Austin Bergstrom, Austin (AUS / KAUS)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

10:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 180°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 60 m   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 17 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1250 Denver (DEN) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 541 Dallas (DAL) 10:10 planerad
Bombardier CRJ700 Aeromexico AM 3246 Cincinnati (CVG) 10:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1476 Tampa (TPA) 10:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1875 Philadelphia (PHL) 10:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 346 Nashville (BNA) 10:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2316 Newark (EWR) 10:47 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1326 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:48 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3601 Chicago (ORD) 10:50 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1039 Boston (BOS) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 4 - 17 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 380 Las Vegas (LAS) 10:05 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 436 Chicago (ORD) 10:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1823 Phoenix (PHX) 10:15 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1961 Charlotte (CLT) 10:18 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5651 San Jose (SJC) 10:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1250 Newark (EWR) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 541 Dallas 10:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2206 Atlanta 10:46 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6206 Raleigh/Durham (RDU) 10:52 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 3965 San Francisco (SFO) 10:55 planerad

11:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 180°   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 60 m   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4191 Amarillo (AMA) 11:03 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 5203 Houston (IAH) 11:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1114 San Diego 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Los Angeles (LAX) 11:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 New Orleans (MSY) 11:25 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6008 Washington (IAD) 11:26 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 999 Detroit (DTW) 11:27 planerad
Bombardier CRJ700 Aeromexico AM 4360 Raleigh/Durham (RDU) 11:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2213 Atlanta 11:39 planerad
Southwest Airlines WN 2290 Baltimore (BWI) 11:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1386 Denver (DEN) 11:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3998 Houston 11:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:57 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1476 Dallas (DAL) 11:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 346 Denver (DEN) 11:10 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1874 Philadelphia (PHL) 11:14 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1326 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:34 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Fort Lauderdale (FLL) 11:35 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4116 Little Rock (LIT) 11:37 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 904 Newark (EWR) 11:46 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3442 Denver (DEN) 11:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1114 Washington (DCA) 11:55 planerad

12:00 18.01.2019

+19°C   Vindar: 6 m/s @ 200°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 8 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2417 Orlando (MCO) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 555 Sacramento (SMF) 12:10 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2686 Mexico City (MEX) 12:17 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 428 Minneapolis (MSP) 12:18 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4223 Chicago (MDW) 12:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 999 San Francisco (SFO) 12:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 379 Los Angeles (LAX) 12:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1462 Dallas (DAL) 12:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2503 Chicago (ORD) 12:47 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 493 Phoenix (PHX) 12:50 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 582 Los Angeles 12:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2289 Fort Lauderdale (FLL) 12:05 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1182 Houston (IAH) 12:10 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 6174 Cincinnati (CVG) 12:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6008 Washington (IAD) 12:15 planerad
Southwest Airlines WN 2290 Houston (HOU) 12:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3998 San Diego (SAN) 12:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1386 Phoenix (PHX) 12:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2213 Atlanta 12:37 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2514 New York (JFK) 12:39 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2416 Orlando (MCO) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4223 Sacramento (SMF) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 555 Nashville (BNA) 12:55 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 779 Detroit (DTW) 12:58 planerad

13:00 18.01.2019

+19°C   Vindar: 6 m/s @ 200°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 18
Väntningstid 3 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4929 Houston (HOU) 13:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1097 New York (JFK) 13:04 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 795 New York (JFK) 13:07 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 258 San Francisco (SFO) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1145 St Louis (STL) 13:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 587 Cancun 13:10 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 787 Charlotte (CLT) 13:16 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1862 Houston (IAH) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 400 Las Vegas (LAS) 13:35 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5099 Denver (DEN) 13:37 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 422 Denver (DEN) 13:37 planerad
Airbus A319 Malaysia Airlines MH 9421 Los Angeles 13:39 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1886 San Diego (SAN) 13:40 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2668 Salt Lake City (SLC) 13:49 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 792 Phoenix (PHX) 13:50 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1683 Philadelphia (PHL) 13:53 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 637 Denver (DEN) 13:55 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 2081 Los Angeles (LAX) 13:57 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 999 Kansas City (MCI) 13:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1463 New York (LGA) 13:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2200 Chicago (ORD) 13:19 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 493 Charlotte (CLT) 13:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 370 Salt Lake City (SLC) 13:30 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2687 Mexico City (MEX) 13:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1598 Los Angeles (LAX) 13:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1145 Los Angeles (LAX) 13:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4929 Albuquerque (ABQ) 13:45 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1101 New York (JFK) 13:49 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1094 New York (JFK) 13:51 planerad

