Austin Bergstrom, Austin (AUS / KAUS)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

06:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 6 m/s @ 150°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

AVÅGENDE — 19
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2649 Los Angeles (LAX) 06:00 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1187 Houston (IAH) 06:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1984 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1920 Houston (IAH) 06:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 798 Boston (BOS) 06:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1839 Portland (PDX) 06:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2694 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2069 Phoenix (PHX) 06:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2447 Minneapolis (MSP) 06:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 882 Charlotte (CLT) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2075 Tampa (TPA) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 250 Houston (HOU) 06:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 817 Newark (EWR) 06:35 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 177 Seattle (SEA) 06:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2096 Reno (RNO) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 168 Atlanta (ATL) 06:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2080 Detroit (DTW) 06:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2042 Dallas (DAL) 06:55 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1219 San Francisco (SFO) 06:57 planerad

07:00 19.04.2018

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 33°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 50 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 127 Dallas (DAL) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 795 Dallas (DAL) 07:55 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1595 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2565 Charlotte (CLT) 07:00 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1185 Houston (IAH) 07:05 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 2064 Los Angeles (LAX) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 239 Nashville (BNA) 07:05 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6028 Washington (IAD) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 248 Newark (EWR) 07:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1360 Minneapolis (MSP) 07:16 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2123 San Francisco (SFO) 07:20 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2455 Atlanta (ATL) 07:25 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1681 Seattle (SEA) 07:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1862 Philadelphia (PHL) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 127 Boston (BOS) 07:40 planerad
Boeing 737-800 Air Canada AC 5798 Chicago (ORD) 07:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 806 Chicago (ORD) 07:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2747 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:50 planerad

08:00 19.04.2018

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 33°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 20 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1004 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1781 Newark (EWR) 08:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1767 El Paso 08:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 482 Houston (IAH) 08:50 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4595 Miami (MIA) 08:59 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 15 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3337 San Diego (SAN) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2575 Chicago (ORD) 08:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 46 Amsterdam (AMS) 08:05 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 1722 New York 08:05 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1698 Phoenix (PHX) 08:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2888 Salt Lake City (SLC) 08:25 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1183 Houston (IAH) 08:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1469 Los Angeles (LAX) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1781 Houston (HOU) 08:50 planerad

09:00 19.04.2018

+13°C   Vindar: 5 m/s @ 33°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 12 min.
Airbus A320 Allegiant Air G4 934 Tampa 09:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 436 Houston (HOU) 09:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1729 Chicago (MDW) 09:15 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3672 Newark (EWR) 09:27 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 265 Denver (DEN) 09:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1868 Atlanta 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1674 Atlanta 09:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1484 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:54 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1251 New York (JFK) 09:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1472 Denver (DEN) 09:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1767 Raleigh/Durham (RDU) 09:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 436 Chicago (ORD) 09:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 262 El Paso 09:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1193 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:17 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4595 Miami (MIA) 09:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 436 Chicago (MDW) 09:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1660 Dallas (DAL) 09:45 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 924 Cleveland (CLE) 09:54 planerad

10:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 Dallas (DAL) 10:05 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1701 Orlando (MCO) 10:12 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1899 Nashville (BNA) 10:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 207 Fort Lauderdale (FLL) 10:25 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 190 Denver (DEN) 10:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 335 Orlando (MCO) 10:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 327 Chicago (ORD) 10:36 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2375 Detroit (DTW) 10:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 276 Buffalo (BUF) 10:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1039 Boston (BOS) 10:51 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1759 Houston (IAH) 10:59 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 9 - 20 min.
Airbus A319 United Airlines UA 364 Houston (IAH) 10:00 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3569 Newark (EWR) 10:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1674 Denver (DEN) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 478 Fort Lauderdale (FLL) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6 New Orleans (MSY) 10:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1484 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:41 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4411 Tucson (TUS) 10:50 planerad

11:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 17 min.
Airbus A320 United Airlines UA 2283 Washington (IAD) 11:00 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 4421 Raleigh/Durham (RDU) 11:04 planerad
Bombardier CRJ700 Air Canada AC 4097 Denver (DEN) 11:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1400 Chicago (MDW) 11:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1685 San Diego (SAN) 11:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1098 Houston (HOU) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2040 San Francisco (SFO) 11:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1891 Tampa (TPA) 11:34 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 781 Newark (EWR) 11:36 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2402 Atlanta 11:40 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1561 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:48 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2093 Philadelphia (PHL) 11:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1659 Sacramento (SMF) 11:50 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1924 San Jose (SJC) 11:52 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 4 - 14 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1899 Phoenix (PHX) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 207 Sacramento (SMF) 11:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1701 San Diego (SAN) 11:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 335 San Diego (SAN) 11:05 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 190 Columbus (CMH) 11:19 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 852 Minneapolis (MSP) 11:22 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2057 San Francisco (SFO) 11:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 580 Reno (RNO) 11:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Fort Lauderdale (FLL) 11:41 planerad
Bombardier CRJ700 United Airlines UA 4461 Denver 11:50 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 6186 Raleigh/Durham (RDU) 11:55 planerad

