Bangor, Bangor (BGR / KBGR)

Planespotter’s tidtabell

00:00 24.09.2019

01:00 24.09.2019

02:00 24.09.2019

03:00 24.09.2019

04:00 24.09.2019

05:00 24.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4908 Philadelphia (PHL) 05:20 planerad

06:00 24.09.2019

07:00 24.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3422 Chicago (ORD) 07:00 planerad

08:00 24.09.2019

09:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4730 Philadelphia (PHL) 09:35 planerad

10:00 24.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4730 Philadelphia (PHL) 10:01 planerad

11:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5074 New York (LGA) 11:00 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 22 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5074 New York (LGA) 11:30 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3561 Chicago (ORD) 11:52 planerad

12:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3073 Chicago (ORD) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4871 Philadelphia (PHL) 12:41 planerad

13:00 24.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 3073 Chicago (ORD) 13:28 planerad

14:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 35 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4785 Philadelphia (PHL) 14:03 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5135 New York (LGA) 14:38 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4785 Philadelphia (PHL) 14:51 planerad

15:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5640 Charlotte (CLT) 15:38 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 5135 New York (LGA) 15:08 planerad

16:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5514 Washington (DCA) 16:36 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5640 Charlotte (CLT) 16:08 planerad

17:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4731 Philadelphia (PHL) 17:13 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 41 min.
Bombardier CRJ American Airlines AA 5514 Washington (DCA) 17:02 planerad
Embraer RJ145 American Airlines AA 4731 Philadelphia (PHL) 17:43 planerad

18:00 24.09.2019

19:00 24.09.2019

20:00 24.09.2019

21:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer 170 United Airlines UA 3492 Chicago (ORD) 21:49 planerad

22:00 24.09.2019

23:00 24.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Embraer RJ145 American Airlines AA 4972 Philadelphia (PHL) 23:13 planerad

Andra datum

June, 2019

13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30