14:00 18.01.2019

+19°C   Vindar: 6 m/s @ 200°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 20 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3336 San Diego (SAN) 14:00 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1144 Seattle (SEA) 14:05 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5408 Los Angeles (LAX) 14:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1600 Dallas (DAL) 14:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2238 Atlanta 14:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3300 San Jose (SJC) 14:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A321 American Airlines AA 787 Charlotte (CLT) 14:06 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 394 Denver (DEN) 14:10 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1907 Santa Ana (SNA) 14:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 216 Houston (IAH) 14:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2404 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 792 Dallas (DAL) 14:30 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1683 Philadelphia (PHL) 14:35 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 2066 Los Angeles 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 449 Harlingen 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 637 Houston (HOU) 14:40 planerad
Airbus A319 Malaysia Airlines MH 9417 Los Angeles (LAX) 14:43 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4110 San Francisco (SFO) 14:45 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3435 San Diego (SAN) 14:45 planerad

15:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 214°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 8 min.
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4161 Little Rock (LIT) 15:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 644 Charlotte (CLT) 15:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 695 Orlando (MCO) 15:10 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2317 Newark (EWR) 15:17 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 860 San Diego 15:20 planerad
Airbus A319 Copa Airlines CM 1181 Houston (IAH) 15:26 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6150 Washington (IAD) 15:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 445 Dallas (DAL) 15:30 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1416 Los Angeles 15:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Lubbock (LBB) 15:40 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 30 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1007 Portland (PDX) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1600 Lubbock (LBB) 15:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2238 Atlanta 15:35 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4117 Tulsa (TUL) 15:35 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3305 San Jose (SJC) 15:40 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 644 Phoenix (PHX) 15:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 695 St Louis (STL) 15:50 planerad

16:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 214°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 4 - 12 min.
Boeing 777 British Airways BA 191 London (LHR) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 405 Phoenix (PHX) 16:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6399 Denver (DEN) 16:05 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 597 Toronto (YYZ) 16:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1041 West Palm Beach (PBI) 16:20 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2830 Miami (MIA) 16:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 990 Los Angeles (LAX) 16:30 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1760 Phoenix (PHX) 16:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2211 Oakland (OAK) 16:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 701 San Francisco (SFO) 16:48 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 355 New Orleans (MSY) 16:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2265 Santa Ana (SNA) 16:55 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A319 United Airlines UA 281 Houston 16:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 445 Orlando (MCO) 16:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 860 Las Vegas (LAS) 16:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1417 Los Angeles 16:12 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2025 Newark (EWR) 16:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 620 Oakland (OAK) 16:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:34 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 644 Denver (DEN) 16:40 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6150 Washington (IAD) 16:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 6399 Baltimore (BWI) 16:50 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 598 Toronto (YYZ) 16:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1041 New York (LGA) 16:55 planerad

17:00 18.01.2019

+22°C   Vindar: 8 m/s @ 214°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 14
Väntningstid 4 - 10 min.
Southwest Airlines WN 867 Boston (BOS) 17:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1098 New York (JFK) 17:11 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1783 Kansas City (MCI) 17:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 Dallas (DAL) 17:25 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1179 Houston (IAH) 17:29 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 376 San Diego (SAN) 17:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2245 Atlanta 17:37 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 450 Harlingen 17:40 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1373 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:42 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 958 Los Angeles (LAX) 17:49 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1218 San Francisco (SFO) 17:50 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 342 Chicago (ORD) 17:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2032 Newark (EWR) 17:55 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 4962 Denver (DEN) 17:59 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 797 Detroit (DTW) 17:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 608 Phoenix 17:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2830 Miami (MIA) 17:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 991 San Jose (SJC) 17:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 434 Charlotte (CLT) 17:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2225 Chicago (ORD) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 355 Houston (HOU) 17:25 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2211 Chicago (MDW) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2265 San Francisco 17:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 630 Houston 17:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1783 Dallas (DAL) 17:50 planerad
Southwest Airlines WN 869 Boston (BOS) 17:55 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1104 New York (JFK) 17:56 planerad

18:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 7 m/s @ 214°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 17 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1008 Portland (PDX) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4930 Albuquerque (ABQ) 18:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1082 Los Angeles (LAX) 18:11 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 761 Detroit (DTW) 18:12 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1756 Charlotte (CLT) 18:16 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 511 Fort Lauderdale (FLL) 18:23 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 5199 San Jose (SJC) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 359 Fort Lauderdale (FLL) 18:45 planerad
Embraer 175 Air France AF 2074 Salt Lake City (SLC) 18:50 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1804 Chicago (ORD) 18:51 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4171 Tulsa (TUL) 18:54 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 3 - 15 min.
Boeing 737-900 United Airlines UA 455 San Francisco (SFO) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 34 New Orleans (MSY) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 450 Nashville (BNA) 18:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 297 Phoenix (PHX) 18:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1373 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:32 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5890 Los Angeles 18:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 342 Chicago (ORD) 18:36 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2245 Atlanta 18:36 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 958 Los Angeles 18:39 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4930 Houston (HOU) 18:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 423 Minneapolis (MSP) 18:52 planerad
Boeing 777 British Airways BA 190 London (LHR) 18:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1948 Phoenix (PHX) 18:57 planerad

19:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 7 m/s @ 214°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 12 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 128 Dallas (DAL) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 932 Phoenix (PHX) 19:20 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1045 Houston (IAH) 19:26 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 196 Washington (DCA) 19:45 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 16 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1038 Boston (BOS) 19:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2102 Dallas (DAL) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1082 Los Angeles 19:08 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1221 San Francisco (SFO) 19:10 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1621 Seattle (SEA) 19:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 359 Denver (DEN) 19:20 planerad
Embraer 175 Delta Air Lines DL 3508 Salt Lake City (SLC) 19:25 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4421 Oklahoma City (OKC) 19:30 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5879 Houston (IAH) 19:46 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2134 Houston (IAH) 19:46 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2594 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:52 planerad

20:00 18.01.2019

+20°C   Vindar: 7 m/s @ 214°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2006 Las Vegas (LAS) 20:03 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 502 Washington (IAD) 20:03 planerad
Airbus A321 Virgin Atlantic VS 2188 Atlanta 20:07 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Houston (HOU) 20:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 182 Dallas (DAL) 20:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 889 Phoenix (PHX) 20:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2202 Pittsburgh (PIT) 20:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1158 Chicago (ORD) 20:42 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 821 Minneapolis (MSP) 20:47 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1014 Los Angeles 20:56 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 423 Denver (DEN) 20:57 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 24 - 35 min.
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1176 Dallas (DAL) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 758 Las Vegas (LAS) 20:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 196 San Diego (SAN) 20:35 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2007 Las Vegas (LAS) 20:49 planerad

21:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 5 m/s @ 222°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 9 - 20 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1906 Santa Ana (SNA) 21:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 539 Houston (IAH) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 552 Nashville (BNA) 21:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1435 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 969 New York (JFK) 21:39 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 624 Chicago (MDW) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1232 Baltimore (BWI) 21:45 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 182 Dallas 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 588 Dallas (DAL) 21:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2202 Denver 21:15 planerad

22:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 5 m/s @ 222°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 12 min.
Embraer 175 United Airlines UA 5939 Los Angeles 22:04 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 1877 Charlotte (CLT) 22:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1891 San Jose (SJC) 22:10 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1396 Miami (MIA) 22:21 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2236 Atlanta 22:25 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1178 Houston (IAH) 22:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1647 Denver (DEN) 22:30 planerad
Embraer RJ145 Via Airlines VC 4241 Oklahoma City (OKC) 22:35 planerad
Boeing 737-900 Air Canada AC 5264 Chicago (ORD) 22:47 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 511 Chicago (ORD) 22:47 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1837 Newark (EWR) 22:50 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 674 Los Angeles 22:56 planerad

23:00 18.01.2019

+17°C   Vindar: 5 m/s @ 222°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 20
Väntningstid 3 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1235 Phoenix (PHX) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1300 Phoenix (PHX) 23:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 198 Houston (HOU) 23:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 691 Phoenix (PHX) 23:02 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1180 Houston (IAH) 23:03 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 426 Detroit (DTW) 23:06 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1222 San Francisco (SFO) 23:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1827 St Louis (STL) 23:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2772 New York (JFK) 23:13 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1146 Seattle (SEA) 23:25 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2208 Chicago (ORD) 23:27 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 748 Seattle (SEA) 23:29 planerad
Southwest Airlines WN 2167 San Diego (SAN) 23:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 987 Boston (BOS) 23:44 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1205 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:48 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1933 Philadelphia (PHL) 23:48 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3368 San Jose (SJC) 23:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1301 Los Angeles 23:58 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 194 Denver (DEN) 23:59 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5253 San Francisco (SFO) 23:59 planerad

00:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 264°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 30 min.
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 877 Salt Lake City (SLC) 00:09 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1454 Phoenix 00:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2309 Atlanta 00:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 961 Las Vegas (LAS) 00:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1295 New York (JFK) 00:55 planerad

01:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 264°   Moln/himmel clear

02:00 19.01.2019

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 264°   Moln/himmel clear

03:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 7 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

04:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 7 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

05:00 19.01.2019

+13°C   Vindar: 7 m/s @ 321°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 8 - 20 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1222 Chicago (ORD) 05:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2563 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:06 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 2088 Charlotte (CLT) 05:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 794 New York (JFK) 05:30 planerad
Airbus A319 Frontier Airlines F9 193 Denver (DEN) 05:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2298 Atlanta (ATL) 05:41 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1528 Denver (DEN) 05:45 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2413 Los Angeles (LAX) 05:55 planerad

06:00 19.01.2019

+9°C   Vindar: 11 m/s @ 335°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 429 Minneapolis (MSP) 06:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1593 Miami (MIA) 06:01 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1092 Boston (BOS) 06:05 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1861 Phoenix (PHX) 06:13 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2518 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 718 Cancun 06:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 667 Seattle (SEA) 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5527 Baltimore (BWI) 06:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 817 Newark (EWR) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2387 Fort Lauderdale (FLL) 06:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2390 Phoenix (PHX) 06:35 planerad
Airbus A319 Virgin Atlantic VS 2064 Los Angeles (LAX) 06:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 2373 Las Vegas (LAS) 06:50 planerad

07:00 19.01.2019

+9°C   Vindar: 11 m/s @ 335°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

AVÅGENDE — 16
Väntningstid 4 - 13 min.
Airbus A319 Frontier Airlines F9 1840 Washington (IAD) 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1595 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:01 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 443 Detroit (DTW) 07:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2400 Orlando (MCO) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2412 Dallas (DAL) 07:15 planerad
Boeing 737-900 Copa Airlines CM 1185 Houston (IAH) 07:17 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1829 Denver (DEN) 07:17 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1919 Houston (IAH) 07:17 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2074 Philadelphia (PHL) 07:26 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 806 Chicago (ORD) 07:27 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1219 San Francisco (SFO) 07:30 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 6028 Washington (IAD) 07:30 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 5352 Los Angeles (LAX) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1465 Atlanta (ATL) 07:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1077 Chicago (MDW) 07:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2123 San Francisco (SFO) 07:50 planerad

08:00 19.01.2019

+9°C   Vindar: 11 m/s @ 335°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 18 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1176 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2910 Dallas (DAL) 08:40 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 10 min.
Embraer 175 Alaska Airlines AS 3301 San Jose (SJC) 08:00 planerad
Airbus A320 China Eastern Airlines MU 1721 New York (JFK) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2231 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:01 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 993 New York (JFK) 08:05 planerad
Embraer 175 Copa Airlines CM 1186 Houston (IAH) 08:13 planerad
Boeing 717-200 Air France AF 2493 Salt Lake City (SLC) 08:14 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2272 Atlanta (ATL) 08:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 564 Nashville (BNA) 08:20 planerad
Southwest Airlines WN 2419 St Louis (STL) 08:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 455 Phoenix (PHX) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2372 Houston (HOU) 08:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1459 Los Angeles (LAX) 08:50 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1179 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:57 planerad

09:00 19.01.2019

+6°C   Vindar: 11 m/s @ 340°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 25 - 26 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2545 Miami (MIA) 09:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4092 Houston (HOU) 09:25 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1961 Charlotte (CLT) 09:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3130 El Paso 09:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 7 - 33 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2287 New York (JFK) 09:08 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2893 Dallas (DAL) 09:15 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 212 Houston (IAH) 09:48 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2545 Miami (MIA) 09:49 planerad

Andra datum

January, 2019

18