12:00 19.04.2018

+18°C   Vindar: 7 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 795 New York (JFK) 12:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 587 Cancun 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4940 Las Vegas (LAS) 12:25 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2686 Mexico 12:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2397 Minneapolis (MSP) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 Dallas (DAL) 12:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2355 New York (JFK) 12:43 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2450 Chicago (ORD) 12:47 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1890 Phoenix (PHX) 12:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1174 Oakland (OAK) 12:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 833 Los Angeles (LAX) 12:58 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 925 Cleveland (CLE) 12:59 planerad

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 5 - 13 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1400 Dallas (DAL) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1098 Atlanta (ATL) 12:05 planerad
Airbus A320 South African Airways SA 7487 Washington (IAD) 12:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1566 Washington (IAD) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1685 Washington (DCA) 12:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 708 Cancun 12:15 planerad
Boeing 737-700 Copa Airlines CM 1182 Houston (IAH) 12:20 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1825 Newark (EWR) 12:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2040 Denver (DEN) 12:30 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1561 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2402 Atlanta (ATL) 12:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1659 Raleigh/Durham (RDU) 12:35 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1924 Washington (IAD) 12:37 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2093 Philadelphia (PHL) 12:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1094 New York (JFK) 12:53 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1326 Jacksonville (JAX) 12:53 planerad

13:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 18 min.
Boeing 737-800 Air Canada AC 5099 Denver (DEN) 13:03 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 422 Reno (RNO) 13:03 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1733 Las Vegas (LAS) 13:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1862 Houston (IAH) 13:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1525 Tampa (TPA) 13:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2380 Salt Lake City (SLC) 13:26 planerad
Boeing 737-800 British Airways BA 1809 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:44 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1359 Minneapolis (MSP) 13:49 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3300 San Jose (SJC) 13:52 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 5289 San Francisco (SFO) 13:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1387 Charlotte (CLT) 13:59 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 4 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6070 Chicago (MDW) 13:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2291 Detroit (DTW) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 16 St Louis (STL) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1174 Dallas (DAL) 13:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2450 Chicago (ORD) 13:32 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1882 Charlotte (CLT) 13:35 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 409 New York (JFK) 13:35 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 3460 New York (JFK) 13:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 833 Los Angeles (LAX) 13:40 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 935 Tampa 13:44 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2687 Mexico City (MEX) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1525 Lubbock (LBB) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 761 San Diego (SAN) 13:50 planerad

14:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 12 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1340 Los Angeles (LAX) 14:01 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7181 London (LGW) 14:05 planerad
McDonnell Douglas MD-80 Allegiant Air G4 504 Albuquerque (ABQ) 14:17 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 881 Atlanta 14:19 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1157 Cincinnati (CVG) 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1934 Denver (DEN) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5552 Phoenix (PHX) 14:35 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5408 Los Angeles (LAX) 14:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2086 Santa Ana (SNA) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1732 New York (LGA) 14:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 644 Charlotte (CLT) 14:59 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A320 United Airlines UA 216 Houston 14:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2380 Salt Lake City (SLC) 14:10 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 790 Chicago (ORD) 14:15 planerad
Boeing 737-800 British Airways BA 1842 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 960 Buffalo (BUF) 14:39 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 4110 San Francisco 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 778 Dallas (DAL) 14:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3301 San Jose (SJC) 14:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1340 Los Angeles (LAX) 14:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1387 Charlotte (CLT) 14:55 planerad

15:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 49°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A319 United Airlines UA 1449 Newark (EWR) 15:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1003 San Diego (SAN) 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1698 Houston (HOU) 15:15 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7707 Toronto (YYZ) 15:19 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2095 Houston (IAH) 15:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2417 Orlando (MCO) 15:34 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6150 Washington (IAD) 15:36 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1414 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 116 Chicago (MDW) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5481 St Louis (STL) 15:45 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 820 Memphis (MEM) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1879 Phoenix (PHX) 15:00 planerad
McDonnell Douglas MD-80 Allegiant Air G4 505 Albuquerque (ABQ) 15:02 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 881 Atlanta (ATL) 15:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5552 Phoenix 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2086 Houston (HOU) 15:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1158 Cincinnati (CVG) 15:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1732 Milwaukee 15:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 644 Phoenix (PHX) 15:40 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5193 San Francisco 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1003 Dallas (DAL) 15:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1698 Los Angeles (LAX) 15:55 planerad

