Austin Bergstrom, Austin (AUS / KAUS)

Planespotter’s tidtabell

14:00 29.01.2020

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 360°   Moln/himmel few börja från en höjd av 1370 m   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 11 min.
Boeing 737-900 United UA 281 Denver (DEN) 14:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 834 Dallas (DAL) 14:15 planerad
Airbus A320 N361VA Alaska AS 1218 San Francisco (SFO) 14:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 579 Albuquerque (ABQ) 14:25 planerad
Boeing 737-800 American AA 2514 New York (JFK) 14:26 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1139 Boston (BOS) 14:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 590 Atlanta 14:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 881 Atlanta (ATL) 14:37 planerad
Airbus A330-300 D-AIKB Lufthansa LH 468 Frankfurt-am-Main (FRA) 14:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 270 Kansas City (MCI) 14:45 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-900 United UA 216 Houston (IAH) 14:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 493 Phoenix (PHX) 14:03 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 454 Dallas (DAL) 14:10 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1417 Los Angeles 14:15 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 1279 Newark (EWR) 14:20 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2241 Atlanta 14:21 planerad
Airbus A320 United UA 790 Chicago (ORD) 14:22 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 193 Denver (DEN) 14:26 planerad
Boeing 737-800 American AA 2404 Dallas-Fort Worth (DFW) 14:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2979 Los Angeles (LAX) 14:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 834 Kansas City (MCI) 14:50 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 607 Portland (PDX) 14:55 planerad

15:00 29.01.2020

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 2°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 16 min.
Embraer 175 United UA 3635 Houston (IAH) 15:00 planerad
Airbus A320 American AA 644 Charlotte (CLT) 15:02 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 3314 Houston 15:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1566 Oakland (OAK) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1119 Dallas (DAL) 15:25 planerad
Airbus A320 Alaska AS 306 San Jose (SJC) 15:28 planerad
Airbus A321 American AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 15:44 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 203 Chicago (ORD) 15:48 planerad
Boeing 777 G-STBC British Airways BA 191 London (LHR) 15:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-900 United UA 271 San Francisco (SFO) 15:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 579 Houston (HOU) 15:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 590 New Orleans (MSY) 15:10 planerad
Airbus A320 Alaska AS 1221 San Francisco (SFO) 15:15 planerad
Boeing 737-800 American AA 2514 New York (JFK) 15:17 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1138 Boston (BOS) 15:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 3325 Denver (DEN) 15:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 881 Atlanta (ATL) 15:36 planerad
Airbus A320 American AA 2927 Charlotte (CLT) 15:51 planerad

16:00 29.01.2020

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 2°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 3 - 13 min.
Boeing 737-800 N26208 United UA 701 San Francisco (SFO) 16:14 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1385 San Diego (SAN) 16:20 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1902 Salt Lake City (SLC) 16:21 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 483 Atlanta 16:22 planerad
Airbus A319 American AA 1332 Miami (MIA) 16:23 planerad
Airbus A319 American AA 1760 Phoenix (PHX) 16:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 690 Lubbock (LBB) 16:30 planerad
Boeing 737-700 United Airlines UA 791 Newark (EWR) 16:43 planerad
Boeing 777 United Airlines UA 2377 Denver (DEN) 16:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 455 Dallas (DAL) 16:50 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 797 New York (JFK) 16:52 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 9 - 11 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 3314 Houston 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1673 Dallas (DAL) 16:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1566 St Louis (STL) 16:00 planerad
Embraer 175 United UA 3425 Houston (IAH) 16:09 planerad
Airbus A320 Alaska AS 1047 San Diego (SAN) 16:20 planerad
Airbus A330-300 D-AIKB Lufthansa LH 469 Frankfurt-am-Main (FRA) 16:25 planerad
Airbus A321 American AA 1448 Dallas-Fort Worth (DFW) 16:34 planerad
Airbus A320 United UA 644 Denver (DEN) 16:37 planerad

17:00 29.01.2020

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 2°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 6 - 12 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 5754 Nashville (BNA) 17:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 733 Orlando (MCO) 17:12 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1120 Baltimore (BWI) 17:15 planerad
Airbus A320 United UA 1429 Houston (IAH) 17:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 158 Phoenix (PHX) 17:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta (ATL) 17:37 planerad
Boeing 737-800 American AA 1373 Dallas-Fort Worth (DFW) 17:41 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1512 Denver (DEN) 17:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 1046 Chicago (ORD) 17:54 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 369 Los Angeles (LAX) 17:54 planerad

