Bradley, Hartford (BDL / KBDL)

Planespotter’s tidtabell

09:00 23.03.2019

-1°C   Vindar: 9 m/s @ 310°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 980 m   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 5 - 12 min.
Airbus A320 American Airlines AA 622 Charlotte (CLT) 09:33 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2356 Atlanta 09:43 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 550 Orlando (MCO) 09:44 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5260 Philadelphia (PHL) 09:56 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2250 Chicago (ORD) 09:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 14 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 699 Washington (DCA) 09:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4865 Tampa (TPA) 09:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2359 Denver (DEN) 09:15 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1894 Detroit (DTW) 09:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5285 Washington (DCA) 09:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2863 Denver (DEN) 09:35 planerad

10:00 23.03.2019

-1°C   Vindar: 9 m/s @ 310°   Moln/himmel broken börja från en höjd av 980 m   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 14 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1177 Detroit (DTW) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1460 Fort Lauderdale (FLL) 10:04 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 United Airlines UA 8286 Toronto 10:18 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1443 Atlanta 10:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 833 Tampa (TPA) 10:35 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 2 - 10 min.
Airbus A320 American Airlines AA 622 Charlotte (CLT) 10:20 planerad
Bombardier CRJ700 Copa Airlines CM 2220 Washington (IAD) 10:25 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2356 Atlanta 10:27 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5260 Philadelphia (PHL) 10:28 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 549 Orlando (MCO) 10:29 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 869 Orlando (MCO) 10:39 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 United Airlines UA 8287 Toronto 10:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2250 Chicago (ORD) 10:42 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 903 Fort Myers (RSW) 10:45 planerad

11:00 23.03.2019

+1°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 26 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3528 Atlanta 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2874 Tampa (TPA) 11:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 162 Fort Lauderdale (FLL) 11:12 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5607 Washington (DCA) 11:29 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2363 Atlanta 11:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 7 - 18 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 833 St Louis (STL) 11:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1443 Atlanta 11:10 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5019 Washington (DCA) 11:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3528 Atlanta 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5501 Orlando (MCO) 11:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 663 Fort Lauderdale (FLL) 11:55 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5607 Washington (DCA) 11:57 planerad

12:00 23.03.2019

+1°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 11 min.
Embraer 175 American Airlines AA 3522 Chicago (ORD) 12:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 833 Detroit (DTW) 12:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1132 Myrtle Beach 12:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 438 Baltimore (BWI) 12:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 679 Atlanta 12:20 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5441 Cincinnati (CVG) 12:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2388 Orlando (MCO) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3883 Baltimore (BWI) 12:35 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2045 Chicago 12:39 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5431 Minneapolis (MSP) 12:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2635 Fort Myers (RSW) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 min.
Embraer 175 American Airlines AA 3522 Chicago (ORD) 12:39 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2363 Atlanta 12:40 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 833 Detroit (DTW) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1562 Baltimore (BWI) 12:50 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1133 Myrtle Beach 12:55 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5441 Cincinnati (CVG) 12:58 planerad

13:00 23.03.2019

+1°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 20 min.
Airbus A319 American Airlines AA 2002 Charlotte (CLT) 13:14 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5198 Philadelphia (PHL) 13:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 438 Orlando (MCO) 13:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4314 Orlando (MCO) 13:45 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5216 Washington (DCA) 13:52 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 9 - 32 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 679 Atlanta 13:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2529 Orlando (MCO) 13:05 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2048 Chicago (ORD) 13:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3883 St Louis (STL) 13:15 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5431 Minneapolis (MSP) 13:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2871 West Palm Beach (PBI) 13:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2002 Charlotte (CLT) 13:57 planerad

14:00 23.03.2019

+1°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 7 - 10 min.
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1142 West Palm Beach (PBI) 14:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1566 Baltimore (BWI) 14:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4228 St Louis (STL) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2804 West Palm Beach (PBI) 14:20 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 2 - 27 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3065 Orlando (MCO) 14:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 533 Tampa (TPA) 14:21 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5198 Philadelphia (PHL) 14:21 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5216 Washington (DCA) 14:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1567 Baltimore (BWI) 14:50 planerad

15:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 3 - 17 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2335 Atlanta 15:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 406 Tampa (TPA) 15:18 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2538 Orlando (MCO) 15:35 planerad
Southwest Airlines WN 2987 Tampa (TPA) 15:35 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8024 Toronto (YYZ) 15:38 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 49 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2804 Baltimore (BWI) 15:00 planerad
Airbus A321 JetBlue Airways B6 1141 West Palm Beach (PBI) 15:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5590 Chicago (MDW) 15:10 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2335 Atlanta 15:59 planerad

16:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 3 - 7 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 930 Cancún (CUN) 16:22 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2342 Atlanta 16:25 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5628 Charlotte (CLT) 16:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2201 Chicago (MDW) 16:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3537 Chicago (MDW) 16:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5127 Minneapolis (MSP) 16:32 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5085 Washington (DCA) 16:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 176 San Juan (SJU) 16:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1431 San Francisco 16:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4069 Orlando (MCO) 16:45 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4526 Washington (DCA) 16:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 995 Orlando (MCO) 16:50 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 12 - 16 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8025 Toronto (YYZ) 16:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2537 Orlando (MCO) 16:15 planerad
Southwest Airlines WN 2990 Fort Lauderdale (FLL) 16:25 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 827 Fort Myers (RSW) 16:29 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8847 Montréal (YUL) 16:45 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5628 Charlotte (CLT) 16:57 planerad

17:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 13 - 14 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 869 Orlando (MCO) 17:01 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1522 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:14 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 798 Detroit 17:27 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 904 Fort Myers (RSW) 17:41 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 860 Orlando (MCO) 17:54 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2047 Chicago 17:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3574 Baltimore (BWI) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 3 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1684 Chicago (MDW) 17:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3537 Baltimore (BWI) 17:05 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5127 Minneapolis (MSP) 17:07 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2342 Atlanta 17:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1459 Fort Lauderdale (FLL) 17:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2323 Baltimore (BWI) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4067 Orlando (MCO) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 934 Tampa (TPA) 17:25 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4526 Washington (DCA) 17:25 planerad

18:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 10 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2096 Fort Myers (RSW) 18:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2314 Atlanta 18:25 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5148 Washington (DCA) 18:37 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1425 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:46 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 617 Charlotte (CLT) 18:48 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 19 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1522 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 798 Detroit 18:11 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 537 Orlando (MCO) 18:30 planerad
Bombardier CRJ700 Air New Zealand NZ 2052 Chicago (ORD) 18:30 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 161 Fort Lauderdale (FLL) 18:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2096 Baltimore (BWI) 18:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3574 Tampa (TPA) 18:45 planerad

19:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 2 - 7 min.
Embraer 190 JetBlue Airways B6 1098 Washington (DCA) 19:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5131 Minneapolis (MSP) 19:02 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 664 Fort Lauderdale (FLL) 19:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2412 St Louis (STL) 19:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4120 Chicago (ORD) 19:13 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 4 - 23 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2314 Atlanta 19:09 planerad
Bombardier CRJ700 American Airlines AA 5148 Washington (DCA) 19:32 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 599 Washington (DCA) 19:35 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 617 Charlotte (CLT) 19:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5131 Minneapolis (MSP) 19:37 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4120 Chicago (ORD) 19:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2412 Orlando (MCO) 19:45 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 959 Orlando (MCO) 19:50 planerad

20:00 23.03.2019

+4°C   Vindar: 5 m/s @ 307°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 24 - 42 min.
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2326 Atlanta 20:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 263 Baltimore (BWI) 20:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1534 Tampa (TPA) 20:52 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 45 min.
United Airlines UA 412 Washington 20:00 planerad
United Airlines UA 7 New York 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 543 Baltimore (BWI) 20:45 planerad

