Berlin-Schönefeld, Berlin (SXF / EDDB)

Planespotter’s tidtabell

19:00 20.03.2019


ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 7 - 16 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 3493 Lanzarote Island (ACE) 19:05 närmar sig
Airbus A320 easyJet U2 4502 Palma De Mallorca (PMI) 19:09 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1108 Oslo (OSL) 19:13 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 133 Barcelona (BCN) 19:18 försenad
Boeing 737-800 Ryanair FR 4086 Bari (BRI) 19:28 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2945 Porto (OPO) 19:44 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 111 Palma De Mallorca (PMI) 19:53 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 25 - 40 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 3494 Lanzarote Island (ACE) 19:00 ombordstigning
Airbus A319 easyJet U2 4554 Paris (CDG) 19:10 ombordstigning
Airbus A320 easyJet U2 4559 Copenhagen (CPH) 19:50 incheckning

20:00 20.03.2019


ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 10 - 13 min.
Airbus A320 easyJet U2 1895 Manchester (MAN) 20:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2528 Madrid (MAD) 20:28 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4522 Málaga (AGP) 20:29 planerad
Boeing 737-900 El Al LY 2373 Tel Aviv (TLV) 20:39 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 12 - 25 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 166 Brussels (BRU) 20:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 4734 Bergamo (BGY) 20:00 incheckning
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1109 Oslo (OSL) 20:05 incheckning
Boeing 737-800 Ryanair FR 2946 Porto (OPO) 20:10 incheckning
Boeing 737-800 Ryanair FR 2529 Madrid (MAD) 20:35 incheckning
Airbus A320 easyJet U2 1896 Manchester (MAN) 20:55 incheckning

21:00 20.03.2019


ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 5 - 25 min.
Boeing 737-800 LN-NGE Norwegian Air Shuttle DY 4507 Stockholm (ARN) 21:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 8544 London (STN) 21:00 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 6769 Lviv (LWO) 21:25 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 328 Bucharest 21:30 planerad
Airbus A319 OE-IJV easyJet U2 4568 Amsterdam (AMS) 21:30 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1595 Sofia (SOF) 21:35 planerad
Airbus A320 VP-BFG Aeroflot SU 2316 Moscow (SVO) 21:35 planerad
Airbus A319 OE-LQP easyJet U2 4586 Stockholm (ARN) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 147 London (STN) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 8545 London (STN) 21:25 planerad
Airbus A319 easyJet U2 2146 London (LTN) 21:30 planerad
Boeing 737-800 LN-NGE Norwegian Air Shuttle DY 4508 Stockholm (ARN) 21:40 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 3358 Cluj-Napoca (CLJ) 21:55 planerad

22:00 20.03.2019

+9°C   Vindar: 4 m/s @ 253°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 12 - 20 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 1143 Lisbon (LIS) 22:00 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4628 Newcastle (NCL) 22:20 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4560 Copenhagen (CPH) 22:30 planerad
Airbus A319 easyJet U2 1595 Geneva (GVA) 22:40 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4716 Tenerife Island (TFS) 22:40 planerad
Airbus A319 easyJet U2 8217 London (LGW) 22:40 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4536 Barcelona (BCN) 22:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-900 El Al LY 2374 Tel Aviv (TLV) 22:00 planerad

23:00 20.03.2019

+9°C   Vindar: 4 m/s @ 253°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 10 - 35 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 167 Brussels (BRU) 23:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 159 Alicante (ALC) 23:10 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 141 Roma (CIA) 23:20 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4553 Paris (CDG) 23:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 4733 Bergamo (BGY) 23:55 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4590 Olbia (OLB) 23:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Aeroflot SU 2317 Moscow (SVO) 23:35 planerad

00:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 4 m/s @ 253°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 25L, 25R

01:00 21.03.2019

+9°C   Vindar: 4 m/s @ 253°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 25L, 25R

02:00 21.03.2019

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

03:00 21.03.2019

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

04:00 21.03.2019

+7°C   Vindar: 4 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

05:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

06:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1594 Sofia (SOF) 06:20 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 170 Athens 06:20 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4575 Nápoli (NAP) 06:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 134 Roma (CIA) 06:25 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 144 London (STN) 06:30 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 4732 Bergamo (BGY) 06:40 planerad

07:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 249°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

AVÅGENDE — 14
Väntningstid 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1711 Kraków (KRK) 07:00 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4561 Amsterdam (AMS) 07:00 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4731 Vienna (VIE) 07:00 planerad
Airbus A320-200 (sharklets) easyJet U2 4783 Tel Aviv 07:05 planerad
Airbus A319 easyJet U2 8210 London (LGW) 07:05 planerad
Airbus A320 easyJet U2 1592 Geneva (GVA) 07:10 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 314 Bucharest (OTP) 07:15 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4549 Copenhagen (CPH) 07:15 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4671 Milan (MXP) 07:15 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 196 Budapest 07:25 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4521 Malaga 07:35 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4601 Thessaloniki (SKG) 07:40 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 8557 Dublin (DUB) 07:55 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4587 Torino (TRN) 07:55 planerad

08:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 244°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 4505 Stockholm (ARN) 08:20 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A319 easyJet U2 4531 Barcelona (BCN) 08:00 planerad

09:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 244°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2684 Moscow (SVO) 09:05 planerad
Airbus A320 Aegean Airlines A3 4806 Dubrovnik 09:10 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1102 Oslo (OSL) 09:20 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2526 Madrid (MAD) 09:25 planerad
Airbus A319 easyJet U2 2141 London (LTN) 09:25 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2376 Edinburgh (EDI) 09:35 planerad
Boeing 737-800 Pegasus PC 977 Istanbul (SAW) 09:40 planerad
Boeing 737-800 El Al LY 2371 Tel Aviv (TLV) 09:50 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4550 Copenhagen (CPH) 09:50 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1712 Kraków (KRK) 09:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 27 - 50 min.
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 4506 Stockholm (ARN) 09:00 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1103 Oslo (OSL) 09:50 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 2527 Madrid (MAD) 09:50 planerad
Airbus A319 easyJet U2 2142 London (LTN) 09:55 planerad

10:00 21.03.2019

+6°C   Vindar: 4 m/s @ 244°   Moln/himmel broken   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 10
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6641 Saint-Petersburg (LED) 10:05 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 5201 Sevilla (SVQ) 10:10 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4732 Vienna (VIE) 10:10 planerad
Airbus A320 easyJet U2 1897 Manchester (MAN) 10:15 planerad
Airbus A319 easyJet U2 6819 Glasgow (GLA) 10:30 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 4731 Bergamo (BGY) 10:35 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4562 Amsterdam (AMS) 10:35 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 145 London (STN) 10:40 planerad
Airbus A320 WOW Air WW 720 Reykjavík (KEF) 10:45 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 197 Budapest 10:55 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 5 - 30 min.
Airbus A320 Aegean Airlines A3 4807 Dubrovnik 10:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2377 Edinburgh (EDI) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2685 Moscow (SVO) 10:00 planerad
Boeing 737-800 Pegasus PC 978 Istanbul (SAW) 10:30 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 5202 Sevilla (SVQ) 10:35 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4579 Prishtina (PRN) 10:40 planerad
Airbus A320 easyJet U2 1898 Manchester (MAN) 10:45 planerad

11:00 21.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 247°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 135 Roma (CIA) 11:05 planerad
Airbus A320 Aeroflot SU 2312 Moscow (SVO) 11:05 planerad
Airbus A320 easyJet U2 1591 Geneva (GVA) 11:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1595 Sofia (SOF) 11:20 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4672 Milan (MXP) 11:25 planerad
Airbus A319 easyJet U2 8209 London (LGW) 11:35 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4576 Nápoli (NAP) 11:45 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 1144 Manchester (MAN) 11:00 planerad
Boeing 737-800 El Al LY 2372 Tel Aviv (TLV) 11:00 planerad
Airbus A319 easyJet U2 6820 Glasgow (GLA) 11:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2599 Riga (RIX) 11:05 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4637 Bâle/Mulhouse (BSL) 11:10 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4511 Lanzarote Island (ACE) 11:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 136 Bologna (BLQ) 11:30 planerad
Airbus A320 WOW Air WW 721 Reykjavík (KEF) 11:30 planerad

12:00 21.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 247°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 10 min.
Belavia B2 891 Minsk (MSQ) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 315 Bucharest (OTP) 12:10 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 184 Cologne (CGN) 12:20 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4588 Torino (TRN) 12:30 planerad
Boeing 737-800 El Al LY 2375 Tel Aviv (TLV) 12:40 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 171 Athens 12:45 planerad
Airbus A320 Aeroflot SU 2568 Moscow (SVO) 12:55 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 5 - 40 min.
Airbus A320 Aeroflot SU 2313 Moscow (SVO) 12:00 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4577 Tallinn (TLL) 12:40 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 185 Cologne (CGN) 12:45 planerad
Belavia B2 892 Minsk (MSQ) 12:50 planerad

13:00 21.03.2019

+10°C   Vindar: 4 m/s @ 247°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 20 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1477 Belfast (BFS) 13:05 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 8556 Dublin (DUB) 13:10 planerad
Airbus A320 Pegasus PC 979 Istanbul (SAW) 13:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 8542 London (STN) 13:25 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4602 Thessaloniki (SKG) 13:30 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1104 Oslo (OSL) 13:50 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 6903 Chişinău (KIV) 13:50 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4532 Barcelona (BCN) 13:55 planerad

