIA) 13:31 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1514 Punta Gorda 13:37 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3416 New York (LGA) 13:47 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 436 Muscle Shoals 13:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1163 Houston (HOU) 13:50 planerad
Embraer 170 Lufthansa LH 7470 Newark (EWR) 13:51 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3422 Newark (EWR) 13:51 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 899 Detroit (DTW) 13:52 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3912 New York (LGA) 13:59 planerad

14:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 4 m/s @ 80°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02C, 02L, 02R, 13

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Sun Country Airlines SY 636 Fort Myers (RSW) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1320 Chicago (MDW) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 489 Kansas City (MCI) 14:05 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4318 Houston (IAH) 14:09 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4669 Philadelphia (PHL) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 546 Atlanta 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 454 New York (LGA) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 958 Las Vegas (LAS) 14:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1009 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 814 Houston (HOU) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2319 Tampa (TPA) 14:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1049 Phoenix (PHX) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 10 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1409 Chicago (MDW) 14:00 planerad
Southwest Airlines WN 4070 Phoenix (PHX) 14:00 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3592 Chicago (ORD) 14:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Detroit (DTW) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 739 Los Angeles (LAX) 14:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1272 Atlanta 14:35 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5568 Denver (DEN) 14:35 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 635 Philadelphia (PHL) 14:36 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4479 Charlotte (CLT) 14:45 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4148 Houston (IAH) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1320 Philadelphia (PHL) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 489 New Orleans (MSY) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 546 Denver (DEN) 14:55 planerad

15:00 21.01.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 98°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1479 Orlando (MCO) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 507 Denver (DEN) 15:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4517 Washington (DCA) 15:05 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1048 Atlanta 15:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2094 Charlotte (CLT) 15:11 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3937 New York (LGA) 15:11 planerad
Southwest Airlines WN 2109 Los Angeles (LAX) 15:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 181 Fort Lauderdale (FLL) 15:27 planerad
Boeing 737-700 Air New Zealand NZ 2071 Chicago (ORD) 15:39 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 19 min.
Boeing 737-700 Sun Country Airlines SY 641 New Orleans (MSY) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2305 Dallas (DAL) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 455 Baltimore (BWI) 15:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 814 Kansas City (MCI) 15:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1009 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1069 Orlando (MCO) 15:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 659 Tampa (TPA) 15:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1050 Las Vegas (LAS) 15:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3970 New York (LGA) 15:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 507 Washington (DCA) 15:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2094 Charlotte (CLT) 15:53 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4517 Washington (DCA) 15:55 planerad

16:00 21.01.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 98°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 3 - 10 min.
BAe Corporate Flight Management LF 3007 Tupelo 16:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2054 Los Angeles (LAX) 16:02 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 724 Seattle (SEA) 16:05 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7333 Toronto (YYZ) 16:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 New Orleans (MSY) 16:10 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5948 Denver (DEN) 16:14 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3947 Minneapolis (MSP) 16:15 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1112 Houston (IAH) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1289 Dallas (DAL) 16:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1281 Detroit (DTW) 16:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 371 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:31 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4362 Philadelphia (PHL) 16:34 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3829 New York (JFK) 16:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 555 Austin (AUS) 16:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2181 Charlotte (CLT) 16:46 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4922 Newark (EWR) 16:50 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Southwest Airlines WN 1460 Phoenix (PHX) 16:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 182 Fort Lauderdale (FLL) 16:08 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1048 Atlanta 16:10 planerad
BAe Corporate Flight Management LF 3008 Tupelo 16:30 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 746 Houston (IAH) 16:30 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7334 Toronto (YYZ) 16:40 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3947 Minneapolis (MSP) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1114 Salt Lake City (SLC) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1552 New York (LGA) 16:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5941 Denver (DEN) 16:55 planerad

