Austin Bergstrom, Austin (AUS / KAUS)

Planespotter’s tidtabell

05:00 14.10.2019

+21°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 520 m

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 540 Las Vegas (LAS) 05:05 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 6 - 38 min.
Airbus A321 American Airlines AA 2563 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:00 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1593 Miami (MIA) 05:38 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1855 Panama 05:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1920 Houston (IAH) 05:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 345 Baltimore (BWI) 05:50 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1736 Denver (DEN) 05:55 planerad

06:00 14.10.2019

+21°C   Vindar: 0 m/s   Moln/himmel overcast börja från en höjd av 520 m

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 7 - 16 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 794 New York (JFK) 06:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1984 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2518 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2123 San Francisco (SFO) 06:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1834 Detroit (DTW) 06:10 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1861 Phoenix (PHX) 06:15 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1043 Seattle (SEA) 06:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2968 Minneapolis (MSP) 06:30 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1903 Salt Lake City (SLC) 06:30 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1595 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:30 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 817 Newark (EWR) 06:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 964 Detroit (DTW) 06:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2549 Charlotte (CLT) 06:51 planerad

07:00 14.10.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 163°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 American Airlines AA 1176 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:58 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 6 - 21 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1219 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 2774 Philadelphia (PHL) 07:00 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1262 Denver (DEN) 07:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2231 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:26 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1919 Houston (IAH) 07:30 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2287 New York (JFK) 07:39 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 351 San Jose (SJC) 07:45 planerad

08:00 14.10.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 163°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 13 - 22 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1820 Atlanta 08:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1807 Atlanta 08:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 799 Houston (IAH) 08:52 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 21 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2774 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2888 Salt Lake City (SLC) 08:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2327 Chicago (ORD) 08:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1972 New York (JFK) 08:14 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 455 Phoenix (PHX) 08:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1176 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:48 planerad

09:00 14.10.2019

+20°C   Vindar: 2 m/s @ 163°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 19 min.
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 627 Minneapolis (MSP) 09:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 517 Fort Lauderdale (FLL) 09:15 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1875 Philadelphia (PHL) 09:21 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1868 Atlanta 09:40 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4368 Miami (MIA) 09:53 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 30 min.
Boeing 737-800 United Airlines UA 436 Columbus (CMH) 09:10 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1300 Baltimore (BWI) 09:15 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1807 San Diego (SAN) 09:18 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1532 Houston (IAH) 09:48 planerad

10:00 14.10.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 138°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 7 - 16 min.
Airbus A319 American Airlines AA 1961 Charlotte (CLT) 10:02 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1629 Chicago (ORD) 10:04 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2316 Newark (EWR) 10:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1039 Boston (BOS) 10:21 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2231 Chicago (ORD) 10:33 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 517 Denver (DEN) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 163 Gulfport (GPT) 10:10 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1874 Philadelphia (PHL) 10:11 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4368 Miami (MIA) 10:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1868 Atlanta (ATL) 10:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1629 Chicago (ORD) 10:50 planerad

11:00 14.10.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 138°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 16 min.
United Airlines UA 1013 Houston 11:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2117 Washington (IAD) 11:02 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2958 Atlanta 11:10 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 370 Denver (DEN) 11:13 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 276 Houston (IAH) 11:17 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1855 Minneapolis (MSP) 11:33 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1683 Philadelphia (PHL) 11:35 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 584 Denver (DEN) 11:43 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:54 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 27 - 46 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Fort Lauderdale (FLL) 11:01 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1961 Charlotte (CLT) 11:09 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 284 San Francisco (SFO) 11:55 planerad

12:00 14.10.2019

+22°C   Vindar: 2 m/s @ 138°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 795 New York (JFK) 12:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 598 Los Angeles (LAX) 12:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2355 New York (JFK) 12:15 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2686 Mexico City (MEX) 12:30 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 258 San Francisco (SFO) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2503 Chicago (ORD) 12:37 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2241 Atlanta 12:44 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1902 Salt Lake City (SLC) 12:56 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A320 United Airlines UA 255 Washington (IAD) 12:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2958 Atlanta (ATL) 12:08 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2101 Houston (IAH) 12:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1683 Philadelphia (PHL) 12:18 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 191 Denver (DEN) 12:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 732 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:39 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1094 New York (JFK) 12:43 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 176 Chicago (ORD) 12:50 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2029 Charlotte (CLT) 12:59 planerad

