Austin Bergstrom, Austin (AUS / KAUS)

Planespotter’s tidtabell

18:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 5 m/s @ 150°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1340 m   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 22
Väntningstid 2 - 8 min.
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 1603 Detroit (DTW) 18:01 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2972 New York (JFK) 18:04 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2203 Salt Lake City (SLC) 18:12 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 938 Salt Lake City (SLC) 18:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1467 Dallas (DAL) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2262 Las Vegas (LAS) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5927 Oakland (OAK) 18:15 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2720 Detroit (DTW) 18:16 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1076 Newark (EWR) 18:18 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1756 Charlotte (CLT) 18:19 planerad
Southwest Airlines WN 2460 Oakland (OAK) 18:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 38 Dallas (DAL) 18:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 733 Orlando (MCO) 18:22 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4171 Tulsa (TUL) 18:27 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1248 New Orleans (MSY) 18:32 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1400 Chicago (ORD) 18:37 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1806 San Diego (SAN) 18:41 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2594 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:42 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3774 San Francisco (SFO) 18:48 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1195 Chicago 18:48 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1554 Portland (PDX) 18:50 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1045 Houston (IAH) 18:58 planerad

AVÅGENDE — 20
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 807 Lubbock (LBB) 18:00 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3609 Chicago (ORD) 18:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 455 San Francisco (SFO) 18:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1948 Houston (HOU) 18:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 840 Denver (DEN) 18:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1373 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:18 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1838 Washington (IAD) 18:19 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2055 Providence 18:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta 18:21 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2967 Minneapolis (MSP) 18:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5934 Las Vegas (LAS) 18:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1304 Chicago (ORD) 18:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6959 Denver (DEN) 18:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2533 Las Vegas (LAS) 18:40 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2972 New York (JFK) 18:44 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2170 Dallas (DAL) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2262 Chicago (MDW) 18:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5927 Chicago (MDW) 18:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1760 Phoenix (PHX) 18:55 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 653 Minneapolis (MSP) 18:56 planerad

19:00 24.06.2019

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 155°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2093 New Orleans (MSY) 19:05 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 511 Fort Lauderdale (FLL) 19:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2419 Fort Lauderdale (FLL) 19:10 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2199 Orlando (SFB) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1388 Dallas (DAL) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 259 Tampa (TPA) 19:20 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 179 Chicago (ORD) 19:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2541 Orlando (MCO) 19:45 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 3 - 13 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2203 Salt Lake City (SLC) 19:00 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4411 Tucson (TUS) 19:03 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2099 Phoenix (PHX) 19:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 701 Newark (EWR) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5068 Lubbock (LBB) 19:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 512 Fort Lauderdale (FLL) 19:08 planerad
Southwest Airlines WN 2460 Nashville (BNA) 19:10 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 6766 Los Angeles (LAX) 19:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1821 Atlanta 19:17 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1806 San Diego 19:21 planerad
Airbus A320 Air China CA 7343 Houston (IAH) 19:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2594 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:31 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1045 Seattle (SEA) 19:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2134 Houston (IAH) 19:53 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1038 Boston (BOS) 19:54 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2222 Denver (DEN) 19:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2093 Orlando (MCO) 19:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 259 Newark (EWR) 19:55 planerad

20:00 24.06.2019

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 155°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 17
Väntningstid 2 - 10 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 190 Denver (DEN) 20:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2636 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:07 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2419 Charlotte (CLT) 20:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6161 Dallas (DAL) 20:10 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 889 Phoenix (PHX) 20:12 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1309 Atlanta 20:15 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 965 Detroit (DTW) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1165 Phoenix (PHX) 20:25 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 4962 Denver (DEN) 20:26 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 Baltimore (BWI) 20:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1848 Washington (DCA) 20:30 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1938 Valparaiso (VPS) 20:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1158 Chicago 20:42 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2038 Houston (IAH) 20:43 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 775 Tampa (TPA) 20:44 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 1501 Minneapolis (MSP) 20:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1425 Houston (HOU) 20:50 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2419 Phoenix (PHX) 20:00 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 2244 Orlando (SFB) 20:05 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 501 Los Angeles (LAX) 20:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2541 San Jose (SJC) 20:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6161 Orlando (MCO) 20:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1911 San Francisco (SFO) 20:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 543 Las Vegas (LAS) 20:50 planerad