AVÅGENDE — 11
Väntningstid 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 1105 Nis 13:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 132 Barcelona (BCN) 13:15 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4501 Palma De Mallorca (PMI) 13:15 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4552 Paris (CDG) 13:25 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1478 Belfast (BFS) 13:30 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4541 Nice (NCE) 13:30 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1570 Vilnius (VNO) 13:35 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2606 Treviso (TSF) 13:45 planerad
Boeing 737-800 El Al LY 2376 Tel Aviv (TLV) 13:45 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 8543 London (STN) 13:50 planerad
Airbus A320-200 (sharklets) Aeroflot SU 2569 Moscow (SVO) 13:50 planerad

14:00 21.03.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 254°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 10 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 111 Palma de Mallorca 14:40 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4636 Bâle/Mulhouse (BSL) 14:40 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2600 Riga (RIX) 14:50 planerad

AVÅGENDE — 7
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Pegasus PC 980 Istanbul (SAW) 14:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1709 Kerry 14:05 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Norwegian Air Shuttle DY 1105 Oslo (OSL) 14:20 planerad
Airbus A320 Wizz Air W6 6904 Chişinău (KIV) 14:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1142 Lisbon (LIS) 14:25 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4623 Budapest (BUD) 14:35 planerad
Airbus A319 OE-LKA easyJet U2 4565 Amsterdam (AMS) 14:45 planerad

15:00 21.03.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 254°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 15 min.
Airbus A319 easyJet U2 7227 Liverpool (LPL) 15:15 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4522 Malaga 15:20 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 137 Bologna (BLQ) 15:25 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 1145 Manchester (MAN) 15:30 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1147 Thessaloniki (SKG) 15:30 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4654 Venice (VCE) 15:45 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 40 min.
Airbus A320 easyJet U2 4573 Luxembourg (LUX) 15:00 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 110 Palma De Mallorca (PMI) 15:05 planerad
Airbus A319 easyJet U2 7228 Liverpool (LPL) 15:45 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1146 Thessaloniki (SKG) 15:55 planerad

16:00 21.03.2019

+14°C   Vindar: 5 m/s @ 254°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 min.
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2314 Moscow (SVO) 16:10 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4580 Prishtina (PRN) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1160 Bergen (BGO) 16:30 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4784 Tel Aviv 16:45 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 20 min.
Boeing 737-800 Ryanair FR 138 Valencia 16:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1578 Podgorica (TGD) 16:15 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4653 Venice (VCE) 16:15 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 327 Bucharest 16:35 planerad

17:00 21.03.2019

+15°C   Vindar: 5 m/s @ 267°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A320 easyJet U2 4578 Tallinn (TLL) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1571 Vilnius (VNO) 17:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 4067 Tenerife 17:15 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 2607 Treviso (TSF) 17:20 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 3302 Copenhagen (CPH) 17:25 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4551 Paris (CDG) 17:30 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 1106 Nis 17:35 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8558 Dublin 17:40 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 35 min.
Boeing 737-800 Norwegian Air Shuttle DY 1161 Bergen (BGO) 17:00 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4535 Barcelona (BCN) 17:00 planerad
Boeing 737-800 Aeroflot SU 2315 Moscow (SVO) 17:05 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 4068 Tenerife Island (TFS) 17:40 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4585 Stockholm (ARN) 17:40 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 146 London (STN) 17:45 planerad
Boeing 737-800 Norwegian Air International D8 3303 Copenhagen (CPH) 17:55 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4547 Marseille (MRS) 17:55 planerad

18:00 21.03.2019

+15°C   Vindar: 5 m/s @ 267°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25L, 25R

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 5 - 10 min.
Airbus A321-100 Rossiya Airlines FV 6639 Saint-Petersburg (LED) 18:00 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4624 Budapest (BUD) 18:05 planerad
Airbus A319 OE-LKA easyJet U2 4566 Amsterdam (AMS) 18:10 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4542 Nice (NCE) 18:15 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 188 Cologne/Bonn 18:20 planerad
Airbus A320 easyJet U2 4574 Luxembourg (LUX) 18:30 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 5 - 30 min.
Airbus A319 OE-LQT easyJet U2 4567 Amsterdam (AMS) 18:00 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 8559 Dublin 18:05 planerad
Airbus A319 easyJet U2 8214 London (LGW) 18:05 planerad
Airbus A319 easyJet U2 1596 Geneva 18:35 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 140 Roma (CIA) 18:40 planerad
Boeing 737-800 (winglets) Ryanair FR 189 Cologne/Bonn 18:45 planerad
Boeing 737-800 Ryanair FR 4734 Bergamo (BGY) 18:45 planerad
Airbus A319 easyJet U2 4675 Milan (MXP) 18:45 planerad

Andra datum

October, 2018

29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29