Hartsfield Jackson Atlanta, Atlanta (ATL / KATL)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

11:00 18.01.2019

12:00 18.01.2019

13:00 18.01.2019

14:00 18.01.2019

15:00 18.01.2019

16:00 18.01.2019

17:00 18.01.2019

18:00 18.01.2019

19:00 18.01.2019

20:00 18.01.2019

21:00 18.01.2019

22:00 18.01.2019

23:00 18.01.2019

00:00 19.01.2019


ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 17 min.
Airbus A320 JetBlue Airways B6 997 Boston (BOS) 00:07 planerad
Embraer 175 Air New Zealand NZ 2031 Chicago (ORD) 00:15 planerad
Embraer 175 United Airlines UA 3489 Newark (EWR) 00:32 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1545 Miami (MIA) 00:37 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 362 Houston (IAH) 00:39 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1150 Honolulu 00:40 planerad
Airbus A321 Virgin Australia VA 6414 Los Angeles 00:40 planerad
Airbus A321 Spirit Airlines NK 230 Fort Lauderdale (FLL) 00:48 planerad

01:00 19.01.2019

02:00 19.01.2019

03:00 19.01.2019

04:00 19.01.2019

05:00 19.01.2019


ANKOMMANDE — 12
Väntningstid 2 - 14 min.
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1352 San Diego (SAN) 05:27 planerad
Airbus A330-200 Delta Air Lines DL 55 Lagos 05:30 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 146 Santiago (SCL) 05:34 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 110 Buenos Aires (EZE) 05:38 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 680 Quito 05:39 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2907 Salt Lake City (SLC) 05:40 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 104 São Paulo (GRU) 05:40 planerad
Boeing 757-200 Delta Air Lines DL 1354 Kahului 05:41 planerad
Boeing 757-300 China Southern Airlines CZ 1008 Los Angeles 05:41 planerad
Boeing 767-300 Delta Air Lines DL 60 Rio De Janeiro (GIG) 05:55 planerad
Boeing 737-900 China Southern Airlines CZ 1250 San Francisco 05:57 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 828 Sacramento (SMF) 05:59 planerad

06:00 19.01.2019


ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 503 Portland (PDX) 06:01 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1477 Phoenix (PHX) 06:02 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2980 San Jose (SJC) 06:22 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2775 Seattle (SEA) 06:25 planerad
Airbus A319 Air China CA 7245 San Francisco (SFO) 06:26 planerad
Boeing 737-800 United Airlines UA 1152 San Francisco (SFO) 06:26 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 2592 Los Angeles 06:40 planerad
Boeing 777 Delta Air Lines DL 201 Johannesburg (JNB) 06:45 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1517 Las Vegas (LAS) 06:46 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 2000 Las Vegas (LAS) 06:57 planerad

07:00 19.01.2019


ANKOMMANDE — 41
Väntningstid 1 - 9 min.
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1648 Louisville (SDF) 07:00 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4142 Glynco Jetport 07:00 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 1071 Los Angeles 07:03 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1345 Jacksonville (JAX) 07:12 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 921 Knoxville 07:13 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2004 Greensboro (GSO) 07:14 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1863 Tallahassee (TLH) 07:16 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1533 Augusta (AGS) 07:18 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3295 Gainesville 07:20 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3299 Columbus Metropolitan 07:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1465 Myrtle Beach 07:22 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2416 Charlotte (CLT) 07:22 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 4157 Regional 07:23 planerad
Bombardier CRJ Aeromexico AM 3176 Johnson City 07:26 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1478 Savannah (SAV) 07:26 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 951 West Palm Beach (PBI) 07:26 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1188 Tampa (TPA) 07:27 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1860 Fayetteville 07:27 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2443 Birmingham (BHM) 07:27 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 830 Richmond (RIC) 07:27 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1923 Daytona Beach 07:28 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1444 Charleston (CHS) 07:30 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1438 Columbia (CAE) 07:31 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 2696 Cincinnati (CVG) 07:31 planerad
Bombardier CRJ Korean Air KE 3535 Albany 07:32 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1567 Greenville (GSP) 07:33 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 873 Sarasota/Bradenton (SRQ) 07:33 planerad
Bombardier CRJ Delta Air Lines DL 3904 Chattanooga 07:34 planerad
Bombardier CRJ700 Aeromexico AM 3144 Asheville (AVL) 07:35 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1266 Melbourne 07:35 planerad
Airbus A330-300 Delta Air Lines DL 836 Honolulu (HNL) 07:35 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 899 Lexington (LEX) 07:35 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3240 Jacksonville 07:44 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 886 Fort Myers (RSW) 07:44 planerad
Bombardier CRJ900 Aeromexico AM 3015 Charlottesville 07:47 planerad
Bombardier CRJ Aeromexico AM 3295 New Bern 07:47 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2136 Washington (DCA) 07:53 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1201 Orlando (MCO) 07:54 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1968 Norfolk (ORF) 07:54 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 1076 Fort Lauderdale (FLL) 07:54 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2033 Baltimore (BWI) 07:55 planerad