13:00 14.10.2019

+25°C   Vindar: 1 m/s @ 49°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 806 Charlotte (CLT) 13:08 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1433 Salt Lake City (SLC) 13:11 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1835 Detroit (DTW) 13:18 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1821 Los Angeles (LAX) 13:20 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1862 Houston (IAH) 13:25 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2317 Newark (EWR) 13:34 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 102 Albuquerque (ABQ) 13:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2404 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:44 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 166 Seattle (SEA) 13:55 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 796 Philadelphia (PHL) 13:57 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 4 - 19 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2355 New York (JFK) 13:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1600 Detroit (DTW) 13:05 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2503 Chicago (ORD) 13:22 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2407 Portland (PDX) 13:26 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2687 Mexico City (MEX) 13:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2241 Atlanta (ATL) 13:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1854 Minneapolis (MSP) 13:48 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1854 Los Angeles (LAX) 13:51 planerad

14:00 14.10.2019

+25°C   Vindar: 1 m/s @ 49°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 12 - 15 min.
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1218 San Francisco (SFO) 14:25 planerad
Airbus A320 American Airlines AA 493 Phoenix (PHX) 14:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1139 Boston (BOS) 14:40 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1806 San Diego (SAN) 14:50 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 14 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 806 Charlotte (CLT) 14:00 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1907 Santa Ana (SNA) 14:05 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1152 Salt Lake City (SLC) 14:10 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 116 Albuquerque (ABQ) 14:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 790 Chicago (ORD) 14:20 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2404 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:34 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1279 Newark (EWR) 14:45 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 796 Philadelphia (PHL) 14:50 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 607 Portland (PDX) 14:55 planerad

15:00 14.10.2019

+25°C   Vindar: 1 m/s @ 49°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 11 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 691 Atlanta 15:00 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7749 Toronto (YYZ) 15:06 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1520 Washington (IAD) 15:17 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1019 Orlando (MCO) 15:21 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2095 Houston (IAH) 15:25 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1048 San Diego (SAN) 15:35 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:43 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1416 Los Angeles 15:45 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1787 Chicago (ORD) 15:51 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 16 min.
Airbus A320 American Airlines AA 493 Phoenix (PHX) 15:17 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1221 San Francisco 15:20 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1138 Boston (BOS) 15:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1806 Atlanta (ATL) 15:41 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7748 Toronto (YYZ) 15:45 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 691 Atlanta (ATL) 15:59 planerad

16:00 14.10.2019

+29°C   Vindar: 2 m/s @ 214°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 15 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1906 Santa Ana (SNA) 16:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1180 Atlanta 16:07 planerad
Boeing 747-400 British Airways BA 191 London (LHR) 16:15 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1760 Phoenix (PHX) 16:30 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 797 New York (JFK) 16:34 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 797 Los Angeles 16:40 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 701 San Francisco (SFO) 16:43 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2417 Orlando (MCO) 16:45 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2377 Denver (DEN) 16:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 6 - 10 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1417 Los Angeles 16:25 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1018 Orlando (MCO) 16:25 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:33 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1047 San Diego (SAN) 16:35 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1221 Washington (IAD) 16:45 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 644 Denver (DEN) 16:50 planerad

17:00 14.10.2019

+29°C   Vindar: 2 m/s @ 214°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 15 - 17 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 758 Los Angeles 17:11 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 1429 Houston (IAH) 17:26 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta 17:37 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1373 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:37 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1304 Chicago (ORD) 17:54 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 12 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1180 Atlanta (ATL) 17:06 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2007 Las Vegas (LAS) 17:11 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 434 Charlotte (CLT) 17:11 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 797 New York (JFK) 17:23 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2416 Orlando (MCO) 17:30 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2225 Chicago (ORD) 17:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 797 Los Angeles (LAX) 17:47 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 758 Los Angeles 17:52 planerad