21:00 24.06.2019

+26°C   Vindar: 3 m/s @ 155°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4658 Houston (HOU) 21:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1014 Los Angeles (LAX) 21:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2050 San Francisco 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2171 Dallas (DAL) 21:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1435 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 127 Nashville (BNA) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 362 Chicago (MDW) 21:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Richmond (RIC) 21:45 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 1729 New York (JFK) 21:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 6 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1165 Dallas (DAL) 21:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 509 Los Angeles (LAX) 21:07 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 505 Las Vegas (LAS) 21:10 planerad
Airbus A320 Allegiant Air G4 1940 Valparaiso (VPS) 21:17 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 New Orleans (MSY) 21:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1848 San Diego (SAN) 21:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1425 Santa Ana 21:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4658 Houston 21:40 planerad

22:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 128°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 4 - 8 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5887 Denver (DEN) 22:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 872 Denver (DEN) 22:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2707 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:06 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2970 Minneapolis (MSP) 22:08 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1394 Philadelphia (PHL) 22:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 652 Atlanta 22:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 513 Baltimore (BWI) 22:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2358 San Francisco (SFO) 22:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1234 Houston (IAH) 22:21 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2311 Detroit (DTW) 22:28 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5264 Chicago 22:29 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2574 Los Angeles (LAX) 22:29 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 278 Chicago (ORD) 22:29 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 2080 Los Angeles (LAX) 22:29 planerad
Boeing 737-800 Copa Airlines CM 1178 Houston (IAH) 22:34 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 310 Atlanta 22:42 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2049 Phoenix (PHX) 22:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3368 San Jose (SJC) 22:50 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2577 New York (JFK) 22:54 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2208 Chicago (ORD) 22:56 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2529 Dallas (DAL) 22:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2051 Los Angeles (LAX) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 442 Denver (DEN) 22:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5887 New Orleans (MSY) 22:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 872 New Orleans (MSY) 22:30 planerad

23:00 24.06.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 128°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 28
Väntningstid 2 - 8 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 1261 Chicago 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1254 Houston (HOU) 23:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2981 Boston (BOS) 23:07 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 691 Phoenix (PHX) 23:09 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1180 Houston (IAH) 23:14 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 810 Charlotte (CLT) 23:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1837 Newark (EWR) 23:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2876 Seattle (SEA) 23:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2270 Dallas (DAL) 23:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1396 Miami (MIA) 23:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2893 Phoenix (PHX) 23:30 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 194 Denver (DEN) 23:31 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1301 Los Angeles 23:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5527 Houston (HOU) 23:35 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 5482 Denver (DEN) 23:38 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1114 Denver (DEN) 23:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2417 Orlando (MCO) 23:43 planerad
Embraer 175 Asiana Airlines OZ 6403 San Francisco (SFO) 23:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1496 San Diego (SAN) 23:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1205 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:47 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 178 St Louis (STL) 23:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6454 Phoenix (PHX) 23:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2772 New York (JFK) 23:58 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2006 Las Vegas (LAS) 23:58 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1146 Seattle (SEA) 23:59 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1837 Atlanta 23:59 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2739 Salt Lake City 23:59 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4141 Tucson (TUS) 23:59 planerad

00:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 128°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 9 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1222 San Francisco (SFO) 00:25 planerad
Airbus A320 Qatar Airways QR 3935 New York 00:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 968 San Francisco 00:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1122 Denver (DEN) 00:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2438 Las Vegas (LAS) 00:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2520 Las Vegas (LAS) 00:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2567 San Jose (SJC) 00:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1295 New York (JFK) 00:56 planerad

01:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 169°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6608 Las Vegas 01:00 planerad

02:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 169°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

03:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 169°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

04:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 160°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

05:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 160°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 7 - 24 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1910 San Francisco (SFO) 05:02 planerad
Airbus A320 Air New Zealand NZ 9119 San Francisco (SFO) 05:09 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1471 San Francisco (SFO) 05:33 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 540 Las Vegas (LAS) 05:40 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2563 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2179 Denver (DEN) 05:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2549 Charlotte (CLT) 05:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2278 St Louis (STL) 05:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 667 Baltimore (BWI) 05:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 794 New York (JFK) 05:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2077 Dallas (DAL) 05:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2291 Denver (DEN) 05:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1920 Houston (IAH) 05:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 251 Phoenix (PHX) 05:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 6532 Denver (DEN) 05:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1593 Miami (MIA) 05:49 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 4286 Denver 05:55 planerad

06:00 25.06.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 160°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 45 min.
Embraer 175 Air New Zealand NZ 6769 Los Angeles 06:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1878 New Orleans (MSY) 06:45 planerad

AVÅGENDE — 23
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2413 Los Angeles (LAX) 06:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1984 Atlanta 06:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2997 Boston (BOS) 06:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1690 Denver (DEN) 06:01 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 421 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2968 Minneapolis (MSP) 06:05 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2123 San Francisco (SFO) 06:05 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 1502 Minneapolis (MSP) 06:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2113 Los Angeles (LAX) 06:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1861 Phoenix (PHX) 06:25 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1003 Seattle (SEA) 06:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1647 Fort Lauderdale (FLL) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 974 Atlanta 06:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 859 Chicago (ORD) 06:34 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 964 Detroit (DTW) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2490 Houston (HOU) 06:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 436 Newark (EWR) 06:35 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2416 Orlando (MCO) 06:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1299 San Jose (SJC) 06:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2065 Nashville (BNA) 06:40 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2885 Seattle (SEA) 06:45 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1595 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:49 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 817 Newark (EWR) 06:59 planerad

07:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 167°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 15 - 25 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1410 Dallas 07:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 942 Dallas (DAL) 07:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2383 New Orleans (MSY) 07:30 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2774 Philadelphia (PHL) 07:00 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1219 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1290 Detroit (DTW) 07:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 924 Atlanta 07:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1406 Chicago (ORD) 07:00 planerad
Airbus A320 Virgin Atlantic VS 2066 Los Angeles (LAX) 07:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2929 Los Angeles (LAX) 07:07 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 6768 Los Angeles (LAX) 07:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1829 Denver (DEN) 07:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1878 Chicago (MDW) 07:25 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1919 Houston (IAH) 07:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1914 Tampa (TPA) 07:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1410 Dallas 07:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2287 New York (JFK) 07:37 planerad
Airbus A320 Aer Lingus EI 6262 Chicago (ORD) 07:37 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3301 San Jose (SJC) 07:40 planerad
Airbus A320 ANA NH 7333 San Francisco (SFO) 07:55 planerad

08:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 167°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1822 Atlanta 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 455 Denver (DEN) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 824 El Paso 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 859 Tampa (TPA) 08:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1820 Atlanta 08:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 707 Dallas (DAL) 08:35 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 799 Houston 08:46 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2231 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:00 planerad
Airbus A321 Alaska Airlines AS 4487 Dallas 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1972 New York (JFK) 08:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2774 San Diego (SAN) 08:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2383 Dallas (DAL) 08:05 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 1723 New York (JFK) 08:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2888 Salt Lake City (SLC) 08:15 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4311 Memphis (MEM) 08:15 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1186 Houston (IAH) 08:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1279 Phoenix (PHX) 08:35 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 455 Phoenix (PHX) 08:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2455 Atlanta 08:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1822 Houston (HOU) 08:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 824 Boston (BOS) 08:50 planerad