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 4 - 19 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1385 Sacramento 17:00 planerad
Airbus A319 American AA 1332 Miami (MIA) 17:03 planerad
Airbus A319 American AA 434 Charlotte (CLT) 17:07 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 210 Newark (EWR) 17:08 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 483 Atlanta 17:20 planerad
Airbus A320 Frontier F9 1903 Salt Lake City (SLC) 17:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 690 Houston (HOU) 17:25 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2417 Detroit (DTW) 17:30 planerad
Boeing 737-700 United UA 2225 Chicago (ORD) 17:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 123 Orlando (MCO) 17:35 planerad
Airbus A320 United UA 630 Houston (IAH) 17:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 455 Denver (DEN) 17:40 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 512 Fort Lauderdale (FLL) 17:59 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 797 New York (JFK) 17:59 planerad

18:00 29.01.2020

+16°C   Vindar: 5 m/s @ 2°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 9 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2720 Detroit (DTW) 18:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 927 San Francisco 18:10 planerad
Airbus A319 American AA 1756 Charlotte (CLT) 18:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 658 Fort Lauderdale (FLL) 18:25 planerad
Airbus A321 American AA 958 Los Angeles (LAX) 18:29 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1248 New Orleans (MSY) 18:30 planerad
Airbus A320 Alaska AS 1048 San Diego (SAN) 18:38 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2289 Salt Lake City (SLC) 18:41 planerad
Airbus A321 American AA 2050 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:44 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 511 Fort Lauderdale (FLL) 18:49 planerad
Embraer 190 American Airlines AA 1120 Philadelphia (PHL) 18:51 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 4 - 22 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1120 Las Vegas (LAS) 18:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 116 Los Angeles (LAX) 18:05 planerad
Boeing 737-800 American AA 1373 Dallas-Fort Worth (DFW) 18:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2439 Dallas (DAL) 18:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1248 Atlanta (ATL) 18:35 planerad
Airbus A320 United UA 455 San Francisco (SFO) 18:39 planerad
Boeing 737-800 American AA 1046 Chicago (ORD) 18:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 927 Nashville (BNA) 18:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2051 Salt Lake City (SLC) 18:46 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1797 Minneapolis (MSP) 18:50 planerad
Boeing 777 British Airways BA 190 London (LHR) 18:55 planerad
Airbus A319 American AA 2928 Phoenix (PHX) 18:58 planerad

19:00 29.01.2020

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 24°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 27 min.
Airbus A320 Alaska AS 606 Portland (PDX) 19:00 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1713 Las Vegas (LAS) 19:00 planerad
Airbus A319 United UA 2489 San Francisco (SFO) 19:01 planerad
Boeing 737-900 United UA 1045 Houston (IAH) 19:04 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1287 Tampa (TPA) 19:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1164 Orlando (MCO) 19:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 259 Harlingen 19:10 planerad
Boeing 737-800 American AA 889 Phoenix (PHX) 19:37 planerad
Boeing 737-800 American AA 2636 Dallas-Fort Worth (DFW) 19:54 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 9 min.
Airbus A321 American AA 958 Los Angeles (LAX) 19:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1447 New Orleans (MSY) 19:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 658 Phoenix (PHX) 19:20 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 758 Los Angeles (LAX) 19:25 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1038 Boston (BOS) 19:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1287 Dallas (DAL) 19:40 planerad
Airbus A319 United UA 2134 Houston (IAH) 19:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1713 Denver (DEN) 19:50 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 305 San Jose (SJC) 19:50 planerad
Airbus A320 Alaska AS 621 Seattle (SEA) 19:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 259 Tampa (TPA) 19:55 planerad

20:00 29.01.2020

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 24°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 21 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1584 Dallas (DAL) 20:10 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2680 Denver (DEN) 20:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 748 Houston (HOU) 20:15 planerad
Airbus A320 Spirit NK 179 Chicago (ORD) 20:21 planerad
Airbus A320 Frontier F9 2006 Las Vegas (LAS) 20:22 planerad
Boeing 737-800 American AA 2419 Charlotte (CLT) 20:31 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1492 Washington (DCA) 20:35 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2970 Minneapolis (MSP) 20:56 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 44 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1164 Oakland (OAK) 20:00 planerad
Airbus A321 American AA 2594 Dallas-Fort Worth (DFW) 20:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1584 New Orleans (MSY) 20:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2680 San Jose (SJC) 20:55 planerad