17:00 21.01.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 98°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 4 - 16 min.
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 485 Greenville 17:00 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2305 New York (JFK) 17:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Air France AF 2448 Atlanta 17:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1466 Orlando (MCO) 17:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4372 Washington (DCA) 17:09 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1830 San Francisco (SFO) 17:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 796 Detroit (DTW) 17:25 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1031 Orlando (MCO) 17:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1410 Chicago (MDW) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 870 Newark (EWR) 17:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1425 Chicago (ORD) 17:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2235 Boston (BOS) 17:40 planerad
Bombardier CRJ700 Air France AF 5716 Minneapolis (MSP) 17:45 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3475 Newark (EWR) 17:49 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 157 Los Angeles (LAX) 17:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1260 Philadelphia (PHL) 17:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1569 Charlotte (CLT) 17:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 Washington (DCA) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1289 Chicago (MDW) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Air New Zealand NZ 2076 Chicago (ORD) 17:03 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 262 Chicago (ORD) 17:03 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1281 Detroit (DTW) 17:05 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 421 Seattle (SEA) 17:05 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4362 Philadelphia (PHL) 17:10 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 3897 Chicago (ORD) 17:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 369 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 713 New Orleans 17:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2181 Charlotte (CLT) 17:33 planerad
Bombardier CRJ900 Air France AF 2621 New York (JFK) 17:35 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4886 Newark (EWR) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1467 Orlando (MCO) 17:45 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2972 Atlanta 17:48 planerad

18:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 3 m/s @ 89°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 3 - 11 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 995 Salt Lake City (SLC) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2107 Cleveland (CLE) 18:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5475 New York (LGA) 18:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 197 Charleston (CHS) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2127 Columbus (CMH) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2168 Raleigh/Durham (RDU) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2304 Pittsburgh (PIT) 18:05 planerad
Bombardier CRJ700 AVIANCA AV 2338 Washington (IAD) 18:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 426 New York (LGA) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 552 Baltimore (BWI) 18:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5444 Boston (BOS) 18:13 planerad
Embraer RJ145 Copa Airlines CM 1212 Houston (IAH) 18:15 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 3998 Houston (IAH) 18:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2970 Atlanta 18:16 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4491 New York (LGA) 18:18 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2675 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:23 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 874 Detroit (DTW) 18:27 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1100 San Francisco (SFO) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1031 Houston (HOU) 18:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2010 Las Vegas (LAS) 18:46 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2336 Chicago (ORD) 18:49 planerad
Boeing 737-700 Sun Country Airlines SY 642 New Orleans (MSY) 18:55 planerad

AVÅGENDE — 24
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A319 United Airlines UA 1835 San Francisco (SFO) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 796 Newark (EWR) 18:05 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 486 Greenville 18:15 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6182 Raleigh/Durham (RDU) 18:20 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3757 Houston (IAH) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1410 Baltimore (BWI) 18:25 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1032 Orlando (MCO) 18:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 744 Fort Lauderdale (FLL) 18:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4372 Washington (DCA) 18:38 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1378 Houston (HOU) 18:40 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5487 New York (LGA) 18:41 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 2577 Washington (IAD) 18:45 planerad
Embraer RJ145 United Airlines UA 4031 Newark (EWR) 18:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1260 Denver (DEN) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 197 St Louis (STL) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2304 Chicago (MDW) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 872 Pensacola 18:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4491 New York (LGA) 18:48 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5451 Boston (BOS) 18:48 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 157 Los Angeles (LAX) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2127 New York 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2168 New Orleans (MSY) 18:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1586 Dallas (DAL) 18:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2107 Oakland (OAK) 18:55 planerad

19:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 3 m/s @ 89°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 19 min.
BAe Corporate Flight Management LF 3009 Tupelo 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 566 Chicago (MDW) 19:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1907 Boston (BOS) 19:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Denver (DEN) 19:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1653 Atlanta 19:20 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2081 Chicago (ORD) 19:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 261 St Louis (STL) 19:45 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 3336 New York (JFK) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 4 - 19 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2970 Atlanta 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 552 Austin (AUS) 19:05 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 874 Detroit (DTW) 19:07 planerad
McDonnell Douglas MD-80 American Airlines AA 2675 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1031 Kansas City (MCI) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 428 San Antonio (SAT) 19:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2336 Chicago (ORD) 19:29 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1101 San Francisco (SFO) 19:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2010 Fort Myers (RSW) 19:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 566 Pittsburgh (PIT) 19:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1906 Boston (BOS) 19:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Tampa (TPA) 19:55 planerad

