Berlin-Schönefeld, Berlin (SXF / EDDB)

Planespotter’s tidtabell

00:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 2 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1143 Lisbon (LIS) 00:05 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 141 Roma (CIA) 00:06 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 147 London (STN) 00:08 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 159 Alicante (ALC) 00:10 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 15 min.
Boeing 737-800 Pegasus PC 6634 Antalya 00:15 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2317 Moscow (SVO) 00:30 avgick

01:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Freebird Airlines FH 285 Antalya 01:28 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Pegasus PC 7112 Adana (ADA) 01:55 avgick

02:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Pegasus PC 5343 Antalya (AYT) 02:08 ankom

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Freebird Airlines FH 286 Antalya 02:30 avgick

03:00 20.06.2019


AVÅGENDE — 2
Väntningstid 10 min.
Airbus A320 Freebird Airlines FH 294 Antalya 03:00 avgick
Airbus A320 Pegasus PC 5344 Antalya (AYT) 03:10 avgick

04:00 20.06.2019

05:00 20.06.2019

06:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 7 - 13 min.
Airbus A320 Air Cairo SM 3481 Hurghada 06:39 ankom
Airbus A321-100 Onur Air 8Q 3802 Antalya/ 06:52 ankom
Airbus A320 Wizz Air W6 6113 Kiev (IEV) 06:54 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4631 Basel 06:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 132 Barcelona (BCN) 06:20 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 162 Brussels (BRU) 06:20 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 134 Roma (CIA) 06:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 144 London (STN) 06:30 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4501 Palma De Mallorca (PMI) 06:35 avgick

07:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A321 Wizz Air W6 2315 Budapest (BUD) 07:18 ankom

AVÅGENDE — 13
Väntningstid 5 - 25 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 1590 Geneva (GVA) 07:00 avgick
Airbus A319 OE-LSZ EasyJet Europe EC 4561 Amsterdam (AMS) 07:00 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4553 Copenhagen 07:05 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 4732 Bergamo (BGY) 07:05 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4783 Tel Aviv 07:10 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 8208 London (LGW) 07:10 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4525 Barcelona (BCN) 07:15 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4673 Milan (MXP) 07:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 196 Budapest (BUD) 07:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1570 Vilnius (VNO) 07:25 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 314 Bucharest (OTP) 07:25 avgick
Airbus A321 Onur Air 8Q 3804 Antalya (AYT) 07:30 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 6114 Kiev (IEV) 07:55 avgick

08:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 14 - 20 min.
Norwegian Air International D8 3300 Copenhagen (CPH) 08:05 ankom
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1100 Oslo (OSL) 08:25 ankom
Boeing 737-800 (winglets) LN-NIB Norwegian Air Shuttle DY 4505 Stockholm (ARN) 08:27 ankom
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2684 Moscow (SVO) 08:41 ankom

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 15 - 30 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 4648 Lisbon (LIS) 08:00 avgick
Airbus A320 Air Cairo SM 3482 Hurghada 08:00 avgick
Airbus A321 Wizz Air W6 2316 Budapest (BUD) 08:05 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4521 Málaga (AGP) 08:35 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air International D8 3301 Copenhagen (CPH) 08:50 avgick

09:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 8 - 16 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2526 Madrid (MAD) 09:05 ankom
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2371 Tel Aviv (TLV) 09:21 ankom
Airbus A320 easyJet U2 2101 London (LTN) 09:27 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8542 London (STN) 09:43 ankom
Airbus A321-100 Onur Air 8Q 803 Antalya 09:51 ankom
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6641 Saint-Petersburg (LED) 09:53 ankom

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1101 Oslo (OSL) 09:05 avgick
Boeing 737-800 (winglets) LN-NIB Norwegian Air Shuttle DY 4506 Stockholm (ARN) 09:15 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4609 Ljubljana (LJU) 09:25 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2527 Madrid (MAD) 09:35 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4581 Sevilla (SVQ) 09:40 avgick
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2685 Moscow (SVO) 09:55 avgick
Airbus A320 easyJet U2 2102 London (LTN) 09:55 avgick

10:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 17 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 5201 Sevilla 10:00 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 163 Brussels (BRU) 10:10 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1477 Belfast (BFS) 10:17 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4554 Copenhagen 10:18 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4632 Basel 10:35 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2312 Moscow (SVO) 10:51 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8543 London (STN) 10:20 avgick
Boeing 737-800 Pegasus PC 7114 İzmir (ADB) 10:20 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 5202 Sevilla (SVQ) 10:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1478 Belfast (BFS) 10:40 avgick
Airbus A321-100 Onur Air 8Q 804 Antalya 10:50 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2599 Riga (RIX) 10:50 avgick

11:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 5 - 9 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2376 Edinburgh (EDI) 11:03 ankom
Airbus A319 OE-LSZ EasyJet Europe EC 4562 Amsterdam (AMS) 11:05 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2591 Málaga (AGP) 11:07 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4672 Milan (MXP) 11:13 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8556 Dublin 11:22 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 145 London (STN) 11:23 ankom
Airbus A319 easyJet U2 6819 Glasgow (GLA) 11:28 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1571 Vilnius (VNO) 11:35 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 197 Budapest (BUD) 11:41 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4731 Bergamo (BGY) 11:41 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 135 Roma (CIA) 11:45 ankom

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 40 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4605 Thessaloniki 11:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2372 Tel Aviv (TLV) 11:00 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4575 Naples 11:40 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4527 Barcelona (BCN) 11:45 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2377 Edinburgh (EDI) 11:45 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2590 Málaga (AGP) 11:45 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 2732 Tallinn (TLL) 11:55 avgick

12:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 133 Barcelona (BCN) 12:01 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1102 Oslo (OSL) 12:10 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 8209 London (LGW) 12:16 ankom
Airbus A320 Pegasus PC 979 Istanbul (SAW) 12:26 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 1591 Geneva (GVA) 12:30 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 315 Bucharest (OTP) 12:45 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2318 Moscow (SVO) 12:45 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 184 Cologne (CGN) 12:49 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 5475 Marrakech 12:52 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4371 Lyon 12:56 ankom
Embraer 175 Belavia B2 891 Minsk (MSQ) 12:57 ankom

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4577 Tallinn 12:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8557 Dublin 12:00 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2313 Moscow (SVO) 12:05 avgick
Airbus A319 easyJet U2 6820 Glasgow (GLA) 12:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1146 Thessaloniki (SKG) 12:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 136 Bologna (BLQ) 12:15 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 110 Palma De Mallorca (PMI) 12:25 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1105 Nis 12:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 170 Athens (ATH) 12:40 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4547 Marseille 12:50 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1103 Oslo (OSL) 12:55 avgick

13:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 - 30 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4610 Ljubljana (LJU) 13:02 ankom
Airbus A320 Wizz Air W6 6903 Chişinău (KIV) 13:32 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4502 Palma De Mallorca (PMI) 13:42 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4526 Barcelona (BCN) 13:48 ankom

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 15 - 20 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4795 Salzburg 13:10 avgick
Airbus A320 Pegasus PC 980 Istanbul (SAW) 13:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 185 Cologne (CGN) 13:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 5474 Marrakech 13:30 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4372 Lyon 13:35 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1144 Manchester (MAN) 13:35 avgick
Embraer 175 Belavia B2 892 Minsk (MSQ) 13:50 avgick

14:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 13 min.
Boeing 737-800 (winglets) EgyptAir MS 731 Cairo 14:27 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2600 Riga (RIX) 14:40 ankom

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4551 Paris (CDG) 14:10 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2319 Moscow (SVO) 14:15 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4573 Luxembourg (LUX) 14:20 avgick
Airbus A320 Wizz Air W6 6904 Chişinău (KIV) 14:20 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4545 Nice 14:35 avgick

15:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 6 - 22 min.
Airbus A321 Wizz Air W6 7739 Skopje (SKP) 15:28 ankom
Boeing 737-800 Pegasus PC 977 Istanbul (SAW) 15:34 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4796 Salzburg 15:56 ankom
Airbus A319 easyJet U2 6237 Bristol (BRS) 15:58 ankom

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 30 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2606 Treviso (TSF) 15:15 avgick
Boeing 737-800 (winglets) EgyptAir MS 732 Cairo 15:45 avgick

16:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 22 min.
Airbus A319 easyJet U2 2103 London (LTN) 16:06 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4578 Tallinn 16:09 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 4649 Lisbon (LIS) 16:13 ankom
Airbus A319 easyJet U2 7223 Liverpool (LPL) 16:14 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4522 Málaga (AGP) 16:15 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 2733 Tallinn (TLL) 16:22 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4784 Tel Aviv 16:31 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4606 Thessaloniki 16:53 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2314 Moscow (SVO) 16:53 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A321 Wizz Air W6 7740 Skopje (SKP) 16:10 avgick
Boeing 737-800 Pegasus PC 978 Istanbul (SAW) 16:20 avgick
Airbus A319 OE-LQP EasyJet Europe EC 4565 Amsterdam (AMS) 16:30 avgick
Airbus A319 easyJet U2 2104 London (LTN) 16:45 avgick
Airbus A319 easyJet U2 6238 Bristol (BRS) 16:45 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 1142 Lisbon (LIS) 16:50 avgick

17:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 4 - 9 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 137 Bologna (BLQ) 17:05 ankom
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 3302 Copenhagen (CPH) 17:10 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4582 Sevilla (SVQ) 17:12 ankom
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6639 Saint-Petersburg (LED) 17:16 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4574 Luxembourg (LUX) 17:23 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4528 Barcelona (BCN) 17:32 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1106 Nis 17:36 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1147 Thessaloniki (SKG) 17:40 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4548 Marseille 17:42 ankom