08:00 19.01.2019


ANKOMMANDE — 93
Väntningstid 1 - 5 min.
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2460 Raleigh/Durham (RDU) 08:03 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2403 Panama City NW Florida Beaches Intl 08:06 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1213 Fort Lauderdale (FLL) 08:07 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1532 Huntsville (HSV) 08:12 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1449 Ft Walton Beach 08:13 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2896 South Bend (SBN) 08:15 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1586 Allentown 08:16 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2007 Jackson (JAN) 08:16 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2114 Dayton (DAY) 08:19 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1051 Buffalo (BUF) 08:20 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1429 Philadelphia (PHL) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1838 Flint 08:20 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1967 Memphis (MEM) 08:20 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1984 Gulfport (GPT) 08:25 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2962 New York (LGA) 08:29 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 884 St Louis (STL) 08:29 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2814 Evansville 08:29 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2878 Fort Wayne (FWA) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2554 Boston 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4434 Raleigh/Durham (RDU) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5094 Columbus (CMH) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5100 Philadelphia (PHL) 08:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 5110 Greenville (GSP) 08:30 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1655 Louisville (SDF) 08:31 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1400 New Orleans (MSY) 08:33 planerad
Embraer 175 LATAM Airlines Brasil JJ 2136 Miami (MIA) 08:33 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1701 Newark (EWR) 08:34 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1789 Richmond (RIC) 08:34 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2028 White Plains 08:34 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1673 Detroit (DTW) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2959 Washington (DCA) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4356 Pittsburgh (PIT) 08:35 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4440 Richmond (RIC) 08:35 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 939 Mobile (MOB) 08:36 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1580 Lafayette (LFT) 08:37 planerad
Boeing 737-800 China Southern Airlines CZ 1001 New York (JFK) 08:38 planerad
Boeing 737-700 Delta Air Lines DL 1342 Newport News (PHF) 08:38 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 986 Syracuse (SYR) 08:38 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 252 Orlando (MCO) 08:38 planerad
Boeing 717-200 Virgin Atlantic VS 2155 International 08:38 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1878 Gainesville 08:40 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1952 Grand Rapids 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3395 Indianapolis (IND) 08:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3622 New York (LGA) 08:40 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1544 Little Rock (LIT) 08:41 planerad
Airbus A320 Frontier Airlines F9 1515 Miami (MIA) 08:41 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2284 Asheville (AVL) 08:42 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2408 Charlotte (CLT) 08:42 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2412 Birmingham (BHM) 08:42 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1489 Savannah (SAV) 08:43 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1628 Pensacola 08:43 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2841 Monroe (MLU) 08:43 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1462 Lexington (LEX) 08:44 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1615 Akron 08:44 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2348 Hartford (BDL) 08:44 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1471 Northwest Arkansas 08:45 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1716 Columbus (CMH) 08:45 planerad
Boeing 737-700 Delta Air Lines DL 1980 Charleston (CRW) 08:45 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4160 Baton Rouge (BTR) 08:45 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4146 Shreveport (SHV) 08:47 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1241 Tampa (TPA) 08:48 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1933 Indianapolis (IND) 08:48 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2157 Jacksonville (JAX) 08:48 planerad
Bombardier CRJ900 Korean Air KE 3771 Montreal 08:48 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 729 Detroit (DTW) 08:49 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 883 Roanoke (ROA) 08:49 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2766 Alexandria 08:49 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 1248 Miami (MIA) 08:50 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1374 Charleston (CHS) 08:50 planerad
Boeing 767-400 Delta Air Lines DL 150 Lima (LIM) 08:50 planerad
Bombardier CRJ Aeromexico AM 3247 Dothan 08:51 planerad
Bombardier CRJ Aeromexico AM 3375 Montgomery 08:51 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 979 Pittsburgh (PIT) 08:51 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1485 Greenville (GSP) 08:53 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2161 Albany 08:53 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1299 Tulsa (TUL) 08:54 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1757 Kansas City (MCI) 08:54 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2170 Harrisburg 08:54 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2298 Austin (AUS) 08:54 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 2307 Houston (HOU) 08:54 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2361 Cedar Rapids (CID) 08:54 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2551 Toronto (YYZ) 08:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 953 West Palm Beach (PBI) 08:55 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3833 Chicago 08:55 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1971 Norfolk (ORF) 08:56 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2402 Cleveland (CLE) 08:56 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 2324 Boston (BOS) 08:57 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 958 Fort Myers (RSW) 08:57 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1052 Nashville 08:58 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1646 Omaha 08:58 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1786 Wichita (ICT) 08:59 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2501 Dallas-Fort Worth (DFW) 08:59 planerad
Bombardier CRJ Korean Air KE 3722 Columbus 08:59 planerad

