Berlin-Schönefeld, Berlin (SXF / EDDB)

Planespotter’s tidtabell

00:00 05.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Aeroflot SU 2317 Moscow (SVO) 00:30 avgick

01:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Freebird Airlines FH 285 Antalya 01:09 ankom

02:00 05.09.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Freebird Airlines FH 286 Antalya 02:30 ombordstigning

03:00 05.09.2019

04:00 05.09.2019

05:00 05.09.2019

06:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Air Cairo SM 3481 Hurghada 06:57 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320-200 (sharklets) EasyJet Europe EC 4631 Basel 06:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 132 Barcelona (BCN) 06:20 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 162 Brussels (BRU) 06:20 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 134 Roma (CIA) 06:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 144 London (STN) 06:30 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4501 Palma De Mallorca (PMI) 06:35 planerad

07:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 4 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 6113 Kiev (KBP) 07:11 ankom
Airbus A321 Wizz Air W6 2315 Budapest (BUD) 07:15 ankom

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 30 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 1590 Geneva (GVA) 07:00 planerad
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4553 Copenhagen 07:05 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 4732 Bergamo (BGY) 07:05 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4561 Amsterdam (AMS) 07:10 planerad
Airbus A320-200 (sharklets) EasyJet Europe EC 4783 Tel Aviv 07:10 planerad
Airbus A320-200 (sharklets) EasyJet Europe EC 8208 London (LGW) 07:10 planerad
Airbus A320-200 (sharklets) EasyJet Europe EC 4525 Barcelona (BCN) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 196 Budapest (BUD) 07:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 4648 Lisbon (LIS) 07:20 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 314 Bucharest (OTP) 07:25 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 6114 Kiev (KBP) 07:55 avgick

08:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2526 Madrid (MAD) 08:59 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Aeroflot SU 2684 Moscow (SVO) 08:59 ankom

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 17 - 30 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1570 Vilnius (VNO) 08:00 avgick
Airbus A320 Air Cairo SM 3482 Hurghada 08:00 avgick
Airbus A321 Wizz Air W6 2316 Budapest (BUD) 08:05 avgick
Airbus A320-200 (sharklets) EasyJet Europe EC 4521 Málaga (AGP) 08:35 planerad

09:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 3 - 14 min.
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1102 Oslo (OSL) 09:06 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8542 London (STN) 09:10 ankom
Airbus A320 easyJet U2 2101 London (LTN) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2376 Edinburgh (EDI) 09:25 ankom
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2371 Tel Aviv 09:28 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 163 Brussels (BRU) 09:31 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4554 Copenhagen 09:45 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 5201 Sevilla (SVQ) 09:48 ankom
Airbus A321-100 Onur Air 8Q 803 Antalya 09:50 ankom
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6641 Saint-Petersburg (LED) 09:54 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4632 Basel 09:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 10 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4609 Ljubljana (LJU) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2527 Madrid (MAD) 09:35 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4581 Sevilla (SVQ) 09:40 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1103 Oslo (OSL) 09:50 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Aeroflot SU 2685 Moscow (SVO) 09:55 avgick
Airbus A320 easyJet U2 2102 London (LTN) 09:55 planerad

10:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 19 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1477 Belfast (BFS) 10:00 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2591 Málaga (AGP) 10:11 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4562 Amsterdam (AMS) 10:30 planerad
Airbus A319 easyJet U2 6819 Glasgow (GLA) 10:30 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8556 Dublin 10:32 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 197 Budapest (BUD) 10:40 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 145 London (STN) 10:43 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 135 Roma (CIA) 10:45 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2312 Moscow (SVO) 10:52 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4731 Bergamo (BGY) 10:53 ankom

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2377 Edinburgh (EDI) 10:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8543 London (STN) 10:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2599 Riga (RIX) 10:05 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4605 Thessaloniki 10:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 5202 Sevilla (SVQ) 10:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1478 Belfast (BFS) 10:40 avgick
Airbus A321-100 Onur Air 8Q 804 Antalya 10:50 avgick

11:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 8 - 21 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 1591 Geneva (GVA) 11:04 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1571 Vilnius (VNO) 11:25 ankom
Boeing 747-400 Combi Ryanair FR 184 Cologne (CGN) 11:33 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 8209 London (LGW) 11:43 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 5475 Marrakech 11:46 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4371 Lyon 11:52 ankom