18:00 14.10.2019

+29°C   Vindar: 2 m/s @ 214°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 8 - 19 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2720 Detroit (DTW) 18:03 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1248 New Orleans (MSY) 18:22 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 434 Salt Lake City (SLC) 18:34 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 606 Portland (PDX) 18:40 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1701 Philadelphia (PHL) 18:40 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 958 Los Angeles (LAX) 18:44 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1944 Newark (EWR) 18:54 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 511 Fort Lauderdale (FLL) 18:56 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 27 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1373 Dallas 18:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2417 Detroit (DTW) 18:04 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 455 San Francisco (SFO) 18:08 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta (ATL) 18:35 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1304 Chicago (ORD) 18:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1821 Atlanta 18:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2967 Minneapolis (MSP) 18:55 planerad

19:00 14.10.2019

+24°C   Vindar: 1 m/s @ 79°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 14 - 29 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2594 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:07 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 190 Denver (DEN) 19:21 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 164 Gulfport (GPT) 19:30 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 965 Detroit (DTW) 19:59 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 3 - 25 min.
Airbus A319 Delta Air Lines DL 434 Salt Lake City (SLC) 19:15 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 701 Newark (EWR) 19:15 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 958 Los Angeles (LAX) 19:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1038 Boston (BOS) 19:42 planerad
Boeing 737-900 Alaska Airlines AS 621 Seattle (SEA) 19:45 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2134 Houston (IAH) 19:45 planerad

20:00 14.10.2019

+24°C   Vindar: 1 m/s @ 79°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 4 - 7 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 889 Phoenix (PHX) 20:36 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2419 Charlotte (CLT) 20:40 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 405 Denver (DEN) 20:45 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 5 Las Vegas (LAS) 20:48 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 2038 Houston (IAH) 20:51 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1014 Los Angeles (LAX) 20:58 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 14 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 501 Los Angeles (LAX) 20:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2594 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:01 planerad
Airbus A319 United Airlines UA 2222 Denver (DEN) 20:05 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1911 San Francisco 20:11 planerad
Boeing 737-800 Sun Country Airlines SY 628 Minneapolis (MSP) 20:25 planerad

21:00 14.10.2019

+24°C   Vindar: 1 m/s @ 79°   Moln/himmel broken

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 29 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1995 Atlanta 21:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 Baltimore (BWI) 21:05 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2636 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:18 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 2707 Dallas-Fort Worth (DFW) 21:47 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1135 New York (JFK) 21:56 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 27 - 28 min.
Airbus A320 Spirit Airlines NK 505 Las Vegas (LAS) 21:00 planerad
Airbus A319 Allegiant Air G4 6 Las Vegas (LAS) 21:28 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 New Orleans (MSY) 21:55 planerad

22:00 14.10.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 98°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 19 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 1435 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:06 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1234 Houston (IAH) 22:25 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2311 Detroit (DTW) 22:29 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2970 Minneapolis (MSP) 22:29 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 1396 Miami (MIA) 22:38 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1826 Los Angeles (LAX) 22:44 planerad
Boeing 757-200 United Airlines UA 278 Chicago (ORD) 22:44 planerad
Boeing 737-800 Alaska Airlines AS 382 San Jose (SJC) 22:55 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 691 Phoenix (PHX) 22:59 planerad

23:00 14.10.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 98°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 American Airlines AA 2208 Chicago (ORD) 23:01 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 2358 San Francisco 23:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 1899 Phoenix (PHX) 23:15 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1222 San Francisco 23:25 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2876 Seattle (SEA) 23:28 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2981 Boston (BOS) 23:37 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1114 Denver (DEN) 23:39 planerad
Airbus A321 American Airlines AA 1205 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:41 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1146 Seattle (SEA) 23:45 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2006 Las Vegas (LAS) 23:53 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1837 Atlanta 23:59 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2739 Salt Lake City (SLC) 23:59 planerad

00:00 15.10.2019

+23°C   Vindar: 2 m/s @ 98°   Moln/himmel overcast

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 11 - 21 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1295 New York (JFK) 00:20 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 810 Charlotte (CLT) 00:21 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2772 New York (JFK) 00:42 planerad

01:00 15.10.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 167°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 17L, 17R

02:00 15.10.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 167°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 17L, 17R

03:00 15.10.2019

+23°C   Vindar: 3 m/s @ 167°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 17L, 17R

04:00 15.10.2019

+22°C   Vindar: 3 m/s @ 208°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 17L, 17R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1910 San Francisco 04:55 planerad

Andra datum

May, 2019

04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31