20:00 21.01.2019

-3°C   Vindar: 3 m/s @ 89°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 21
Väntningstid 5 - 7 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2124 Baltimore (BWI) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 302 Milwaukee (MKE) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1325 Kansas City (MCI) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 364 Oakland (OAK) 20:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1075 Jacksonville (JAX) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2217 San Antonio 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2248 Denver 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 852 San Antonio (SAT) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1601 Dallas (DAL) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1919 Los Angeles (LAX) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 450 Austin (AUS) 20:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 753 New Orleans (MSY) 20:15 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6288 Raleigh/Durham (RDU) 20:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1506 San Diego (SAN) 20:20 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 1213 Houston (IAH) 20:26 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3227 Chicago (ORD) 20:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1076 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:34 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2060 Charlotte (CLT) 20:35 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3940 New York (LGA) 20:42 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 733 Atlanta 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5629 Houston (HOU) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 25 min.
BAe Corporate Flight Management LF 3010 Tupelo 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 261 Minneapolis (MSP) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3540 Houston (HOU) 20:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 302 Orlando (MCO) 20:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2248 Baltimore (BWI) 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 364 Burbank 20:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 852 Jacksonville (JAX) 20:55 planerad

21:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 4 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 260 Phoenix (PHX) 21:00 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3903 Boston (BOS) 21:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 164 Fort Lauderdale (FLL) 21:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5917 Denver (DEN) 21:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1280 Minneapolis (MSP) 21:20 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2073 Chicago (ORD) 21:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2142 Tampa (TPA) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 568 Chicago (MDW) 21:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1253 Las Vegas (LAS) 21:40 planerad
Embraer RJ140 American Airlines AA 3420 New York (LGA) 21:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 976 Washington (DCA) 21:55 planerad
Bombardier CRJ Air Canada AC 7335 Toronto (YYZ) 21:58 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1075 Columbus (CMH) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1325 Charlotte (CLT) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1919 Philadelphia (PHL) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2217 Boston (BOS) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1601 Cleveland (CLE) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 450 Raleigh/Durham (RDU) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 753 Detroit (DTW) 21:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1507 Washington (DCA) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1185 Chicago (MDW) 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 260 Milwaukee (MKE) 21:35 planerad

22:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 4 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 9 min.
Embraer RJ140 American Airlines AA 4077 New York (JFK) 22:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 331 Miami 22:10 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 2972 Chicago (ORD) 22:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1715 Orlando (MCO) 22:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1640 Philadelphia (PHL) 22:27 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 271 Newark (EWR) 22:31 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Air France AF 2712 Atlanta 22:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1594 Denver (DEN) 22:40 planerad
Embraer 175 Virgin Atlantic VS 2351 Minneapolis (MSP) 22:47 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2332 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:54 planerad

23:00 21.01.2019

-4°C   Vindar: 4 m/s @ 117°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 19 min.
Airbus A320 United Airlines UA 1280 San Francisco (SFO) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1922 Baltimore (BWI) 23:00 planerad
Embraer 175 AVIANCA AV 2340 Washington (IAD) 23:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 110 Charlotte (CLT) 23:12 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4660 Washington (DCA) 23:16 planerad
Boeing 737-800 LATAM Airlines Brasil JJ 2028 Miami (MIA) 23:16 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 876 Detroit (DTW) 23:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1945 Houston (HOU) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6909 Dallas (DAL) 23:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 832 Seattle (SEA) 23:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1894 Phoenix (PHX) 23:40 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 392 Denver (DEN) 23:59 planerad

00:00 22.01.2019

-5°C   Vindar: 4 m/s @ 140°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 13

Andra datum

January, 2019