09:00 25.06.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 167°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1831 Cincinnati (CVG) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1894 Orlando (MCO) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1210 Newark (EWR) 09:10 planerad
Southwest Airlines WN 192 Fort Lauderdale (FLL) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2532 Memphis 09:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 517 Fort Lauderdale (FLL) 09:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1379 Chicago (MDW) 09:30 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4368 Miami (MIA) 09:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 Dallas (DAL) 09:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5323 Cincinnati (CVG) 09:41 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1868 Atlanta 09:43 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1326 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:44 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 3 - 20 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1459 Los Angeles (LAX) 09:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1252 Baltimore (BWI) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 455 Tampa (TPA) 09:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 436 Chicago (ORD) 09:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1784 New Orleans (MSY) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2463 Fort Lauderdale (FLL) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1895 Orlando (MCO) 09:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1532 Houston (IAH) 09:48 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1830 Cincinnati (CVG) 09:49 planerad
Boeing 737-800 Aer Lingus EI 6263 Chicago (ORD) 09:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1210 Denver (DEN) 09:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2532 San Francisco (SFO) 09:55 planerad

10:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 3 m/s @ 185°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 4 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1629 Chicago (ORD) 10:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1039 Boston (BOS) 10:06 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 704 Nashville (BNA) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2246 Las Vegas (LAS) 10:15 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2316 Newark (EWR) 10:17 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1737 Boston (BOS) 10:20 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1961 Charlotte (CLT) 10:30 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3446 Cincinnati (CVG) 10:30 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1427 Detroit (DTW) 10:37 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7747 Toronto (YYZ) 10:46 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2231 Chicago (ORD) 10:46 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2198 Baltimore (BWI) 10:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2540 Phoenix (PHX) 10:50 planerad
Airbus A319 Aeromexico AM 3373 Detroit (DTW) 10:52 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2117 Washington (IAD) 10:55 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 370 Denver (DEN) 10:59 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 16 min.
Embraer 175 American Airlines AA 4368 Miami (MIA) 10:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1379 Raleigh/Durham (RDU) 10:05 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 517 Denver (DEN) 10:10 planerad
Southwest Airlines WN 192 San Diego (SAN) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4 Nashville (BNA) 10:10 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5330 Raleigh/Durham (RDU) 10:18 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1326 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:34 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1868 Atlanta 10:41 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6262 Raleigh/Durham (RDU) 10:45 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Fort Lauderdale (FLL) 10:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1629 Chicago (ORD) 10:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 704 Pittsburgh 10:55 planerad

11:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 3 m/s @ 185°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 11 min.
Boeing 737-700 United Airlines UA 276 Houston (IAH) 11:04 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5326 Raleigh/Durham (RDU) 11:05 planerad
Bombardier CRJ700 Aeromexico AM 3955 Raleigh/Durham (RDU) 11:09 planerad
Southwest Airlines WN 1183 Sacramento (SMF) 11:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2958 Atlanta 11:23 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2402 Atlanta 11:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 Indianapolis 11:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1683 Philadelphia (PHL) 11:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:47 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1847 San Diego (SAN) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2110 Denver (DEN) 11:55 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 3 - 8 min.
Airbus A319 United Airlines UA 904 Newark (EWR) 11:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2246 Dallas (DAL) 11:05 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6612 Fort Lauderdale (FLL) 11:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1737 Los Angeles (LAX) 11:10 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2965 Minneapolis (MSP) 11:17 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7746 Toronto (YYZ) 11:25 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 5023 Denver 11:26 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 456 Denver (DEN) 11:26 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 1500 Minneapolis (MSP) 11:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2198 Washington (DCA) 11:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 391 San Francisco (SFO) 11:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2540 Kansas City (MCI) 11:35 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5150 Cincinnati (CVG) 11:41 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1961 Charlotte (CLT) 11:44 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3446 Cincinnati (CVG) 11:45 planerad

12:00 25.06.2019

+28°C   Vindar: 3 m/s @ 185°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 3 - 8 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 795 New York (JFK) 12:00 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 598 Los Angeles (LAX) 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2378 Atlanta 12:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2397 Minneapolis (MSP) 12:06 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 584 Denver (DEN) 12:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Dallas (DAL) 12:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2355 New York (JFK) 12:18 planerad
Airbus A320 South African Airways SA 7352 New York 12:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2513 St Louis (STL) 12:25 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1019 Orlando (MCO) 12:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 486 Orlando (MCO) 12:30 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2686 Mexico City (MEX) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2503 Chicago (ORD) 12:38 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 539 Los Angeles (LAX) 12:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 202 Lubbock (LBB) 12:40 planerad