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 20 - 25 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4505 Palma De Mallorca (PMI) 17:00 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4613 Athens 17:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1578 Podgorica (TGD) 17:00 avgick
Airbus A319 easyJet U2 7224 Liverpool (LPL) 17:10 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4529 Barcelona (BCN) 17:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 138 Valencia (VLC) 17:30 avgick
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 3303 Copenhagen (CPH) 17:55 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4589 Olbia 17:55 avgick

18:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 5 - 7 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1145 Manchester (MAN) 18:10 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4576 Naples 18:17 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4552 Paris (CDG) 18:20 ankom

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1148 Sofia (SOF) 18:05 avgick
Airbus A320 Aeroflot SU 2315 Moscow (SVO) 18:10 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 146 London (STN) 18:20 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 8214 London (LGW) 18:25 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 1596 Geneva (GVA) 18:30 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4675 Milan (MXP) 18:30 avgick
Boeing 737-800 Pegasus PC 6642 Antalya 18:30 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 140 Roma (CIA) 18:40 avgick
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4733 Vienna (VIE) 18:55 avgick

19:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 24 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 188 Cologne (CGN) 19:00 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 111 Palma De Mallorca (PMI) 19:05 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4546 Nice 19:12 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1108 Oslo (OSL) 19:36 ankom
Airbus A319 OE-LQP EasyJet Europe EC 4566 Amsterdam (AMS) 19:43 ankom
Airbus A320 Pegasus PC 981 Istanbul (SAW) 19:44 ankom

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 30 min.
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4579 Pristina 19:00 avgick
Airbus A320 OE-IJL EasyJet Europe EC 4567 Amsterdam (AMS) 19:30 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 327 Bucharest (OTP) 19:35 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 189 Cologne (CGN) 19:45 avgick

20:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 14 - 20 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 2607 Treviso (TSF) 20:17 ankom
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2528 Madrid (MAD) 20:25 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1577 Catania (CTA) 20:45 ankom

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 12 - 20 min.
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4557 Copenhagen 20:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1109 Oslo (OSL) 20:05 avgick
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4635 Basel 20:15 ombordstigning
Boeing 737-800 Ryanair FR 4734 Bergamo (BGY) 20:15 avgick
Airbus A320 Pegasus PC 1082 Adana (ADA) 20:30 avgick
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2529 Madrid 20:50 avgick

21:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 29 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 171 Athens (ATH) 21:01 ankom
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2373 Tel Aviv (TLV) 21:05 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 5229 Luqa (MLA) 21:09 ankom
Boeing 737-800 (winglets) YR-BMI Norwegian Air Shuttle DY 4507 Stockholm (ARN) 21:20 ankom
Airbus A320 Aeroflot SU 2316 Moscow (SVO) 21:27 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4734 Vienna (VIE) 21:56 ankom

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 25 - 40 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1576 Catania (CTA) 21:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 5228 Luqa (MLA) 21:40 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 166 Brussels (BRU) 21:50 avgick

22:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 6 - 16 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1135 Barcelona (BCN) 22:00 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 147 London (STN) 22:13 ankom
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1160 Bergen (BGO) 22:14 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1579 Podgorica (TGD) 22:16 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 8544 London (STN) 22:16 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 1595 Geneva (GVA) 22:32 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4676 Milan (MXP) 22:38 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4558 Copenhagen 22:42 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4590 Olbia 22:55 ankom

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 20 - 30 min.
Boeing 737-800 (winglets) YR-BMI Norwegian Air Shuttle DY 4508 Stockholm (ARN) 22:00 avgick
Boeing 737-800 (winglets) El Al LY 2374 Tel Aviv (TLV) 22:00 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 1134 Barcelona (BCN) 22:30 avgick
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1161 Bergen (BGO) 22:35 avgick
Boeing 737-800 Ryanair FR 8545 London (STN) 22:55 avgick

23:00 20.06.2019


ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 3 - 17 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 141 Roma (CIA) 23:03 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 8217 London (LGW) 23:06 ankom
Airbus A320 EasyJet Europe EC 4506 Palma De Mallorca (PMI) 23:08 ankom
Boeing 737-800 Ryanair FR 1149 Sofia (SOF) 23:08 ankom
Boeing 737-800 (winglets) KLM KL 1835 Amsterdam 23:19 ankom
Airbus A319 EasyJet Europe EC 4530 Barcelona (BCN) 23:27 ankom
Airbus A320 OE-IJD EasyJet Europe EC 4568 Amsterdam (AMS) 23:27 ankom
Airbus A320 Freebird Airlines FH 281 Antalya 23:30 ankom
Airbus A320-200 (sharklets) EasyJet Europe EC 5816 Palma de Mallorca 23:47 ankom
Airbus A320 Bulgarian Air Charter H6 4031 Bourgas 23:49 ankom

Andra datum

May, 2019

04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29