09:00 19.01.2019


ANKOMMANDE — 55
Väntningstid 2 - 6 min.
Boeing 737-700 Delta Air Lines DL 1576 Oklahoma City (OKC) 09:00 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1717 Houston (IAH) 09:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1808 Chicago (ORD) 09:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1848 Columbia (CAE) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1852 Wilmington North Carolina 09:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Virgin Atlantic VS 1650 Des Moines (DSM) 09:00 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2154 Appleton 09:00 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2852 Peoria (PIA) 09:00 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 1781 Chicago (MDW) 09:01 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2041 Milwaukee (MKE) 09:01 planerad
Bombardier CRJ Virgin Atlantic VS 2826 Fort Smith (FSM) 09:01 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2988 Bloomington/Normal (BMI) 09:01 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1772 Providence 09:02 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 1686 Johnson City 09:03 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 2856 Minneapolis (MSP) 09:03 planerad
Airbus A319 American Airlines AA 426 Charlotte (CLT) 09:05 planerad
Boeing 757-300 Delta Air Lines DL 1205 Orlando (MCO) 09:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1324 Tallahassee (TLH) 09:05 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 3309 Key West 09:05 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3333 Knoxville 09:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 427 Raleigh/Durham (RDU) 09:05 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 670 Washington (IAD) 09:05 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 847 Rochester (ROC) 09:05 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 959 Chattanooga 09:05 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2027 Green Bay (GRB) 09:05 planerad
Bombardier CRJ700 Virgin Atlantic VS 2693 Springfield (SGF) 09:05 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2836 Lincoln 09:05 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 3179 Moline (MLI) 09:05 planerad
Embraer 170 Air New Zealand NZ 2019 Chicago 09:06 planerad
Boeing 747-8 Korean Air KE 35 Seoul (ICN) 09:10 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 877 Philadelphia (PHL) 09:13 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 397 Boston (BOS) 09:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1349 Madison (MSN) 09:19 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1430 San Antonio (SAT) 09:21 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1232 Fort Lauderdale (FLL) 09:25 planerad
Pilatus PC-12 Boutique Air 4B 433 Muscle Shoals 09:30 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3310 Houston (HOU) 09:30 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1199 Orlando (MCO) 09:32 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2944 New York (LGA) 09:32 planerad
Boeing 717-200 Delta Air Lines DL 2133 Augusta 09:35 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2162 Burlington 09:35 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1792 Portland (PWM) 09:39 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1616 Louisville (SDF) 09:42 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 1912 Sioux Falls 09:44 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1940 Indianapolis 09:45 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1237 Tampa (TPA) 09:48 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2118 Greensboro (GSO) 09:48 planerad
Bombardier CRJ700 Delta Air Lines DL 4168 Baton Rouge (BTR) 09:49 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 882 Sarasota/Bradenton (SRQ) 09:49 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2014 Dallas (DAL) 09:55 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2174 Washington (DCA) 09:55 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 812 Richmond (RIC) 09:55 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3196 Fort Lauderdale (FLL) 09:55 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1749 Kansas City (MCI) 09:56 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2022 Baltimore (BWI) 09:58 planerad