21:00 29.01.2020

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 24°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 22 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 426 Columbus (CMH) 21:00 planerad
Airbus A320 Spirit NK 965 Detroit (DTW) 21:22 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1995 Atlanta 21:25 planerad
Airbus A320 United UA 2038 Houston (IAH) 21:33 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1987 Nashville (BNA) 21:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2177 San Jose (SJC) 21:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 594 Chicago (MDW) 21:45 planerad
Boeing 737-800 American AA 1014 Los Angeles (LAX) 21:54 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1247 Baltimore (BWI) 21:56 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1246 Los Angeles (LAX) 21:57 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2206 New York (JFK) 21:58 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 12 - 14 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 748 Houston 21:00 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1821 Atlanta (ATL) 21:11 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1492 San Diego (SAN) 21:25 planerad

22:00 29.01.2020

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 27°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 5 - 12 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1320 Baltimore (BWI) 22:00 planerad
Airbus A321 American AA 2707 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:01 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1570 Phoenix (PHX) 22:10 planerad
Boeing 737-900 United UA 2358 San Francisco (SFO) 22:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 778 Dallas (DAL) 22:25 planerad
Embraer 175 United UA 3637 Houston (IAH) 22:28 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 446 Houston (HOU) 22:35 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2311 Detroit (DTW) 22:39 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1057 Chicago (ORD) 22:51 planerad
Boeing 737-800 American AA 1435 Dallas-Fort Worth (DFW) 22:57 planerad
Boeing 737-800 American AA 1396 Miami (MIA) 22:58 planerad
Boeing 737-800 American AA 691 Phoenix (PHX) 22:59 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 37 min.
Airbus A320 Spirit NK 505 Las Vegas (LAS) 22:22 planerad
Airbus A320 Spirit NK 501 Los Angeles (LAX) 22:59 planerad

23:00 29.01.2020

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 27°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 11 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1303 St Louis (STL) 23:10 planerad
Airbus A320 United UA 1837 Newark (EWR) 23:13 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2417 Orlando (MCO) 23:15 planerad
Airbus A320 Alaska AS 308 San Jose (SJC) 23:18 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2876 Seattle (SEA) 23:22 planerad
Boeing 737-800 American AA 2208 Chicago (ORD) 23:32 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2981 Boston (BOS) 23:43 planerad
Airbus A321 American AA 1205 Dallas-Fort Worth (DFW) 23:50 planerad
Airbus A320 Alaska AS 1222 San Francisco (SFO) 23:54 planerad
Airbus A320 Alaska AS 1146 Seattle (SEA) 23:55 planerad
Boeing 737-800 American AA 2772 New York (JFK) 23:59 planerad

00:00 30.01.2020

+9°C   Vindar: 3 m/s @ 27°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 14 min.
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2739 Salt Lake City (SLC) 00:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1423 San Diego (SAN) 00:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1837 Atlanta (ATL) 00:13 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1262 Denver (DEN) 00:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1295 New York (JFK) 00:29 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 2925 Charlotte (CLT) 00:32 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 196 Los Angeles (LAX) 00:40 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2189 San Jose (SJC) 00:45 planerad

01:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 26°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Southwest WN 1009 Las Vegas (LAS) 01:00 planerad

02:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 26°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

03:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 26°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

04:00 30.01.2020

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 16°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

05:00 30.01.2020

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 16°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Spirit NK 540 Las Vegas (LAS) 05:04 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 6 - 30 min.
Boeing 737-800 American AA 2563 Dallas-Fort Worth (DFW) 05:00 planerad
Embraer 190 American AA 2774 Philadelphia (PHL) 05:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2200 San Jose (SJC) 05:35 planerad
Embraer 175 United UA 3617 Houston (IAH) 05:42 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1853 Denver (DEN) 05:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 241 Chicago (MDW) 05:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 1593 Miami (MIA) 05:54 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1774 Phoenix (PHX) 05:55 planerad

06:00 30.01.2020

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 16°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 35L, 35R

AVÅGENDE — 18
Väntningstid 4 - 15 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1984 Atlanta (ATL) 06:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2997 Boston (BOS) 06:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2518 Dallas-Fort Worth (DFW) 06:00 planerad
Airbus A320 Alaska Airlines AS 1023 Seattle (SEA) 06:00 planerad
Boeing 737-900 United UA 2123 San Francisco (SFO) 06:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 794 New York (JFK) 06:02 planerad
Airbus A320 Spirit NK 964 Detroit (DTW) 06:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1162 Baltimore (BWI) 06:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1665 St Louis (STL) 06:05 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2955 Minneapolis (MSP) 06:10 planerad
Boeing 737-800 American AA 1861 Phoenix (PHX) 06:10 planerad
Boeing 737-800 American AA 2327 Chicago (ORD) 06:21 planerad
Boeing 737-800 American AA 2549 Charlotte (CLT) 06:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 257 Dallas (DAL) 06:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 282 Houston (HOU) 06:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1428 Las Vegas (LAS) 06:45 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2929 Los Angeles (LAX) 06:47 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 598 San Diego (SAN) 06:55 planerad