16:00 19.04.2018

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 46°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1206 Denver (DEN) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1922 Las Vegas (LAS) 16:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 606 Portland (PDX) 16:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1937 Chicago (ORD) 16:09 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4597 Miami (MIA) 16:10 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4141 Tucson (TUS) 16:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 105 Las Vegas (LAS) 16:15 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 191 London (LHR) 16:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 701 San Francisco (SFO) 16:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2245 Atlanta 16:22 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1218 San Francisco (SFO) 16:37 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 739 Las Vegas (LAS) 16:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 392 Denver (DEN) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5437 Boston (BOS) 16:50 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1699 Minneapolis (MSP) 16:52 planerad
Airbus A320 Air France AF 2572 New York (JFK) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 Air Canada AC 7708 Toronto (YYZ) 16:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2216 Newark (EWR) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 116 Chicago 16:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 281 Houston (IAH) 16:18 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7182 London (LGW) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5481 Las Vegas (LAS) 16:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2416 Orlando (MCO) 16:21 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1386 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:27 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6150 Washington (IAD) 16:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1922 New Orleans (MSY) 16:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4597 Miami (MIA) 16:40 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 821 Memphis (MEM) 16:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 644 Denver (DEN) 16:55 planerad

17:00 19.04.2018

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 46°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 3 - 11 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1416 Los Angeles 17:03 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1336 Cincinnati (CVG) 17:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 990 Dallas (DAL) 17:15 planerad
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1221 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1033 Fort Lauderdale (FLL) 17:20 planerad
Airbus A319 Copa Airlines CM 1179 Houston (IAH) 17:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1152 Los Angeles (LAX) 17:36 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1201 Chicago (ORD) 17:39 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta 17:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1702 San Diego (SAN) 17:43 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 758 Los Angeles (LAX) 17:44 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 193 Columbus (CMH) 17:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1300 Detroit (DTW) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1892 Phoenix (PHX) 17:50 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 6 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 502 Dallas (DAL) 17:00 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 607 Portland (PDX) 17:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1909 Chicago (ORD) 17:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2245 Atlanta (ATL) 17:17 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1907 Charlotte (CLT) 17:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 392 Kansas City (MCI) 17:20 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2113 Detroit (DTW) 17:27 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1221 San Francisco 17:35 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 1723 New York (JFK) 17:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5438 Baltimore (BWI) 17:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1417 Los Angeles 17:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 630 Houston (IAH) 17:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 990 Atlanta (ATL) 17:50 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1337 Cincinnati (CVG) 17:59 planerad

18:00 19.04.2018

+24°C   Vindar: 7 m/s @ 46°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 511 Fort Lauderdale (FLL) 18:07 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2538 Detroit (DTW) 18:07 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1603 Las Vegas (LAS) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2043 Las Vegas (LAS) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1011 Dallas (DAL) 18:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1739 Charlotte (CLT) 18:18 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 670 Seattle (SEA) 18:21 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 4962 Denver (DEN) 18:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5582 Orlando (MCO) 18:35 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1748 Chicago (ORD) 18:39 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4691 Salt Lake City (SLC) 18:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1366 Harlingen 18:55 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2589 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:59 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 17 min.
McDonnell Douglas MD-82 American Airlines AA 1221 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2664 Chicago (ORD) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1033 Oakland (OAK) 18:05 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 455 San Francisco 18:08 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 758 Los Angeles (LAX) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1300 Houston (HOU) 18:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5691 Denver (DEN) 18:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1702 Orlando (MCO) 18:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2521 Los Angeles (LAX) 18:35 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 190 London (LHR) 18:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta (ATL) 18:35 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 193 Denver (DEN) 18:38 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2622 Minneapolis (MSP) 18:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2043 Los Angeles (LAX) 18:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1011 Chicago (MDW) 18:50 planerad

19:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 50°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 17 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1291 Jacksonville (JAX) 19:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5541 Reno (RNO) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6016 Chicago (MDW) 19:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5505 Newark (EWR) 19:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1045 Houston (IAH) 19:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 528 Dallas (DAL) 19:35 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 452 Las Vegas (LAS) 19:38 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5697 New Orleans (MSY) 19:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6084 Washington (IAD) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1776 Denver (DEN) 19:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1739 Phoenix (PHX) 19:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1038 Boston (BOS) 19:00 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4691 Salt Lake City (SLC) 19:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1603 Nashville (BNA) 19:00 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5890 Los Angeles (LAX) 19:10 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 693 Seattle (SEA) 19:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 859 Orlando (MCO) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1366 Kansas City (MCI) 19:25 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5879 Houston (IAH) 19:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2134 Houston (IAH) 19:45 planerad
Airbus A321 British Airways BA 1785 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:55 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1291 Portland (PDX) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 608 Sacramento (SMF) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6787 Newark (EWR) 19:55 planerad

20:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 50°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 16 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 274 Washington (DCA) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1178 Fort Lauderdale (FLL) 20:05 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 459 Phoenix (PHX) 20:14 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1901 Washington (IAD) 20:16 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 4444 San Francisco (SFO) 20:19 planerad
Boeing 737-800 British Airways BA 1972 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1702 Minneapolis (MSP) 20:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 770 Philadelphia (PHL) 20:53 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 528 San Jose (SJC) 20:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2222 Denver (DEN) 20:10 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 453 Las Vegas (LAS) 20:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1255 El Paso 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5697 San Francisco (SFO) 20:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1178 Phoenix (PHX) 20:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 274 San Diego (SAN) 20:50 planerad

21:00 19.04.2018

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 50°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 747 Houston (HOU) 21:10 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1180 Houston (IAH) 21:11 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 740 Houston (IAH) 21:11 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2675 New York (JFK) 21:17 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1309 Atlanta 21:26 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1139 Charlotte (CLT) 21:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 181 Indianapolis (IND) 21:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 459 New York (JFK) 21:34 planerad
Airbus A321 British Airways BA 1764 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1100 Los Angeles (LAX) 21:54 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1889 San Francisco 21:59 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 45 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1901 San Jose (SJC) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 747 Las Vegas (LAS) 21:45 planerad

22:00 19.04.2018

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 5 - 16 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 961 Buffalo (BUF) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 165 Nashville (BNA) 22:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4568 Miami (MIA) 22:02 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2477 Charlotte (CLT) 22:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 938 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2530 Detroit (DTW) 22:12 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1178 Houston (IAH) 22:28 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1223 Chicago (MDW) 22:35 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1222 San Francisco 22:45 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 2080 Los Angeles (LAX) 22:45 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 5264 Chicago (ORD) 22:50 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 511 Chicago (ORD) 22:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2270 Chicago (ORD) 22:58 planerad
Boeing 737-800 Finnair AY 4124 Chicago (ORD) 22:58 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 181 Dallas (DAL) 22:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1139 Las Vegas (LAS) 22:14 planerad

23:00 19.04.2018

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 4 - 7 min.
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 696 Seattle (SEA) 23:01 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5939 Los Angeles (LAX) 23:08 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1837 Newark (EWR) 23:14 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 774 Seattle (SEA) 23:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5383 Houston (HOU) 23:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5646 Denver (DEN) 23:20 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1177 Houston (IAH) 23:22 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 709 Boston (BOS) 23:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5731 Baltimore (BWI) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 733 Dallas (DAL) 23:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1450 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:31 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 484 Phoenix (PHX) 23:31 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1136 Las Vegas (LAS) 23:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1715 St Louis (STL) 23:35 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5482 Denver (DEN) 23:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1917 Denver (DEN) 23:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1465 Los Angeles (LAX) 23:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 285 Phoenix (PHX) 23:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3336 San Diego (SAN) 23:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 693 El Paso 23:55 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1552 Salt Lake City (SLC) 23:59 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1837 Atlanta 23:59 planerad

00:00 20.04.2018

+16°C   Vindar: 4 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 23 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5818 Los Angeles (LAX) 00:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1295 New York (JFK) 00:43 planerad

01:00 20.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 22 - 40 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1273 Oakland (OAK) 01:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 878 San Diego (SAN) 01:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2014 Las Vegas (LAS) 01:45 planerad

02:00 20.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

03:00 20.04.2018

+15°C   Vindar: 3 m/s @ 54°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

04:00 20.04.2018

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 61°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 35L, 35R

05:00 20.04.2018

+12°C   Vindar: 2 m/s @ 61°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 31 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 1293 San Francisco (SFO) 05:08 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1290 Portland (PDX) 05:39 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2547 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 240 Baltimore (BWI) 05:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1152 Indianapolis (IND) 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6079 Minneapolis (MSP) 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 337 St Louis (STL) 05:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4398 Miami (MIA) 05:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 794 New York (JFK) 05:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1845 San Jose (SJC) 05:45 planerad
Embraer 170 Air Canada AC 4286 Denver (DEN) 05:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1884 Dallas (DAL) 05:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5352 Los Angeles (LAX) 05:55 planerad

Andra datum

February, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23