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 20 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4575 Naples 11:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8557 Dublin 11:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2372 Tel Aviv 11:00 avgick
Airbus A319 easyJet U2 6820 Glasgow (GLA) 11:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 136 Bologna (BLQ) 11:05 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2590 Málaga (AGP) 11:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2732 Tallinn (TLL) 11:20 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1146 Thessaloniki (SKG) 11:25 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4527 Barcelona (BCN) 11:45 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4795 Salzburg 11:50 avgick

12:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1160 Bergen (BGO) 12:02 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 315 Bucharest (OTP) 12:04 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 133 Barcelona (BCN) 12:07 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Neos NO 9081 Tel Aviv (TLV) 12:08 ankom
Airbus A320 Pegasus PC 979 Istanbul (SAW) 12:23 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4502 Palma De Mallorca (PMI) 12:31 ankom
Airbus A321-100 Aeroflot SU 2318 Moscow (SVO) 12:44 ankom
Embraer 175 Belavia B2 891 Minsk (MSQ) 12:47 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4610 Ljubljana (LJU) 12:58 ankom

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1105 Nis 12:00 avgick
Boeing 747-400 Combi Ryanair FR 185 Cologne (CGN) 12:00 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2313 Moscow (SVO) 12:05 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 5474 Marrakech 12:20 avgick
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1161 Bergen (BGO) 12:35 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4547 Marseille 12:40 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4372 Lyon 12:45 avgick

13:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 16 - 26 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4526 Barcelona (BCN) 13:09 ankom
Airbus A320 Wizz Air W6 6903 Chişinău (KIV) 13:35 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2600 Riga (RIX) 13:38 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1104 Oslo (OSL) 13:54 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 25 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 170 Athens (ATH) 13:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Neos NO 9082 Milan (MXP) 13:05 avgick
Boeing 737-800 Pegasus PC 980 Istanbul (SAW) 13:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1144 Manchester (MAN) 13:35 avgick
Belavia B2 892 Minsk (MSQ) 13:50 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4573 Luxembourg (LUX) 13:50 avgick

14:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 21 min.
Boeing 737-800 (winglets) EgyptAir MS 731 Cairo 14:26 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4796 Salzburg 14:47 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 15 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4545 Nice 14:10 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4551 Paris (CDG) 14:10 avgick
Airbus A321-100 Aeroflot SU 2319 Moscow (SVO) 14:15 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 6904 Chişinău (KIV) 14:20 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1105 Oslo (OSL) 14:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2606 Treviso (TSF) 14:45 avgick

15:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 137 Bologna (BLQ) 15:10 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2733 Tallinn (TLL) 15:25 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4649 Lisbon (LIS) 15:32 ankom
Boeing 737-800 Pegasus PC 977 Istanbul (SAW) 15:38 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4606 Thessaloniki 15:44 ankom
Airbus A319 easyJet U2 6237 Bristol (BRS) 15:55 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-800 (winglets) EgyptAir MS 732 Cairo 15:45 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 138 Valencia (VLC) 15:50 avgick

16:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 4 - 19 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4576 Naples 16:01 ankom
Airbus A319 easyJet U2 2103 London (LTN) 16:05 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4784 Tel Aviv 16:24 ankom
Airbus A319 easyJet U2 7223 Liverpool (LPL) 16:24 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1106 Nis 16:27 ankom

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A319 OE-LKB EasyJet Europe EC 4565 Amsterdam (AMS) 16:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1578 Podgorica (TGD) 16:20 avgick
Boeing 737-800 Pegasus PC 978 Istanbul (SAW) 16:20 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1142 Lisbon (LIS) 16:25 avgick
Airbus A319 easyJet U2 2104 London (LTN) 16:45 avgick
Airbus A319 easyJet U2 6238 Bristol (BRS) 16:45 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4529 Barcelona (BCN) 16:55 avgick

17:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 3 - 16 min.
Airbus A320 Aeroflot SU 2314 Moscow (SVO) 17:00 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air International D8 3302 Copenhagen (CPH) 17:02 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4574 Luxembourg (LUX) 17:02 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4582 Sevilla (SVQ) 17:07 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 111 Palma De Mallorca (PMI) 17:09 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4522 Málaga (AGP) 17:11 ankom
Airbus A320 Israir Airlines 6H 251 Tel Aviv 17:12 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1147 Thessaloniki (SKG) 17:18 ankom
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6639 Saint-Petersburg (LED) 17:18 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4548 Marseille 17:33 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4528 Barcelona (BCN) 17:49 ankom