21:00 23.03.2019

+2°C   Vindar: 5 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 8 - 32 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3419 Baltimore (BWI) 21:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5377 Cleveland (CLE) 21:08 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 4492 Denver (DEN) 21:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1657 Fort Lauderdale (FLL) 21:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 442 Chicago (ORD) 21:48 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2294 Chicago (ORD) 21:57 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2275 San Juan (SJU) 21:32 planerad

22:00 23.03.2019

+2°C   Vindar: 5 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 17 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1755 Charlotte (CLT) 22:02 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5414 Raleigh/Durham (RDU) 22:19 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 803 Detroit (DTW) 22:23 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2110 Philadelphia (PHL) 22:27 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8026 Toronto (YYZ) 22:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5541 Orlando (MCO) 22:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1342 Baltimore (BWI) 22:50 planerad

23:00 23.03.2019

+2°C   Vindar: 5 m/s @ 308°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 4 - 17 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2439 Denver (DEN) 23:00 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 327 Minneapolis (MSP) 23:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1051 Baltimore (BWI) 23:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 460 Fort Lauderdale (FLL) 23:22 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 238 Orlando (MCO) 23:26 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1887 Denver (DEN) 23:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 814 Fort Myers (RSW) 23:32 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5428 Washington (DCA) 23:36 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1272 Miami (MIA) 23:45 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2345 Atlanta 23:54 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 865 Minneapolis (MSP) 23:54 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 399 Washington (IAD) 23:54 planerad

00:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 309°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 935 Baltimore (BWI) 00:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 188 Fort Lauderdale (FLL) 00:20 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2056 Charlotte (CLT) 00:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2021 Tampa (TPA) 00:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2301 Orlando (MCO) 00:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1425 Dallas 00:56 planerad

01:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 309°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 20 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3119 Fort Lauderdale (FLL) 01:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 826 Chicago (MDW) 01:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 352 Tampa (TPA) 01:40 planerad

02:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 4 m/s @ 309°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

03:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 3 m/s @ 305°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

04:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 3 m/s @ 305°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

05:00 24.03.2019

0°C   Vindar: 3 m/s @ 305°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1044 Los Angeles (LAX) 05:00 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 27 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2504 Orlando (MCO) 05:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2574 Chicago (MDW) 05:20 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5427 Washington (DCA) 05:22 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 761 Detroit (DTW) 05:49 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1953 Philadelphia (PHL) 05:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3828 Baltimore (BWI) 05:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2735 Tampa (TPA) 05:55 planerad

06:00 24.03.2019

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 293°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2276 San Juan (SJU) 06:34 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 3 - 10 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 United Airlines UA 8103 Toronto 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 275 San Juan (SJU) 06:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5135 Raleigh/Durham (RDU) 06:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5386 Cleveland (CLE) 06:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 296 Washington (IAD) 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 233 Baltimore (BWI) 06:10 planerad
American Airlines AA 146 Miami (MIA) 06:13 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1758 Denver (DEN) 06:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2720 Orlando (MCO) 06:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2729 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 251 Tampa (TPA) 06:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 737 Orlando (MCO) 06:31 planerad

07:00 24.03.2019

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 293°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2396 Atlanta 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4078 Fort Lauderdale (FLL) 07:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2805 Chicago (ORD) 07:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 240 Fort Lauderdale (FLL) 07:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 455 Tampa (TPA) 07:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 795 Chicago (ORD) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3342 Denver (DEN) 07:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1268 San Antonio (SAT) 07:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 237 Baltimore (BWI) 07:40 planerad

08:00 24.03.2019

-1°C   Vindar: 3 m/s @ 293°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 33

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 6 - 23 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2359 Baltimore (BWI) 08:20 planerad
Embraer 190 JetBlue Airways B6 798 Washington (DCA) 08:26 planerad
Bombardier CRJ American Airlines AA 5537 Washington (DCA) 08:49 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1894 Detroit (DTW) 08:51 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 14 - 15 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 959 Fort Lauderdale (FLL) 08:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 249 Fort Myers (RSW) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2936 Orlando (MCO) 08:35 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22