Berlin-Schönefeld, Berlin (SXF / EDDB)

Planespotter’s tidtabell

00:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 6 - 10 min.
Airbus A320 Freebird Airlines FH 281 Antalya 00:01 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4614 Athens 00:03 ankom
Airbus A320 Bulgarian Air Charter H6 4031 Bourgas 00:13 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 20 min.
Airbus A320 Aeroflot SU 2317 Moscow (SVO) 00:30 avgick
Airbus A320 Freebird Airlines FH 282 Antalya 00:50 avgick

01:00 05.07.2019

02:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-400 Freighter Tailwind TI 385 Antalya 02:52 närmar sig

03:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Pegasus PC 5443 Antalya (AYT) 03:25 försenad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 40 min.
Boeing 737-400 Freighter Tailwind TI 386 Antalya/ 03:00 avgick
Airbus A320 Pegasus PC 5444 Antalya (AYT) 03:40 incheckning

04:00 05.07.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Bulgarian Air Charter H6 5032 Varna 04:00 incheckning

05:00 05.07.2019


AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Pegasus PC 982 Istanbul (SAW) 05:15 avgick

06:00 05.07.2019


AVÅGENDE — 9
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4501 Palma De Mallorca (PMI) 06:05 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 132 Barcelona (BCN) 06:20 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 162 Brussels (BRU) 06:20 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4603 Thessaloniki 06:30 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 144 London (STN) 06:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 134 Roma (CIA) 06:30 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4521 Málaga (AGP) 06:35 planerad
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4541 Nice 06:50 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2920 Zadar 06:55 avgick

07:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 44 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 6113 Kiev (IEV) 07:15 ankom
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 3300 Copenhagen (CPH) 07:59 ankom

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 1590 Geneva (GVA) 07:00 planerad
Airbus A320 OE-LQG EasyJet Europe EC 4561 Amsterdam (AMS) 07:00 planerad
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4631 Basel 07:00 planerad
Airbus A319 EasyJet Europe EC 8208 London (LGW) 07:10 planerad
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4525 Barcelona (BCN) 07:15 planerad
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4673 Milan (MXP) 07:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2734 Lappeenranta (LPP) 07:25 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 314 Bucharest (OTP) 07:25 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 4732 Bergamo (BGY) 07:25 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1704 Billund (BLL) 07:35 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 6114 Kiev (IEV) 07:55 avgick

08:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 4 - 11 min.
Airbus A320 Wizz Air W6 6407 Kutaisi/Kopitnari 08:33 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2376 Edinburgh (EDI) 08:36 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 197 Budapest (BUD) 08:41 ankom
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2684 Moscow (SVO) 08:42 ankom
Norwegian Air Shuttle DY 1100 Oslo (OSL) 08:46 ankom
Boeing 737-800 (winglets) YR-BMI Norwegian Air Shuttle DY 4505 Stockholm (ARN) 08:46 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 8542 London (STN) 08:57 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air International D8 3301 Copenhagen 08:50 avgick

09:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2526 Madrid (MAD) 09:18 ankom
Airbus A319 easyJet U2 2101 London (LTN) 09:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1638 Nottingham (EMA) 09:22 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4371 Lyon 09:25 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 163 Brussels (BRU) 09:35 ankom
Airbus A320 Wizz Air W6 6769 Lviv (LWO) 09:42 ankom
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2371 Tel Aviv 09:46 ankom
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6641 Saint-Petersburg (LED) 09:52 ankom
Airbus A320 Tunisair TU 6550 Djerba 09:59 ankom

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 196 Budapest (BUD) 09:05 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4579 Pristina 09:10 planerad
Norwegian Air Shuttle DY 1101 Oslo (OSL) 09:20 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 6408 Kutaisi/Kopitnari 09:20 avgick
Boeing 737-800 (winglets) YR-BMI Norwegian Air Shuttle DY 4506 Stockholm (ARN) 09:35 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4721 Varna 09:40 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2527 Madrid (MAD) 09:45 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4372 Lyon 09:55 planerad
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2685 Moscow (SVO) 09:55 avgick
Airbus A319 easyJet U2 2102 London (LTN) 09:55 planerad

10:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 20 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 111 Palma De Mallorca (PMI) 10:05 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 7651 Lisbon (LIS) 10:25 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 145 London (STN) 10:26 ankom
Airbus A319 OE-LQG EasyJet Europe EC 4562 Amsterdam (AMS) 10:30 planerad
Airbus A319 easyJet U2 6819 Glasgow (GLA) 10:30 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1705 Billund (BLL) 10:31 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4632 Basel 10:47 ankom
Airbus A320 Corendon Air XC 819 Antalya 10:56 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8556 Dublin 10:58 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 22 - 40 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2377 Edinburgh (EDI) 10:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8543 London (STN) 10:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1639 Nottingham (EMA) 10:05 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2599 Riga (RIX) 10:05 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 110 Palma De Mallorca (PMI) 10:45 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 6770 Lviv (LWO) 10:45 avgick

11:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 17 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2919 Zadar 11:01 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4672 Milan (MXP) 11:02 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2312 Moscow (SVO) 11:07 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1102 Oslo (OSL) 11:16 ankom
Embraer 190 Georgian Airways A9 781 Tbilisi 11:33 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 184 Cologne (CGN) 11:33 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4731 Bergamo (BGY) 11:36 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 135 Roma (CIA) 11:41 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 1591 Geneva (GVA) 11:46 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 8209 London (LGW) 11:53 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2735 Lappeenranta (LPP) 11:54 ankom

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 15 - 20 min.
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2372 Tel Aviv 11:00 avgick
Airbus A320 Tunisair TU 6551 Hamburg (HAM) 11:00 avgick
Airbus A319 easyJet U2 6820 Glasgow (GLA) 11:00 avgick
Airbus A320 OE-ICC EasyJet Europe EC 4563 Amsterdam (AMS) 11:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2033 Toulouse-Blagnac (TLS) 11:10 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4587 Turin 11:30 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 7652 Lisbon (LIS) 11:30 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8557 Dublin 11:35 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2606 Treviso (TSF) 11:55 avgick

12:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 8 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 315 Bucharest (OTP) 12:14 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4604 Thessaloniki 12:19 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4502 Palma De Mallorca (PMI) 12:26 ankom
Airbus A320 Pegasus PC 979 Istanbul (SAW) 12:26 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 9955 Pisa (PSA) 12:31 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 133 Barcelona (BCN) 12:37 ankom
Airbus A321 Wizz Air W6 2315 Budapest (BUD) 12:45 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4542 Nice 12:50 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2318 Moscow (SVO) 12:50 ankom
Embraer 175 Belavia B2 891 Minsk (MSQ) 12:55 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4942 Palermo (PMO) 12:57 ankom

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1103 Oslo (OSL) 12:05 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 5404 Kiev (KBP) 12:05 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2313 Moscow (SVO) 12:05 avgick
Airbus A320 Corendon Air XC 820 Antalya 12:05 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1144 Manchester (MAN) 12:10 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 136 Bologna 12:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 185 Cologne (CGN) 12:15 avgick
Embraer 190 Georgian Airways A9 782 Tbilisi 12:20 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4589 Olbia 12:45 avgick

13:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 13 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4526 Barcelona (BCN) 13:25 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2600 Riga (RIX) 13:38 ankom

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 4085 Bari (BRI) 13:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 9956 Pisa (PSA) 13:05 avgick
Airbus A320 Pegasus PC 980 Istanbul (SAW) 13:10 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4575 Naples 13:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 170 Athens (ATH) 13:15 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4583 Pisa 13:20 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 4943 Palermo (PMO) 13:30 avgick
Airbus A321 Wizz Air W6 2316 Budapest (BUD) 13:30 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4511 Ancona 13:35 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4755 Split 13:35 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1576 Catania (CTA) 13:35 avgick
Embraer 175 Belavia B2 892 Minsk (MSQ) 13:50 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4545 Nice 13:50 avgick

14:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 9 - 18 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4365 Bordeaux 14:16 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4580 Pristina 14:30 ankom
Boeing 737-800 (winglets) EgyptAir MS 731 Cairo 14:48 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4522 Málaga (AGP) 14:51 ankom
Airbus A319 OE-ICC EasyJet Europe EC 4564 Amsterdam (AMS) 14:55 ankom

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 22 - 40 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4551 Paris (CDG) 14:10 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2319 Moscow (SVO) 14:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1142 Lisbon (LIS) 14:55 avgick

15:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 6 - 23 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4722 Varna 15:24 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2607 Treviso (TSF) 15:25 ankom
Boeing 737-800 Pegasus PC 977 Istanbul (SAW) 15:48 ankom
Airbus A320 easyJet U2 6237 Bristol (BRS) 15:54 ankom

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 27 - 45 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4366 Bordeaux 15:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) EgyptAir MS 732 Cairo 15:45 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1148 Sofia (SOF) 15:55 avgick

16:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 8 - 12 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2034 Toulouse-Blagnac (TLS) 16:07 ankom
Airbus A319 easyJet U2 2103 London (LTN) 16:15 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4588 Turin 16:22 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 137 Bologna 16:34 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1145 Manchester (MAN) 16:43 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 5405 Kiev (KBP) 16:48 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2314 Moscow (SVO) 16:57 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4555 Copenhagen 16:10 avgick
Boeing 737-800 Pegasus PC 978 Istanbul (SAW) 16:20 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 327 Bucharest (OTP) 16:40 avgick
Airbus A319 easyJet U2 2104 London (LTN) 16:45 avgick
Airbus A320 easyJet U2 6238 Bristol (BRS) 16:45 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4529 Barcelona (BCN) 16:55 avgick

17:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 23 min.
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6639 Saint-Petersburg (LED) 17:06 ankom
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 3302 Copenhagen (CPH) 17:29 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 8558 Dublin (DUB) 17:40 ankom
Airbus A321-100 Fly2Sky VAW 7803 Marsa Alam 17:41 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4590 Olbia 17:45 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4584 Pisa 17:48 ankom
Airbus A321-100 Fly2Sky VAW 6803 Hurghada 17:54 ankom

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 12 - 25 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4505 Palma De Mallorca (PMI) 17:00 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4613 Athens 17:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 158 Alicante (ALC) 17:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 4734 Bergamo (BGY) 17:10 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4607 Thessaloniki 17:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 140 Roma (CIA) 17:30 avgick
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 3303 Copenhagen (CPH) 17:55 avgick

18:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 20 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4512 Ancona 18:03 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4086 Bari (BRI) 18:04 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4552 Paris (CDG) 18:10 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4756 Split 18:14 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4556 Copenhagen 18:34 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2505 Gran Canaria Island (LPA) 18:54 ankom

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A320 Aeroflot SU 2315 Moscow (SVO) 18:10 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4795 Salzburg 18:25 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 1596 Geneva (GVA) 18:30 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4675 Milan (MXP) 18:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 146 London (STN) 18:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 8559 Dublin (DUB) 18:35 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4635 Basel 18:50 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 8214 London (LGW) 18:50 avgick
Airbus A321-100 Fly2Sky VAW 6804 Hurghada 18:50 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4733 Vienna (VIE) 18:55 avgick

19:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 6 - 14 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4576 Naples 19:09 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1108 Oslo (OSL) 19:23 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2945 Porto (OPO) 19:25 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1577 Catania (CTA) 19:27 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1135 Barcelona (BCN) 19:38 ankom

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 30 min.
Airbus A321-100 Fly2Sky VAW 7804 Marsa Alam 19:00 avgick
Airbus A320 OE-INM EasyJet Europe EC 4567 Amsterdam (AMS) 19:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2506 Gran Canaria Island (LPA) 19:40 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 166 Brussels (BRU) 19:50 avgick

20:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 15 - 19 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1147 Thessaloniki (SKG) 20:01 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2528 Madrid (MAD) 20:13 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 171 Athens (ATH) 20:31 ankom
Airbus A319 easyJet U2 7223 Liverpool (LPL) 20:50 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1149 Sofia (SOF) 20:57 ankom

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 35 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1134 Barcelona 20:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1109 Oslo (OSL) 20:05 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2946 Porto (OPO) 20:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1146 Thessaloniki (SKG) 20:15 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2529 Madrid 20:50 avgick

21:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 4733 Bergamo (BGY) 21:10 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 188 Cologne (CGN) 21:12 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4796 Salzburg 21:23 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2316 Moscow (SVO) 21:26 ankom
Boeing 737-800 (winglets) LN-NIC Norwegian Air Shuttle DY 4507 Stockholm (ARN) 21:33 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 328 Bucharest (OTP) 21:53 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 141 Roma (CIA) 21:55 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 5 min.
Airbus A319 easyJet U2 7224 Liverpool (LPL) 21:40 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 189 Cologne (CGN) 21:45 avgick

22:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 17 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4734 Vienna (VIE) 22:12 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1143 Lisbon (LIS) 22:29 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4638 Basel 22:31 ankom
Airbus A320 OE-INM EasyJet Europe EC 4568 Amsterdam (AMS) 22:42 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 8544 London (STN) 22:47 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 147 London (STN) 22:48 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 (winglets) LN-NIC Norwegian Air Shuttle DY 4508 Stockholm (ARN) 22:00 avgick

23:00 05.07.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 11 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4608 Thessaloniki 23:06 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4546 Nice 23:17 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 167 Brussels (BRU) 23:25 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 1595 Geneva (GVA) 23:32 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4530 Barcelona (BCN) 23:34 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 8217 London (LGW) 23:40 ankom
Airbus A320 Bulgarian Air Charter H6 5031 Varna 23:50 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4506 Palma De Mallorca (PMI) 23:57 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 159 Alicante (ALC) 23:58 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 8545 London (STN) 23:25 avgick

Andra datum

June, 2019

14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28