07:00 30.01.2020

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 22°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 532 Dallas (DAL) 07:20 planerad

AVÅGENDE — 15
Väntningstid 5 - 11 min.
Airbus A321 American AA 1595 Dallas-Fort Worth (DFW) 07:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 817 Newark (EWR) 07:00 planerad
Airbus A320 Alaska AS 1219 San Francisco (SFO) 07:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 2416 Orlando (MCO) 07:02 planerad
Boeing 737-800 American AA 2413 Los Angeles (LAX) 07:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 4020 Atlanta (ATL) 07:05 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 504 Orlando (MCO) 07:05 planerad
Boeing 737-900 United Airlines UA 1262 Denver (DEN) 07:15 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2101 Detroit (DTW) 07:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2707 Los Angeles (LAX) 07:15 planerad
Airbus A320 United UA 1919 Houston (IAH) 07:20 planerad
Airbus A320 Frontier F9 1867 Ontario (ONT) 07:22 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5771 Nashville (BNA) 07:30 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2774 Atlanta (ATL) 07:40 planerad
Boeing 737-800 American AA 2287 New York (JFK) 07:51 planerad

08:00 30.01.2020

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 22°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 17 min.
Airbus A320 Spirit NK 1820 Atlanta (ATL) 08:00 planerad
Boeing 737-800 American AA 1176 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:02 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1955 Orlando (MCO) 08:05 planerad
Airbus A320 Frontier F9 1019 Orlando (MCO) 08:08 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1822 Denver (DEN) 08:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4067 Tampa (TPA) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 945 New Orleans 08:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2239 Dallas (DAL) 08:50 planerad
Airbus A320 United UA 799 Houston (IAH) 08:52 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 8 - 20 min.
Airbus A321 American AA 2858 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1972 New York (JFK) 08:00 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1454 Salt Lake City (SLC) 08:00 planerad
Dornier 328 Advanced Air AN 2192 Taos 08:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 533 Dallas (DAL) 08:25 planerad
Airbus A320 Alaska AS 301 San Jose (SJC) 08:25 planerad
Boeing 737-800 American AA 208 Phoenix (PHX) 08:27 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1928 New Orleans (MSY) 08:35 planerad
Airbus A320 Frontier F9 1858 New Orleans (MSY) 08:54 planerad

09:00 30.01.2020

+5°C   Vindar: 3 m/s @ 22°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 16 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1103 Chicago (MDW) 09:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 517 Fort Lauderdale (FLL) 09:16 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2132 Phoenix (PHX) 09:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1826 Houston (HOU) 09:35 planerad
Airbus A321 American AA 1326 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:41 planerad
Airbus A319 American AA 1961 Charlotte (CLT) 09:43 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1868 Atlanta (ATL) 09:43 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5142 Cincinnati (CVG) 09:48 planerad
Boeing 737-800 American AA 1439 Chicago (ORD) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 American AA 1176 Dallas-Fort Worth (DFW) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 416 Tampa (TPA) 09:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 945 New Orleans 09:10 planerad
Airbus A320 Spirit NK 1300 Baltimore (BWI) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1822 Dallas (DAL) 09:15 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1103 Albuquerque (ABQ) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2239 Denver (DEN) 09:45 planerad
Airbus A320 United UA 1532 Houston (IAH) 09:50 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5441 Fort Lauderdale (FLL) 09:55 planerad

10:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 37°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 1405 Dallas (DAL) 10:00 planerad
Embraer 175 American AA 4433 Miami (MIA) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 165 Las Vegas (LAS) 10:15 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 795 New York (JFK) 10:35 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 597 Toronto (YYZ) 10:38 planerad
Airbus A320 United UA 2316 Newark (EWR) 10:41 planerad
Airbus A319 United UA 2231 Chicago (ORD) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2148 Nashville (BNA) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 410 Dallas (DAL) 10:55 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 13 min.
Airbus A319 American AA 1459 Los Angeles (LAX) 10:00 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 517 Denver (DEN) 10:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1368 Phoenix (PHX) 10:10 planerad
Airbus A319 American AA 1961 Charlotte (CLT) 10:23 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 4855 Raleigh/Durham (RDU) 10:23 planerad
Airbus A321 American AA 1326 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:31 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 5988 Dallas (DAL) 10:35 planerad
Embraer 175 American AA 4433 Miami (MIA) 10:40 planerad
Boeing 737-800 American AA 1439 Chicago (ORD) 10:40 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1868 Atlanta (ATL) 10:41 planerad

11:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 37°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 4 - 21 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5373 Raleigh/Durham (RDU) 11:00 planerad
Airbus A320 United UA 370 Denver (DEN) 11:04 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 6654 Sacramento (SMF) 11:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1120 Detroit (DTW) 11:11 planerad
Boeing 737-900 United UA 2117 Washington (IAD) 11:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2958 Atlanta 11:19 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1674 San Diego (SAN) 11:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1278 Denver (DEN) 11:45 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2179 Baltimore (BWI) 11:50 planerad
Boeing 737-800 American AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 11:51 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 9 Orlando 11:55 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1039 Boston (BOS) 11:57 planerad
Airbus A320 Spirit NK 598 Los Angeles (LAX) 11:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 6 - 20 min.
Boeing 737-700 Southwest WN 165 Atlanta (ATL) 11:00 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1094 New York (JFK) 11:15 planerad
Embraer 190 Air Canada AC 598 Toronto (YYZ) 11:20 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 2148 Las Vegas (LAS) 11:20 planerad
Airbus A319 United UA 456 Denver (DEN) 11:27 planerad
Airbus A320 United UA 904 Newark (EWR) 11:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 410 Chicago (MDW) 11:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 284 San Francisco (SFO) 11:50 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 6654 Houston (HOU) 11:55 planerad

12:00 30.01.2020

+7°C   Vindar: 3 m/s @ 37°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 16
Väntningstid 4 - 10 min.
Airbus A319 American AA 1683 Philadelphia (PHL) 12:03 planerad
Airbus A320 Spirit NK 584 Denver (DEN) 12:05 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 610 Dallas (DAL) 12:10 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 555 Minneapolis (MSP) 12:12 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2208 San Jose (SJC) 12:15 planerad
Airbus A319 American AA 539 Los Angeles (LAX) 12:20 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1145 Phoenix (PHX) 12:30 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2686 Mexico City (MEX) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1533 Orlando (MCO) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American AA 2503 Chicago (ORD) 12:38 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2355 New York (JFK) 12:42 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1859 New Orleans (MSY) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4715 Las Vegas (LAS) 12:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1227 New Orleans (MSY) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1270 Los Angeles (LAX) 12:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 946 El Paso (ELP) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 5323 Cincinnati (CVG) 12:00 planerad
Boeing 737-900 United UA 255 Washington (IAD) 12:15 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2958 Atlanta 12:17 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1701 Los Angeles (LAX) 12:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 9 San Diego (SAN) 12:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1674 Washington (DCA) 12:35 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2179 San Jose (SJC) 12:35 planerad
Boeing 737-800 American AA 1584 Dallas-Fort Worth (DFW) 12:40 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 512 Fort Lauderdale (FLL) 12:42 planerad
Airbus A319 American AA 1683 Philadelphia (PHL) 12:43 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 775 Dallas (DAL) 12:45 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 732 Orlando (MCO) 12:50 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1600 Detroit (DTW) 12:59 planerad

13:00 30.01.2020

+10°C   Vindar: 2 m/s @ 54°   Moln/himmel overcast   Uppskattad bana: 35L, 35R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 16 min.
Boeing 737-900 United UA 1862 Houston (IAH) 13:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2241 Atlanta 13:21 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 454 St Louis (STL) 13:30 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2317 Newark (EWR) 13:33 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 1416 Los Angeles 13:35 planerad
Airbus A320 United UA 258 San Francisco (SFO) 13:36 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1152 Salt Lake City (SLC) 13:44 planerad
Boeing 737-800 American AA 2404 Dallas-Fort Worth (DFW) 13:50 planerad
Airbus A320 Alaska AS 166 Seattle (SEA) 13:54 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2979 Los Angeles (LAX) 13:57 planerad

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A319 American AA 2029 Charlotte (CLT) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 2208 Denver (DEN) 13:00 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 5630 Houston (HOU) 13:15 planerad
Boeing 737-800 Southwest WN 1533 Sacramento (SMF) 13:20 planerad
Boeing 737-800 American AA 2503 Chicago (ORD) 13:23 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 4715 Lubbock (LBB) 13:25 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1270 Baltimore (BWI) 13:30 planerad
Airbus A320 Spirit NK 176 Chicago (ORD) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 947 Phoenix (PHX) 13:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest WN 1227 Nashville (BNA) 13:35 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2355 New York (JFK) 13:40 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2687 Mexico City (MEX) 13:50 planerad

Andra datum

July, 2019

11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20