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 30 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4613 Athens 17:00 avgick
Airbus A319 easyJet U2 7224 Liverpool (LPL) 17:10 avgick
Norwegian Air International D8 3303 Copenhagen (CPH) 17:40 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4505 Palma De Mallorca (PMI) 17:45 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4589 Olbia 17:55 avgick

18:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 20 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2607 Treviso (TSF) 18:11 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4552 Paris (CDG) 18:13 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1145 Manchester (MAN) 18:13 ankom
Boeing 747-400 Combi Ryanair FR 188 Cologne (CGN) 18:24 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4546 Nice 18:44 ankom

AVÅGENDE — 12
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 146 London (STN) 18:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1148 Sofia (SOF) 18:05 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2315 Moscow (SVO) 18:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 327 Bucharest (OTP) 18:15 avgick
Airbus A320 Israir Airlines 6H 252 Tel Aviv 18:25 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 8214 London (LGW) 18:25 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 1596 Geneva (GVA) 18:30 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4675 Milan (MXP) 18:30 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 140 Roma (CIA) 18:40 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 4734 Bergamo (BGY) 18:45 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4635 Basel 18:50 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4733 Vienna (VIE) 18:55 avgick

19:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 8 - 17 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 171 Athens (ATH) 19:04 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 5229 Luqa (MLA) 19:13 ankom
Airbus A320 Pegasus PC 981 Istanbul (SAW) 19:20 ankom
Airbus A319 OE-LKB EasyJet Europe EC 4566 Amsterdam (AMS) 19:37 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1108 Oslo (OSL) 19:43 ankom

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 747-400 Combi Ryanair FR 189 Cologne (CGN) 19:00 avgick
Airbus A320 Freebird Airlines FH 328 Antalya 19:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 110 Palma De Mallorca (PMI) 19:20 avgick
Airbus A320 OE-IJU EasyJet Europe EC 4567 Amsterdam (AMS) 19:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 166 Brussels (BRU) 19:45 avgick

20:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 4 - 35 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2528 Madrid (MAD) 20:08 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1577 Catania (CTA) 20:09 ankom
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2373 Tel Aviv (TLV) 20:44 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1135 Barcelona (BCN) 20:48 ankom

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 30 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 5228 Luqa (MLA) 20:05 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4557 Copenhagen 20:15 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1109 Oslo (OSL) 20:20 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2529 Madrid (MAD) 20:50 avgick

21:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 - 16 min.
Airbus A320 Aeroflot SU 2316 Moscow (SVO) 21:25 ankom
Boeing 737 LN-NHE Norwegian Air Shuttle DY 4507 Stockholm (ARN) 21:35 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8544 London (STN) 21:51 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1579 Podgorica (TGD) 21:52 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 40 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1576 Catania (CTA) 21:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1134 Barcelona (BCN) 21:40 avgick

22:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 13
Väntningstid 2 - 20 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 147 London (STN) 22:03 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 139 Valencia (VLC) 22:04 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4734 Vienna (VIE) 22:12 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4638 Basel 22:20 ankom
Airbus A321 Wizz Air W6 7739 Skopje (SKP) 22:21 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4733 Bergamo (BGY) 22:23 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 1595 Geneva (GVA) 22:26 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4558 Copenhagen 22:29 ankom
Airbus A320 OE-IJU EasyJet Europe EC 4568 Amsterdam (AMS) 22:49 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 167 Brussels (BRU) 22:54 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4530 Barcelona (BCN) 22:55 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4614 Athens 22:57 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4590 Olbia 22:59 ankom

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 25 min.
Boeing 737 LN-NHE Norwegian Air Shuttle DY 4508 Stockholm (ARN) 22:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2374 Tel Aviv (TLV) 22:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8545 London (STN) 22:25 avgick
Airbus A321 Wizz Air W6 7740 Skopje (SKP) 22:25 avgick

23:00 05.09.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 9 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1149 Sofia (SOF) 23:01 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 328 Bucharest (OTP) 23:06 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 8217 London (LGW) 23:18 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 141 Roma (CIA) 23:25 ankom
Airbus A320 Bulgarian Air Charter H6 4031 Bourgas 23:37 ankom
Airbus A320 Freebird Airlines FH 281 Antalya 23:40 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4506 Palma De Mallorca (PMI) 23:55 ankom

Andra datum

June, 2019

14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28