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 3 - 10 min.
Airbus A319 United Airlines UA 255 Washington (IAD) 12:00 planerad
Southwest Airlines WN 1183 Baltimore (BWI) 12:05 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2101 Houston (IAH) 12:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6624 Orlando (MCO) 12:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1683 Philadelphia (PHL) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 960 San Jose (SJC) 12:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2402 Atlanta 12:28 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2958 Atlanta 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2110 Denver 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1847 Washington (DCA) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2378 Phoenix (PHX) 12:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1094 New York (JFK) 12:42 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2680 Detroit (DTW) 12:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 732 Orlando (MCO) 12:52 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1600 Detroit (DTW) 12:55 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 176 Chicago (ORD) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Sacramento (SMF) 12:55 planerad

13:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 4 m/s @ 146°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 10 min.
United Airlines UA 407 Washington 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 769 Los Angeles (LAX) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1139 San Jose (SJC) 13:05 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1862 Houston (IAH) 13:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2190 New Orleans (MSY) 13:15 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 670 San Diego (SAN) 13:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1915 Tampa (TPA) 13:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 716 Las Vegas (LAS) 13:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 258 San Francisco (SFO) 13:34 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 6767 Los Angeles (LAX) 13:37 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2448 Las Vegas (LAS) 13:40 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1152 Salt Lake City (SLC) 13:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1593 Phoenix (PHX) 13:45 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1144 Seattle (SEA) 13:50 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3595 Newark (EWR) 13:53 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2404 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:55 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 190 Denver (DEN) 13:56 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2514 New York (JFK) 13:58 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2355 New York (JFK) 13:00 planerad
Airbus A320 Qatar Airways QR 3928 New York 13:01 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 1600 Detroit (DTW) 13:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2513 Las Vegas (LAS) 13:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 202 Dallas (DAL) 13:15 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1018 Orlando (MCO) 13:16 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2503 Chicago (ORD) 13:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2029 Charlotte (CLT) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2283 Oakland (OAK) 13:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2858 New York (JFK) 13:35 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 539 Los Angeles (LAX) 13:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 938 Denver (DEN) 13:40 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2687 Mexico City (MEX) 13:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2190 Chicago (MDW) 13:50 planerad

14:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 4 m/s @ 146°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A319 American Airlines AA 493 Phoenix (PHX) 14:00 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 281 Denver (DEN) 14:02 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 422 Denver (DEN) 14:02 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5099 Denver (DEN) 14:04 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1340 Los Angeles (LAX) 14:04 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7181 London (LGW) 14:05 planerad
Airbus A330-300 United Airlines UA 8765 Frankfurt am Main 14:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1323 Kansas City (MCI) 14:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2618 Nashville (BNA) 14:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 881 Atlanta 14:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 626 Chicago (MDW) 14:55 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1819 Cleveland (CLE) 14:59 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 191 Denver (DEN) 14:00 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5523 Chicago 14:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 716 New Orleans (MSY) 14:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1593 Tulsa 14:20 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 216 Houston (IAH) 14:22 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1152 Salt Lake City (SLC) 14:27 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 790 Chicago (ORD) 14:29 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2448 Dallas (DAL) 14:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2404 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:40 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1087 Portland (PDX) 14:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 190 New Orleans (MSY) 14:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1340 Los Angeles (LAX) 14:55 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2407 San Francisco (SFO) 14:57 planerad