10:00 19.01.2019


ANKOMMANDE — 52
Väntningstid 1 - 5 min.
Bombardier CRJ Aeromexico AM 3507 Montgomery (MGM) 10:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1235 Fort Lauderdale (FLL) 10:00 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 894 Nashville (BNA) 10:00 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2873 Minneapolis (MSP) 10:01 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1179 Orlando (MCO) 10:02 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 295 Raleigh 10:05 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 1290 Miami (MIA) 10:05 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2269 Columbus (CMH) 10:05 planerad
Airbus A321 Frontier Airlines F9 1011 Orlando (MCO) 10:06 planerad
Embraer 170 United Airlines UA 3479 Newark (EWR) 10:08 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2751 Shreveport (SHV) 10:08 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2415 Birmingham (BHM) 10:09 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1461 Savannah (SAV) 10:10 planerad
Airbus A321 Delta Air Lines DL 2286 Boston (BOS) 10:10 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2209 Kansas City (MCI) 10:10 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 2035 Jackson (JAN) 10:12 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Virgin Atlantic VS 2173 Cleveland (CLE) 10:13 planerad
Boeing 737-800 American Airlines AA 2737 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:14 planerad
Airbus A319 Delta Air Lines DL 554 Nassau 10:14 planerad
McDonnell Douglas MD-90 Delta Air Lines DL 1413 Philadelphia (PHL) 10:15 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 1955 Grand Rapids 10:15 planerad
Bombardier CRJ900 Virgin Atlantic VS 2026 Fargo 10:15 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1942 Memphis (MEM) 10:19 planerad
Airbus A320 JetBlue Airways B6 519 New York (JFK) 10:20 planerad
Airbus A320 Spirit Airlines NK 1163 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:20 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1383 New Orleans (MSY) 10:25 planerad
Airbus A319 Spirit Airlines NK 404 Fort Lauderdale (FLL) 10:28 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 1271 Fort Myers (RSW) 10:29 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2892 Dallas (DAL) 10:30 planerad
Boeing 737-800 Southwest Airlines WN 3159 Jacksonville (JAX) 10:35 planerad
McDonnell Douglas MD-88 Delta Air Lines DL 1816 Newark (EWR) 10:36 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 922 San Juan Bautista 10:36 planerad
Embraer 175 American Airlines AA 4508 Washington (DCA) 10:37 planerad
Bombardier CRJ Aeromexico AM 3020 Chattanooga 10:38 planerad
Boeing 737-800 Delta Air Lines DL 318 Cancun 10:38 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2714 Guadalajara 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1818 Tampa (TPA) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2817 Fort Myers (RSW) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3038 Denver (DEN) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3930 Milwaukee (MKE) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 4556 San Antonio (SAT) 10:40 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 1465 Austin (AUS) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 2980 Orlando (MCO) 10:45 planerad
Boeing 737-700 Southwest Airlines WN 3978 New Orleans (MSY) 10:45 planerad
Bombardier CRJ900 Delta Air Lines DL 3486 Knoxville 10:50 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2112 Jacksonville (JAX) 10:51 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2790 Detroit (DTW) 10:51 planerad
Boeing 757 Delta Air Lines DL 843 Orlando (MCO) 10:55 planerad
Embraer 175 Air Canada AC 7540 Toronto (YYZ) 10:56 planerad
Airbus A320 Delta Air Lines DL 2492 Dallas-Fort Worth (DFW) 10:57 planerad
Embraer 190 Aeromexico AM 2710 Queretaro 10:59 planerad
Boeing 737-900 Delta Air Lines DL 2275 Denver (DEN) 10:59 planerad

Andra datum

January, 2019

18