15:00 25.06.2019

+33°C   Vindar: 4 m/s @ 146°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 6 - 10 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1218 San Francisco (SFO) 15:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 644 Charlotte (CLT) 15:07 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 2095 Houston (IAH) 15:13 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 478 Raleigh/Durham (RDU) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1275 Dallas (DAL) 15:30 planerad
Southwest Airlines WN 1742 Houston (HOU) 15:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:40 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3300 San Jose (SJC) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 116 Denver (DEN) 15:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1416 Los Angeles 15:41 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1841 Washington (IAD) 15:45 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7749 Toronto (YYZ) 15:46 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2372 Los Angeles 15:54 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer 175 United Airlines UA 3416 Newark (EWR) 15:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2514 New York (JFK) 15:01 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 325 San Diego (SAN) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1323 Tampa (TPA) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2618 Fort Lauderdale (FLL) 15:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1364 Phoenix (PHX) 15:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 626 Houston (HOU) 15:30 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4110 San Francisco (SFO) 15:41 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 493 Phoenix (PHX) 15:47 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1818 Cleveland (CLE) 15:49 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 881 Atlanta 15:50 planerad
Airbus A319 Alaska Airlines AS 1221 San Francisco 15:55 planerad
Boeing 737-800 SAS SK 6863 Newark (EWR) 15:55 planerad

16:00 25.06.2019

+34°C   Vindar: 5 m/s @ 161°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 15
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1180 Atlanta 16:01 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 597 Toronto (YYZ) 16:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 373 San Diego (SAN) 16:10 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4565 Miami (MIA) 16:11 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 191 London 16:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2245 Newark (EWR) 16:25 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 758 Los Angeles (LAX) 16:26 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1646 San Jose (SJC) 16:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1760 Phoenix (PHX) 16:31 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1407 Chicago (ORD) 16:32 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 2377 Denver (DEN) 16:37 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 701 San Francisco (SFO) 16:44 planerad
Boeing 737 American Airlines AA 958 Los Angeles (LAX) 16:49 planerad
Airbus A319 Air France AF 2320 Minneapolis (MSP) 16:52 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 495 Dallas (DAL) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 14 min.
Airbus A330-300 United Airlines UA 8822 Frankfurt am Main 16:05 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 281 Houston (IAH) 16:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2370 Dallas (DAL) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 478 St Louis (STL) 16:10 planerad
Boeing 787-9 Norwegian Air UK DI 7182 London (LGW) 16:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 816 Denver (DEN) 16:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1417 Los Angeles 16:21 planerad
Southwest Airlines WN 1742 Chicago (MDW) 16:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:30 planerad
Airbus A320 Hawaiian Airlines HA 2373 Los Angeles 16:34 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1866 Washington (IAD) 16:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4565 Miami (MIA) 16:41 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 598 Toronto (YYZ) 16:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1180 Atlanta 16:59 planerad

17:00 25.06.2019

+34°C   Vindar: 5 m/s @ 161°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 2 - 11 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2967 Minneapolis (MSP) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1211 Denver 17:00 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 1429 Houston (IAH) 17:11 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1133 New York (JFK) 17:13 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta 17:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 807 Los Angeles (LAX) 17:25 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4131 Memphis (MEM) 17:27 planerad
Airbus A320 Singapore Airlines SQ 1604 Houston (IAH) 17:29 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1373 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2558 Denver (DEN) 17:35 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 3609 Chicago (ORD) 17:36 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1948 Harlingen 17:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5934 Chicago (MDW) 17:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1304 Chicago (ORD) 17:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2055 Baltimore (BWI) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2533 Chicago (MDW) 17:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2746 Denver (DEN) 17:50 planerad
Airbus A320 Emirates EK 6611 Fort Lauderdale (FLL) 17:53 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1944 New York 17:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1513 Newark (EWR) 17:55 planerad

AVÅGENDE — 17
Väntningstid 4 - 13 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1707 Oakland (OAK) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 373 Orlando (MCO) 17:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 434 Charlotte (CLT) 17:13 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2245 Atlanta 17:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 758 Los Angeles (LAX) 17:17 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2007 Las Vegas (LAS) 17:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1646 Baltimore (BWI) 17:20 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 1604 Detroit (DTW) 17:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 495 San Diego (SAN) 17:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2225 Chicago (ORD) 17:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1212 Phoenix (PHX) 17:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2417 Detroit (DTW) 17:40 planerad
Boeing 737 American Airlines AA 958 Los Angeles (LAX) 17:45 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 1727 New York (JFK) 17:50 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 630 Houston (IAH) 17:57 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1133 New York (JFK) 17:58 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1907 New York (JFK) 17:59 planerad

Andra datum

March, 2019

25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19